2016 m. padėkos

Noriu išreikšti savo padėką Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus darniam kolektyvui, padėjus man nelaimės atveju sutvirtėti ir labai didelis ačiū gydytojai Emilijai Paškevičienei. Sveikinu visus su artėjančiomis šventėm, linkiu Dievo palaimos, ačiū.

J. L., gruodžio 28 d., Vilnius

Reiškiu padėką gerb. gydytojai Anachitai Šarachmatullojevai ir dėmesingą priėmimą bei išsamų paaiškinimą, už švelnumą, kuris padeda pagyti už kvalifikuotus patarimus. Ačiū Jums, gerbiama daktare.

J. Ž., gruodžio 27 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už nuoširdumą, rūpestį ir šilumą, kurią teikiant pacientams ir kuris mums labai reikalingas ir linkiu visada Jums nepristigti to gerumo ir meilės, kurią rodote mums. Ačiū.

A. L., gruodžio 22 d., Vilnius

Dėkoju visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už labai nuoširdų pacientų gydymą bei rūpinimąsi, taip pat šilumą ir meilę ir noriu tarti šiuos žodžius:

Te neišsenka jūsų gerumo ir meilės versmė

Pildykit ją, semkitės iš jos

Ir visada dalykit ją kitiems. Ačiū.

A. T., gruodžio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiai  dėkoju Jums už rūpestį bei šilumą visam skyriaus personalui. Gerb. gyd. Kurkutienei, vyr. slaugytojai, bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, O. Leškovič, V. Siurbaitienei, A. Kowel. Slaugytojos padėjėjai N. Raskevič. Mano mielos moterys:

Tegul visi žiedai,

Kurie žydėjo vakar

Galėtų kilimu ant jūsų tako klotis

Kai jūs nueisit galva išdidžiai pakėlus,

O krisdami žiedai tegul bučiuoja

Jūsų lūpas, rankas, kojas

G. E., gruodžio 16 d., Vilnius

Noriu išreikšti didžiulę padėką puikiam, profesionaliam auksinių rankų meistrui, nuoširdžiam gydytojui Sauliui Širšinaičiui ir jo dėmesingam ir kilniam padėjėjui rezidentui Dainiui Rinkevičiui už jo sudėtingą juvelyrinį darbą. Operacinės darbuotojams, kuriuos spėjau pastebėti vos akies krašteliu, fizioterapijos specialistams už vertingas pamokas ir patarimus. Ypatingai sužavėjo viso skyriaus personalo darbas. Esu dėkinga bendrosios praktikos slaugytojai Augustei Statauskaitei, Ingai Žygaitienei, Veronikai Miškininienei, slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai, tvarstomojo slaugytojai Nadieždai Rudnevai. Didžausias Ačiū už pasiaukojantį darbą ir rankų švelnumą visoms slaugytojoms , jų padėjėjoms, sanitarėms, dirbusioms naktimis ir išeiginių metu, kurių pavardes išvardinti ir lapo popieriaus neužtektų. Nuostabi psichologinė aplinka, profesionali priežiūra, procedūrų atlikimas sudarė sąlygas greitesniam gydymui, įkvėpė greičiau pasveikti ir grįžti į savo darbą, kur norisi dirbti su dar didesniu užsidegimu. Nuoširdžiai – Jūsų pacientė.

J. L., gruodžio 14 d., Vilnius

Noriu išreikšti didžiulę nuoširdžią padėką puikiam personalui, visa širdimi atsidavusiam kilniam gydytojo darbui Orestui Grigėnui. Esu sužavėta viso skyriaus personalo darbu. Atskirai nuoširdūs padėkos žodžiai skiriami bendrosios praktikos slaugytojoms Ingai Žygaitienei, Augustei Statuskaitei, Veronikai Meškėnienei, slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai ir kt. Ačiū!

N. M., gruodžio 13 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti skyriaus personalui už nuoširdžią priežiūrą, dėmesingumą, rūpestingumą gyd. Orestui Grigėnui, bendrosios praktikos slaugytojai Augustei Statauskaitei, Ingai Žygaitienei, Veronikai Auškinienei, slaugytojos padėjėjai Larisai Gredunovai, Nadeždai Rudovai.

L. K., gruodžio 13 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti dirbusiam visam Skubiosios pagalbos skyriaus personalui lapkričio 26 d. apie 21 val. už rūpestingumą, greitai ir laiku suteikiamą pagalbą. Už nuoširdų bendravimą ir palaikymą. Buvau atvežta iš VCUP  prekybos centro, kai apsauginis skirdamas du neadekvačiai besielgiančius žmones užpurškė dujų netyčia į akis ir man. Dirbdamas personalas tą dieną labai mandagiai elgėsi ir palydėjo mane kur reikia. Jaučiausi saugi. Labai ačiū.

A. D., gruodžio 12 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti dr. Sauliui Čepkui už profesionalumą, rūpestį ir atjautą gydant ir pastatant ant kojų mamą. Didelis ačiū už nuolatinę priežiūrą, dėmesį be geranoriškumą slaugytojoms Augustei Statauskaitei, Ingai Žygaitienei, Veronikai Meškinienei bei nuostabiajai slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai.
Ilgiausių Jums metų!

B. N., gruodžio 12 d., Vilnius

Dėkoju gyd. R. Toločkai už profesionalų darbą, už rūpestį ir gydymą. Taip pat norėčiau padėkoti skyriaus aptarnaujančiam personalui už rūpestį.

N. N., gruodžio 13 d., Vilnius

Noriu padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visam personalui, gydančiai gydytojai D. Mečkauskienei. Didelis ačiū už rūpestį, globą, priežiūrą. Ačiū, kad padėjote pasveikti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Sėkmės visam personalui nelengvame darbe. Ačiū!

S. J., gruodžio 9 d., Trakų raj.

 Norėčiau nuoširdžiai padėkoti II RITS darbuotojoms, kurios ne tik rūpinosi ir padėjo visais klausimais, tačiau ir padėjo sveikti. Jūsų darbuotojai nuostabūs. Ypatingai dėkoju Laurynai ir Virginijai.

E. B., gruodžio 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju profesoriui G. Brimui už atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą po operacijos. Taip pat dėkinga bendrosios praktikos slaugytojoms. Linkėčiau, kad visi gydytojai taip rūpintųsi ligoniais, kad nereiktų kreiptis iš vienos poliklinikos į kitą nuo vieno gydytojo pas kitą, likus be jokios pagalbos.

D. B., gruodžio 7 d., Vilnius

Noriu padėkoti visiems fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams. Dėkoju gydytojai Baškienei už paskirtą gydymą. Dėkinga gydytojai Aidai Švedienei už kvalifikuotai atliktą darbą. Visi kineziterapeutai labai korektiškai ir profesionaliai dirba su kiekvienu ligoniu. Visiems ačiū už gydymą ir gerą aptarnavimą.

L. Č., gruodžio 7 d., Vilnius

Iš visos širdies dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus reanimatologui Vaclovui Venclovai už suteiktą profesionalią pagalbą, žmogiškumą, gerumą, kurį iš jo patyrė mano tėvukas, kai buvo atvežtas dėl insulto. Mane šis gydytojas palaikė morališkai.

N. Z., gruodžio 6 d., Vilnius

Dėkoju ligoninės Ūminių apsinuodijimų skyriaus personalui už atsakingą darbą.

V. B., gruodžio 6 d., Vilnius

Esu labai dėkinga gydytojai Ingridai Šitkauskienei už begalinį rūpinimąsi mano tėvuku, už gerumą, atsidavimą savo darbui. Te padeda jai Dievas ir linksmų artėjančių Kalėdų. Ir ačiū visam maloniam personalui.

L. M., gruodžio 6 d.,Vilnius

Labai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei ir gydytojai Silvijai Strupienei už profesionaliai parinktas procedūras, už geranoriškumą ir dėmesingumą pacientui, nuoširdus ačiū kineziterapiautėms Viktorijai ir ypatingai dėkoju už mankštas baseine Justei.

A. K., gruodžio 2 d., Vilnius

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų  ir profesionalų  darbą.

K. K., lapkričio 30 d., Vilnius

Gerbiamas dr. Algimantai Pamerneckai, norėčiau atkreipti dėmesį į Jūsų darbuotojus, slaugytoją Anželiką Zenovič ir specialistą Aleksandrą Turbinovą bei išreikšto didelę padėką už aukščiausio lygio darbą ir žmogišką pagalbą.

Noriu pažymėti, kad slaugytoja Anželika puikiai atlieka savo darbą. Esant man galvos ir smegenų sukrėtimui  ir sunkiai suvokiant aplinką, ji suprantamai suteikė man visą informaciją, maloniai bendravo, greitai atliko visas procedūras ir nejaučiant skausmo ar kitų nepatogumų. Galima pastebėti, kad darbas buvo atliktas greitai ir tiksliai.

Dėl galvos sukrėtimo turiu sutrikusią koordinaciją ir išėjusi iš palatos ir pasivaikščiojusi ilgesnį laiką, jaučiu silpnumą ir stiprius galvos svaigimus. Per ilgesnį pasivaikščiojimą, Jūsų informacinių technologijų specialistas Aleksandras padėjo man grįžti į palatą ir palaukė, kol atėjo slaugytoja. Turėjau progą gauti patarimus dėl savo kompiuterio. Turėdama porgą, rekomenduosiu Jūsų įstaigą ir Jūsų aukščiausio lygio specialistus.

Labai malonu matyti, kad atsakingas vadovavimas sukuria sklandžią sistemą ir mūsų sveikata yra profesionalų rankose.

A. J., lapkričio 30 d., Vilnius

Dėkoju gydytojui Sauliui Ročkai už sėkmingai atliktą operaciją. Dėkoju skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms už rūpestingą slaugą, kantrumą ir moralinį palaikymą. Linkiu visiems skyriaus darbuotojams sveikatos, darbaus ir kūrybingo darbo, asmeninės laimės.

A. D., lapkričio 28 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame visiems II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimai skyriaus darbuotojams už pasiaukojantį darbą, aukštą profesionalumą ir žmogiškąjį gerumą. Ypač didelis ačiū gyd. Kurkutienei, Bendrosios praktikos slaugytojoms Jasinskajai, Mazgevičienei, Skverakaitei ir slaugytojoms padėjėjoms Gurskienei, Pečiukevičienei. Linkiu Jums geros kloties, sveikatos!

D. J., lapkričio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiausi dėkojimai prof. hab. dr. Narūnui Porvaneckui, dr. Jauniui Kurtinaičiui už puikiai atliktą sudėtingą operaciją. Skyriaus vedėjui dr. Igoriui Šatkauskui už rūpestį bei palaikymą sunkiomis akimirkomis. Gyd. Giedriui Mazarevičiui už atliktą operaciją. Vyr. slaugytojai Elenai Prevelienei už sklandžiai organizuotą slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų darbą. Visoms slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už pagalbą įveikiant skausmą, negalią ir dvasines kančias, už puikią priežiūrą.
Esu dėkinga Traumatologinio skyriaus visam kolektyvui už darnų darbą, atsidavimą savo profesijai.
Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiems.

I. R. B., lapkričio 21 d., Vilniaus raj.

Tariu nuoširdų ačiū Neurochirurgijos skyriui už atliktą operaciją ir pooperacinį gydymą. Skyriaus vedėjui V. Kiedai, gyd. L. Račkauskui ir visam operacijos ir pooperacinio personalui, skyriaus med. seselėms.

A. M., lapkričio 21 d., Utena

Dėkoju Julijai Radiun už labai gerą ir sąžiningą darbą.

A. T., lapkričio 21 d., Vilnius

Dėkoju Julijai Radinn už jautrumą, nuoširdumą ir puikų darbą.

S. D., lapkričio 21 d., Vilnius

Dėkoju Julijai Radiun už gerą darbą, už nuoširdumą ir gerumą, atsakingą savo pareigų vykdymą.

V. V., lapkričio 21 d., Utena

Į akių ligų skyrių patekome po smegenų insulto iš stacionaro 2016 m. lapkričio 11 d. Nuo pirmų dienų pajutome kolektyvo nuoširdumą, draugiškumą, atsidavimą darbui, korektiškumą, jautrumą ligoniui. Tai geras kolektyvas. 
Vyro sveikata gerėja su kiekviena diena. Pažanga didžiulė ir akivaizdi. Džiaugiamės.
Labai dėkingi mus priėmusiai gydytojai Mečkauskienei už jos šiltus žodžius ir dėmesį. Norime padėkoti visam personalui už rodomą dėmesį, patarimus, konsultacijas, už gerą žodį ne tik ligoniui, bet ir jo artimiems.
Labai dėkingi atsidavusioms darbui seselėms už jų jautrumą, gerą žodį. Be galo dėkingi seselei Leokadijai Rymašienei, kuri moka ne tik nuoširdžiai dirbti, bet ir paguosti, nuraminti ir paglostyti, kai to labai reikia. Dėkingi seselėms V. Pusvaškienei, O. Girčytei, L. Morkūnienei. Didelis Jums ačiū!
Labai patenkinti slaugučių J. Jankelaiteienės, G. Peško, V. Telksnienės, R. Grigarovič darbu.
Linkime Joms sveikatos ir kantrybės dirbant šį sunkų darbą. Jūsų darbas neįkainojamas.

A. G., E. G., lapkričio 20 d., Vilnius

Didžiausia padėka II RITS skyriui už gerą darbą, atidumą, nuoširdumą. Linkiu komandai daugiau padėkų, sveikatos.

V. O., lapkričio 18 d., Vilnius

Mano mama patyrė insultą ir po gydymo kurso Neurochirurginiame skyriuje atliko reabilitaciją Akių ligų skyriuje. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti bendrosios praktikos slaugytojoms. Jų nuoširdus ir pasiaukojantis darbas negali likti nepastebėtas. Ačiū Jums už tokį puikų ligoninės personalą.

R. A., lapkričio 18 d., Vilnius

Nuoširdžią padėką reiškiu gyd. Sauliui Čepkui, anesteziologui ir visam operacinės personalui už jų nuoširdų darbą, meilę žmogui. Taip pat dėkoju visam neurochirurginio skyriaus darbuotojams, seselėms, slaugėms, visam aptarnaujančiam personalui.

J. K., lapkričio 15 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Eglei Dienytei ir visam medicinos personalui už suteiktą visapusišką medicininę  pagalbą, kurią medikai atliko rūpestingai, nuoširdžiai ir atidžiai. Širdingai dėkinga.

A. E. Š., lapkričio 14 d., Vilnius

Esant blogam orui, skubėdama paslydau ir patyriau traumą. Greitai teko vykti į šią ligoninę. Čia buvau labai maloniai priimta, operatyviai nustatytas riešo kaulo lūžis. Pirmiausia, iš širdies noriu padėkoti skubios pagalbos skyriaus darbo organizatoriams, traumatologui Povilui Mašioniui ir slaugytojoms už man parodytą rūpestingumą ir profesionalumą. Esu dėkinga visam medikų kolektyvui ir, kaip patyriau ir mačiau, už visiems čia atvykstantiems suteikiamą skubią pagalbą ir dėmesį. Linkiu sėkmės nelengvame, labai atsakingame darbe.

Su didžia pagarba ir dėkingumu, S. S., lapkričio 14 d., Vilnius 

Labai sirgdama patekau į ligoninę net neatsikeldavau iš patalo savarankiškai mat ne viena problema kankina. Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus seselėms už ištiestą man ranką gelbstint. Linkiu joms stiprybės nelengvam darbe.

J. A., 2016 m. lapkričio 11 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui, Svajūnui Balseriui už D. R. kvalifikuotą gydymą, stabilizuotą sveikatos būklę, už tai, kad skubate padėti, užjaučiate ir palaikote tada kai sunku, už Jūsų pasiaukojimą darbe ir Jūsų profesionalią gydytojų komandą.

Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gyd. Giedriui Strazdui už pirminę pagalbą, operatyviai suorganizuojant operaciją, už rūpestį, nuoširdų bendravimą, atsidavimą savo profesijai ir suteiktą viltį šeimos nariams. Džiaugiuosi, kad yra tokių pasiaukojančių medikų.

Taip pat dėkoju gyd. Silvijai Jočinskaitei-Butkienei, už pirminę pagalbą, gydymą, priežiūrą ir atsidavimą savo profesijai.

Dėkoju visam Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui, prisidėjusiam prie D. R. gydymo, slaugymo ir priežiūros: gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už suteiktą pagalbą ir linkiu Jums niekad nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai – Jūs mūsų gyvenime Viltis… Stiprybės ir kuo geriausios kloties ir sėkmės Jūsų darbe.

Pagarbiai, M.G.R., 2016 m. lapkričio 9 d.

Nuoširdžiai dėkojame visiems I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus darbuotojams už pasiaukojantį darbą, aukštą profesionalumą ir žmogiškąjį gerumą, ypač didelis ačiū gyd. Kurkutienei, Bendrosios praktikos slaugytojai Anai Slavinskienei. Taip pat skyriaus vedėjui Vilimui ir vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už puikų darbo organizavimą. Linkime Jums geros kloties, sveikatos.

J. D., 2016 m. lapkričio 7 d.

Didelis ačiū  Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio darbuotojams už slaugą, rūpestį, šilumą, atsidavimą darbui.

I. G., 2016 m. lapkričio 4 d.

Nuoširdžiai dėkoju visam LOR skyriaus personalui už profesionalumą ir puikią priežiūrą. Ypatingai noriu padėkoti gerb. gydytojai E. Morozaitei, kuri įvertino būklės rimtumą ir skubiai atsiuntė į ligoninę (iš Grybo g. konsultacijos), kai tuo metu Vilniaus m. rajoninės poliklinikos loristams atrodė, kad situacija nepataisoma ir nieko daryti nereikia. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai A. Jurčiukonienei už globą ir puikią priežiūrą. Taip pat gerb. skyriaus vedėjui už puikiai organizuotą visą skyriaus veiklą. Nuoširdus ačiū už žmogiškumą ir profesionalumą!

S. V., 2016 m. lapkričio 4 d.

Noriu išreikšti padėką gyd. Aleksandrui Grinčuk už suteiktą pagalbą, dėmesį, kruopštumą bei atsakingumą. Taip pat norėčiau padėkoti visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos personalui, suteikusiam pirminę pagalbą.

J. P., 2016 m. lapkričio 4 d.

Kai profesinė išmintis ir žmogiškasis faktorius persipina darnoje, tai yra pats nuostabiausias dalykas, ką gauna ir patiria pacientas.
Ačiū visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, mielieji.

D. S., 2016 m. lapkričio 3 d.

Nuoširdžiai dėkoju visam (LOR) skyriaus personalui už profesionalų ir malonų gydymą ir priežiūrą.
Ačiū Jums.

A. K., 2016 m. spalio 31 d.

Dėkoju Ausų, nosies, gerklės skyriaus gyd. E. Morozaitei už rūpestį ir priežiūrą gydymo metu.
Ačiū, gydytoja, už Jūsų profesionalumą ir empatiją pacientų atžvilgiu. Linkiu kuo didžiausios sėkmės profesinėje srityje!
Taip pat ačiū visam sesučių kolektyvui.

D. G., 2016 m. spalio 31 d.

Norėčiau padėkoti mane operavusiai gyd. E. Mozoraitei ir visam Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui. Daktarės darbą vertinu labai gerai, nes po kelių dienų galiu laisvai kvėpuoti. Visam skyriaus personalui dėkingas už priežiūrą, kol gulėjau ligoninėje. Palatoje visada buvo prižiūrima tvarka ir puoselėjama ramybė pacientams. Seselės taip pat dirba gerai, nes visą laiką greitai reagavo į prašymus. Bendrai dėkingas  visiems prisidėjusiems prie mano gydymo.

E. Š., 2016 m. spalio 31 d.

Didelis dėkingumas nuostabiausioms Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms Jolitai Ridikaitei, Nijolei K. Didžiausias dėkingumas maloniausiai ir profesionaliausiai bendrosios praktikos slaugytojai Valerijai Kozlovai už profesionalumą atliekant darbą.

R. J. M., 2016 m. spalio 31 d.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už profesionalumą ir gerą gydymą. Taip pat vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkit sveiki, laimingi, kantrybės dirbant su pacientais, dėkoju palatos slaugytojai A. Slavinskienei už puikią priežiūrą.

Su didele pagarba, didžiulis AČIŪ, D. A., 2016 m. spalio 27 d.

Norime pareikšti didžiulę padėkąI Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. J. Kovalevskienei, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, slaugytojoms A. Slavinskienei, O. Leškovič, M. Brasnuk, padėjėjoms N. Račkevič, A. P užai, Ūkio reikalų tvarkytojos D. Grebleskajai, visam skyriaus personalui už rūpestingumą, gydymą, priežiūrą, šilumą. Didelis ačiū Jums už nuoširdumą, malonų bendravimą ir rūpestį.

Su pagarba, 531 palata, A.B., T.K. 2016 m. spalio 27 d.

Nuoširdžiausiai dėkoju VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Artūrui Tamuliui už atidumą, dėmesį ir profesionalumą konsultuojant.

Pagarbiai, D., 2016 m. spalio 25 d.

Nuoširdžiai dėkoju docentui Dr. Kęstučiui Laurikėnui, kuris padovanojo man antrąjį gyvenimą. Ačiū jums už profesionalumą, atsidavimą ir auksines rankas! Niekada jūsų nepamiršiu.

Su pagarba, T. G., 2016 m. spalio 24 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos I poskyrio komandai, o ypatingai gydytojai Emilijai Paškevičienei. Po itin sunkios operacijos (žarnyno trombozė) buvo sudėtinga įsivaizduoti, kas bus toliau. Tik jos atidumas, rūpestis bei pagarbus elgesys  padėjo man sveikti ir jaustis žmogumi. Ačiū!

Su pagarba, T. G., 2016 m. spalio 24 d., Vilnius

Dėkoju VšĮ RVUL Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjai Liucijai Saltanavičienei už kasdieninį profesinį talentą kurti sveikesnę Lietuvą. Už tai, kad laukiančiam sveikatos stebuklo žmogui kaskart dovanojate taip trokštamą viltį gyventi. Ir už džiaugsmo ašarą jo akyse. Ar kas begali būti svarbiau? Linkiu Jums didžiausios sėkmės, laimės ir sveikatos.

E. G., 2016 m. spalio 20 d., Vilnius

Nuoširdžiausiai dėkoju VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Direktoriui Algimantui Pamerneckui ir visam LOR skyriaus personalui už man suteiktas gydymo paslaugas. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių nuostabių žmonių, kuriuos aš čia sutikau. Nuoširdžiai ačiū!

A. S., 2016 m. spalio 18 d., Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgui Kiril Popov, anesteziologei Viktorijai Šnaiderienei už profesionalumą, į namus atvykusiai greitosios pagalbos brigadai už operatyvią pagalbą, visam Ortopedinio skyriaus I posto personalui (slaugytojoms ir jų padėjėjoms) už nuoširdumą, nuolatinį rūpestį ir globą. Pagarbiai, Aldona Skučienė

A. S., 2016 m. spalio 15 d., Vilnius

Širdingai dėkojame I neurologijos skyriaus darbuotojoms ir gydytojui už nuoširdžią priežiūrą ir profesionalų gydymą. Psichologiškai ramiai jautėmės su gyd. Aleksandras Vilionskis, vyr. slauge Česlava Kislovska, slaugytoja Olga Leškovič, Viktorija Sriubaitiene, Antanina Pužai, Natalija Rackevič.

G. M., 2016 m. spalio 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ūmių apsinuodijimų skyriaus vedėjui už puikiai parinktą kolektyvą! Ypatingą dėmesį norėčiau skirti slaugytojoms Rasai Gralytei, Julijai Rimpo, Lilijai Keldanavičienei ir jų padėjėjoms Alai Macijenskajai, Ramūnei Morkūnienei. Šios moterys nepaisant labai sunkaus darbo visada išlieka atsidavusios savo darbui! Jų geri žodžiai, darbai, šypsenos taip padeda pacientams, sunkiems ligoniukams greičiau sveikti! Didelis Jums dėkingumas už viską , sveikatos, ištvermės, sėkmės visur ir visada.

I. U., 2016 m. spalio 3 d., Vilnius

Iš visos širdies norėčiau padėkoti šio skyriaus darbuotojams: Vytautui Karveliui, Ginai Knabikienei, Tatjanai Guber už jų profesionalumą, be galo didelį atsidavimą savo darbui, atidumą ir jausmingumą kiekvienam pacientui. Ačiū Jums. Tai gydytojai, kurie gydo ne tik žmonių ligas, bet ir jų sielas!  Sėkmės Jums darbe, gyvenime ir visur kur tik Jūs būsite! Žemai lenkiuosi už Jūsų profesionalumą.

I. U., 2016 m. spalio 3 d., Vilnius

Labai dėkoju Ūmių apsinuodijimų skyriaus gyd. Vytautui Karveliui ir gyd. Tatjanai Gubaž už man suteiktą pagalbą, nuoširdų bendravimą mano ligos atveju. Taip pat dėkoju ir aptarnaujančiam personalui.

S.B., 2016 m. spalio 3 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Taip pat dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už dėmesį ir nuoširdumą.

Z. B., 2016 m. rugsėjo 30 d., Vilnius 

Iš visos širdies norėčiau padėkoti skyriaus gydytojai Ginai Knabikienei už jos profesionalumą, atidumą pacientui, be galo didelį atsidavimą savo darbui. Tai gydytoja, kurią linkėčiau turėti kiekvienam skyriaus pacientui. Ačiū jums daktare, kad jūs gydote ne tik ligas, bet ir žmonių sielas. Linkiu Jums sėkmės darbe, gyvenime, stiprios sveikatos!
Taip pat labai norėčiau padėkoti skyriaus slaugytojoms Audingai Semionovai, slaugytojos padėjėjoms Jolantai Šarbo, Viktorijai Blaževič, Dana Minkevič, kurios savo dėmesingumu, šypsena, atsidavimu darbui padeda mums pasveikti. Laimės Jums merginos, sveikatos, ištvermės tokiame nelengvame darbe. Dėkojame! 

I. U., 2016 m. rugsėjo 29 d.

Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui už tai, kad labai gerai atlieka ir išmano savo darbą bei rūpestingai prižiūri.

E.Č., 2016 m. rugsėjo 29 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Lilijai Keldanavičienei už mandagumą, nuoširdumą, priežiūrą, profesionalų procedūrų atlikimą.

A. N., 2016 m. rugsėjo 28 d., Vilnius 

Esu labai dėkingas Ūminių apsinuodijimų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Lilijai Keldanavičienei už mandagumą, nuoširdumą, priežiūrą, profesionalų procedūrų atlikimą.

A.N., 2016 m. rugsėjo 28 d., Vilnius 

Didžiausia ir nuoširdžiausia padėka ir pagarba Jūsų vadovaujamos gydymo įstaigos personalui. Sutrikus sveikatos būklei, greitosios pagalbos automobiliu buvau atgabenta į šią ligoninę, kuriojesulaukiau dėmesingų gydytojų greitos ir kvalifikuotos pagalbos
Nuoširdus ačiū priėmimo skyriaus ir stebėjimo palatos medikams. Personalas dirba išties greitai, kvalifikuotai ir maloniai. Sėkmės tolimesniame tokiame nelengvame Jūsų darbe.

R.P., 2016 m. rugsėjo 22 d., Vilnius 

Padėka Angiochirurgijos skyriui. Širdingai dėkoju visam labai geranoriškam personalui visada pasirengusiam padėti ir jeigu reikia nuraminti.
Šiai padėkai pritaria visa 41 palata. 

V.B., 2016 m. rugsėjo 21 d., Vilnius

Padėka Argiochirurgijos skyriui. Nuoširdžiai dėkojame visam skyriaus personalui.

I. M., 2016 m. rugsėjo 20 d., Vilnius

Nukritus nuo laiptų, skausmuose išgyvenau visą naktį, o ryte mane į Jūsų puikiąją ligoninę atvežė greitosios pagalbos automobilis. Maloniai stebina ligoninės visų grandžių personalo veiksmų suderinamumas ir tęstinumas. Reiškiu nuoširdžiausią padėką Jums, gyd. traumatologams Jurgiui Rudalevičiui, Justinui Vaičiuliui ir visam efektingai gydančiam personalui.

S.L., 2016 m. rugsėjo 19 d., Vilnius

Padėka Ortopedijos skyriui. Noriu nuoširdžiai padėkoti daktarui ortopedui-traumatologui Tomui Sveikatai! Ačiū Jums, kad suteikėte progą judėti be skausmų.
Dėkoju visam Operacinės anesteziologijos skyriaus personalui, slaugytojoms, sanitarams, kurie manimi rūpinosi ir padėjo. Taip pat dėkoju ir protezų firmai „Zimmer“ už revizinę klubo sąnario endoprotezą MS30. Linkiu visiems sveikatos ir laimės!

M.B., 2016 m. rugsėjo 16 d., Vilnius

Padėka Neurochirurginiam skyriui. Širdingai dėkojame už rūpestingai atliktą darbą gydytojams V. Kiedai, A. Preikšaičiui, S. Račkauskui ir G. Terbetui. Taip pat slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms.  

L.K., R.P., G.D., J.M., 2016 m. rugsėjo 18 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus personalui už mano gydymą ir slaugą. Ypatingai dėkoju gydytojui Tomui Sveikatai už pastangas grąžinti man visavertį gyvenimą, atliktą operaciją, profesionalų bendravimą ir psichologinę paramą. Ačiū Audronei Jonaitienei už ramų ir dalykišką medicininės pagalbos teikimą. Tokių aukšto lygio specialistų linkiu visiems pacientams.
Noriu paminėti, jog Ortopedijos skyriuje su pertraukomis gydausi nuo 2015-12-18 po patirtos sunkios traumos. Pirminiame etape mane gydė A. Aukštikalnis, kuriam esu taip pat dėkinga.
Dėkoju ir gyd. anesteziologams, talkinusiems trijų operacijų metu.

D.Š., 2016 m. rugsėjo 15 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui už profesionalų gydymą ir puikią priežiūrą. Išskirtinę padėką skiriu gydytojams – Gyčiui Šustickui ir Audriui Širvinskui už operatyvų ir kvalifikuotą darbą, išgelbėjus gyvybę bei puoselėjant mano sveikatą. Tariu didelį AČIŪ Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą pagalbą ir linkiu kuo geriausios kloties.

Pagarbiai, M.Č.

Nuoširdžiai dėkoju visam II poskyrio reanimacijos personalui už profesionalų gydymą bei puikią slaugą, nuoširdumą ir žmogiškumą, rūpestį ir pasiaukojimą darbui. Kantrybės darbe, sėkmės ir sveikatos visam personalui.

V.J., 2016 m. rugsėjo 15 d., Vilnius

Padėka visam Neurologijos skyriaus II posto personalui už priežiūrą, gerumą ir žmogiškumą mano kaip ligonio atžvilgiu. Dėkoju seselėms ir slaugytojoms.

V.T., 2016 m. rugsėjo 15 d., Vilnius

Dėkoju angelams baltais chalatais žemėje, suteikusiems gydymą toliau kokybiškai gyventi. Nuoširdus ačiū Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui G. Terbetui ir jo pagalbininkei palatoje (906 ) Jolitai. Jų dėka galiu judėti be skausmo. Dėkoju ir kitiems čia dirbantiems žmonės, kurių kasdienis darbas daro stebuklus.

Senjorė(85 metų) B.O.J, 2016 m. rugsėjo 12 d., Vilnius

PADĖKA Reabilitacijos skyriui. Norėčiau išreikšti padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams už profesionalų ir kokybišką gydymą ambulatorinės reabilitacijos metu. Šiame skyriuje gydžiausi 2016 m. rugpjūčio 22 – rugsėjo 9 dienomis. Pirmiausia dėkoju gydžiusiai gydytojai / skyriaus vedėjai J. Paškevičienei už kryptingai ir tiksliai, o taip pat atsižvelgiant į paciento pageidavimus, sudarytą individualią gydymo programą, kuri apėmė daug ir įvairių procedūrų, tokių kaip vertikalios vonios, masažas, kineziterapija, ergoterapija, fizioterapija, FES ir kt. Taip pat norėčiau padėkoti ir anksčiau, konsultacijos metu, mane gydžiusiai gydytojai G. Vaitkienei už skirtas procedūras ir informaciją apie tolimesnes gydymosi galimybes. Taip pat labai nuoširdžiai noriu padėkoti skyriuje dirbančioms kineziterapeutėms Viktorijai (už puikų procedūrų laikų suderinimą, už kompetenciją ir nuoširdumą bendraujant su pacientais bei tikrai naudingų pratimų parinkimą gydantis vertikaliose voniose, neatmestinį požiūrį į pacientą ir jo poreikius), Kristinai (už kompetenciją, kantrybę ir tikrai naudingų kineziterapijos pratimų išmokymą ir nuoširdumą gydant), Anai (už profesionaliai atliktas masažo procedūras) bei kitiems skyriuje dirbantiems specialistams už paciento poreikių išklausymą, supratingumą, ir norą padėti!  Linkiu visiems skyriaus darbuotojams stiprybės ir kantrybės jų nelengvame darbe, o skyriui linkiu plėstis, turėti dar didesnę procedūrų įvairovę, darbuotojų skaičių, o tuo pačiu ir galimybes priimti vis daugiau ir daugiau pacientų! Mums Jūsų labai reikia!

Pagarbiai, J. K., 2016 m. rugsėjo 9 d. 

Pasaulyje pats gražiausias žodis – Gyvenimas. Nuoširdžiai dėkoju gerb. daktarui V. Prišmantui už atliktą man operaciją, palengvinant mano gyvenimą. Esu labai dėkinga visam mielam, rūpestingam ir nuoširdžiam Ortopedijos skyriaus personalui. Visiems linkiu sveikatos, ištvermės ir visokeriopos laimės… Tepadeda Jums Dievas…

J.Ž., 2016 m. rugsėjo 6 d. Naujoji Vilnia

Širdingai dėkoju visam II Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui už sąžiningumą ir pagalbą. Ačiū už jūsų gerą darbą. Malonu buvo praleisti laiką su Jumis. Ačiū už pagalbą. Nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Inai už gerą širdį ir palaikymą.

I. S., 2016 rugsėjo 7 d., Vilnius

Su nuoširdžiu dėkingumu bei pagarba tariu AČIŪ Neurochirurgijos skyriaus neurochirurgui S. Čepkui už profesionaliai atliktą operaciją ir kvalifikuotą pagalbą. Taip pat dėkoju gydytojui  A. Tamuliui bei skyriaus 2 posto slaugytojoms už rūpestį bei didelę kantrybę. Ačiū Jums už sunkų, bet kilnų darbą, ačiū už sugrąžintą sveikatą. Linkiu Jums sveikatos ir visokeriopos laimės!

Pagarbiai. B.L., 2016 m. rugsėjo 5 d.

Nuoširdžiausią padėką pareiškiu Ortopedijos ir traumatologijos centro vadovui  prof., hab. dr. N. Porvaneckui. Tokie talentingi  žmonės kaip N. Porvaneckas gimsta 1 žmogus per 100 metų.     Prof., hab. dr. N. Porvaneckas atiduoda visas savo jėgas operaduomas ligonį. Taip pat nuoširdžiai dėkingas gydytojui K. Baužiui už dalyvavimą mano operacijoje, gydytojai anesteziologei-reanimatologei M. Michailovskajai, slaugytojoms: Elenai, Daivai, Kristinai; slaugytojų padėjėjoms: Rasai, Liūbai; Vyr. slaugytojai R. Paužaitei. Linkiu visam medicinos personalui tolimesniame darbe DIEVO PALAIMOS!

A.M., 2016 m. rugsėjo 5 d. Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju už rūpestį bei pagalbą visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus perosnalui. Džiaugiuosi, kad skyriaus administracija surinko tokią puikią profesionalų komandą. Noriu pareikšti didžiulę padėką skyriaus vedėjui A.Vilimui už rūpestingumą, gydymą, gerą priežiūrą. Ypač noriu padėkoti palatos slaugytojai B. Subotkevič už profesionalų, nuoširdų rūpestį. Labai nuoširdžiai dėkoju visam skyriaus perosnalui. Ačiū Jums.

L.R., 2016 m. rugsėjo 2 d. Vilnius

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą. Ypač dėkoju daktarei I. Rakauskienei už ypatingą rūpestį bei nuoširdų išklausimą į kiekvieno ligonio problemas, už profesionalią pagalbą sveikstantiems.

Ž.A., 2016 m. rugsėjo 2 d. Lantvaris

2016m. birželio 9 d. Jūsų ligoninės Ortopedijos skyriuje man buvo atlikta operacija. Operaciją atliko gydytojas T. Sveikata. Esu labai dėkinga visiems, kurie padėjo atsigauti po operacijos Fizinės medicinos ir reabilitacijos centre. Dėkoju visiems už rūpestį ir gerą elgesį su manimi. Ypač padėkoti noriu gydytojui T. Sveikatai.

B.V., 2016 m. rugsėjo 1 d.

Nuoširdžiai dėkoju traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui, gydytojui Giedriui Petrylai, anesteziologei Milnorai Malžinskaitei už aukšto lygio kokybiškai atliktą sudėtingą dubens operaciją. Už nepriekaištingą slaugą, puikiai skyriuje organizuotą darbą, dėkoju skyriaus vyriausiajai slaugytojai Elenai Prevelienei, bendros praktikos slaugytojoms, Laimai Geneitytei, Liucijai Panavienei, Buženai Kurkinec, Galinai Jurasevai ir slaugytojų padėjėjoms Lilijai Krainovai, Beatai Naus, Ona Zimoninienei už rūpestį, paslaugumą, šypsenas ir užuojautą.

R.P., 2016 m. rugpjūčio 29 d.

Nuoširdžiai dėkoju ortopedijos skyriaus vedėjui Valentinui Uvarovui už kvalifikuotą pagalbą ruošiantis ir atliekant sudėtingą dubens operaciją.

R.P., 2016 m. rugpjūčio 29 d.

Nuoširdžiai dėkoju II Chirurgijos skyriaus slaugėms: Julijanai, Ilonai, Renatai, Aistei ir gydytojui K. Brazauskui už nepriekaištingą gydymą, profesionalumą ir ištvermę su ligoniais. Linkiu Jums likti tokiais visą laiką, nešančius gerą mediko vardą.

Su pagarba, B.Š., 2016 m. rugpjūčio 27 d.

Labai ačiū visam Jūsų ligoninės personalui, o ypač Terapinio skyriaus vedėjai gdytojai Regina Petrauskienei už mums sugrąžintą  viltį ir galimybę toliau džiaugtis, kad turime mamytę.

R.T., 2016 m. rugpjūčio 26 d.

Nuoširdžiai norėčiau padėkoti visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui už profesionalų gydymą ir puikią priežiūrą. Išskirtinę padėką skiriu gydytojams: G.Šustickui ir A. Širvinskui už jų operatyvų ir kvalifikuotą darbą, išgelbėjus gyvybę bei puoselėjant mano sveikatą. Tariu didelį AČIŪ Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Pagarbiai M.Č., 2016 m. rugpjūčio 26 d.

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui  R. Masaliui ir visai komandai už nuoširdų rūpinimąsi, profesionalumą, kantrybę. Vertinu ir linkiu sveikatos, Dievo palaimos visam aptarnaujančiam koletyvui, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms – visad būkite tokios sąžiningos, dėmesingos, malonios.

Su pagarba, G.F., 2016 m. rugpjūčio 25 d. Vilnius

 Esu labai dėkinga visam Terapijos skyriaus personalui, o ypač gerb. gydančiam gydytojui J.Kižlo, kuris mane gydė. Džiaugiuosi, kad pasidarė lengviau, nes į Skubiosios pagalbos skyrių patekau be sąmonės, ilgai nekalbėjau ir atsigavau tik po 2-jų lašelinių. Esu labai dėkinga Terapijos skyriaus vedėjai R. Petrauskienei, bendrosios praktikos slaugytojai A. Machnevič ir visoms kitoms darbuotojoms.

G.D., 2016 m. rugpjūčio 25 d. Trakai

Dėkoju gydytojai K. Noreikaitei (II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius) už dėmesį pacientams, aukštą profesionalumą ir nuoširdumą bendraujant.

J.Š., 2016 m., rugpjūčio 16 d. Vilnius

2016 m. rugpjūčio 12 d. man buvo atlikta anginos operacija. Operuojantis gydytojas R. Toločka labai profesionalus, atidus ir kruopštus. Norėčiau išreikšti gydytojui R.Toločkai nuoširdžią padėką už profesionaliai atliktą darbą ir atidumą. Norėčiau išreikšti padėką gydytojai M.Čiplytei. Gydytoja  atidžiai ir profesionaliai atliko darbą. Gydytojos dėka jaučiuosi saugiai, esu patikimose rankose. Nuoširdžiai ačiū Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui, sesutėms ir kitiems darbuotojams. Te neišblėsta Jūsų šypsenos ir rūpestingumas, kurių labai reikia Jūsų slaugomiems pacientams.

Pagarbiai, V.L., 2016 m., rugpjūčio 16 d. Vilnius

Daug kartų gulėjai ligoninėse, bet tokių nuoširdžių ir mylinčių ligonius personalo nesutikau. Noriu padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, gydytojui K. Kudžmai, bendrosios praktikos slaugytojoms: A. Slavinskienei, I. Lapševič, I. Radulevič, M. Bracuk, padėjėjoms: N. Rackevič, A. Pužai.

J.K., 2016 m., rugpjūčio 11 d. Vilnius

Š.m. rugpjūčio mėn. 4-8 d. man, dėl ligos teko praleisti Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje II Chirurgijos skyriuje. Noriu padėkoti šio skyriaus darbuotojams, abdominalinės chirurgijos gydytojui S. Tamuliui, bendrosios praktikos slaugytojoms: D. Ilkevič,  N. Valickienei, slaugytojos padėjėjai I. Bilevičienei. AČIŪ už Jūsų šypsenas, aukštą kompetenciją, puikią elgesio kultūrą, žmoniškumą, geranoriškumą. Dar daug gražių žodžių būtų galima pasakyti minėtų darbuotojų adresu. Tai savo srities profesionalai, puikūs žmonės, puikūs specialistai. AČIŪ šiems šauniems darbuotojams.

Pagarbiai, V.D., rugpjūčio 11 d.

Š.m. rugpjūčio mėn. 4-8 d. man, dėl ligos teko praleisti Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje II Chirurgijos skyriuje. Noriu padėkoti minėto skyriaus darbuotojams, abdominalinės chirurgui S. Tamuliui, bendrosios praktikos slaugytojai D. Ilkevič, bendrosios praktikos slaugytojai N. Valickienei, slaugytojos padėjėjai I. Bilevičienei,  AČIŪ už Jūsų šypsenas, aukštą kompetenciją, puikią elgesio kultūrą, žmoniškumą, geranoriškumą. Dar daug gražių žodžių būtų galima pasakyti minėtų darbuotojų adresu. Tai savo srities profesionalai, puikūs žmonės, puikūs specialistai. AČIŪ šiems šauniems darbuotojams.

Pagarbiai, V. D., 2016 m., rugpjūčio 11 d. Vilnius

Norime pareikšti didžiulę padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugytojai Viktorijai, gydytojui A.Vilionskiui už rūpestingumą, gydymą, gerą priežiūrą. Dėkoju visam kolektyvui už gerą priežiūrą ir tvarką.

I.V., 2016 m., rugpjūčio 10 d. Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus visam personalui už gerą gydymą, priežiūrą ir šypseną. Dėka Jūsų aš vėl stoviu ant savo kojų. Linkiu visiems sveikatos ir kantrybės. Dėkoju gydytojai N. Tarasevič už tai, kad turi auksinę širdį. Ačiū visiems!!!

G.P., 2016 m., rugpjūčio 9 d. Pabradė

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai I. Šadzevičienei (Terapijos skyrius), daktarei iš pašaukimo, kuri suteikė naujų jėgų ir vilties mano gyvenime. Ačiū seselei Solveigai ir visam šauniam koletyvui. Dar kartą dėkoju.

Pagarbiai, A.G., 2016 m., rugpjūčio 9 d. Vilnius

Kai užklumpa liga, kai iš skausmo rieda ašara-gelbsti ne tik vaistai, bet ir nuoširdi slauga bei gerumas žmonių, kurie apsupa tave nuo pirmų minučių. Atrodo, kad tavo be proto skaudančią nugarą glosto šiltas „labas rytas“, vakare „labanaktis“. Čia, I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje, darniai dirbančiame kolektyve, tiek gerumo ir meilės ligoniui, net nustembi. Juk mūsų tiek daug… Nežinau kaip ir kokiais žodžiais padėkoti visiems čia dirbantiems mūsų angelams sargams-rūpestingajai gydytojai J. Kovalevskienei, sesutėms Irenai, Viktorijai, Reginai, slaugytojos padėjėjai Natalijai ir visoms, visoms, kurios valo, verda, tvarko. Ačiū Jums visiems. Kantrybės ir sveikatos. Su meile.

A.V., 2016 m., rugpjūčio 9 d. Vilnius

Kad išgirstum medžių ošimą, lapų šnarėjimą, kad išgirstum bitės dūzgimą, kad girdėtum genio stuksenimą, reikia nedaug? Klausos. „Mama aš girdžiu“-  negaliu žodžiais išreikšti to jausmo, kurį pajutau. Nuoširdus ir sąžiningas (Ausų, nosies, gerklės ligų syriaus) gydytojos I. Arechvo profesionalus darbas daro stebuklus. Gydytojos kruopštumas, atidumas, įsiklausymas į ligonį, mano dukrai K.Š., suteikė galimybę girdėti. Žmogui reikia nedaug, bet visam gyvenimui. Nuoširdžiai ačiū tariu Ausų, nosies, gerklės ligų syriaus bendrosios praktikos slaugytojoms bei personalui už rūpestį, nuoširdų bendravimą ir suteiktą pagalbą. AČIŪ JUMS mielieji MEDIKAI už sugrąžintą klausą mano dukrai.

R.Š., 2016 m., rugpjūčio 5 d. Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui ir vadovui už jų rūpestį, šypsenas ir profesionalumą.

S.Z., 2016 m., rugpjūčio 4 d. Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame už rūpestiną gydymą ir priežiūrą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui ir vadovui.

I.K., 2016 m., rugpjūčio 4 d. Vilniaus raj.

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Ortopedijos skyriaus gydytojui D. Ulevičiui ir komandai už puikiai atliktą klubo sąnario protezavimo operaciją mano motinai L.K. Gydytojas D. Ulevičius labai dėmesingas, rūpestingas ir tikrai savo srities profesionalas. Ačiū jam labai.

Pagarbiai, N.A., 2016 m., rugpjūčio 2 d. Vilnius

Dėkoju gydytojai L. Lenkutytei-Matkevičienei ( Ginekologijos skyrius) ir visam kolektyvui už rūpestį, už pagalbą ir dėmesį. Ačiū Jums  labai už viską, stiprios sveikatos ir puikios nuotaikos.

L.N., 2016 m., rugpjūčio 1 d. Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam Skubiosios pagalbos skyriui už greitą sklandų priėmimą. Daktarui K. Baužiui ir jo komandai (Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius) už tikslią, sudėtingą ir kruopščiai atliktą operaciją. Taip pat ir visam slaugos personalui už neskausmingą ir ramų pooperacinį poilsį.

J.N., 2016 m., rugpjūčio 1 d. Vilnius

Noriu padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius darbuotojams už nuoširdumą, kantrybę, dėmesingą elgesį ir begalinę užuojautą čia esantiems ligoniams. Linkiu sėkmės darbuose.

I.B., 2016 m., liepos 27 d. Vilnius

Mieli kolegos, rašau Jums visiems didžiulę padėką už visos komandos profesionalumą, tikslų ir puikiai atliktą darbą. Džiaugiuosi, jog žmonės profesionalai, negailėdami savo jėgų gelbsti mus iš mirties gniaužtų. Dėkoju visiems, visiems už pagalbą- padrąsinantį šypsnį, pradedant palatos  gydytoja gerbiama  J. Kovalevskiene (I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius), bendrosios praktikos slaugytoja O. Leškovič, skyriaus vedėjui A. Vilimui, gerbiamam daktarui L. Pačkauskui ir visiems kas puoselėja jaukią atmosferą, sunkių ligonių slaugą, švarą ir gerą nuotaiką. Ačiū brangieji, kad Jūs esate nepakartojami dėl savo atliekamų pareigų.

Z.G., 2016 m., liepos 27 d. Vilnius

Dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už šiltą ir malonų dėmesį, rūpestingą gydymą. Taip pat dėkingos ir slaugytojai Violetai  ir visam likusiam personalui. Dėkui! Dėkojame ūkio reikalų tvarkytojai Danutei.

J.J., G.A., 2016 m., liepos 27 d. Vilnius

Be galo dėkinga, jau ne vienus metus I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už ramiai, tvarkingai, profesionaliai organizuotą skyriaus darbą. Darbo diena tiksli, tiksi be trikdžių. Visad galima pasikonsultuoti rūpimais klausimais. Visada reaguoja į papildomus prašymus. Niekas netranko durų ir netrikdo ramybės kalbomis. Čia jauku, ačiū. Čia mes sveikstame.

M.M., 2016 m., liepos 26 d. Vilnius

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus vedėjui A. Stašinskui, chirurgams T. Vaitoškai, A. Eigminu, I. Šadzevičienei (Terapijos skyrius) bei visam šio skyriaus koletyvui už suteiktą profesionalią pagalbą, rūpestingumą, puikią priežiūrą, supratingumą, gerą žodį gydant mano mamą E.A. Kaip džiugu, kad yra tokių puikių specialistų, tokių gerų medikų.

A.A., 2016 m., liepos 25 d. Vilnius

Širdingai dėkoju Ūminių apsinuodijimų reanimacijos skyriaus medicinos ir aptarnaujančiam personalui  už suteiktą skubią ir kvalifikuotą medicininę pagalbą sūnui G.V. taip pat ir darbuotojoms suteikusioms kvalifikuotą pagalbą liepos 22 d.  3 val, nakties. Ačiū Jums už gerumą!

G.V., 2016 m., liepos 24 d. Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti Akių ligų skyriaus personalui už rūpestingą ir profesionalų gydymą. Ypatingą padėką reiškiu gydžiusiai gydytojai L. Arbatauskytei ir priėmime budėjusiai gydytojai J. Šalkauskienei. Ačiū Jums, mielosios  už sugrąžintą regėjimą. 

Su pagarba, J.K., 2016 m., liepos 23 d. Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus visam personalo kolektyvui už jų kantrybę, profesionalumą, nuoširdumą, jautrumą. Skyriaus vedėjui A. Vilimui už profesionalumą, malonų ir šiltą gydymą. Linkiu visiems išlikti nuoširdiems, maloniems.  Sveikatos Jums sunkiame ir atsakingame darbe.

R.M., 2016 m., liepos 21 d. Alytaus raj.

Nuoširdžiai noriu padėkoti visam Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui ir skyriaus vedėjui A. Vilimui už rūpestingą gydymą, dėmesį ir puikią priežiūrą. Ačiū.

Su pagarba, I.K., 2016 m., liepos 21 d. Vilnius

Labai dėkoju Terapijos skyriaus gydytojai A.  Tiutnevai ir Toksikologinio skyriaus slaugytojų padėjėjoms už nuoširdų aptarnavimą, profesionalumą padėti žmogui sugrįžti į kasdieninį gyvenimą. 

Su pagarba, L.V., 2016 m., liepos 19 d. Švenčionių raj.

Dėkoju už nuoširdžią priežiūrą gydytojui Sauliui Širšinaičiui, seselei Valerijai Kozlovai ir visam Neurochirurgijos skyriaus darbuotojų personalui.

J.T., 2016 m., liepos 19 d.Vilnius

Dėkojame daktarei Reginai Petrauskienei už profesionalumą, nuoširdumą ir šilumą gydant mūsų mamą B.V. ir dar labai dėkojame sesutei Alinai Machnevič už rūpestį.

B.V.,  2016 m., liepos 18 d.Vilnius

Š.m. birželio 26- liepos 6 dienomis mūsų mama, žmona E. A., būdama garbaus amžiaus, po sunkios ir sudėtingos operacijos gydėsi Jūsų ligoninės II Reanimacijos skyriuje. Už operatyvią pagalbą, pastangas, profesionalų gydymą, puikią priežiūrą ir išskirtinį dėmesį dėkojame šio skyriaus vedėjai, gydytojoms, slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Stipriau už  vaistų jėgą gydė šių darbuotojų šiltas žodis, šypsena ir kantrybė. Gerbiami medikai, išlikite savimi, niekada nepavarkite savo atsakingame darbe, visada būkite tokie laukiami ir reikalingi.

A. A., P. A., 2016 m., liepos 18 d.Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju daktarui Algimantui Macevičiui, kuris budėjo liepos 8 d., už pagalbą vyrui J.K. Palatos nr. 43  gydytojai Alai Tiutnevai ir visiems medicinos darbuotojams, aptarnavimo darbuotojams, kurie dirbo nuo liepos 8 d. iki liepos 18 d. (Terapijos skyrius). Labai dėkoju. Didelis  ačiū.

E.V., 2016 m., liepos 18 d.Vilnius

Norime padėkoti visam Ginekologinio skyriaus kolektyvui: gydytojoms, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už nuostabų darbą. Supratingumą, nuoširdumą, dėmesingumą ir darbštumą. Jūs visi nuostabūs.

D.B., 2016 m., liepos 16 d.Vilnius

Būdamas Jūsų ligoninės pacientu bendravau su daugeliu Jūsų darbuotojų ir pacientais. Jūsų ligoninės gydytojais ir medicinos personalu esu sužavėtas jų elgesiu su manimi ir kitais ligoniais.

D.K., 2016 m., liepos 15 d.Vilnius

Širdingai didelis ačiū visai Terminių traumų skyriaus komandai už rūpestį,puikią prežiurą, už Jūsų kolektyvo darnų darbą ir nuoširdų bendravimą. Labai noriu padėkoti skyriaus vedėjui Vytautui Vaitkui.

L. R., 2016 m., liepos 13 d.Vilnius

Noriu padėkoti gydytojui Aleksandrui Vilionskiui, budėjusiam priėmimo skyriuje 2016.07.12 už tai, kad parodė deramą dėmesį ( man 89 metai) ir paskyrė papildomus tyrimus, nustatė teisingą diagnozę, išgelbėjo man gyvybę!!!

T.P., 2016 m., liepos 13 d.Vilnius

Norime nuoširdžiai padėkoti visam Akių ligų skyriaus personalui už rūpestingą ir efektyvų gydymą bei priežiūrą. Gydytojoms oftalmologėms Laurai Arbatauskytei, Onai Garlaitei, Rūtai Žuklytei, esame labai patenkintos maloniomis ir paslaugiomis slaugytojomis Leokadija Curukoviene, Ona Girčyte, Loreta Morkūniene.

Linkime jūsų kolektyvui sėkmės sunkiame ir atsakingame darbe.

Z. O. G., M. B., R. G., 2016 m., liepos 11 d., Vilnius, Trakai

Už didžiulę kantrybę ir nuoširdžią užuojautą bei supratimą skausmo, ašarų ir isterijų bei baimių metu dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugytojai Violetai Suvorovienei ir visam skyriaus personalui. Ypatingas ačiū už gydymą ir už galimybę tęsti aktyvią profesinę veiklą bei pilnavertį gyvenimą skyriaus vedėjui gydytojui neurologui Augenijui Vilimui.

L. J., 2016 m., liepos 11 d., Šalčininkų raj.

Esu be galo dėkinga Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Žydrūnui Račkauskui už jo nuoširdumą, begalinį jautrumą, dėmesingumą. Tas žmogus dirba iš visos širdies, su dideliu atsidavimu savo darbui. Apie jį galima pasakyti tik viena: jis dirba iš pašaukimo.

Dėkoju ir visiems skyriaus darbuotojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms už jų nuoširdumą ir gerą nuotaiką, už atsidavimą ir pasiaukojimą šitam tikrai sunkiam darbui.

Su pagarba, M. Ch., 2016 m., liepos 8 d., Vilnius

Būna gyvenime nelauktų ir netikėtų akimirkų. Vienos tokių – traumos. Neviltis ir baimė apima žmogų. Baimė ir skausmai sumažėja ir patiri ramybę ir viltį, kai slaugo ir prižiūri tokie žmonės ir specialistai kaip slaugytoja Dalia Trakimavičiūtė. Ne tik ji, bet ir visas Traumatologijos skyriaus slaugytojų ir kitas personalas – be galo nuoširdūs žmonės. Galbūt tuos žmones matysiu tik keletą dienų ir daugiau niekada nesusitiksime, bet širdyje liks jų gerumas, akyse ilgai matysiu jų šypsenas.

Tegul šių šaunių moterų akys visada spindi, lūpos juokiasi, o gyvenimas būna ilgas ir laimingas laimingas.

Dėkui Jums.

Su pagarba, R. J., 2016 m., liepos 8 d.

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalią priežiūrą Traumatologijos skyriaus slaugytojai Daliai Trakimavičiūtei.

Č. S., 2016 m., liepos 7 d., Utena

Labai geri, profesionalūs Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojai ir slaugytojos, draugiški, mandagūs.

E. M., 2016 m., birželio 29 d.

Nuoširdžiai noriu padėkoti Skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojams: gydytojams ortopedams traumatologams Marek Tatol, Viktorui Švainauskui ir slaugytojai Vidai Žilionytei. Jie parodė nuoširdų ir profesionalų rūpestį senu žmogumi, mano močiute S. B.

Po šio vizito tikiu, kad tikrai yra medikų, kurie davę priesaiką tarnauja žmonėms.

Šie darbuotojai – medikai iš didžiosios raidės! Ačiū Jiems!

Tikiuosi, kad ši padėka bus pastebėta ir darbuotojai bus įvertinti.

I. Š., 2016 m., birželio 29 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus neurochirurgui Gyčiui Šustickui už begalinį rūpestį, už puikiai atliktą operaciją, kurios dėka galiu toliau judėti. Sunku žodžiais nupasakoti, koks aš dabar laimingas, tad tariu didelį AČIŪ dar kartelį G. Šustickui, Valerijai ir visam skyriaus personalui už neapsakomai puikų rūpestį.

Su meile, Ž. P, 2016 m., birželio 29 d., Molėtai

Savaitę po operacijos gulėjau Ginekologijos skyriuje. Buvo geriau nei namie. Labai dėmesingas, švelnus, kompetetingas visas kolektyvas. Net galvojau viena, kaip atranda, surenka tokius nuostabius darbuotojus. Iš kur tiek kantrybės, nes mes, ligoniai, įvairūs, galime būti pikti ir su ligomis…

Visų pirma tariu nuoširdų ačiū mane operavusiai skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei. Esu labai patenkinta jos gydymu. Slaugytojai Ilmarai Bendikienei tariu didelį ačiū. Dėkoju visam kolektyvui, linkiu sėkmės, sveikatos, pakantumo ir optimizmo gyvenime ir darbe.

Su pagarba, R. K., 2016 m., birželio 27 d.

Ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už Jos kompetenciją, profesionalumą, bendravimą su pacientais. Ačiū didelis visai I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus komandai už gerus žodžius, šypsenas, profesionalumą. Čia jaučiamės kaip namie ir dar gauname didelę paramą sveikatai. Labai norime asmeniškai padėkoti slaugytojai Boženai Subotkevič už jos bendravimą ir šypseną, profesionalumą.

Linkime visam kolektyvui Dievo palaimos ir geros sveikatos.

A. Ž., A. K., S. G., 2016 m., birželio 21 d.

Žmogus gražus kai puošia žemę,

Žmogus gražus kai vertina kitus,

Kai savo širdį skaudžią ir neramią

Dalina ją kitiems tarsi lietaus lašus…

Už Jūsų begalinį nuoširdumą, rūpestį, kantrybę nuoširdų ačiū tariame Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei, slaugytojoms Marytei Laurynėnaitei, Vilijai Kaukėnienei, Editai Urbanovičienei, Angelijai Norvaišienei, Laimai Stakauskienei bei psichologei Audronei Bakšienei.

J. T., E. L., G. R., 2016 m., birželio 19 d.

Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms Justynai Taraškevič ir Julijai Dimidovič už rūpestingumą, priežiūrą, pagalbą.

Didelis Ačiū.

A. M., 2016 m., birželio 17 d.

Noriu padėkoti visiems Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už sunkų jų darbą, taip pat už gerą elgesį su ligoniais.

Ačiū, B. Č., 2016 m., birželio 17 d.

Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, masažuotojai Ramutei Baltrėnienei ir visiems skyriaus darbuotojams už jų nuoširdumą, profesionalumą ir geranorišką šiame skyriuje besigydančių pacientų supratimą.

A. V., 2016 m., birželio 17 d.

Akių skyriaus vedėjai, Nors pora aš žodžių ištarsiu, Padėkos-už tai, kad šiandieną matau! Ir sakysiu aš tai Jai ne kartą, kad galiu dabar džiaugtis aš sau. Žmogaus akys- tai ne tiktai, Ką jis mato aplinkui save, Jų informacija turtina sielą, Matant pasaulio grožybes šalia. Ar matant mylimus veidus, šypsenas jų,- Ko neregint kiek praradęs tu būtum, Ių gyvenimo duotų turtų.

Dėkinga pacientė B.P., 2016 m., birželio 16 d.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai oftalmologei Jūratei Sveikatienei už sugrąžintą regėjimą, širdingą bendravimą ir gydymą, be galo nuostabų bendravimą.

Linkiu sėkmės ir ištvermės gydant ligonius.

Su pagarba, Č. L., 2016 m., birželio 16 d., Vilnius

Dėkoju RVUL Ausų, nosies ir gerklės skyriaus gydytojams už aukštą kompetenciją, nepriekaištingą gydomąją veiklą, humanišką elgesį su ligoniu, puikią elgesio kultūrą.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai otorinolaringologei Aušrai Jurčiukonienei už gilią dalykišką kompetenciją, rūpestingą gydymą, teikiant efektyvias priemones susirgimui palengvinti, išgydyti.

Dėkinga už humanišką atjautą, už suteiktą informaciją, žinias, kaip išvengti ar atitolinti susirgimą, kaip elgtis užklupus ligai.

Skiriu nuoširdžiausią padėką gydytojui otorinolaringologui Giedriui Strazdui, kuris vos man atvykus į gydymo įstaigą suteikė kvalifikuotą pagalbą, kurios tęsinys ligoninėje teikė galimybę nugalėti susirgimą.

Dėkoju gydytojams už įkvėptą viltį, kad jų pagalba bei gydomąja veikla galima pratęsti sveikesnę būtį – gyvenimą.

Su pagarba, A. N., 2016 m., birželio 14 d., Vilnius

Iš visos širdies noriu padėkoti mane operavusiai Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už profesionalumą, puikiai atliktą didelę operaciją, po kurios praėjus vos kelioms dienoms jaučiuosi tarsi operacijos ir nebuvo; už malonų bendravimą ir rūpestingumą.

Taip pat be galo dėkinga visam aptarnavusiam personalui už rūpestį, kurį jaučiau visą pooperacinį laikotarpį.

Su geriausiomis emocijomis, K. B., 2016 m., birželio 13 d.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai gydytojai akušerei ginekologei Linai Lenkutytei-Matkevičienei už profesionalumą, stropumą.

Ačiū už darnų kolektyvo darbą.

J. V., 2016 m., birželio 8 d.

Labai norėčiau padėkoti Traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms Justinai Danilkevičienei ir Deimantei Židonytei už jų pagalbą ir nuoširdžias šypsenas.

Nuoširdus Ačiū!

D. V., 2016 m., birželio 5 d.

Norime padėkoti už meilę ir rūpestį Ginekologijos skyriaus gydytojoms akušerėms ginekologėms Renatai Valiūnienei, Rūtai Kisielienei, slaugytojoms Jūratei Nozdrinienei, Laimai Smailienei, Daliai Kondrotei, Rasai Repečkienei, slaugytojų padėjėjai Henrikai Terechovai.

D. Š., V. Z., 2016 m., birželio 3 d.

Reiškiu nuoširdžią padėką už kvalifikuotą, rūpestingą, nuoširdų, malonų bendravimą ir gydymą Traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Trakimavičiūtei. Ačiū!

T. Š., 2016 m., birželio 3 d., Vilniaus raj.

Šių metų balandžio 29 d. greitosios medicinos pagalbos buvau atvežta į RVUL Ortopedijos ir traumatologijos centrą. Tačiau Skubiosios pagalbos skyriuje sutvarsčius žaizdas gydytojai pasakė važiuoti namo, o gegužės 2 d. kreiptis į polikliniką.

Gegužės  5 d. poliklinika nukreipė mane į ligoninę, kurioje Terminių traumų skyriaus vedėjas Vytautas Vaitkus atliko man dvi operacijas ir rūpinosi gydymu.

Todėl esu nepaprastai dėkinga skyriaus vedėjui, išgelbėjusiam mane nuo nežmoniškų skausmų, sugrąžinusiam man sveikatą. Už jo profesionalumą, dėmesingumą. Taip pat labai dėkinga slaugytojoms Ingai Drozdovai, Ilonai Kurmilovič bei slaugytojų padėjėjai Ramunei Viduto už jų profesionaliai atliekamą darbą, supratingumą, užuojautą, paslaugumą, gerą širdį ir šypseną. Jei visi medicinos darbuotojai būtų tokie, ligoniai greičiau sveiktų ir visa visuomenė būtų laimingesnė.

Esant galimybei, siūlyčiau minėtus darbuotojus materialiai skatinti ir visiems sekti jų pavyzdžiu, nes jie tikrai to nusipelnė.

Su pagarba, V. S., 2016 m., gegužės 31 d., Vilnius

Norime padėkoti Traumatologijos skyriaus slaugytojai Liucijai Panavienei už puikiai atliekamą savo darbą. Stiprybės ir sveikatos jai. Ačiū.

R. R., 2016 m., gegužės 31 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai gydytojai akušerei ginekologei Linai Lenkutytei-Matkevičienei už jos nuoširdumą, kantrybę ir švelnumą. Taip pat ačiū ir visam skyriaus personalui už jų nuolankumą.

Ir taip pat linkiu visiems sveikatos, ištvermės.

K. M., 2016 m., gegužės 31 d.

Dėkoju Urologijos skyriaus gydytojams ir aptarnaujančiam personalui. Didelis Ačiū! Ir už kantrybę dėl ligonio kažkokių “nesąmonių”.

R. B., 2016 m., gegužės 30 d., Vilnius

Norime išreikšti nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą,

Sėkmės Jūsų kilniame darbe!

541 palatos pacientės D. Ū., A. P., M. U., V. L., 2016 m., gegužės 26 d., Vilnius

Norime padėkoti gydytojui akušeriui ginekologui Daugvydui Druskiui už labai gerą gydymą, kruopštumą, dėmesį pacientui.

Nuoširdus ačiū!

D. M., D. Š., 2016 m., gegužės 26 d.

Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už gerą priežiūrą ir už gerus santykius su pacientais.

V. M., 2016 m., gegužės 21 d., Trakų raj.

Nuoširdžiai dėkinga gydytojui krūtinės chirurgui Gintarui Kiškiui už suteiktą medicininę pagalbą, nuoširdumą, užuojautą. Taip pat esu be galo dėkinga bendrosios praktikos slaugytojoms Jekaterinai Biskupskai, Nadeždai Kačinskienei, vyresniajai slaugytojai Godai Britaniškienei ir visam personalui už malonų, atidų slaugymą, gydymą. Kartais medikų šypsena ligonį gydo greičiau negu vaistai. Manyje pasiliko malonūs prisiminimai, medikų atidumas, atsidavimas sunkiam darbui.

Su pagarba, V. A., 2016 m., gegužės 20 d., Vilnius

Ačiū II Chirurgijos skyriui. Dėkoju skyriaus vedėjui Vladui Edmundui Gaidamoniui. Nuoširdų ačiū tariu mane operavusiems abdominalinės chirurgijos gydytojui Sigitui Tamuliui ir gydytojai anesteziologei-reanimatologei Monikai Čiplytei. Dėkojame visam II Chirurgijos skyriui, visiems skyriaus darbuotojams. Sveikatos Jums jūsų sunkiame darbe, linkiu Jums supratingų pacientų.

T. T., 2016 m., gegužės 20 d., Vilnius

Nuoširdus Ačiū šauniam II Chirurgijos skyriui. Kolektyvas nuostabus, norisi daug gražių ir šiltų žodžių Jums tarti. Jūs visi esate savo srities specialistai, nuostabūs specialistai. Jūs sugebate šypsotis ir būti kantrūs visas savo darbo valandas. Linkiu Jums geros sveikatos, kad galėtumėte stebinti pacientus savo profesionalumu, žmogiškumu.

Aš sirgti nenorėčiau, bet jeigu teks kreiptis pagalbos, tai tikrai nebijosiu pas Jus sugrįžti. Paskutiniu metu mūsų visuomenė ir žiniasklaida, manau, yra neteisinga medikų atžvilgiu. Pacientai ir jų artimieji turėtų labiau suprasti Jus, medikus! Dėkoju iš širdies, Jūsų gerumo, profesionalumo, šypsenų, žvilgsnių, suteikiančių viltį, neužmiršiu. Tai neužsimiršta. Ačiū, ačiū, ačiū – gydytojui chirurgui Vytautui Vitkauskui, medicinos gydytojai Eglei Bernotienei, gydytojui anesteziologui-reanimatologui Vaidui Mikailioniui, mane operavusioms gydytojai chirurgei Marijai Vitkauskienei, vyresniajai gydytojai rezidentei Daivai Zdanavičei. Ačiū abdominalinės chirurgijos gydytojui Ryčiui Tutkui. Ačiū slaugytojoms Ilonai Savickienei, Veronikai Vaseniovienei, Julianai Buchalovič, Janinai Vilimienei. Nuoširdus ačiū slaugytojų padėjėjoms Marijai Vilčinskajai, Irutei Bilevičienei, Leonardai Zubrickienei. Ačiū internei Rūtai Matulionytei, linkiu Jai švelnumą išlaikyti visą gyvenimą.

B. D., 2016 m., gegužės 20 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai R. Jomantienei (Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius) už gydymą, rūpestingumą ir visam personalui ačiū! Ačiū kinezeterapeutui V.Tilvyčiui, medicinos seselei   G. Morozienei nuoširdžiai dėkoju už rūpestį. Visiems linkiu sveikatos, sėkmės ir ištvermės darbe.

A. A, 2016 m., gegužės 19 d.

Nuoširdus ačiū Skubiosios pagalbos skyriaus personalui, jūs nuostabūs ir, manau, tiesiog gimę dirbti šį darbą. Dėkoju gydytojui chirurgui Vytautui Vitkauskui, medicinos gydytojai Eglei Bernotienei, akušerei Gražinai Bučienei už Jūsų kompetenciją, šypseną ir žmogišką šilumą. Ačiū, ačiū, ačiū. Linkiu ir Jums sveikatos, pacientų supratimo Jūsų atžvilgiu.

B. D., 2016 m., gegužės 12 d., Vilnius

Mes, besigydančios Terapijos skyriuje, 418 palatoje, norime nuoširdžiausiai padėkoti gydančiai vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič už jos profesionalumą, žinias, rūpestį bei norą padėti mums ir visiems ligoniams, kantrybę, geranoriškumą. Bendrosios praktikos slaugytojai Alinai Machnevič dėkojame už motinišką globą, dėmesį, pasiaukojimą darbą, slaugytojoms Zitai Minkevičienei, Jelenai Izotovai, Linai Šalkauskienei bei visam skyriaus personalui. Norėtųsi, kad visur dirbtų tokie geranoriški, rūpestingi darbuotojai. Esame dėkingos.

Pagarbiai, 418 palatos moterys S. U., H. R., O. B., V. L., 2016 m., gegužės 12 d.

Brangieji mano, aš Jums dėkoju už tai, kad plaka dėl žmonių Jūsų širdys, už tai, kad dėl visų sveikatą Jūs aukojat, gražindami tyras gyvenimo viltis… Už gydymą, rūpestį – I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei, slaugytojoms Jūratei Dalgedienei, Boženai Subotkevič, vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, visam skyriaus personalui nuoširdus AČIŪ!!!

M. K., 2016 m., gegužės 9 d., Trakai

Nuoširdžiai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už rūpestį ir kantrybę. Labai draugiškas kolektyvas. Už parinktą gerą gydymą ir pastatymą ant kojų dėkoju gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei, taip pat bendrosios praktikos slaugytojoms Olgai Leškovič, Irenai Lapševič, Anastasijai Dmitrijevai,  slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič, Renatai Lyskoitis. Už gerai organizuotą darbą – skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai.

M. F., 2016 m., gegužės 6 d., Vilnius

Labai dėkoju už rūpestį bei pagalbą visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugos personalui: vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai, bendrosios praktikos slaugytojoms Irenai Lapševič, Anastasijai Dmitrijevai, Olgai Leškovič, Anai Slavinskienei, slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič, Renatai Lyskoitis.

Didelis Jums Ačiū!

T. I., 2016 m., gegužės 6 d., Vilnius

Labai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdumą, dėmesį, atidumą, kantrybę ir ypač už profesionalumą. Mūsų nuomone, labai svarbu, kad gydytoja I. Rakauskienė gydo pacientus atsižvelgdama į kiekvieno paciento individualumą, jo pagrindines ir šalutines ligas, į kiekvieno paciento problemas.

Nuoširdžiai dėkojame pagalbiniam personalui, ypač palatos bendrosios praktikos slaugytojai Boženai Subotkevič už atidumą, rūpestingumą, nuoširdų bendravimą, profesionalumą. Dėkojame ir jos padėjėjai.

Kadangi visos palatoje besigydančios pacientės esame garbaus amžiaus ir mums teko gydytis įvairiose gydymo įstaigose (ligoninėse), todėl norime pažymėti šio skyriaus darbuotojų darbo pobūdžio išskirtinumą: didesnis ir nuoširdesnis rūpinimasis ligoniais, bendravimas, kantrybė, atsidavimas savo pareigoms ir profesionalumas.

Dėkojame už viską.

Su didžiule pagarba, 517 palatos pacientės A. J., J. L., E. U., J. N., 2016 m., gegužės 5 d.

Noriu padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui už nuoširdų bei profesionalų darbą ir pagalbą reabilituojantis po patirtos traumos.

Ypatingai ačiū skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, specialistėms Martynai, Kristinai, Viktorijai, Anai bei visam kitam personalui.

Džiaugiuosi, kad jų entuziazmas kartu su žiniomis padeda pacientams pasiekti puikių reabilitacijos rezultatų.

Pagarbiai, K. M., 2016 m., gegužės 4 d.

Iš visos širdies noriu padėkoti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Artūrui Vetlovui, anesteziologui-reanimatologui už balandžio 21 d.  atliktą operaciją, profesionalumą, nuoširdų darbą, rūpestį.

Ačiū skyriaus darbuotojams už dėmesį ligoniams, jaukumą, paslaugumą.

Pagarbiai, R. Ž., 2016 m., gegužės 3 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Veslavai Pavlovskajai už profesionalų, kvalifikuotą gydymą, dėmesį ir puikią priežiūrą.

Taip pat padėką norėtume išreikšti skyriaus personalui, ypatingai budėjusiems balandžio 24 d. už suteiktą operatyvią pagalbą mūsų Mamai.

Sėkmės ir kuo geriausios kloties.

Pagarbiai, V. Č., J. Š., 2016 m., gegužės 2 d., Vilnius

Per Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyryje praleistas keturias paras patyriau didelį viso personalo dėmesingumą visiems ligoniams ir man pačiam. Todėl pagrįstai reiškiu padėką skyriaus darbuotojams ir kitiems medikams už jų sunkų, bet būtiną darbą.

V. S., 2016 m., gegužės 2 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už dėmesį, šiltą, malonų žodį, jautrumą.

Taip pat esu dėkinga visam personalui, slaugytojoms už atidumą, kantrybę. Linkiu visiems likti nuoširdiems ir geros nuotaikos. Didelis jums Ačiū.

Su pagarba, K. G., 2016 m. balandžio 30 d., Vilnius

Dvi savaites stiprinau sveikatą Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje ir patyriau didelį malonumą ne tik atgaudama fizines jėgas dėl gerai parinktų procedūrų komplekso, bet ir stiprindama dvasinę sveikatą dėl labai gerų, žmogiškai gražių medicinos kolektyvo ir pacientų santykių. Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjai ir gydančiai gydytojai Jolantai Paškevičienei už profesinį jautrumą, geranoriškumą, nuoširdumą, betarpiškumą. Nuoširdžiai dėkoju reabilitaciją vykdžiusiems darbuotojams  ergoterapeutei Martynai Stommaitei, kineziterapeutėms Viktorijai  Masalskienei ir Robertai Lamsodytei, masažuotojai Ramutei Baltrėnienei, slaugytojai Anai Paradnevičienei, psichologei Gražinai Jarmulkienei  už profesionalias ir nuoširdžias sveikatinimo pastangas ir šiltus žmogiškai paguodžiančius santykius. 

Didelės Jums sėkmės puoselėjant aukšto lygio reabilitaciją!

Pagarbiai, M. J., 2016 m. balandžio 29 d., Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Traumatologijos skyriaus administracijai ir skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui už profesionaliai ir kompetetingai parinktą šio skyriaus medicinos personalą.

Ypatingą dėmesį norėčiau skirti gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Petrylai. Tai profesionalus ir puikus medikas, kurį linkėčiau turėti kiekvienam pacientui. Manau, tai gydytojas, turintis Dievo dovaną – grąžinti žmonėms gyvenimą. Drįstu teigti, kad gyvenimas yra judėjimas. Kol tu judi, tu gyveni!

Giedrius Petryla su dideliu atsidavimu savo darbui ir pacientui stengiasi jį mums grąžinti. Esu labai dėkinga jam už suteiktą viltį, palaikymą, jautrumą, dėmesingumą ir, žinoma, už profesionaliai atliktas operacijas ir gydymą. Ačiū!

Taip pat labai norėčiau padėkoti skyriaus medicinos personalui: bendrosios praktikos slaugytojoms Liucijai Panavienei, Galinai Jurasevai, Deimantei Židonytei, Boženai Kurkianec, slaugytojų padėjėjoms Onai Zimoninienei, Marijai Kvač, Lilijai Krainovai, Teresei Borovko, Irenai Buzarevič, Jadvygai Gornatkevič, Irinai Bagdonaitei, Halinai Markevič.

Kai tu supranti, kad negali vaikščioti, negali judėti, neturi jėgų pats nieko padaryti, sunku ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, bet tu žinai, kad tau į pagalbą ateis šios puikios moterys, visada pasiruošusios padėti.

Esame labai dėkingi už jų sunkų darbą, jautrumą, kantrumą, saugumo jausmą, nes žinai, kad visada sulauksi pagalbos, gero žodžio, šypsenos. Ačiū!

Su didele pagarba ir dėkingumu, I. U. ir jos šeimos nariai, 2016 m. balandžio 29 d.

Dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei ir visam personalui už gerą gydymą ir malonų bendradarbiavimą.

M. S., A. D., J. T., A. N., 2016 m. balandžio 29 d.

Su dideliu dėkingumu palieku Krūtinės chirurgijos skyrių. Džiaugiuosi darniu kolektyvo darbu, dėmesiu ligoniams.

Ypatingai didelę pagarbą jaučiu skyriaus vedėjui, mane operavusiam Auksinių Rankų krūtinės chirurgui Pauliui Gradauskui ir gydytojai anesteziologei-reanimatologei Tatjanai Gladkajai. Linkiu kuo geriausios profesinės kloties gydytojui rezidentui Karoliui Daktarui.

Nuoširdžiai dėkoju slaugytojoms Jolantai Losikovienei, Nadeždai Kačinskienei, Romualdai Rukšėnienei, Editai Kreč, Svajonei Kudrevičienei ir slaugytojų padėjėjoms Živilei, Marijai, Annai ir Stasei už nuolatinį rūpestį ir nuoširdžią pagalbą.

V. S., 2016 m. balandžio 28 d.

Dėkoju Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojui Algimantui Macevičiui, vedėjai Reginai Petrauskienei, bendrosios praktikos slaugytojai Alinai Machnevič ir visam personalui už profesionalų gydymą, puikią priežiūrą ir ypač žmogišką dėmesingumą ligoniui.

Su pagarba, J.N., 2016 m. balandžio 28 d., Vilnius

Labai norime padėkoti Terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei, vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, palatos slaugytojai Alinai Machnevič ir visam kolektyvui už gerą gydymą, nuoširdumą, užuojautą, šypseną, gerą nuotaiką. Linkime sveikatos, laimės, ištvermės ir sėkmės darbei ir asmeniniame gyvenime. Ačiū!

A. Ž., J. Š., J. A., B. A., 2016 m. balandžio 27 d., Vilnius

Aš gydausi nuo balandžio 19 d. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje su plaučių uždegimo diagnoze. Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič už kvalifikuotą aukšto lygio gydymą ir norą padėti sergančiam žmogui.

Taip pat nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus slaugytojai Jolantai Dudėnienei ir visam skyriaus personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą.

Tad linkiu visiems sėkmės, sveikatos ir kantrybės sunkiame mediko darbe.

Su pagarba, V. V. S., 2016 m. balandžio 27 d., Vilnius

Nuoširdus ačiū visam Traumatologijos skyriaus personalui už A. N. gydymą ir priežiūrą.

Č. S., 2016 m. balandžio 26 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už puikiai organizuojamą darbą, dėmesį bei profesionalią pagalbą ir konsultacijas. Atskirai norime padėkoti mūsų palatos slaugytojai Anai Slavinskienei už kokybišką, sąžiningą ir profesionalų rūpestį.

Linkime visiems skyriaus darbuotojams tolimesnių pasiekimų savo darbo srityje.

Pagarbiai, V. A., A. M., 2016 m. balandžio 25 d., Vilniaus raj., Vilnius

Tris savaites esu globojama Ginekologijos skyriaus darbuotojų, esu be galo laiminga ir dėkinga, lenkiu žemai galvą taip dirbančiam personalui. Profesionaliai atliktas darbas, dėmesys, užuojauta, geras žodis ir rūpestis, visa, ko reikia sergančiam, gavau čia.

Ačiū Jums visiems. Tik Jūsų sunkiu darbu aš pasveikau, dėkoju iš visos širdies visiems ir kiekvienam atskirai, dėkoju už išgelbėtą gyvybę. Visiems linkiu SVEIKATOS, meilės ir supratimo.

Būkite visi kaip vienas stiprus kumštis. Jūs esate nuostabūs, tūkstantį kartų Jums AČIŪ!

E. R., 2016 m. balandžio 25 d.

Labai didelis ačiū gydytojai otorinolaringologei Silvijai Jočinskaitei-Butkienei ir jos asistentei už labai profesionalią pagalbą man pašalinant žuvies kaulą iš gerklės.

M. F., 2016 m. balandžio 23 d., Vilnius

Dėkojame už puikų Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio medicinos personalo darbą. Nuoširdus ačiū už rūpestį ligoniais.

I. K., 2016 m. balandžio 23 d., Ukraina

Dėkoju geram Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui už priežiūrą, malonų bendravimą. Dėkoju labai labai. Visiems ačiū, ačiū, ačiū!

J. M., 2016 m. balandžio 23 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir visai komandai už jų rūpinimąsi, profesionalumą, nuoširdų bendravimą, kantrybę, mokėjimą išklausyti ir patarti. Taip pat už tai, kad palatose nuolat jaučiamės patogiai, už švarą jose. Linkiu kantrybės sunkiame Jūsų darbe.

A. B., 2016 m. balandžio 22 d., Trakų raj.

Labai dėkojame už rūpestį bei pagalbą visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui – slaugytojoms, jų padėjėjoms. Ypač dėkojame gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už ypatingą rūpestį bei nuoširdų įsiklausymą į kiekvieno ligonio problemas bei didelę profesionalią pagalbą sveikstantiems. Dėkojame slaugytojai Boženai Subotkevič.

V. A., J. E., B. I., 2016 m. balandžio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir visai komandai už jų profesionalumą. Ačiū vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai bei bendrosios praktikos slaugytojai Liudmilai Pacynai už tvarkingumą ir rūpestingumą.

A. A., 2016 m. balandžio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui, vyresniajam gydytojui neurologui Laimučiui Pačkauskui, palatos slaugytojai Boženai Subotkevič, slaugytojų padėjėjoms Oliai ir Jolantai bei visiems, padėjusioms man jaustis kaip namuose.

V. L., 2016 m. balandžio 22 d., Pasvalio raj.

Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutui Valdui Tilvyčiui už nuostabų darbą, švelnumą ir gerumą.

D. O. S., 2016 m. balandžio 22 d.

Iš širdies dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gydytojui neurochirurgui Vladislavui Kiedai už sugrąžintą sveikatą, švelnų rūpestį, mokėjimą užjausti, kai sunku.

A. Š., 2016 m. balandžio 15 d., Tauragė

Gerbiami Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojai, didelis ačiū jums už gerai ir atsakingai atliekamą darbą. Buvo labai jauku ir ramu gydytis jūsų skyriuje.

M. G., 2016 m. balandžio 15 d.

Su Jumis aš per pasaulį platų

Žemės krašto eičiau pažiūrėt,

Atsigert jaunystės amžinųjų metų

Iš negęstančios gyvenimo taurės.

B. B.

Už tai, kad neleidot man dar užgesti, suteikėt galimybę antrą kartą gimti, dėkoju Jums – Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui gydytojui radiologui Audriui Širvinskui, gydytojui radiologui Andrej Afanasjev, vyresniajai slaugytojai Jolitai Totorytei, slaugytojoms Virginijai Augutienei ir Irinai Pavlišinai, radiologijos technologei Danutei Venciuvienei, slaugytojos padėjėjai Jevdakijai Meleško.

Su meile ir pagarba, T. J. M., 2016 m. balandžio 14 d.

Į ligoninės Ginekologijos skyrių dėl fibromos pašalinimo patekau balandžio 5 d. Balandžio 6 d. buvo atlikta operacija. Šiuo metu – išrašymo dieną, jaučiuosi gerai. Noriu pareikšti padėką visam skyriaus personalui už širdingą dėmesį ligoniams, už švarą palatoje, už rūpestį ir greitą mano sveikimą.

Už jautrumą ir profesionalumą labai dėkoju gydytojai akušerei ginekologei Sigitai Racinienei.

G. J., 2016 m. balandžio 12 d.

Iš visos širdies noriu padėkoti Respublikinės Vilniaus universtitetinės ligoninės Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už jos profesionalumą, gerumą, supratingumą ir užuojautą ligoniams!

Nedažnai sutiksi tokį profesionalą. Taip pat noriu padėkoti visam skyriaus personalui, kuris sunkiai dirba ponios Linos vadovaujamas. Visiems didžiulis ačiū! Didžiausia pagarba visiems jums ir Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei!

N. B., 2016 m. balandžio 12 d.

Sekmadienį, balandžio 10 d., apie 14-15 val. dėl nugaros traumos lankiausi Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, kur man buvo suteikta skubi pagalba.

Norėjau Jums nuoširdžiai padėkoti už puikiai suteiktą paslaugą, labai profesionalūs, paslaugūs ir malonūs buvo tiek Skubiosios pagalbos skyriaus registratūros darbuotojai, tiek gydytojas terapeutas Andrius Černauskas, paskyręs gydymą. Iš to, ką mačiau priimamajame, galiu tik įsivaizduoti, kokį fizinį ir psichologinį krūvį nuolatos patiria Jūsų ligoninės darbuotojai, todėl labai vertinu administracijos ir gydytojų pastangas.

Ačiū!

Su geriausiais linkėjimais, L. A., 2016 m. balandžio 11 d., Vilnius

Širdingai didelis ačiū visai I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto komandai už rūpestį, puikią priežiūrą, už jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiesiems.

Su pagarba, T. J., 2016 m. balandžio 11 d., Trakai

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už suteiktą pagalbą ir nuoširdų gydymą, už sėkmingą operaciją. Taip pat dėkoju visam aptarnaujančiam personalui, slaugytojoms, jų padėjėjoms.

Dar kartą nuoširdus ačiū. Tepadeda Jums dievas sunkiame, bet labai reikalingame darbe.

A. B., 2016 m. balandžio 11 d.

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, bendrosios praktikos slaugytojai Rasai Urbonienei, vyr. rezidentei Onai Laptevai, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus praktikantui Mindaugui Vainai ir visam aptarnaujančiam personalui. Mokslų daktarui gydytojui neurologui Aleksandrui Vilionskiui ir jo aptarnaujančiam personalui. Gerbiamieji medikai! Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek ašarota, kiek kentėta prieš pakliūnant čia. O gydytojau, kiek kantrybės ir sveikatos eikvojate tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide.

Norėčiau viską atiduoti: pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę būtent Jums. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias… Ko vertos Jūsų nuostabiosios rankos, Jūsų protas ir išmintis? Mielieji, linkiu niekad nepavargti. Nei fiziškai, nei dvasiškai – Jūs mūsų gyvenimo Viltis…

Dėkingas už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiesiems.

Su pagarba, senjoras V. L., 2016 m. balandžio 11 d., Širvintos

Noriu padėkoti Akių ligų skyriaus slaugytojai Leokadijai Rymašienei už puikų, kultūringą požiūrį į ligonius. Kad mūsų ligoninėse būtų kuo daugiau tokių darbuotojų!

Didžiulį dėkingumą noriu išreikšti ir skyriaus vedėjai gydytojai oftalmologei Jūratei Sveikatienei, ačiū už aukštą profesionalumą, inteligentišką požiūrį į ligonius.

A. B., 2016 m. balandžio 7 d., Vilnius

Gerbiama Terapijos skyriaus vedėja Regina Petrauskiene, noriu iš visos širdies padėkoti Jums, kad sugebėjote suburti tokį nuoširdų, darbui atsidavusį kolektyvą – tai slaugytojos, kurios atsakingai ir laiku atlieka patikėtas pareigas (ypač Rita Kirkutytė). Taip pat internui Ryčiui Žilevičiui. Pagalbiniam personalui už nuolatinį palatų švaros palaikymą. Už maistą, kuris visada yra kokybiškas, skanus, įvairaus asortimento.

Labiausiai esu dėkinga vedėjai, kad mane išgydė, parinko reikiamus vaistus. Nes atvykau visiškai nusilpusi, o dabar jaučiuosi puikiai.

Ačiū Jums,

Su pagarba, A. M., 2016 m. balandžio 7 d., Vilnius

Atvykau į Jūsų ligoninę su sunkia akies trauma. Skubiosios pagalbos skyriuje mane priėmė gydytoja oftalmologė Rūta Dalia Žuklytė. Ji mane ir operavo. Negailėjo man gerų žodžių ir patarimų. Jaučiau, kad manimi rūpinasi, kad patekau į geras rankas. Todėl visų pirmiausia ir noriu padėkoti mane sutikusiai ir išlydėjusiai gydytojai. Negaliu nepaminėti, kad Akių ligų skyriaus vedėja Jūratė Sveikatienė visada dalyvavo apžiūrose ir duodavo patarimų. Ligoninės personalas (slaugytojos, jų padėjėjos) buvo labai paslaugios ir malonios.

Išvykstu įsitikinusi, kad namuose atgausiu buvusias jėgas ir visai pasveiksiu.

Su geriausiais linkėjimais visam jūsų kolektyvui!

L. P., 2016 m. balandžio 6 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, kuri mane labai sąžiningai gydė, gerbia ir gerai gydo visus ligonius.

Tariu gydytojai didelį dėkui. Linkiu geros kloties tolimesniame gyvenime, taip pat ir darbe.

H. N., 2016 m. balandžio 6 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Alinai Machnevič už gerą elgesį ir sąžiningą darbą. Dėkoju už kasdienę šypseną ir darbingumą. Linkiu geros sveikatos, sėkmės asmeniniame gyvenime ir darbe.

H. N., 2016 m. balandžio 6 d., Vilniaus raj.

Labai dėkoju viso Terapijos skyriaus personalo darbuotojams, ypač gerbiamai vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, kuri labai maloniai elgiasi su ligoniu, paaiškina viską suprantamai, o mes, ligoniai, liekame patenkinti. Ačiū, gerbiama gydytoja, už gerą gydymą ir ligonių supratimą. Linkiu Jums geros sveikatos, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.

V. Z., 2016 m. balandžio 6 d., Ukmergė

Terapijos skyriaus slaugytojai Alinai Machnevič dėkoju už gerą, sąžiningą darbą, linkiu, kad dirbtumėt ir toliau taip maloniai, būtumėt su nuotaika, šypsena, kokią mačiau gulėdama ligoninėje. Labai labai dėkoju, linkiu ir toliau taip dirbti. Geros sveikatos, sėkmės asmeniniame gvenime, būkit laiminga.

V. Z., 2016 m. balandžio 6 d., Ukmergė

Vasario 19 d. įvykus traumai kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių. Gydytojas priėmė greitai, po apžiūros buvo nustatytas stipinkaulio lūžis, kuriam buvo reikalinga repozicija. Gydytojas Marek Tatol puikiai atliko savo darbą, t. y. paaiškino esamą situaciją, suleidus nuskausminamųjų atliko kaulo repoziciją. Visas kolektyvas dirbo labai profesionaliai. Jaučiausi labai gerose rankose. Svarbiausia, jog visą laiką su manimi buvo bendraujama iš atsakinėjama į visus mano užduodamus klausimus. Ne kiekvieną dieną nutinka tokio pobūdžio traumos, dėl to emocinė būklė būna labai įtempta.

Vasario 22 d. įvykus pakartotinei traumai dar kartą kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių žinodami, jog šis lūžis turi antrinio poslinkio tikimybę. Tuo metu dirbo gydytojas Justinas Vaičiulis, kuris atliko išsamų rankos patikrinimą. Jokių pasikeitimų nenutiko, bet vis tiek labai atidžiai nupasakojo rankos buvusią ir esamą būklę ir pateikė rekomendacijas tolimesniam rankos gydymui.

Gydytojas J. Vaičiulis taip pat puikiai konsultavo ir pakartotinių apžiūrų metu. Man labai patiko profesionalus jo darbas bei didelis dėmesys pacientui. Tai ne tik puikus savo srities specialistas, bet taip pat labai įžvalgiai bendraujantis žmogus.

Esu labai patenkinta visu Skubiosios pagalbos skyriaus darbu ir ypatingai gydytojų J. Vaičiulio ir M. Tatol gydymu ir priežiūra. Tikiuosi greito pasveikimo!

Didelis dėkui visam kolektyvui!

S. Č., 2016 m. kovo 24 d.

Mieli Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojai, dėkoju už Jūsų profesionalų, žmogišką rūpestį atstatant mano sveikatą. Gydytojui Pauliui Gradauskui, jam asistavusiam Gediminui Kaupiui už sėkmingą operaciją. Anesteziologei, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui už jų švelnumą.

Visoms slaugytojoms ir slaugos personalui už paruošimą operacijai, o po to už pooperacinę nenuilstamą priežiūrą, šypseną, gerą žodį.

Linksmų Šv. Velykų ridenant margučius ir džiaugiantis gyvenimu.

J. P., 2016 m. kovo 24 d., Trakai

Esu labai dėkinga Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio kolektyvui, kurie ne tik suteikė man profesionalią pagalbą, bet buvo dėmesingi ir malonūs. Dėkoju slaugytojoms R. Žuk, O. Maskolionok, slaugytojų padėjėjai D. Levčenko, gydytojoms R. Petkevičienei, J. Limbienei.

V. R., 2016 m. kovo 24 d., Vilnius

Sakau didelį Ačiū! už nuoširdžią priežiūrą, kvalifikuotą pagalbą Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio gydytojai Reginai Vertinskajai, slaugytojoms Irenai Leontjevai, Tatjanai Volotienei, Alionai Piliušenkienei.

V. M. C., 2016 m. kovo 23 d., Kaunas

Iš visos širdies dėkoju gydytojui neurochirurgui Saulius Čepkui už sėkmingai atliktą operaciją, išgelbėjimą nuo kankinančių ir įkyrių skausmų. Ačiū, ačiū Jums daktare! Linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų darbuose.

Labai esu dėkingas ir slaugytojoms Loretai Apanavičienei, Jekaterinai Judakovai, Jadvygai Rodz, Tatjanai Petrovičiūtei, Vidai Kondrotienei ir kitoms man padėjusioms (kurių pavardžių neišprašiau). Ačiū už Jūsų nuoširdumą, rūpestingumą ir gerumą. Tegu niekad Jūsų veiduose neišblėsta šypsena, tegu Jūsų darbai ir veikla spinduliuoja nuoširdumo ir gėrio kriterijais.

Su geriausiais linkėjimais, pagarbiai J. B., 2016 m. kovo 20 d.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Simonui Kaupui už atliktą riešo operaciją bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui už nuoširdų darbą ir didelį rūpestį.

P. B., 2016 m. kovo 20 d., Grigiškės

Norime nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visai komandai už jų profesionalų, nuoširdų rūpinimąsi. Vertiname nuoširdų bendravimą, kantrybę, atsidavimą darbui ir profesionalumą, kuriuos matome kiekvieną kartą, kai tenka lankytis ligoninėje. Dėkojame Jums, Gydytojau. Ačiū.

V. P., S. P, 2016 m. kovo 17 d., Trakų raj.

Vasario 19 d. įvykus traumai kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių. Gydytojas priėmė greitai, po apžiūros buvo nustatytas stipinkaulio lūžis, kuriam buvo reikalinga repozicija. Gydytojas Marek Tatol puikiai atliko savo darbą, t. y. paaiškino esamą situaciją, suleidus nuskausminamųjų atliko kaulo repoziciją. Visas kolektyvas dirbo labai profesionaliai. Jaučiausi labai gerose rankose. Svarbiausia, jog visą laiką su manimi buvo bendraujama iš atsakinėjama į visus mano užduodamus klausimus. Ne kiekvieną dieną nutinka tokio pobūdžio traumos, dėl to emocinė būklė būna labai įtempta.

Vasario 22 d. įvykus pakartotinei traumai dar kartą kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių žinodami, jog šis lūžis turi antrinio poslinkio tikimybę. Tuo metu dirbo gydytojas Justinas Vaičiulis, kuris atliko išsamų rankos patikrinimą. Jokių pasikeitimų nenutiko, bet vis tiek labai atidžiai nupasakojo rankos buvusią ir esamą būklę ir pateikė rekomendacijas tolimesniam rankos gydymui.

Gydytojas J. Vaičiulis taip pat puikiai konsultavo ir pakartotinių apžiūrų metu. Man labai patiko profesionalus jo darbas bei didelis dėmesys pacientui. Tai ne tik puikus savo srities specialistas, bet taip pat labai įžvalgiai bendraujantis žmogus.

Esu labai patenkinta visu Skubiosios pagalbos skyriaus darbu ir ypatingai gydytojų J. Vaičiulio ir M. Tatol gydymu ir priežiūra. Tikiuosi greito pasveikimo!

Didelis dėkui visam kolektyvui!

S. Č., 2016 m. kovo 24 d.

Mieli Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojai, dėkoju už Jūsų profesionalų, žmogišką rūpestį atstatant mano sveikatą. Gydytojui Pauliui Gradauskui, jam asistavusiam Gediminui Kaupiui už sėkmingą operaciją. Anesteziologei, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui už jų švelnumą.

Visoms slaugytojoms ir slaugos personalui už paruošimą operacijai, o po to už pooperacinę nenuilstamą priežiūrą, šypseną, gerą žodį.

Linksmų Šv. Velykų ridenant margučius ir džiaugiantis gyvenimu.

J. P., 2016 m. kovo 24 d., Trakai

Esu labai dėkinga Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio kolektyvui, kurie ne tik suteikė man profesionalią pagalbą, bet buvo dėmesingi ir malonūs. Dėkoju slaugytojoms R. Žuk, O. Maskolionok, slaugytojų padėjėjai D. Levčenko, gydytojoms R. Petkevičienei, J. Limbienei.

V. R., 2016 m. kovo 24 d., Vilnius

Sakau didelį Ačiū! už nuoširdžią priežiūrą, kvalifikuotą pagalbą Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio gydytojai Reginai Vertinskajai, slaugytojoms Irenai Leontjevai, Tatjanai Volotienei, Alionai Piliušenkienei.

V. M. C., 2016 m. kovo 23 d., Kaunas

Iš visos širdies dėkoju gydytojui neurochirurgui Saulius Čepkui už sėkmingai atliktą operaciją, išgelbėjimą nuo kankinančių ir įkyrių skausmų. Ačiū, ačiū Jums daktare! Linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų darbuose.

Labai esu dėkingas ir slaugytojoms Loretai Apanavičienei, Jekaterinai Judakovai, Jadvygai Rodz, Tatjanai Petrovičiūtei, Vidai Kondrotienei ir kitoms man padėjusioms (kurių pavardžių neišprašiau). Ačiū už Jūsų nuoširdumą, rūpestingumą ir gerumą. Tegu niekad Jūsų veiduose neišblėsta šypsena, tegu Jūsų darbai ir veikla spinduliuoja nuoširdumo ir gėrio kriterijais.

Su geriausiais linkėjimais, pagarbiai J. B., 2016 m. kovo 20 d.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Simonui Kaupui už atliktą riešo operaciją bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui už nuoširdų darbą ir didelį rūpestį.

P. B., 2016 m. kovo 20 d., Grigiškės

Norime nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visai komandai už jų profesionalų, nuoširdų rūpinimąsi. Vertiname nuoširdų bendravimą, kantrybę, atsidavimą darbui ir profesionalumą, kuriuos matome kiekvieną kartą, kai tenka lankytis ligoninėje. Dėkojame Jums, Gydytojau. Ačiū.

V. P., S. P, 2016 m. kovo 17 d., Trakų raj.

Labai dėkoju visam puikiam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už pagalbą ir nuoširdumą. Linkiu Jums sveikatos ir visa ko geriausio. Džiaugiuosi, kad skyriaus administratoriai surinko tokią puikią profesionalų komandą.

I. T., 2016 m. kovo 15 d., Vilnius

Labai dėkoju auksinių rankų specialistei gydytojai akušerei ginekologei Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikų gydymą, už atliktą sudėtingą operaciją, už suteiktą viltį vėl džiaugtis gyvenimu.

Labai ačiū paslaugiam, visada pasitempusiam personalui, iš širdies atliekančiam savo darbą. Sugrįžti nesinorėtų, bet jei gyvenimas priverstų, rinkčiausi tik šią puikiai dirbančią komandą. Puikios Jums sveikatos ir sėkmės sunkiame darbe.

L. Č., 2016 m. kovo 15 d.

Nuoširdžiausiai dėkojame Ortopedijos ir traumatologijos centro vadovui prof. Narūnui Porvaneckui, Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui, ortopedui traumatologui Jauniui Kurtinaičiui, medicinos gydytojui Šarūnui Venskui ir visai profesionaliai komandai, kurios priimtų rizikingų, bet teisingų sprendimų dėka 85 metų mama vėl gali vaikščioti.

Didelės sėkmės visam kolektyvui, darant tokius svarbius, didelius darbus!

Su pagarba, G. P. artimieji, 2016 m. kovo 14 d., Vilnius

Noriu padėkoti mane operavusiam gydytojui ortopedui traumatologui Tomui Sveikatai. Gydytojas yra tikras savo srities profesionalas. Visada geros nuotaikos, taip pat ir pacientui pakeliantis nuotaiką.

Kol kas esu labai dėkinga už gydymą tiek gydytojui, tiek visam Ortopedijos skyriaus personalui. Dėkinga skyriaus vedėjui V. Uvarovui už suburtą labai gerą kolektyvą, kuris, tikiuosi, “pastatys mane ant kojų”.

L. P., 2016 m. kovo 13 d.

Norėčiau padėkoti ligoninės personalui už darbą iš širdies, rūpestingą slaugą ir visuomet pozityvų požiūrį į žmogų.

Ypač nuoširdžiai dėkoju kineziterapeutui Dariui Martinkui, kad pastatė ant kojų, už žinias ir absoliučiai profesionalų darbą bei žmogiškumą.

R. Š., 2016 m. kovo 13 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Ūmių apsinuodijimų skyriaus personalui už gerą, sąžiningą darbą.

Dėkoju klinikinės toksikologijos gydytojai Virginijai Radžiūnienei, kuri Skubiosios pagalbos skyriuje pasitiko mane sunkios būklės, šoko būsenos ir suteikė man būtinąją pagalbą. Žmogiškai, supratingai, širdingai, kvalifikuotai padėjo, palaikė ir paguldė į Ūmių apsinuodijimų skyrių.

Nustebau, niekada negalvojau, kad dar yra tokių gerų gydytojų. Didelis Ačiū gydytojai V. Radžiūnienei nuo pacientės I. T. Sveikatos jums ir laimės.

Už gerą, sąžiningą darbą labai noriu padėkoti ir skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Rasai Gruodytei. Širdinga, inteligentiška, išsilavinusi, kvalifikuota, miela, sąžininga. Geriau padėjo jos atsidavimas, šypsena, patarimai, dėmesys pacientui nei nors ir efektyvus gydytojų skirtas gydymas.

Tokią pat padėką noriu išsakyti bendrosios praktikos slaugytojai Janinai Bogdanovič. Puiki slaugytoja, šaunuolė!

Linkiu visoms slaugytojų padėjėjoms gerų švenčių. Jos labai gerai skyriuje dirba. Švara, tvarka visur.

Visiems linkiu daug sveikatos ir laimės. Ačiū vedėjai Gabijai Dragelytei už gerai organizuotą kolektyvo darbą.

I. T., 2016 m. kovo 10 d.

Labai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams už jų nuoširdų darbą, bendravimą, pagalbą ir priežiūrą.

Ypatingai norėčiau padėkoti kineziterapeutui Valdui Tilvyčiui už kantrybę ir nuoširdų darbą, atliekant kineziterapijos pratimus su manimi. Ir fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Ritai Jomantienei už rūpestį ir priežiūrą.

Ačiū labai Jums, mieli šio skyriaus darbuotojai.

Su didžia pagarba, jūsų buvusi ligonė D. M., 2016 m. kovo 10 d.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už atliktą operaciją, kvalifikuotą gydymą, profesionalų požiūrį bei išskirtinį dėmesį.

Taip pat išskirtinę padėką noriu tarti šio skyriaus personalui už puikią priežiūrą po operacijos.

Dėkoju Jums ir linkiu kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Pagarbiai, A. Ž., 2016 m. kovo 9 d.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už atliktą operaciją. Tariu ačiū gydytojams ir slaugos darbuotojams už pagalbą, moralinę paramą, gerus žodžius man sveikstant.

R. S., 2016 m. kovo 9 d.

Norėčiau padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio specialistams, kurie man padėjo, o ypač slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios kiekvieną dieną prie manęs budėjo.

Ačiū, R. S., 2016 m. kovo 7 d., Vilnius

Labai dėkinga I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už jo gerą ir nuoširdų gydymą. Visam personalui už nuoširdumą ir jautrumą.

T. K., 2016 m. kovo 7 d., Trakų raj.

Norėčiau padėkoti, žemai nusilenkti specialistams, kurie dirba Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (toliau – RVUL) Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje. Kodėl? Todėl, kad šio skyriaus specialistai suteikė man galimybę gyventi be kosulio. O viskas iš pradžių…

2013 m. sausio mėn. būdama 24 savaitę nėščia pradėjau kosėti. Kosėjau labai stipriai. Šeimos gydytojas, kaip pridera, išrašė siuntimą pas pulmonologą, otorinolaringologą, tačiau visi galimi nėštumo metu padaryti tyrimai buvo geri, išskyrus skreplių pasėlio, nuolat rasdavo bakteriją: Streptococcus pneumoniae.

Susitaikiusi su mintimi, jog nesergu arba sergu refliuksu, nenustatyta alergija ar lėtine vėžio forma (nesu medikė, bet tuo metu, patikėkit, fantazija atsirado ir puikiai veikė), taip gyvenau visus trejus metus. Visos kitos diagnozės buvo paneigtos (galimo kosulio priežastys dėl tuberkuliozės, bronchinės astmos ,širdies ar kraujagyslių ligų nepasitvirtino). Aplankiau daugybę medikų ir, kas įdomiausia, ne vieną otorinolaringologą (tarp jų ir profesorių, vardo neminėsiu) buvau aplankiusi, bet mano „nuostabiosios“ mažytės tonzilės nekėlė abejonių, jog jos „sveikos“… Tik ne gydytojai otorinolaringologei Violetai Pčalinienei, pas kurią apsilankiau 2015-2016 m. tarpušventyje. O viskas buvo taip…

2015 m. lapkritį pradėjau dar intensyviau kosėti. Šeimos gydytojo rekomendacijos buvo gerti kuo daugiau arbatų ir pasveiksiu. Iki gruodžio mėn. intensyviai prakosėjusi ir „prigėrusi“ bronchoherba su saldymedžiu arbatų „atšliaužiau“(tiesiogine to žodžio prasme) pas budintį gydytoją. Jis išrašė antibiotikų, sakė, praeis, bet nepraėjo. Praėjus dar dviem savaitėms po antibiotikų vartojimo vėl budintis išrašė man tų pačių antibiotikų (tik šįkart 2 pakelius), sakė, praeis, bet nepraėjo. Pabaigus vartoti antibiotikus, pradėjo skaudėti ausį. Vėlgi, gelbėjo budintys šeimos gydytojai. Tik šįkart gavau ne receptą ketvirtam pakeliui antibiotikų, bet siuntimą į RVUL konsultacijai (nes Centro poliklinikos otorinolaringologai nedirbo). Priėmė daktarė V. Pčalinienė, apžiūrėjo ir sako: Jūsų problema yra gerklėje. Reikia operuoti tonziles. Nežinau kodėl, bet tuo metu pajutau labai didelį palengvėjimą. Iš karto sutikau net nesvarstydama. Ir štai kovo pirmoji, ir aš jau ligoninėje…

Visai nešaltas rytas buvo, o gal tik man jis toks pasirodė. Atvykau, užsiregistravau, išoperavo ir dabar sau sėdžiu namuose ir valgau vaikišką skystą košytę – tokios medikų rekomendacijos – jos man šventos.

O jeigu rimtai, tai nuoširdesnių žmonių už pasišventusius žmones, kurie dirba ligoninės 7 aukšte, Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje, nesu sutikusi. Dar neteko matyti labiau atsidavusių Hipokrato priesaiką priėmusių žmonių.

Ypatingai noriu padėkoti Gydytojui otorinolaringologui Giedriui Strazdui, skyriaus vedėjui, anesteziologui ir visam slaugytojų, jų padėjėjų būriui. Jos kaip skruzdėlytės bėgiojo nuolat patikrindamos, ar tinkamai guliu, ar viskas man gerai, ar nepykina, neskauda. Nuostabiau susidirbusio kolektyvo nesu mačiusi, o mačiusi, patikėkit, esu ne vieną.

Žodis ačiū yra per silpnas, ką dabar norėčiau pasakyti. Bet stipresnio ir nuoširdesnio žodžio nežinau. Ačiū už dovanotą antrą gyvenimą be kosulio. Ačiū, kad esate, likite ir toliau tokie nuostabūs.

Nuoširdžiai, I. V., 2016 m. kovo 6 d.

Nuoširdžiai dėkojame ligoninės Skubiosios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam 2015 m. kovo 5 d. už operatyvų ir profesionalų darbą.

Atvykę į Skubiosios pagalbos skyrių vėlai vakare (apie 21 val.) su I ir II laipsnio nudegimais sulaukėme išskirtinio dėmesio bei aukšto lygio medicininių paslaugų suteikimo.

Malonu žinoti, kad esant nelaimingam atvejui visada galima patikėti savo sveikatą ir gyvybę mūsų medicinos darbuotojams, kurie laiku ir kompetetingai atlieka savo darbą.

Ačiū, kad esate!

A. K., 2016 m. kovo 5 d.

Ligoninėje vyrauja susiklausymas, aukšta darbo ir bendravimo kultūra. Čia dirba plačių širdžių darbuotojai, kuriems esu nuoširdžiai dėkingas už nuolatinį rūpestį, atidumą.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už profesionalumą, žmogiškumą, gera nuotaiką, malonų bendravimą ir gerą darbą. Norėtųsi, kad gydytojos neurologės Ingos Rakauskienės darbas būtų įvertintas ligoninės vadovybės.

Linkiu Jums ir Jūsų kolektyvui kuo stipriausios sveikatos, kantrybės ir kuo mažiau sunkių ligonių.

Su pagarba, S. J., 2016 m. kovo 4 d., Šalčininkai

Širdingas dėkui gydytojui ortopedui traumatologui Tomui Sveikatai už klubo sąnario keitimo operaciją. Ir visam Ortopedijos skyriaus kolektyvui už dėmesį ir gerai atliktą darbą.

T. G., 2016 m. kovo 4 d., Vilnius

Dėkoju Terapijos skyriaus vedėjai vidaus ligų gydytojai Reginai Petrauskienei už jos gerą gydymą, nuostabią šypseną ir gerus žodžius.

R. G., 2016 m. kovo 4 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame už didelį dėmesį, profesionalią visokeriopą pagalbą gydant ir slaugant mamą.

Nepaisant pacientės amžiaus ir sunkios būklės, tokia nuostabi Terapijos skyriaus komanda padarė daugiau nei įmanoma pacientės būklei pagerinti. Ypač dėkingai vidaus ligų gydytojai Alai Tiutnevai ir skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei.

Su didele pagalba! E. S., 2016 m. kovo 4 d., Vilnius

Dėkojame visam kolektyvui už gerą gydymą, o ypatingai Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojai Irenai Šadzevičienei už gerą gydymą ir slaugymą.

E. G., 2016 m. kovo 4 d.

Ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už Jos profesionalumą, kantrybę ir supratimą. Dėmesys ir pagarba kiekvienam ligoniui suteikia mums, ligoniams, jėgų greičiau pasveikti ir grįžti į namus. Sveikatos ir Dievo palaimos Jai ir visam aptarnaujančiam kolektyvui.

J. V., 2016 m. kovo 3 d., Šalčininkai

Tariu nuoširdų Ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei, visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalumą, dėmesį, rūpestį. Visos šios puikios medikų savybės padeda mums greičiau sveikti. Nuo saulučių, įžengusių į palatą, net skausmas atslūgsta.

Linkiu Jums visiems sveikatos ir laimės.

Pagarbiai, D. K., 2016 m. kovo 3 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdumą, malonų bendravimą, profesionalumą ir rūpestį.

Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Boženai Subotkevič už jos profesionalumą ir atsidavimą.

Iš visos širdies linkiu visiems stiprybės ir ištvermės, sveikatos ir geros nuotraikos.

Su didžiule pagarba! J. K., 2016 m. kovo 3 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei už dėmesį, nuoširdumą, rūpestingumą, profesionalumą, kantrybę ir sunkų darbą.

Vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų ir kokybišką darbo organizavimą skyriuje, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms – už jų atsidavimą sunkiam darbui, šypseną, supratingumą.

Didelis Jums Ačiū!

T. K., 2016 m. kovo 1 d., Trakų raj.

Noriu iš visos širdies padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, ypač gydytojai neurologei Bernadetai Viesulaitei, už kruopštų darbą, gerus žodžius. Visam kolektyvui: slaugytojoms ir jų padėjėjoms, jos tikrai atlieka tokį sunkų darbą, telydi jas visada laimė, džiaugsmas ir gerumas. Nes jų darbe vien tik liūdnos dienos.

Sėkmės Jums, visos brangiausios!

J. Č., 2016 m. kovo 1 d., Elektrėnų sav.

Reiškiam savo nuoširdžią padėką visam Traumatologijos skyriaus medicinos personalui už profesionalumą, jautrų požiūrį į pacientus, gerumą ir pasirengimą iškart po pirmo prašymo ligoniui ištiesti pagalbos ranką! (I posto personalui). Prašome padėkoti visam kolektyvui!

Išskirtinė padėka gydžiusiam gydytojui ortopedui traumatologui Eugenijui Piešinai!

19 ir 9 palatų pacientai, 2016 m. vasario 29 d.

Reiškiu nuoširdžią padėką vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, taip pat visamTerapijos skyriaus kolektyvui už dėmesingumą ir gerą elgesį su pacientais.

J. B., M. G., I. Š., 2016 m. vasario 26 d. 

Dėkojame visam Terapijos skyriaus personalui už gerą gydymą, aptarnavimą, slaugytojoms taip pat už jų gerą elgesį ir švelnumą.

O ypač vidaus ligų gydytojai Irenai Šadzevičienei už gerą gydymą ir nuoširdumą. Kad būtų daugiau tokių gydytojų.

J. B., Z. D., P. A., 2016 m. vasario 26 d.

Nuoširdžiai dėkojame visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalumą, supratimą ir gerą darbą. Didelis ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdumą, malonų bendravimą, profesionalumą ir rūpestį.

Su pagarba! O. T., 2016 m. vasario 26 d., Vilniaus raj.

Noriu padėkoti visam gydančiam personalui, gydytojui neurochirurgui Gyčiui Šustickui, už jų profesionalumą ir rūpestį, o ypač nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Rasai Urbonienei už jos žmogišką šilumą bei jautrumą, pagalbą sunkiu metu. Ačiū!

J. S., 2016 m. vasario 25 d., Ignalinos raj.

Noriu nuoširdžiai padėkoti jūsų ligoninės darbuotojams, pradedant gydytoju ortopedu traumatologu Vygandu Naviku, kuris aiškiai ir greitai suteikė pirminę apžiūrą, išoperavo, konsultavo ir padėjo atsistatyti, šaunus bendravimas, puikus humoro jausmas, ūkiškas pateikimas, visiškas pasitikėjimas šiuo daktaru. Taip pat noriu padėkoti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Gintarei Vaitkienei, kuri parengė puikų planą reabilitacijai, ir už visas malonias konsultacijas pacientui patogiu metu. Padėka kineziterapeutėms ir ergoterapeutei: Kristinai, Martynai, Robertai ir kitoms. Ačiū už gerą rezultatą ir malonų bendravimą.

V. M., 2016 m. vasario 25 d.

Nuoširdžiai noriu padėkoti visiems Traumatologijos skyriaus darbuotojams už jų atsakingą, daug kantrybės reikalaujantį darbą. Ypatingai dėkoju tikroms profesionalėms ir be galo nuoširdžioms slaugytojoms Teresai Ilkevič, Ievai Šukelytei, slaugytojų padėjėjoms Edminai Šafranovičienei ir Marijai Kvač.

Visam kolektyvui didelis AČIŪ už mamos D. L. priežiūrą po šlaunikaulio lūžio operacijos.

Z. B., 2016 m. vasario 25 d., Vilnius

Noriu išreikšti didžiulę padėką Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai už aukščiausią profesionalumą, kai po ilgų kančių jis per trumpą laiką pastatė mane ant kojų.

Taip pat noriu padėkoti skyriaus medicininiam personalui už jautrų požiūrį į pacientus, ypač slaugytojoms Anželikai Zenovič, Valeriyai Kozlovai, Linai Kosenko ir jų padėjėjoms.

Kuo daugiau tokių jautrių žmonių, didžiulis ačiū jiems.

S. S., 2016 m. vasario 23 d., Visaginas

Nuoširdžiai dėkoju neurochirurgui Sauliui Širšinaičiui už profesionalumą, rūpestingumą, dėmesį ir galimybę gyventi be skausmo.

Taip pat didelis ačiū visam Neurochirurgijos skyriaus personalui.

Pagarbiai G. D., 2016 m. vasario 22 d., Trakų raj.

Nuoširdžiai dėkojame Akių ligų skyriaus gydytojams, slaugytojoms. Tai labai aukštos kvalifikacijos darbuotojai, atsakingai žiūrintys į savo darbą. Malonus bendravimas, mokėjimas rasti kontaktą su ligoniais. Visuomet su šypsena, nepavargstantys nuo pacientų. Tai, mūsų nuomone, aukšto įdirbio rezultatai. Labai išsami gydytojų priežiūra, visuomet nuodugnus ligos ištyrimas. Neskubama išsiųsti namo. Ačiū jums labai už viską!

M. Z., V. Ch., 2016 m. vasario 22 d., Vilnius, Nemenčinė

Širdingai dėkojame II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui neurologui Aleksandrui Vilionskiui ir visam šio skyriaus personalui už tėvuko V. Š. gydymą.

Dukra M. B., 2016 m. vasario 19 d.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už nuoširdumą, supratingumą, profesionalumą ir labai atsakingą darbą.

Ypatingai dėkoju gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už rūpestingumą ir labai žmogišką nuoširdumą.

Puikiai žinau, kokį sunkų darbą Jūs dirbate. Iš visos širdies linkiu visiems stiprybės ir ištvermės, sveikatos ir geros nuotaikos.

Su didžiule pagarba! 2016 m. vasario 18 d., Vilnius

Noriu padėkoti mane gydžiusiam RVUL Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui bei jam talkinusiam rezidentui Vytautui Mikelevičiui už tai, jog savo profesionalumu, savo žiniomis, kantrybe bei suteikta motyvacija kovoti ir nepasiduoti ligoms leido man vėl atsistoti ant kojų po patirtų labai sunkių traumų.

Taip pat noriu padėkoti visam Traumatologijos skyriaus personalui už kasdienį rūpestį, malonų bendravimą ir dvasinį palaikymą sunkiomis akimirkomis sveikstant.

A. K., 2016 m. vasario 18 d.

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už malonų bendravimą, profesionalią pagalbą.

Dėkoju skyriaus kolektyvui už rūpestį ir aptarnavimą.

B. M., 2016 m. vasario 18 d., Tauragės raj.

Esame labai dėkingos I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už jo gerą ir nuoširdų gydymą ir visam personalui už nuoširdumą ir jautrumą.

Slaugytojoms dėkojame už nuoširdų slaugymą. Taip pat slaugytojų padėjėjoms už nuoširdumą ir gerumą.

R. P. ir J. V., 2016 m. vasario 17 d., Kaunas, Vilnius

Noriu padėkoti gydžiusiam gydytojui ir visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto personalui už dėmesingą požiūrį į ligonius.

I. P., 2016 m. vasario 17 d., Vilniaus raj.

Dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto personalui – gydžiusiam gydytojui, vyresniajai slaugytojai ir visoms mergaitėms (slaugytojoms ir jų padėjėjoms) – už dėmesį ir meilę.

Labai dėkinga, pagarbiai, Č. G., 2016 m. vasario 17 d., Vilnius

Ačiū visam Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui už gerą elgesį su manimi.

V. A., 2016 m. vasario 16 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Dianai Žemaitienei ir skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei už jų paprastumą ir nuoširdumą, malonų bendravimą su pacientais. Šios moterys nežiūri, kokią padėtį užimi visuomenėje, ir joms nesvarbu, ar esi iš miesto, ar iš provincijos. Elgiasi su visais vienodai. Linkiu šioms medikėms ir ateityje išlikti tokiomis pačiomis.

A. K., 2016 m. vasario 15 d., Elektrėnai

Esu labai dėkingas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui – gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už jų profesionalumą, kompetentingumą.

Labai ačiū.

J. V., 2016 m. vasario 12 d., Grigiškės

Esu labai dėkingas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui. Dėkoju už gerą priežiūrą, nuoširdumą, gailestingumą, gerą žodį! Didelis Jums Ačiū!

S. K., 2016 m. vasario 12 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei, ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai, bendrosios praktikos slaugytojoms Boženai Subotkevič, Violetai Suvorovienei, Marijai Jermalkovič, Marinai Bracuk, Aleksandrai Stašauskienei, Ritai Černiauskienei, Gonoratai Suchorukovai, slaugytojų padėjėjoms Liudmilai Pacynai, Veronikai Mikulskajai, Aldonai Slavinskienei, Barbarai Kasperovič, Janinai Maleiko ir visam kitam personalui už rūpestingą, atidų, sunkų darbą.

Č. L., 2016 m. vasario 12 d., Šalčininkų raj.

Didelis ačiū I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už rūpestį ir aptarnavimą. Ypač dėkui gydytojai Ingai Rakauskienei už gerą nuotaiką, išklausymą, malonų bendravimą ir profesionalią pagalbą.

Už paslaugumą – 517 palatos slaugytojai Boženai.

Kuo nuoširdžiausi linkėjimai ir ateityje dirbant nelengvą ir atsakingą darbą Jums ir Jūsų artimiesiems.

Su pagarba, N. S., 2016 m. vasario 12 d., Šiauliai

Giliai širdy visatos lobiai paslėpti –

Jūs jau suradot raktą nuo slaptingos skrynios.

Ačiū, kad auksagryniu gerumu, savo nuoširdžiu darbu šildot, suteikiat vilties ir stiprybės.

Reiškiu nuoširdžią padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui ir vedėjai J. Paškevičienei;

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai G. Vaitkienei už kvalifikuotą gydymą, gerą priežiūrą reabilitacijos metu, geranoriškumą ir konsultacijas dėl tolimesnio gydymo;

Kineziterapeutėms: R. Lamsodytei – už nepakartojamus masažus, K. Skindel – už priežiūrą salėje, J. Konežaitei, S. Povilonytei – už nuostabias treniruotes baseine;

Fizioterapeutei A. Paradnevičienei už magnetoterapiją ir suteiktas žinias apie ją;

Ergoterapeutei M. Stommaitei už nuolatinę šypseną ir padrąsinimą, už šiltą bendravimą.

Tačiau didžiausią AČIŪ noriu pasakyti V. Masalskienei už begalinę kantrybę, už pagalbą, už padrąsinimus, už profesionalumą, rūpestį ir šilumą, už šiltus žodžius ir gerą nuotaiką, už suteiktą galimybę gyventi taip, kaip iki operacijos.

Noriu palinkėti visam Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui stiprybės, kantrybės, sveikatos ir Dievo palaimos.

Jei Žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus! Šiluma, šiltas bendravims ir profesionalus darbas išgydo mus.

Su didžiule pagarba, G. J., 2016 m. vasario 10 d.

Nuoširdžiai dėkoju Skubiosios pagalbos skyriaus medicinos gydytojui Viliui Žideliui už suteiktą labai greitą ir kvalifikuotą pagalbą, už nuoširdumą, atidumą išaiškinant mano sunkios ligos priežastį.

Linkiu Jam būti visada tokiam energingam ir darbščiam savo profesijos srityje.

Labai, Gydytojau, Jums Ačiū.

N. C., 2016 m. vasario 10 d., Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui už rūpestį, priežiūrą ir nuoširdumą.

I. S., 2016 m. vasario 9 d., Kaišiadorių raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už pasiaukojantį darbą, aukštą profesionalumą ir žmogiškąjį gerumą.

Ačiū visam personalui, slaugytojoms už kantrybę, profesionalumą, atidumą.

Linkiu sėkmės, sveikatos ir asmeninės laimės visam skyriaus kolektyvui.

G. D., 2016 m. vasario 8 d., Vilnius

Pirmiausia noriu padėkoti visam Terminių traumų skyriaus personalui. Jie čia visi nuostabūs, nes mano kojas gelbsti kaip tik įmanoma, o ypač skyriaus vedėjas V. Vaitkus. Taip pat noriu padėkoti II Chirurgijos skyriaus I ir II posto personalui. Ten aš buvau gydomas nuo pankreatito ir jau du mėnesius nejaučiu jokių skausmų.

Dar labai norėčiau padėkoti socialinėms darbuotojoms, jos visos geros ir nuostabios, o ypač Ana Rynkovičienė. Ji man labai daug padėjo, ypatingai 2015 m. gruodžio 29 d., jeigu manęs nebūtų paguldę tą dieną, jau būčiau be kojų. Dėkoju Anai iš visos širdies ir linkiu jai visko, kas yra geriausia šiame pasaulyje.

Su pagarba, F. V., 2016 m. vasario 8 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei už nuoširdumą, kompetenciją, rūpestingumą, profesionalumą.

Visam personalui – už gerumą, mandagumą, kantrybę. Slaugytojoms Irenai Lapševič, Honoratai Suchorukovai, slaugytojų padėjėjoms Alinai Kislovskajai, Natalijai Rackevič, Erikai Lopatinai, Renatai Lyskoitis, šeimininkei Danutai Grablevskai.

D. L., H. P., J. G., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius, Šalčininkai

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už kruopštų ir nuoširdų darbą, gerą žodį, rūpestį.

Ypač dėkojame slaugytojai Boženai Subotkevič už jos profesionalumą ir atsidavimą.

Ačiū! D. M., 2016 m. vasario 5 d., Kupiškis

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už kruopštų ir nuoširdų darbą, rūpestį ir gerą žodį.

Ypač dėkoju gydytojai neurologei Ingai Slautaitei už jos profesionalumą, atidumą ir šilumą. Ačiū!

Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Marijai už jos gerumą ir nuoširdų darbą.

I. V., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius

Noriu padėkoti visam Ortopedijos skyriaus personalui. Šie žmonės tiesiog Dievo siųsti. Ačiū už jų dėmesingumą kiekvienam pacientui. Daug slaugytojų ir jų padėjėjų teko sutikti, tačiau šįkart dėmesys ir gerumas išskirtiniai. Tiesiog stebiuosi, iš kur jos turi tiek gerumo ir kantrybės. Visada išlikite tokios.

I. U., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius

Širdingai dėkingi Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už gerą gydymą, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms, o ypač skyriaus vedėui Pauliui Gradauskui už suteiktą kokybišką pagalbą.

Su pagarba, I. L., I. Z., 2016 m. vasario 5 d.

Mes, ligoniai iš Neurochirurgijos skyriaus 18 palatos, labai patenkintos sesučių darbu, ypač sesučių Jelenos ir Julijos kruopščiu darbu ir maloniu aptarnavimu. Linkime daug sveikatos ir ištvermės jų nelengvame darbe.

Su pagarba, G. L., R. N., L. B., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius

Labai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojoms už nuoširdų darbą ir profesionaliai suteikiamą pagalbą.

Ačiū skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei ir superkolektyvui Robertai Lamsodytei, Viktorijai Masalskienei, Anai Paradnevičienei, Gražinai Marozienei… ir visoms kitoms fėjoms, kurios puikiai išmano savo darbą ir visada nuoširdžiai šypsosi!

Dėkoju gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdų supratingumą ir operatyviai suteiktą medicininę pagalbą!

Labai dėkoju visam Jūsų puikiam kolektyvui ir siunčiu geriausius linkėjimus! Šypsokitės!

Pagarbiai, G. B., 2016 m. sausio 31 d.

Labai norėtume padėkoti visam Ginekologijos skyriaus personalui – slaugytojoms, jų padėjėjoms, gydytojams, o ypač skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už aukštą profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį ir šilumą. Taip pat už sveikti padedantį humorą.

Nuoširdus AČIŪ.

R. Č., A. M., 2016 m. sausio 29 d., Vilnius, Alytus

Šių metų sausio 20 d.  buvau stacionarizuota į Jūsų ligoninę operacijai, kairiojo kelio sąnario girnelės implantui. Operavo mane prof. Narūnas Porvaneckas. Jam asistavo Konstantin Siomin ir Šarūnas Venckus. Anesteziologė Miroslava Michailovskaja. Darbavosi slaugytojos ir jų padėjėjos nuostabiai.

Operacija įvyko sklandžiai, pooperacinis laikotarpis taip pat buvo sklandus.

Slaugytojoms, jų padėjėjoms, maisto išdalytojoms, valytojoms mano širdis nebegali išreikšti nuoširdžiausių žodžių. Kokia esu Jums visiems dėkinga. AČIŪ!

A. M., 2016 m. sausio 29 d., Vilnius

2016 m. sausio 15-30 d. man teko gydytis Jūsų ligoninėje, Neurochirurgijos skyriuje. Man buvo garbė ir malonumas gydytis įstaigoje, kurioje dirba tikri savo darbo profesionalai nuo aukščiausių iki žemiausių grandžių.

Ligoninėje vyrauja susiklausymas, aukšta darbo ir bendravimo kultūra. Čia dirba plačių širdžių darbuotojai, kuriems esu nuoširdžiai dėkinga už nuolatinį rūpestį, atidumą, atsidavimą, ir linkiu dirbti su tokia pat ugnele kaip ir iki šiol. Tegul nepavargsta jūsų rankos ir širdys.

Išskirtinai dėkoju gydytojui neurochirurgui A. Tamuliui už profesionalumą, žmogiškumą, gilinimąsi į ligonio situaciją.

Pasigydžius Jūsų ligoninėje apima pasididžiavimo jausmas Lietuvos medicina.

Linkiu visam kolektyvui kuo mažiau sunkių ligonių ir kuo daugiau protingo dalykiško dėmesio iš Vyriausybės (taip pat ir įvertinimo).

D. S., 2016 m. sausio 28 d., Ukmergė

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti RVUL Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikiai atliktą operaciją, už jos kompetenciją ir profesionalumą, dėmesingumą ir nuoširdumą, už suteiktą viltį susilaukti vaikų.

Taip pat norėčiau išreikšti nuoširdžiausią padėką visam Ginekologijos skyriaus personalui už nuostabią priežiūrą, kvalifikuotą pagalbą, rūpestį ir gerą nuotaiką bei padrąsinimus.

Ačiū visiems šio skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms ne tik už jų profesionalią pagalbą, bet ir už šypsenas bei gerus žodžius, be kurių sveikimo procesas būtų žymiai sunkesnis. Stiprybės, stiprios sveikatos ir kantrybės jums jūsų kilniame ir svarbiame darbe.

Su pagarba, A. S., 2016 m. sausio 27 d., Vilnius

Nuoširdų padėkos žodį tariu Medicinos mokslo ir praktikos žinovei – gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei, padėjusiai sėkmingai įveikti mane ištikusią negalią ir vėl pakilti gyvenimui…

Prasmingais savo darbais kurkime Naująją Lietuvą!

Pagarbiai, R. V. R., 2016 m. sausio 24 d., Vilnius

Labai norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gerb. Vladui Kiedai ir visam skyriaus personalui už nuoširdų darbą.

Skyriaus vedėjas atsidavęs pacientams, neskaičiuodamas darbo valandų rūpinasi jų sveikata. Daktaras nuoširdus, sugebantis pakelti ligoniams nuotaiką.

Slaugytojos savo darbą atlieka nepriekaištingai.

Didžiausias ačiū palatos slaugytojai Onai Sabonienei, skyriaus vyresniajai slaugytojai Jadvygai Rodz, slaugytojai Marijai Malyševai ir visam personalui. Labai gera ir nuoširdi mano palatos sesutė Augustė Stalauskaitė.

Gydytojams Artūrui Šatkauskui, Žilvinui Chamanskiui.

Visiems didžiausias Ačiū.

Noriu taip pat palinkėti stiprybės, kantrybės, sveikatos ir Dievo palaimos. Džiaugiuosi, kad pas mus tiek daug nuoširdžių, savo darbą mylinčių, atsidavusių pacientams gydytojų ir slaugytojų.

Dėkoju iš visos širdies.

R. K., 2016 m. sausio 21 d., Vilnius

Po uždelstos nosies traumos patekau į Ausų, nosies ir gerklės ligų skyrių, kur sulaukiau didelio supratimo, dėmesio ir kruopštaus gydymo. Gydymą pradėjo skyriaus vedėjas S. Balseris, bendrauti teko beveik su visais gydytojais. Tai labai aukštos kvalifikacijos, atsakingai dirbantis kolektyvas. Dirbti jame labai pasisekė jaunai gydytojai rezidentei.

Atskira padėka tiesiogiai su ligoniais dirbančiam medicinos personalui. Visos geros nuotaikos, paslaugios, rūpestingos. Net nėra ką labiau išskirti.

Labai ačiū visiems ir geros kloties!

G. S., 2016 m. sausio 20 d., Vilnius

Norime nuoširdžiai padėkoti šios ligoninės Ginekologijos skyriaus  gydytojams už labai gražų priėmimą, nuoširdų gydymą ir priežiūrą.

B. S. su sūnumi, 2016 m. sausio 20 d., Varėnos raj.

Dėkoju gydytojui urologui D. Šlaitui už gerą ir rūpestingą gydymą. Didelis ačiū visam Urologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui.

R. M., 2016 m. sausio 18 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame visam Traumatologijos skyriaus personalui ir mūsų Mamą F. Ž. operavusiam ir sugebėjusiam įteigti ligonei viltį, kad tikrai pasveiks ir galės vaikščioti gydytojui ortopedui traumatologui M. Gagilui, ir nuostabiajai slaugytojai Justei, savo šypsena sušildančiai ir ligonius, ir jų artimuosius, ir skyriaus kineziterapeutei, ir visoms mieloms slaugytojoms, kurių vardų nesuspėjome sužinoti, nes jos vis bėgioja ir sukasi kaip vijurkai – visiems visiems dėkojame už puikią ligonių priežiūrą ir slaugą, už rūpestį ir būtinąją pagalbą.

Kadangi Mamai jau 90 metų, teko buvoti ne vienoje ligoninėje. Galiu drąsiai sakyti – Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė – viena geriausių, kurias teko matyti.

Didžiausios sėkmės ir ištvermės jūsų nelengvame darbe.

Pagarbiai, V. J., 2016 m. sausio 18 d., Vilnius

Didelė padėka už nuostabų Neurochirurgijos skyriaus personalo aptarnavimą, priežiūrą ir gydymą. Nuostabūs 930 palatos gydytojai, ypač slaugytojos ir jų padėjėjos. Didelis jums Ačiū, linkime ir toliau taip su šypsenomis dirbti. Ačiū jums visiems.

V. M., 2016 m. sausio 15 d., Vilnius

Aš, L. L., noriu nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Didelis ačiū gydytojai Jolantai Paškevičienei už jos supratingumą ir užuojautą pacientams, už skyriaus darbo organizavimą, už individualų požiūrį į kiekvieną ligonį.

Noriu padėkoti sklandžiai dirbančiam kolektyvui. Ačiū jums, brangieji, už jūsų darbą.

L. L., 2016 m. sausio 14 d.

Noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio kolektyvui: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, gydytojams už sunkų, atsakingą, rūpestingą darbą. Labai šaunūs darbuotojai. Ačiū už gerą priėmimą ir gerą priežiūrą.

V. S., 2016 m. sausio 13 d., Ukmergės raj.

Norėčiau padėkoti visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už nuoširdžią priežiūrą. Ačiū sakau Augustei Statauskaitei, Onai Sabonienei, Veronikai Miškinienei. Ačiū gydytojui Haroldui Džibladzei. Dėkoju už pagalbą slaugytojų padėjėjoms Nijolei Jankauskienei, Neringai Skujaitei.

Savo gydytojui noriu padėkoti, kad padėjo sunkią akimirką. Slaugytojoms už nuoširdų darbą.

Linkiu, ir norėčiau, jog būtų daugiau tokių gydytojų kaip H. Džibladzė! Skubiosios pagalbos skyriuje man būnant sunkios būklės teko gydytoją ginti už sąžiningai atliktą darbą! Ačiū!

R. K., 2016 m. sausio 8 d., Vilnius

2015 m. lapkritį – gruodį teko pabuvoti RVUL ir labai norėčiau padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus komandai. Buvau maloniai nustebintas trenerių Santos Povilonytės, Justinos Konežaitės, Valdo Tilvyčio, Anos Paradnevičienės profesionalumu ir rūpestingumu, vyresniosios slaugytojos Dianos Žemaitienės paslaugumu ir supratingumu bei, žinoma, puikios gydytojos ir vadovės Jolantos Paškevičienės, kuri pastebi kiekvieną ligonį ir laiku suteikia jam individualią pagalbą, organizuotumu – ji subūrė puikų kolektyvą, kurio dėka žmonės vėl patiria džiaugsmą gyventi be skausmo.

Ačiū dar kartą.

M. T., 2016 m. sausio 2 d., Vilnius