2015 m. padėkos

2 Visam II Chirurgijos skyriui savo ir savo šeimos vardu dėkoju už nuoširdų rūpestingumą ir pasišventimą.

Linkiu sėkmės Jūsų atsakingame darbe. Tesaugo Jus Dievas!

Pagarbiai, L. K., 2015 m. gruodžio 28 d., Vilnius

Didžiųjų metų švenčių proga norėčiau padėkoti ypatingiems žmonėms.

Rašo Jums buvusi Daktaro Narūno Porvanecko pacientė – 87 metų močiutė B. K., prieš 5 metus jo operuota. Buvau patekusi į garbaus daktaro, pasiekusio aukščiausio savo profesijos įvertinimo laipsnių, rankas, bet man šis Daktaras visuomet išliks atmintyje kaip ŽMOGUS – DAKTARAS, kuris grąžino man galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą. Sulaukusi tiek metų galiu judėti, dirbti – džiaugtis gyvenimu. Daktaras N. Porvaneckas nesistengia dirbtinai įtikti savo pacientams, bet SĄŽININGAI atlieka tai, ką turi atlikti – su dėmesiu ir “sveiku humoru”. Kas dar labai svarbu, gydymo metu pastebėjau, kad jis neskirsto žmonių – pacientų į “svarbius” arba “nepaprastus”, į “eilinius” arba “paprastus”, manau, DAKTARAS dirba puikiai suprasdamas, kad “prieš DIEVĄ visi esame LYGŪS”. Iš visos ŠIRDIES dėkoju gerbiamam Daktarui Narūnui Porvaneckui, visam su juo kartu operuojant ir po operacijos dirbusiam medicinos personalui, dėkoju sveikatos apsaugos sistemoje Sąžiningai dirbantiems Žmonėms, kad man, nors ir būnant garbaus amžiaus, buvo sudaryta galimybė gyventi be skausmo.

Linkiu gražių švenčių!

Su didžiausia pagarba, B. K., 2015 m. gruodžio 24 d.

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už puikų jo vadovaujamo skyriaus viso personalo pasiaukojantį, sunkų, nuoširdų darbą, sąžiningą slaugytojų, slaugytojų padėjėjų savo pareigų atlikimą. Dėkoju gydančiai gydytojai Karolinai Noreikaitei, dėkoju Marijai Jermalkovič, Boženai Subotkevič, Violetai Suvorovienei ir visam skyriaus personalui, visoms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms, šeimininkei. Nuoširdžiausi padėkos žodžiai už slaugymą, gydymą, puikią priežiūrą.

Pacientės V. Ž. dukra A. V., 2015 m. gruodžio 18 d., Vilnius

Dėkojame gerb. Sergejui Gaižauskui ir visiems Urologijos skyriaus darbuotojams už pareigingumą, kruopštumą ir rūpestingumą, atliktą operaciją ir ligonių gydymą. 

Daug dėkingumo žodžių Jūsų vadovaujamam kolektyvui už pasišventimą sunkiam ir atsakingam darbui.

Ligoniai geriau jaučiasi ne tik Jūsų profesionalumo dėka, bet ir dėl gerųjų žmogiškųjų savybių sugebėjimą panaudoti kiekvienam ligoniui.

Jūsų nuoširdumas ir mokėjimas bendrauti su ligoniais gydo geriau nei vaistai.

Ačiū, A., 2015 m. gruodžio 18 d., Vilnius

Norime išreikšti didžiulę pagarbą Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus aptarnaujančiam personalui už savalaikę pagalbą, už mandagų ir dėmesingą bendravimą ir aptarnavimą. Kai dirba toks personalas, ligoninėje praleistas laikas lekia nepastebimai! Visi prašymai ir paslaugos išpildomi nedelsiant, palatoje visada švaru ir jauku.

Ypatinga padėka gydytojui neurologui Kęstučiui Kudžmai, slaugytojoms ir jų padėjėjoms Anai Slavinskienei, Irenai Lapševič, Olgai Leškovič, Jelenai Nesterovai, Natalijai Rackevič, Erikai Lopatinai, Alinai Kislovskajai.

J. G. ir I. K., 2015 m. gruodžio 18 d.

Mieli mano kolegos iš Akių ligų skyriaus! Aš ir mano palatos kaimynė nuoširdžiai dėkojame visam medicinos personalui, o ypatinga padėka – gydytojai oftalmologei Jūratei Sveikatienei, mieloms, geroms slaugytojoms ir jų padėjėjoms Liucijai Lisovskai, Leokadijai Curukovienei, Leokadijai Rymašienei, Galinai Peško, taip pat visoms likusioms. Taip pat dėkojame už skanų pacientų maitinimą. Visiems didelis ačiū už profesionalumą, rūpestingumą – jautėmės kaip Rojuje!

Sveikiname su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais 2016 metais, kurie Jums atneš laimės ir sveikatos! Mes Jus mylime!

P. S. ir V. G., 2015 m. gruodžio 17 d., Vilnius, Visaginas

Labai dėkojame Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojams už rūpestingumą.

J. P., A. B., 2015 m. gruodžio 15 d.

Gruodžio 13 d., apie 18.30 val., atvykau į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Noriu labai padėkoti gydytojai akušerei ginekologei Sigitai Racinienei. Esu sužavėta jos supratingumu, nuoširdumu, neabejingumu. Gydytoja labai ramiai išsiaiškino situaciją, nuoširdžiai domėjosi mano būkle ir davė naudingų patarimų. Prašau perduokite gydytojai didelį ačiū.

N. B., 2015 m. gruodžio 14 d.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Traumatologijos ir Ortopedijos skyrių gydytojams ir slaugos personalui už profesionalumą, rūpestį ir priežiūrą, už kantrybę su ligoniais. Didelis ačiū visiems už pagalbą reikiamu metu.

E. T., 2015 m. gruodžio 12 d.

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką Jūsų ligoninės Ūmių apsinuodijimų skyriaus darbuotojas. Neseniai teko gydytis šiame skyriuje dėl alkoholinės abstinencijos.

Nors savijauta buvo labai bloga, mane kankino abejonės, ar “atsiduoti” į toksikologų rankas, nes maniau, kad sulauksiu moralizavimo, kurio tikrai nenorėjau. Juolab mane kankino gėda, nes anksčiau man taip nebuvo atsitikę. Tačiau baigus gydymą supratau, kad šiame skyriuje dirbantys žmonės yra ne tik savo srities profesionalai, bet ir nuoširdžiausi žmonės, mokantys ir gerą žodį pasakyti, ir patarti, ir paguosti. Nenorėjau net namo vykti, kai mane išrašė, nes jaučiau nuoširdų rūpestį ir šilumą.

Vedėjai Gabijai Dragelytei noriu padėkoti už geranoriškumą, nuostabų skyriaus darbo organizavimą ir širdingą požiūrį į pacientą.

Mane gydžiusiai gydytojai Ginai Knabikienei dėkoju už gerą širdį, rūpestingumą ir nuoširdumą. Taip pat už jos kantrybę, gydant tokius pacientus kaip aš.

O ypatingai esu dėkingas skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios kantriai išklausydavo nusiskundimus ir bet kuriuo paros metu buvo pasiruošusios padėti.

Tikiuosi, kad niekada daugiau man neteks atsidurti tame skyriuje, bet, jeigu taip nutiktų, būsiu ramus, kad mane globos nuostabi komanda.

I. P., 2015 m. gruodžio 11 d., Vilnius

2012 m. lapkričio 7-16 d. gydžiausi RVUL Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje pas gydytoją neurologę Karoliną Noreikaitę. O nuo lapkričio 19 d. iki gruodžio 9 d. atlikau ambulatorinę reabilitaciją RVUL Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Su manimi dirbo šie specialistai: skyriaus vedėja, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jolanta Paškevičienė, kineziterapeutai Viktorija Masalskienė, Ana Paradnevičienė, Valdas Tilvytis, Justina Komžaitė, Raminta Leišytė, Santa Pavilonytė, Martyna Stommaitė, psichologė Gražina Jarmulkienė.

Nuoširdžiai noriu padėkoti ne tik už suteiktą profesionalią medicininę pagalbą, bet ir už šiltą bendravimą, supratimą, atjautą. RVUL Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbas labai gerai organizuotas, puiki atmosfera, per visą čia praleistą laiką jaučiausi laukiama ir suprasta. Mielai sugrįšiu čia dar kartą ir kitiems patarsiu rinktis šią gydymo įstaigą.

Linkiu sėkmės, kantrybės ir ištvermės Jūsų profesiniuose ir asmeniniuose darbuose.

Su pagarba ir linkėjimais E. K., 2015 m. gruodžio 11 d.

Noriu padėkoti gydytojai otorinolaringologei Ernestai Morozaitei už labai gerai atliktą nosies pertvaros operaciją. Ir linkiu tokių tolimesnių rezultatų. Ačiū!

G. R., 2015 m. gruodžio 11 d., Grigiškės

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai oftalmologei Onai Garlaitei, Akių ligų skyriaus slaugytojoms, taip visam ligoninės kolektyvui už geranorišką požiūrį ir dėmesingumą ligoniams. Ačiū ačiū ačiū, aš asmeniškai ir visi mano palatos kaimynai labai mylime jus visus. Taip pat ačiū už skanų pacientų maitinimą.

K. G., 2015 m. gruodžio 9 d., Visaginas

Labai dėkoju visam Jūsų kolektyvui už malonų aptarnavimą, gerą priežiūrą ir malonų bendravimą. Širdingai dėkinga mane gydžiusiam gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui.

R. A., 2015 m. gruodžio 7 d., Vilnius

Labai dėkoju visam Traumatologijos skyriaus personalui už aukščiausios klasės pagalbą ir priežiūrą. Ypač mane operavusiam gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui, gydytojui Laurynui Škikui ir visam dalyvavusiam personalui. Gydytojas D. Vaitiekūnas suteikė labai išsamią informaciją ir parodė didelį rūpestį. Noriu pažymėti ir slaugytojas Boženą Kurkianec bei Jeleną Rodiną, ypač rūpestingas ir profesionalias medikes.

E. Š., 2015 m. gruodžio 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju mane operavusiam gydytojui ortopedui traumatologui Mindaugui Klingai ir visai komandai, kuri buvo kartu. Labai maloni ir gera anesteziologė-reanimatologė (deja, pavardės nežinau).

Didelis ačiū Traumatologijos skyriaus slaugytojai Jelenai Rodinai, kuri prižiūrėjo po operacijos. Buvo kaip mama, nereikėjo net kviesti, vis ėjo ir ėjo į palatą ir domėjosi mano būkle.

Didelis ačiū ir slaugytojai Boženai Kurkianec už parodytą profesionalumą. Ačiū visiems.

O. P., 2015 m. gruodžio 7 d., Vilnius

Norime pareikšti didelę pagarbą ir padėką už rūpestingą ir labai malonų gydymą bei priežiūrą vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, taip pat visam Terapijos skyriaus personalui. Patys geriausi linkėjimai jūsų garbingame ir nuoširdžiai atliekamame darbe.

P. M. ir S. Š., 2015 m. gruodžio 6 d.

Dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už gydymą ir malonų bendravimą.

Ypatingai noriu padėkoti gydytojui neurologui Romaldui Masaliui, slaugytojoms Anai Slavinskienei, Irenai Lapševič, Olgai Leškovič,  slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič ir Renatai Lyskoitis.

Sveikinu visus su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

T. K., 2015 m. gruodžio 4 d., Vilnius

Esu labai dėkingas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Silvijai Strupienei už kvalifikuotą konsultaciją dėl tolesnio reabilitacinio gydymo po jūsų ligoninėje atliktos operacijos.

Noriu palinkėti jai sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Jos nuoširdumas ir malonus aptarnavimas padeda pasveikti.

Ačiū jai ir visam ligoninės personalui.

A. K., 2015 m. gruodžio 2 d., Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui, o ypač Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams, asmeniškai skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui, jaunesniajai gydytojai rezidentei Loretai Abarovičiūtei, vyresniajai slaugytojai Godai Britaniškienei, slaugytojoms Svetlanai Barišauskienei, Editai Kreč, Irenai Racevič.

Norėčiau padėkoti už profesionalumą, nuoširdumą ir už tai, kad mano tėvelis pacientas L. O. galės su mumis dar pasidžiaugti gyvenimu, nes puikaus ir profesionalaus darbo dėka jis dar liko gyvas.

Paciento L. O. dukra T. K., 2015 m. lapkričio 30 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame kineziterapeutui Dariui Martinkui už rūpestį ir pastangas reabilitacijos gydyme, taip pat už profesionalumą ir žmogiškumą.

Linkime ir toliau taip gerai dirbti ir sėkmės gyvenime.

J. K. ir T. R., 2015 m. lapkričio 27  d., Vilnius

Širdingai dėkoju jūsų ligoninės medicinos ir aptarnaujančiam personalui už kvalifikuotą pagalbą. Ačiū jums visiems už gerumą ir sergančių žmonių atjautą. Sveikinu visus su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

Dėkoju gydytojai neurologei K. Noreikaitei, slaugytojoms A. Slavinskienei, I. Lapševič. Nuoširdžiu dėkoju.

J. V.,  2015 m. lapkričio 25 d.

Esu labai dėkinga gydytojui oftalmologui Edvardui Kovaliūnui ir visam Akių ligų skyriaus kolektyvui už atliktą operaciją. Ačiū už viską.

I. S., 2015 m. lapkričio 24 d., Vilnius

Noriu padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Skubiosios pagalbos skyriui, kad tinkamai manimi pasirūpino, suteikė pagalbą, kai kreipiausi naktį iš š. m. lapkričio 12 į 13 d.

Mane priėmė gydytojas Andrius Černiauskas. Pasijutęs blogai, greitosios medicinos pagalbos nekviečiau, o atvykau tiesiai į ligoninės Skubiosios pagalbos skyrių (pamaniau, kad greitosios medicinos pagalbos automobiliai geriau tegul būna skirti sunkesniems ligoniams) ir buvau netrukus palydėtas pas gydytoją.

Ačiū už operatyvų priėmimą, profesionalią pagalbą, kad gydytojas taip žmogiškai ir suprantamai viską paaiškino, tinkamai pasirūpino.

Prašau perduoti gydytojui Andriui mano padėką. Nustebino, kad toks jaunas ir toks kompetentingas… Pagalvojau, kad ramiau gyvent žinant, kad, jei kas nutiks, Skubiosios pagalbos skyriuje bus tinkamai pasirūpinta, kad gydytojai žino savo darbą…

Ačiū dar kartą.

Pagarbiai, L. L., 2015 m. lapkričio 17 d.

Išvykdama iš Jūsų ligoninės reiškiu nuoširdžią padėką Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui docentui Kęstučiui Laurikėnui – aukšto profesionalumo chirurgui ir sumaniam skyriaus vedėjui.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai anesteziologei-reanimatologei Stefanijai Cibulskaitei, medicinos slaugytojoms Jolantai Jankauskienei ir Galinai Ševel.

Linkiu skyriaus kolektyvui visokeriopos sėkmės, optimizmo, kantrybės gydant žmones ir grąžinant jiems jėgas ir šviesų gyvenimą.

R. M., 2015 m. lapkričio 16 d., Vilnius

2015 m. lapkričio 16 d. atvykau kaip lydintysis ligonio R. D. asmuo. Buvau maloniai nustebintas gydytojos neurologės Jolantos Kovalevskienės aukštos kompetencijos ir profesionalumo. Paskirta darbuotoja operatyviai ėmėsi visų veiksmų, kad pacientui būtų suteikta būtinoji pagalba. Bendravo itin maloniai ir kultūringai, neatsisakė artimiesiems greitai ir iš esmės išsiaiškinti esamą padėtį ir numatomą gydymo eigą.

E. V., 2015 m. lapkričio 16 d., Vilnius

Reabilitacija Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje buvo gera, dėmesingas, geranoriškas, visas problemas padedantis spręsti personalas.

Linkiu visiems stiprios sveikatos ir kantrybės.

M. G., 2015 m. lapkričio 16 d.

Norėčiau išreikšti didelę padėką Gydytojui ortopedui traumatologui Kiril Popov. 2015 m. lapkričio 15 d. vakarą patyriau buitinę traumą. Esu labai dėkinga Gydytojui už greitą reakciją, supratingumą ir malonų elgesį man sunkiu metu.

A. S., 2015 m. lapkričio 16 d.

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus personalui už malonų, švelnų gydymą.

Didžiausia padėka gydytojai oftalmologei Laurai Arbatauskytei, slaugytojoms Lucijai Lisovskajai, Leokadijai Ramaškienei ir visam kolektyvui. Nuoširdus ačiū.

K. K., 2015 m. lapkričio 10 d., Vilnius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamam personalui (Martynai Stommaitei, Viktorijai Masalskienei, Anai Paradnevičienei, Dianai Žemaitienei) už kvalifikuotą gydymą, gerą priežiūrą, geranoriškumą ir konsultacijas dėl tolesnio gydymo.

Kadangi gydymo programa buvo sudaryta nuosekliai ir procedūros atliekamos nustatytu laiku (nebuvo nenumatytų pertraukų, dėl lanksčios sistemos ir būtinumo atvejais buvo galimi procedūrų laiko keitimai), aš galėjau gydymą derinti su darbinei veikla – nenutraukdamas darbingumo.

Šioje gydymo įstaigoje buvau maloniai nustebintas personalo, kuris pasižymėjo nesuvaidinti nuoširdumu, atidumu, geranoriškumu pacientui. Nes tai buvo profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys.

Taip pat noriu pažymėti skyrių ir procedūrų atlikimo patalpose tinkamą higieną, švarą ir tvarką.

Linkiu Jums ir visam Jūsų kolektyvui kuo stipriausios sveikatos, kantrybės ir nenustoti savo profesionalumu ir dėmesiu džiuginti pacientus.

Su pagarba, G. Š., 2015 m. lapkričio 10 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, vyresniajai slaugytojai Dianai Žemaitienei ir ergoterapeutei Martynai Stommaitei už kompetentingą daro atlikimą, puikų ir šiltą bendravimą. Jaučiau nuolatinį dėmesį, nuoširdų norą padėti, mačiau meilę savo darbui.

Didelis ir nuoširdus Dėkui, mielosios! Stiprybės Jums ir daug daug sveikatos.

Pagarbiai, I. S., 2015 m. lapkričio 9 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus vedėjui doc. Valentinui Uvarovui, gydytojui ortopedui traumatologui Donatui Ulevičiui ir visam skyriaus personalui: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už pasiaukojantį darbą, padrąsinantį žodį ir palaikymą įvykus traumai.

Nuoširdus ačiū už tai, kad Jūs esate.

V. B., 2015 m. spalio 29 d., Vilnius

Prieš mėnesį, spalio 9 d., patyriau sudėtingą kojos traumą. Kreipiausi į Jūsų ligoninės Traumatologijos skyrių žinodama, kad gausiu kvalifikuotą pagalbą.

Esu labai dėkinga gydytojui ortopedui traumatologui Vygandui Navikui už profesionalų sprendimą operacijos metu iškviesti Kraujagyslių chirurgijos skyriaus gydytojus. Abiejų skyrių profesionalių specialistų pastangomis operacijos atliktos sėkmingai.

Esu labai dėkinga Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui, gydytojui V. Navikui ir visiems šio skyriaus gydytojams už teisingą sprendimą dėl gydymo.

Taip pat labai ačiū slaugytojoms Teresai Ilkevič, Teresai Masiul, Galinai Jurasevai, Liucijai Mickevič, Liucijai Panavienei, Jelenai Rodinai ir slaugytojų padėjėjoms.

Ačiū Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui Kęstučiui Laurikėnui ir gydytojai kraujagyslių chirurgei Rasai Geigalienei.

Noriu palinkėti Jums visiems sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime.

Su pagarba, G. D., 2015 m. lapkričio 9 d., Trakų raj., Lentvaris

Ačiū už nuoširdų, kvalifikuotą gydymą gydytojai oftalmologei Onai Garlaitei (ačiū jai kaip gydytojai, aukšto intelekto žmogui). Ačiū už konsultaciją Akių ligų skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei.

Ačiū slaugytojoms – švelnioms, ramioms, paslaugioms. Nuoširdus ačiū visiems.

M. N., 2015 m. lapkričio 4 d., Vilnius

Dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui bei skyriaus I posto slaugytojai Violetai Suvorovienei už nuoširdų, gerą gydymą, rūpestį ir švelnumą, dėkoju visam aptarnaujančiam personalui.

Su pagarba, Z. A., 2015 m. lapkričio 4 d., Trakų raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už taktišką, mandagų, dėmesingą ir profesionalų požiūrį į pacientą. Jis Gydytojas iš didžiosios raidės!

Skyriaus personalas dirba mandagiai, greitai, profesionaliai, dėmesingai. Ideali švara, geras ir šviežias maistas.

Atskirai noriu padėkoti sesutei Violetai Suvorovienei už profesionalumą, operatyvmą ir dėmesingumą.

Žemai lenkiuosi A. Vilimui už jo nuostabią širdį ir požiūrį į sergančiuosius!

N. S., 2015 m. lapkričio 4 d., Vilnius

Kad ir kiek besitęstų žemės kelias, vien gerumas – visko pabaiga ir pradžia.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už profesionalią pagalbą, gydymą, nuoširdų bendravimą ir gerą žodį. Esu dėkinga visam šio skyriaus personalui už rūpestį ir profesionalią pagalbą. Ačiū slaugytojoms už gerą nuotaiką ir rūpestį.

Visiems medikams ačiū už atsakingumą, jautrumą, sugrąžintą viltį pasveikti ir gerumą.

Stiprybės, kantrybės Jūsų darbe!

J. Ž., 2015 m. lapkričio 4 d., Vilnius

Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, skyriaus darbuotojoms Martynai, Ramutei ir kitoms už profesionalią pagalbą, puikius darbo įgūdžius, šiltą ir dėmesingą bendravimą, kantrybę.

50 procentų gydymo sėkmės lemia komunikacija tarp paciento ir jūsų personalo. Ačiū.

I.R., 2015 m. lapkričio 3 d.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Darijui Rimui už profesionalumą, dėmesį ir rūpestį. Taip pat dėkoju Dienos chirurgijos, artroskopinės ir sporto medicinos skyriaus personalui už paslaugumą ir parodytą dėmesį.
K. J., 2015 m. lapkričio 2 d., Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės chirurgui Sigitui Tamuliui, prof. Sauliui Vosyliui, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio gydytojams, visam slaugančiam personalui už jų kvalifikuotą pagalbą, nuostabų slaugymą grąžinant mano mamą Z. D. F. iš “ano pasaulio”. Jai diagnozavus įstrigusią pilvo išvaržą ir atvykus į ligoninę kritinės būklės, skubos tvarka buvo operuojama apie 6 valandas. Be sąmonės, diagnozavus sepsį, pilvaplėvės uždegimą, pūlinį pilvo srityje mama išbuvo apie savaitę. Tikimybės, kad ji pasveiks, jau nebuvo jokios, bet medikų pastangos nuolat buvo maksimalios. Mama atsigavo.

Sėdėdamas koridoriuje stebėjau ir žavėjausi, kaip prof. S. Vosylius nuolat eina į sunkių ligonių palatas. Visur jaučiamas rūpinimasis ligoniu, stebėtina, kaip atsidavęs dirba skyriaus personalas.

Dabar tenka girdėti, kad vyresnio amžiaus žmogus jau nurašytas, jo niekas neprižiūri, tad galiu tik patvirtinti, kad klaidinga žmonių nuomonė. Mano mamai 74 metai, ji turi negalią. Ir ji nebuvo nurašyta! Man atrodo, kad ten neskirstomi ligoniai pagal amžių, jų statusą visuomenėje. Ten yra tik žmogus – ligonis. Kokia laimė, kad dar ne visi geri tikri medikai emigravo, kad mes dar turime gerų, nuoširdžių specialistų, kuriais galime pasikliauti ištikus sveikatos pavojui.

Dar kartą nuoširdus ačiū visiems!

Sūnus V. F., 2015 m. spalio29 d.

Gydytoja oftalmologė Raimonda Grinevičienė labai malonus žmogus ir, mano manymu, labai gera savo srities specialistė. Didelė padėka už viską, ką gydytoja ir slaugos personalas padarė.

J. T., 2015 m. spalio 29 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojų II Neurologijos skyriaus I budėjimo posto darbuotojams už rūpestingą mano tėvelio S. B. priežiūrą ir slaugą. Jūsų ligoninės darbuotojai mano tėveliui gyvybę išsaugojo jau antrą kartą – 2008 m., kai jis patyrė pirmąjį insultą, ir dabar, kai po ketvirtojo insulto vilties gyventi buvo likę nedaug.

Visiems medikams ačiū už atsakingumą, jautrumą, geranoriškumą, meilę žmogui ir sugrąžintą viltį pasveikti.

I. B., 2015 m. spalio 27 d., Vievio sen.

Esame labai dėkingos už gydytojo oftalmologo Robertino Kuoro operatyvų ir greitą priėmimą bei nusiuntimą kito gydytojo apžiūrai.

I. J., 2015 m. spalio 26 d.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už profesionalią pagalbą ir gydymą bei konsultacijas. Norėčiau taip pat išreikšti padėką vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų ir kokybišką darbo organizavimą skyriuje, visiems skyriaus slaugytojams ir jų padėjėjams už atsidavimą sunkiam darbui, už profesionalumą ir šypsenas.

Linkiu jums visiems tolimesnių pasiekimų savo darbo srityje.

D. A., 2015 m. spalio 21 d., Vilniaus raj.

Mes gydomės I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje.

Nuoširdžiai norime padėkoti gydančiai gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei už jos kompetenciją, labai atidų dėmesį ligoniams. Ji visuomet šypsosi, o tai turi didelės reikšmės ligonių pasveikimui, kaip ir jos paguodžiantys žodžiai.

Dar labai norime padėkoti visam aptarnaujančiam personalui ir ypač slaugytojoms Anai Slavinskienei, Ritai Černiauskienei bei vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų darbo organizavimą.

A. S. ir L. Š, 2015 m. spalio 20 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui, gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei ir visam manimi besirūpinusiam personalui už pratęstą gyvenimą. Linkiu Jums sveikatos, kantrybės, kad neišsektų jėgos dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą.

E. G., 2015 m. spalio 20 d., Vilnius

Šiais metais, rugpjūčio 26 d., įvykus avarijai patekau į Jūsų ligoninę. Dėl sunkių traumų mano viešnagė truko pusantro mėnesio. Norėčiau padėkoti Jūsų personalui už begalinį atsidavimą, rūpestį ir meilę.

Ačiū gydytojui ortopedui traumatologui Albertui Aukštikalniui už beribę kantrybę gydymo metu. Ačiū vyresniajai rezidentei Raimondai Valeikaitei už profesionalias konsultacijas. Ačiū anesteziologams už darbą bei suteiktą ramybę prieš operacijas. Esu dėkinga bendrosios praktikos slaugytojoms: Julijai Radiun, Jovitai Trukšinaitei, Svetlanai Beliak, Kristinai Bareišienei, Brigitai Vinclovienei, Andželikai Traskovskaitei, Audronei Jonaitienei, Jurgitai Stankūnienei, Dangerutei Severinai Girdenytei, Ramunei Paužaitei. Taip pat esu dėkinga slaugytojų padėjėjams: Danutai Voiniuš, Danutai Tomaševič, Natalijai Lukaševič, Vidai Ratavičienei, Marijai Karataj, Valentinai Jačnik, Liubovei Zyzikina, Pavel Šišakov. Nuoširdžiai esu dėkinga už palaikymą, nuolatinę priežiūrą bei gerą nuotaiką.

Linkiu ir toliau taip uoliai, motyvuotai bei optimistiškai rūpintis pacientais!

Su didžiausia pagarba, M. S., 2015 m. spalio 15 d., Vilnius

Tokio nuostabaus daktaro kaip Jaunius Kurtinaitis per savo gyvenimo metus (man 83-eji) nesu sutikęs.

Didelis, didelis Jums ačiū, J. Kurtinaiti.

G. S., 2015 m. spalio 12 d., Vilnius

Aš, A. B., kreipiausi į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę 2015 m. spalio 2 d. dėl akies traumos. Buvau maloniai priimta gydytojos oftalmologės Rūtos Dalios Žuklytės. Tikrai nesitikėjau tokio mandaugas elgesio, supratimo ir nuoširdumo.

Pragulėjau visą savaitgalį, tai yra nedaug, 3 dienos, bet nuomonę apie budinčius Akių ligų skyriaus gydytojus ir visą kolektyvą spėjau susidaryti. Jeigu visur taip gerai ir maloniai elgtųsi su pacientais, jų būtų žymiai mažiau ir pacientai nebijotų kreiptis į medikus. Išvažiuoju su šypsena, o ne su ašaromis, kai atvažiavau.

Noriu visam Akių ligų skyriaus kolektyvui padėkoti iš visos širdies. Ir palinkėti tik gerų pacientų.

A. B., 2015 m. spalio 5 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Skubiosios pagalbos skyriaus rentgeno kabineto darbuotojoms, ypatingai p. Staselei, už mokėjimą dirbti, nuraminti ligonį ir jo artimuosius, norą užjausti ir padėti. Linkiu šioms mieloms moterims stiprios sveikatos, kantrybės jų nelengvame darbe ir asmeninės laimės. Ačiū labai.

Pagarbiai, paciento G. S. vardu T. S., 2015 m. spalio 5 d.

Už puikią bičiulės Z. S. priežiūrą, nuoširdžiai vertindami sunkų darbą, dėkojame VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus Stacionarinės reabilitacijos poskyrio gydytojai Vaidai Baškienei ir kolektyvui.

E. G., 2015 m. spalio 1 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės II Chirurgijos skyriaus gydytojai chirurgei Linai Praleikienei už nuostabiai atliktą operaciją, gerą gydymą po operacijos ir begalinį rūpestį mano sveikata.

V. B., 2015 m. spalio 12 d., Vilnius

P. B. šeimos padėka Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui:
“Jau ilgiau nei mėnesį savo širdyse nešiojame padėką JUMS visiems, kurie savo veiksmais, savo žiniomis, o gal tiktai mintimis padėjote ir išgelbėjote mūsų brangaus Tėvelio Piotr Bakėj (o mums jis Petras Bakėjus) gyvybę.
 
Didelis AČIŪ, kad Jūs visi darėte viską, kas įmanoma, kad tik mūsų Tėtis dar vaikščiotų po šitą žemę, kad džiaugtųsi jį supančiais žmonėmis. Didelis Ačiū, kad Jūs jam suteikėte galimybę sužinoti gerą žinią, jog šiais metais mūsų šeimą aplankys dar viena nauja gyvybė!
 
Padėką Jums – daktarams, chirurgams, seselėms ir visam personalui nešiosime visą likusį gyvenimą.
 
Su pačia nuoširdžiausia pagarba ir linkėjimais,
 
Trys sūnūs, dvi dukterys ir beveik septyni P. anūkai :-)
 
Taip pat labai norime padėkoti mūsų šeimos angelui sargui, kuris niekada nebuvo nusisukęs nei lengvomis, nei labai sunkiomis mums akimirkomis. Ačiū Antanui Pukėnui.”  
2014 m. gruodžio 30 d. patyriau sunkią buitinę traumą ir patekau į Jūsų ligoninę. Nuo pat patekimo į ligoninę iki pagalbos suteikimo pabaigos visas pagalbos suteikime dalyvavęs medicinos personalas dirbo profesionaliai, kruopščiai, su atsidavimu ir atjauta. Už tai nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Simonui Kaupui ir visam skyriaus personalui, suteikusiam man neatidėliotiną pagalbą.  Tuo pačiu noriu atsiprašyti, jei man būnant trauminio šoko būsenoje, mano kalba buvo neadekvati.
Pagarbiai, Jūsų pacientas E. G.  
Norim padėkoti už skubią, kvalifikuotą ir operatyvią pagalbą, už išgelbėtą sūnaus V. D.  gyvybę po sunkios traumos, nutikusios  š.m. spalio 19 d. ryte. Dėkojame greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, Skubiosios pagalbos skyriui už operatyvumą. Nuoširdus ačiū gydytojai anesteziologei Irinai Butkienei, neurochirurgui Gunarui Terbetui, chirurgui traumatologui Justinui Vaičiuliui ir visam operacinės personalui, Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui už profesionaliai atliktas sudėtingas operacijas, už rūpestingą priežiūrą. Dėkojame Traumatologijos skyriaus vedėjui Valdui Prišmantui ir visiems šio skyriaus darbuotojams už kvalifikuotą gydymą ir nuoširdžią priežiūrą, dėkojame visiems nuostabiems darbuotojams už sūnui sugrąžintą gyvenimą.
Dėkingi tėveliai A.D. ir A.D. 2014 m. lapkričio 29 d., Kretinga