Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

2015-2017 m. padėkos

2017 m. padėkos

 

Nuoširdžiai dėkojui gydytojui Aleksandrui Grinčuk. Ačiū jam už suteiktą pagalbą gruodžio 21-osios naktį. Tik jo greitas ir profesionalus sprendimas išgelbėjo mano gražiausias metų šventes.

Pagarbiai

Liuchija Becelyte, gruodžio 31 d.

 

Noriu padėkoti Jūsų ligoninės jaunesniajam daktarui – rezidentui Ryčiui už profesionalumą, greitą reakciją, puikias rankas ir protą. Rezidentas puikiai atliko savo darbą. Labai dėkoju. Norėtųsi, kad Lietuvoje daugėtų tokių daktarų ir savo srities profesionalų.

Pagarbiai

Alanas Aleksa, gruodžio 30 d.

 

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai, noriu padėkoti Jūsų vadovaujamos Ligoninės Traumatologijos skyriaus gydytojui  Mindaugui Klingai ir gydytojai anesteziologei-reanimatologei Monikai Čiplytei už atliktą operaciją. Taip pat sveikinu visą Ligoninės kolektyvą, Traumatologijos skyriaus personalą  su artėjančiais Naujaisiais metais ir linkiu sėkmės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe !

Pagarbiai

Irena Pakonaitienė, gruodžio 28 d.

 

Nuoširdžiai noriu padėkoti Jūsų ligoninės gydytojai Laurai Arbatauskytei, Skubiosios pagalbos skyriaus personalui – buvau sužavėtas greitu, kvalifikuotu ir maloniu aptarnavimu. Viską aiškiai pasakė, parodė, net nuvedė į kabinetą. Dar niekur tokio puikaus aptarnavimo neteko patirti. Linkiu kitiems mokytis iš Jūsų, o Jūsų kolektyvui – kantrybės, stiprybės ir gerų ateinančių metų.

Pagarbiai

Gintaras Leperskas, gruodžio 22 d.

 

Nuoširdi padėka už suteiktą gydymą visiems II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojams. Ypač gydžiusiai gydytojai Daivai Kurkutienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Jelenai už gydymą ir slaugymą. Visiems neurologams dėkoju už tai, kad nuoširdžiai stengėsi pagelbėti ir su visais elgėsi pagarbiai.

Pagarbiai

Evangelikų bažnyčios pastorius Ivanas Stankevičius, gruodžio 21 d.

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Ortopedijos skyriui, seselėms, taip pat kinezeterapiautei Švabauskienei už nepaprastai šiltą dėmesingumą, profesionalius paaiškinimus, kaip elgtis žengiant pirmuosius žingsnius, kaip atlikti pratimus. Ačiū už nuoširdų, nenuilstamą rūpestį.

Pagarbiai

Algirdas Rukšėnas, gruodžio 18 d.

 

Noriu išreikšti padėką gerbiamam profesoriui Narūnui Porvaneckui už nuostabiai atliktą operaciją ir jos rezultatus. Taip pat dėkoju asistavusiems operacijos metu ir visam be išimties Ortopedijos skyriaus personalui už gerą priežiūrą, kvalifikuotą gydymą ir nuoširdų domėjimąsi pacientais. Linkiu sėkmės.

Pagarbiai

L. Vovk, gruodžio 17 d.

 

Visos šeimos vardu norėtume nuoširdžiai padėkoti visam Reanimacijos ir intensyviosios terapijos I poskyrio personalui. Didelis ačiū už Jūsų rūpestį, gydymą, slaugą bei gerus žodžius.

Pagarbiai

Sergej Kirilov, gruodžio 14 d.

 

Didžiulę padėką ir nuoširdų dėkingumą reiškiu Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui. Dėkoju už profesionalumą, atsidavimą darbui, kvalifikuotą gydymą. Jūsų profesionalumas ir atsidavimas darbui padėjo man atstatyti sveikatą ir grįžti į savo kasdienybę su sveika ranka. Didelis ačiū už garbingą darbą, dėmesį ir kantrybę. Linkiu Jums sėkmės, kantrybės ir stiprybės.

Pagarbiai

Miroslav Leščinskij, gruodžio 14 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių chirurgijos skyriui už jų greitą ir profesionalų požiūrį ir dėmesį: skyriaus vedėjui, doc. dr. Kęstučiui Laurikėnui, gydytojui Jonui Gutauskui, slaugytojoms Jolantai Jankauskienei, Gelenai Sevel, Violetai Gerasimets, gydytojai terapeutei Irenai Šadzevičienei.

Taip pat Intervencinės radiologijos skyriaus darbuotojams: vedėjui A. Širvinskui, gydytojui rezidentui G. Lengveniui, slaugytojai V. Augustienei, rad. tech. O. Skersytei – Voloskovai, slaugės padėjėjoms J. Meleško, J. Pieškuvienei, K. Avgul, slaugytojai V. Žvinėnei.

Dėkoju ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu geriausios kloties, sėkmės.

Pagarbiai

Dina Jakubovskaja, gruodžio 13 d.

 

Norime nuoširdžiai padėkoti gydytojai E. Baumilienei ir visam jos vadovaujam kolektyvui už nuostabų rūpestį, supratimą, reikiamą pagalbą, švelnų žodį. Visa supanti aplinka leido nepaprastai greitai atgauti išsekusias jėgas. Esame dėkingos už galimybę gydytis tokio profesionalaus kolektyvo rankose. Linkiu Jums puikios sveikatos, neblėstančios energijos ir šypsenos. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų rūpestį.

Pagarbiai

Liubovė Šikailova ir Daiva Binkytė, gruodžio 13 d.

 

Norėčiau padėkoti Neurologijos skyriaus vedėjui A. Vilimui, kurį supa nuostabi ir kompetentinga gydytojų komanda. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui K. Kudžmai už gydymą, palaikymą bei paguodos žodžius. Taip pat dėkoju gydytojoms J. Kovalevskienei bei A. Didžiokienei už jų profesionalumą.  Be to, padėką reiškiu ir gruodžio 5-ąją skubios pagalbos skyriuje dirbusiems darbuotojams. Esu dėkinga Jūsų ligoninei bei linkiu gero darbo bei sėkmės.

Pagarbiai

Jakubauskienė, gruodžio 9 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, palatos gydytojui Vytautui Luošaičiui, vyresniajai slaugytojai Tatjanai Staniulienei, bendrosios praktikos slaugytojoms: Alai Butko, Kristinai Korvel, Vitai Juodvalkienei, Dianai Družinai, Renatai Jakonis, Natalijai Kasperovič, Vandai Jundienei, taip pat slaugytojo padėjėjoms už profesionalų gydymą, atsakingumą, gerumą, palaikymą, kai to labiausiai reikia. Visiems geros sveikatos, profesinės energijos ir ištvermės sunkiame ir atsakingame darbe. Ačiū Jums.

Pagarbiai

Cheslav Sviatlovich, gruodžio 5 d.

 

Gerbiamas dr. Algimantai Pamerneckai, Jūsų vadovaujamoje įstaigoje, Neurochirurginiame skyriuje, dirba nuostabūs savo srities specialistai. Ypač noriu padėkoti mane po patirtos traumos operavusiam chirurgui G. Terbetui – jo dėka aš likau gyvas. Taip pat noriu padėkoti gydytojui rezidentui Pavelui Kučnovui, dirbusiam dieną ir naktį bei negailėjusiam laisvo laiko vardan mano sveikatos. Be to, dėkoju visoms slaugytojoms.

Pagarbiai

Stasys Bistrickas, gruodžio 4 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai toksikologei Ginai Knabikienei, taip pat bendrosios praktikos slaugytojoms ir gydytojoms rezidentėms Audronei Matusevičiūtei ir Justinai Valinčiūtei už dėmesį ir moralinį palaikymą.

Pagarbiai

Igoris Grigorjevas, gruodžio 1 d.

 

Širdingai dėkoju mane operavusiam chirurgui Sauliui Širšinaičiui ir jo vadovaujamiems operacinės medicinos darbuotojams. Taip pat nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui, kuris dieną ir naktį rūpestingai prižiūrėjo jiems patikėtus ligonius. Sužavėjo tai, kaip darbuotojai išmano savo darbą, taip pat savo profesine kvalifikacija.

Pagarbiai

D. Bulovas, gruodžio 1 d.

 

Dėkoju viso psichosomatinio skyriaus darbuotojoms už nuoširdumą, atidumą, draugiškumą. Gydytojai E. Baumilienei – už tai, kad išgydė mane, skyrė daug dėmesio, paskyrė reikiamus vaistus. Visoms tariu didelį ačiū.

Pagarbiai

Gražina Matuliauskienė, lapkričio 30 d.

 

Norėčiau padėkoti visoms medicinos seserims ir gydytojams, kurie puikiai manimi rūpinosi, slaugė ir gydė. Tik teigiamai galiu atsiliepti apie Jūsų ligoninę – čia ne tik gerai paaiškino apie visas procedūras, bet ir sugebėjo nuraminti ir pajuokauti. Nieko nėra geriau, nei puikūs savo srities specialistai.

Pagarbiai

Raminta Gujytė, lapkričio 30 d.

 

Ačiū už širdžių šilumą, gerumą, rūpestingumą, atjautą ir puikų – kaip namie – maistą. Esate šaunuolės, šaunuoliai. Taip ir toliau.

Pagarbiai

Bonifacas Stundžia, lapkričio 29 d.

 

Padėka Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui

Dėkoju gražioms, nuostabioms slaugytojoms už nuoširdų darbą prižiūrint pacientus ir už tai, kad nei vienas ligonis nelieka be dėmesio ir yra apžiūrimas nedelsiant ir išsamiai.

Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui už sugrąžintą sveikatą. Kad mes, paprasti žmonės, kartais kažko ieškome arba laukiame stebuklo, bet stebuklas yra šalia mūsų – tai mūsų auksinių rankų gydytojai, kurie mus sugrąžina į normalų gyvenimą ir padeda jaustis gerai.

Linkiu visiems šio skyriaus darbuotojams Sveikatos ir Sėkmės!

Pagarbiai

Violeta Budrienė, lapkričio 29 d.

 

Noriu išreikšti didelę padėką skyriaus vedėjui ir visam skyriaus personalui už puikią priežiūrą, profesionalią pagalbą ir gerą nusiteikimą. Ačiū Jums.

Pagarbiai

Nadia Stalevičienė, lapkričio 27 d.

 

Esu dėkinga ligoninės Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui, medicinos seserims, aptarnaujančiam personalui už nuoširdų gydymą, malonų aptarnavimą, gerą maitinimą.

Pagarbiai

Janina Šafoval, lapkričio 24 d.

 

Labai dėkoju ligoninės kolektyvui už malonų bendradarbiavimą, ypač slaugytojoms už jų sunkų darbą. Tuo metu, gydytojai Butkienei linkiu išlikti tokiai maloniai visada. Ačiū Jums ir sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

Larisa Afonina, lapkričio 23 d.

 

Norėčiau iš visos širdies padėkoti už jautrų, dėmesingą i r profesionalų požiūrį į mano tėvo sveikatą. Reiškiu didžiulę padėką gydytojams Sauliui Čepkui, Žilvinui Chomanskiui, Aidanui Preikšaičiui. Dėkoju Jums už suteiktą pagalbą – Jūsų dėka šiandien mano tėvas gali kalbėti ir džiaugtis. Drąsiai galiu Jus vadinti gydytojais iš didžiosios raidės.

Taip pat dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui: slaugytojoms, sanitarėms už rūpestį ir kantrybę, užuojautą ligoniams. Atskirai dėkoju gydytojui Žilvinui Chomanskiui, kuris ir dabar prižiūri mano tėtį.

Be to, padėką reiškiu ligoninės direktoriui Algimantui Pamerneckui, siekiančiam pagerinti paslaugų kokybę pacientams.

Pagarbiai

Karina Jacevič, 2017 m. lapkričio 22 d.

 

Noriu iš visos širdies padėkoti už jautrų, dėmesingą ir profesionalų požiūrį į mano tėvo sveikatą, kuris gydėsi Neurochirurginiame skyriuje. Reiškiu didžiulę padėką gydytojams Sauliui Čepikui, Žilvinui Chomanskiui, Aidanui Preikšaičiui. Dėkoju Jums visiems už mano tėvui suteiktą pagalbą. Drąsiai galiu pavadinti Jus gydytojais iš didžiosios raidės.  Taip pat dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui: slaugytojoms, sanitarėms už rūpestį ir kantrybę, atjautą ligoniams.

Pagarbiai

Karina Jac, lapkričio 22 d.

 

Ačiū gydytojui Tomui Sveikatai už kruopštų darbą ir rūpestį mano sveikata.

Pagarbiai

Danutė Valaitienė, lapkričio 22 d.

 

Pirmiausia noriu padėkoti gydytojui Ž. Račkauskui už stuburo operaciją, taip pat visam aptarnaujančiam medicinos personalui Neurochirurgijos skyriuje.

Pagarbiai

Stanislav Sobolev, lapkričio 17 d.

 

Gerbiamas dr. Algimantai Pamerneckai, dėkoju už Jūsų vadovaujamos VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojų, medicinos seserų bei šeimininkių profesionalų, atsakingą gydymą. Linkiu Jums ir Jūsų vadovaujamam kolektyvui ir toliau išlaikyti tokią aukštą ligonių aptarnavimo kultūrą.

Pagarbiai

Vilius Ligeika, lapkričio 16 d.

 

Noriu pareikšti didžiulę padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimų skyriui už nuoširdų ir rūpestingą gydymą bei priežiūrą. A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už puikų darbo organizavimą, taip pat gydytojai J. Rakauskienei už profesionalų ir kvalifikuotą gydymą, bendrosios praktikos slaugytojoms už puikią priežiūrą ir profesionaliai suteiktą pagalbą.

Kartu noriu padėkoti visam I neurologijos skyriaus personalui, kuris atsakingai rūpinasi ligonių savijauta, už nuoširdų ir profesionalų gydymą, taip pat už malonų ir nuoširdų bendravimą.  Ačiū už Jūsų gerus darbus. Jums – tai kasdienybė, kuri mums, ligoniams, labai svarbi.

Pagarbiai

Irena Zacharevič, lapkričio 16 d.

 

Norėčiau išreikšti didelę padėką Terapinio skyriaus gydytojai Irenai Šadzevičienei ir visam personalui už dėmesį.

Pagarbiai

Vytautas Talakauskas, lapkričio 14 d.  

 

Norėčiau padėkoti gydytojui Giedriui Vaitukaičiui už profesionaliai suteiktą medicininį pagalbą mano mamai, kuri buvo susilaužiusi ranką. Nuoširdus Jums ačiū!

Pagarbiai

Arnestas Karolevičius, 2017 m. lapkričio 13 d.

 

Norėčiau padėkoti gydytojui Giedriui Vaitukaičiui už 2017 m. lapkričio 12 d. profesionaliai suteiktą medicininę pagalbą mano mamai Saulei Karolevičienei lūžus rankos kaului. Nuoširdžiai Jums AČIŪ.

Pagarbiai

Arnestas Karolevičius, lapkričio 13 d.

 

Dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojams I. Arechvo, R. Toločkai, V. Pčalinienei už gydymą, rūpestį. Linkiu profesinių aukštumų, daug džiaugsmo ir gėrio asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

Stasė Smaikienė, 2017 m. lapkričio 8 d.

 

Padėka Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojams I.Arechvo, R.Toločkai, V.Pčalinienei

Dėkoju Jums už gydymą, gražų rūpestį. Linkiu profesinių aukštumų, daug daug džiugesio ir gero gyvenimo!

Pagarbiai

Stasė Smailienė, lapkričio 8 d.

 

Ginekologijos skyriui. Norėčiau išreikšti padėką visam skyriaus personalui. Dėkoju už malonų, šiltą, nuoširdų bendravimą, už dėmesingumą, už profesionalumą ir palaikymą. Tegul Jūsų šypsenos niekada nedingsta nuo veido.

Pagarbiai

Nina Buchovskaja, 2017 m. lapkričio 7 d.

 

Norėčiau išreikšti didelę padėką visam Ginekologijos skyriaus personalui, mane operavusiai skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei, visoms slaugytojoms, taip pat ir operacinėje dirbusiam personalui. Dėkoju už labai malonų, labai šiltą, nuoširdų bendravimą, už dėmesingumą, profesionalumą ir palaikymą. Nuostabu, kad šiame skyriuje dirba mylintys savo darbą ir pacientus žmonės. Norėčiau palinkėti visam personalui sveikatos, laimės ir svajonių išsipildymo. Tegu Jūsų gražios šypsenos niekada nedingsta nuo Jūsų veidų!

Pagarbiai

Nina Buchovskaja, lapkričio 6 d., Vilnius

 

Ačiū už profesinę kompetenciją ir psichologinę ištvermę bendraujant su donorų artimaisiais skaudžiausią jų gyvenimo valandą. Ačiū Jums už gyvybės tąsą, nugalint mirtį.

Nacionalinis transplantacijos biuras prie SAM, spalis

 

Neurochirurgijos skyriaus profesoriau Sauliau Ročka, ačiū Jums už širdį, protą, auksines rankas. Jūsų dėka aš šioje žemėje gyvenu toliau. Jūs esate nuostabus žmogus, puikus gydytojas. Taip pat dėkoju gydytojai E. Zubavičiūtei, visai operacinės ir reanimacinės brigadai. Ačiū skyriaus vedėjui gydytojui V. Kiedai ir visam šauniam, darniam skyriaus kolektyvui

Pagarbiai

Janina Lazutkienė, 2017 m. lapkričio 2 d.

 

Terapijos skyriui ir Plastinės chirurgijos skyriui. Noriu padėkoti šių skyrių personalui už labai gerą ligonio slaugymą ir atidų gydančio gydytojo iš Terapijos skyriaus – Algimanto Macevičiaus – nurodymų vykdymą. Ypač dėkoju gydytojui Algimantui Macevičiui už rūpestingą gydymą, jautrumą ir dėmesingumą garbaus amžiaus pacientui.

Pagarbiai

Janina Lazutkienė, 2017 m. lapkričio 2 d.

 

Ačiū I chirurginio skyriaus gydytojams Algimantui Stašinskui, Antanui Eigminui, Artur Mečkovski ir Edgarui Palubinskui, budėjusiam Skubios pagalbos skyriuje man atvykus į ligoninę. Kompetentingi profesionalai ir atsakingi žmonės, padėję bėdoje. Man labai pasisekė, kad tai buvo būtent Jie. Ačiū.

Pagarbiai

Jonas Drabavičius, spalio 31 d. 

 

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiam ir labai dėmesingam Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Chomskiui, taip pat slaugytojoms. Visi jie profesionaliai manimi rūpinosi. Tiek iš gydytojo, tiek iš slaugų sulaukiau dėmesio ir palaikymo. Labai ačiū šios ligoninės visam personalui.

Pagarbiai

Antonas Subačius, 2017 m. spalio 27 d.

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus gydytojai Aušrai Didžiokienei už puikius specialistus. Visas personalas nuoširdžiai atlieka savo pareigas. Dėkoju palatos slaugytojoms.

Pagarbiai

Elena Veda, 2017 m. spalio 26 d.

 

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką jūsų ligoninės gydytojams M.Klingai ir A.Zubrickui už profesionalumą, dėmesingumą ir atsakingą požiūrį į savo darbą. Jūsų pasiūlytas gydymo metodas leido man išvengti chirurginės intervencijos, kurią rekomendavo kiti gydytojai ortopedai. Labai Jums AČIŪ.

Su didžiausia pagarba

I.Smirnova, spalio 26 d.

 

I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui. Iš visos širdies noriu padėkoti gydytojai Ingai Rakauskienei už jos dėmesingą, rūpestingą ir nuoširdų elgesį. Labai ačiū už nuostabų profesionalų gydymą.

Sėkmės, ištvermės ir sveikatos Jums.

Pagarbiai

Teresa Liubina, 2017 m. spalio 25 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Č. Kislovskai už puikų darbo organizavimą skyriuje, profesionalumą, pacientams skiriamą dėmesį.

Ačiū visam personalui, slaugytojoms už gerą aptarnavimą ir kantrybę. Visam skyriaus kolektyvui linkiu sveikatos, sėkmės ir laimės.

Pagarbiai

Teresa Liubina, 2017 m. spalio 25 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už Jūsų nuoširdų bendravimą ir gydymą.

Taip pat ačiū tariu visam personalui.

Pagarbiai

Lilija Šostako, 2017 m. spalio 25 d.

 

I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui. Gyvenimas yra ilgas ir trumpas. Jame yra stebuklingų žmonių, suprantančių tavo sveikatos bėdas. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Ingai Rakauskienei ir visam personalui. Linkiu visiems sveikatos ir kantrybės darbe.

Pagarbiai

Aleksandra Čizevskaja, 2017 m. spalio 25 d.

 

I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui. Dėkoju skyriaus vedėjui A. Vilimui, gydytojai D. Kurkutienei, visam skyriaus personalui. Ačiū už sveikatos pagerinimą, gyvybės palaikymą, už profesionalumą ir gerumą. Telaimina Dievas Jūsų pasirinktą kelią. Būkite sveiki ir laimingi.

Pagarbiai

Janina Lazutkienė, 2017 m. spalio 20 d.

 

Jau ne pirmą kartą gydausi ligoninės Ortopedijos skyriuje. Išėjusi iš ligoninės dar ilgai neužmiršau nuostabaus šios skyriaus personalo. Ypatingai norėčiau padėkoti nepaprastam šio skyriaus vedėjui profesoriui V. Uvarovui. Nuoširdus ačiū slaugytojoms: Jurgitai Vinclovienei bei Audronei Jonaitienei. Daugiau tokių gydytojų Lietuvoje!

Pagarbiai

Irna Kutienė, 2017 m. spalio 18 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos gydytojui Artūrui Tamuliui bei visai Jūsų komandai. Tegul Jūsų nelengvame darbe būna kuo daugiau poilsio, atokvėpio minučių. Ačiū už pailgintą gyvenimą.

Pagarbiai

Edvardas Grinius, 2017 m. spalio 18 d.

 

Dėkoju gydytojai Sandrai Narbutienei už gerą, kruopštų slaugymą, aukštą profesionalumą darbe. Esu dėkingas, kad nuoširdžiai rūpinotės manimi.

Pagarbiai

Daniel Sokolovskij, spalio 17 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju II neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, palatos gydytojui Laimučiui Pačkauskui ir visam skyriaus personalui už nuoširdumą, profesionalumą, jautrumą svetimo skausmui. Linkiu Jums sveikatos, sėkmės sunkiame darbe. Taip pat dėkoju ligoninės Skubiosios pagalbos skyriaus vedėjai Astai Jonaitienei ir šio skyriaus darbuotojams už rūpestingumą, palaikymą ir supratimą. Visiems Jums skiriu nuoširdžiausius padėkos žodžius. Stiprybės Jums!

Vita J., spalio 17 d., Tauragė

 

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus vedėjui V. Uvarovui už jo gerumą, nuoširdumą, kantrybę. Be to, jis turi ne tik auksines rankas, protą, bet ir auksinę širdį.

Taip pat esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui, kurie padėko man sveikti. Stiprybės, sveikatos Jums visiems!

Pagarbiai

Stefanija Milinienė, 2017 m. spalio 16 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už suteiktą priežiūrą ir slaugą. Buvau kritinės būklės, todėl be šių medikų pagalbos pagerėjimo nebūčiau pajutusi. Myliu ir gerbiu visą kolektyvą.

Pagarbiai

Rolandas Lukoševičius, 2017 m. spalio 13 d.

 

Esu dėkinga visam Konsultacijų centro personalui – žmonėms iš didžiosios raidės už jų jautrumą, gerumą, profesionalumą, puikiai suderintą ir greitai atliekamą darbą, atjautą, už gebėjimus išgirsti ir pamatyti. Jūsų puikiam kolektyvui nuoširdžiai linkiu kuo didžiausios profesinės sėkmės asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

Edita Gudaitienė, 2017 m. spalio 13 d.

 

Gydytojau Gaižauskai, Ačiū Jums už begalinį rūpestį, ačiū, kad visada sugebate savo šiluma paguosti ir nuraminti, kad savo šypsena sustiprinate, o begalinėmis žiniomis padedate eiti gyvenimo keliu be skausmo. Ačiū, kad Jūs esate.

Pagarbiai

Žydrė Viederienė, 2017 m. spalio 13 d.

 

Esu labai dėkingas Urologijos skyriaus gydytojui Sergėjui Gaižauskui už nuoširdų gydymą, už gydytojo toleranciją, savo darbo valandų ne skaičiavimą dėl ligonių. Taip pat noriu padėkoti visam Urologijos skyriaus personalui, kuris atsiduoda savo skyriaus darbui. Tariu didelį ačiū.

Pagarbiai

Algimantas Raškauskas, 2017 m. spalio 12 d.

 

Padėka Urologijos skyriui. Dėkoju dėmesingiems gydytojams, malonioms seselėms. Ačiū visam personalui už kantrybę ir supratingumą. Tegul saugo Jus Dievas.

Pagarbiai

Marija Karpyčeva, 2017 m. spalio 11 d.

 

Padėka Urologijos skyriui. Noriu padėkoti I. Lukošiui ir visam skyriaus personalui už dėmesingumą, supratingumą ir pagalbą.  

Pagarbiai

Stanislava Musteikienė, 2017 m. spalio 11 d.

 

Už suteiktą pagalbą labai norėčiau padėkoti I Chirurgijos skyriaus chirurgams – Žygimantui Juodeikiui ir Tomui Vaitoškai. Nuoširdus Jums ačiū už profesionalumą, žmogiškumą ir supratimą.

Pagarbiai

Pacientės dukra Aušra Vilkaitytė, 2017 m. spalio 9 d.

 

Terapijos skyriui dėkoju už nuoširdų ir gerą gydymą. Visas gydantis personalas parodė savo atsidavimą. Jūs išties verti mediko vardo!

Pagarbiai

Janina Lapeikienė, 2017 m. spalio 9 d.

 

Ką tik parsivežiau mamą iš Jūsų ligoninės. Už suteiktą pagalbą labai norėčiau padėkoti 1-ojo chirurgijos skyriaus chirurgams Žygimantui Juodeikiui ir Tomui Vaitoškai. Nuoširdus Jums ačiū! Ačiū už profesionalumą, žmogiškumą, už supratimą.

pacientės Albinos Vilkaitienės dukra Aušra Vilkaitytė, spalio 9 d.

 

Noriu pareikšti didžiulę didžiulę padėką I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Daivai Kurkutienei už nuoširdų ir profesionalų gydymą. Neuroangiochirurgijos centro vadovui prof. dr. Sauliui Ročkai už malonią ir konkrečią konsultaciją, gydytojui chirurgui Igoriui Šatkauskui už jo vieną “neskaudų” dūrį, kuris mane išvadavo iš nežmoniškų skausmų. Ir visam personalui: Anai Slavinskienei, Ritai Narbutavičienei, Natalijai, Anastasijai, Boženai… Deja, negaliu išvardinti visų vardų ir pavardžių tų darbuotojų, kurios kantriai ir visas tris savaites rūpinosi mano savijauta ir gerbūviu ligoninėje. Neteko išgirsti nė vieno grubaus žodžio ar pamatyti abejingo veido. Ačiū, mielieji, už Jūsų gerus darbus! Jums tai kasdienybė, o mums tai labai svarbu. Visada su pagarba minėsiu Jūsų ligoninę ir jos personalą.

Jolanta Stasiulionienė, spalio 8 d.

 

Noriu padėkoti visam Ligoninės personalui už nuoširdų gydymą. Gydytojos Krukutienės dėka šiandien aš galiu vaikščioti.  Nuoširdus ačiū ir slaugytojoms. Visos darbuotojos nuoširdžios ir labai kruopščiai atlieka savo pareigas. Ligoninėje užtikrinama ypatinga tvarka ir švara.

Pagarbiai

Zofija Aleknavičienė, Giedrė Ziobytė, Zofija Klujevskaja, Danutė Janonienė, 2017 m. spalio 6 d.

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už puikius jo skyriuje dirbančius specialistus. Visi nuoširdžiai, atkakliai ir dėmesingai atsidavę savo darbui. Su didele pagarba noriu padėkoti palatos gydytojai Aušrai Didžiokienei už profesionalumą ir jautrų požiūrį į ligonį. Pagarba ir padėka visam personalui.

Pagarbiai

Jadviga Aleksandrova, 2017 m. spalio 6 d.

 

Dėkoju Reanimacijos  ir intensyviosios terapijos skyriui už suteiktą pagalbą ir nuoširdų rūpestį. Linkiu visam kolektyvui sėkmės gelbstint žmonių gyvybes.

Pagarbiai

Marijona Rešutkova, 2017 m. spalio 5 d.

 

Dėkoju gydytojai Vaidai Baškienei bei už nuoširdumą, kantrybę ir rūpestingumą aptarnaujant pacientus.

Pagarbiai

Virginija Kraužienė, 2017 m. spalio 5 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui Svajūnui Balseriui ir visiems skyriaus medikams už dėmesį, nuoširdų rūpestį ir sukurtą bebaimę nuotaiką. Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui už puikiai atliktą operaciją rugsėjo 22 d. Likimas lėmė sėkmę, kad patekau pas gydytoją Giedrių Strazdą. Tai auksinių rankų ir jautrios sielos gydytojas. Aš sėkmingai sveikstu ir džiaugiuosi sugrąžinta gyvenimo kokybe. Didelė garbė būti apsuptam aukščiausio lygio medikų profesionalų – kilnių ir širdingų žmonių. AČIŪ JUMS.

Pagarbiai

prof. Giedrė Riškutė Kariniauskienė, rugsėjo 28 d.

 

Už stebuklingą atsigavimą iš sudėtingos būsenos labai noriu padėkoti Ūminių apsinuodijimų skyriaus gydytojams: Gabijai Laubner, dr. Robertui Badarui, Vytautui Karveliui, Jurijui Rimpo, Ryčiui Liveikiui. Jų kvalifikuotas gydymas, rūpestingumas, atsidavimas darbui, psichologinis palaikymas, beribės žinios – galiu drąsiai tvirtinti – išgelbėjo mano sesės gyvybę.

Taip pat noriu padėkoti Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui gydytojui Pauliui Gradauskiui, pas kurį reguliariai lankomės.

Dar kartą reiškiu didelę pagarbą visiems išvardintiems specialistams, visam respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui. Taip pat dėkoju ligoninės vadovui dr. Algimantui Pamerneckui už suburtą gerą ir atsakingą kolektyvą, už jaukią ir šiuolaikišką ligoninės atmosferą.

Pagarbiai

Tomas Maleckis, 2017 m. rugsėjo 26 d.

 

Noriu iš visos širdies už nuoširdų rūpinimąsi ir profesionalumą padėkoti profesoriui Valentinui Uvarovui. Už tai, kad galiu vaikščioti, džiaugtis gyvenimu žemai jam lenkiu galvą.

Taip pat dėkoju Ortopedijos skyriaus slaugytojoms už rūpestingumą, atidumą, atjautimą. Ačiū Jums, mielos moterys ir merginos.

Pagarbiai

Janina Riškuvienė, 2017 m. rugsėjo 22 d.

 

Noriu padėkoti Terapijos skyriui už puikų rūpinimąsi, labai profesionaliai teikiamą pagalbą. Jūsų darbuotojų rūpestingumas – tikri vaistai, padedantys sveikti.

Pagarbiai

Eugenija Surmilavičienė, 2017 m. rugsėjo 22 d.

 

Gerbiamieji Neurochirurgijos skyriaus darbuotojai: gydytojau Vladislavai Kieda,  gydytojau Žilvinai Chomanski, slaugytoja Justyna Taraškevič, slaugytoja Violeta Daunaravičiene. Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek ašarota, kiek kentėta prieš pakliūnant čia. Gydytojai, kiek kantrybės bei sveikatos eikvojat tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide.

Norėčiau viską atiduoti, – pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę, būtent Jums. Juk taip kilnu padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias … Ko vertos Jūsų nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis! Mielieji, linkiu niekada nepavargti. Jūs buvote mano paskutinė viltis kuri pasiteisino, nors  Jau buvo sunku tuo patikėti. AČIŪ JUMS.

Janina Samoškienė, rugsėjo 22 d., Šiauliai

 

Dėkojame visam Reabilitacijos skyriaus kolektyvui už gydymą, priežiūrą ir aptarnavimą. Už gerumą ir nuoširdumą.

Pacientės Larisa Babenko, Janina Čibiraitė, Angelė Mažeikienė, Alina Kikilič, rugsėjo 21 d.

 

Dėkoju Psichosomatinių sutrikimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei už pirmą malonų pokalbį, kantrybę, išklausymą, patarimus ir padrąsinimą. Taip pat visam personalui – už rūpestį, gydymą ir nuoširdžią priežiūrą.

Pagarbiai

Janė Bradauskienė, rugsėjo 22 d.

 

Nuoširdžiai ačiū Ortopedijos skyriaus gydytojui Mindaugui Klingai už pagalbą, kojos operaciją. Labai dėkoju slaugytojai Jolantai Valentonovič už priežiūrą ir švelnų elgesį.

Tatjana Rinkevičienė, rugsėjo 21 d., Vilnius 

 

Dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus 2 poskyrio darbuotojams už jų gerumą, pasiaukojantį darbą, kantrybę. Linkiu sėkmės gyvenime ir kad toks puikus kolektyvas dar ilgai dirbtų šiame skyriuje.

E.Petkevičienė, rugsėjo 20 d., Trakų raj., Lentvaris

 

Nuoširdžiai dėkoju profesoriui Gyčiui Šustickui ir visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už malonų, rūpestingą, atidų gydymą ir suteiktą informaciją.

S.Pirogova, rugsėjo 20 d., Kaunas

 

Dėkoju Ginekologijos skyriaus personalui už puikiai atliktą operaciją. Taip pat dėkoju gydytojai Renatai Valiūnienei. Noriu pastebėti, kad šio skyriaus gydytojų komanda yra tiesiog nuostabi: išsamiai suteikia informaciją, nuramina, nepraeina pro šalį nepasidomėję ar neskauda, ar gerai jautiesi. Išskirtinį dėmesį noriu atkreipti į aptarnaujančio medicininio personalo darbą. Jos visos mane sužavėjo: kaip švelniai, maloniai, betarpiškai dirba, padeda ir bendrauja. Joms visoms sakau nuoširdų AČIŪ. Ir dar patiko tai, kad visi Ginekologijos skyriaus darbuotojai šypsosi!!!  (P.S. Labai krenta į akis, kai guli aštuonias dienas ligoninėje, – o gali visko pasitaikyti.) Taigi, visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui linkiu kantrybės, stiprybės ir išminties padedant nelaimėje atsidūrusiems žmonėms.

J.Murauskaitė, rugsėjo 19 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikų, profesionalų darbą, puikiai ir operatyviai atliktą operaciją, malonų ir paslaugų bendravimą, visapusišką dėmesį, palaikymą ir rūpestį. Dėkoju visai šio skyriaus gydytojų, anesteziologų, slaugytojų ir slaugių komandai. Tiek dėmesio ir rūpinimosi nesu gavusi nė vienoje ligoninėje, o teko gulėti ne vienoje, ir ne kartą. Slaugytojos dirba profesionaliai, dėmesingos ir visada šalia. Visoms labai labai dėkoju už švarą, tvarką, nuostabią priežiūrą, efektyvų gydymą, šypsenas, dėmesingumą. Didžiuokitės, kad turite tokią puikią komandą ir vertinkite. Patikėkite, Lietuvos gydymo įstaigose tai retenybė!!! Dėkoju ir už šiltą, skanų bei sveiką maistą, kuo negali pasigirti kitos ligoninės. Išvykstu iš ligoninės puikios savijautos ir nuotaikos, nors ir po operacijos. AČIŪ!

D.Šeputienė, rugsėjo 19 d., Vilnius

 

Labai dėkoju Ginekologijos skyriaus personalui už rūpestį po operacijos, nuoširdumą, puikų gydytojų ir slaugytojų darbą, atsakingumą. Ypatingai dėkoju skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už auksines rakas ir didelę širdį.

K.Simčenko, rugsėjo 15 d., Vilniaus raj., Pagiriai

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Artūrui Tamuliui už gydymą, suteiktą informaciją, paprastumą, žmogiškumą. Didelis ačiū slaugytojoms Jolitai Ridikaitei, Justinai Taraškevič, slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai už rūpestį, dėmesį.

Su pagarba, D.Lakštauskienė, rugsėjo 14 d., Trakai

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už sunkų darbą, dėmesingumą ligoniams. Ypatinga padėka slaugytojoms.

Pagarbiai, A.Rylov, rugsėjo 13 d., Vilnius

 

Labai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Gyčiui Šustickui už gydymą. Esu labai patenkinta. Taip pat dėkoju slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai, slaugytojoms Jolitai Ridikaitei ir Justinai Taraškevič. Jei kada nors dar reikės pagalbos, kreipsiuosi tik pas Jus. Visiems didelis Ačiū.

J.Vėjinienė, rugsėjo 13 d. , Biržai

 

Labai noriu padėkoti visiems Ūminių apsinuodijimų skyriaus darbuotojams, kurie besąlygiškai atlieka savo pareigas ir rūpestingai rūpinasi pacientais. Esu labai sužavėtas ir be galo dėkingas pačioms geriausioms skyriaus slaugytojoms Ritai Strumilienei, Danai Minkevič, taip pat slaugytojų padėjėjai Justinai ir nepaprastą darbštumą ir užsidegimą darbui rodančiai Alai Macijievskajai. Dėkoju skyriaus vedėjai Gabijai Laubner už gerai organizuotą darbą skyriuje.

A.Laurinaitis, rugsėjo 12 d., Nemenčinė

 

Didelis AČIŪ visam Neurochirurgijos skyriaus bitučių kolektyvui už nuoširdų rūpestį, už palydinčias šypsenas kai skauda, už paguodžiančius žodžius ir begalinį optimizmą. Ne visi mokame įvertinti koks  yra svarbus medikų darbas, kol akis į akį su tuo nesusiduriame. Kiek daug atsakomybės, jėgų ir atsidavimo tam reikia. Gydoma čia esu dėkinga už kiekvieną Jūsų komandos gerą žodį, šypseną ir rūpestį. Ne visų vardus prisimenu, bet ypatingai ačiū Augustei – už profesionalų ir kruopštų darbą, rūpestį kiekvienu negaluojančiu, taip pat Marijai – už begalinį optimizmą, pagalbą ir padrąsinimus bei rūpesčio pilnas akis. DIDELIS AČIŪ! Mes esame sveiki ir laimingi tik dėl Jūsų šaunaus darbo.

B.Klimanskaitė, rugsėjo 8 d., Vilnius

 

Taip jau atsitiko, kad daugiau nei pusę šios savo vasaros aš praleidau VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Šiam skyriui išmaniai ir profesionaliai vadovauja gydytoja Jolanta Paškevičienė. Noriu pabrėžti, kad darbas šiame skyriuje organizuotas taip, kad ligoniai jaučiasi komfortiškai ir sveikimas vyksta maksimaliai greitai. Reabilitacijos metu visada ir visur mane sutikdavo šypsenos, geranoriškumas ir siekis pagelbėti. Esu dėkinga slaugytojoms, kurios  visada suteikdavo visą reikalingą informaciją, ypač mielos ir paslaugios buvo slaugutės – visus prašymus stengdavosi įvykdyt kuo greičiau. Dėkoju aukštos kvalifikacijos gydytojams Rimai Jomantienei, Vaidai Baškienei, Daliai Mečkauskienei. Taip pat noriu ypatingai įvertinti puikų ir tikslų kineziterapeutų Ramutės Baltrėnienės, Anos Paradnevičienės ir masažuotojos Redos Radzevič darbą. O ypač mano širdinga padėka kineziterapeutui Dariui Martinkui. Jis daugybę valandų itin išmaniai, taktiškai ir profesionaliai užsiiminėjo su manimi, nuolat aiškino mano raumenų ir sausgyslių sandarą, kad man būtų aišku kas ir kodėl yra daroma. Šis specialistas visada rasdavo geriausius metodus ir būdus dirbant su mano problema.  Vienu žodžiu, buvo itin išradingas ir profesionalus.

Su didžiausia pagarba,

Pacientė J.Jankauskienė, rugsėjo 7 d.

 

“Padėkoju Dievui už lelijos žiedą

Už strazdelio giesmę, liepos šakose 

Už rasos lašelį, kur žole nurieda

Už gerumo grūdą, pasėtą manyje.”

Dėkoju visam I neurologinio skyriaus personalui. Širdingai dėkoju gydytojai Ingai Slautaitei. Medicinos slaugytojoms Gonoratai Suchorukovai, Marijai (pavardės nežinau). 515 palata.

L.Černevienė, rugsėjo 5 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti mane gydžiusiai gydytojai Ingai Slautaitei už profesionalumą, švelnumą, dėmesingumą ir už gydytojos šypseną. Slaugytojai Gonoratai Suchorukovai dėkoju už puikiai suteiktas paslaugas, iš pirmo dūrio pataikant į mano pasislėpusias venas statant lašelines. Dėkoju visam I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus šauniam kolektyvui.

A.R.Guobužienė, rugsėjo 5 d., Vilnius

 

Didžiausias AČIŪ gydytojui Sauliui Širšinaičiui už jo didelį darbą sugrąžinant mane į gyvenimą po traumos, kuri galėjo baigtis mirtimi. Taip pat didelis AČIŪ slaugei Augustei Statauskaitei už jos rūpestingas rankas, už atsakingą požiūrį į savo darbą, už gerą slaugymą.

V.A., rugsėjo 1 d., Grigiškės

 

Laba diena,

Norime išreikšti nuoširdžią padėką Jūsų ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje dirbantiems specialistams, ypatingai kineziterapeutui p. Dariui Martinkui, vyr. slaugytojai Marijai Jackevičienei ir fizioterapijos specialistei Romutei iš 127 kab.

Šie specialistai yra verti didžiausių pagyrų ir padėkų, ne tik kaip specialistai, bet ir kaip žmonės. Mūsų mamytei Veronikai Pranckevičienei  buvo atlikta labai sudėtinga kelio sąnario keitimo operacija, po kurios skirta ilga reabilitacija 07.10-08.03 d. ligoninės skyriuje. Buvo visokių momentų – ir geresnių ir blogesnių, tačiau šie žmones neleido nukabinti nosies, pasiduoti, nuleisti rankų. Motyvavo, ragino, kai reikėjo guodė. Į savo darbą jie tikrai įdėjo ne tik žinias, būtiną darbą, bet ir širdį, savo papildomą laiką. Kiekvienas turi ir gali atlikti savo darbą, tačiau jį atlikti su atsidavimu, gali tikrai ne kiekvienas.

Darius Martinkus – fantastiškas žmogus, kuris dirba su dideliu atsidavimu. Ir tikrai yra savo srities profesionalas.  Jo skausmingi pratimai,  neretai išspausdavę ir ašarą, suprantama buvo būtini, tačiau tikrai ne kiekvienas specialistas būtų turėjęs tiek kantrybės, atsidavimo ir atidumo. Ir žinoma žmogiško šilto humoro, kuris ašaras pakeitė šypsenom. Tai kas buvo neįmanoma, jo dėka tapdavo galima.

Marija Jackevičienė sutikta visai atsitiktinai, tiesiog uždegė šviesą akyse. Tik tokie žmonės gali dirbti šitokį darbą, kaip p. Marija. Nes žmogui kartais labiau padeda dėmesys ir atidumas, supratimas ir šiltas bendravimas, nei pats fizinis atliekamas darbas, suleidžiami vaistai, ar perrišta žaizda. Labai norime padėkoti p. Marijai. Ji tikrai padarė daugiau nei jai buvo privaloma.

Romutė – dar vienas šiltas, atsakingas specialistas ir tiesiog sutiktas geras žmogus šioje ligoninėje. Ačiū Jums už pagalbą, už gydymą, už bendravimą.

Na ir dar labai norime padėkoti vienam sutiktam žmogučiui, kuris tiesiog kaip saulės spindulys teikdavo dozę gerų emocijų ir pozityvizmo- tai stažuotoja p. Gintarė Daulys. Sėkmės Jums Čikagoje.

Ačiū Jums labai. Bandysim Jūsų įkvėpti sveikti toliau.

V.P/A.M, rugpjūčio 31 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus visam medicinos darbuotojų kolektyvui už darbštumą bei atsakingumą vykdant savo pareigas. Už Jūsų priežiūrą ir kantrybę. Ypatingai noriu išreikšti padėkos žodžius mane operavusiam gydytojui Aleksandrui Grinčuk. Dėkoju už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją, už detaliai išaiškintą visą operacijos ir gydymo eigą, už atsidavimą savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėt padėti likimo nuskriaustiesiems.

Su pagarba,

M.L., rugpjūčio 30 d., Vilnius

 

Dėkoju už nuoširdžią priežiūrą ir dėmesingumą Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus 2 poskyrio gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms. Ypač noriu padėkoti slaugytojai Giedrei Puluknienei.  Ačiū!

K.Ž., rugpjūčio 30d., Vilnius

 

Laba noriu padėkoti II RITS personalui už profesionalų gydymą ir priežiūrą. Labai dėkoju RITS vedėjai L.Saltanavičienei, gydytojams I.Ševcovai, D.Valaitienei, V.Vickai, slaugytojoms A.Rimšelytei, J.Lukauskaitei, L.Sereikytei, G.Puluknienei. Taip pat dėkoju visoms slaugytojų padėjėjoms. Ačiū!

A.S., rugpjūčio 30 d., Vilnius

 

Reiškiame padėką gydytojai Nijolei Tarasevič, Eleonorai Jarmolkovič, Tamarai Žagrakalnienei, Anai Balaboskinai.

Terapijos skyriaus 9 palatos pacientės J. Gatelienė, J. Urbanovič, L.Franckevičienė, V.Jačelo, rugpjūčio 29 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurologinio skyriaus 530 palatos gydytojai Ingridai Šitkauskienei už efektyvų mikroinsulto gydymą, nepamirštant anksčiau įgytų ligų patikros ir gydymo. Taip pat dėkoju ir kiekvieną pirmadienį ligonius lankantiems vizituojantiems gydytojams už suteiktas konsultacijas. Patiko operatyvus Skubiosios pagalbos skyriaus priimamojo darbas. Greitosios pagalbos pristatyta į Ligoninę buvau skubiai vežama pas gydytojus, kurie maloniai konsultuodavo ir pateikdavo apžiūros rezultatus. Gydytojos D.Macytės apibendrinti rezultatai buvo pateikti gydančiai gydytojai. Buvau paguldyta į palatą gydymui. Sveikata gerėjo. Iš pradžių mane vežiojo padėjėja, o vėliau atsargiai pradėjau vaikščioti iš pati. Negaliu pamiršti ir aptarnaujančio personalo, kurie budi ir dieną, ir naktį. Jų indėlis gerinant pacientų sveikatą taip pat labai svarus.

Dėkoju visiems ir linkiu sveikatos, ilgo gyvenimo. Jūs žmonėms labai reikalingi. Išvykstu geros nuotaikos, su viltimi dar pagyventi.

A.A.M., rugpjūčio 28 d., Vilnius

 

Norėčiau pareikšti padėką I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, gerumą, paslaugumą, sąžiningumą atliekant savo pareigą. Ačiū labai.

L.B., rugpjūčio 28 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju neurochirurgui A.Preikšaičiui už sugrąžintą sveikatą, dėmesį bei rūpestį mano ligos metu. Labai ačiū visam aptarnaujančiam personalui už suteiktą pagalbą pooperaciniu laikotarpiu. Ačiū ir geriausios kloties Neurochirurgijos skyriui, visam puikiam kolektyvui.

R.G., rugpjūčio 25 d., Vilnius

 

Nuoširdų, didelį AČIŪ norėčiau pasakyti mane gydžiusiam daktarui G.Terbetui, visam personalui, slaugytojai Ingutei ir energingajai padrąsinančiai poniai Larisai. Nuoširdus Jums AČIŪ.

Č.C., rugpjūčio 25 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I.Slautaitei, A.Vilionskiui, med. seselėms V.Jundienei, N.Kasparovič, T.Staniulienei, R.Jakonis, A.Petruchovai, J.Cvitlikovskai ir kitam medicinos personalui už kokybišką gydymą, malonų aptarnavimą ir injekcijas be skausmo.

J.M., rugpjūčio 18 d., Senoji Varėna

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už puikiai suteiktą pagalbą, priežiūrą, kantrybę ir kvalifikuotą gydymą. Linkiu niekad nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai, nes tai suteikia, mums, ligoniams, vilties. Ypatingai norėčiau padėkoti mane operavusiam gydytojui Aidanui Preikštaičiui. Jo profesionalus požiūris, dėmesys ligoniui, optimizmas, padėjo pasveikti ir nepalūžti sunkią akimirką. Didžiuojuosi šiuo gydytoju, jo žmogiškumu. Linkiu visam Jūsų skyriui išlikti tokiais, kokiais esate. Sėkmės Jums visiems. Didelis ačiū :)

T.S., rugpjūčio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdus ačiū Fizinės medicinos ir reabilitacijos darbuotojams už nuoširdų darbą, kurie man padėjo atstatyti sveikatą nuo liepos 24 d. iki rugpjūčio 10 d.

D.M., rugpjūčio 11 d., Vilnius

 

Gerbiamas Traumatologijos skyriaus gydytojau Sigitai Ryliški, nuoširdžiai dėkoju Jums už puikų savo darbo išmanymą, už atliktą sudėtingą peties sąnario operaciją ir žmoniškumą.

D.M., rugpjūčio 11 d., Vilnius

 

Gerbiamas Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojau Gediminai Rauba, nuoširdus ačiū už puikiai atliktą operaciją. Pirštelis tiesus. Sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

D.M., rugpjūčio 11 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai ačiū Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Chomanskiui, slaugytojoms: Žygaitienei Ingai, Šimonienei Astai, Igielaitei Danutei, Statauskaitei Augustei, Juškevičienei Inai, Dvoriakovai Larisai, Čepukaitei Vilmai, Fitkevič Renatai.

G.K., rugpjūčio 11 d., Elektrėnai

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už slaugą, gyd. Ingai Slautaitei už gydymą, malonų aptarnavimą, už konsultacijas. Ypač nustebino skyriaus tvarka, už tai noriu padėkoti ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai, bendrosios praktikos slaugytojai Elžbietai Žemeidai ir vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai.

V.V., rugpjūčio 11 d., Vilniaus raj.

 

Nuoširdus ačiū Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei ir skyriaus personalui už mano dukros sveikatą.

Pagarbiai, G.P., rugpjūčio 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju už Europinio lygio gydymą ir slaugą RVUL Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui, vyr. gydytojui neurologui Augenijui Vilimui ir skyriaus personalui – slaugytojams ir slaugėms už labai profesionalų, rūpestingą ir nuoširdų gydymą ir slaugą. P.S. Taip pat buvo labai džiugu, kad ligoninės aplinka, skyriaus patalpų higiena yra aukšto standarto. Ačiū už tai, kad savo ligonius maitinate sveiku maistu. Linkėdama skyriui ištvermės, kantrybės ir sveikatos – Pagarbiai,

A.A., rugpjūčio 10 d., Vilnius

 

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus gydytojui Gintarui Varanauskui ir jo asistentui gydytojui Kavaliauskui už nuoširdumą,dėmesingą ir rūpestingą darbą bei kompetenciją teikiant aukščiausios kokybės paslaugas.

R.M., rugpjūčio 9 d., Vilnius

 

Širdingai dėkoju gydytojai R.Jomantienei ir visam šauniam Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui už nuoširdumą ir rūpestingumą gydant mano sužalotą koją. Linkiu sveikatos ir sėkmės. Nuoširdus ačiū.

E.K., rugpjūčio 7 d., Vilnius

 

Esu labai dėkinga Skubiosios pagalbos skyriaus sesutei Vidai Švaikauskienei už jos gerą širdį, švelnumą, atsidavimą savo darbui. Padeda ne tik vaistai, bet ir jos žodžiai gydo, rūpestingumas, malonumas ir dėkingumas gydytojai Indrei Staraitei už jos patarimus, gydymą, švelnumą.

D., rugpjūčio 7 d., Vilnius

 

Žodis nuramina sielą, bet neatlaikomą akių skausmą gali nuraminti tik profesionalios gydytojo žinios ir rankos. Sukaustyta skausmo ir tamsos jautiesi bejėgė, apglėbta didžiulės nežinios ir baimės. Panika. Ir štai neatlaikomas akių skausmas ir tamsa dingsta tik prisilietus Akių ligų skyriaus gydytojai Rūtai Daliai Žūklytei. Tamsa pasitraukė, sugrįžo šviesa ir tau į akis šypsosi šviesiaplaukė gydytoja Rūta. Aš matau, man nebeskauda. Kad liga visai pasitrauktų, buvau apsupta malonių gydytojų rūpesčiu šiame akių skyriuje. Noriu išreikšti didžiulę pagarbą ir padėką Rūtai Daliai Žuklytei, Laurai Arbačiauskytei, Raimondai Grinevičienei už jų profesionalumą, švelnumą, patarimo suteikimą, paaiškinimą, ligonio gerbimą.

Mieli gydytojai, šlovė ir pagarba Jums. Tokių gydytojų mums tikrai reikia. Sveikatos ir stiprybės Jums Jūsų nelengvame darbe.

L.A., rugpjūčio 4 d., Vilnius

 

Prieš paliekant Jūsų ligoninės I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrių, norime padėkoti palatos gydytojai I.Šitkauskienei bei visam skyriaus personalui už nepaprastai nuoširdų, atsakingą bei daug kantrybės reikalaujantį darbą. Dėkojame Jums, kad turite puikų kolektyvą, ištikimą Hipokrato priesaikai.

M.A., J.E.R., rugpjūčio 2 d., Vilnius

 

Dėkoju Akių ligų skyriaus  gydytojai R. D. Žuklytei ir slaugytojai Urbelionytei už operatyvią ir profesionaliai suteiktą skubią pagalbą, už šiltą ir malonų bendravimą, aiškiai ir nuoširdžiai išaiškintą situaciją bei tolimesnį gydymą.

M.C., liepos 28 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti visam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui už sąžiningą ir gerą darbą, priežiūrą E. Matiejušiūtei, I. Svetlikovskai, M. Kaziukuonienei, V.Zundienei, vyr. slaugytojai T. Staniulienei, gyd. Lukošaičiui.

T., liepos 27 d., Vilnius

 

Tariu didelį AČIŪ puikiai dirbančioms Martynai Stommaitei ir Viktorijai Masalskienei! Rūpestingos, jautrios, visada patars, profesionaliai atlieka savo darbą, tikras pavyzdys kitiems.

P., liepos 27 d., Vilnius

 

Iš visos širdies dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus gydytojoms, skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei, slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios neabejingos ligoniui, jo ligai. Jūs palengvinate mūsų sielos skausmus, parodote, nukreipiate, keičiate mūsų gyvenimą į gerą. Būkite ir Jūs sveiki. Jūs mums reikalingi, gydytojai.

D., liepos 26 d., Vilnius

 

Labai dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui, gydžiusiam mane. Sėkmės, sveikatos ir dar daug darbingų dienų gyd I. Šitkauskienei ir seselėms.

Nuoširdžiausiai, D.Č., liepos 25 d., Vilnius

 

Dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už sugrąžintą man sveikatą. Už Jūsų širdies gerumą, rankų švelnumą, nuoširdų rūpestį. Gerb. skyriaus vedėjui dr. Algimantui Vilimui, gerb. gydytojai Jolantai Kovalevskienei, vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, visoms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjams už labai kokybiškai ir profesionaliai suteiktą pagalbą. Ačiū.

Sėkmės Jūsų kilniame darbe.

M., liepos 25 d., Vilniaus r.

 

Ne skausmas, kur gyvena mumyse,
O gydančių mus šypsena saulėta…
Kada namuose pabūnate, nežinia?
Ar Jūs pavargote, Daktare?, – vis klausiam
Per veidą slenka nuovargio spalva
Ir lyg vilties atsakymo mes laukiam,
Kad Jums neskauda nieko niekada.
Mane užpuolė šuva. Sukandžiojo dešinę ranką. Atvežė greitoji į Jūsų Skubiosios pagalbos skyrių, gydytojai rūpinosi mano sveikata, vis matavo spaudimą, pavardės nežinau. Skubiosios pagalbos skyriuje priėmė gydytojas traumatologas Povilas Masionis, siuvo žaizdą. Kitą dieną apžiūrėjo Gediminas Kaupys. Dėkoju už malonų priėmimą, gerą pasakytą žodį, kuris geriau gydo už vaistus, už kantrybę, už šypseną. Linkiu Dievo palaimos, stiprios sveikatos, šypsenos, kad padeda bėdoje. O bėda ta, kad netenki sveikatos dėl kažkieno kaltės, kad šunį veda be antsnukio, nes jei būtų su antsnukiu bėda būtų neištikus. Ačiū Dievui ir geriems gydytojams, kurie man padėjo bėdoje.

Su meile, M. B., liepos 24 d., Grigiškės

 

Norime išreikšti širdingą dėkingumą Neurochirurgijos skyriaus darbuotojams už jų supratingumą ir geranoriškumą, labai dėmesingai ir profesionaliai atliekant savo darbą. Kiekvieną dieną, vykdant savo profesionalią veiklą, skyriuje sukurta gėrio ir vilties atmosfera. Didžiulę padėką ir nuoširdų dėkingumą reiškiame gydytojui Aidanui Preikštaičiui už jo nuostabiai atliktą darbą, kuris sūnų pastatė ant kojų. Daugiau tokių gydytojų ir medicinos seselių Lietuvoje.

A., liepos 24 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju gydančiam Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gy. Valdislavui Kiedai bei visam skyriau personalui, ypač slaugytojai Augustei ir slaugytojos padėjėjai Larisai.

K., liepos 24 d., Pasvalys

 

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus slaugytojai – Augustei, slaugytojos padėjėjai – Larisai, gydytojams, gydytojui Rožukui, skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai ir nuoširdus Ačiū visam mus gydančiam ir slaugančiam personalui.

R.P., liepos 24 d., Vilnius

 

Mano močiutė gulėjo Terapijos skyriuje. Ją kamavo daug ligų. Norėčiau padėkoti gydytojui Algimantui Macevičiui už profesionalų darbą ir pagalbą, už šiltą bendravimą su sergančiais pacientais ir jų artimaisiais, už kantrybę išklausyti mūsų nuogąstavimus, už išsamius paaiškinimus mums, kartais (arba dažniausiai) nieko neišmanantiems apie mediciną, jos terminus, procedūras ir kt. Dėkoju ir endoskopuotojams ir ausų gydytojui už atliktus tyrimus ir pagalbą. Ypač norėčiau padėkoti visoms slaugytojoms, slaugytojų  padėjėjoms, valytojoms, dirbusioms šiomis dienomis ir 9-oje palatoje (visų vardų neprisiminiau – visos jos buvo nuostabios). Jos buvo dėmesingos visiems – ne tik mano močiutei, bet ir kitiems ligoniams, gulėjusiems šioje ir kitose palatose (galėjau ilgiau stebėti jų darbą, nes beveik nuolat buvau prie močiutės). Kiek per dieną prisibėgioja – padeda, atneša, išneša, suleidžia vaistus, keičia sauskelnes, kilnoja sunkius ligonius, valo, nuramina, paglosto… Ačiū už Jūsų žmogiškumą ir šilumą, kuri yra sudedamoji gydymo dalis. Ačiū už tai, kad padedate įveikti skausmą, ligą. Ačiū už reagavimą į mūsų prašymus ir nerimą, už gerus patarimus, už atsidavimą savo profesijai. Dėkoju ir virėjoms, jų padėjėjoms už skanų maistą. Linkiu visam Terapijos skyriaus personalui geros sveikatos ir sėkmės.

M., liepos 21 d., Vilniaus raj.

 

Noriu pareikšti didžiausią padėką II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui Lukošaičiui ir visam aptarnaujančiam personalui – seselėms, slaugutėms. Tai tikrai nuoširdžiai atsidavę savo darbui žmonės. Didžiausia jiems pagarba, tai – be galo užjaučiantis ir supratingas personalas.

S., liepos 21 d., Alytus

 

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui. Tai labai profesionalus ir be galo atsidavęs savo darbui, pasiruošęs visada ateiti į pagalbą, neabejingas gydytojas. Ačiū už Jūsų kilnų darbą, dėmesį, kantrybę. Nuoširdžiai dėkoju visam medicininiam kolektyvui už šiltus santykius, dėmesingumą pacientams. Dėkingas Jūsų skyriaus medicinos seserims: Svetlanai Barišauskienei, Reginai Valujevič, Aleksandrai Dūdienei už nuoširdų darbą ir atsidavimą profesijai. Linkiu Jums niekad nepavargti – nei fiziškai, nei morališkai, nei dvasiškai – Jūsų mūsų gyvenimo viltis. P.S. Norėčiau tarti didelį ačiū priėmimo skyriaus gydytojams, slaugytojoms, rentgenologams. Ačiū Jums visiems už išgelbėtą gyvybę!

M., liepos 20 d., Vilnius

 

Už kruopštumą, dėmesingumą ir rankų švelnumą norėčiau padėkoti Irinai. Jos dėka žaizdos gyja greičiau, o laikas, praleistas ligoninėje, bėga greičiau. Ji, negailinti šypsenų ir gerų žodžių, sugeba skirti daug dėmesio kiekvienam ligoniui.

V.Ž., liepos 20 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo chirurgijos skyriaus palatos gydytojai L. Lapinaitei, R. Grigaliūnui, kitiems gydytojams, rezidentui Eimantui Spirčiui, anesteziologei, atliekančiai kolonoskopijos procedūras, seselėms ir visam personalui, padėjusiam man pablogėjus sveikatos būklei. Linkiu stiprybės, kantrybės, ištvermės, teikiant pagalbą ligoniams. Jauniems specialistams linkiu sėkmės.

A.B., liepos 20 d., Vilnius

 

Gydymo metu neturėjau jokių priekaištų nei daktarams, nei seselėms, nei paciento aptarnavimui (slaugymui). Visą laiką buvau išklausytas, aprūpintas. Su visomis seselėmis visada galima pajuokauti, pabendrauti, tai labai svarbu paciento atžvilgiu, kai kažką skauda ir nėra nuotaikos. Išreiškiu padėką seselėms J. Dūdienei, N. Račinskienei. Taip pat reiškiu padėką daktarui G. Kiškiui ir linksmuoliui daktarui P. Gradauskui. Kolektyvas malonus ir nuoširdus, išmanantis savo darbą.

B., liepos 20 d., Vilnius

 

Visam I – ojo Chirurgijos skyriaus personalui tariame nuoširdų AČIŪ už pagalbą, dėmesį bei rūpestį sveikstant ir stiprėjant. Neįkainojamas Jūsų kasdienis darbas ne tik pacientui, bet ir šalia jo esantiems dovanoja ramybę ir tikėjimą. Tegul Jūsų sunkų, bet taip reikalingą ir prasmingą darbą lydi stipri sveikata, nuoširdi šypsena, aplinkinių supratumas bei dėkingumas. Esate verti pačių gražiausių padėkos žodžių.

S., liepos 20 d., Vilnius

 

Dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriui už gerą gydymą ir malonų personalą, gerą aptarnavimą.

M., liepos 20 d., Vilnius

 

Padėka Psichosomatinių susirgimų skyriui už gerą gydymą ir sunkų darbą.

J.G., R.D., A.P., J.R., liepos 20 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Neurochirurgijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms. Išskirtinės padėkos nusipelnė Valerija Kozlova. Visuomet besišypsanti, energinga ir rūpestinga, be to, kaip niekas kitas ji moka labai subtiliai suleisti vaistus. Jos dėka ir skausmas išblėsta.

V.Ž., liepos 18 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už kruopščią priežiūrą, malonų ir draugišką bendravimą, rūpestingumą ir šypsenas veide. Ypatingai norėčiau padėkoti gydytojui O. Grigėnui už laiku suteiktą pagalbą, kruopščiai atliktą operaciją bei dėmesį.

R.S., liepos 18 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus slaugei Leokadijai Rymašienei už rūpestingą slaugą ir gydymą.

A.B., liepos 17 d., Vilnius

 

Traumatologijos skyriaus pacientės labai dėkoja už puikų maitinimą: meniu įvairus, porcijos mums, moterims, net per didelės, gauname šviežių daržovių ir vaisių.

V.K., J.M., A.Č., liepos 14 d., Vilnius

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už puikius specialistus: gydytojas slaugytojas, slaugytojų padėjėjas, kurie savo atkakliu darbu padeda žmonėms nugalėti ligą. Su didele pagarba asmeniškai noriu padėkoti palatos gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą ir jautrų požiūrį į pacientą. Už sukurtą jaukią, ramią aplinką, palaikymą ir supratimą asmeniškai noriu padėkoti palatos slaugytojai Natalijai Kasparovič ir kitoms skyriaus slaugytojoms.

V.S., liepos 14d., Vilniaus raj.

 

Padėka visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui.

M.J., liepos 13 d., Vilnius

 

Reiškiu padėką Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai Daliai Mečkauskienei už labai kvalifikuotą gydymą ir gerą priežiūrą gydant mano vyrą.

Su pagarba, T.B., liepos 12 d., Vilnius

Dėkoju visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už puikų gydymą ir slaugą. Ypatingai dėkoju daktarui Aleksej Makarenko ir gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei. Visos šio skyriaus slaugytojos ir sanitarai – tikros profesionalės. Didelis ačiū.

V.R., liepos 10 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti už malonų ir greitą aptarnavimą Planinės pagalbos skyriaus darbuotojoms Viktorijai B. ir Renatai Kuzminskai.

O.M., liepos 10 d., Vilnius

 

Dėkui visiems Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už tikrai malonų ir gerą aptarnavimą, taip pat didelis ačiū daktarui Aleksej Makarenko. Visiems ačiū ir geros kloties.

A.T., liepos 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžią padėką norėčiau išreikšti slaugytojai Augustei Statkauskaitei ir slaugytojai Larisai už jų rūpestį ir jautrumą ligoniams, o ypač už kantrybę. Linkiu sėkmės jų nelengvame darbe.

P., liepos 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame Neurochirurgijos skyriaus gydytoju Artūrui Šatkauskui ir visam personalui už nuoširdumą, profesionalumą ir tikrą žmogišką bendravimą.  Ačiū, Dievo palaimos ir kantrybės.

A.N., liepos 10 d., Vilnius

 

Kiekviena operacija keičia mūsų šiokiadienius. Gyvenimas palieka vis daugiau atminčių, atspindžių, vis daugiau turto, kurio niekaip nepadėsi nei į bankus, nei į  lentynas. Tik į nematomus jausmų ir išgyvenimų archyvus, kuriuose taip norisi daugiau vietos palikti SVEIKATAI. Už ją, atliktas operacijas, profesionalumą, šmaikštų palaikomąjį žodį, atjautą DĖKOJAME ORTOPEDIJOS SKYRIAUS kolektyvui. Širdingas ačiū palatos pacientes operavusiems gydytojams Vytautui Rimkui, Manviliui Kociui. Gyvenimas – tai ėjimas per viltį. Linkėdamos to gydytojams, 4 operacijų komandoms, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir padėjėjui, kineziterapeutei, taip atidžiai teikusiems VILTĮ, mums birželio mėnesio pabaigoje.

Pagarbiai, S.Č., M.P., K.K., V.S., liepos 4 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už gydymą, suteiktą būtiną pagalbą, atliktą galvos operaciją. Išskirtinį ačiū tariu mane gydžiusiam gydytojui Sauliui Širšinaičiui už galvos operaciją, dėmesingą ir profesionalų gydymą, konsultavimą visais su liga susijusiais klausimais.

Pagarbiai, L.T., liepos 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už atliekamą sunkų darbą. Dėkoju gyd. Žydrūnui Račkauskui, anesteziologei Jolitai Šastickienei už man atliktą sudėtingą stuburo operaciją ir visiems kitiems prie jos prisidėjusiems. Dar noriu padėkoti profesoriui S. Ročkai už dėmesį ligoninėms ir vertingas konsultacijas. Dėkoju slaugytojų personalui už dėmesį ligoniams, ypač slaugytojai Justinai Taraškevič už švelnias rankas, auksinę širdį ir šypseną. Jos slaugoma jaučiausi išskirtinė. To ligoniams labai reikia.

Ž.O.B., liepos 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Jūsų vadovaujama ligoninė turi tokių nuostabių specialistų. Iš visos širdies noriu padėkoti operavusiam Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Aidanui Preikštaičiui, slaugytojai Justinai Taraškevič už nuoširdų darbą, mokėjimą bendrauti su sergančiais žmonėmis, už tą žmogiškumą ir šypsenas, kurios mus gydo kaip ir vaistai.

Su pagarba, R. V. D., liepos 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už gydymą, o ypač slaugytojai Augustei Statauskaitei už gerai atliktą savo darbą. Gydymo metu į užduotus klausimus visuomet buvo atsakoma maloniai ir mandagiai. Taip pat dėkoju slaugytojos padėjėjoms, Larisai Griaudunovič už prižiūrėtą tvarką, kad padėjo atsikelti, už laiku padėtą maistą, o svarbiausia, už nuoširdumą. Padėkoti noriu Valerijai Kozlovai už žmogiškumą, supratimą, nuoširdumą, kuri gerai išmano savo darbą ir atlieka jį laiku. Dėkoju Dievui, kad papuoliau į vieno iš stipriausių ir turinčio žinių gydytojo Artūro Šatkausko rankas. 

J., liepos 3 d., Vilnius

 

Noriu pasakyti nuoširdų Ačiū Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai, slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalnienei už gerą bei sąžiningą jų darbą, o svarbiausia, už žmogiškumą bei profesionalumą.

Š., birželio 30 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju palatos gydytojai Alai Tuitnevai už profesionalų ir nuoširdų gydymą. Taip pat dėkoju slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalienei, visoms seselėms ir aptarnaujančiam personalui už dėmesingumą ir paslaugumą pagyvenusiems žmonėms.

Su pagarba, A.V., R.G., L.R., birželio 28 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai J. Kovalevskienei, med. seseriai Boženai ir slaugytojų padėjėjoms už širdingą gerumą, šypseną, už stropų sunkų darbą, už ypatingą dėmesį ligoniams, tiems, kurios sunkiai pasirūpina savimi. Didelis Ačiū, kad esate!

B.P., A.S., birželio 24 d., Vilnius

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Jolantai Kovalevskienei už gerą dėmesingą, nuoširdų gydymą, dėkoju slaugytojai. Meilę, nuoširdų dėmesį ligoniui aš jaučiau visą gydymo laikotarpį. Dėkoju visam skyriaus personalui.

A.G., birželio 23 d., Vilnius

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Jolantai Kovalevskienei už rūpestį, kvalifikuotą pagalbą. Taip pat nuoširdžiai esu dėkingas palatos slaugytojai Boženai Subotkevič už malonų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą. Nuoširdžiai dėkoju visam kitam personalui, ypač padėjėjai Natalijai Rackevič. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiems.

V.I.B., birželio 23 d., Vilnius

 

Labai didelis Ačiū visiems, išgelbėjusiems mane.

J.S., birželio 22 d., Vilnius

 

Esu labai patenkintas ir dėkingas mano akis gydžiusiam Akių ligų skyriaus darbuotojų kolektyvui ir jo vadovei daktarei Jūratei Sveikatienei.

Pagarbiai, J. R., birželio 22 d., Vilnius

 

Jūsų ligoninėje unikalią operaciją man atliko gydytojas Skubiosios pagalbos skyriaus gydytojas ortopedas traumatologas Dalvinas Vaitiekūnas. Didelis dėkui tą naktį dirbusiems medikams, priėmimo gydytojui, magnetinio rezonanso kabineto darbuotojoms, skyriaus naktinei sesutei, operacinės darbuotojoms, pooperacinės palatos sesutei, moterims, vežusioms mane į operacinę ir kėlusioms ant sulūžusio operacinės stalo. Visi savo darbą atliko sąžiningai ir iš širdies. Dalvino Vaitiekūno darbas buvo įvertintas aukščiausiu balu Londono Saint Thomas ligoninės traumatologų. Tai geriausia Anglijos ligoninė, kurioje buvo tęsiamas mano rankos gydymas. Mano vyras Anglijos advokatas ir aš esame laimingi, kad Lietuvoje dirba kvalifikuoti gydytojai.

Pagarbiai, E. M., birželio 21 d., Vilnius

 

Dėkoju Ginekologijos skyriaus darbuotojams, skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei ir visai operacinės komandai. Ačiū Jums už puikų ir malonų bendravimą.

V.D., birželio 21 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už nuoširdžią priežiūrą ir rūpestį. Ypač gydytojai Ingridai Šitkauskienei bei sesutei Viktorijai bei slaugutėms, kurios buvo labai paslaugios ir dėmesingos. Dėkoju Jums už Jūsų humanišką profesiją, kuri padeda pacientams nugalėti mums supuolusias ligas… Dar kartą dėkoju visiems šio skyriaus darbuotojams.

Pagarbiai, G.B., birželio 21 d., Vilnius

 

Dėkoju Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojai Jolantai Kovalevskienei už pagalbą ir rūpestį, kuris mane lydi nuo pat pirmos akimirkos patekus į Jūsų globą. Dėkoju, kad savo profesinį išmanymą taip puikiai suderinate su nuoširdžiu ir paprastu bendravimu. Sėkmės ir stiprybės linkiu Jums nelengvame, bet labai reikalingame Jūsų profesiniame kelyje. Taip pat dėkoju slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už gerą priežiūrą ir moralinį palaikymą.

Pagarbiai, V.V., birželio 21 d., Vilnius

 

Ačiū Jums už Jūsų rūpestį.

V., birželio 21 d., Vilnius

 

Dėkoju Terapijos skyriaus slaugytojai Teresei Juško ir Tamarai Žagrakalienei už nuoširdų rūpinimąsi ir dėmesį man ir visoms mūsų palatos moterimis. Esu sužavėta dėmesiu ir gera aptarnavimo kultūra. Ilgų joms darbo šiame skyriuje metų. Mūsų daktarė Ala Tiutneva – tokių reta, visada paaiškina kiekvienam ligoniui jiems suprantama, paprasta kalba. Gyvenimiški, praktiški patarimai gydo, šildo mūsų sielas. Ačiū Jums daktare, Ala.

L.V., J.V., B.B., birželio 20 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti visų palatos ligonių vardu už gerą Terapijos skyriaus personalo aptarnavimą ir slaugą, už šypseną, už mielus žodžius slaugytojoms Teresai Juško ir slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalienei. Norėtųsi, kad vadovybė parinktų atitinkamus darbuotojus, kad palengvintų ligoninės būklę ir nuotaiką.  

V., V.J., B.B., birželio 20 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti puikiai gydytojai Žymantei Staponkutei už profesionalumą ir dėmesį kiekvienam pacientui. Gera gydytoja ir geras, šiltas žmogus. Ačiū. Padėkoti ir sesutėms Danutei Drazdauskienei už rūpestį.

S., birželio 19 d., Vilnius

 

Labai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui chirurgui Pauliui Gradauskui už labai gerai atliktą sudėtingą Krūtinės operaciją ir pooperacinį gydymą. Taip pat dėkoju visam kolektyvui už gerą priežiūrą ir malonų bendravimą su ligoniais. Tai profesionalus kolektyvas.

A.U., birželio 19 d., Kaunas

 

Iš visos širdies dėkojame II Reanimacijos ir intensyviosios terapijos I poskyrio visam personalui ypač gydytojai Emilijai Paškevičienei už išgelbėtą gyvybę, profesionalų darbą, rūpestingumą, nuoširdumą ir žmogiškumą.

 V.V., birželio 15 d., Vilnius

 

Dėkoju slaugytojos padėjėjai Danutei Ošukovienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Linai Janukevič už profesionalų darbą ir puikų ligonio aptarnavimą.

J.B., birželio 15 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gerb. gydytojai Aušrai Diždiokienei ir visam aptarnaujančiam personalui už puikų aptarnavimą ir gydymą. Ačiū už skanų maitinimą. Visiems didelis ačiū.

L., birželio 15 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti visam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydančiai gydytojai Aušrai Didžiokienei. Už šiltą gydymą, puikų, pasakišką aptarnavimą. Taip pat vadovybei už be galo nuoširdžius žmones su Baltais chalatais. Ilgiausių metų.

K., birželio 15 d., Vilnius

 

Gyvenime būna stebuklų. Esu garbingo amžiaus ir mane kamuoja daug ligų. Tokio nuoširdaus ligoninės personalo kaip Lazdynų ligoninėje niekada nebuvau matęs, rodos, tokio nebūna, ypač senyvo amžiaus pacientams. Sunku rasti žodžius, kokia rūpestinga tvarka ir švara, rūpestingas personalo darbas. Kiekvienas pacientas susitinkamas su didele pagarba. Nereikia ieškoti net kabineto, čia dirbančio darbuotojo palydimas iki reikiamo kabineto. Tai mums patenkantiems pacientams labai svarbu. Norisi ištarti daug daug nuoširdžių padėkos žodžių palatos gydytojai Aušrai Didžiokienei. Ji turi daug kantrybės išklausyti mūsų bėdas, ačiū už jos kantrybę ir gerus patarimus už viską, viską, kas suteikia daug vilčių ir noro gyventi. Ačiū ligoninės direktoriui, skyriaus vedėjui už šitokį darbštų, nuoširdų personalą. Ačiū seselėms, slaugutėms ir kitiems, kurie aptarnauja, bejėgius gulinčius. Ačiū už jūsų profesionalumą, randamą išeitį iš sunkiai kamuojamų ligų. Tai viena iš rūpestingiausių ligoninių nežiūrint į žmogaus amžių. Net pensininkai, nežiūrint amžiaus, jaučiamės lyg reikalingi gyvenimui. Tad 100 kartų tariame ačiū. Linkime Jums daug sveikatos ir Jums, sėkmės. Tai tikri žmonių gelbėtojai.

Su pagarba, B. Ž., birželio 15 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui dėl nepriekaištingo ir profesionaliai atlikto darbo. Kaip pacientas esu patenkintas, nes gydymas ir priežiūra atliekama kokybiškai, greitai ir profesionaliai.

V., birželio 15 d., Pabradė

 

Sunku apsakyti tą būseną, kai sužinai, kad inksto išgelbėti neįmanoma – teks šalinti. Ir vis dar lauki stebuklo… Šis stebuklas man buvo susitikimas su Urologijos skyriaus vedėju, gydytoju Sergejumi Gaižausku, kai atvykau konsultuotis. Dar neteko sutikti tokio malonaus ir profesionalaus gydytojo. Pagarba ligoniui, ramus balso tonas, išsamus paaiškinimas išsklaidė visas abejones. Supratau, jog tai mano Gydytojas, kuriuo galiu besąlygiškai pasitikėti. Pranyko paniška baimė. Į operacinę važiavau linksmai nusiteikusi. Kai pabudau, jaučiausi puikiai. Labai dėkoju anesteziologei Tatjanai Gladkajai, vyresniajai slaugytojai Anai Urbelionis ir visai Sergejaus Gaižausko komandai. Jūs patys šauniausi.

Ž., birželio 14 d., Vilnius

 

Nuoširdžiausia padėka už rūpestį, atsakomybę, globą ir priežiūrą Akių ligų skyriaus gydytojai O. Garlaitei ir E. Kovaliūnienei, slaugytojai L. Rymašienei. Kantrybės ir ištvermės Jūsų sunkiame darbe.

D., birželio 13 d., Ukmergė

 

Atvykau pas Akių ligų skyriaus gydytoją Laurą Arbatauskytę, kad man pakeltų akių vokus. Labai bijojau, bet gydytoja ir seselė Liucija Lisovska pasitiko su šypsena ir nuramino, operacijos metu gydytoja stengėsi su manimi šiltai bendrauti, elgėsi labai draugiškai, kaip sena pažįstama. Jaučiausi čia kaip namie. Tai gydytoja iš didžiosios raidės, mėgstanti savo darbą, o ne dirbanti per prievartą. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai ir seselei už rūpestį, švelnumą, mielą bendravimą, šypseną. Linkiu joms stiprybės, gerų ligonių, sveikatos, ištvermės, kantrybės.

Č., birželio 13 d., Vilnius

 

Iš visos širdies norėčiau padėkoti Ortopedijos skyriaus personalui už rūpestingumą, malonų aptarnavimą. Atskirą padėką norėčiau išreikšti gydytojui ortopedui traumatologui T. Sveikatai ir anesteziologei, kurie mane operavo. Su visais geriausiais linkėjimais visam kolektyvui ir toliau taip dirbti.

S., birželio 12 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti gydytojoms Linai Lenkutytei – Matkevičienei už profesionalumą, nuoširdumą, palaikymą. Didelį ačiū tariu visam Ginekologijos personalui. Tai žmonės, kurie rūpinasi, paguodžia, tikri savo darbo profesionalai! Didelis ačiū!

Č., birželio 12 d., Anykščiai

 

“Šventajame Rašte parašyta: belskite ir jums bus atidaryta. Tačiau nesakoma, kad būtent tos durys bus atidarytos. Gal atsivers kitos durys, gal langas, gal ten iš viso durų nėra ir verta paieškoti kitų, tik mes nesuprantame. Svarbiausia nepavargti belstis…todėl visą laiką reikia išlikti budriems, kad atpažintume Dievo siųstą valtį”, – “Žmogus ir Dievo metai”, Kunigas Algirdas Toliatas.

Dėkoju gydytojai Ginekologijos skyriaus vedėjai, gydytojai Linai Lenkutytei – Matkevičienei už savo srities profesionalumą, nuoširdumą, palaikymą. Šauniausias ginekologijos profesionalas, kuris rūpinosi visą ligos laiką. Stiprybės, sveikatos Jūsų sunkiame darbe. Dėkoju Jums!!!

P., birželio 12 d., Vilnius

 

Labai dėkoju gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei ir visam Akių ligų skyriaus personalui už mano sūnaus gydymą. Dėkinga visam personalui už Jūsų profesionalumą, paprastumą, rūpestį, supratingumą, jautrų ir nuoširdų požiūrį į ligonius. Linkiu gydytojai R. D. Žuklytei ir visam personalui sėkmės Jūsų sunkiame ir be galo reikalingame darbe.

Pagarbiai ir su padėka, D. J., birželio 12 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam I Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už mamos gydymą ir priežiūrą. Ypač širdingą ačiū tariu gydytojai Emilijai, su kuria visą savaitę bendravau nuo 14 – 15 val. Ačiū gydytojai už esamą ir profesionalią informaciją apie mamos būklę, taktišką, malonų ir šiltą bendravimą, jautrumą, supratimą, paguodžiančius žodžius. P. Emilija yra Gydytoja ir Žmogus iš didžiosios raidės.

Š., birželio 7 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Aušrai Didžiokienei už profesionalų gydymą, atidumą ir nuoširdumą ligoniams. Taip pat dėkojame aptarnaujančiam personalui ir seselėms bei sąžiningą slaugymą, pagalbą ir dėmesingumą.

V., E. V. V., J. E., M. R., birželio 6 d., Vilnius

 

Esu jūsų pacientas iš plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus. Skyriaus personalui jau minėjau, esu didžiai nustebintas tokio maitinimo. Jis ne tik kokybiškas, subalansuotas, lengvai kramtomas ir virškinimas, bet dar ir skanus. O be viso to – jo patiekiamas optimalus kiekis, visuomet (bent kiek čia esu) laiku ir šiltas!

N., birželio 5 d., Vilnius

 

Norime padėkoti gerbiamai Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tutnevai ir visam skyriaus personalui už gydymą ir malonią priežiūrą. Dar norime padėkoti slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalienei už gerą priežiūrą.

J.S., Ž.Ž., L.K., T.B., birželio 5 d., Vilnius

 

Reiškiu nuoširdžiausią padėką visam Akių ligų skyriaus personalui. Be galo šilti ir jautrūs žmonės, teikiantys teigiamas emocijas. Gydytojai tiesiog nuostabūs ne tik kaip savo srities specialistai, bet ir savo žmogiškomis savybėmis. Esu labai dėkinga už pagalbą ir linkiu visiems visokeriopos sėkmės.

Nuoširdus ačiū, N. A., birželio 5 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai Gabijai Laubner, Toksikologijos centro vadovui Robertui Badarui, gydytojai Tatjanai Gubar ir visam skyriaus personalui už visapusišką aukštos kvalifikacijos gydymą, nuoširdų, betarpišką, malonų bendravimą, kantrybę, skundų apie visus negalavimus išklausymą, tyrimų atlikimą, operatyvų gydymą, skiriamų medikamentų poveikio išaiškinimą, gilinimąsi į fizinę ir emocinę ligonio būseną, psichologinius maitinimosi bei kitus vertingus patarimus ir ryškų sveikatos sugrąžinimą. Visam skyriaus personalui linkiu stiprybės sunkiame ir labai atsakingame darbe.

  O.G., birželio 5 d., Šiauliai

 

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, slaugytojoms ir visam medicininiam kolektyvui už nuoširdumą, rūpestingumą, dėmesį, profesionalumą, gražias šypsenas ir šiltus žodžius. Taip pat norėjome padėkoti skyriaus vedėjui A. Vilimui ir vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už labai gerai organizuotą darbą skyriuje.

Su pagarba, E. L., D. L., N. K., birželio 5 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už suteiktą man profesionalią, kvalifikuotą pagalbą, už gydytojos dėmesingumą, malonų bendravimą su pacientu. Dėkoju skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, visoms skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už mandagų, malonų bendravimą su ligoniais. Sėkmės ir kantrybės jūsų kilniame darbe grąžinant žmogui brangiausią turtą – sveikatą.

D., birželio 5 d., Vilnius

 

Reiškiu padėką už gerą savo pareigų atlikimą Skubiosios pagalbos personalui, dirbusiam birželio 4 d.

M., birželio 4 d., Vilnius

 

Neurochirurgijos skyriaus gydytojo Artūro Šatkausko dėka aš sveikas, galintis vaikščioti ir pilnavertis žmogus. Per  gyvenimą esu matęs skirtingą ligoninių tvarką, o čia, gal kas pasakys klystu, bet aš sakau, tam gydytojui duotos žinios ne tik dėl to, kad jis mokėsi, dirbo, o ir iš Dievo. Linkiu visiems: Artūrui Šatkauskui, Augustei Kozlovai, Larisai Griadunovai ir kitiems šio skyriaus darbuotojams sveikatos, stiprybės, laimės, kantrybės ir, kad Angelas sargas visada sunkią minutę būtų šalia jų.

J., birželio 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai noriu padėkoti Terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei, aptarnavusiai gydytojai Nijolei Tarasevič, medicinos seselėms, aptarnaujančiam personalui už nuoširdumą, neskaičiuojamas valandas, nuoširdų triūsą. Te visada jų širdys būna tokios atviros ir žaizdos taip greitai gyja.

Ž., birželio 1 d., Vilnius

 

Gerbiamieji medikai! Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek kantrybės bei sveikatos eikvojate tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias. Mielieji, linkime niekada nepavargti, nei fiziškai, nei dvasiškai – nes Jūs mūsų gyvenime viltis… Dėkingi už Jūsų kolektyvo darbų darbą, atsidavimą, savo profesijai. Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionaliai atliktą darbą. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiems.

Su pagarba, A. L., V. G., M. K., gegužės 30 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus personalui už rūpestį, operatyvumą, darnų kolektyvą, skanų ir šiltą maistą. Dėkinga gydytojai I. Rakauskienei už jos rūpestį, šypseną bei pastangas, kad išeitum sveika, stengiasi vaistus pritaikyti, kurie tinka. AČIŪ.

Z., gegužės 31 d., Vilnius

 

Dėkoju Terapijos skyriaus vedėjai, gydytojai N. Tarasevič, bendrosios praktikos slaugytojai ir aptarnaujančiam personalui už sugrąžintą sveikatą, rūpestį ir šiltą atmosferą. Jūsų skyrius mano atmintyje išliks kaip kolektyvo, besirūpinančio Lietuvos piliečių sveikata etalonas.

V., gegužės 30 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai norime padėkoti už Jūsų vadovaujamos ligoninės Terapinio skyriaus gydytojų ir slaugytojų darnų, profesionalų darbą. Išskirtinės pagarbos nusipelnė Terapinio skyriaus vedėja Regina Petrauskienė, nuoširdus ačiū skyriaus gydytojai N. Tarasevič, fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai J. Paškevičienei. Šių gydytojų profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys padėjo stabilizuoti mano žmonos Irenos Onos Šleinienės būklę. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės, kad visada galėtumėte padėti sergantiems…

Pagarbiai Profesorius R. Š., I. Š., gegužės 30 d., Vilnius

 

Gyvena žmonės – Angelai, jie mums dalina gėrį, nepuošia jų balti sparnai, bet jie lyg žvaigždės žėri… Tokie kaip ir visi – mirtingi – mus slaugo, gina nuo ligų. Sargybinis – viltis ligonių – žmogus su baltu chalatu. Žemai lenkiuosi visam Jūsų darniam Krūtinės chirurgijos skyriaus kolektyvui, išplėšusiam mane iš baisaus košmaro gniaužtų… Vėl leidusiems matyti gyvenimo prašvaistę… grąžinusiems man vaikus, anūkus, namelius… Jūsų geros, ryžtingos ir švelnios rankos, skaidrios, užtikrintos ir šimtus kartų permąstytas mintys, akių spindulinga šviesa, tvirtas žodis man suteikė viltį, stiprybę ir paguodą… Saugokite save, Jūs mums labai labai reikalingi tokie, kokie esate!

Su pagarba, E. R., gegužės 25 d., Pakruojo raj.

 

Dėkoju už malonų ir greitą aptarnavimą visam Konsultacijų centro 12 kab. medicinos personalui, gydytojai Romai Šedeikienei ir medicinos registratorėms.

R., gegužės 23 d., Alytus

 

Norėčiau padėkoti Krūtinės chirurgijos personalui už malonų, atidų, rūpestingą aptarnavimą bei greitą reakciją ir efektyvų gydymą. Linkiu ligoninės darbuotojams visokeriopos sėkmės ir dar kartą dėkoju už antrą šansą į gyvenimą.

K., gegužės 23 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti visam Akių ligų skyriaus personalui už suteiktą nuoširdžią pagalbą, džiaugiuosi sulaukusi profesionalios ir išsamios priežiūros bei dėmesio. Linkiu visam personalui sveikatos ir tolimesnių gerų darbų.

P., gegužės 23 d., Vilnius

 

Labai geras aptarnavimas.

L., gegužės 19 d., Vilnius

 

Reiškiu didelį dėkingumą Konsultacijų centro gydytojui Michailui Bravermanui, gyd. Rimkui, gyd. A. Tamuliui ir visam aptarnaujančiam personalui už operatyvią pagalbą. Ačiū, sėkmės Jums darbe.

S., gegužės 19 d., Vilnius

 

Esu nuoširdžiai dėkingas visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui, daktarams, sesutėms, aptarnaujančiam personalui už nuoširdų, rūpestį ir suteiktą galimybę pasveikti, apsuptą nuoširdaus personalo žmogiškąjį rūpestį.

V., gegužės 19 d., Vilnius

 

Gulėjau ligoninėje ir esu labai patenkintas daktarų ir viso personalo darbu. Ačiū Jiems, kad dirba tokį sunkų darbą ir linkiu visiems gydytojams ir aptarnaujančiam personalui kantrybės gydant įvairius ligonis. Nuostabūs gydytojai, nuostabus personalas, kurie padeda greičiau pasveikti ligoniams.

L., gegužės 18 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už ypatingą priežiūrą dieną bei naktį. Pajutau tikrai profesionalią pagalbą. Dar kartą didelis dėkui.

C., gegužės 17 d., Vilnius

 

Ačiū Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojams už pagalbą, nuoširdumą. Didelės sėkmės darbuose.

G., gegužės 15 d., Vilnius

 

Širdingai esu dėkingas Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už Jūsų profesionalią, rūpestingą ir mielą darbą. Linkiu daug sveikatos, ištvermės ir kad Jūsų gyvenime viskas būtų gerai.

G., gegužės 13 d., Vilnius

 

Ar kas nors išmatuos kiek žemėj skausmo ir kančios? Kiek ilgų nemigos natų, pabėgus vilčiai iš namų. Tik jūsų rankų liečiama į šalį traukiasi kančia. Dėkoju Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai, slaugytojai teresai Juško ir slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalnienei.

Su pagarba, V. U., gegužės 11d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojui Aleksui Makarenko, gydytojai Giedrei Grigienei, aptarnaujančiam personalui: Jekaterinai Biskupskai, Svetlanai Barišauskienei, Nadeždai Račinskienei, Anai Makarevič už suteiktą operatyvią pagalbą ir gydymą mūsų Tėvukui Juzefui Kadzevič. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės.

H.P, gegužės 11 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame Terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei ir gydytojai Nijolei Tarasevič už suteiktą operatyvią pagalbą ir gydymą mūsų tėvukui. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės.

P., gegužės 11 d., Vilnius

 

Brangūs Neurochirurgijos skyriaus darbuotojai, noriu padėkoti visam Jūsų personalui. Be Jūsų jautrių širdžių, rūpestingų rankų, suprantančių akių sunku įsivaizduoti mūsų sveikatą ir dvasinę ramybę. Visi Jūsų skyriaus darbuotojai be išimties savo dėmesingu slaugymu grąžino patį didžiausią turtą – sveikatą. Jūs – patys profesionaliausi medicinos darbuotojai. Dievas tesaugo darbe, ir jėgų Jums visada te suteikia. Ypatingą Ačiū tariame S. Ročkai ir žemai lenkiamės visi drauge. Dėkojame už aukštą profesionalumo lygį, kantrybę, dėmesį ir gerumą mums ir mūsų brangiausiam žmogui, tėčiui, vyrui, seneliui. Lai visada lydi Jus sėkmė asmeniniame gyvenime ir darbe. Tesaugo Jus dievas.

Su pagarba ir dėkingumu, J. S., gegužės 10 d., Grigiškės

 

Labai dėkoju II Chirurgijos skyriaus personalui už nepriekaištingai ir operatyviai suteiktą pagalbą.

Ž., gegužės 5 d., Vilnius

 

Padėka VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai anesteziologei-reanimatologai Daivai Vilijai Čičiškinienei. Nuoširdžiai dėkoju Jums už svarbų, atsakingą ir pasiaukojantį darbą organų donorystės ir transplantacijos srityje. Ačiū už tai, kad tikite kilnia organų donorystės idėja, kad skleidžiate ją ir tyliai tai darote kasdien. Linkiu Jums stiprybės šiame atsakingame darbe bei asmeninės laimės!

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, gegužės 4 d., Vilnius

 

Širdingai noriu padėkoti slaugytojai Zhannai Jasinskajai už rūpestingą ir širdingą darbą slaugant ligonius. Taip pat visam personalui esu dėkingas už Jūsų rūpestį ir prižiūrėjimą man esant ligoninėje.

J., gegužės 3 d., Vilniaus raj.

 

Iš visos širdies dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus visam personalui, gydytojai, nuostabiai darbuotojai Giedrei Grigienei, visoms seselėms, slaugytojoms už jų nepriekaištingą darbą, kantrybę, stropumą, už viską, viską nuoširdžiai iš visos širdies dėkoju. Prašyčiau labai paskatinti tokius nuostabius darbuotojus piniginėmis premijomis.

Š., gegužės 2 d., Lentvaris

 

Dėkoju visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už tinkamai ir laiku atliekamas medicinines procedūros bei gerą bendravimą. Esu labai dėkingas chirurgui Kiškiui.

K., gegužės 2 d., Vilniaus raj.

 

Reiškiu padėką Terapijos skyriaus gydytojai Irenai Šadževičienei už nuoširdų, rezultatyvų ir kvalifikuotą gydymą. Sėkmės Jums, daktarai.

Pagarbiai, A. L., balandžio 28 d., Vilnius

 

Dėkoju Konsultacijų centro vedėjui Michailui Braverman už jo požiūrį į pacientus. Jis yra labai energingas, dėmesingas, greitai reaguoja į paciento problemas ir sutvarko staigiai viską. Tikras supermenedžeris. Šiandieną dar kartą tai patyriau. Kiek kartų jau buvau susidūrusi su neaiškumais, jis ne kartą viską sutvarkė. Labai dėkoju ir linkiu sėkmės, ištvermės ir sveikatos visam jo kolektyvui.

S., balandžio 28 d., Lentvaris

 

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gydytojui Aleksej Makarenko ir medicinos seserims: Svetlanai Barišauskienei, Reginai Valujevič ir Aleksandrai Dūdienei. Dėkoju už suteiktą operatyvią pagalbą, jautrumą, supratingumą ir širdingą atsidavimą savo darbui. Linkiu Jums visiems kuo geriausios kloties ir sėkmės.

S., balandžio 27 d., Vilniaus raj.

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui, slaugytojoms, padėjėjoms, ypač gydančiam gydytojui už sugrąžintą sveikatą ir norą gyventi. Ačiū, kad buvau apsuptas dėmesiu, šiluma ir meile.

Š., balandžio 27 d., Švenčionėliai

 

Esu labai dėkingas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už gerą priežiūrą, malonų bendravimą ir kad padėjo man pasveikti.

V., balandžio 26 d., Šalčininkai

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojams ir visam medicinos personalui už rūpestį ir grąžintą sveikatą.

K., balandžio 26 d., Vilnius

 

Turėjau progą pagerinti savo sveikatą Jūsų ligoninėje. Esu labai dėkingas skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai ir visam aptarnaujančiam personalui.

T., balandžio 26 d., Vilnius

 

Reiškiame nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus palatos gydytojai Ingai Rakauskienei už dėmesingumą pagalbą, esant skirtingiems susirgimams ir esame labai dėkingi gydytojai už tai, kad vėl galime džiaugtis gerėjančia sveikata. Nuoširdus ačiū palatos aptarnaujančiam personalui, kurių pagalba ir nuoširdumas padeda greičiau sveikti, palieka gerus prisiminimus apie Jūsų ligoninę.

B., S. V., G. Č., J. Š., balandžio 21 d., Vilnius

 

Gydžiausi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje dėl insulto. Noriu padėkoti skyriaus vedėjui A. Vilimui už dėmesingumą, supratingumą, taktiškumą. Darbas skyriuje organizuotas puikiai, visi darbuotojai labai rūpestingi, dėmesingi. Visi daktarai, ypač gyd. Slautaitė, kurie mane gydė ir pirmą minutę, kai man nutiko insultas, buvo šalia. Jūsų rūpestis, profesionalus darbas, žmogiškumas padėjo man pasveikti ir būti pilnaverčiu žmogumi. Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Violetai Suvorovienei, padėjėjoms Aleksandrai Radiunienei, Antoninai Pužai už jų sunkų ir labai mažai apmokamą darbą, be jų ligoniai tikrai greitai nepasveiktų.

K., balandžio 21 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, gyd, I. Kovalevskienei, vyr. slaugytojai C. Kislovskai, slaugytojai A. Jabloninai ir visam kolektyvui už nuoširdumą, rūpestingumą, dėmesį, profesionalumą, sunkų darbą, gražias šypsenas ir šiltus žodžius, kurie ne tik guodžia, bet ir gydo.

V., I. B., M. B., A. S., balandžio 20 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti sesutei Augustei už išsamų, puikų darbą, už supratingumą, nuostabią širdį.

M., balandžio 19 d., Vilnius

 

Mano brolis skubos tvarka buvo hospitalizuotas dėl patirto insulto. Nuo pačių pirmųjų minučių priėmimo skyriuje, reanimacijoje prasidėjo intensyvi kova su liga. Mane sujaudino viso medicinos personalo – jau pradedant registratūra, kompetencija, kultūringas elgesys, labai skubus tyrimų atlikimas ir hospitalizavimas. Prieš trombolizę gydytojai dėl diagnozės ir gydymo taktikos konsultavosi su Kauno klinikų specialistais (kitose specialybėse tokių dalykų girdėti neteko). Skubus, profesionalus komandinis darbas davė puikų rezultatą: buvęs komoje mano brolis jau kitą dieną pilnai atsistatė. Tolesnis gydymas sėkmingai vyko II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje.Norėčiau pareikšti nuoširdžią padėką priėmimo skyriuje budėjusiam ir vėliau pacientą gydžiusiam gydytojui R. Masaliui, gydytojai reanimatologei Nijolei Šostkienei (ir visam reanimacijos sk. personalui), Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, konsultantui L. Pačkauskui. Visų gydytojų darbas būtų neįmanomas be rūpestingų slaugytojų ir kito personalo indėlio. Krito į akis ideali švara skyriuose. Visose ligoninės patalpose, o ypač nustebino WC. Šioje srityje kitos gydymo įstaigos ženkliai atsilieka. Linkiu jums ir visam kolektyvui tolimesnių sėkmingų darbų. Linksmų pavasario švenčių.

Pagarbiai, R. B., balandžio 12 d., Vilnius

 

Norime padėkoti visam Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojų kolektyvui už jų nuoširdžią pagalbą, dėmesį, jų rūpinimasis mumis mus gydo, nuramina, stiprina, linkime jums, kad būtumėte sveikos, laimingos dirbant šį sunkų ir kilnų darbą.

Ž. P., E. B., J. K., N. K., balandžio 11 d., Vilnius

 

Prašau pareikšti padėką gydytojui ortopedui traumatologui Aleksandrui Grinčiuk. Buvau patekęs į auto įvykį, po kurio buvo nubrozdinta dešinės kojos oda ir smarkiai pažeisti minkštieji audiniai. Buvo susidariusi reali situacija amputuoti dešinę koją. Dėka gydytojo Aleksandro Grinčiuk aukštos kvalifikacijos, didelės gydomojo darbo patirties ir kompetencijos, pasveikau ir džiaugiuosi gyvenimu. Sveikinu gydytoją su artėjančią medicinos darbuotojų diena ir tariu Jam nuoširdų ačiū.

K., balandžio 10 d., Vievis

 

Esu labai dėkinga viso Ūminių apsinuodijimų skyriaus darbui. Paguldžius į skyrių, gydytojai labai atidžiai išklausė visą bendrą organizmo būklės situaciją ir pritaikydavo gydymą pagal būklės kitimą. Ypatingai esu dėkinga gyd. Gabijai Laubner bei R. Badarui, kurių dėka pirmą kartą per 10 metų pavyko nenaudoti vaistų. Tas faktas pagaliau įžiebė tikėjimą, kad įmanoma šios baisios priklausomybės atsikratyti ir gyventi pilnavertį, kokybišką gyvenimą, ne “rūke”.

B., balandžio 7 d., Vilnius

 

Su didžiausiu malonumu tariu Jums nuoširdų ačiū už pagalbą, supratingumą, už gebėjimą išklausyti ir suprasti, už gebėjimą išklausyti ir suprasti, už nuoširdumą ir dėmesį, už paprastus žmogiškus santykius, už meilę darbui. Lai Jus visada lydi kitų nuoširūs dėkingumo žodžiai, sėkmė, neblėstanti energija, laimė ir sveikata. Ačiū už tai, ką darote dėl žmonių.

Pagarbiai, J. Č., balandžio 7 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai norėtume padėkoti gydytojai Linai Laurinaitienei, bendrosios praktikos slaugytojai T. Gudanec, už šiltą sutikimą, rūpestį bei profesionalią pagalbą.

M., balandžio 5 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalią pagalbą gerb. slaugytojos padėjėjai Edminai Š. man gulint jūsų vadovaujamoje ligoninėje, Traumatologijos skyriuje. Ačiū.

Č. S., kovo 31 d., Utena

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V.Kiedai. Visuomet liksiu dėkinga mane operavusiam gydytojui Žydrūnui Račkauskui, kurio profesionalumas, žmogiškumas ir pastangos grąžino mane į visavertį gyvenimą, grąžino man sveikatą. Slaugytojos Justynos ir slaugytojos padėjėjos Larisos rūpestis, priežiūra ir nuoširdus dėmesys, padėjo greičiau pasijausti sveikai, visuomet jaučiau jų profesionalią priežiūrą bei nuoširdžias šypsenas.  Ačiū. Jūs visi mūsų Angelai.

L., kovo 29 d., Kaunas

 

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai D. Kurkutienei, bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, M. Bracuk, I. Lapsevič, A. Dmitrievai už dėmesį, nuoširdumą, profesionalumą, rūpestingumą, sunkų darbą. Taip pat visam skyriaus kolektyvui.

A., S. M., V. T., E. S., kovo 29 d., Vilnius

 

Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui už tinkamai suteiktą pagalbą, kreipiantis į Skubiosios pagalbos skyrių.

L., kovo 28 d., Vilnius

 

Norime nuoširdžiai padėkojo terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei, gydytojui Jurij Kyžlo bei seselėms ir slaugytojoms už labai nuoširdų darbą ir profesionalią priežiūrą. Stiprybės Jums dirbant tokį sunkų darbą. Nuoširdžiai dėkoja dukra.

K., kovo 28 d., Vilnius

 

Dėkoju už kokybiškai atliktą operaciją, už dėmesį, kurį gavau pooperaciniu laikotarpiu Ginekologijos skyriaus gyd. Danguolei Vildaitei, slaugytojai Rasai Repečkienei, slaugytojai Laimai Smailienei, vyr. slaugytojai Angelei Čepulienei ir visam kolektyvui.

M., kovo 25 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų ligoninėje 2017-03-24 naktį budėjusiai skubios pagalbos komandai: gydytojai Evelinai Aidukaitei, jai talkinusioms slaugėms (atsiprašau, bet iš streso neįsiminiau vardų), taip pat registratūros bei rentgeno skyriaus darbuotojoms. Naktį atvykusi su rimta rankos trauma, buvau apsupta profesionalių, savo darbą išmanančių geranoriškų, supratingų Jūsų ligoninės darbuotojų. Darbas vyko koordinuotai, greitai ir sklandžiai. AČIŪ gydytojai Evelinai Aidukaitei už auksines rankas, profesionalų darbą, kantrybę ir konkretumą.

J. J., kovo 24 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriui už rūpestį, kantrybę. Atskirai noriu padėkoti gydytojui Žydrūnui Račkauskui, slaugytojai Justynai Taraškevič.

J., kovo 24 d., Jonava

 

Aš esu Jūsų paciento sūnus ir noriu nuoširdžiai padėkoti gerbiamam angiochirurgui Artūrui Mackevičiui (Kraujagyslių chirurgijos skyrius) ir visam personalui, kuris prižiūrėjo mano tėvą. Ir dar daug pacientų norėtų pareikšti padėkas, bet negaliu dabar surinkti jų patvirtinimų.

L., kovo 24 d., Vilnius

 

Noriu skirti 1500 karmos taškų Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės priimamojo skyriaus ir chirurginio skyriaus personalui. Aukščiausios klasės servisas, šimtaprocentinis profesionalumas, operatyvumas, nuostabi linksma ir laisva atmosfera. Aptarnavo kaip VIP.  Ačiū, sveikite, geros jums dienos. SUPER! AČIŪ DAR KARTĄ! JŪS NUOSTABŪS.
P.S. Man nieko baisaus. Daugiau teatro nei skausmo. Porą siūlių ir ramu.

A., kovo 23 d., Vilnius

 

Ponas Direktoriau, rašau Jums dar kartą, nes mane čia gydo trečią kartą – netekau antros kojos. Noriu pagirti jūsų gerą Terminių traumų skyriaus ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvus, o ypač Terminių traumų skyriaus vedėją Vytautą Vaitkų. Jis labai rūpinasi ligoniais, taip pat kaip ir slaugytojos. Taip pat labai rūpestinga buvo socialinė darbuotoja Ana. Tai toks žmogus, kuris įdeda visą savo širdį ir padeda visiems kuo tik gali. Ana nerūšiuoja žmonių, jai visi vienodi. Ačiū, jums Direktoriau, už tokius darbuotojus, ačiū, kad esate.

Su pagarba, F. V., kovo 22 d., Vilnius

 

Po sunkios avarijos patekau į Skubiosios pagalbos skyriaus daktaro ortopedo – traumatolologo Kiril Popov rūpestingas rankas. Dvi profesionaliai atliktos kojos  operacijos, nuoširdi  priežiūra, daktaro šypsena ir palaikymas daro stebuklus. Nuoširdžiausiai dėkoju, Daktare, tegul Jūsų rankos toliau kuria stebuklus, gelbsti žmones. Didelis ačiū už priežiūrą  ligoninės Traumatologijos ir Ortopedijos skyriuose dieną ir naktį budinčioms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms.

Pagarbiai, R. O., kovo 21 d., Vilnius

 

Esu labai dėkingas Kraujagyslių chirurgijos skyriaus personalui ir skyriaus vedėjui K. Laurikėnui už puikų ir efektingą mano kojos pagydymą.

M., kovo 20 d., Ukmergės raj.

 

Meilė ligoniui panaši į smuiką…
Muzika kartais nutyla,
Bet stygos lieka amžinai…

Nuoširdžiausius žodžius tariu RVUL Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, gydančiam gydytojui Artūrui Tamuliui už malonų ligonių gydymą ir linkiu, kad dar ilgai, ilgai neišsektų jėgos, kurios suteikia ligoniams vilčių gyventi, gyventi sveikiems… Taip pat stiprybės, neurochirurgijos skyriaus visiems darbuotojams, nelengvame Jūsų darbe.

Su pagarba A. B., kovo 17 d., Alytus

 

Gerbiamieji, gydžiausi Jūsų skyriuje – I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti skyriaus vedėjui p. A. Vilimui už profesionalų gydymą, dėmesingumą, supratingumą ir taktiškumą.
Norėčiau pažymėti, kad skyriaus vedėjas p. A. Vilimas ir vyresnioji skyriaus slaugytoja p. Č. Kislovska labai gerai organizuoja darbą skyriuje. Tai pavyzdingai dirbantis skyrius visoms Lietuvos ligoninėms.
Taip pat norėčiau širdingai padėkoti visoms skyriaus slaugytojoms – jų darbas itin sunkus.
Linkiu visiems skyriaus darbuotojams sveikatos, kantrybės, taip pat to, kad toks nelengvas darbas būtų tinkamai apmokamas ir įvertintas. Sėkmės!!!

B., kovo 15 d., Vilnius

 

Labai dėkoju II Neurologijos skyriui, I postui, jo visam kolektyvui už puikią pacientų priežiūrą, malonų bendravimą. Ypač norim padėkoti daktarui Lukošaičiui už jo kantrumą, aiškų padėties išdėstymą ir šiltą bendravimą.

Su pagarba, artimieji., kovo 15 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visiems medicinos darbuotojams už jų nuoširdžią pagalbą ir atidumą, atsidūrus čia, pablogėjus sveikatai. Linkiu kuo geriausios sėkmės, ištvermės, kantrybės, gelbstint žmonių gyvybes, sveikatą. Daug sėkmės linkiu jauniems specialistams.

Pagarbiai, A. B., kovo 14 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju RVUL Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už jų begalinį nuoširdumą padedant man, esant sunkioje būsenoje… Linkiu visokeriopos sėkmės tolimesniuose darbuose. Telydi Jūsų personalą sėkmė ir Dievo palaima. Sėkmės!

B., kovo 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiausiai noriu padėkoti gyd. Žydrūnui Račkauskui už jo atsidavimą darbui, už jo malonų ir švelnų bendravimą su ligoniu. Taip pat dėkoju aptarnaujančiam personalui, slaugytojoms Jolitai, Augustei, Justynai ir kitoms už jų gerą ir nuoširdų darbą su ligoniu. Didelis ačiū ir slaugytojų padėjėjai Larisai už pagalbą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū visam personalui.

M., kovo 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame gyd Ingai Rakauskienei už profesionaliai atliktą darbą ir malonų bendravimą. Taip pat viso I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus sesučių ir slaugučių rūpestingą priežiūrą ir šiltas šypsenas. Ypač sesutei Boženai dėkojame už švelnius dūrius ir palaikančius žodžius, kurių ligoniams labai reikia.

Dėkojame skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visam skyriaus personalui už kvalifikuotai ir profesionaliai atliekamą darbą ir linkime sveikatos, kantrybės ir stiprybės, atliekant begaliniai sudėtingą ir atsakingą misiją – gydyti ir gelbėti žmonių gyvybes.

Su didele pagarba ir dėkingumu – A. B., R. K., O. T., R. Ž. D., kovo 10 d., Vilnius, Trakai, Pagiriai

 

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visam personalui už gerą gydymą, bendravimą ir aptarnavimą, o ypač seselei Violetai.

P., kovo 10 d., Rūdiškės

 

Žemai lenkiuosi gydytojui- vedėjui V. Kiedai. Ačiū už labai sudėtingą operaciją, kurią atliko sėkmingai šis gydytojas. Dėka gydytojo V. Kiedos mano vyrui sužibo viltis… Dėkoju slaugytojoms Justinai Taraškevič, Jolitai Ridikaitei ir slaugytojos padėjėjai, mūsų mamai. Šio skyriaus darbuotojai grąžina pacientams viltį į normalų gyvenimą. Ačiū Jums visiems.

P., kovo 10 d., Šiauliai

 

Labai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už puikų, nuoširdų aptarnavimą. Visada su šypsena, geru žodžiu pataria ką daryti. Ypač didelį dėmesį skiria vedėjas V. Kieda, jo patarimai labai padeda gydymui, labai rūpestingas. Labai rūpestingos slaugės Justyna, slaugytojos padėjėja Larisa. Linkiu joms ir toliau taip gražiai bendrauti su ligoniais.

M., kovo 9 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti A. Machnevič, bendrosios praktikosslaugytojai ir visam kolektyvui už gerus darbus ir nuoširdumą.

Z., kovo 8 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Iojo Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir jo visam personalui už gerą gydymą, aptarnavimą.

N., kovo 7 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Veslavai Pavlovskai, b. pr. slaugytojoms Marijai Jermalkovič, Boženai Subotkevič, Violetai Suvorovienei, vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai, ūkio reikalų tvarkytojai – šeimininkei Danutai Grablecskai ir visam kitam personalui už švelnias rankas, gerą širdį, profesionaliai atliktą darbą. Už gražią šypseną ir šiltus žodžius, kurie ne tik guodžia, bet ir gydo.

G., L. N., kovo 6 d., Vilniaus raj.

 

Nuoširdžiai dėkojame už atidų, rūpestingą ir profesionalų gydymą I-ojo neurologijos skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei, Alai Trietnevai, bendrosios praktikos slaugytojai Boženai Subotkevič ir visam skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą, dėmesį ir pagalbą.

R., D. K., E. B., G. U., kovo 3 d., Vilnius

 

Gerb. gydytojui daktarui chirurgui Sigitui Tamuliui ir jūsų ligoninės personalui nuoširdžiai dėkoju už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Esu labai dėkinga už brolio pagerėjusią sveikatą.

D., kovo 2 d., Vilniaus raj.

 

Padėka planinės pagalbos registratorėms už žmogišką darbą ir puikią konsultaciją. Dėkinga labai.

L., kovo 2 d., Vilnius

 

Esu labai dėkingas už man suteiktą traumatologų pagalbą Skubiosios pagalbos skyriuje. Pagalbą suteikė jaunas gydytojas su savo komanda 47 kabinete, labai greitai atlikta rentgeno procedūra, susiūta žaizda ir paskirtas tolimesnis gydymas. Labai noriu padėkot gydytojui ir jo komandai, pradedant nuo priėmimo skyriaus registratūros langelio už profesionaliai ir greitai suteiktą pagalbą. Linkiu sėkmės Jūsų visų sunkiame darbe.

Pagarbiai, S. B., kovo 1 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti, kad suteikėte dar progą pagyventi ir sulaukti aštuoniasdešimt trijų metų. Dabar jaučiuosi gerai, o jeigu ne jūsų pagalba, nebūčiau išgyvenęs… labai dėkoju daktarui ir visam personalui kurie su meile padeda ligoniams ir virėjoms, kurios mus maitina. Sunku surasti žmonių, kurie taip aukojasi ir padeda ligoniams. Mes liekame skolingi tiems, kurie padeda išgyventi, gyvenimas toks trumpas… Linkiu, kad jūsų būtų ilgas.

J. R., kovo 1 d., Baisiogala

 

Mane operavo Evaldas Kateiva, vasario 22 d. Tai buvo nosies pertvaros operacija. Nuoširdžiai dėkoju šiam jaunam gydytojui už nuoširdumą, dėmesingumą, jautrumą, kas ypatingai svarbu žmogui, atsidūrusiam ligoninėje ir ne tik. Dėkoju anesteziologui už profesionaliai atliktą darbą ir puikią savijautą po operacijos. Ačiū ir visam aptarnaujančiam personalui, kurio dėka akimirkos, praleistos ligoninėje, buvo malonios ir paliko gražius prisiminimus.

G., vasario 28 d., Vilnius

 

Esu nuoširdžiai dėkinga gyd. Ingai Rakauskienei už nuoširdų gydymą, dėmesį ir atsidavimą ligoniui ir savo profesijai. Linkiu daug ištvermės, sveikatos ir Dievo palaimos sunkiame darbe. Taip pat esu dėkinga visam personalui už dėmesį, tolerantiškumą, kantrybę.

K., vasario 28 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame ginekologinio skyriaus vedėjai gyd. Linai Lenkutytei – Matkevičienei už profesionaliai mums atliktas operacijas, dėmesį ir nuoširdų gydymą. Taip pat norime padėkoti visoms šio skyriaus gydytojoms, med. slaugytojoms ir slaugutėms už jų kvalifikuotą sunkų darbą ir ligoniams skiriamą dėmesį. Linkime Jūsų personalui sveikatos, kantrybės ir sėkmės tokiame atsakingame darbe.

L. P., A. B., vasario 27 d., Vinius

 

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką Ginekologinio skyriaus vedėjai, daktarei Linai Lenkutytei Matkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją, už supratimą ir dėmesį ligoniui. Taip pat didelį ačiū tariu nuostabioms seselėms ir slaugutėms, kurios buvo labai paslaugios ir kantriai padėjo visuose pooperacinio gijimo etapuose. Geros Jums sveikatos be galo atsakingame ir kilniame darbe.

B., vasario 27 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui už profesionalų gydymą, proežiūrą, rūpestį ir atidumą. Ypač padėkoti norėčiau gerb. daktarui Rimvydui Toločkai už profesionalumą, puikiai atliktą operaciją bei šiltą bendravimą. O taip pat dėkoju slaugytojoms, seselei Birutei Narkevičiūtei už pagalbą, palaikymą, jos nepakartojamą humoro jausmą ir gerą nuotaiką.

Pagarbiai, N. D., vasario 27 d., Vilnius

 

Norėčiau visada pas jus gydytis. Labai norėčiau padėkoti RVUL Direktoriui dr. Algimantui Pamerneckui, taip pat daktarui ir seselėms slaugėms, visam personalui ir virėjoms už gerą maistą, pagamintą mums, maitinamą lyg būtume maži vaikai, labai labai noriu atsidėkoti už viską , už gerą širdį visiems, dirbantiems ligoninėje.

R., vasario 26 d., Radviliškio raj.

 

Labai dėkoju visam Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriaus HBO padalinio personalui už dėmesingumą, už kvalifikuotą darbą, už didelę kantrybę labai reikalingame darbe.

D., vasario 22 d., Šilalės raj.

 

Nuoširdžiai dėkoju RVUL Skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui ortopedui-traumatologui Justinui Vaičiuliui ir visam kolektyvui už profesionalumą, nuoširdų bendravimą, suteiktą pagalbą ir gydymą.

Su pagarba, R. B., vasario 21 d., Vilnius

 

Vasario 6 d. buvau paguldyta į VšĮ RVUL ligoninę chirurginį skyrių, kur diagnozuotas ūminis pankreatitas. Tuo metu nesuvokiau, kaip tai rimta. Ačiū bendrosios praktikos gydytojui, kuris mane perkėlė į reanimacijos skyrių. Va čia ir prasidėjo visi linksmumai, nesidaviau nuostabiam kolektyvui nieko su manimi daryti, jie mane bandė įtikinti ir supratau kad priešintis neišeis. Tik atslūgus emocijoms supratau, kad šitas nuostabus kolektyvas ištraukė mane iš kito pasaulio. Ačiū Jums labai, žinau, kad nervų pagadinau, bet be Jūsų gyvenimo nėra. Dar kartą širdingai dėkoju.

L., vasario 20 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyriui už profesionalų darbą ir priežiūrą.

K., vasario 20 d., Vilnius

 

Rašau šį laišką norėdama pasidžiaugti, kad sparčiai sveikstu ir padėkoti gydžiusiam gydytojui Justinui Vaičiuliui bei visam Ortopedijos skyriaus personalui, vedėjui gerb. V. Uvarovui. Šių metų sausio 14 dieną, Trakų greitoji mane atvežė į Jūsų ligoninę su sutrupintu kelio sąnariu ir sulaužytu blauzdikauliu. Nuo pat pirmos dienos manimi rūpinosi jaunas gydytojas Justinas Vaičiulis. Sutikus šį gydytoją patirtas stresas sumažėjo, nes pagaliau man buvo aiškiai paaiškinta kokia mano būklė ir koks tolimesnis gydymas laukia. Gydytojas – aukštos kvalifikacijos, dalykiškas, konkretus ir puikiai išmanantis savo darbą. Šiai dienai mano būklė pakankamai greitai gerėja. Vaikštau dar su ramentais, bet jau abiem kojom.

 Džiaugiuosi, kad sėkmingai pavyko operacija, gydytojas skiria laiko susitikimams, viską paaiškina ir duoda vertingų patarimų. Jaučiuosi saugiai ir užtikrintai, žinodama, jog ir jaunoji medikų karta yra profesionali.  Ačiū už rūpestį visam personalui ir sėkmės tolimesniuose darbuose.

L., vasario 20 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimai skyriaus personalui už kvalifikuotą aptarnavimą, puikią priežiūrą, gydytojai I. Rakauskienei, slaugytojoms, vyresniajai slaugytojai C. Kislovskai.

K., vasario 17 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju direktoriui ir Jūsų vadovaujamos ligoninės I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypač noriu išreikšti padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms, vyresniajai slaugytojai, ūkio reikalų tvarkytojai taip pat slaugytojų padėjėjoms. Išskirtinės padėkos nusipelnė mane gydžiusi gydytoja Inga Rakauskienė. Jos profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys bei laiku suteikta pagalba padėjo stabilizuoti mano sveikatos būklę. Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės Jūsų profesionalume.

Č. M., vasario 17 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti už širdies gerumą ir rankų švelnumą, dėmesingumą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei, slaugytojoms, Viktorijai Saubaitienei, Anai Slavinskienei, Irenai Lapsevič, vyr. slaugytojai C. Kislovskai bei slaugytojoms padėjėjoms Natalijai Rackevič, Liudmilai Pacynai, Teresai Bendarovič ir ūkio reikalų tv. Danutai Grablevskai.

B., vasario 15 d., Vilnius

 

Dėkoju už gerą priežiūrą, slaugą, tik sujudu ir jūs jau prie manęs, širdingai dėkoju.

P., vasario 15 d., Alytus

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Nijolei Tarasevič už profesionalų gydymą ir nuoširdų bendravimą. Esu labai dėkinga nuostabioms plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms ir visam personalui už atidumą, jautrumą ir puikią priežiūrą. Stiprybės ir sėkmės Jums sunkiame ir atsakingame darbe. Dėkoju ligoninės administracijai už puikų maitinimą!

T., vasario 14 d., Vilnius

 

Norėtume širdingai padėkoti visam I Reanimacijos skyriaus kolektyvui už gerai organizuotą ir profesionalų darbą, teisingą požiūrį ir mandagų elgesį, visokeriopą pagalbą. Ypatingai dėkojame vedėjai L. Saltanavičienei, gyd. E. Paškevičienei, slaugytojoms. Ačiū, kad esate, tikimės, kad padėsite išsaugoti dar daug gyvybių.

V., D. V., vasario 14 d., Vilnius

 

Dėkoju II RITS puikiam personalui už draugiškumą, greitą reagavimą, patarimus. Linkiu, kad šis kolektyvas būtų visą laiką toks puikus!

N., vasario 13 d., Vilnius

 

Jums gerb. direktoriaus ir miela I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytoja Inga Rakauskiene, mano padėkos žodžiai subėgo į eilutes kaip pavasario vandenys į išsiliejusius iš krantų upelius….

Su metais miršta netgi žodžiai
Atrodo – užkasti giliai giliai…
Bet laimė – kažkas paskatina atgimti
Kaip obels žiedą, saulės pabučiuotą

Ir gimsta žodžiai numarinti,
Giliai užkasti po žeme
Suspindi akys pagarba ir meile
O pulsas ima plakt sveiku ritmu.

Tai Jūsų nuopelnas, mielieji,
Kad tai kas dieną vyksta čia,
Kur baltos fėjos linki gero
Ir burtų lazdele ligas išvaiko.

Gražiausias žodis yra ačiū
Tariu su pagarba ir meile Jums.
Linkėdama Dangaus ir Žemės dovanų gausių
Bei pacientų šypsenų – dėkingų ir mielų.

K., vasario 13 d., Gargždai

 

Širdingai dėkojame gydytojui Robertui Jankovskij, taip pat dėkojame visam medicinos ir aptarnavimo personalui už suteiktą skubią ir kokybišką medicinos pagalbą Gediminui Venskutoniui.

V., G. V., vasario 12 d., Vilnius

 

Dėkojame Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Renatai Statkevič už puikų, nuoširdų aptarnavimą. Dėkoju ir Gerb. vadovui už puikią darbuotoją. Linkiu Jums didžiausios sėkmės.

Pagarbiai, G. Č., vasario 10 d., Vilnius

 

Labai norėtume padėkoti už rankų švelnumą, širdies gerumą, nuostabią priežiūrą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Ypatingai dėkojame daktarei Ingai Šitkauskienei ir slaugytojai Viktorijai. Ačiū Jums labai.

N., vasario 10 d., Vilnius

 

“Jei iš tikrųjų gyvename tik dalelę to, kas yra mumyse, tai kas nutinka likusiai daliai?” – Pascal Mercier. Naktinis traukinys į Lisaboną.

Tai citata iš knygos, kurią skaičiau gydydamąsi ligoninėje. Visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui esu dėkinga už tai, kad galiu gyventi tą “dalelę”. Ačiū Jums už rūpestį, šypsenas, gerą žodį.

Gydytojui K. Kudžmai, vyr. slaugytojai Č. Kislauskai, slaugytojoms N. Račkevič, L. Pacyna, V. Sriubaitienei ir visoms, kurių dar nepaminėjau. Ačiū, sėkmės.

A., vasario 8 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo Neurologijos skyriaus gydytojai Jolantai Kovalevskienei už dėmesį, nuoširdumą, rūpestingumą, kantrybę ir sunkų darbą. Vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų ir kokybišką darbo organizavimą skyriuje, slaugytojoms Irenai Kapševič, Anai Slavinskienei, slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič, Liudmilai, Barbarai Kaspierovič už  atsidavimą sunkiam darbui, šypseną, supratingumą. Didelis Jums ačiū.

R., vasario 8 d., Vilnius

 

Service provided was quick, efficient and very good. Thank you very much.

B., vasario 5 d., London

 

Ačiū Skubiosios pagalbos skyriui, personalas pats geriausias, ačių, kad esate su mumis.

R., vasario 5 d., Vilnius

 

Gerb. Reanimacijos skyriaus vedėja daktare L. Saltanavičiene, Jūsų viso skyriaus personalas, o ypač ilgiausiai mūsų ramybę gydžiusi daktarė D. Valaitiene,

priimkite mūsų nuoširdžiausią padėką už E. P. gydymą, priežiūrą ir parodytą dėmesį jai ir mums. Mes labai įvertiname Jūsų skyriaus darbuotojų sunkų darbą, nes visi į jį pakliuvę kovoja tarp gyvybės ir mirties. Jūsų žodžiai: “darome viską, ką galime” – nuramina ir paguodžia. Mamą išvežame į kitą ligoninę stipriai pagerėjusios sveikatos už ką esame Jums dėkingi. Stiprybės ir Dievo palaimos Jums visiems/oms šiame garbingame gydytojos profesijos darbe.

N., vasario 7 d., Vilnius

 

Esu širdingai dėkinga Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai, kuri negailėdama savo asmeninio laiko ir pasiaukojimo mane labai gydė. Taip pat dėkoju gyd. Nijolei Tarasevič, kuri budėjimo metu per visą naktį stebėjo mano būklę ir leido reikiamus medikamentus. Dėkoju ir Ūminių apsinuodjimų skyriaus aptarnaujančiam personalui, kuris kiekvienu atveju išgirdo prašymą. Sėkmės Jums visiems.

A., vasario 3 d., Vilnius

 

Dėkoju II RITS kolektyvui už gerą darbą, už laiku suteikiamą pagalbą ir šypsenas.

S., vasario 2 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už gerą ir švelnų aptarnavimą. Gydytojams už gydymą.

S., vasario 1 d. Vilnius

 

Iš visos širdies noriu padėkoti daktarei Vidugirienei už suteiktą man sveikatą, už kantrybę, šypseną, gerą gydymą, o taip pat psichosomatinių susirgimų skyriaus visoms slaugėms, Linkiu visiems geros sveikatos, kad ir ateityje būtų tokios geros kaip buvo man. Laimės, laimės, laimės.

B., sausio 31 d., Vilnius

 

Dėkojame Traumatologijos skyriui už nuostabų darbą, nuoširdų atsidavimą ligoniams. Visas personalas labai dėmesingas.

I., R. K., M. J., sausio 29 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam ginekologijos skyriaus personalui už Jūsų profesionalumą, nuoširdumą, geranoriškumą. Jūs esate KOMANDA! Atskirai d4koju skyriaus ved4jai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikiai atliktą operaciją, už priežiūrą, palaikymą.

P., sausio 30 d., Vilnius

 

“Ką padarėte vienam iš mažiausiųjų mano brolių, padarėte man.” – sako Jėzus.

Mieloji Krūtinės chirurgijos skyriaus gyd. G. Grigiene ir visos  slaugytojos ir darbuotojai, visa širdimi dėkoju už dėmesingumą, kompetenciją ir rūpestingą gydymą bei slaugą. Teatlygina Jums Viešpats. Aš meldžiuosi už Jus, kad Viešpats Jėzus Jums leistų patirti savo artumą ir meilę, duotų Jums augti tikėjime, nes Jis yra viso gėrio ir gyvybės šaltinis ir tikslas.

K., sausio 25 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui Kirilui Popovui už gerą gydymą, rūpestingumą, atidumą ir priežiūrą.

Ū., sausio 19 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai norime padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui už rūpestį, dėmesingumą, profesionalią pagalbą. Ypatingai dėkoju gydytojui J. Kovalevskienei už jos rūpestį, supratingumą bei jos nuoširdų domėjimąsi kiekvienu ligoniu. Didžiulis ačiū skyriaus vedėjui A. Vilimui, bei bendrosios praktikos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už jų didelį rūpestį.

G., I. S., sausio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, sesutėms ir visam aptarnaujančiam personalui ypač gydytojams Algimantui Macevičiui, bendrosios praktikos slaugytojoms Alinai, Tatjanai ir slaugytojos padėjėjai už dėmesingumą, rūpestingumą, malonų ir kvalifikuotą darbą gydant ir prižiūrint mano mamą.

U., sausio 17 d., Vilniaus rajonas

 

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus I posto palatos gydytojai Loretai Lapinaitei ir visam personalui už profesionalumą, rūpestingą gydymą, nuoširdumą.

R., sausio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus slaugytojoms ir visam personalui , gydytojams, nuoširdžiai dėkoju ir esu labai patenkinta gydymu.

L.K., sausio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdus ačiū gydytojui J. Kurtinaičiui, anesteziologei ir visai operacinės gydytojų komandai už profesionaliai atliktą operaciją. Ačiū traumatologijos skyriaus personalui, kuris padėjo po operacijos greitai atsistoti ant kojų. 

Ž., sausio 17 d., Vilnius

 

Patekau į Jūsų ligoninę ir teko gydytis Vilniaus universitetinėje ligoninėje neurochirurgijos skyriuje. Didelis ačiū gydytojui Grigėnui, kuris teisingai nustatė diagnozę. Kadangi teko gulėti ir gydytis per visas šventes negaliu nepadėkoti aptarnaujančiam personalui.
Į ligoninės baltą palatą
Mes atvykstam netekę vilties
Ir slaugytojų prarastą darbą
Jaučiam tarsi dalelę širdies…
Didelį ačiū noriu pasakyti bendrosios praktikos slaugytojai Jolitai Ridikaitei. Ligoninė ir skyrius turi didžiuotis tokia profesionalia bendrosios praktikos slaugytoja. Kiek reikia turėti kantrybės, sveikatos tokiai trapiai ir tuo pačiu stipriai merginai dirbant tokiame be galo sunkiame skyriuje. Tai didelis atsidavimas savo profesijai ir ligoniams. Didelis ačiū bendrosios praktikos slaugytojai Danutei Igėlaitei, taip pat savo pasirinktos specialybės profesionalei. Linkiu jums visiems nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai. Dėkoju už atsidavimą fiziškai ir, svarbiausia, atsidavimą savo profesijai ir pacientams. Būkite ir Jūs sveiki ir laimingi.

B., sausio 6 d., Vilnius

 

I RITS neįtikėtina reanimacija. Argi taip būna? Ačiū Jums, mielieji medikai gyd. Vertinskaja, Paškevičienė, slaugytojoms J. Stankevič, K. Ubinaitei, B. Sibičik, T. Volotienei, L. Bataškytei, I. Juodiškytei, rezidentams. Ačiū ir visoms slaugytojų padėjėjoms, visiems ačiū.

K., sausio 4 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam neurochirurgijos skyriaus personalui, skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, rezidentui Jordanui Straukui, anesteziologų komandai, viduriniam med. personalui, slaugytojoms, padėjėjai Larisai Gredunovai, bendrosios praktikos slaugytojai Augustei Statauskaitei, Vilijai ir visiems visiems, kurių pavardžių nežinau už jų profesionalumą, dėmesį ir pagarbą ligoniui, nuoširdumą, dėmesingumą, rūpestingumą. 
Labai sujaudino aukščiausios klasės sk. vedėjo Vladislavo Kiedos profesionalumas. Nuoširdžiausias Ačiū jam už tai, kad grąžino man sveikatą, norą gyventi ir džiaugtis gyvenimu. 
Taip pat labai norėčiau padėkoti slaugytojos padėjėjai Larisai Gredunovai už jos rūpestingumą, nuoširdumą, ligonio supratimą.
Su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2017 m. Norėčiau palinkėti Jums visiems geros sveikatos, džiaugsmo, laimės ir ištvermės Jūsų labai sunkiame ir garbingame darbe!

K., sausio 2 d., Vilnius

 

Saulutė šypsos danguje
Ir mums visiems taip gera
Sutinki medikus su šypsena veide
Palinki jiems sėkmės ir laimės

O, mielas daktare, padėk
Mes kreipiamės su skausmais kiekvienas
Juk jūs padarote mus sveikesniais O mums juk šito reikia

Pasidalinkime džiaugsmais
Išgirskite ir kito bėda Gyvenimas taip lekia šuoliais
Tad neskubėkime gyventi
Džiaukimės šeima, vaikais ir bendradarbiais
Nes tai sudaro tavąją pilnatvę

Viešpaties pagalbos ir sėkmės
Prašau jums visą laiką

Nuoširdžiai dėkoju Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui ir jo personalui.


2016 m. padėkos

S., sausio 2 d., Vilnius

Noriu išreikšti savo padėką Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus darniam kolektyvui, padėjus man nelaimės atveju sutvirtėti ir labai didelis ačiū gydytojai Emilijai Paškevičienei. Sveikinu visus su artėjančiomis šventėm, linkiu Dievo palaimos, ačiū.

J. L., gruodžio 28 d., Vilnius

Reiškiu padėką gerb. gydytojai Anachitai Šarachmatullojevai ir dėmesingą priėmimą bei išsamų paaiškinimą, už švelnumą, kuris padeda pagyti už kvalifikuotus patarimus. Ačiū Jums, gerbiama daktare.

J. Ž., gruodžio 27 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už nuoširdumą, rūpestį ir šilumą, kurią teikiant pacientams ir kuris mums labai reikalingas ir linkiu visada Jums nepristigti to gerumo ir meilės, kurią rodote mums. Ačiū.

A. L., gruodžio 22 d., Vilnius

Dėkoju visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už labai nuoširdų pacientų gydymą bei rūpinimąsi, taip pat šilumą ir meilę ir noriu tarti šiuos žodžius:

Te neišsenka jūsų gerumo ir meilės versmė

Pildykit ją, semkitės iš jos

Ir visada dalykit ją kitiems. Ačiū.

A. T., gruodžio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiai  dėkoju Jums už rūpestį bei šilumą visam skyriaus personalui. Gerb. gyd. Kurkutienei, vyr. slaugytojai, bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, O. Leškovič, V. Siurbaitienei, A. Kowel. Slaugytojos padėjėjai N. Raskevič. Mano mielos moterys:

Tegul visi žiedai,

Kurie žydėjo vakar

Galėtų kilimu ant jūsų tako klotis

Kai jūs nueisit galva išdidžiai pakėlus,

O krisdami žiedai tegul bučiuoja

Jūsų lūpas, rankas, kojas

G. E., gruodžio 16 d., Vilnius

Noriu išreikšti didžiulę padėką puikiam, profesionaliam auksinių rankų meistrui, nuoširdžiam gydytojui Sauliui Širšinaičiui ir jo dėmesingam ir kilniam padėjėjui rezidentui Dainiui Rinkevičiui už jo sudėtingą juvelyrinį darbą. Operacinės darbuotojams, kuriuos spėjau pastebėti vos akies krašteliu, fizioterapijos specialistams už vertingas pamokas ir patarimus. Ypatingai sužavėjo viso skyriaus personalo darbas. Esu dėkinga bendrosios praktikos slaugytojai Augustei Statauskaitei, Ingai Žygaitienei, Veronikai Miškininienei, slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai, tvarstomojo slaugytojai Nadieždai Rudnevai. Didžausias Ačiū už pasiaukojantį darbą ir rankų švelnumą visoms slaugytojoms , jų padėjėjoms, sanitarėms, dirbusioms naktimis ir išeiginių metu, kurių pavardes išvardinti ir lapo popieriaus neužtektų. Nuostabi psichologinė aplinka, profesionali priežiūra, procedūrų atlikimas sudarė sąlygas greitesniam gydymui, įkvėpė greičiau pasveikti ir grįžti į savo darbą, kur norisi dirbti su dar didesniu užsidegimu. Nuoširdžiai – Jūsų pacientė.

J. L., gruodžio 14 d., Vilnius

Noriu išreikšti didžiulę nuoširdžią padėką puikiam personalui, visa širdimi atsidavusiam kilniam gydytojo darbui Orestui Grigėnui. Esu sužavėta viso skyriaus personalo darbu. Atskirai nuoširdūs padėkos žodžiai skiriami bendrosios praktikos slaugytojoms Ingai Žygaitienei, Augustei Statuskaitei, Veronikai Meškėnienei, slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai ir kt. Ačiū!

N. M., gruodžio 13 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti skyriaus personalui už nuoširdžią priežiūrą, dėmesingumą, rūpestingumą gyd. Orestui Grigėnui, bendrosios praktikos slaugytojai Augustei Statauskaitei, Ingai Žygaitienei, Veronikai Auškinienei, slaugytojos padėjėjai Larisai Gredunovai, Nadeždai Rudovai.

L. K., gruodžio 13 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti dirbusiam visam Skubiosios pagalbos skyriaus personalui lapkričio 26 d. apie 21 val. už rūpestingumą, greitai ir laiku suteikiamą pagalbą. Už nuoširdų bendravimą ir palaikymą. Buvau atvežta iš VCUP  prekybos centro, kai apsauginis skirdamas du neadekvačiai besielgiančius žmones užpurškė dujų netyčia į akis ir man. Dirbdamas personalas tą dieną labai mandagiai elgėsi ir palydėjo mane kur reikia. Jaučiausi saugi. Labai ačiū.

A. D., gruodžio 12 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti dr. Sauliui Čepkui už profesionalumą, rūpestį ir atjautą gydant ir pastatant ant kojų mamą. Didelis ačiū už nuolatinę priežiūrą, dėmesį be geranoriškumą slaugytojoms Augustei Statauskaitei, Ingai Žygaitienei, Veronikai Meškinienei bei nuostabiajai slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai.
Ilgiausių Jums metų!

B. N., gruodžio 12 d., Vilnius

Dėkoju gyd. R. Toločkai už profesionalų darbą, už rūpestį ir gydymą. Taip pat norėčiau padėkoti skyriaus aptarnaujančiam personalui už rūpestį.

N. N., gruodžio 13 d., Vilnius

Noriu padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visam personalui, gydančiai gydytojai D. Mečkauskienei. Didelis ačiū už rūpestį, globą, priežiūrą. Ačiū, kad padėjote pasveikti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Sėkmės visam personalui nelengvame darbe. Ačiū!

S. J., gruodžio 9 d., Trakų raj.

 Norėčiau nuoširdžiai padėkoti II RITS darbuotojoms, kurios ne tik rūpinosi ir padėjo visais klausimais, tačiau ir padėjo sveikti. Jūsų darbuotojai nuostabūs. Ypatingai dėkoju Laurynai ir Virginijai.

E. B., gruodžio 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju profesoriui G. Brimui už atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą po operacijos. Taip pat dėkinga bendrosios praktikos slaugytojoms. Linkėčiau, kad visi gydytojai taip rūpintųsi ligoniais, kad nereiktų kreiptis iš vienos poliklinikos į kitą nuo vieno gydytojo pas kitą, likus be jokios pagalbos.

D. B., gruodžio 7 d., Vilnius

Noriu padėkoti visiems fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams. Dėkoju gydytojai Baškienei už paskirtą gydymą. Dėkinga gydytojai Aidai Švedienei už kvalifikuotai atliktą darbą. Visi kineziterapeutai labai korektiškai ir profesionaliai dirba su kiekvienu ligoniu. Visiems ačiū už gydymą ir gerą aptarnavimą.

L. Č., gruodžio 7 d., Vilnius

Iš visos širdies dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus reanimatologui Vaclovui Venclovai už suteiktą profesionalią pagalbą, žmogiškumą, gerumą, kurį iš jo patyrė mano tėvukas, kai buvo atvežtas dėl insulto. Mane šis gydytojas palaikė morališkai.

N. Z., gruodžio 6 d., Vilnius

Dėkoju ligoninės Ūminių apsinuodijimų skyriaus personalui už atsakingą darbą.

V. B., gruodžio 6 d., Vilnius

Esu labai dėkinga gydytojai Ingridai Šitkauskienei už begalinį rūpinimąsi mano tėvuku, už gerumą, atsidavimą savo darbui. Te padeda jai Dievas ir linksmų artėjančių Kalėdų. Ir ačiū visam maloniam personalui.

L. M., gruodžio 6 d.,Vilnius

Labai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei ir gydytojai Silvijai Strupienei už profesionaliai parinktas procedūras, už geranoriškumą ir dėmesingumą pacientui, nuoširdus ačiū kineziterapiautėms Viktorijai ir ypatingai dėkoju už mankštas baseine Justei.

A. K., gruodžio 2 d., Vilnius

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų  ir profesionalų  darbą.

K. K., lapkričio 30 d., Vilnius

Gerbiamas dr. Algimantai Pamerneckai, norėčiau atkreipti dėmesį į Jūsų darbuotojus, slaugytoją Anželiką Zenovič ir specialistą Aleksandrą Turbinovą bei išreikšto didelę padėką už aukščiausio lygio darbą ir žmogišką pagalbą.

Noriu pažymėti, kad slaugytoja Anželika puikiai atlieka savo darbą. Esant man galvos ir smegenų sukrėtimui  ir sunkiai suvokiant aplinką, ji suprantamai suteikė man visą informaciją, maloniai bendravo, greitai atliko visas procedūras ir nejaučiant skausmo ar kitų nepatogumų. Galima pastebėti, kad darbas buvo atliktas greitai ir tiksliai.

Dėl galvos sukrėtimo turiu sutrikusią koordinaciją ir išėjusi iš palatos ir pasivaikščiojusi ilgesnį laiką, jaučiu silpnumą ir stiprius galvos svaigimus. Per ilgesnį pasivaikščiojimą, Jūsų informacinių technologijų specialistas Aleksandras padėjo man grįžti į palatą ir palaukė, kol atėjo slaugytoja. Turėjau progą gauti patarimus dėl savo kompiuterio. Turėdama porgą, rekomenduosiu Jūsų įstaigą ir Jūsų aukščiausio lygio specialistus.

Labai malonu matyti, kad atsakingas vadovavimas sukuria sklandžią sistemą ir mūsų sveikata yra profesionalų rankose.

A. J., lapkričio 30 d., Vilnius

Dėkoju gydytojui Sauliui Ročkai už sėkmingai atliktą operaciją. Dėkoju skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms už rūpestingą slaugą, kantrumą ir moralinį palaikymą. Linkiu visiems skyriaus darbuotojams sveikatos, darbaus ir kūrybingo darbo, asmeninės laimės.

A. D., lapkričio 28 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame visiems II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimai skyriaus darbuotojams už pasiaukojantį darbą, aukštą profesionalumą ir žmogiškąjį gerumą. Ypač didelis ačiū gyd. Kurkutienei, Bendrosios praktikos slaugytojoms Jasinskajai, Mazgevičienei, Skverakaitei ir slaugytojoms padėjėjoms Gurskienei, Pečiukevičienei. Linkiu Jums geros kloties, sveikatos!

D. J., lapkričio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiausi dėkojimai prof. hab. dr. Narūnui Porvaneckui, dr. Jauniui Kurtinaičiui už puikiai atliktą sudėtingą operaciją. Skyriaus vedėjui dr. Igoriui Šatkauskui už rūpestį bei palaikymą sunkiomis akimirkomis. Gyd. Giedriui Mazarevičiui už atliktą operaciją. Vyr. slaugytojai Elenai Prevelienei už sklandžiai organizuotą slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų darbą. Visoms slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už pagalbą įveikiant skausmą, negalią ir dvasines kančias, už puikią priežiūrą.
Esu dėkinga Traumatologinio skyriaus visam kolektyvui už darnų darbą, atsidavimą savo profesijai.
Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiems.

I. R. B., lapkričio 21 d., Vilniaus raj.

Tariu nuoširdų ačiū Neurochirurgijos skyriui už atliktą operaciją ir pooperacinį gydymą. Skyriaus vedėjui V. Kiedai, gyd. L. Račkauskui ir visam operacijos ir pooperacinio personalui, skyriaus med. seselėms.

A. M., lapkričio 21 d., Utena

Dėkoju Julijai Radiun už labai gerą ir sąžiningą darbą.

A. T., lapkričio 21 d., Vilnius

Dėkoju Julijai Radinn už jautrumą, nuoširdumą ir puikų darbą.

S. D., lapkričio 21 d., Vilnius

Dėkoju Julijai Radiun už gerą darbą, už nuoširdumą ir gerumą, atsakingą savo pareigų vykdymą.

V. V., lapkričio 21 d., Utena

Į akių ligų skyrių patekome po smegenų insulto iš stacionaro 2016 m. lapkričio 11 d. Nuo pirmų dienų pajutome kolektyvo nuoširdumą, draugiškumą, atsidavimą darbui, korektiškumą, jautrumą ligoniui. Tai geras kolektyvas. 
Vyro sveikata gerėja su kiekviena diena. Pažanga didžiulė ir akivaizdi. Džiaugiamės.
Labai dėkingi mus priėmusiai gydytojai Mečkauskienei už jos šiltus žodžius ir dėmesį. Norime padėkoti visam personalui už rodomą dėmesį, patarimus, konsultacijas, už gerą žodį ne tik ligoniui, bet ir jo artimiems.
Labai dėkingi atsidavusioms darbui seselėms už jų jautrumą, gerą žodį. Be galo dėkingi seselei Leokadijai Rymašienei, kuri moka ne tik nuoširdžiai dirbti, bet ir paguosti, nuraminti ir paglostyti, kai to labai reikia. Dėkingi seselėms V. Pusvaškienei, O. Girčytei, L. Morkūnienei. Didelis Jums ačiū!
Labai patenkinti slaugučių J. Jankelaiteienės, G. Peško, V. Telksnienės, R. Grigarovič darbu.
Linkime Joms sveikatos ir kantrybės dirbant šį sunkų darbą. Jūsų darbas neįkainojamas.

A. G., E. G., lapkričio 20 d., Vilnius

Didžiausia padėka II RITS skyriui už gerą darbą, atidumą, nuoširdumą. Linkiu komandai daugiau padėkų, sveikatos.

V. O., lapkričio 18 d., Vilnius

Mano mama patyrė insultą ir po gydymo kurso Neurochirurginiame skyriuje atliko reabilitaciją Akių ligų skyriuje. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti bendrosios praktikos slaugytojoms. Jų nuoširdus ir pasiaukojantis darbas negali likti nepastebėtas. Ačiū Jums už tokį puikų ligoninės personalą.

R. A., lapkričio 18 d., Vilnius

Nuoširdžią padėką reiškiu gyd. Sauliui Čepkui, anesteziologui ir visam operacinės personalui už jų nuoširdų darbą, meilę žmogui. Taip pat dėkoju visam neurochirurginio skyriaus darbuotojams, seselėms, slaugėms, visam aptarnaujančiam personalui.

J. K., lapkričio 15 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Eglei Dienytei ir visam medicinos personalui už suteiktą visapusišką medicininę  pagalbą, kurią medikai atliko rūpestingai, nuoširdžiai ir atidžiai. Širdingai dėkinga.

A. E. Š., lapkričio 14 d., Vilnius

Esant blogam orui, skubėdama paslydau ir patyriau traumą. Greitai teko vykti į šią ligoninę. Čia buvau labai maloniai priimta, operatyviai nustatytas riešo kaulo lūžis. Pirmiausia, iš širdies noriu padėkoti skubios pagalbos skyriaus darbo organizatoriams, traumatologui Povilui Mašioniui ir slaugytojoms už man parodytą rūpestingumą ir profesionalumą. Esu dėkinga visam medikų kolektyvui ir, kaip patyriau ir mačiau, už visiems čia atvykstantiems suteikiamą skubią pagalbą ir dėmesį. Linkiu sėkmės nelengvame, labai atsakingame darbe.

Su didžia pagarba ir dėkingumu, S. S., lapkričio 14 d., Vilnius 

Labai sirgdama patekau į ligoninę net neatsikeldavau iš patalo savarankiškai mat ne viena problema kankina. Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus seselėms už ištiestą man ranką gelbstint. Linkiu joms stiprybės nelengvam darbe.

J. A., 2016 m. lapkričio 11 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui, Svajūnui Balseriui už D. R. kvalifikuotą gydymą, stabilizuotą sveikatos būklę, už tai, kad skubate padėti, užjaučiate ir palaikote tada kai sunku, už Jūsų pasiaukojimą darbe ir Jūsų profesionalią gydytojų komandą.

Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gyd. Giedriui Strazdui už pirminę pagalbą, operatyviai suorganizuojant operaciją, už rūpestį, nuoširdų bendravimą, atsidavimą savo profesijai ir suteiktą viltį šeimos nariams. Džiaugiuosi, kad yra tokių pasiaukojančių medikų.

Taip pat dėkoju gyd. Silvijai Jočinskaitei-Butkienei, už pirminę pagalbą, gydymą, priežiūrą ir atsidavimą savo profesijai.

Dėkoju visam Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui, prisidėjusiam prie D. R. gydymo, slaugymo ir priežiūros: gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už suteiktą pagalbą ir linkiu Jums niekad nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai – Jūs mūsų gyvenime Viltis… Stiprybės ir kuo geriausios kloties ir sėkmės Jūsų darbe.

Pagarbiai, M.G.R., 2016 m. lapkričio 9 d.

Nuoširdžiai dėkojame visiems I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus darbuotojams už pasiaukojantį darbą, aukštą profesionalumą ir žmogiškąjį gerumą, ypač didelis ačiū gyd. Kurkutienei, Bendrosios praktikos slaugytojai Anai Slavinskienei. Taip pat skyriaus vedėjui Vilimui ir vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už puikų darbo organizavimą. Linkime Jums geros kloties, sveikatos.

J. D., 2016 m. lapkričio 7 d.

Didelis ačiū  Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio darbuotojams už slaugą, rūpestį, šilumą, atsidavimą darbui.

I. G., 2016 m. lapkričio 4 d.

Nuoširdžiai dėkoju visam LOR skyriaus personalui už profesionalumą ir puikią priežiūrą. Ypatingai noriu padėkoti gerb. gydytojai E. Morozaitei, kuri įvertino būklės rimtumą ir skubiai atsiuntė į ligoninę (iš Grybo g. konsultacijos), kai tuo metu Vilniaus m. rajoninės poliklinikos loristams atrodė, kad situacija nepataisoma ir nieko daryti nereikia. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai A. Jurčiukonienei už globą ir puikią priežiūrą. Taip pat gerb. skyriaus vedėjui už puikiai organizuotą visą skyriaus veiklą. Nuoširdus ačiū už žmogiškumą ir profesionalumą!

S. V., 2016 m. lapkričio 4 d.

Noriu išreikšti padėką gyd. Aleksandrui Grinčuk už suteiktą pagalbą, dėmesį, kruopštumą bei atsakingumą. Taip pat norėčiau padėkoti visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos personalui, suteikusiam pirminę pagalbą.

J. P., 2016 m. lapkričio 4 d.

Kai profesinė išmintis ir žmogiškasis faktorius persipina darnoje, tai yra pats nuostabiausias dalykas, ką gauna ir patiria pacientas.
Ačiū visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, mielieji.

D. S., 2016 m. lapkričio 3 d.

Nuoširdžiai dėkoju visam (LOR) skyriaus personalui už profesionalų ir malonų gydymą ir priežiūrą.
Ačiū Jums.

A. K., 2016 m. spalio 31 d.

Dėkoju Ausų, nosies, gerklės skyriaus gyd. E. Morozaitei už rūpestį ir priežiūrą gydymo metu.
Ačiū, gydytoja, už Jūsų profesionalumą ir empatiją pacientų atžvilgiu. Linkiu kuo didžiausios sėkmės profesinėje srityje!
Taip pat ačiū visam sesučių kolektyvui.

D. G., 2016 m. spalio 31 d.

Norėčiau padėkoti mane operavusiai gyd. E. Mozoraitei ir visam Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui. Daktarės darbą vertinu labai gerai, nes po kelių dienų galiu laisvai kvėpuoti. Visam skyriaus personalui dėkingas už priežiūrą, kol gulėjau ligoninėje. Palatoje visada buvo prižiūrima tvarka ir puoselėjama ramybė pacientams. Seselės taip pat dirba gerai, nes visą laiką greitai reagavo į prašymus. Bendrai dėkingas  visiems prisidėjusiems prie mano gydymo.

E. Š., 2016 m. spalio 31 d.

Didelis dėkingumas nuostabiausioms Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms Jolitai Ridikaitei, Nijolei K. Didžiausias dėkingumas maloniausiai ir profesionaliausiai bendrosios praktikos slaugytojai Valerijai Kozlovai už profesionalumą atliekant darbą.

R. J. M., 2016 m. spalio 31 d.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už profesionalumą ir gerą gydymą. Taip pat vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkit sveiki, laimingi, kantrybės dirbant su pacientais, dėkoju palatos slaugytojai A. Slavinskienei už puikią priežiūrą.

Su didele pagarba, didžiulis AČIŪ, D. A., 2016 m. spalio 27 d.

Norime pareikšti didžiulę padėkąI Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. J. Kovalevskienei, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, slaugytojoms A. Slavinskienei, O. Leškovič, M. Brasnuk, padėjėjoms N. Račkevič, A. P užai, Ūkio reikalų tvarkytojos D. Grebleskajai, visam skyriaus personalui už rūpestingumą, gydymą, priežiūrą, šilumą. Didelis ačiū Jums už nuoširdumą, malonų bendravimą ir rūpestį.

Su pagarba, 531 palata, A.B., T.K. 2016 m. spalio 27 d.

Nuoširdžiausiai dėkoju VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Artūrui Tamuliui už atidumą, dėmesį ir profesionalumą konsultuojant.

Pagarbiai, D., 2016 m. spalio 25 d.

Nuoširdžiai dėkoju docentui Dr. Kęstučiui Laurikėnui, kuris padovanojo man antrąjį gyvenimą. Ačiū jums už profesionalumą, atsidavimą ir auksines rankas! Niekada jūsų nepamiršiu.

Su pagarba, T. G., 2016 m. spalio 24 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos I poskyrio komandai, o ypatingai gydytojai Emilijai Paškevičienei. Po itin sunkios operacijos (žarnyno trombozė) buvo sudėtinga įsivaizduoti, kas bus toliau. Tik jos atidumas, rūpestis bei pagarbus elgesys  padėjo man sveikti ir jaustis žmogumi. Ačiū!

Su pagarba, T. G., 2016 m. spalio 24 d., Vilnius

Dėkoju VšĮ RVUL Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjai Liucijai Saltanavičienei už kasdieninį profesinį talentą kurti sveikesnę Lietuvą. Už tai, kad laukiančiam sveikatos stebuklo žmogui kaskart dovanojate taip trokštamą viltį gyventi. Ir už džiaugsmo ašarą jo akyse. Ar kas begali būti svarbiau? Linkiu Jums didžiausios sėkmės, laimės ir sveikatos.

E. G., 2016 m. spalio 20 d., Vilnius

Nuoširdžiausiai dėkoju VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Direktoriui Algimantui Pamerneckui ir visam LOR skyriaus personalui už man suteiktas gydymo paslaugas. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių nuostabių žmonių, kuriuos aš čia sutikau. Nuoširdžiai ačiū!

A. S., 2016 m. spalio 18 d., Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgui Kiril Popov, anesteziologei Viktorijai Šnaiderienei už profesionalumą, į namus atvykusiai greitosios pagalbos brigadai už operatyvią pagalbą, visam Ortopedinio skyriaus I posto personalui (slaugytojoms ir jų padėjėjoms) už nuoširdumą, nuolatinį rūpestį ir globą. Pagarbiai, Aldona Skučienė

A. S., 2016 m. spalio 15 d., Vilnius

Širdingai dėkojame I neurologijos skyriaus darbuotojoms ir gydytojui už nuoširdžią priežiūrą ir profesionalų gydymą. Psichologiškai ramiai jautėmės su gyd. Aleksandras Vilionskis, vyr. slauge Česlava Kislovska, slaugytoja Olga Leškovič, Viktorija Sriubaitiene, Antanina Pužai, Natalija Rackevič.

G. M., 2016 m. spalio 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ūmių apsinuodijimų skyriaus vedėjui už puikiai parinktą kolektyvą! Ypatingą dėmesį norėčiau skirti slaugytojoms Rasai Gralytei, Julijai Rimpo, Lilijai Keldanavičienei ir jų padėjėjoms Alai Macijenskajai, Ramūnei Morkūnienei. Šios moterys nepaisant labai sunkaus darbo visada išlieka atsidavusios savo darbui! Jų geri žodžiai, darbai, šypsenos taip padeda pacientams, sunkiems ligoniukams greičiau sveikti! Didelis Jums dėkingumas už viską , sveikatos, ištvermės, sėkmės visur ir visada.

I. U., 2016 m. spalio 3 d., Vilnius

Iš visos širdies norėčiau padėkoti šio skyriaus darbuotojams: Vytautui Karveliui, Ginai Knabikienei, Tatjanai Guber už jų profesionalumą, be galo didelį atsidavimą savo darbui, atidumą ir jausmingumą kiekvienam pacientui. Ačiū Jums. Tai gydytojai, kurie gydo ne tik žmonių ligas, bet ir jų sielas!  Sėkmės Jums darbe, gyvenime ir visur kur tik Jūs būsite! Žemai lenkiuosi už Jūsų profesionalumą.

I. U., 2016 m. spalio 3 d., Vilnius

Labai dėkoju Ūmių apsinuodijimų skyriaus gyd. Vytautui Karveliui ir gyd. Tatjanai Gubaž už man suteiktą pagalbą, nuoširdų bendravimą mano ligos atveju. Taip pat dėkoju ir aptarnaujančiam personalui.

S.B., 2016 m. spalio 3 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Taip pat dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už dėmesį ir nuoširdumą.

Z. B., 2016 m. rugsėjo 30 d., Vilnius 

Iš visos širdies norėčiau padėkoti skyriaus gydytojai Ginai Knabikienei už jos profesionalumą, atidumą pacientui, be galo didelį atsidavimą savo darbui. Tai gydytoja, kurią linkėčiau turėti kiekvienam skyriaus pacientui. Ačiū jums daktare, kad jūs gydote ne tik ligas, bet ir žmonių sielas. Linkiu Jums sėkmės darbe, gyvenime, stiprios sveikatos!
Taip pat labai norėčiau padėkoti skyriaus slaugytojoms Audingai Semionovai, slaugytojos padėjėjoms Jolantai Šarbo, Viktorijai Blaževič, Dana Minkevič, kurios savo dėmesingumu, šypsena, atsidavimu darbui padeda mums pasveikti. Laimės Jums merginos, sveikatos, ištvermės tokiame nelengvame darbe. Dėkojame! 

I. U., 2016 m. rugsėjo 29 d.

Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui už tai, kad labai gerai atlieka ir išmano savo darbą bei rūpestingai prižiūri.

E.Č., 2016 m. rugsėjo 29 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Lilijai Keldanavičienei už mandagumą, nuoširdumą, priežiūrą, profesionalų procedūrų atlikimą.

A. N., 2016 m. rugsėjo 28 d., Vilnius 

Esu labai dėkingas Ūminių apsinuodijimų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Lilijai Keldanavičienei už mandagumą, nuoširdumą, priežiūrą, profesionalų procedūrų atlikimą.

A.N., 2016 m. rugsėjo 28 d., Vilnius 

Didžiausia ir nuoširdžiausia padėka ir pagarba Jūsų vadovaujamos gydymo įstaigos personalui. Sutrikus sveikatos būklei, greitosios pagalbos automobiliu buvau atgabenta į šią ligoninę, kuriojesulaukiau dėmesingų gydytojų greitos ir kvalifikuotos pagalbos
Nuoširdus ačiū priėmimo skyriaus ir stebėjimo palatos medikams. Personalas dirba išties greitai, kvalifikuotai ir maloniai. Sėkmės tolimesniame tokiame nelengvame Jūsų darbe.

R.P., 2016 m. rugsėjo 22 d., Vilnius 

Padėka Angiochirurgijos skyriui. Širdingai dėkoju visam labai geranoriškam personalui visada pasirengusiam padėti ir jeigu reikia nuraminti.
Šiai padėkai pritaria visa 41 palata. 

V.B., 2016 m. rugsėjo 21 d., Vilnius

Padėka Argiochirurgijos skyriui. Nuoširdžiai dėkojame visam skyriaus personalui.

I. M., 2016 m. rugsėjo 20 d., Vilnius

Nukritus nuo laiptų, skausmuose išgyvenau visą naktį, o ryte mane į Jūsų puikiąją ligoninę atvežė greitosios pagalbos automobilis. Maloniai stebina ligoninės visų grandžių personalo veiksmų suderinamumas ir tęstinumas. Reiškiu nuoširdžiausią padėką Jums, gyd. traumatologams Jurgiui Rudalevičiui, Justinui Vaičiuliui ir visam efektingai gydančiam personalui.

S.L., 2016 m. rugsėjo 19 d., Vilnius

Padėka Ortopedijos skyriui. Noriu nuoširdžiai padėkoti daktarui ortopedui-traumatologui Tomui Sveikatai! Ačiū Jums, kad suteikėte progą judėti be skausmų.
Dėkoju visam Operacinės anesteziologijos skyriaus personalui, slaugytojoms, sanitarams, kurie manimi rūpinosi ir padėjo. Taip pat dėkoju ir protezų firmai „Zimmer“ už revizinę klubo sąnario endoprotezą MS30. Linkiu visiems sveikatos ir laimės!

M.B., 2016 m. rugsėjo 16 d., Vilnius

Padėka Neurochirurginiam skyriui. Širdingai dėkojame už rūpestingai atliktą darbą gydytojams V. Kiedai, A. Preikšaičiui, S. Račkauskui ir G. Terbetui. Taip pat slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms.  

L.K., R.P., G.D., J.M., 2016 m. rugsėjo 18 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus personalui už mano gydymą ir slaugą. Ypatingai dėkoju gydytojui Tomui Sveikatai už pastangas grąžinti man visavertį gyvenimą, atliktą operaciją, profesionalų bendravimą ir psichologinę paramą. Ačiū Audronei Jonaitienei už ramų ir dalykišką medicininės pagalbos teikimą. Tokių aukšto lygio specialistų linkiu visiems pacientams.
Noriu paminėti, jog Ortopedijos skyriuje su pertraukomis gydausi nuo 2015-12-18 po patirtos sunkios traumos. Pirminiame etape mane gydė A. Aukštikalnis, kuriam esu taip pat dėkinga.
Dėkoju ir gyd. anesteziologams, talkinusiems trijų operacijų metu.

D.Š., 2016 m. rugsėjo 15 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui už profesionalų gydymą ir puikią priežiūrą. Išskirtinę padėką skiriu gydytojams – Gyčiui Šustickui ir Audriui Širvinskui už operatyvų ir kvalifikuotą darbą, išgelbėjus gyvybę bei puoselėjant mano sveikatą. Tariu didelį AČIŪ Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą pagalbą ir linkiu kuo geriausios kloties.

Pagarbiai, M.Č.

Nuoširdžiai dėkoju visam II poskyrio reanimacijos personalui už profesionalų gydymą bei puikią slaugą, nuoširdumą ir žmogiškumą, rūpestį ir pasiaukojimą darbui. Kantrybės darbe, sėkmės ir sveikatos visam personalui.

V.J., 2016 m. rugsėjo 15 d., Vilnius

Padėka visam Neurologijos skyriaus II posto personalui už priežiūrą, gerumą ir žmogiškumą mano kaip ligonio atžvilgiu. Dėkoju seselėms ir slaugytojoms.

V.T., 2016 m. rugsėjo 15 d., Vilnius

Dėkoju angelams baltais chalatais žemėje, suteikusiems gydymą toliau kokybiškai gyventi. Nuoširdus ačiū Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui G. Terbetui ir jo pagalbininkei palatoje (906 ) Jolitai. Jų dėka galiu judėti be skausmo. Dėkoju ir kitiems čia dirbantiems žmonės, kurių kasdienis darbas daro stebuklus.

Senjorė(85 metų) B.O.J, 2016 m. rugsėjo 12 d., Vilnius

PADĖKA Reabilitacijos skyriui. Norėčiau išreikšti padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams už profesionalų ir kokybišką gydymą ambulatorinės reabilitacijos metu. Šiame skyriuje gydžiausi 2016 m. rugpjūčio 22 – rugsėjo 9 dienomis. Pirmiausia dėkoju gydžiusiai gydytojai / skyriaus vedėjai J. Paškevičienei už kryptingai ir tiksliai, o taip pat atsižvelgiant į paciento pageidavimus, sudarytą individualią gydymo programą, kuri apėmė daug ir įvairių procedūrų, tokių kaip vertikalios vonios, masažas, kineziterapija, ergoterapija, fizioterapija, FES ir kt. Taip pat norėčiau padėkoti ir anksčiau, konsultacijos metu, mane gydžiusiai gydytojai G. Vaitkienei už skirtas procedūras ir informaciją apie tolimesnes gydymosi galimybes. Taip pat labai nuoširdžiai noriu padėkoti skyriuje dirbančioms kineziterapeutėms Viktorijai (už puikų procedūrų laikų suderinimą, už kompetenciją ir nuoširdumą bendraujant su pacientais bei tikrai naudingų pratimų parinkimą gydantis vertikaliose voniose, neatmestinį požiūrį į pacientą ir jo poreikius), Kristinai (už kompetenciją, kantrybę ir tikrai naudingų kineziterapijos pratimų išmokymą ir nuoširdumą gydant), Anai (už profesionaliai atliktas masažo procedūras) bei kitiems skyriuje dirbantiems specialistams už paciento poreikių išklausymą, supratingumą, ir norą padėti!  Linkiu visiems skyriaus darbuotojams stiprybės ir kantrybės jų nelengvame darbe, o skyriui linkiu plėstis, turėti dar didesnę procedūrų įvairovę, darbuotojų skaičių, o tuo pačiu ir galimybes priimti vis daugiau ir daugiau pacientų! Mums Jūsų labai reikia!

Pagarbiai, J. K., 2016 m. rugsėjo 9 d. 

Pasaulyje pats gražiausias žodis – Gyvenimas. Nuoširdžiai dėkoju gerb. daktarui V. Prišmantui už atliktą man operaciją, palengvinant mano gyvenimą. Esu labai dėkinga visam mielam, rūpestingam ir nuoširdžiam Ortopedijos skyriaus personalui. Visiems linkiu sveikatos, ištvermės ir visokeriopos laimės… Tepadeda Jums Dievas…

J.Ž., 2016 m. rugsėjo 6 d. Naujoji Vilnia

Širdingai dėkoju visam II Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui už sąžiningumą ir pagalbą. Ačiū už jūsų gerą darbą. Malonu buvo praleisti laiką su Jumis. Ačiū už pagalbą. Nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Inai už gerą širdį ir palaikymą.

I. S., 2016 rugsėjo 7 d., Vilnius

Su nuoširdžiu dėkingumu bei pagarba tariu AČIŪ Neurochirurgijos skyriaus neurochirurgui S. Čepkui už profesionaliai atliktą operaciją ir kvalifikuotą pagalbą. Taip pat dėkoju gydytojui  A. Tamuliui bei skyriaus 2 posto slaugytojoms už rūpestį bei didelę kantrybę. Ačiū Jums už sunkų, bet kilnų darbą, ačiū už sugrąžintą sveikatą. Linkiu Jums sveikatos ir visokeriopos laimės!

Pagarbiai. B.L., 2016 m. rugsėjo 5 d.

Nuoširdžiausią padėką pareiškiu Ortopedijos ir traumatologijos centro vadovui  prof., hab. dr. N. Porvaneckui. Tokie talentingi  žmonės kaip N. Porvaneckas gimsta 1 žmogus per 100 metų.     Prof., hab. dr. N. Porvaneckas atiduoda visas savo jėgas operaduomas ligonį. Taip pat nuoširdžiai dėkingas gydytojui K. Baužiui už dalyvavimą mano operacijoje, gydytojai anesteziologei-reanimatologei M. Michailovskajai, slaugytojoms: Elenai, Daivai, Kristinai; slaugytojų padėjėjoms: Rasai, Liūbai; Vyr. slaugytojai R. Paužaitei. Linkiu visam medicinos personalui tolimesniame darbe DIEVO PALAIMOS!

A.M., 2016 m. rugsėjo 5 d. Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju už rūpestį bei pagalbą visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus perosnalui. Džiaugiuosi, kad skyriaus administracija surinko tokią puikią profesionalų komandą. Noriu pareikšti didžiulę padėką skyriaus vedėjui A.Vilimui už rūpestingumą, gydymą, gerą priežiūrą. Ypač noriu padėkoti palatos slaugytojai B. Subotkevič už profesionalų, nuoširdų rūpestį. Labai nuoširdžiai dėkoju visam skyriaus perosnalui. Ačiū Jums.

L.R., 2016 m. rugsėjo 2 d. Vilnius

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą. Ypač dėkoju daktarei I. Rakauskienei už ypatingą rūpestį bei nuoširdų išklausimą į kiekvieno ligonio problemas, už profesionalią pagalbą sveikstantiems.

Ž.A., 2016 m. rugsėjo 2 d. Lantvaris

2016m. birželio 9 d. Jūsų ligoninės Ortopedijos skyriuje man buvo atlikta operacija. Operaciją atliko gydytojas T. Sveikata. Esu labai dėkinga visiems, kurie padėjo atsigauti po operacijos Fizinės medicinos ir reabilitacijos centre. Dėkoju visiems už rūpestį ir gerą elgesį su manimi. Ypač padėkoti noriu gydytojui T. Sveikatai.

B.V., 2016 m. rugsėjo 1 d.

Nuoširdžiai dėkoju traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui, gydytojui Giedriui Petrylai, anesteziologei Milnorai Malžinskaitei už aukšto lygio kokybiškai atliktą sudėtingą dubens operaciją. Už nepriekaištingą slaugą, puikiai skyriuje organizuotą darbą, dėkoju skyriaus vyriausiajai slaugytojai Elenai Prevelienei, bendros praktikos slaugytojoms, Laimai Geneitytei, Liucijai Panavienei, Buženai Kurkinec, Galinai Jurasevai ir slaugytojų padėjėjoms Lilijai Krainovai, Beatai Naus, Ona Zimoninienei už rūpestį, paslaugumą, šypsenas ir užuojautą.

R.P., 2016 m. rugpjūčio 29 d.

Nuoširdžiai dėkoju ortopedijos skyriaus vedėjui Valentinui Uvarovui už kvalifikuotą pagalbą ruošiantis ir atliekant sudėtingą dubens operaciją.

R.P., 2016 m. rugpjūčio 29 d.

Nuoširdžiai dėkoju II Chirurgijos skyriaus slaugėms: Julijanai, Ilonai, Renatai, Aistei ir gydytojui K. Brazauskui už nepriekaištingą gydymą, profesionalumą ir ištvermę su ligoniais. Linkiu Jums likti tokiais visą laiką, nešančius gerą mediko vardą.

Su pagarba, B.Š., 2016 m. rugpjūčio 27 d.

Labai ačiū visam Jūsų ligoninės personalui, o ypač Terapinio skyriaus vedėjai gdytojai Regina Petrauskienei už mums sugrąžintą  viltį ir galimybę toliau džiaugtis, kad turime mamytę.

R.T., 2016 m. rugpjūčio 26 d.

Nuoširdžiai norėčiau padėkoti visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui už profesionalų gydymą ir puikią priežiūrą. Išskirtinę padėką skiriu gydytojams: G.Šustickui ir A. Širvinskui už jų operatyvų ir kvalifikuotą darbą, išgelbėjus gyvybę bei puoselėjant mano sveikatą. Tariu didelį AČIŪ Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Pagarbiai M.Č., 2016 m. rugpjūčio 26 d.

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui  R. Masaliui ir visai komandai už nuoširdų rūpinimąsi, profesionalumą, kantrybę. Vertinu ir linkiu sveikatos, Dievo palaimos visam aptarnaujančiam koletyvui, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms – visad būkite tokios sąžiningos, dėmesingos, malonios.

Su pagarba, G.F., 2016 m. rugpjūčio 25 d. Vilnius

 Esu labai dėkinga visam Terapijos skyriaus personalui, o ypač gerb. gydančiam gydytojui J.Kižlo, kuris mane gydė. Džiaugiuosi, kad pasidarė lengviau, nes į Skubiosios pagalbos skyrių patekau be sąmonės, ilgai nekalbėjau ir atsigavau tik po 2-jų lašelinių. Esu labai dėkinga Terapijos skyriaus vedėjai R. Petrauskienei, bendrosios praktikos slaugytojai A. Machnevič ir visoms kitoms darbuotojoms.

G.D., 2016 m. rugpjūčio 25 d. Trakai

Dėkoju gydytojai K. Noreikaitei (II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius) už dėmesį pacientams, aukštą profesionalumą ir nuoširdumą bendraujant.

J.Š., 2016 m., rugpjūčio 16 d. Vilnius

2016 m. rugpjūčio 12 d. man buvo atlikta anginos operacija. Operuojantis gydytojas R. Toločka labai profesionalus, atidus ir kruopštus. Norėčiau išreikšti gydytojui R.Toločkai nuoširdžią padėką už profesionaliai atliktą darbą ir atidumą. Norėčiau išreikšti padėką gydytojai M.Čiplytei. Gydytoja  atidžiai ir profesionaliai atliko darbą. Gydytojos dėka jaučiuosi saugiai, esu patikimose rankose. Nuoširdžiai ačiū Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui, sesutėms ir kitiems darbuotojams. Te neišblėsta Jūsų šypsenos ir rūpestingumas, kurių labai reikia Jūsų slaugomiems pacientams.

Pagarbiai, V.L., 2016 m., rugpjūčio 16 d. Vilnius

Daug kartų gulėjai ligoninėse, bet tokių nuoširdžių ir mylinčių ligonius personalo nesutikau. Noriu padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, gydytojui K. Kudžmai, bendrosios praktikos slaugytojoms: A. Slavinskienei, I. Lapševič, I. Radulevič, M. Bracuk, padėjėjoms: N. Rackevič, A. Pužai.

J.K., 2016 m., rugpjūčio 11 d. Vilnius

Š.m. rugpjūčio mėn. 4-8 d. man, dėl ligos teko praleisti Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje II Chirurgijos skyriuje. Noriu padėkoti šio skyriaus darbuotojams, abdominalinės chirurgijos gydytojui S. Tamuliui, bendrosios praktikos slaugytojoms: D. Ilkevič,  N. Valickienei, slaugytojos padėjėjai I. Bilevičienei. AČIŪ už Jūsų šypsenas, aukštą kompetenciją, puikią elgesio kultūrą, žmoniškumą, geranoriškumą. Dar daug gražių žodžių būtų galima pasakyti minėtų darbuotojų adresu. Tai savo srities profesionalai, puikūs žmonės, puikūs specialistai. AČIŪ šiems šauniems darbuotojams.

Pagarbiai, V.D., rugpjūčio 11 d.

Š.m. rugpjūčio mėn. 4-8 d. man, dėl ligos teko praleisti Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje II Chirurgijos skyriuje. Noriu padėkoti minėto skyriaus darbuotojams, abdominalinės chirurgui S. Tamuliui, bendrosios praktikos slaugytojai D. Ilkevič, bendrosios praktikos slaugytojai N. Valickienei, slaugytojos padėjėjai I. Bilevičienei,  AČIŪ už Jūsų šypsenas, aukštą kompetenciją, puikią elgesio kultūrą, žmoniškumą, geranoriškumą. Dar daug gražių žodžių būtų galima pasakyti minėtų darbuotojų adresu. Tai savo srities profesionalai, puikūs žmonės, puikūs specialistai. AČIŪ šiems šauniems darbuotojams.

Pagarbiai, V. D., 2016 m., rugpjūčio 11 d. Vilnius

Norime pareikšti didžiulę padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugytojai Viktorijai, gydytojui A.Vilionskiui už rūpestingumą, gydymą, gerą priežiūrą. Dėkoju visam kolektyvui už gerą priežiūrą ir tvarką.

I.V., 2016 m., rugpjūčio 10 d. Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus visam personalui už gerą gydymą, priežiūrą ir šypseną. Dėka Jūsų aš vėl stoviu ant savo kojų. Linkiu visiems sveikatos ir kantrybės. Dėkoju gydytojai N. Tarasevič už tai, kad turi auksinę širdį. Ačiū visiems!!!

G.P., 2016 m., rugpjūčio 9 d. Pabradė

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai I. Šadzevičienei (Terapijos skyrius), daktarei iš pašaukimo, kuri suteikė naujų jėgų ir vilties mano gyvenime. Ačiū seselei Solveigai ir visam šauniam koletyvui. Dar kartą dėkoju.

Pagarbiai, A.G., 2016 m., rugpjūčio 9 d. Vilnius

Kai užklumpa liga, kai iš skausmo rieda ašara-gelbsti ne tik vaistai, bet ir nuoširdi slauga bei gerumas žmonių, kurie apsupa tave nuo pirmų minučių. Atrodo, kad tavo be proto skaudančią nugarą glosto šiltas „labas rytas“, vakare „labanaktis“. Čia, I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje, darniai dirbančiame kolektyve, tiek gerumo ir meilės ligoniui, net nustembi. Juk mūsų tiek daug… Nežinau kaip ir kokiais žodžiais padėkoti visiems čia dirbantiems mūsų angelams sargams-rūpestingajai gydytojai J. Kovalevskienei, sesutėms Irenai, Viktorijai, Reginai, slaugytojos padėjėjai Natalijai ir visoms, visoms, kurios valo, verda, tvarko. Ačiū Jums visiems. Kantrybės ir sveikatos. Su meile.

A.V., 2016 m., rugpjūčio 9 d. Vilnius

Kad išgirstum medžių ošimą, lapų šnarėjimą, kad išgirstum bitės dūzgimą, kad girdėtum genio stuksenimą, reikia nedaug? Klausos. „Mama aš girdžiu“-  negaliu žodžiais išreikšti to jausmo, kurį pajutau. Nuoširdus ir sąžiningas (Ausų, nosies, gerklės ligų syriaus) gydytojos I. Arechvo profesionalus darbas daro stebuklus. Gydytojos kruopštumas, atidumas, įsiklausymas į ligonį, mano dukrai K.Š., suteikė galimybę girdėti. Žmogui reikia nedaug, bet visam gyvenimui. Nuoširdžiai ačiū tariu Ausų, nosies, gerklės ligų syriaus bendrosios praktikos slaugytojoms bei personalui už rūpestį, nuoširdų bendravimą ir suteiktą pagalbą. AČIŪ JUMS mielieji MEDIKAI už sugrąžintą klausą mano dukrai.

R.Š., 2016 m., rugpjūčio 5 d. Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui ir vadovui už jų rūpestį, šypsenas ir profesionalumą.

S.Z., 2016 m., rugpjūčio 4 d. Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame už rūpestiną gydymą ir priežiūrą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui ir vadovui.

I.K., 2016 m., rugpjūčio 4 d. Vilniaus raj.

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Ortopedijos skyriaus gydytojui D. Ulevičiui ir komandai už puikiai atliktą klubo sąnario protezavimo operaciją mano motinai L.K. Gydytojas D. Ulevičius labai dėmesingas, rūpestingas ir tikrai savo srities profesionalas. Ačiū jam labai.

Pagarbiai, N.A., 2016 m., rugpjūčio 2 d. Vilnius

Dėkoju gydytojai L. Lenkutytei-Matkevičienei ( Ginekologijos skyrius) ir visam kolektyvui už rūpestį, už pagalbą ir dėmesį. Ačiū Jums  labai už viską, stiprios sveikatos ir puikios nuotaikos.

L.N., 2016 m., rugpjūčio 1 d. Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam Skubiosios pagalbos skyriui už greitą sklandų priėmimą. Daktarui K. Baužiui ir jo komandai (Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius) už tikslią, sudėtingą ir kruopščiai atliktą operaciją. Taip pat ir visam slaugos personalui už neskausmingą ir ramų pooperacinį poilsį.

J.N., 2016 m., rugpjūčio 1 d. Vilnius

Noriu padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius darbuotojams už nuoširdumą, kantrybę, dėmesingą elgesį ir begalinę užuojautą čia esantiems ligoniams. Linkiu sėkmės darbuose.

I.B., 2016 m., liepos 27 d. Vilnius

Mieli kolegos, rašau Jums visiems didžiulę padėką už visos komandos profesionalumą, tikslų ir puikiai atliktą darbą. Džiaugiuosi, jog žmonės profesionalai, negailėdami savo jėgų gelbsti mus iš mirties gniaužtų. Dėkoju visiems, visiems už pagalbą- padrąsinantį šypsnį, pradedant palatos  gydytoja gerbiama  J. Kovalevskiene (I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius), bendrosios praktikos slaugytoja O. Leškovič, skyriaus vedėjui A. Vilimui, gerbiamam daktarui L. Pačkauskui ir visiems kas puoselėja jaukią atmosferą, sunkių ligonių slaugą, švarą ir gerą nuotaiką. Ačiū brangieji, kad Jūs esate nepakartojami dėl savo atliekamų pareigų.

Z.G., 2016 m., liepos 27 d. Vilnius

Dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už šiltą ir malonų dėmesį, rūpestingą gydymą. Taip pat dėkingos ir slaugytojai Violetai  ir visam likusiam personalui. Dėkui! Dėkojame ūkio reikalų tvarkytojai Danutei.

J.J., G.A., 2016 m., liepos 27 d. Vilnius

Be galo dėkinga, jau ne vienus metus I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už ramiai, tvarkingai, profesionaliai organizuotą skyriaus darbą. Darbo diena tiksli, tiksi be trikdžių. Visad galima pasikonsultuoti rūpimais klausimais. Visada reaguoja į papildomus prašymus. Niekas netranko durų ir netrikdo ramybės kalbomis. Čia jauku, ačiū. Čia mes sveikstame.

M.M., 2016 m., liepos 26 d. Vilnius

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus vedėjui A. Stašinskui, chirurgams T. Vaitoškai, A. Eigminu, I. Šadzevičienei (Terapijos skyrius) bei visam šio skyriaus koletyvui už suteiktą profesionalią pagalbą, rūpestingumą, puikią priežiūrą, supratingumą, gerą žodį gydant mano mamą E.A. Kaip džiugu, kad yra tokių puikių specialistų, tokių gerų medikų.

A.A., 2016 m., liepos 25 d. Vilnius

Širdingai dėkoju Ūminių apsinuodijimų reanimacijos skyriaus medicinos ir aptarnaujančiam personalui  už suteiktą skubią ir kvalifikuotą medicininę pagalbą sūnui G.V. taip pat ir darbuotojoms suteikusioms kvalifikuotą pagalbą liepos 22 d.  3 val, nakties. Ačiū Jums už gerumą!

G.V., 2016 m., liepos 24 d. Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti Akių ligų skyriaus personalui už rūpestingą ir profesionalų gydymą. Ypatingą padėką reiškiu gydžiusiai gydytojai L. Arbatauskytei ir priėmime budėjusiai gydytojai J. Šalkauskienei. Ačiū Jums, mielosios  už sugrąžintą regėjimą. 

Su pagarba, J.K., 2016 m., liepos 23 d. Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus visam personalo kolektyvui už jų kantrybę, profesionalumą, nuoširdumą, jautrumą. Skyriaus vedėjui A. Vilimui už profesionalumą, malonų ir šiltą gydymą. Linkiu visiems išlikti nuoširdiems, maloniems.  Sveikatos Jums sunkiame ir atsakingame darbe.

R.M., 2016 m., liepos 21 d. Alytaus raj.

Nuoširdžiai noriu padėkoti visam Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui ir skyriaus vedėjui A. Vilimui už rūpestingą gydymą, dėmesį ir puikią priežiūrą. Ačiū.

Su pagarba, I.K., 2016 m., liepos 21 d. Vilnius

Labai dėkoju Terapijos skyriaus gydytojai A.  Tiutnevai ir Toksikologinio skyriaus slaugytojų padėjėjoms už nuoširdų aptarnavimą, profesionalumą padėti žmogui sugrįžti į kasdieninį gyvenimą. 

Su pagarba, L.V., 2016 m., liepos 19 d. Švenčionių raj.

Dėkoju už nuoširdžią priežiūrą gydytojui Sauliui Širšinaičiui, seselei Valerijai Kozlovai ir visam Neurochirurgijos skyriaus darbuotojų personalui.

J.T., 2016 m., liepos 19 d.Vilnius

Dėkojame daktarei Reginai Petrauskienei už profesionalumą, nuoširdumą ir šilumą gydant mūsų mamą B.V. ir dar labai dėkojame sesutei Alinai Machnevič už rūpestį.

B.V.,  2016 m., liepos 18 d.Vilnius

Š.m. birželio 26- liepos 6 dienomis mūsų mama, žmona E. A., būdama garbaus amžiaus, po sunkios ir sudėtingos operacijos gydėsi Jūsų ligoninės II Reanimacijos skyriuje. Už operatyvią pagalbą, pastangas, profesionalų gydymą, puikią priežiūrą ir išskirtinį dėmesį dėkojame šio skyriaus vedėjai, gydytojoms, slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Stipriau už  vaistų jėgą gydė šių darbuotojų šiltas žodis, šypsena ir kantrybė. Gerbiami medikai, išlikite savimi, niekada nepavarkite savo atsakingame darbe, visada būkite tokie laukiami ir reikalingi.

A. A., P. A., 2016 m., liepos 18 d.Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju daktarui Algimantui Macevičiui, kuris budėjo liepos 8 d., už pagalbą vyrui J.K. Palatos nr. 43  gydytojai Alai Tiutnevai ir visiems medicinos darbuotojams, aptarnavimo darbuotojams, kurie dirbo nuo liepos 8 d. iki liepos 18 d. (Terapijos skyrius). Labai dėkoju. Didelis  ačiū.

E.V., 2016 m., liepos 18 d.Vilnius

Norime padėkoti visam Ginekologinio skyriaus kolektyvui: gydytojoms, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už nuostabų darbą. Supratingumą, nuoširdumą, dėmesingumą ir darbštumą. Jūs visi nuostabūs.

D.B., 2016 m., liepos 16 d.Vilnius

Būdamas Jūsų ligoninės pacientu bendravau su daugeliu Jūsų darbuotojų ir pacientais. Jūsų ligoninės gydytojais ir medicinos personalu esu sužavėtas jų elgesiu su manimi ir kitais ligoniais.

D.K., 2016 m., liepos 15 d.Vilnius

Širdingai didelis ačiū visai Terminių traumų skyriaus komandai už rūpestį,puikią prežiurą, už Jūsų kolektyvo darnų darbą ir nuoširdų bendravimą. Labai noriu padėkoti skyriaus vedėjui Vytautui Vaitkui.

L. R., 2016 m., liepos 13 d.Vilnius

Noriu padėkoti gydytojui Aleksandrui Vilionskiui, budėjusiam priėmimo skyriuje 2016.07.12 už tai, kad parodė deramą dėmesį ( man 89 metai) ir paskyrė papildomus tyrimus, nustatė teisingą diagnozę, išgelbėjo man gyvybę!!!

T.P., 2016 m., liepos 13 d.Vilnius

Norime nuoširdžiai padėkoti visam Akių ligų skyriaus personalui už rūpestingą ir efektyvų gydymą bei priežiūrą. Gydytojoms oftalmologėms Laurai Arbatauskytei, Onai Garlaitei, Rūtai Žuklytei, esame labai patenkintos maloniomis ir paslaugiomis slaugytojomis Leokadija Curukoviene, Ona Girčyte, Loreta Morkūniene.

Linkime jūsų kolektyvui sėkmės sunkiame ir atsakingame darbe.

Z. O. G., M. B., R. G., 2016 m., liepos 11 d., Vilnius, Trakai

Už didžiulę kantrybę ir nuoširdžią užuojautą bei supratimą skausmo, ašarų ir isterijų bei baimių metu dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugytojai Violetai Suvorovienei ir visam skyriaus personalui. Ypatingas ačiū už gydymą ir už galimybę tęsti aktyvią profesinę veiklą bei pilnavertį gyvenimą skyriaus vedėjui gydytojui neurologui Augenijui Vilimui.

L. J., 2016 m., liepos 11 d., Šalčininkų raj.

Esu be galo dėkinga Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Žydrūnui Račkauskui už jo nuoširdumą, begalinį jautrumą, dėmesingumą. Tas žmogus dirba iš visos širdies, su dideliu atsidavimu savo darbui. Apie jį galima pasakyti tik viena: jis dirba iš pašaukimo.

Dėkoju ir visiems skyriaus darbuotojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms už jų nuoširdumą ir gerą nuotaiką, už atsidavimą ir pasiaukojimą šitam tikrai sunkiam darbui.

Su pagarba, M. Ch., 2016 m., liepos 8 d., Vilnius

Būna gyvenime nelauktų ir netikėtų akimirkų. Vienos tokių – traumos. Neviltis ir baimė apima žmogų. Baimė ir skausmai sumažėja ir patiri ramybę ir viltį, kai slaugo ir prižiūri tokie žmonės ir specialistai kaip slaugytoja Dalia Trakimavičiūtė. Ne tik ji, bet ir visas Traumatologijos skyriaus slaugytojų ir kitas personalas – be galo nuoširdūs žmonės. Galbūt tuos žmones matysiu tik keletą dienų ir daugiau niekada nesusitiksime, bet širdyje liks jų gerumas, akyse ilgai matysiu jų šypsenas.

Tegul šių šaunių moterų akys visada spindi, lūpos juokiasi, o gyvenimas būna ilgas ir laimingas laimingas.

Dėkui Jums.

Su pagarba, R. J., 2016 m., liepos 8 d.

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalią priežiūrą Traumatologijos skyriaus slaugytojai Daliai Trakimavičiūtei.

Č. S., 2016 m., liepos 7 d., Utena

Labai geri, profesionalūs Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojai ir slaugytojos, draugiški, mandagūs.

E. M., 2016 m., birželio 29 d.

Nuoširdžiai noriu padėkoti Skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojams: gydytojams ortopedams traumatologams Marek Tatol, Viktorui Švainauskui ir slaugytojai Vidai Žilionytei. Jie parodė nuoširdų ir profesionalų rūpestį senu žmogumi, mano močiute S. B.

Po šio vizito tikiu, kad tikrai yra medikų, kurie davę priesaiką tarnauja žmonėms.

Šie darbuotojai – medikai iš didžiosios raidės! Ačiū Jiems!

Tikiuosi, kad ši padėka bus pastebėta ir darbuotojai bus įvertinti.

I. Š., 2016 m., birželio 29 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus neurochirurgui Gyčiui Šustickui už begalinį rūpestį, už puikiai atliktą operaciją, kurios dėka galiu toliau judėti. Sunku žodžiais nupasakoti, koks aš dabar laimingas, tad tariu didelį AČIŪ dar kartelį G. Šustickui, Valerijai ir visam skyriaus personalui už neapsakomai puikų rūpestį.

Su meile, Ž. P, 2016 m., birželio 29 d., Molėtai

Savaitę po operacijos gulėjau Ginekologijos skyriuje. Buvo geriau nei namie. Labai dėmesingas, švelnus, kompetetingas visas kolektyvas. Net galvojau viena, kaip atranda, surenka tokius nuostabius darbuotojus. Iš kur tiek kantrybės, nes mes, ligoniai, įvairūs, galime būti pikti ir su ligomis…

Visų pirma tariu nuoširdų ačiū mane operavusiai skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei. Esu labai patenkinta jos gydymu. Slaugytojai Ilmarai Bendikienei tariu didelį ačiū. Dėkoju visam kolektyvui, linkiu sėkmės, sveikatos, pakantumo ir optimizmo gyvenime ir darbe.

Su pagarba, R. K., 2016 m., birželio 27 d.

Ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už Jos kompetenciją, profesionalumą, bendravimą su pacientais. Ačiū didelis visai I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus komandai už gerus žodžius, šypsenas, profesionalumą. Čia jaučiamės kaip namie ir dar gauname didelę paramą sveikatai. Labai norime asmeniškai padėkoti slaugytojai Boženai Subotkevič už jos bendravimą ir šypseną, profesionalumą.

Linkime visam kolektyvui Dievo palaimos ir geros sveikatos.

A. Ž., A. K., S. G., 2016 m., birželio 21 d.

Žmogus gražus kai puošia žemę,

Žmogus gražus kai vertina kitus,

Kai savo širdį skaudžią ir neramią

Dalina ją kitiems tarsi lietaus lašus…

Už Jūsų begalinį nuoširdumą, rūpestį, kantrybę nuoširdų ačiū tariame Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei, slaugytojoms Marytei Laurynėnaitei, Vilijai Kaukėnienei, Editai Urbanovičienei, Angelijai Norvaišienei, Laimai Stakauskienei bei psichologei Audronei Bakšienei.

J. T., E. L., G. R., 2016 m., birželio 19 d.

Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms Justynai Taraškevič ir Julijai Dimidovič už rūpestingumą, priežiūrą, pagalbą.

Didelis Ačiū.

A. M., 2016 m., birželio 17 d.

Noriu padėkoti visiems Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už sunkų jų darbą, taip pat už gerą elgesį su ligoniais.

Ačiū, B. Č., 2016 m., birželio 17 d.

Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, masažuotojai Ramutei Baltrėnienei ir visiems skyriaus darbuotojams už jų nuoširdumą, profesionalumą ir geranorišką šiame skyriuje besigydančių pacientų supratimą.

A. V., 2016 m., birželio 17 d.

Akių skyriaus vedėjai, Nors pora aš žodžių ištarsiu, Padėkos-už tai, kad šiandieną matau! Ir sakysiu aš tai Jai ne kartą, kad galiu dabar džiaugtis aš sau. Žmogaus akys- tai ne tiktai, Ką jis mato aplinkui save, Jų informacija turtina sielą, Matant pasaulio grožybes šalia. Ar matant mylimus veidus, šypsenas jų,- Ko neregint kiek praradęs tu būtum, Ių gyvenimo duotų turtų.

Dėkinga pacientė B.P., 2016 m., birželio 16 d.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai oftalmologei Jūratei Sveikatienei už sugrąžintą regėjimą, širdingą bendravimą ir gydymą, be galo nuostabų bendravimą.

Linkiu sėkmės ir ištvermės gydant ligonius.

Su pagarba, Č. L., 2016 m., birželio 16 d., Vilnius

Dėkoju RVUL Ausų, nosies ir gerklės skyriaus gydytojams už aukštą kompetenciją, nepriekaištingą gydomąją veiklą, humanišką elgesį su ligoniu, puikią elgesio kultūrą.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai otorinolaringologei Aušrai Jurčiukonienei už gilią dalykišką kompetenciją, rūpestingą gydymą, teikiant efektyvias priemones susirgimui palengvinti, išgydyti.

Dėkinga už humanišką atjautą, už suteiktą informaciją, žinias, kaip išvengti ar atitolinti susirgimą, kaip elgtis užklupus ligai.

Skiriu nuoširdžiausią padėką gydytojui otorinolaringologui Giedriui Strazdui, kuris vos man atvykus į gydymo įstaigą suteikė kvalifikuotą pagalbą, kurios tęsinys ligoninėje teikė galimybę nugalėti susirgimą.

Dėkoju gydytojams už įkvėptą viltį, kad jų pagalba bei gydomąja veikla galima pratęsti sveikesnę būtį – gyvenimą.

Su pagarba, A. N., 2016 m., birželio 14 d., Vilnius

Iš visos širdies noriu padėkoti mane operavusiai Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už profesionalumą, puikiai atliktą didelę operaciją, po kurios praėjus vos kelioms dienoms jaučiuosi tarsi operacijos ir nebuvo; už malonų bendravimą ir rūpestingumą.

Taip pat be galo dėkinga visam aptarnavusiam personalui už rūpestį, kurį jaučiau visą pooperacinį laikotarpį.

Su geriausiomis emocijomis, K. B., 2016 m., birželio 13 d.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai gydytojai akušerei ginekologei Linai Lenkutytei-Matkevičienei už profesionalumą, stropumą.

Ačiū už darnų kolektyvo darbą.

J. V., 2016 m., birželio 8 d.

Labai norėčiau padėkoti Traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms Justinai Danilkevičienei ir Deimantei Židonytei už jų pagalbą ir nuoširdžias šypsenas.

Nuoširdus Ačiū!

D. V., 2016 m., birželio 5 d.

Norime padėkoti už meilę ir rūpestį Ginekologijos skyriaus gydytojoms akušerėms ginekologėms Renatai Valiūnienei, Rūtai Kisielienei, slaugytojoms Jūratei Nozdrinienei, Laimai Smailienei, Daliai Kondrotei, Rasai Repečkienei, slaugytojų padėjėjai Henrikai Terechovai.

D. Š., V. Z., 2016 m., birželio 3 d.

Reiškiu nuoširdžią padėką už kvalifikuotą, rūpestingą, nuoširdų, malonų bendravimą ir gydymą Traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Trakimavičiūtei. Ačiū!

T. Š., 2016 m., birželio 3 d., Vilniaus raj.

Šių metų balandžio 29 d. greitosios medicinos pagalbos buvau atvežta į RVUL Ortopedijos ir traumatologijos centrą. Tačiau Skubiosios pagalbos skyriuje sutvarsčius žaizdas gydytojai pasakė važiuoti namo, o gegužės 2 d. kreiptis į polikliniką.

Gegužės  5 d. poliklinika nukreipė mane į ligoninę, kurioje Terminių traumų skyriaus vedėjas Vytautas Vaitkus atliko man dvi operacijas ir rūpinosi gydymu.

Todėl esu nepaprastai dėkinga skyriaus vedėjui, išgelbėjusiam mane nuo nežmoniškų skausmų, sugrąžinusiam man sveikatą. Už jo profesionalumą, dėmesingumą. Taip pat labai dėkinga slaugytojoms Ingai Drozdovai, Ilonai Kurmilovič bei slaugytojų padėjėjai Ramunei Viduto už jų profesionaliai atliekamą darbą, supratingumą, užuojautą, paslaugumą, gerą širdį ir šypseną. Jei visi medicinos darbuotojai būtų tokie, ligoniai greičiau sveiktų ir visa visuomenė būtų laimingesnė.

Esant galimybei, siūlyčiau minėtus darbuotojus materialiai skatinti ir visiems sekti jų pavyzdžiu, nes jie tikrai to nusipelnė.

Su pagarba, V. S., 2016 m., gegužės 31 d., Vilnius

Norime padėkoti Traumatologijos skyriaus slaugytojai Liucijai Panavienei už puikiai atliekamą savo darbą. Stiprybės ir sveikatos jai. Ačiū.

R. R., 2016 m., gegužės 31 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai gydytojai akušerei ginekologei Linai Lenkutytei-Matkevičienei už jos nuoširdumą, kantrybę ir švelnumą. Taip pat ačiū ir visam skyriaus personalui už jų nuolankumą.

Ir taip pat linkiu visiems sveikatos, ištvermės.

K. M., 2016 m., gegužės 31 d.

Dėkoju Urologijos skyriaus gydytojams ir aptarnaujančiam personalui. Didelis Ačiū! Ir už kantrybę dėl ligonio kažkokių “nesąmonių”.

R. B., 2016 m., gegužės 30 d., Vilnius

Norime išreikšti nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą,

Sėkmės Jūsų kilniame darbe!

541 palatos pacientės D. Ū., A. P., M. U., V. L., 2016 m., gegužės 26 d., Vilnius

Norime padėkoti gydytojui akušeriui ginekologui Daugvydui Druskiui už labai gerą gydymą, kruopštumą, dėmesį pacientui.

Nuoširdus ačiū!

D. M., D. Š., 2016 m., gegužės 26 d.

Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už gerą priežiūrą ir už gerus santykius su pacientais.

V. M., 2016 m., gegužės 21 d., Trakų raj.

Nuoširdžiai dėkinga gydytojui krūtinės chirurgui Gintarui Kiškiui už suteiktą medicininę pagalbą, nuoširdumą, užuojautą. Taip pat esu be galo dėkinga bendrosios praktikos slaugytojoms Jekaterinai Biskupskai, Nadeždai Kačinskienei, vyresniajai slaugytojai Godai Britaniškienei ir visam personalui už malonų, atidų slaugymą, gydymą. Kartais medikų šypsena ligonį gydo greičiau negu vaistai. Manyje pasiliko malonūs prisiminimai, medikų atidumas, atsidavimas sunkiam darbui.

Su pagarba, V. A., 2016 m., gegužės 20 d., Vilnius

Ačiū II Chirurgijos skyriui. Dėkoju skyriaus vedėjui Vladui Edmundui Gaidamoniui. Nuoširdų ačiū tariu mane operavusiems abdominalinės chirurgijos gydytojui Sigitui Tamuliui ir gydytojai anesteziologei-reanimatologei Monikai Čiplytei. Dėkojame visam II Chirurgijos skyriui, visiems skyriaus darbuotojams. Sveikatos Jums jūsų sunkiame darbe, linkiu Jums supratingų pacientų.

T. T., 2016 m., gegužės 20 d., Vilnius

Nuoširdus Ačiū šauniam II Chirurgijos skyriui. Kolektyvas nuostabus, norisi daug gražių ir šiltų žodžių Jums tarti. Jūs visi esate savo srities specialistai, nuostabūs specialistai. Jūs sugebate šypsotis ir būti kantrūs visas savo darbo valandas. Linkiu Jums geros sveikatos, kad galėtumėte stebinti pacientus savo profesionalumu, žmogiškumu.

Aš sirgti nenorėčiau, bet jeigu teks kreiptis pagalbos, tai tikrai nebijosiu pas Jus sugrįžti. Paskutiniu metu mūsų visuomenė ir žiniasklaida, manau, yra neteisinga medikų atžvilgiu. Pacientai ir jų artimieji turėtų labiau suprasti Jus, medikus! Dėkoju iš širdies, Jūsų gerumo, profesionalumo, šypsenų, žvilgsnių, suteikiančių viltį, neužmiršiu. Tai neužsimiršta. Ačiū, ačiū, ačiū – gydytojui chirurgui Vytautui Vitkauskui, medicinos gydytojai Eglei Bernotienei, gydytojui anesteziologui-reanimatologui Vaidui Mikailioniui, mane operavusioms gydytojai chirurgei Marijai Vitkauskienei, vyresniajai gydytojai rezidentei Daivai Zdanavičei. Ačiū abdominalinės chirurgijos gydytojui Ryčiui Tutkui. Ačiū slaugytojoms Ilonai Savickienei, Veronikai Vaseniovienei, Julianai Buchalovič, Janinai Vilimienei. Nuoširdus ačiū slaugytojų padėjėjoms Marijai Vilčinskajai, Irutei Bilevičienei, Leonardai Zubrickienei. Ačiū internei Rūtai Matulionytei, linkiu Jai švelnumą išlaikyti visą gyvenimą.

B. D., 2016 m., gegužės 20 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai R. Jomantienei (Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius) už gydymą, rūpestingumą ir visam personalui ačiū! Ačiū kinezeterapeutui V.Tilvyčiui, medicinos seselei   G. Morozienei nuoširdžiai dėkoju už rūpestį. Visiems linkiu sveikatos, sėkmės ir ištvermės darbe.

A. A, 2016 m., gegužės 19 d.

Nuoširdus ačiū Skubiosios pagalbos skyriaus personalui, jūs nuostabūs ir, manau, tiesiog gimę dirbti šį darbą. Dėkoju gydytojui chirurgui Vytautui Vitkauskui, medicinos gydytojai Eglei Bernotienei, akušerei Gražinai Bučienei už Jūsų kompetenciją, šypseną ir žmogišką šilumą. Ačiū, ačiū, ačiū. Linkiu ir Jums sveikatos, pacientų supratimo Jūsų atžvilgiu.

B. D., 2016 m., gegužės 12 d., Vilnius

Mes, besigydančios Terapijos skyriuje, 418 palatoje, norime nuoširdžiausiai padėkoti gydančiai vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič už jos profesionalumą, žinias, rūpestį bei norą padėti mums ir visiems ligoniams, kantrybę, geranoriškumą. Bendrosios praktikos slaugytojai Alinai Machnevič dėkojame už motinišką globą, dėmesį, pasiaukojimą darbą, slaugytojoms Zitai Minkevičienei, Jelenai Izotovai, Linai Šalkauskienei bei visam skyriaus personalui. Norėtųsi, kad visur dirbtų tokie geranoriški, rūpestingi darbuotojai. Esame dėkingos.

Pagarbiai, 418 palatos moterys S. U., H. R., O. B., V. L., 2016 m., gegužės 12 d.

Brangieji mano, aš Jums dėkoju už tai, kad plaka dėl žmonių Jūsų širdys, už tai, kad dėl visų sveikatą Jūs aukojat, gražindami tyras gyvenimo viltis… Už gydymą, rūpestį – I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei, slaugytojoms Jūratei Dalgedienei, Boženai Subotkevič, vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, visam skyriaus personalui nuoširdus AČIŪ!!!

M. K., 2016 m., gegužės 9 d., Trakai

Nuoširdžiai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už rūpestį ir kantrybę. Labai draugiškas kolektyvas. Už parinktą gerą gydymą ir pastatymą ant kojų dėkoju gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei, taip pat bendrosios praktikos slaugytojoms Olgai Leškovič, Irenai Lapševič, Anastasijai Dmitrijevai,  slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič, Renatai Lyskoitis. Už gerai organizuotą darbą – skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai.

M. F., 2016 m., gegužės 6 d., Vilnius

Labai dėkoju už rūpestį bei pagalbą visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugos personalui: vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai, bendrosios praktikos slaugytojoms Irenai Lapševič, Anastasijai Dmitrijevai, Olgai Leškovič, Anai Slavinskienei, slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič, Renatai Lyskoitis.

Didelis Jums Ačiū!

T. I., 2016 m., gegužės 6 d., Vilnius

Labai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdumą, dėmesį, atidumą, kantrybę ir ypač už profesionalumą. Mūsų nuomone, labai svarbu, kad gydytoja I. Rakauskienė gydo pacientus atsižvelgdama į kiekvieno paciento individualumą, jo pagrindines ir šalutines ligas, į kiekvieno paciento problemas.

Nuoširdžiai dėkojame pagalbiniam personalui, ypač palatos bendrosios praktikos slaugytojai Boženai Subotkevič už atidumą, rūpestingumą, nuoširdų bendravimą, profesionalumą. Dėkojame ir jos padėjėjai.

Kadangi visos palatoje besigydančios pacientės esame garbaus amžiaus ir mums teko gydytis įvairiose gydymo įstaigose (ligoninėse), todėl norime pažymėti šio skyriaus darbuotojų darbo pobūdžio išskirtinumą: didesnis ir nuoširdesnis rūpinimasis ligoniais, bendravimas, kantrybė, atsidavimas savo pareigoms ir profesionalumas.

Dėkojame už viską.

Su didžiule pagarba, 517 palatos pacientės A. J., J. L., E. U., J. N., 2016 m., gegužės 5 d.

Noriu padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui už nuoširdų bei profesionalų darbą ir pagalbą reabilituojantis po patirtos traumos.

Ypatingai ačiū skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, specialistėms Martynai, Kristinai, Viktorijai, Anai bei visam kitam personalui.

Džiaugiuosi, kad jų entuziazmas kartu su žiniomis padeda pacientams pasiekti puikių reabilitacijos rezultatų.

Pagarbiai, K. M., 2016 m., gegužės 4 d.

Iš visos širdies noriu padėkoti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Artūrui Vetlovui, anesteziologui-reanimatologui už balandžio 21 d.  atliktą operaciją, profesionalumą, nuoširdų darbą, rūpestį.

Ačiū skyriaus darbuotojams už dėmesį ligoniams, jaukumą, paslaugumą.

Pagarbiai, R. Ž., 2016 m., gegužės 3 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Veslavai Pavlovskajai už profesionalų, kvalifikuotą gydymą, dėmesį ir puikią priežiūrą.

Taip pat padėką norėtume išreikšti skyriaus personalui, ypatingai budėjusiems balandžio 24 d. už suteiktą operatyvią pagalbą mūsų Mamai.

Sėkmės ir kuo geriausios kloties.

Pagarbiai, V. Č., J. Š., 2016 m., gegužės 2 d., Vilnius

Per Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyryje praleistas keturias paras patyriau didelį viso personalo dėmesingumą visiems ligoniams ir man pačiam. Todėl pagrįstai reiškiu padėką skyriaus darbuotojams ir kitiems medikams už jų sunkų, bet būtiną darbą.

V. S., 2016 m., gegužės 2 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už dėmesį, šiltą, malonų žodį, jautrumą.

Taip pat esu dėkinga visam personalui, slaugytojoms už atidumą, kantrybę. Linkiu visiems likti nuoširdiems ir geros nuotaikos. Didelis jums Ačiū.

Su pagarba, K. G., 2016 m. balandžio 30 d., Vilnius

Dvi savaites stiprinau sveikatą Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje ir patyriau didelį malonumą ne tik atgaudama fizines jėgas dėl gerai parinktų procedūrų komplekso, bet ir stiprindama dvasinę sveikatą dėl labai gerų, žmogiškai gražių medicinos kolektyvo ir pacientų santykių. Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjai ir gydančiai gydytojai Jolantai Paškevičienei už profesinį jautrumą, geranoriškumą, nuoširdumą, betarpiškumą. Nuoširdžiai dėkoju reabilitaciją vykdžiusiems darbuotojams  ergoterapeutei Martynai Stommaitei, kineziterapeutėms Viktorijai  Masalskienei ir Robertai Lamsodytei, masažuotojai Ramutei Baltrėnienei, slaugytojai Anai Paradnevičienei, psichologei Gražinai Jarmulkienei  už profesionalias ir nuoširdžias sveikatinimo pastangas ir šiltus žmogiškai paguodžiančius santykius. 

Didelės Jums sėkmės puoselėjant aukšto lygio reabilitaciją!

Pagarbiai, M. J., 2016 m. balandžio 29 d., Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Traumatologijos skyriaus administracijai ir skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui už profesionaliai ir kompetetingai parinktą šio skyriaus medicinos personalą.

Ypatingą dėmesį norėčiau skirti gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Petrylai. Tai profesionalus ir puikus medikas, kurį linkėčiau turėti kiekvienam pacientui. Manau, tai gydytojas, turintis Dievo dovaną – grąžinti žmonėms gyvenimą. Drįstu teigti, kad gyvenimas yra judėjimas. Kol tu judi, tu gyveni!

Giedrius Petryla su dideliu atsidavimu savo darbui ir pacientui stengiasi jį mums grąžinti. Esu labai dėkinga jam už suteiktą viltį, palaikymą, jautrumą, dėmesingumą ir, žinoma, už profesionaliai atliktas operacijas ir gydymą. Ačiū!

Taip pat labai norėčiau padėkoti skyriaus medicinos personalui: bendrosios praktikos slaugytojoms Liucijai Panavienei, Galinai Jurasevai, Deimantei Židonytei, Boženai Kurkianec, slaugytojų padėjėjoms Onai Zimoninienei, Marijai Kvač, Lilijai Krainovai, Teresei Borovko, Irenai Buzarevič, Jadvygai Gornatkevič, Irinai Bagdonaitei, Halinai Markevič.

Kai tu supranti, kad negali vaikščioti, negali judėti, neturi jėgų pats nieko padaryti, sunku ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, bet tu žinai, kad tau į pagalbą ateis šios puikios moterys, visada pasiruošusios padėti.

Esame labai dėkingi už jų sunkų darbą, jautrumą, kantrumą, saugumo jausmą, nes žinai, kad visada sulauksi pagalbos, gero žodžio, šypsenos. Ačiū!

Su didele pagarba ir dėkingumu, I. U. ir jos šeimos nariai, 2016 m. balandžio 29 d.

Dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei ir visam personalui už gerą gydymą ir malonų bendradarbiavimą.

M. S., A. D., J. T., A. N., 2016 m. balandžio 29 d.

Su dideliu dėkingumu palieku Krūtinės chirurgijos skyrių. Džiaugiuosi darniu kolektyvo darbu, dėmesiu ligoniams.

Ypatingai didelę pagarbą jaučiu skyriaus vedėjui, mane operavusiam Auksinių Rankų krūtinės chirurgui Pauliui Gradauskui ir gydytojai anesteziologei-reanimatologei Tatjanai Gladkajai. Linkiu kuo geriausios profesinės kloties gydytojui rezidentui Karoliui Daktarui.

Nuoširdžiai dėkoju slaugytojoms Jolantai Losikovienei, Nadeždai Kačinskienei, Romualdai Rukšėnienei, Editai Kreč, Svajonei Kudrevičienei ir slaugytojų padėjėjoms Živilei, Marijai, Annai ir Stasei už nuolatinį rūpestį ir nuoširdžią pagalbą.

V. S., 2016 m. balandžio 28 d.

Dėkoju Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojui Algimantui Macevičiui, vedėjai Reginai Petrauskienei, bendrosios praktikos slaugytojai Alinai Machnevič ir visam personalui už profesionalų gydymą, puikią priežiūrą ir ypač žmogišką dėmesingumą ligoniui.

Su pagarba, J.N., 2016 m. balandžio 28 d., Vilnius

Labai norime padėkoti Terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei, vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, palatos slaugytojai Alinai Machnevič ir visam kolektyvui už gerą gydymą, nuoširdumą, užuojautą, šypseną, gerą nuotaiką. Linkime sveikatos, laimės, ištvermės ir sėkmės darbei ir asmeniniame gyvenime. Ačiū!

A. Ž., J. Š., J. A., B. A., 2016 m. balandžio 27 d., Vilnius

Aš gydausi nuo balandžio 19 d. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje su plaučių uždegimo diagnoze. Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič už kvalifikuotą aukšto lygio gydymą ir norą padėti sergančiam žmogui.

Taip pat nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus slaugytojai Jolantai Dudėnienei ir visam skyriaus personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą.

Tad linkiu visiems sėkmės, sveikatos ir kantrybės sunkiame mediko darbe.

Su pagarba, V. V. S., 2016 m. balandžio 27 d., Vilnius

Nuoširdus ačiū visam Traumatologijos skyriaus personalui už A. N. gydymą ir priežiūrą.

Č. S., 2016 m. balandžio 26 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už puikiai organizuojamą darbą, dėmesį bei profesionalią pagalbą ir konsultacijas. Atskirai norime padėkoti mūsų palatos slaugytojai Anai Slavinskienei už kokybišką, sąžiningą ir profesionalų rūpestį.

Linkime visiems skyriaus darbuotojams tolimesnių pasiekimų savo darbo srityje.

Pagarbiai, V. A., A. M., 2016 m. balandžio 25 d., Vilniaus raj., Vilnius

Tris savaites esu globojama Ginekologijos skyriaus darbuotojų, esu be galo laiminga ir dėkinga, lenkiu žemai galvą taip dirbančiam personalui. Profesionaliai atliktas darbas, dėmesys, užuojauta, geras žodis ir rūpestis, visa, ko reikia sergančiam, gavau čia.

Ačiū Jums visiems. Tik Jūsų sunkiu darbu aš pasveikau, dėkoju iš visos širdies visiems ir kiekvienam atskirai, dėkoju už išgelbėtą gyvybę. Visiems linkiu SVEIKATOS, meilės ir supratimo.

Būkite visi kaip vienas stiprus kumštis. Jūs esate nuostabūs, tūkstantį kartų Jums AČIŪ!

E. R., 2016 m. balandžio 25 d.

Labai didelis ačiū gydytojai otorinolaringologei Silvijai Jočinskaitei-Butkienei ir jos asistentei už labai profesionalią pagalbą man pašalinant žuvies kaulą iš gerklės.

M. F., 2016 m. balandžio 23 d., Vilnius

Dėkojame už puikų Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio medicinos personalo darbą. Nuoširdus ačiū už rūpestį ligoniais.

I. K., 2016 m. balandžio 23 d., Ukraina

Dėkoju geram Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui už priežiūrą, malonų bendravimą. Dėkoju labai labai. Visiems ačiū, ačiū, ačiū!

J. M., 2016 m. balandžio 23 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir visai komandai už jų rūpinimąsi, profesionalumą, nuoširdų bendravimą, kantrybę, mokėjimą išklausyti ir patarti. Taip pat už tai, kad palatose nuolat jaučiamės patogiai, už švarą jose. Linkiu kantrybės sunkiame Jūsų darbe.

A. B., 2016 m. balandžio 22 d., Trakų raj.

Labai dėkojame už rūpestį bei pagalbą visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui – slaugytojoms, jų padėjėjoms. Ypač dėkojame gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už ypatingą rūpestį bei nuoširdų įsiklausymą į kiekvieno ligonio problemas bei didelę profesionalią pagalbą sveikstantiems. Dėkojame slaugytojai Boženai Subotkevič.

V. A., J. E., B. I., 2016 m. balandžio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir visai komandai už jų profesionalumą. Ačiū vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai bei bendrosios praktikos slaugytojai Liudmilai Pacynai už tvarkingumą ir rūpestingumą.

A. A., 2016 m. balandžio 22 d., Vilnius

Nuoširdžiai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui, vyresniajam gydytojui neurologui Laimučiui Pačkauskui, palatos slaugytojai Boženai Subotkevič, slaugytojų padėjėjoms Oliai ir Jolantai bei visiems, padėjusioms man jaustis kaip namuose.

V. L., 2016 m. balandžio 22 d., Pasvalio raj.

Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutui Valdui Tilvyčiui už nuostabų darbą, švelnumą ir gerumą.

D. O. S., 2016 m. balandžio 22 d.

Iš širdies dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gydytojui neurochirurgui Vladislavui Kiedai už sugrąžintą sveikatą, švelnų rūpestį, mokėjimą užjausti, kai sunku.

A. Š., 2016 m. balandžio 15 d., Tauragė

Gerbiami Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojai, didelis ačiū jums už gerai ir atsakingai atliekamą darbą. Buvo labai jauku ir ramu gydytis jūsų skyriuje.

M. G., 2016 m. balandžio 15 d.

Su Jumis aš per pasaulį platų

Žemės krašto eičiau pažiūrėt,

Atsigert jaunystės amžinųjų metų

Iš negęstančios gyvenimo taurės.

B. B.

Už tai, kad neleidot man dar užgesti, suteikėt galimybę antrą kartą gimti, dėkoju Jums – Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui gydytojui radiologui Audriui Širvinskui, gydytojui radiologui Andrej Afanasjev, vyresniajai slaugytojai Jolitai Totorytei, slaugytojoms Virginijai Augutienei ir Irinai Pavlišinai, radiologijos technologei Danutei Venciuvienei, slaugytojos padėjėjai Jevdakijai Meleško.

Su meile ir pagarba, T. J. M., 2016 m. balandžio 14 d.

Į ligoninės Ginekologijos skyrių dėl fibromos pašalinimo patekau balandžio 5 d. Balandžio 6 d. buvo atlikta operacija. Šiuo metu – išrašymo dieną, jaučiuosi gerai. Noriu pareikšti padėką visam skyriaus personalui už širdingą dėmesį ligoniams, už švarą palatoje, už rūpestį ir greitą mano sveikimą.

Už jautrumą ir profesionalumą labai dėkoju gydytojai akušerei ginekologei Sigitai Racinienei.

G. J., 2016 m. balandžio 12 d.

Iš visos širdies noriu padėkoti Respublikinės Vilniaus universtitetinės ligoninės Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už jos profesionalumą, gerumą, supratingumą ir užuojautą ligoniams!

Nedažnai sutiksi tokį profesionalą. Taip pat noriu padėkoti visam skyriaus personalui, kuris sunkiai dirba ponios Linos vadovaujamas. Visiems didžiulis ačiū! Didžiausia pagarba visiems jums ir Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei!

N. B., 2016 m. balandžio 12 d.

Sekmadienį, balandžio 10 d., apie 14-15 val. dėl nugaros traumos lankiausi Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, kur man buvo suteikta skubi pagalba.

Norėjau Jums nuoširdžiai padėkoti už puikiai suteiktą paslaugą, labai profesionalūs, paslaugūs ir malonūs buvo tiek Skubiosios pagalbos skyriaus registratūros darbuotojai, tiek gydytojas terapeutas Andrius Černauskas, paskyręs gydymą. Iš to, ką mačiau priimamajame, galiu tik įsivaizduoti, kokį fizinį ir psichologinį krūvį nuolatos patiria Jūsų ligoninės darbuotojai, todėl labai vertinu administracijos ir gydytojų pastangas.

Ačiū!

Su geriausiais linkėjimais, L. A., 2016 m. balandžio 11 d., Vilnius

Širdingai didelis ačiū visai I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto komandai už rūpestį, puikią priežiūrą, už jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiesiems.

Su pagarba, T. J., 2016 m. balandžio 11 d., Trakai

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už suteiktą pagalbą ir nuoširdų gydymą, už sėkmingą operaciją. Taip pat dėkoju visam aptarnaujančiam personalui, slaugytojoms, jų padėjėjoms.

Dar kartą nuoširdus ačiū. Tepadeda Jums dievas sunkiame, bet labai reikalingame darbe.

A. B., 2016 m. balandžio 11 d.

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, bendrosios praktikos slaugytojai Rasai Urbonienei, vyr. rezidentei Onai Laptevai, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus praktikantui Mindaugui Vainai ir visam aptarnaujančiam personalui. Mokslų daktarui gydytojui neurologui Aleksandrui Vilionskiui ir jo aptarnaujančiam personalui. Gerbiamieji medikai! Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek ašarota, kiek kentėta prieš pakliūnant čia. O gydytojau, kiek kantrybės ir sveikatos eikvojate tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide.

Norėčiau viską atiduoti: pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę būtent Jums. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias… Ko vertos Jūsų nuostabiosios rankos, Jūsų protas ir išmintis? Mielieji, linkiu niekad nepavargti. Nei fiziškai, nei dvasiškai – Jūs mūsų gyvenimo Viltis…

Dėkingas už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiesiems.

Su pagarba, senjoras V. L., 2016 m. balandžio 11 d., Širvintos

Noriu padėkoti Akių ligų skyriaus slaugytojai Leokadijai Rymašienei už puikų, kultūringą požiūrį į ligonius. Kad mūsų ligoninėse būtų kuo daugiau tokių darbuotojų!

Didžiulį dėkingumą noriu išreikšti ir skyriaus vedėjai gydytojai oftalmologei Jūratei Sveikatienei, ačiū už aukštą profesionalumą, inteligentišką požiūrį į ligonius.

A. B., 2016 m. balandžio 7 d., Vilnius

Gerbiama Terapijos skyriaus vedėja Regina Petrauskiene, noriu iš visos širdies padėkoti Jums, kad sugebėjote suburti tokį nuoširdų, darbui atsidavusį kolektyvą – tai slaugytojos, kurios atsakingai ir laiku atlieka patikėtas pareigas (ypač Rita Kirkutytė). Taip pat internui Ryčiui Žilevičiui. Pagalbiniam personalui už nuolatinį palatų švaros palaikymą. Už maistą, kuris visada yra kokybiškas, skanus, įvairaus asortimento.

Labiausiai esu dėkinga vedėjai, kad mane išgydė, parinko reikiamus vaistus. Nes atvykau visiškai nusilpusi, o dabar jaučiuosi puikiai.

Ačiū Jums,

Su pagarba, A. M., 2016 m. balandžio 7 d., Vilnius

Atvykau į Jūsų ligoninę su sunkia akies trauma. Skubiosios pagalbos skyriuje mane priėmė gydytoja oftalmologė Rūta Dalia Žuklytė. Ji mane ir operavo. Negailėjo man gerų žodžių ir patarimų. Jaučiau, kad manimi rūpinasi, kad patekau į geras rankas. Todėl visų pirmiausia ir noriu padėkoti mane sutikusiai ir išlydėjusiai gydytojai. Negaliu nepaminėti, kad Akių ligų skyriaus vedėja Jūratė Sveikatienė visada dalyvavo apžiūrose ir duodavo patarimų. Ligoninės personalas (slaugytojos, jų padėjėjos) buvo labai paslaugios ir malonios.

Išvykstu įsitikinusi, kad namuose atgausiu buvusias jėgas ir visai pasveiksiu.

Su geriausiais linkėjimais visam jūsų kolektyvui!

L. P., 2016 m. balandžio 6 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, kuri mane labai sąžiningai gydė, gerbia ir gerai gydo visus ligonius.

Tariu gydytojai didelį dėkui. Linkiu geros kloties tolimesniame gyvenime, taip pat ir darbe.

H. N., 2016 m. balandžio 6 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Alinai Machnevič už gerą elgesį ir sąžiningą darbą. Dėkoju už kasdienę šypseną ir darbingumą. Linkiu geros sveikatos, sėkmės asmeniniame gyvenime ir darbe.

H. N., 2016 m. balandžio 6 d., Vilniaus raj.

Labai dėkoju viso Terapijos skyriaus personalo darbuotojams, ypač gerbiamai vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, kuri labai maloniai elgiasi su ligoniu, paaiškina viską suprantamai, o mes, ligoniai, liekame patenkinti. Ačiū, gerbiama gydytoja, už gerą gydymą ir ligonių supratimą. Linkiu Jums geros sveikatos, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.

V. Z., 2016 m. balandžio 6 d., Ukmergė

Terapijos skyriaus slaugytojai Alinai Machnevič dėkoju už gerą, sąžiningą darbą, linkiu, kad dirbtumėt ir toliau taip maloniai, būtumėt su nuotaika, šypsena, kokią mačiau gulėdama ligoninėje. Labai labai dėkoju, linkiu ir toliau taip dirbti. Geros sveikatos, sėkmės asmeniniame gvenime, būkit laiminga.

V. Z., 2016 m. balandžio 6 d., Ukmergė

Vasario 19 d. įvykus traumai kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių. Gydytojas priėmė greitai, po apžiūros buvo nustatytas stipinkaulio lūžis, kuriam buvo reikalinga repozicija. Gydytojas Marek Tatol puikiai atliko savo darbą, t. y. paaiškino esamą situaciją, suleidus nuskausminamųjų atliko kaulo repoziciją. Visas kolektyvas dirbo labai profesionaliai. Jaučiausi labai gerose rankose. Svarbiausia, jog visą laiką su manimi buvo bendraujama iš atsakinėjama į visus mano užduodamus klausimus. Ne kiekvieną dieną nutinka tokio pobūdžio traumos, dėl to emocinė būklė būna labai įtempta.

Vasario 22 d. įvykus pakartotinei traumai dar kartą kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių žinodami, jog šis lūžis turi antrinio poslinkio tikimybę. Tuo metu dirbo gydytojas Justinas Vaičiulis, kuris atliko išsamų rankos patikrinimą. Jokių pasikeitimų nenutiko, bet vis tiek labai atidžiai nupasakojo rankos buvusią ir esamą būklę ir pateikė rekomendacijas tolimesniam rankos gydymui.

Gydytojas J. Vaičiulis taip pat puikiai konsultavo ir pakartotinių apžiūrų metu. Man labai patiko profesionalus jo darbas bei didelis dėmesys pacientui. Tai ne tik puikus savo srities specialistas, bet taip pat labai įžvalgiai bendraujantis žmogus.

Esu labai patenkinta visu Skubiosios pagalbos skyriaus darbu ir ypatingai gydytojų J. Vaičiulio ir M. Tatol gydymu ir priežiūra. Tikiuosi greito pasveikimo!

Didelis dėkui visam kolektyvui!

S. Č., 2016 m. kovo 24 d.

Mieli Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojai, dėkoju už Jūsų profesionalų, žmogišką rūpestį atstatant mano sveikatą. Gydytojui Pauliui Gradauskui, jam asistavusiam Gediminui Kaupiui už sėkmingą operaciją. Anesteziologei, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui už jų švelnumą.

Visoms slaugytojoms ir slaugos personalui už paruošimą operacijai, o po to už pooperacinę nenuilstamą priežiūrą, šypseną, gerą žodį.

Linksmų Šv. Velykų ridenant margučius ir džiaugiantis gyvenimu.

J. P., 2016 m. kovo 24 d., Trakai

Esu labai dėkinga Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio kolektyvui, kurie ne tik suteikė man profesionalią pagalbą, bet buvo dėmesingi ir malonūs. Dėkoju slaugytojoms R. Žuk, O. Maskolionok, slaugytojų padėjėjai D. Levčenko, gydytojoms R. Petkevičienei, J. Limbienei.

V. R., 2016 m. kovo 24 d., Vilnius

Sakau didelį Ačiū! už nuoširdžią priežiūrą, kvalifikuotą pagalbą Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio gydytojai Reginai Vertinskajai, slaugytojoms Irenai Leontjevai, Tatjanai Volotienei, Alionai Piliušenkienei.

V. M. C., 2016 m. kovo 23 d., Kaunas

Iš visos širdies dėkoju gydytojui neurochirurgui Saulius Čepkui už sėkmingai atliktą operaciją, išgelbėjimą nuo kankinančių ir įkyrių skausmų. Ačiū, ačiū Jums daktare! Linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų darbuose.

Labai esu dėkingas ir slaugytojoms Loretai Apanavičienei, Jekaterinai Judakovai, Jadvygai Rodz, Tatjanai Petrovičiūtei, Vidai Kondrotienei ir kitoms man padėjusioms (kurių pavardžių neišprašiau). Ačiū už Jūsų nuoširdumą, rūpestingumą ir gerumą. Tegu niekad Jūsų veiduose neišblėsta šypsena, tegu Jūsų darbai ir veikla spinduliuoja nuoširdumo ir gėrio kriterijais.

Su geriausiais linkėjimais, pagarbiai J. B., 2016 m. kovo 20 d.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Simonui Kaupui už atliktą riešo operaciją bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui už nuoširdų darbą ir didelį rūpestį.

P. B., 2016 m. kovo 20 d., Grigiškės

Norime nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visai komandai už jų profesionalų, nuoširdų rūpinimąsi. Vertiname nuoširdų bendravimą, kantrybę, atsidavimą darbui ir profesionalumą, kuriuos matome kiekvieną kartą, kai tenka lankytis ligoninėje. Dėkojame Jums, Gydytojau. Ačiū.

V. P., S. P, 2016 m. kovo 17 d., Trakų raj.

Vasario 19 d. įvykus traumai kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių. Gydytojas priėmė greitai, po apžiūros buvo nustatytas stipinkaulio lūžis, kuriam buvo reikalinga repozicija. Gydytojas Marek Tatol puikiai atliko savo darbą, t. y. paaiškino esamą situaciją, suleidus nuskausminamųjų atliko kaulo repoziciją. Visas kolektyvas dirbo labai profesionaliai. Jaučiausi labai gerose rankose. Svarbiausia, jog visą laiką su manimi buvo bendraujama iš atsakinėjama į visus mano užduodamus klausimus. Ne kiekvieną dieną nutinka tokio pobūdžio traumos, dėl to emocinė būklė būna labai įtempta.

Vasario 22 d. įvykus pakartotinei traumai dar kartą kreipėmės į Skubiosios pagalbos skyrių žinodami, jog šis lūžis turi antrinio poslinkio tikimybę. Tuo metu dirbo gydytojas Justinas Vaičiulis, kuris atliko išsamų rankos patikrinimą. Jokių pasikeitimų nenutiko, bet vis tiek labai atidžiai nupasakojo rankos buvusią ir esamą būklę ir pateikė rekomendacijas tolimesniam rankos gydymui.

Gydytojas J. Vaičiulis taip pat puikiai konsultavo ir pakartotinių apžiūrų metu. Man labai patiko profesionalus jo darbas bei didelis dėmesys pacientui. Tai ne tik puikus savo srities specialistas, bet taip pat labai įžvalgiai bendraujantis žmogus.

Esu labai patenkinta visu Skubiosios pagalbos skyriaus darbu ir ypatingai gydytojų J. Vaičiulio ir M. Tatol gydymu ir priežiūra. Tikiuosi greito pasveikimo!

Didelis dėkui visam kolektyvui!

S. Č., 2016 m. kovo 24 d.

Mieli Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojai, dėkoju už Jūsų profesionalų, žmogišką rūpestį atstatant mano sveikatą. Gydytojui Pauliui Gradauskui, jam asistavusiam Gediminui Kaupiui už sėkmingą operaciją. Anesteziologei, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui už jų švelnumą.

Visoms slaugytojoms ir slaugos personalui už paruošimą operacijai, o po to už pooperacinę nenuilstamą priežiūrą, šypseną, gerą žodį.

Linksmų Šv. Velykų ridenant margučius ir džiaugiantis gyvenimu.

J. P., 2016 m. kovo 24 d., Trakai

Esu labai dėkinga Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio kolektyvui, kurie ne tik suteikė man profesionalią pagalbą, bet buvo dėmesingi ir malonūs. Dėkoju slaugytojoms R. Žuk, O. Maskolionok, slaugytojų padėjėjai D. Levčenko, gydytojoms R. Petkevičienei, J. Limbienei.

V. R., 2016 m. kovo 24 d., Vilnius

Sakau didelį Ačiū! už nuoširdžią priežiūrą, kvalifikuotą pagalbą Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio gydytojai Reginai Vertinskajai, slaugytojoms Irenai Leontjevai, Tatjanai Volotienei, Alionai Piliušenkienei.

V. M. C., 2016 m. kovo 23 d., Kaunas

Iš visos širdies dėkoju gydytojui neurochirurgui Saulius Čepkui už sėkmingai atliktą operaciją, išgelbėjimą nuo kankinančių ir įkyrių skausmų. Ačiū, ačiū Jums daktare! Linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų darbuose.

Labai esu dėkingas ir slaugytojoms Loretai Apanavičienei, Jekaterinai Judakovai, Jadvygai Rodz, Tatjanai Petrovičiūtei, Vidai Kondrotienei ir kitoms man padėjusioms (kurių pavardžių neišprašiau). Ačiū už Jūsų nuoširdumą, rūpestingumą ir gerumą. Tegu niekad Jūsų veiduose neišblėsta šypsena, tegu Jūsų darbai ir veikla spinduliuoja nuoširdumo ir gėrio kriterijais.

Su geriausiais linkėjimais, pagarbiai J. B., 2016 m. kovo 20 d.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Simonui Kaupui už atliktą riešo operaciją bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui už nuoširdų darbą ir didelį rūpestį.

P. B., 2016 m. kovo 20 d., Grigiškės

Norime nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visai komandai už jų profesionalų, nuoširdų rūpinimąsi. Vertiname nuoširdų bendravimą, kantrybę, atsidavimą darbui ir profesionalumą, kuriuos matome kiekvieną kartą, kai tenka lankytis ligoninėje. Dėkojame Jums, Gydytojau. Ačiū.

V. P., S. P, 2016 m. kovo 17 d., Trakų raj.

Labai dėkoju visam puikiam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už pagalbą ir nuoširdumą. Linkiu Jums sveikatos ir visa ko geriausio. Džiaugiuosi, kad skyriaus administratoriai surinko tokią puikią profesionalų komandą.

I. T., 2016 m. kovo 15 d., Vilnius

Labai dėkoju auksinių rankų specialistei gydytojai akušerei ginekologei Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikų gydymą, už atliktą sudėtingą operaciją, už suteiktą viltį vėl džiaugtis gyvenimu.

Labai ačiū paslaugiam, visada pasitempusiam personalui, iš širdies atliekančiam savo darbą. Sugrįžti nesinorėtų, bet jei gyvenimas priverstų, rinkčiausi tik šią puikiai dirbančią komandą. Puikios Jums sveikatos ir sėkmės sunkiame darbe.

L. Č., 2016 m. kovo 15 d.

Nuoširdžiausiai dėkojame Ortopedijos ir traumatologijos centro vadovui prof. Narūnui Porvaneckui, Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui, ortopedui traumatologui Jauniui Kurtinaičiui, medicinos gydytojui Šarūnui Venskui ir visai profesionaliai komandai, kurios priimtų rizikingų, bet teisingų sprendimų dėka 85 metų mama vėl gali vaikščioti.

Didelės sėkmės visam kolektyvui, darant tokius svarbius, didelius darbus!

Su pagarba, G. P. artimieji, 2016 m. kovo 14 d., Vilnius

Noriu padėkoti mane operavusiam gydytojui ortopedui traumatologui Tomui Sveikatai. Gydytojas yra tikras savo srities profesionalas. Visada geros nuotaikos, taip pat ir pacientui pakeliantis nuotaiką.

Kol kas esu labai dėkinga už gydymą tiek gydytojui, tiek visam Ortopedijos skyriaus personalui. Dėkinga skyriaus vedėjui V. Uvarovui už suburtą labai gerą kolektyvą, kuris, tikiuosi, “pastatys mane ant kojų”.

L. P., 2016 m. kovo 13 d.

Norėčiau padėkoti ligoninės personalui už darbą iš širdies, rūpestingą slaugą ir visuomet pozityvų požiūrį į žmogų.

Ypač nuoširdžiai dėkoju kineziterapeutui Dariui Martinkui, kad pastatė ant kojų, už žinias ir absoliučiai profesionalų darbą bei žmogiškumą.

R. Š., 2016 m. kovo 13 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Ūmių apsinuodijimų skyriaus personalui už gerą, sąžiningą darbą.

Dėkoju klinikinės toksikologijos gydytojai Virginijai Radžiūnienei, kuri Skubiosios pagalbos skyriuje pasitiko mane sunkios būklės, šoko būsenos ir suteikė man būtinąją pagalbą. Žmogiškai, supratingai, širdingai, kvalifikuotai padėjo, palaikė ir paguldė į Ūmių apsinuodijimų skyrių.

Nustebau, niekada negalvojau, kad dar yra tokių gerų gydytojų. Didelis Ačiū gydytojai V. Radžiūnienei nuo pacientės I. T. Sveikatos jums ir laimės.

Už gerą, sąžiningą darbą labai noriu padėkoti ir skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Rasai Gruodytei. Širdinga, inteligentiška, išsilavinusi, kvalifikuota, miela, sąžininga. Geriau padėjo jos atsidavimas, šypsena, patarimai, dėmesys pacientui nei nors ir efektyvus gydytojų skirtas gydymas.

Tokią pat padėką noriu išsakyti bendrosios praktikos slaugytojai Janinai Bogdanovič. Puiki slaugytoja, šaunuolė!

Linkiu visoms slaugytojų padėjėjoms gerų švenčių. Jos labai gerai skyriuje dirba. Švara, tvarka visur.

Visiems linkiu daug sveikatos ir laimės. Ačiū vedėjai Gabijai Dragelytei už gerai organizuotą kolektyvo darbą.

I. T., 2016 m. kovo 10 d.

Labai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams už jų nuoširdų darbą, bendravimą, pagalbą ir priežiūrą.

Ypatingai norėčiau padėkoti kineziterapeutui Valdui Tilvyčiui už kantrybę ir nuoširdų darbą, atliekant kineziterapijos pratimus su manimi. Ir fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Ritai Jomantienei už rūpestį ir priežiūrą.

Ačiū labai Jums, mieli šio skyriaus darbuotojai.

Su didžia pagarba, jūsų buvusi ligonė D. M., 2016 m. kovo 10 d.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už atliktą operaciją, kvalifikuotą gydymą, profesionalų požiūrį bei išskirtinį dėmesį.

Taip pat išskirtinę padėką noriu tarti šio skyriaus personalui už puikią priežiūrą po operacijos.

Dėkoju Jums ir linkiu kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Pagarbiai, A. Ž., 2016 m. kovo 9 d.

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už atliktą operaciją. Tariu ačiū gydytojams ir slaugos darbuotojams už pagalbą, moralinę paramą, gerus žodžius man sveikstant.

R. S., 2016 m. kovo 9 d.

Norėčiau padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio specialistams, kurie man padėjo, o ypač slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios kiekvieną dieną prie manęs budėjo.

Ačiū, R. S., 2016 m. kovo 7 d., Vilnius

Labai dėkinga I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už jo gerą ir nuoširdų gydymą. Visam personalui už nuoširdumą ir jautrumą.

T. K., 2016 m. kovo 7 d., Trakų raj.

Norėčiau padėkoti, žemai nusilenkti specialistams, kurie dirba Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (toliau – RVUL) Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje. Kodėl? Todėl, kad šio skyriaus specialistai suteikė man galimybę gyventi be kosulio. O viskas iš pradžių…

2013 m. sausio mėn. būdama 24 savaitę nėščia pradėjau kosėti. Kosėjau labai stipriai. Šeimos gydytojas, kaip pridera, išrašė siuntimą pas pulmonologą, otorinolaringologą, tačiau visi galimi nėštumo metu padaryti tyrimai buvo geri, išskyrus skreplių pasėlio, nuolat rasdavo bakteriją: Streptococcus pneumoniae.

Susitaikiusi su mintimi, jog nesergu arba sergu refliuksu, nenustatyta alergija ar lėtine vėžio forma (nesu medikė, bet tuo metu, patikėkit, fantazija atsirado ir puikiai veikė), taip gyvenau visus trejus metus. Visos kitos diagnozės buvo paneigtos (galimo kosulio priežastys dėl tuberkuliozės, bronchinės astmos ,širdies ar kraujagyslių ligų nepasitvirtino). Aplankiau daugybę medikų ir, kas įdomiausia, ne vieną otorinolaringologą (tarp jų ir profesorių, vardo neminėsiu) buvau aplankiusi, bet mano „nuostabiosios“ mažytės tonzilės nekėlė abejonių, jog jos „sveikos“… Tik ne gydytojai otorinolaringologei Violetai Pčalinienei, pas kurią apsilankiau 2015-2016 m. tarpušventyje. O viskas buvo taip…

2015 m. lapkritį pradėjau dar intensyviau kosėti. Šeimos gydytojo rekomendacijos buvo gerti kuo daugiau arbatų ir pasveiksiu. Iki gruodžio mėn. intensyviai prakosėjusi ir „prigėrusi“ bronchoherba su saldymedžiu arbatų „atšliaužiau“(tiesiogine to žodžio prasme) pas budintį gydytoją. Jis išrašė antibiotikų, sakė, praeis, bet nepraėjo. Praėjus dar dviem savaitėms po antibiotikų vartojimo vėl budintis išrašė man tų pačių antibiotikų (tik šįkart 2 pakelius), sakė, praeis, bet nepraėjo. Pabaigus vartoti antibiotikus, pradėjo skaudėti ausį. Vėlgi, gelbėjo budintys šeimos gydytojai. Tik šįkart gavau ne receptą ketvirtam pakeliui antibiotikų, bet siuntimą į RVUL konsultacijai (nes Centro poliklinikos otorinolaringologai nedirbo). Priėmė daktarė V. Pčalinienė, apžiūrėjo ir sako: Jūsų problema yra gerklėje. Reikia operuoti tonziles. Nežinau kodėl, bet tuo metu pajutau labai didelį palengvėjimą. Iš karto sutikau net nesvarstydama. Ir štai kovo pirmoji, ir aš jau ligoninėje…

Visai nešaltas rytas buvo, o gal tik man jis toks pasirodė. Atvykau, užsiregistravau, išoperavo ir dabar sau sėdžiu namuose ir valgau vaikišką skystą košytę – tokios medikų rekomendacijos – jos man šventos.

O jeigu rimtai, tai nuoširdesnių žmonių už pasišventusius žmones, kurie dirba ligoninės 7 aukšte, Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje, nesu sutikusi. Dar neteko matyti labiau atsidavusių Hipokrato priesaiką priėmusių žmonių.

Ypatingai noriu padėkoti Gydytojui otorinolaringologui Giedriui Strazdui, skyriaus vedėjui, anesteziologui ir visam slaugytojų, jų padėjėjų būriui. Jos kaip skruzdėlytės bėgiojo nuolat patikrindamos, ar tinkamai guliu, ar viskas man gerai, ar nepykina, neskauda. Nuostabiau susidirbusio kolektyvo nesu mačiusi, o mačiusi, patikėkit, esu ne vieną.

Žodis ačiū yra per silpnas, ką dabar norėčiau pasakyti. Bet stipresnio ir nuoširdesnio žodžio nežinau. Ačiū už dovanotą antrą gyvenimą be kosulio. Ačiū, kad esate, likite ir toliau tokie nuostabūs.

Nuoširdžiai, I. V., 2016 m. kovo 6 d.

Nuoširdžiai dėkojame ligoninės Skubiosios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam 2015 m. kovo 5 d. už operatyvų ir profesionalų darbą.

Atvykę į Skubiosios pagalbos skyrių vėlai vakare (apie 21 val.) su I ir II laipsnio nudegimais sulaukėme išskirtinio dėmesio bei aukšto lygio medicininių paslaugų suteikimo.

Malonu žinoti, kad esant nelaimingam atvejui visada galima patikėti savo sveikatą ir gyvybę mūsų medicinos darbuotojams, kurie laiku ir kompetetingai atlieka savo darbą.

Ačiū, kad esate!

A. K., 2016 m. kovo 5 d.

Ligoninėje vyrauja susiklausymas, aukšta darbo ir bendravimo kultūra. Čia dirba plačių širdžių darbuotojai, kuriems esu nuoširdžiai dėkingas už nuolatinį rūpestį, atidumą.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už profesionalumą, žmogiškumą, gera nuotaiką, malonų bendravimą ir gerą darbą. Norėtųsi, kad gydytojos neurologės Ingos Rakauskienės darbas būtų įvertintas ligoninės vadovybės.

Linkiu Jums ir Jūsų kolektyvui kuo stipriausios sveikatos, kantrybės ir kuo mažiau sunkių ligonių.

Su pagarba, S. J., 2016 m. kovo 4 d., Šalčininkai

Širdingas dėkui gydytojui ortopedui traumatologui Tomui Sveikatai už klubo sąnario keitimo operaciją. Ir visam Ortopedijos skyriaus kolektyvui už dėmesį ir gerai atliktą darbą.

T. G., 2016 m. kovo 4 d., Vilnius

Dėkoju Terapijos skyriaus vedėjai vidaus ligų gydytojai Reginai Petrauskienei už jos gerą gydymą, nuostabią šypseną ir gerus žodžius.

R. G., 2016 m. kovo 4 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame už didelį dėmesį, profesionalią visokeriopą pagalbą gydant ir slaugant mamą.

Nepaisant pacientės amžiaus ir sunkios būklės, tokia nuostabi Terapijos skyriaus komanda padarė daugiau nei įmanoma pacientės būklei pagerinti. Ypač dėkingai vidaus ligų gydytojai Alai Tiutnevai ir skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei.

Su didele pagalba! E. S., 2016 m. kovo 4 d., Vilnius

Dėkojame visam kolektyvui už gerą gydymą, o ypatingai Terapijos skyriaus vidaus ligų gydytojai Irenai Šadzevičienei už gerą gydymą ir slaugymą.

E. G., 2016 m. kovo 4 d.

Ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už Jos profesionalumą, kantrybę ir supratimą. Dėmesys ir pagarba kiekvienam ligoniui suteikia mums, ligoniams, jėgų greičiau pasveikti ir grįžti į namus. Sveikatos ir Dievo palaimos Jai ir visam aptarnaujančiam kolektyvui.

J. V., 2016 m. kovo 3 d., Šalčininkai

Tariu nuoširdų Ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei, visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalumą, dėmesį, rūpestį. Visos šios puikios medikų savybės padeda mums greičiau sveikti. Nuo saulučių, įžengusių į palatą, net skausmas atslūgsta.

Linkiu Jums visiems sveikatos ir laimės.

Pagarbiai, D. K., 2016 m. kovo 3 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdumą, malonų bendravimą, profesionalumą ir rūpestį.

Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Boženai Subotkevič už jos profesionalumą ir atsidavimą.

Iš visos širdies linkiu visiems stiprybės ir ištvermės, sveikatos ir geros nuotraikos.

Su didžiule pagarba! J. K., 2016 m. kovo 3 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei už dėmesį, nuoširdumą, rūpestingumą, profesionalumą, kantrybę ir sunkų darbą.

Vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų ir kokybišką darbo organizavimą skyriuje, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms – už jų atsidavimą sunkiam darbui, šypseną, supratingumą.

Didelis Jums Ačiū!

T. K., 2016 m. kovo 1 d., Trakų raj.

Noriu iš visos širdies padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, ypač gydytojai neurologei Bernadetai Viesulaitei, už kruopštų darbą, gerus žodžius. Visam kolektyvui: slaugytojoms ir jų padėjėjoms, jos tikrai atlieka tokį sunkų darbą, telydi jas visada laimė, džiaugsmas ir gerumas. Nes jų darbe vien tik liūdnos dienos.

Sėkmės Jums, visos brangiausios!

J. Č., 2016 m. kovo 1 d., Elektrėnų sav.

Reiškiam savo nuoširdžią padėką visam Traumatologijos skyriaus medicinos personalui už profesionalumą, jautrų požiūrį į pacientus, gerumą ir pasirengimą iškart po pirmo prašymo ligoniui ištiesti pagalbos ranką! (I posto personalui). Prašome padėkoti visam kolektyvui!

Išskirtinė padėka gydžiusiam gydytojui ortopedui traumatologui Eugenijui Piešinai!

19 ir 9 palatų pacientai, 2016 m. vasario 29 d.

Reiškiu nuoširdžią padėką vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, taip pat visamTerapijos skyriaus kolektyvui už dėmesingumą ir gerą elgesį su pacientais.

J. B., M. G., I. Š., 2016 m. vasario 26 d. 

Dėkojame visam Terapijos skyriaus personalui už gerą gydymą, aptarnavimą, slaugytojoms taip pat už jų gerą elgesį ir švelnumą.

O ypač vidaus ligų gydytojai Irenai Šadzevičienei už gerą gydymą ir nuoširdumą. Kad būtų daugiau tokių gydytojų.

J. B., Z. D., P. A., 2016 m. vasario 26 d.

Nuoširdžiai dėkojame visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalumą, supratimą ir gerą darbą. Didelis ačiū gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdumą, malonų bendravimą, profesionalumą ir rūpestį.

Su pagarba! O. T., 2016 m. vasario 26 d., Vilniaus raj.

Noriu padėkoti visam gydančiam personalui, gydytojui neurochirurgui Gyčiui Šustickui, už jų profesionalumą ir rūpestį, o ypač nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Rasai Urbonienei už jos žmogišką šilumą bei jautrumą, pagalbą sunkiu metu. Ačiū!

J. S., 2016 m. vasario 25 d., Ignalinos raj.

Noriu nuoširdžiai padėkoti jūsų ligoninės darbuotojams, pradedant gydytoju ortopedu traumatologu Vygandu Naviku, kuris aiškiai ir greitai suteikė pirminę apžiūrą, išoperavo, konsultavo ir padėjo atsistatyti, šaunus bendravimas, puikus humoro jausmas, ūkiškas pateikimas, visiškas pasitikėjimas šiuo daktaru. Taip pat noriu padėkoti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Gintarei Vaitkienei, kuri parengė puikų planą reabilitacijai, ir už visas malonias konsultacijas pacientui patogiu metu. Padėka kineziterapeutėms ir ergoterapeutei: Kristinai, Martynai, Robertai ir kitoms. Ačiū už gerą rezultatą ir malonų bendravimą.

V. M., 2016 m. vasario 25 d.

Nuoširdžiai noriu padėkoti visiems Traumatologijos skyriaus darbuotojams už jų atsakingą, daug kantrybės reikalaujantį darbą. Ypatingai dėkoju tikroms profesionalėms ir be galo nuoširdžioms slaugytojoms Teresai Ilkevič, Ievai Šukelytei, slaugytojų padėjėjoms Edminai Šafranovičienei ir Marijai Kvač.

Visam kolektyvui didelis AČIŪ už mamos D. L. priežiūrą po šlaunikaulio lūžio operacijos.

Z. B., 2016 m. vasario 25 d., Vilnius

Noriu išreikšti didžiulę padėką Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai už aukščiausią profesionalumą, kai po ilgų kančių jis per trumpą laiką pastatė mane ant kojų.

Taip pat noriu padėkoti skyriaus medicininiam personalui už jautrų požiūrį į pacientus, ypač slaugytojoms Anželikai Zenovič, Valeriyai Kozlovai, Linai Kosenko ir jų padėjėjoms.

Kuo daugiau tokių jautrių žmonių, didžiulis ačiū jiems.

S. S., 2016 m. vasario 23 d., Visaginas

Nuoširdžiai dėkoju neurochirurgui Sauliui Širšinaičiui už profesionalumą, rūpestingumą, dėmesį ir galimybę gyventi be skausmo.

Taip pat didelis ačiū visam Neurochirurgijos skyriaus personalui.

Pagarbiai G. D., 2016 m. vasario 22 d., Trakų raj.

Nuoširdžiai dėkojame Akių ligų skyriaus gydytojams, slaugytojoms. Tai labai aukštos kvalifikacijos darbuotojai, atsakingai žiūrintys į savo darbą. Malonus bendravimas, mokėjimas rasti kontaktą su ligoniais. Visuomet su šypsena, nepavargstantys nuo pacientų. Tai, mūsų nuomone, aukšto įdirbio rezultatai. Labai išsami gydytojų priežiūra, visuomet nuodugnus ligos ištyrimas. Neskubama išsiųsti namo. Ačiū jums labai už viską!

M. Z., V. Ch., 2016 m. vasario 22 d., Vilnius, Nemenčinė

Širdingai dėkojame II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui neurologui Aleksandrui Vilionskiui ir visam šio skyriaus personalui už tėvuko V. Š. gydymą.

Dukra M. B., 2016 m. vasario 19 d.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už nuoširdumą, supratingumą, profesionalumą ir labai atsakingą darbą.

Ypatingai dėkoju gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už rūpestingumą ir labai žmogišką nuoširdumą.

Puikiai žinau, kokį sunkų darbą Jūs dirbate. Iš visos širdies linkiu visiems stiprybės ir ištvermės, sveikatos ir geros nuotaikos.

Su didžiule pagarba! 2016 m. vasario 18 d., Vilnius

Noriu padėkoti mane gydžiusiam RVUL Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui bei jam talkinusiam rezidentui Vytautui Mikelevičiui už tai, jog savo profesionalumu, savo žiniomis, kantrybe bei suteikta motyvacija kovoti ir nepasiduoti ligoms leido man vėl atsistoti ant kojų po patirtų labai sunkių traumų.

Taip pat noriu padėkoti visam Traumatologijos skyriaus personalui už kasdienį rūpestį, malonų bendravimą ir dvasinį palaikymą sunkiomis akimirkomis sveikstant.

A. K., 2016 m. vasario 18 d.

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už malonų bendravimą, profesionalią pagalbą.

Dėkoju skyriaus kolektyvui už rūpestį ir aptarnavimą.

B. M., 2016 m. vasario 18 d., Tauragės raj.

Esame labai dėkingos I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už jo gerą ir nuoširdų gydymą ir visam personalui už nuoširdumą ir jautrumą.

Slaugytojoms dėkojame už nuoširdų slaugymą. Taip pat slaugytojų padėjėjoms už nuoširdumą ir gerumą.

R. P. ir J. V., 2016 m. vasario 17 d., Kaunas, Vilnius

Noriu padėkoti gydžiusiam gydytojui ir visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto personalui už dėmesingą požiūrį į ligonius.

I. P., 2016 m. vasario 17 d., Vilniaus raj.

Dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto personalui – gydžiusiam gydytojui, vyresniajai slaugytojai ir visoms mergaitėms (slaugytojoms ir jų padėjėjoms) – už dėmesį ir meilę.

Labai dėkinga, pagarbiai, Č. G., 2016 m. vasario 17 d., Vilnius

Ačiū visam Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui už gerą elgesį su manimi.

V. A., 2016 m. vasario 16 d., Vilnius

Norėčiau padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Dianai Žemaitienei ir skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei už jų paprastumą ir nuoširdumą, malonų bendravimą su pacientais. Šios moterys nežiūri, kokią padėtį užimi visuomenėje, ir joms nesvarbu, ar esi iš miesto, ar iš provincijos. Elgiasi su visais vienodai. Linkiu šioms medikėms ir ateityje išlikti tokiomis pačiomis.

A. K., 2016 m. vasario 15 d., Elektrėnai

Esu labai dėkingas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui – gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už jų profesionalumą, kompetentingumą.

Labai ačiū.

J. V., 2016 m. vasario 12 d., Grigiškės

Esu labai dėkingas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui. Dėkoju už gerą priežiūrą, nuoširdumą, gailestingumą, gerą žodį! Didelis Jums Ačiū!

S. K., 2016 m. vasario 12 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei, ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai, bendrosios praktikos slaugytojoms Boženai Subotkevič, Violetai Suvorovienei, Marijai Jermalkovič, Marinai Bracuk, Aleksandrai Stašauskienei, Ritai Černiauskienei, Gonoratai Suchorukovai, slaugytojų padėjėjoms Liudmilai Pacynai, Veronikai Mikulskajai, Aldonai Slavinskienei, Barbarai Kasperovič, Janinai Maleiko ir visam kitam personalui už rūpestingą, atidų, sunkų darbą.

Č. L., 2016 m. vasario 12 d., Šalčininkų raj.

Didelis ačiū I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už rūpestį ir aptarnavimą. Ypač dėkui gydytojai Ingai Rakauskienei už gerą nuotaiką, išklausymą, malonų bendravimą ir profesionalią pagalbą.

Už paslaugumą – 517 palatos slaugytojai Boženai.

Kuo nuoširdžiausi linkėjimai ir ateityje dirbant nelengvą ir atsakingą darbą Jums ir Jūsų artimiesiems.

Su pagarba, N. S., 2016 m. vasario 12 d., Šiauliai

Giliai širdy visatos lobiai paslėpti –

Jūs jau suradot raktą nuo slaptingos skrynios.

Ačiū, kad auksagryniu gerumu, savo nuoširdžiu darbu šildot, suteikiat vilties ir stiprybės.

Reiškiu nuoširdžią padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui ir vedėjai J. Paškevičienei;

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai G. Vaitkienei už kvalifikuotą gydymą, gerą priežiūrą reabilitacijos metu, geranoriškumą ir konsultacijas dėl tolimesnio gydymo;

Kineziterapeutėms: R. Lamsodytei – už nepakartojamus masažus, K. Skindel – už priežiūrą salėje, J. Konežaitei, S. Povilonytei – už nuostabias treniruotes baseine;

Fizioterapeutei A. Paradnevičienei už magnetoterapiją ir suteiktas žinias apie ją;

Ergoterapeutei M. Stommaitei už nuolatinę šypseną ir padrąsinimą, už šiltą bendravimą.

Tačiau didžiausią AČIŪ noriu pasakyti V. Masalskienei už begalinę kantrybę, už pagalbą, už padrąsinimus, už profesionalumą, rūpestį ir šilumą, už šiltus žodžius ir gerą nuotaiką, už suteiktą galimybę gyventi taip, kaip iki operacijos.

Noriu palinkėti visam Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui stiprybės, kantrybės, sveikatos ir Dievo palaimos.

Jei Žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus! Šiluma, šiltas bendravims ir profesionalus darbas išgydo mus.

Su didžiule pagarba, G. J., 2016 m. vasario 10 d.

Nuoširdžiai dėkoju Skubiosios pagalbos skyriaus medicinos gydytojui Viliui Žideliui už suteiktą labai greitą ir kvalifikuotą pagalbą, už nuoširdumą, atidumą išaiškinant mano sunkios ligos priežastį.

Linkiu Jam būti visada tokiam energingam ir darbščiam savo profesijos srityje.

Labai, Gydytojau, Jums Ačiū.

N. C., 2016 m. vasario 10 d., Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui už rūpestį, priežiūrą ir nuoširdumą.

I. S., 2016 m. vasario 9 d., Kaišiadorių raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už pasiaukojantį darbą, aukštą profesionalumą ir žmogiškąjį gerumą.

Ačiū visam personalui, slaugytojoms už kantrybę, profesionalumą, atidumą.

Linkiu sėkmės, sveikatos ir asmeninės laimės visam skyriaus kolektyvui.

G. D., 2016 m. vasario 8 d., Vilnius

Pirmiausia noriu padėkoti visam Terminių traumų skyriaus personalui. Jie čia visi nuostabūs, nes mano kojas gelbsti kaip tik įmanoma, o ypač skyriaus vedėjas V. Vaitkus. Taip pat noriu padėkoti II Chirurgijos skyriaus I ir II posto personalui. Ten aš buvau gydomas nuo pankreatito ir jau du mėnesius nejaučiu jokių skausmų.

Dar labai norėčiau padėkoti socialinėms darbuotojoms, jos visos geros ir nuostabios, o ypač Ana Rynkovičienė. Ji man labai daug padėjo, ypatingai 2015 m. gruodžio 29 d., jeigu manęs nebūtų paguldę tą dieną, jau būčiau be kojų. Dėkoju Anai iš visos širdies ir linkiu jai visko, kas yra geriausia šiame pasaulyje.

Su pagarba, F. V., 2016 m. vasario 8 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei už nuoširdumą, kompetenciją, rūpestingumą, profesionalumą.

Visam personalui – už gerumą, mandagumą, kantrybę. Slaugytojoms Irenai Lapševič, Honoratai Suchorukovai, slaugytojų padėjėjoms Alinai Kislovskajai, Natalijai Rackevič, Erikai Lopatinai, Renatai Lyskoitis, šeimininkei Danutai Grablevskai.

D. L., H. P., J. G., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius, Šalčininkai

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už kruopštų ir nuoširdų darbą, gerą žodį, rūpestį.

Ypač dėkojame slaugytojai Boženai Subotkevič už jos profesionalumą ir atsidavimą.

Ačiū! D. M., 2016 m. vasario 5 d., Kupiškis

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už kruopštų ir nuoširdų darbą, rūpestį ir gerą žodį.

Ypač dėkoju gydytojai neurologei Ingai Slautaitei už jos profesionalumą, atidumą ir šilumą. Ačiū!

Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Marijai už jos gerumą ir nuoširdų darbą.

I. V., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius

Noriu padėkoti visam Ortopedijos skyriaus personalui. Šie žmonės tiesiog Dievo siųsti. Ačiū už jų dėmesingumą kiekvienam pacientui. Daug slaugytojų ir jų padėjėjų teko sutikti, tačiau šįkart dėmesys ir gerumas išskirtiniai. Tiesiog stebiuosi, iš kur jos turi tiek gerumo ir kantrybės. Visada išlikite tokios.

I. U., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius

Širdingai dėkingi Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už gerą gydymą, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms, o ypač skyriaus vedėui Pauliui Gradauskui už suteiktą kokybišką pagalbą.

Su pagarba, I. L., I. Z., 2016 m. vasario 5 d.

Mes, ligoniai iš Neurochirurgijos skyriaus 18 palatos, labai patenkintos sesučių darbu, ypač sesučių Jelenos ir Julijos kruopščiu darbu ir maloniu aptarnavimu. Linkime daug sveikatos ir ištvermės jų nelengvame darbe.

Su pagarba, G. L., R. N., L. B., 2016 m. vasario 5 d., Vilnius

Labai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojoms už nuoširdų darbą ir profesionaliai suteikiamą pagalbą.

Ačiū skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei ir superkolektyvui Robertai Lamsodytei, Viktorijai Masalskienei, Anai Paradnevičienei, Gražinai Marozienei… ir visoms kitoms fėjoms, kurios puikiai išmano savo darbą ir visada nuoširdžiai šypsosi!

Dėkoju gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už nuoširdų supratingumą ir operatyviai suteiktą medicininę pagalbą!

Labai dėkoju visam Jūsų puikiam kolektyvui ir siunčiu geriausius linkėjimus! Šypsokitės!

Pagarbiai, G. B., 2016 m. sausio 31 d.

Labai norėtume padėkoti visam Ginekologijos skyriaus personalui – slaugytojoms, jų padėjėjoms, gydytojams, o ypač skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už aukštą profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį ir šilumą. Taip pat už sveikti padedantį humorą.

Nuoširdus AČIŪ.

R. Č., A. M., 2016 m. sausio 29 d., Vilnius, Alytus

Šių metų sausio 20 d.  buvau stacionarizuota į Jūsų ligoninę operacijai, kairiojo kelio sąnario girnelės implantui. Operavo mane prof. Narūnas Porvaneckas. Jam asistavo Konstantin Siomin ir Šarūnas Venckus. Anesteziologė Miroslava Michailovskaja. Darbavosi slaugytojos ir jų padėjėjos nuostabiai.

Operacija įvyko sklandžiai, pooperacinis laikotarpis taip pat buvo sklandus.

Slaugytojoms, jų padėjėjoms, maisto išdalytojoms, valytojoms mano širdis nebegali išreikšti nuoširdžiausių žodžių. Kokia esu Jums visiems dėkinga. AČIŪ!

A. M., 2016 m. sausio 29 d., Vilnius

2016 m. sausio 15-30 d. man teko gydytis Jūsų ligoninėje, Neurochirurgijos skyriuje. Man buvo garbė ir malonumas gydytis įstaigoje, kurioje dirba tikri savo darbo profesionalai nuo aukščiausių iki žemiausių grandžių.

Ligoninėje vyrauja susiklausymas, aukšta darbo ir bendravimo kultūra. Čia dirba plačių širdžių darbuotojai, kuriems esu nuoširdžiai dėkinga už nuolatinį rūpestį, atidumą, atsidavimą, ir linkiu dirbti su tokia pat ugnele kaip ir iki šiol. Tegul nepavargsta jūsų rankos ir širdys.

Išskirtinai dėkoju gydytojui neurochirurgui A. Tamuliui už profesionalumą, žmogiškumą, gilinimąsi į ligonio situaciją.

Pasigydžius Jūsų ligoninėje apima pasididžiavimo jausmas Lietuvos medicina.

Linkiu visam kolektyvui kuo mažiau sunkių ligonių ir kuo daugiau protingo dalykiško dėmesio iš Vyriausybės (taip pat ir įvertinimo).

D. S., 2016 m. sausio 28 d., Ukmergė

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti RVUL Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikiai atliktą operaciją, už jos kompetenciją ir profesionalumą, dėmesingumą ir nuoširdumą, už suteiktą viltį susilaukti vaikų.

Taip pat norėčiau išreikšti nuoširdžiausią padėką visam Ginekologijos skyriaus personalui už nuostabią priežiūrą, kvalifikuotą pagalbą, rūpestį ir gerą nuotaiką bei padrąsinimus.

Ačiū visiems šio skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms ne tik už jų profesionalią pagalbą, bet ir už šypsenas bei gerus žodžius, be kurių sveikimo procesas būtų žymiai sunkesnis. Stiprybės, stiprios sveikatos ir kantrybės jums jūsų kilniame ir svarbiame darbe.

Su pagarba, A. S., 2016 m. sausio 27 d., Vilnius

Nuoširdų padėkos žodį tariu Medicinos mokslo ir praktikos žinovei – gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei, padėjusiai sėkmingai įveikti mane ištikusią negalią ir vėl pakilti gyvenimui…

Prasmingais savo darbais kurkime Naująją Lietuvą!

Pagarbiai, R. V. R., 2016 m. sausio 24 d., Vilnius

Labai norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gerb. Vladui Kiedai ir visam skyriaus personalui už nuoširdų darbą.

Skyriaus vedėjas atsidavęs pacientams, neskaičiuodamas darbo valandų rūpinasi jų sveikata. Daktaras nuoširdus, sugebantis pakelti ligoniams nuotaiką.

Slaugytojos savo darbą atlieka nepriekaištingai.

Didžiausias ačiū palatos slaugytojai Onai Sabonienei, skyriaus vyresniajai slaugytojai Jadvygai Rodz, slaugytojai Marijai Malyševai ir visam personalui. Labai gera ir nuoširdi mano palatos sesutė Augustė Stalauskaitė.

Gydytojams Artūrui Šatkauskui, Žilvinui Chamanskiui.

Visiems didžiausias Ačiū.

Noriu taip pat palinkėti stiprybės, kantrybės, sveikatos ir Dievo palaimos. Džiaugiuosi, kad pas mus tiek daug nuoširdžių, savo darbą mylinčių, atsidavusių pacientams gydytojų ir slaugytojų.

Dėkoju iš visos širdies.

R. K., 2016 m. sausio 21 d., Vilnius

Po uždelstos nosies traumos patekau į Ausų, nosies ir gerklės ligų skyrių, kur sulaukiau didelio supratimo, dėmesio ir kruopštaus gydymo. Gydymą pradėjo skyriaus vedėjas S. Balseris, bendrauti teko beveik su visais gydytojais. Tai labai aukštos kvalifikacijos, atsakingai dirbantis kolektyvas. Dirbti jame labai pasisekė jaunai gydytojai rezidentei.

Atskira padėka tiesiogiai su ligoniais dirbančiam medicinos personalui. Visos geros nuotaikos, paslaugios, rūpestingos. Net nėra ką labiau išskirti.

Labai ačiū visiems ir geros kloties!

G. S., 2016 m. sausio 20 d., Vilnius

Norime nuoširdžiai padėkoti šios ligoninės Ginekologijos skyriaus  gydytojams už labai gražų priėmimą, nuoširdų gydymą ir priežiūrą.

B. S. su sūnumi, 2016 m. sausio 20 d., Varėnos raj.

Dėkoju gydytojui urologui D. Šlaitui už gerą ir rūpestingą gydymą. Didelis ačiū visam Urologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui.

R. M., 2016 m. sausio 18 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame visam Traumatologijos skyriaus personalui ir mūsų Mamą F. Ž. operavusiam ir sugebėjusiam įteigti ligonei viltį, kad tikrai pasveiks ir galės vaikščioti gydytojui ortopedui traumatologui M. Gagilui, ir nuostabiajai slaugytojai Justei, savo šypsena sušildančiai ir ligonius, ir jų artimuosius, ir skyriaus kineziterapeutei, ir visoms mieloms slaugytojoms, kurių vardų nesuspėjome sužinoti, nes jos vis bėgioja ir sukasi kaip vijurkai – visiems visiems dėkojame už puikią ligonių priežiūrą ir slaugą, už rūpestį ir būtinąją pagalbą.

Kadangi Mamai jau 90 metų, teko buvoti ne vienoje ligoninėje. Galiu drąsiai sakyti – Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė – viena geriausių, kurias teko matyti.

Didžiausios sėkmės ir ištvermės jūsų nelengvame darbe.

Pagarbiai, V. J., 2016 m. sausio 18 d., Vilnius

Didelė padėka už nuostabų Neurochirurgijos skyriaus personalo aptarnavimą, priežiūrą ir gydymą. Nuostabūs 930 palatos gydytojai, ypač slaugytojos ir jų padėjėjos. Didelis jums Ačiū, linkime ir toliau taip su šypsenomis dirbti. Ačiū jums visiems.

V. M., 2016 m. sausio 15 d., Vilnius

Aš, L. L., noriu nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Didelis ačiū gydytojai Jolantai Paškevičienei už jos supratingumą ir užuojautą pacientams, už skyriaus darbo organizavimą, už individualų požiūrį į kiekvieną ligonį.

Noriu padėkoti sklandžiai dirbančiam kolektyvui. Ačiū jums, brangieji, už jūsų darbą.

L. L., 2016 m. sausio 14 d.

Noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio kolektyvui: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, gydytojams už sunkų, atsakingą, rūpestingą darbą. Labai šaunūs darbuotojai. Ačiū už gerą priėmimą ir gerą priežiūrą.

V. S., 2016 m. sausio 13 d., Ukmergės raj.

Norėčiau padėkoti visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už nuoširdžią priežiūrą. Ačiū sakau Augustei Statauskaitei, Onai Sabonienei, Veronikai Miškinienei. Ačiū gydytojui Haroldui Džibladzei. Dėkoju už pagalbą slaugytojų padėjėjoms Nijolei Jankauskienei, Neringai Skujaitei.

Savo gydytojui noriu padėkoti, kad padėjo sunkią akimirką. Slaugytojoms už nuoširdų darbą.

Linkiu, ir norėčiau, jog būtų daugiau tokių gydytojų kaip H. Džibladzė! Skubiosios pagalbos skyriuje man būnant sunkios būklės teko gydytoją ginti už sąžiningai atliktą darbą! Ačiū!

R. K., 2016 m. sausio 8 d., Vilnius

2015 m. lapkritį – gruodį teko pabuvoti RVUL ir labai norėčiau padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus komandai. Buvau maloniai nustebintas trenerių Santos Povilonytės, Justinos Konežaitės, Valdo Tilvyčio, Anos Paradnevičienės profesionalumu ir rūpestingumu, vyresniosios slaugytojos Dianos Žemaitienės paslaugumu ir supratingumu bei, žinoma, puikios gydytojos ir vadovės Jolantos Paškevičienės, kuri pastebi kiekvieną ligonį ir laiku suteikia jam individualią pagalbą, organizuotumu – ji subūrė puikų kolektyvą, kurio dėka žmonės vėl patiria džiaugsmą gyventi be skausmo.

Ačiū dar kartą.

M. T., 2016 m. sausio 2 d., Vilnius


2015 m. padėkos

2 Visam II Chirurgijos skyriui savo ir savo šeimos vardu dėkoju už nuoširdų rūpestingumą ir pasišventimą.

Linkiu sėkmės Jūsų atsakingame darbe. Tesaugo Jus Dievas!

Pagarbiai, L. K., 2015 m. gruodžio 28 d., Vilnius

Didžiųjų metų švenčių proga norėčiau padėkoti ypatingiems žmonėms.

Rašo Jums buvusi Daktaro Narūno Porvanecko pacientė – 87 metų močiutė B. K., prieš 5 metus jo operuota. Buvau patekusi į garbaus daktaro, pasiekusio aukščiausio savo profesijos įvertinimo laipsnių, rankas, bet man šis Daktaras visuomet išliks atmintyje kaip ŽMOGUS – DAKTARAS, kuris grąžino man galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą. Sulaukusi tiek metų galiu judėti, dirbti – džiaugtis gyvenimu. Daktaras N. Porvaneckas nesistengia dirbtinai įtikti savo pacientams, bet SĄŽININGAI atlieka tai, ką turi atlikti – su dėmesiu ir “sveiku humoru”. Kas dar labai svarbu, gydymo metu pastebėjau, kad jis neskirsto žmonių – pacientų į “svarbius” arba “nepaprastus”, į “eilinius” arba “paprastus”, manau, DAKTARAS dirba puikiai suprasdamas, kad “prieš DIEVĄ visi esame LYGŪS”. Iš visos ŠIRDIES dėkoju gerbiamam Daktarui Narūnui Porvaneckui, visam su juo kartu operuojant ir po operacijos dirbusiam medicinos personalui, dėkoju sveikatos apsaugos sistemoje Sąžiningai dirbantiems Žmonėms, kad man, nors ir būnant garbaus amžiaus, buvo sudaryta galimybė gyventi be skausmo.

Linkiu gražių švenčių!

Su didžiausia pagarba, B. K., 2015 m. gruodžio 24 d.

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui už puikų jo vadovaujamo skyriaus viso personalo pasiaukojantį, sunkų, nuoširdų darbą, sąžiningą slaugytojų, slaugytojų padėjėjų savo pareigų atlikimą. Dėkoju gydančiai gydytojai Karolinai Noreikaitei, dėkoju Marijai Jermalkovič, Boženai Subotkevič, Violetai Suvorovienei ir visam skyriaus personalui, visoms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms, šeimininkei. Nuoširdžiausi padėkos žodžiai už slaugymą, gydymą, puikią priežiūrą.

Pacientės V. Ž. dukra A. V., 2015 m. gruodžio 18 d., Vilnius

Dėkojame gerb. Sergejui Gaižauskui ir visiems Urologijos skyriaus darbuotojams už pareigingumą, kruopštumą ir rūpestingumą, atliktą operaciją ir ligonių gydymą. 

Daug dėkingumo žodžių Jūsų vadovaujamam kolektyvui už pasišventimą sunkiam ir atsakingam darbui.

Ligoniai geriau jaučiasi ne tik Jūsų profesionalumo dėka, bet ir dėl gerųjų žmogiškųjų savybių sugebėjimą panaudoti kiekvienam ligoniui.

Jūsų nuoširdumas ir mokėjimas bendrauti su ligoniais gydo geriau nei vaistai.

Ačiū, A., 2015 m. gruodžio 18 d., Vilnius

Norime išreikšti didžiulę pagarbą Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus aptarnaujančiam personalui už savalaikę pagalbą, už mandagų ir dėmesingą bendravimą ir aptarnavimą. Kai dirba toks personalas, ligoninėje praleistas laikas lekia nepastebimai! Visi prašymai ir paslaugos išpildomi nedelsiant, palatoje visada švaru ir jauku.

Ypatinga padėka gydytojui neurologui Kęstučiui Kudžmai, slaugytojoms ir jų padėjėjoms Anai Slavinskienei, Irenai Lapševič, Olgai Leškovič, Jelenai Nesterovai, Natalijai Rackevič, Erikai Lopatinai, Alinai Kislovskajai.

J. G. ir I. K., 2015 m. gruodžio 18 d.

Mieli mano kolegos iš Akių ligų skyriaus! Aš ir mano palatos kaimynė nuoširdžiai dėkojame visam medicinos personalui, o ypatinga padėka – gydytojai oftalmologei Jūratei Sveikatienei, mieloms, geroms slaugytojoms ir jų padėjėjoms Liucijai Lisovskai, Leokadijai Curukovienei, Leokadijai Rymašienei, Galinai Peško, taip pat visoms likusioms. Taip pat dėkojame už skanų pacientų maitinimą. Visiems didelis ačiū už profesionalumą, rūpestingumą – jautėmės kaip Rojuje!

Sveikiname su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais 2016 metais, kurie Jums atneš laimės ir sveikatos! Mes Jus mylime!

P. S. ir V. G., 2015 m. gruodžio 17 d., Vilnius, Visaginas

Labai dėkojame Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojams už rūpestingumą.

J. P., A. B., 2015 m. gruodžio 15 d.

Gruodžio 13 d., apie 18.30 val., atvykau į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Noriu labai padėkoti gydytojai akušerei ginekologei Sigitai Racinienei. Esu sužavėta jos supratingumu, nuoširdumu, neabejingumu. Gydytoja labai ramiai išsiaiškino situaciją, nuoširdžiai domėjosi mano būkle ir davė naudingų patarimų. Prašau perduokite gydytojai didelį ačiū.

N. B., 2015 m. gruodžio 14 d.

Norėčiau pareikšti didelę padėką Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Traumatologijos ir Ortopedijos skyrių gydytojams ir slaugos personalui už profesionalumą, rūpestį ir priežiūrą, už kantrybę su ligoniais. Didelis ačiū visiems už pagalbą reikiamu metu.

E. T., 2015 m. gruodžio 12 d.

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką Jūsų ligoninės Ūmių apsinuodijimų skyriaus darbuotojas. Neseniai teko gydytis šiame skyriuje dėl alkoholinės abstinencijos.

Nors savijauta buvo labai bloga, mane kankino abejonės, ar “atsiduoti” į toksikologų rankas, nes maniau, kad sulauksiu moralizavimo, kurio tikrai nenorėjau. Juolab mane kankino gėda, nes anksčiau man taip nebuvo atsitikę. Tačiau baigus gydymą supratau, kad šiame skyriuje dirbantys žmonės yra ne tik savo srities profesionalai, bet ir nuoširdžiausi žmonės, mokantys ir gerą žodį pasakyti, ir patarti, ir paguosti. Nenorėjau net namo vykti, kai mane išrašė, nes jaučiau nuoširdų rūpestį ir šilumą.

Vedėjai Gabijai Dragelytei noriu padėkoti už geranoriškumą, nuostabų skyriaus darbo organizavimą ir širdingą požiūrį į pacientą.

Mane gydžiusiai gydytojai Ginai Knabikienei dėkoju už gerą širdį, rūpestingumą ir nuoširdumą. Taip pat už jos kantrybę, gydant tokius pacientus kaip aš.

O ypatingai esu dėkingas skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios kantriai išklausydavo nusiskundimus ir bet kuriuo paros metu buvo pasiruošusios padėti.

Tikiuosi, kad niekada daugiau man neteks atsidurti tame skyriuje, bet, jeigu taip nutiktų, būsiu ramus, kad mane globos nuostabi komanda.

I. P., 2015 m. gruodžio 11 d., Vilnius

2012 m. lapkričio 7-16 d. gydžiausi RVUL Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje pas gydytoją neurologę Karoliną Noreikaitę. O nuo lapkričio 19 d. iki gruodžio 9 d. atlikau ambulatorinę reabilitaciją RVUL Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Su manimi dirbo šie specialistai: skyriaus vedėja, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jolanta Paškevičienė, kineziterapeutai Viktorija Masalskienė, Ana Paradnevičienė, Valdas Tilvytis, Justina Komžaitė, Raminta Leišytė, Santa Pavilonytė, Martyna Stommaitė, psichologė Gražina Jarmulkienė.

Nuoširdžiai noriu padėkoti ne tik už suteiktą profesionalią medicininę pagalbą, bet ir už šiltą bendravimą, supratimą, atjautą. RVUL Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbas labai gerai organizuotas, puiki atmosfera, per visą čia praleistą laiką jaučiausi laukiama ir suprasta. Mielai sugrįšiu čia dar kartą ir kitiems patarsiu rinktis šią gydymo įstaigą.

Linkiu sėkmės, kantrybės ir ištvermės Jūsų profesiniuose ir asmeniniuose darbuose.

Su pagarba ir linkėjimais E. K., 2015 m. gruodžio 11 d.

Noriu padėkoti gydytojai otorinolaringologei Ernestai Morozaitei už labai gerai atliktą nosies pertvaros operaciją. Ir linkiu tokių tolimesnių rezultatų. Ačiū!

G. R., 2015 m. gruodžio 11 d., Grigiškės

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai oftalmologei Onai Garlaitei, Akių ligų skyriaus slaugytojoms, taip visam ligoninės kolektyvui už geranorišką požiūrį ir dėmesingumą ligoniams. Ačiū ačiū ačiū, aš asmeniškai ir visi mano palatos kaimynai labai mylime jus visus. Taip pat ačiū už skanų pacientų maitinimą.

K. G., 2015 m. gruodžio 9 d., Visaginas

Labai dėkoju visam Jūsų kolektyvui už malonų aptarnavimą, gerą priežiūrą ir malonų bendravimą. Širdingai dėkinga mane gydžiusiam gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui.

R. A., 2015 m. gruodžio 7 d., Vilnius

Labai dėkoju visam Traumatologijos skyriaus personalui už aukščiausios klasės pagalbą ir priežiūrą. Ypač mane operavusiam gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui, gydytojui Laurynui Škikui ir visam dalyvavusiam personalui. Gydytojas D. Vaitiekūnas suteikė labai išsamią informaciją ir parodė didelį rūpestį. Noriu pažymėti ir slaugytojas Boženą Kurkianec bei Jeleną Rodiną, ypač rūpestingas ir profesionalias medikes.

E. Š., 2015 m. gruodžio 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju mane operavusiam gydytojui ortopedui traumatologui Mindaugui Klingai ir visai komandai, kuri buvo kartu. Labai maloni ir gera anesteziologė-reanimatologė (deja, pavardės nežinau).

Didelis ačiū Traumatologijos skyriaus slaugytojai Jelenai Rodinai, kuri prižiūrėjo po operacijos. Buvo kaip mama, nereikėjo net kviesti, vis ėjo ir ėjo į palatą ir domėjosi mano būkle.

Didelis ačiū ir slaugytojai Boženai Kurkianec už parodytą profesionalumą. Ačiū visiems.

O. P., 2015 m. gruodžio 7 d., Vilnius

Norime pareikšti didelę pagarbą ir padėką už rūpestingą ir labai malonų gydymą bei priežiūrą vidaus ligų gydytojai Nijoliai Tarasevič, taip pat visam Terapijos skyriaus personalui. Patys geriausi linkėjimai jūsų garbingame ir nuoširdžiai atliekamame darbe.

P. M. ir S. Š., 2015 m. gruodžio 6 d.

Dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už gydymą ir malonų bendravimą.

Ypatingai noriu padėkoti gydytojui neurologui Romaldui Masaliui, slaugytojoms Anai Slavinskienei, Irenai Lapševič, Olgai Leškovič,  slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič ir Renatai Lyskoitis.

Sveikinu visus su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

T. K., 2015 m. gruodžio 4 d., Vilnius

Esu labai dėkingas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Silvijai Strupienei už kvalifikuotą konsultaciją dėl tolesnio reabilitacinio gydymo po jūsų ligoninėje atliktos operacijos.

Noriu palinkėti jai sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Jos nuoširdumas ir malonus aptarnavimas padeda pasveikti.

Ačiū jai ir visam ligoninės personalui.

A. K., 2015 m. gruodžio 2 d., Vilnius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui, o ypač Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams, asmeniškai skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui, jaunesniajai gydytojai rezidentei Loretai Abarovičiūtei, vyresniajai slaugytojai Godai Britaniškienei, slaugytojoms Svetlanai Barišauskienei, Editai Kreč, Irenai Racevič.

Norėčiau padėkoti už profesionalumą, nuoširdumą ir už tai, kad mano tėvelis pacientas L. O. galės su mumis dar pasidžiaugti gyvenimu, nes puikaus ir profesionalaus darbo dėka jis dar liko gyvas.

Paciento L. O. dukra T. K., 2015 m. lapkričio 30 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame kineziterapeutui Dariui Martinkui už rūpestį ir pastangas reabilitacijos gydyme, taip pat už profesionalumą ir žmogiškumą.

Linkime ir toliau taip gerai dirbti ir sėkmės gyvenime.

J. K. ir T. R., 2015 m. lapkričio 27  d., Vilnius

Širdingai dėkoju jūsų ligoninės medicinos ir aptarnaujančiam personalui už kvalifikuotą pagalbą. Ačiū jums visiems už gerumą ir sergančių žmonių atjautą. Sveikinu visus su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

Dėkoju gydytojai neurologei K. Noreikaitei, slaugytojoms A. Slavinskienei, I. Lapševič. Nuoširdžiu dėkoju.

J. V.,  2015 m. lapkričio 25 d.

Esu labai dėkinga gydytojui oftalmologui Edvardui Kovaliūnui ir visam Akių ligų skyriaus kolektyvui už atliktą operaciją. Ačiū už viską.

I. S., 2015 m. lapkričio 24 d., Vilnius

Noriu padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Skubiosios pagalbos skyriui, kad tinkamai manimi pasirūpino, suteikė pagalbą, kai kreipiausi naktį iš š. m. lapkričio 12 į 13 d.

Mane priėmė gydytojas Andrius Černiauskas. Pasijutęs blogai, greitosios medicinos pagalbos nekviečiau, o atvykau tiesiai į ligoninės Skubiosios pagalbos skyrių (pamaniau, kad greitosios medicinos pagalbos automobiliai geriau tegul būna skirti sunkesniems ligoniams) ir buvau netrukus palydėtas pas gydytoją.

Ačiū už operatyvų priėmimą, profesionalią pagalbą, kad gydytojas taip žmogiškai ir suprantamai viską paaiškino, tinkamai pasirūpino.

Prašau perduoti gydytojui Andriui mano padėką. Nustebino, kad toks jaunas ir toks kompetentingas… Pagalvojau, kad ramiau gyvent žinant, kad, jei kas nutiks, Skubiosios pagalbos skyriuje bus tinkamai pasirūpinta, kad gydytojai žino savo darbą…

Ačiū dar kartą.

Pagarbiai, L. L., 2015 m. lapkričio 17 d.

Išvykdama iš Jūsų ligoninės reiškiu nuoširdžią padėką Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui docentui Kęstučiui Laurikėnui – aukšto profesionalumo chirurgui ir sumaniam skyriaus vedėjui.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai anesteziologei-reanimatologei Stefanijai Cibulskaitei, medicinos slaugytojoms Jolantai Jankauskienei ir Galinai Ševel.

Linkiu skyriaus kolektyvui visokeriopos sėkmės, optimizmo, kantrybės gydant žmones ir grąžinant jiems jėgas ir šviesų gyvenimą.

R. M., 2015 m. lapkričio 16 d., Vilnius

2015 m. lapkričio 16 d. atvykau kaip lydintysis ligonio R. D. asmuo. Buvau maloniai nustebintas gydytojos neurologės Jolantos Kovalevskienės aukštos kompetencijos ir profesionalumo. Paskirta darbuotoja operatyviai ėmėsi visų veiksmų, kad pacientui būtų suteikta būtinoji pagalba. Bendravo itin maloniai ir kultūringai, neatsisakė artimiesiems greitai ir iš esmės išsiaiškinti esamą padėtį ir numatomą gydymo eigą.

E. V., 2015 m. lapkričio 16 d., Vilnius

Reabilitacija Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje buvo gera, dėmesingas, geranoriškas, visas problemas padedantis spręsti personalas.

Linkiu visiems stiprios sveikatos ir kantrybės.

M. G., 2015 m. lapkričio 16 d.

Norėčiau išreikšti didelę padėką Gydytojui ortopedui traumatologui Kiril Popov. 2015 m. lapkričio 15 d. vakarą patyriau buitinę traumą. Esu labai dėkinga Gydytojui už greitą reakciją, supratingumą ir malonų elgesį man sunkiu metu.

A. S., 2015 m. lapkričio 16 d.

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus personalui už malonų, švelnų gydymą.

Didžiausia padėka gydytojai oftalmologei Laurai Arbatauskytei, slaugytojoms Lucijai Lisovskajai, Leokadijai Ramaškienei ir visam kolektyvui. Nuoširdus ačiū.

K. K., 2015 m. lapkričio 10 d., Vilnius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamam personalui (Martynai Stommaitei, Viktorijai Masalskienei, Anai Paradnevičienei, Dianai Žemaitienei) už kvalifikuotą gydymą, gerą priežiūrą, geranoriškumą ir konsultacijas dėl tolesnio gydymo.

Kadangi gydymo programa buvo sudaryta nuosekliai ir procedūros atliekamos nustatytu laiku (nebuvo nenumatytų pertraukų, dėl lanksčios sistemos ir būtinumo atvejais buvo galimi procedūrų laiko keitimai), aš galėjau gydymą derinti su darbinei veikla – nenutraukdamas darbingumo.

Šioje gydymo įstaigoje buvau maloniai nustebintas personalo, kuris pasižymėjo nesuvaidinti nuoširdumu, atidumu, geranoriškumu pacientui. Nes tai buvo profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys.

Taip pat noriu pažymėti skyrių ir procedūrų atlikimo patalpose tinkamą higieną, švarą ir tvarką.

Linkiu Jums ir visam Jūsų kolektyvui kuo stipriausios sveikatos, kantrybės ir nenustoti savo profesionalumu ir dėmesiu džiuginti pacientus.

Su pagarba, G. Š., 2015 m. lapkričio 10 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, vyresniajai slaugytojai Dianai Žemaitienei ir ergoterapeutei Martynai Stommaitei už kompetentingą daro atlikimą, puikų ir šiltą bendravimą. Jaučiau nuolatinį dėmesį, nuoširdų norą padėti, mačiau meilę savo darbui.

Didelis ir nuoširdus Dėkui, mielosios! Stiprybės Jums ir daug daug sveikatos.

Pagarbiai, I. S., 2015 m. lapkričio 9 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus vedėjui doc. Valentinui Uvarovui, gydytojui ortopedui traumatologui Donatui Ulevičiui ir visam skyriaus personalui: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už pasiaukojantį darbą, padrąsinantį žodį ir palaikymą įvykus traumai.

Nuoširdus ačiū už tai, kad Jūs esate.

V. B., 2015 m. spalio 29 d., Vilnius

Prieš mėnesį, spalio 9 d., patyriau sudėtingą kojos traumą. Kreipiausi į Jūsų ligoninės Traumatologijos skyrių žinodama, kad gausiu kvalifikuotą pagalbą.

Esu labai dėkinga gydytojui ortopedui traumatologui Vygandui Navikui už profesionalų sprendimą operacijos metu iškviesti Kraujagyslių chirurgijos skyriaus gydytojus. Abiejų skyrių profesionalių specialistų pastangomis operacijos atliktos sėkmingai.

Esu labai dėkinga Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui, gydytojui V. Navikui ir visiems šio skyriaus gydytojams už teisingą sprendimą dėl gydymo.

Taip pat labai ačiū slaugytojoms Teresai Ilkevič, Teresai Masiul, Galinai Jurasevai, Liucijai Mickevič, Liucijai Panavienei, Jelenai Rodinai ir slaugytojų padėjėjoms.

Ačiū Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui Kęstučiui Laurikėnui ir gydytojai kraujagyslių chirurgei Rasai Geigalienei.

Noriu palinkėti Jums visiems sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime.

Su pagarba, G. D., 2015 m. lapkričio 9 d., Trakų raj., Lentvaris

Ačiū už nuoširdų, kvalifikuotą gydymą gydytojai oftalmologei Onai Garlaitei (ačiū jai kaip gydytojai, aukšto intelekto žmogui). Ačiū už konsultaciją Akių ligų skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei.

Ačiū slaugytojoms – švelnioms, ramioms, paslaugioms. Nuoširdus ačiū visiems.

M. N., 2015 m. lapkričio 4 d., Vilnius

Dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui bei skyriaus I posto slaugytojai Violetai Suvorovienei už nuoširdų, gerą gydymą, rūpestį ir švelnumą, dėkoju visam aptarnaujančiam personalui.

Su pagarba, Z. A., 2015 m. lapkričio 4 d., Trakų raj.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už taktišką, mandagų, dėmesingą ir profesionalų požiūrį į pacientą. Jis Gydytojas iš didžiosios raidės!

Skyriaus personalas dirba mandagiai, greitai, profesionaliai, dėmesingai. Ideali švara, geras ir šviežias maistas.

Atskirai noriu padėkoti sesutei Violetai Suvorovienei už profesionalumą, operatyvmą ir dėmesingumą.

Žemai lenkiuosi A. Vilimui už jo nuostabią širdį ir požiūrį į sergančiuosius!

N. S., 2015 m. lapkričio 4 d., Vilnius

Kad ir kiek besitęstų žemės kelias, vien gerumas – visko pabaiga ir pradžia.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už profesionalią pagalbą, gydymą, nuoširdų bendravimą ir gerą žodį. Esu dėkinga visam šio skyriaus personalui už rūpestį ir profesionalią pagalbą. Ačiū slaugytojoms už gerą nuotaiką ir rūpestį.

Visiems medikams ačiū už atsakingumą, jautrumą, sugrąžintą viltį pasveikti ir gerumą.

Stiprybės, kantrybės Jūsų darbe!

J. Ž., 2015 m. lapkričio 4 d., Vilnius

Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, skyriaus darbuotojoms Martynai, Ramutei ir kitoms už profesionalią pagalbą, puikius darbo įgūdžius, šiltą ir dėmesingą bendravimą, kantrybę.

50 procentų gydymo sėkmės lemia komunikacija tarp paciento ir jūsų personalo. Ačiū.

I.R., 2015 m. lapkričio 3 d.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Darijui Rimui už profesionalumą, dėmesį ir rūpestį. Taip pat dėkoju Dienos chirurgijos, artroskopinės ir sporto medicinos skyriaus personalui už paslaugumą ir parodytą dėmesį.
K. J., 2015 m. lapkričio 2 d., Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės chirurgui Sigitui Tamuliui, prof. Sauliui Vosyliui, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio gydytojams, visam slaugančiam personalui už jų kvalifikuotą pagalbą, nuostabų slaugymą grąžinant mano mamą Z. D. F. iš “ano pasaulio”. Jai diagnozavus įstrigusią pilvo išvaržą ir atvykus į ligoninę kritinės būklės, skubos tvarka buvo operuojama apie 6 valandas. Be sąmonės, diagnozavus sepsį, pilvaplėvės uždegimą, pūlinį pilvo srityje mama išbuvo apie savaitę. Tikimybės, kad ji pasveiks, jau nebuvo jokios, bet medikų pastangos nuolat buvo maksimalios. Mama atsigavo.

Sėdėdamas koridoriuje stebėjau ir žavėjausi, kaip prof. S. Vosylius nuolat eina į sunkių ligonių palatas. Visur jaučiamas rūpinimasis ligoniu, stebėtina, kaip atsidavęs dirba skyriaus personalas.

Dabar tenka girdėti, kad vyresnio amžiaus žmogus jau nurašytas, jo niekas neprižiūri, tad galiu tik patvirtinti, kad klaidinga žmonių nuomonė. Mano mamai 74 metai, ji turi negalią. Ir ji nebuvo nurašyta! Man atrodo, kad ten neskirstomi ligoniai pagal amžių, jų statusą visuomenėje. Ten yra tik žmogus – ligonis. Kokia laimė, kad dar ne visi geri tikri medikai emigravo, kad mes dar turime gerų, nuoširdžių specialistų, kuriais galime pasikliauti ištikus sveikatos pavojui.

Dar kartą nuoširdus ačiū visiems!

Sūnus V. F., 2015 m. spalio29 d.

Gydytoja oftalmologė Raimonda Grinevičienė labai malonus žmogus ir, mano manymu, labai gera savo srities specialistė. Didelė padėka už viską, ką gydytoja ir slaugos personalas padarė.

J. T., 2015 m. spalio 29 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojų II Neurologijos skyriaus I budėjimo posto darbuotojams už rūpestingą mano tėvelio S. B. priežiūrą ir slaugą. Jūsų ligoninės darbuotojai mano tėveliui gyvybę išsaugojo jau antrą kartą – 2008 m., kai jis patyrė pirmąjį insultą, ir dabar, kai po ketvirtojo insulto vilties gyventi buvo likę nedaug.

Visiems medikams ačiū už atsakingumą, jautrumą, geranoriškumą, meilę žmogui ir sugrąžintą viltį pasveikti.

I. B., 2015 m. spalio 27 d., Vievio sen.

Esame labai dėkingos už gydytojo oftalmologo Robertino Kuoro operatyvų ir greitą priėmimą bei nusiuntimą kito gydytojo apžiūrai.

I. J., 2015 m. spalio 26 d.

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už profesionalią pagalbą ir gydymą bei konsultacijas. Norėčiau taip pat išreikšti padėką vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų ir kokybišką darbo organizavimą skyriuje, visiems skyriaus slaugytojams ir jų padėjėjams už atsidavimą sunkiam darbui, už profesionalumą ir šypsenas.

Linkiu jums visiems tolimesnių pasiekimų savo darbo srityje.

D. A., 2015 m. spalio 21 d., Vilniaus raj.

Mes gydomės I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje.

Nuoširdžiai norime padėkoti gydančiai gydytojai neurologei Jolantai Kovalevskienei už jos kompetenciją, labai atidų dėmesį ligoniams. Ji visuomet šypsosi, o tai turi didelės reikšmės ligonių pasveikimui, kaip ir jos paguodžiantys žodžiai.

Dar labai norime padėkoti visam aptarnaujančiam personalui ir ypač slaugytojoms Anai Slavinskienei, Ritai Černiauskienei bei vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų darbo organizavimą.

A. S. ir L. Š, 2015 m. spalio 20 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui, gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei ir visam manimi besirūpinusiam personalui už pratęstą gyvenimą. Linkiu Jums sveikatos, kantrybės, kad neišsektų jėgos dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą.

E. G., 2015 m. spalio 20 d., Vilnius

Šiais metais, rugpjūčio 26 d., įvykus avarijai patekau į Jūsų ligoninę. Dėl sunkių traumų mano viešnagė truko pusantro mėnesio. Norėčiau padėkoti Jūsų personalui už begalinį atsidavimą, rūpestį ir meilę.

Ačiū gydytojui ortopedui traumatologui Albertui Aukštikalniui už beribę kantrybę gydymo metu. Ačiū vyresniajai rezidentei Raimondai Valeikaitei už profesionalias konsultacijas. Ačiū anesteziologams už darbą bei suteiktą ramybę prieš operacijas. Esu dėkinga bendrosios praktikos slaugytojoms: Julijai Radiun, Jovitai Trukšinaitei, Svetlanai Beliak, Kristinai Bareišienei, Brigitai Vinclovienei, Andželikai Traskovskaitei, Audronei Jonaitienei, Jurgitai Stankūnienei, Dangerutei Severinai Girdenytei, Ramunei Paužaitei. Taip pat esu dėkinga slaugytojų padėjėjams: Danutai Voiniuš, Danutai Tomaševič, Natalijai Lukaševič, Vidai Ratavičienei, Marijai Karataj, Valentinai Jačnik, Liubovei Zyzikina, Pavel Šišakov. Nuoširdžiai esu dėkinga už palaikymą, nuolatinę priežiūrą bei gerą nuotaiką.

Linkiu ir toliau taip uoliai, motyvuotai bei optimistiškai rūpintis pacientais!

Su didžiausia pagarba, M. S., 2015 m. spalio 15 d., Vilnius

Tokio nuostabaus daktaro kaip Jaunius Kurtinaitis per savo gyvenimo metus (man 83-eji) nesu sutikęs.

Didelis, didelis Jums ačiū, J. Kurtinaiti.

G. S., 2015 m. spalio 12 d., Vilnius

Aš, A. B., kreipiausi į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę 2015 m. spalio 2 d. dėl akies traumos. Buvau maloniai priimta gydytojos oftalmologės Rūtos Dalios Žuklytės. Tikrai nesitikėjau tokio mandaugas elgesio, supratimo ir nuoširdumo.

Pragulėjau visą savaitgalį, tai yra nedaug, 3 dienos, bet nuomonę apie budinčius Akių ligų skyriaus gydytojus ir visą kolektyvą spėjau susidaryti. Jeigu visur taip gerai ir maloniai elgtųsi su pacientais, jų būtų žymiai mažiau ir pacientai nebijotų kreiptis į medikus. Išvažiuoju su šypsena, o ne su ašaromis, kai atvažiavau.

Noriu visam Akių ligų skyriaus kolektyvui padėkoti iš visos širdies. Ir palinkėti tik gerų pacientų.

A. B., 2015 m. spalio 5 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti Skubiosios pagalbos skyriaus rentgeno kabineto darbuotojoms, ypatingai p. Staselei, už mokėjimą dirbti, nuraminti ligonį ir jo artimuosius, norą užjausti ir padėti. Linkiu šioms mieloms moterims stiprios sveikatos, kantrybės jų nelengvame darbe ir asmeninės laimės. Ačiū labai.

Pagarbiai, paciento G. S. vardu T. S., 2015 m. spalio 5 d.

Už puikią bičiulės Z. S. priežiūrą, nuoširdžiai vertindami sunkų darbą, dėkojame VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus Stacionarinės reabilitacijos poskyrio gydytojai Vaidai Baškienei ir kolektyvui.

E. G., 2015 m. spalio 1 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės II Chirurgijos skyriaus gydytojai chirurgei Linai Praleikienei už nuostabiai atliktą operaciją, gerą gydymą po operacijos ir begalinį rūpestį mano sveikata.

V. B., 2015 m. spalio 12 d., Vilnius

P. B. šeimos padėka Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui:
“Jau ilgiau nei mėnesį savo širdyse nešiojame padėką JUMS visiems, kurie savo veiksmais, savo žiniomis, o gal tiktai mintimis padėjote ir išgelbėjote mūsų brangaus Tėvelio Piotr Bakėj (o mums jis Petras Bakėjus) gyvybę.
 
Didelis AČIŪ, kad Jūs visi darėte viską, kas įmanoma, kad tik mūsų Tėtis dar vaikščiotų po šitą žemę, kad džiaugtųsi jį supančiais žmonėmis. Didelis Ačiū, kad Jūs jam suteikėte galimybę sužinoti gerą žinią, jog šiais metais mūsų šeimą aplankys dar viena nauja gyvybė!
 
Padėką Jums – daktarams, chirurgams, seselėms ir visam personalui nešiosime visą likusį gyvenimą.
 
Su pačia nuoširdžiausia pagarba ir linkėjimais,
 
Trys sūnūs, dvi dukterys ir beveik septyni P. anūkai :-)
 
Taip pat labai norime padėkoti mūsų šeimos angelui sargui, kuris niekada nebuvo nusisukęs nei lengvomis, nei labai sunkiomis mums akimirkomis. Ačiū Antanui Pukėnui.”  
2014 m. gruodžio 30 d. patyriau sunkią buitinę traumą ir patekau į Jūsų ligoninę. Nuo pat patekimo į ligoninę iki pagalbos suteikimo pabaigos visas pagalbos suteikime dalyvavęs medicinos personalas dirbo profesionaliai, kruopščiai, su atsidavimu ir atjauta. Už tai nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Simonui Kaupui ir visam skyriaus personalui, suteikusiam man neatidėliotiną pagalbą.  Tuo pačiu noriu atsiprašyti, jei man būnant trauminio šoko būsenoje, mano kalba buvo neadekvati.
Pagarbiai, Jūsų pacientas E. G.  
Norim padėkoti už skubią, kvalifikuotą ir operatyvią pagalbą, už išgelbėtą sūnaus V. D.  gyvybę po sunkios traumos, nutikusios  š.m. spalio 19 d. ryte. Dėkojame greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, Skubiosios pagalbos skyriui už operatyvumą. Nuoširdus ačiū gydytojai anesteziologei Irinai Butkienei, neurochirurgui Gunarui Terbetui, chirurgui traumatologui Justinui Vaičiuliui ir visam operacinės personalui, Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui už profesionaliai atliktas sudėtingas operacijas, už rūpestingą priežiūrą. Dėkojame Traumatologijos skyriaus vedėjui Valdui Prišmantui ir visiems šio skyriaus darbuotojams už kvalifikuotą gydymą ir nuoširdžią priežiūrą, dėkojame visiems nuostabiems darbuotojams už sūnui sugrąžintą gyvenimą.
Dėkingi tėveliai A.D. ir A.D. 2014 m. lapkričio 29 d., Kretinga