2017 m. padėkos

Nuoširdžiai dėkojui gydytojui Aleksandrui Grinčuk. Ačiū jam už suteiktą pagalbą gruodžio 21-osios naktį. Tik jo greitas ir profesionalus sprendimas išgelbėjo mano gražiausias metų šventes.

Pagarbiai

Liuchija Becelyte, gruodžio 31 d.

 

Noriu padėkoti Jūsų ligoninės jaunesniajam daktarui – rezidentui Ryčiui už profesionalumą, greitą reakciją, puikias rankas ir protą. Rezidentas puikiai atliko savo darbą. Labai dėkoju. Norėtųsi, kad Lietuvoje daugėtų tokių daktarų ir savo srities profesionalų.

Pagarbiai

Alanas Aleksa, gruodžio 30 d.

 

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai, noriu padėkoti Jūsų vadovaujamos Ligoninės Traumatologijos skyriaus gydytojui  Mindaugui Klingai ir gydytojai anesteziologei-reanimatologei Monikai Čiplytei už atliktą operaciją. Taip pat sveikinu visą Ligoninės kolektyvą, Traumatologijos skyriaus personalą  su artėjančiais Naujaisiais metais ir linkiu sėkmės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe !

Pagarbiai

Irena Pakonaitienė, gruodžio 28 d.

 

Nuoširdžiai noriu padėkoti Jūsų ligoninės gydytojai Laurai Arbatauskytei, Skubiosios pagalbos skyriaus personalui – buvau sužavėtas greitu, kvalifikuotu ir maloniu aptarnavimu. Viską aiškiai pasakė, parodė, net nuvedė į kabinetą. Dar niekur tokio puikaus aptarnavimo neteko patirti. Linkiu kitiems mokytis iš Jūsų, o Jūsų kolektyvui – kantrybės, stiprybės ir gerų ateinančių metų.

Pagarbiai

Gintaras Leperskas, gruodžio 22 d.

 

Nuoširdi padėka už suteiktą gydymą visiems II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojams. Ypač gydžiusiai gydytojai Daivai Kurkutienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Jelenai už gydymą ir slaugymą. Visiems neurologams dėkoju už tai, kad nuoširdžiai stengėsi pagelbėti ir su visais elgėsi pagarbiai.

Pagarbiai

Evangelikų bažnyčios pastorius Ivanas Stankevičius, gruodžio 21 d.

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Ortopedijos skyriui, seselėms, taip pat kinezeterapiautei Švabauskienei už nepaprastai šiltą dėmesingumą, profesionalius paaiškinimus, kaip elgtis žengiant pirmuosius žingsnius, kaip atlikti pratimus. Ačiū už nuoširdų, nenuilstamą rūpestį.

Pagarbiai

Algirdas Rukšėnas, gruodžio 18 d.

 

Noriu išreikšti padėką gerbiamam profesoriui Narūnui Porvaneckui už nuostabiai atliktą operaciją ir jos rezultatus. Taip pat dėkoju asistavusiems operacijos metu ir visam be išimties Ortopedijos skyriaus personalui už gerą priežiūrą, kvalifikuotą gydymą ir nuoširdų domėjimąsi pacientais. Linkiu sėkmės.

Pagarbiai

L. Vovk, gruodžio 17 d.

 

Visos šeimos vardu norėtume nuoširdžiai padėkoti visam Reanimacijos ir intensyviosios terapijos I poskyrio personalui. Didelis ačiū už Jūsų rūpestį, gydymą, slaugą bei gerus žodžius.

Pagarbiai

Sergej Kirilov, gruodžio 14 d.

 

Didžiulę padėką ir nuoširdų dėkingumą reiškiu Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui. Dėkoju už profesionalumą, atsidavimą darbui, kvalifikuotą gydymą. Jūsų profesionalumas ir atsidavimas darbui padėjo man atstatyti sveikatą ir grįžti į savo kasdienybę su sveika ranka. Didelis ačiū už garbingą darbą, dėmesį ir kantrybę. Linkiu Jums sėkmės, kantrybės ir stiprybės.

Pagarbiai

Miroslav Leščinskij, gruodžio 14 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių chirurgijos skyriui už jų greitą ir profesionalų požiūrį ir dėmesį: skyriaus vedėjui, doc. dr. Kęstučiui Laurikėnui, gydytojui Jonui Gutauskui, slaugytojoms Jolantai Jankauskienei, Gelenai Sevel, Violetai Gerasimets, gydytojai terapeutei Irenai Šadzevičienei.

Taip pat Intervencinės radiologijos skyriaus darbuotojams: vedėjui A. Širvinskui, gydytojui rezidentui G. Lengveniui, slaugytojai V. Augustienei, rad. tech. O. Skersytei – Voloskovai, slaugės padėjėjoms J. Meleško, J. Pieškuvienei, K. Avgul, slaugytojai V. Žvinėnei.

Dėkoju ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu geriausios kloties, sėkmės.

Pagarbiai

Dina Jakubovskaja, gruodžio 13 d.

 

Norime nuoširdžiai padėkoti gydytojai E. Baumilienei ir visam jos vadovaujam kolektyvui už nuostabų rūpestį, supratimą, reikiamą pagalbą, švelnų žodį. Visa supanti aplinka leido nepaprastai greitai atgauti išsekusias jėgas. Esame dėkingos už galimybę gydytis tokio profesionalaus kolektyvo rankose. Linkiu Jums puikios sveikatos, neblėstančios energijos ir šypsenos. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų rūpestį.

Pagarbiai

Liubovė Šikailova ir Daiva Binkytė, gruodžio 13 d.

 

Norėčiau padėkoti Neurologijos skyriaus vedėjui A. Vilimui, kurį supa nuostabi ir kompetentinga gydytojų komanda. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui K. Kudžmai už gydymą, palaikymą bei paguodos žodžius. Taip pat dėkoju gydytojoms J. Kovalevskienei bei A. Didžiokienei už jų profesionalumą.  Be to, padėką reiškiu ir gruodžio 5-ąją skubios pagalbos skyriuje dirbusiems darbuotojams. Esu dėkinga Jūsų ligoninei bei linkiu gero darbo bei sėkmės.

Pagarbiai

Jakubauskienė, gruodžio 9 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, palatos gydytojui Vytautui Luošaičiui, vyresniajai slaugytojai Tatjanai Staniulienei, bendrosios praktikos slaugytojoms: Alai Butko, Kristinai Korvel, Vitai Juodvalkienei, Dianai Družinai, Renatai Jakonis, Natalijai Kasperovič, Vandai Jundienei, taip pat slaugytojo padėjėjoms už profesionalų gydymą, atsakingumą, gerumą, palaikymą, kai to labiausiai reikia. Visiems geros sveikatos, profesinės energijos ir ištvermės sunkiame ir atsakingame darbe. Ačiū Jums.

Pagarbiai

Cheslav Sviatlovich, gruodžio 5 d.

 

Gerbiamas dr. Algimantai Pamerneckai, Jūsų vadovaujamoje įstaigoje, Neurochirurginiame skyriuje, dirba nuostabūs savo srities specialistai. Ypač noriu padėkoti mane po patirtos traumos operavusiam chirurgui G. Terbetui – jo dėka aš likau gyvas. Taip pat noriu padėkoti gydytojui rezidentui Pavelui Kučnovui, dirbusiam dieną ir naktį bei negailėjusiam laisvo laiko vardan mano sveikatos. Be to, dėkoju visoms slaugytojoms.

Pagarbiai

Stasys Bistrickas, gruodžio 4 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai toksikologei Ginai Knabikienei, taip pat bendrosios praktikos slaugytojoms ir gydytojoms rezidentėms Audronei Matusevičiūtei ir Justinai Valinčiūtei už dėmesį ir moralinį palaikymą.

Pagarbiai

Igoris Grigorjevas, gruodžio 1 d.

 

Širdingai dėkoju mane operavusiam chirurgui Sauliui Širšinaičiui ir jo vadovaujamiems operacinės medicinos darbuotojams. Taip pat nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui, kuris dieną ir naktį rūpestingai prižiūrėjo jiems patikėtus ligonius. Sužavėjo tai, kaip darbuotojai išmano savo darbą, taip pat savo profesine kvalifikacija.

Pagarbiai

D. Bulovas, gruodžio 1 d.

 

Dėkoju viso psichosomatinio skyriaus darbuotojoms už nuoširdumą, atidumą, draugiškumą. Gydytojai E. Baumilienei – už tai, kad išgydė mane, skyrė daug dėmesio, paskyrė reikiamus vaistus. Visoms tariu didelį ačiū.

Pagarbiai

Gražina Matuliauskienė, lapkričio 30 d.

 

Norėčiau padėkoti visoms medicinos seserims ir gydytojams, kurie puikiai manimi rūpinosi, slaugė ir gydė. Tik teigiamai galiu atsiliepti apie Jūsų ligoninę – čia ne tik gerai paaiškino apie visas procedūras, bet ir sugebėjo nuraminti ir pajuokauti. Nieko nėra geriau, nei puikūs savo srities specialistai.

Pagarbiai

Raminta Gujytė, lapkričio 30 d.

 

Ačiū už širdžių šilumą, gerumą, rūpestingumą, atjautą ir puikų – kaip namie – maistą. Esate šaunuolės, šaunuoliai. Taip ir toliau.

Pagarbiai

Bonifacas Stundžia, lapkričio 29 d.

 

Padėka Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui

Dėkoju gražioms, nuostabioms slaugytojoms už nuoširdų darbą prižiūrint pacientus ir už tai, kad nei vienas ligonis nelieka be dėmesio ir yra apžiūrimas nedelsiant ir išsamiai.

Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui už sugrąžintą sveikatą. Kad mes, paprasti žmonės, kartais kažko ieškome arba laukiame stebuklo, bet stebuklas yra šalia mūsų – tai mūsų auksinių rankų gydytojai, kurie mus sugrąžina į normalų gyvenimą ir padeda jaustis gerai.

Linkiu visiems šio skyriaus darbuotojams Sveikatos ir Sėkmės!

Pagarbiai

Violeta Budrienė, lapkričio 29 d.

 

Noriu išreikšti didelę padėką skyriaus vedėjui ir visam skyriaus personalui už puikią priežiūrą, profesionalią pagalbą ir gerą nusiteikimą. Ačiū Jums.

Pagarbiai

Nadia Stalevičienė, lapkričio 27 d.

 

Esu dėkinga ligoninės Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui, medicinos seserims, aptarnaujančiam personalui už nuoširdų gydymą, malonų aptarnavimą, gerą maitinimą.

Pagarbiai

Janina Šafoval, lapkričio 24 d.

 

Labai dėkoju ligoninės kolektyvui už malonų bendradarbiavimą, ypač slaugytojoms už jų sunkų darbą. Tuo metu, gydytojai Butkienei linkiu išlikti tokiai maloniai visada. Ačiū Jums ir sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

Larisa Afonina, lapkričio 23 d.

 

Norėčiau iš visos širdies padėkoti už jautrų, dėmesingą i r profesionalų požiūrį į mano tėvo sveikatą. Reiškiu didžiulę padėką gydytojams Sauliui Čepkui, Žilvinui Chomanskiui, Aidanui Preikšaičiui. Dėkoju Jums už suteiktą pagalbą – Jūsų dėka šiandien mano tėvas gali kalbėti ir džiaugtis. Drąsiai galiu Jus vadinti gydytojais iš didžiosios raidės.

Taip pat dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui: slaugytojoms, sanitarėms už rūpestį ir kantrybę, užuojautą ligoniams. Atskirai dėkoju gydytojui Žilvinui Chomanskiui, kuris ir dabar prižiūri mano tėtį.

Be to, padėką reiškiu ligoninės direktoriui Algimantui Pamerneckui, siekiančiam pagerinti paslaugų kokybę pacientams.

Pagarbiai

Karina Jacevič, 2017 m. lapkričio 22 d.

 

Noriu iš visos širdies padėkoti už jautrų, dėmesingą ir profesionalų požiūrį į mano tėvo sveikatą, kuris gydėsi Neurochirurginiame skyriuje. Reiškiu didžiulę padėką gydytojams Sauliui Čepikui, Žilvinui Chomanskiui, Aidanui Preikšaičiui. Dėkoju Jums visiems už mano tėvui suteiktą pagalbą. Drąsiai galiu pavadinti Jus gydytojais iš didžiosios raidės.  Taip pat dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui: slaugytojoms, sanitarėms už rūpestį ir kantrybę, atjautą ligoniams.

Pagarbiai

Karina Jac, lapkričio 22 d.

 

Ačiū gydytojui Tomui Sveikatai už kruopštų darbą ir rūpestį mano sveikata.

Pagarbiai

Danutė Valaitienė, lapkričio 22 d.

 

Pirmiausia noriu padėkoti gydytojui Ž. Račkauskui už stuburo operaciją, taip pat visam aptarnaujančiam medicinos personalui Neurochirurgijos skyriuje.

Pagarbiai

Stanislav Sobolev, lapkričio 17 d.

 

Gerbiamas dr. Algimantai Pamerneckai, dėkoju už Jūsų vadovaujamos VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojų, medicinos seserų bei šeimininkių profesionalų, atsakingą gydymą. Linkiu Jums ir Jūsų vadovaujamam kolektyvui ir toliau išlaikyti tokią aukštą ligonių aptarnavimo kultūrą.

Pagarbiai

Vilius Ligeika, lapkričio 16 d.

 

Noriu pareikšti didžiulę padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimų skyriui už nuoširdų ir rūpestingą gydymą bei priežiūrą. A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už puikų darbo organizavimą, taip pat gydytojai J. Rakauskienei už profesionalų ir kvalifikuotą gydymą, bendrosios praktikos slaugytojoms už puikią priežiūrą ir profesionaliai suteiktą pagalbą.

Kartu noriu padėkoti visam I neurologijos skyriaus personalui, kuris atsakingai rūpinasi ligonių savijauta, už nuoširdų ir profesionalų gydymą, taip pat už malonų ir nuoširdų bendravimą.  Ačiū už Jūsų gerus darbus. Jums – tai kasdienybė, kuri mums, ligoniams, labai svarbi.

Pagarbiai

Irena Zacharevič, lapkričio 16 d.

 

Norėčiau išreikšti didelę padėką Terapinio skyriaus gydytojai Irenai Šadzevičienei ir visam personalui už dėmesį.

Pagarbiai

Vytautas Talakauskas, lapkričio 14 d.  

 

Norėčiau padėkoti gydytojui Giedriui Vaitukaičiui už profesionaliai suteiktą medicininį pagalbą mano mamai, kuri buvo susilaužiusi ranką. Nuoširdus Jums ačiū!

Pagarbiai

Arnestas Karolevičius, 2017 m. lapkričio 13 d.

 

Norėčiau padėkoti gydytojui Giedriui Vaitukaičiui už 2017 m. lapkričio 12 d. profesionaliai suteiktą medicininę pagalbą mano mamai Saulei Karolevičienei lūžus rankos kaului. Nuoširdžiai Jums AČIŪ.

Pagarbiai

Arnestas Karolevičius, lapkričio 13 d.

 

Dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojams I. Arechvo, R. Toločkai, V. Pčalinienei už gydymą, rūpestį. Linkiu profesinių aukštumų, daug džiaugsmo ir gėrio asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

Stasė Smaikienė, 2017 m. lapkričio 8 d.

 

Padėka Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojams I.Arechvo, R.Toločkai, V.Pčalinienei

Dėkoju Jums už gydymą, gražų rūpestį. Linkiu profesinių aukštumų, daug daug džiugesio ir gero gyvenimo!

Pagarbiai

Stasė Smailienė, lapkričio 8 d.

 

Ginekologijos skyriui. Norėčiau išreikšti padėką visam skyriaus personalui. Dėkoju už malonų, šiltą, nuoširdų bendravimą, už dėmesingumą, už profesionalumą ir palaikymą. Tegul Jūsų šypsenos niekada nedingsta nuo veido.

Pagarbiai

Nina Buchovskaja, 2017 m. lapkričio 7 d.

 

Norėčiau išreikšti didelę padėką visam Ginekologijos skyriaus personalui, mane operavusiai skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei, visoms slaugytojoms, taip pat ir operacinėje dirbusiam personalui. Dėkoju už labai malonų, labai šiltą, nuoširdų bendravimą, už dėmesingumą, profesionalumą ir palaikymą. Nuostabu, kad šiame skyriuje dirba mylintys savo darbą ir pacientus žmonės. Norėčiau palinkėti visam personalui sveikatos, laimės ir svajonių išsipildymo. Tegu Jūsų gražios šypsenos niekada nedingsta nuo Jūsų veidų!

Pagarbiai

Nina Buchovskaja, lapkričio 6 d., Vilnius

 

Ačiū už profesinę kompetenciją ir psichologinę ištvermę bendraujant su donorų artimaisiais skaudžiausią jų gyvenimo valandą. Ačiū Jums už gyvybės tąsą, nugalint mirtį.

Nacionalinis transplantacijos biuras prie SAM, spalis

 

Neurochirurgijos skyriaus profesoriau Sauliau Ročka, ačiū Jums už širdį, protą, auksines rankas. Jūsų dėka aš šioje žemėje gyvenu toliau. Jūs esate nuostabus žmogus, puikus gydytojas. Taip pat dėkoju gydytojai E. Zubavičiūtei, visai operacinės ir reanimacinės brigadai. Ačiū skyriaus vedėjui gydytojui V. Kiedai ir visam šauniam, darniam skyriaus kolektyvui

Pagarbiai

Janina Lazutkienė, 2017 m. lapkričio 2 d.

 

Terapijos skyriui ir Plastinės chirurgijos skyriui. Noriu padėkoti šių skyrių personalui už labai gerą ligonio slaugymą ir atidų gydančio gydytojo iš Terapijos skyriaus – Algimanto Macevičiaus – nurodymų vykdymą. Ypač dėkoju gydytojui Algimantui Macevičiui už rūpestingą gydymą, jautrumą ir dėmesingumą garbaus amžiaus pacientui.

Pagarbiai

Janina Lazutkienė, 2017 m. lapkričio 2 d.

 

Ačiū I chirurginio skyriaus gydytojams Algimantui Stašinskui, Antanui Eigminui, Artur Mečkovski ir Edgarui Palubinskui, budėjusiam Skubios pagalbos skyriuje man atvykus į ligoninę. Kompetentingi profesionalai ir atsakingi žmonės, padėję bėdoje. Man labai pasisekė, kad tai buvo būtent Jie. Ačiū.

Pagarbiai

Jonas Drabavičius, spalio 31 d. 

 

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiam ir labai dėmesingam Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Chomskiui, taip pat slaugytojoms. Visi jie profesionaliai manimi rūpinosi. Tiek iš gydytojo, tiek iš slaugų sulaukiau dėmesio ir palaikymo. Labai ačiū šios ligoninės visam personalui.

Pagarbiai

Antonas Subačius, 2017 m. spalio 27 d.

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus gydytojai Aušrai Didžiokienei už puikius specialistus. Visas personalas nuoširdžiai atlieka savo pareigas. Dėkoju palatos slaugytojoms.

Pagarbiai

Elena Veda, 2017 m. spalio 26 d.

 

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką jūsų ligoninės gydytojams M.Klingai ir A.Zubrickui už profesionalumą, dėmesingumą ir atsakingą požiūrį į savo darbą. Jūsų pasiūlytas gydymo metodas leido man išvengti chirurginės intervencijos, kurią rekomendavo kiti gydytojai ortopedai. Labai Jums AČIŪ.

Su didžiausia pagarba

I.Smirnova, spalio 26 d.

 

I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui. Iš visos širdies noriu padėkoti gydytojai Ingai Rakauskienei už jos dėmesingą, rūpestingą ir nuoširdų elgesį. Labai ačiū už nuostabų profesionalų gydymą.

Sėkmės, ištvermės ir sveikatos Jums.

Pagarbiai

Teresa Liubina, 2017 m. spalio 25 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Č. Kislovskai už puikų darbo organizavimą skyriuje, profesionalumą, pacientams skiriamą dėmesį.

Ačiū visam personalui, slaugytojoms už gerą aptarnavimą ir kantrybę. Visam skyriaus kolektyvui linkiu sveikatos, sėkmės ir laimės.

Pagarbiai

Teresa Liubina, 2017 m. spalio 25 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už Jūsų nuoširdų bendravimą ir gydymą.

Taip pat ačiū tariu visam personalui.

Pagarbiai

Lilija Šostako, 2017 m. spalio 25 d.

 

I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui. Gyvenimas yra ilgas ir trumpas. Jame yra stebuklingų žmonių, suprantančių tavo sveikatos bėdas. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Ingai Rakauskienei ir visam personalui. Linkiu visiems sveikatos ir kantrybės darbe.

Pagarbiai

Aleksandra Čizevskaja, 2017 m. spalio 25 d.

 

I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui. Dėkoju skyriaus vedėjui A. Vilimui, gydytojai D. Kurkutienei, visam skyriaus personalui. Ačiū už sveikatos pagerinimą, gyvybės palaikymą, už profesionalumą ir gerumą. Telaimina Dievas Jūsų pasirinktą kelią. Būkite sveiki ir laimingi.

Pagarbiai

Janina Lazutkienė, 2017 m. spalio 20 d.

 

Jau ne pirmą kartą gydausi ligoninės Ortopedijos skyriuje. Išėjusi iš ligoninės dar ilgai neužmiršau nuostabaus šios skyriaus personalo. Ypatingai norėčiau padėkoti nepaprastam šio skyriaus vedėjui profesoriui V. Uvarovui. Nuoširdus ačiū slaugytojoms: Jurgitai Vinclovienei bei Audronei Jonaitienei. Daugiau tokių gydytojų Lietuvoje!

Pagarbiai

Irna Kutienė, 2017 m. spalio 18 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos gydytojui Artūrui Tamuliui bei visai Jūsų komandai. Tegul Jūsų nelengvame darbe būna kuo daugiau poilsio, atokvėpio minučių. Ačiū už pailgintą gyvenimą.

Pagarbiai

Edvardas Grinius, 2017 m. spalio 18 d.

 

Dėkoju gydytojai Sandrai Narbutienei už gerą, kruopštų slaugymą, aukštą profesionalumą darbe. Esu dėkingas, kad nuoširdžiai rūpinotės manimi.

Pagarbiai

Daniel Sokolovskij, spalio 17 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju II neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, palatos gydytojui Laimučiui Pačkauskui ir visam skyriaus personalui už nuoširdumą, profesionalumą, jautrumą svetimo skausmui. Linkiu Jums sveikatos, sėkmės sunkiame darbe. Taip pat dėkoju ligoninės Skubiosios pagalbos skyriaus vedėjai Astai Jonaitienei ir šio skyriaus darbuotojams už rūpestingumą, palaikymą ir supratimą. Visiems Jums skiriu nuoširdžiausius padėkos žodžius. Stiprybės Jums!

Vita J., spalio 17 d., Tauragė

 

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus vedėjui V. Uvarovui už jo gerumą, nuoširdumą, kantrybę. Be to, jis turi ne tik auksines rankas, protą, bet ir auksinę širdį.

Taip pat esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui, kurie padėko man sveikti. Stiprybės, sveikatos Jums visiems!

Pagarbiai

Stefanija Milinienė, 2017 m. spalio 16 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už suteiktą priežiūrą ir slaugą. Buvau kritinės būklės, todėl be šių medikų pagalbos pagerėjimo nebūčiau pajutusi. Myliu ir gerbiu visą kolektyvą.

Pagarbiai

Rolandas Lukoševičius, 2017 m. spalio 13 d.

 

Esu dėkinga visam Konsultacijų centro personalui – žmonėms iš didžiosios raidės už jų jautrumą, gerumą, profesionalumą, puikiai suderintą ir greitai atliekamą darbą, atjautą, už gebėjimus išgirsti ir pamatyti. Jūsų puikiam kolektyvui nuoširdžiai linkiu kuo didžiausios profesinės sėkmės asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

Edita Gudaitienė, 2017 m. spalio 13 d.

 

Gydytojau Gaižauskai, Ačiū Jums už begalinį rūpestį, ačiū, kad visada sugebate savo šiluma paguosti ir nuraminti, kad savo šypsena sustiprinate, o begalinėmis žiniomis padedate eiti gyvenimo keliu be skausmo. Ačiū, kad Jūs esate.

Pagarbiai

Žydrė Viederienė, 2017 m. spalio 13 d.

 

Esu labai dėkingas Urologijos skyriaus gydytojui Sergėjui Gaižauskui už nuoširdų gydymą, už gydytojo toleranciją, savo darbo valandų ne skaičiavimą dėl ligonių. Taip pat noriu padėkoti visam Urologijos skyriaus personalui, kuris atsiduoda savo skyriaus darbui. Tariu didelį ačiū.

Pagarbiai

Algimantas Raškauskas, 2017 m. spalio 12 d.

 

Padėka Urologijos skyriui. Dėkoju dėmesingiems gydytojams, malonioms seselėms. Ačiū visam personalui už kantrybę ir supratingumą. Tegul saugo Jus Dievas.

Pagarbiai

Marija Karpyčeva, 2017 m. spalio 11 d.

 

Padėka Urologijos skyriui. Noriu padėkoti I. Lukošiui ir visam skyriaus personalui už dėmesingumą, supratingumą ir pagalbą.  

Pagarbiai

Stanislava Musteikienė, 2017 m. spalio 11 d.

 

Už suteiktą pagalbą labai norėčiau padėkoti I Chirurgijos skyriaus chirurgams – Žygimantui Juodeikiui ir Tomui Vaitoškai. Nuoširdus Jums ačiū už profesionalumą, žmogiškumą ir supratimą.

Pagarbiai

Pacientės dukra Aušra Vilkaitytė, 2017 m. spalio 9 d.

 

Terapijos skyriui dėkoju už nuoširdų ir gerą gydymą. Visas gydantis personalas parodė savo atsidavimą. Jūs išties verti mediko vardo!

Pagarbiai

Janina Lapeikienė, 2017 m. spalio 9 d.

 

Ką tik parsivežiau mamą iš Jūsų ligoninės. Už suteiktą pagalbą labai norėčiau padėkoti 1-ojo chirurgijos skyriaus chirurgams Žygimantui Juodeikiui ir Tomui Vaitoškai. Nuoširdus Jums ačiū! Ačiū už profesionalumą, žmogiškumą, už supratimą.

pacientės Albinos Vilkaitienės dukra Aušra Vilkaitytė, spalio 9 d.

 

Noriu pareikšti didžiulę didžiulę padėką I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Daivai Kurkutienei už nuoširdų ir profesionalų gydymą. Neuroangiochirurgijos centro vadovui prof. dr. Sauliui Ročkai už malonią ir konkrečią konsultaciją, gydytojui chirurgui Igoriui Šatkauskui už jo vieną “neskaudų” dūrį, kuris mane išvadavo iš nežmoniškų skausmų. Ir visam personalui: Anai Slavinskienei, Ritai Narbutavičienei, Natalijai, Anastasijai, Boženai… Deja, negaliu išvardinti visų vardų ir pavardžių tų darbuotojų, kurios kantriai ir visas tris savaites rūpinosi mano savijauta ir gerbūviu ligoninėje. Neteko išgirsti nė vieno grubaus žodžio ar pamatyti abejingo veido. Ačiū, mielieji, už Jūsų gerus darbus! Jums tai kasdienybė, o mums tai labai svarbu. Visada su pagarba minėsiu Jūsų ligoninę ir jos personalą.

Jolanta Stasiulionienė, spalio 8 d.

 

Noriu padėkoti visam Ligoninės personalui už nuoširdų gydymą. Gydytojos Krukutienės dėka šiandien aš galiu vaikščioti.  Nuoširdus ačiū ir slaugytojoms. Visos darbuotojos nuoširdžios ir labai kruopščiai atlieka savo pareigas. Ligoninėje užtikrinama ypatinga tvarka ir švara.

Pagarbiai

Zofija Aleknavičienė, Giedrė Ziobytė, Zofija Klujevskaja, Danutė Janonienė, 2017 m. spalio 6 d.

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už puikius jo skyriuje dirbančius specialistus. Visi nuoširdžiai, atkakliai ir dėmesingai atsidavę savo darbui. Su didele pagarba noriu padėkoti palatos gydytojai Aušrai Didžiokienei už profesionalumą ir jautrų požiūrį į ligonį. Pagarba ir padėka visam personalui.

Pagarbiai

Jadviga Aleksandrova, 2017 m. spalio 6 d.

 

Dėkoju Reanimacijos  ir intensyviosios terapijos skyriui už suteiktą pagalbą ir nuoširdų rūpestį. Linkiu visam kolektyvui sėkmės gelbstint žmonių gyvybes.

Pagarbiai

Marijona Rešutkova, 2017 m. spalio 5 d.

 

Dėkoju gydytojai Vaidai Baškienei bei už nuoširdumą, kantrybę ir rūpestingumą aptarnaujant pacientus.

Pagarbiai

Virginija Kraužienė, 2017 m. spalio 5 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui Svajūnui Balseriui ir visiems skyriaus medikams už dėmesį, nuoširdų rūpestį ir sukurtą bebaimę nuotaiką. Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui už puikiai atliktą operaciją rugsėjo 22 d. Likimas lėmė sėkmę, kad patekau pas gydytoją Giedrių Strazdą. Tai auksinių rankų ir jautrios sielos gydytojas. Aš sėkmingai sveikstu ir džiaugiuosi sugrąžinta gyvenimo kokybe. Didelė garbė būti apsuptam aukščiausio lygio medikų profesionalų – kilnių ir širdingų žmonių. AČIŪ JUMS.

Pagarbiai

prof. Giedrė Riškutė Kariniauskienė, rugsėjo 28 d.

 

Už stebuklingą atsigavimą iš sudėtingos būsenos labai noriu padėkoti Ūminių apsinuodijimų skyriaus gydytojams: Gabijai Laubner, dr. Robertui Badarui, Vytautui Karveliui, Jurijui Rimpo, Ryčiui Liveikiui. Jų kvalifikuotas gydymas, rūpestingumas, atsidavimas darbui, psichologinis palaikymas, beribės žinios – galiu drąsiai tvirtinti – išgelbėjo mano sesės gyvybę.

Taip pat noriu padėkoti Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui gydytojui Pauliui Gradauskiui, pas kurį reguliariai lankomės.

Dar kartą reiškiu didelę pagarbą visiems išvardintiems specialistams, visam respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalui. Taip pat dėkoju ligoninės vadovui dr. Algimantui Pamerneckui už suburtą gerą ir atsakingą kolektyvą, už jaukią ir šiuolaikišką ligoninės atmosferą.

Pagarbiai

Tomas Maleckis, 2017 m. rugsėjo 26 d.

 

Noriu iš visos širdies už nuoširdų rūpinimąsi ir profesionalumą padėkoti profesoriui Valentinui Uvarovui. Už tai, kad galiu vaikščioti, džiaugtis gyvenimu žemai jam lenkiu galvą.

Taip pat dėkoju Ortopedijos skyriaus slaugytojoms už rūpestingumą, atidumą, atjautimą. Ačiū Jums, mielos moterys ir merginos.

Pagarbiai

Janina Riškuvienė, 2017 m. rugsėjo 22 d.

 

Noriu padėkoti Terapijos skyriui už puikų rūpinimąsi, labai profesionaliai teikiamą pagalbą. Jūsų darbuotojų rūpestingumas – tikri vaistai, padedantys sveikti.

Pagarbiai

Eugenija Surmilavičienė, 2017 m. rugsėjo 22 d.

 

Gerbiamieji Neurochirurgijos skyriaus darbuotojai: gydytojau Vladislavai Kieda,  gydytojau Žilvinai Chomanski, slaugytoja Justyna Taraškevič, slaugytoja Violeta Daunaravičiene. Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek ašarota, kiek kentėta prieš pakliūnant čia. Gydytojai, kiek kantrybės bei sveikatos eikvojat tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide.

Norėčiau viską atiduoti, – pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę, būtent Jums. Juk taip kilnu padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias … Ko vertos Jūsų nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis! Mielieji, linkiu niekada nepavargti. Jūs buvote mano paskutinė viltis kuri pasiteisino, nors  Jau buvo sunku tuo patikėti. AČIŪ JUMS.

Janina Samoškienė, rugsėjo 22 d., Šiauliai

 

Dėkojame visam Reabilitacijos skyriaus kolektyvui už gydymą, priežiūrą ir aptarnavimą. Už gerumą ir nuoširdumą.

Pacientės Larisa Babenko, Janina Čibiraitė, Angelė Mažeikienė, Alina Kikilič, rugsėjo 21 d.

 

Dėkoju Psichosomatinių sutrikimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei už pirmą malonų pokalbį, kantrybę, išklausymą, patarimus ir padrąsinimą. Taip pat visam personalui – už rūpestį, gydymą ir nuoširdžią priežiūrą.

Pagarbiai

Janė Bradauskienė, rugsėjo 22 d.

 

Nuoširdžiai ačiū Ortopedijos skyriaus gydytojui Mindaugui Klingai už pagalbą, kojos operaciją. Labai dėkoju slaugytojai Jolantai Valentonovič už priežiūrą ir švelnų elgesį.

Tatjana Rinkevičienė, rugsėjo 21 d., Vilnius 

 

Dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus 2 poskyrio darbuotojams už jų gerumą, pasiaukojantį darbą, kantrybę. Linkiu sėkmės gyvenime ir kad toks puikus kolektyvas dar ilgai dirbtų šiame skyriuje.

E.Petkevičienė, rugsėjo 20 d., Trakų raj., Lentvaris

 

Nuoširdžiai dėkoju profesoriui Gyčiui Šustickui ir visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už malonų, rūpestingą, atidų gydymą ir suteiktą informaciją.

S.Pirogova, rugsėjo 20 d., Kaunas

 

Dėkoju Ginekologijos skyriaus personalui už puikiai atliktą operaciją. Taip pat dėkoju gydytojai Renatai Valiūnienei. Noriu pastebėti, kad šio skyriaus gydytojų komanda yra tiesiog nuostabi: išsamiai suteikia informaciją, nuramina, nepraeina pro šalį nepasidomėję ar neskauda, ar gerai jautiesi. Išskirtinį dėmesį noriu atkreipti į aptarnaujančio medicininio personalo darbą. Jos visos mane sužavėjo: kaip švelniai, maloniai, betarpiškai dirba, padeda ir bendrauja. Joms visoms sakau nuoširdų AČIŪ. Ir dar patiko tai, kad visi Ginekologijos skyriaus darbuotojai šypsosi!!!  (P.S. Labai krenta į akis, kai guli aštuonias dienas ligoninėje, – o gali visko pasitaikyti.) Taigi, visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui linkiu kantrybės, stiprybės ir išminties padedant nelaimėje atsidūrusiems žmonėms.

J.Murauskaitė, rugsėjo 19 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikų, profesionalų darbą, puikiai ir operatyviai atliktą operaciją, malonų ir paslaugų bendravimą, visapusišką dėmesį, palaikymą ir rūpestį. Dėkoju visai šio skyriaus gydytojų, anesteziologų, slaugytojų ir slaugių komandai. Tiek dėmesio ir rūpinimosi nesu gavusi nė vienoje ligoninėje, o teko gulėti ne vienoje, ir ne kartą. Slaugytojos dirba profesionaliai, dėmesingos ir visada šalia. Visoms labai labai dėkoju už švarą, tvarką, nuostabią priežiūrą, efektyvų gydymą, šypsenas, dėmesingumą. Didžiuokitės, kad turite tokią puikią komandą ir vertinkite. Patikėkite, Lietuvos gydymo įstaigose tai retenybė!!! Dėkoju ir už šiltą, skanų bei sveiką maistą, kuo negali pasigirti kitos ligoninės. Išvykstu iš ligoninės puikios savijautos ir nuotaikos, nors ir po operacijos. AČIŪ!

D.Šeputienė, rugsėjo 19 d., Vilnius

 

Labai dėkoju Ginekologijos skyriaus personalui už rūpestį po operacijos, nuoširdumą, puikų gydytojų ir slaugytojų darbą, atsakingumą. Ypatingai dėkoju skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už auksines rakas ir didelę širdį.

K.Simčenko, rugsėjo 15 d., Vilniaus raj., Pagiriai

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Artūrui Tamuliui už gydymą, suteiktą informaciją, paprastumą, žmogiškumą. Didelis ačiū slaugytojoms Jolitai Ridikaitei, Justinai Taraškevič, slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai už rūpestį, dėmesį.

Su pagarba, D.Lakštauskienė, rugsėjo 14 d., Trakai

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už sunkų darbą, dėmesingumą ligoniams. Ypatinga padėka slaugytojoms.

Pagarbiai, A.Rylov, rugsėjo 13 d., Vilnius

 

Labai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Gyčiui Šustickui už gydymą. Esu labai patenkinta. Taip pat dėkoju slaugytojos padėjėjai Larisai Griadunovai, slaugytojoms Jolitai Ridikaitei ir Justinai Taraškevič. Jei kada nors dar reikės pagalbos, kreipsiuosi tik pas Jus. Visiems didelis Ačiū.

J.Vėjinienė, rugsėjo 13 d. , Biržai

 

Labai noriu padėkoti visiems Ūminių apsinuodijimų skyriaus darbuotojams, kurie besąlygiškai atlieka savo pareigas ir rūpestingai rūpinasi pacientais. Esu labai sužavėtas ir be galo dėkingas pačioms geriausioms skyriaus slaugytojoms Ritai Strumilienei, Danai Minkevič, taip pat slaugytojų padėjėjai Justinai ir nepaprastą darbštumą ir užsidegimą darbui rodančiai Alai Macijievskajai. Dėkoju skyriaus vedėjai Gabijai Laubner už gerai organizuotą darbą skyriuje.

A.Laurinaitis, rugsėjo 12 d., Nemenčinė

 

Didelis AČIŪ visam Neurochirurgijos skyriaus bitučių kolektyvui už nuoširdų rūpestį, už palydinčias šypsenas kai skauda, už paguodžiančius žodžius ir begalinį optimizmą. Ne visi mokame įvertinti koks  yra svarbus medikų darbas, kol akis į akį su tuo nesusiduriame. Kiek daug atsakomybės, jėgų ir atsidavimo tam reikia. Gydoma čia esu dėkinga už kiekvieną Jūsų komandos gerą žodį, šypseną ir rūpestį. Ne visų vardus prisimenu, bet ypatingai ačiū Augustei – už profesionalų ir kruopštų darbą, rūpestį kiekvienu negaluojančiu, taip pat Marijai – už begalinį optimizmą, pagalbą ir padrąsinimus bei rūpesčio pilnas akis. DIDELIS AČIŪ! Mes esame sveiki ir laimingi tik dėl Jūsų šaunaus darbo.

B.Klimanskaitė, rugsėjo 8 d., Vilnius

 

Taip jau atsitiko, kad daugiau nei pusę šios savo vasaros aš praleidau VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Šiam skyriui išmaniai ir profesionaliai vadovauja gydytoja Jolanta Paškevičienė. Noriu pabrėžti, kad darbas šiame skyriuje organizuotas taip, kad ligoniai jaučiasi komfortiškai ir sveikimas vyksta maksimaliai greitai. Reabilitacijos metu visada ir visur mane sutikdavo šypsenos, geranoriškumas ir siekis pagelbėti. Esu dėkinga slaugytojoms, kurios  visada suteikdavo visą reikalingą informaciją, ypač mielos ir paslaugios buvo slaugutės – visus prašymus stengdavosi įvykdyt kuo greičiau. Dėkoju aukštos kvalifikacijos gydytojams Rimai Jomantienei, Vaidai Baškienei, Daliai Mečkauskienei. Taip pat noriu ypatingai įvertinti puikų ir tikslų kineziterapeutų Ramutės Baltrėnienės, Anos Paradnevičienės ir masažuotojos Redos Radzevič darbą. O ypač mano širdinga padėka kineziterapeutui Dariui Martinkui. Jis daugybę valandų itin išmaniai, taktiškai ir profesionaliai užsiiminėjo su manimi, nuolat aiškino mano raumenų ir sausgyslių sandarą, kad man būtų aišku kas ir kodėl yra daroma. Šis specialistas visada rasdavo geriausius metodus ir būdus dirbant su mano problema.  Vienu žodžiu, buvo itin išradingas ir profesionalus.

Su didžiausia pagarba,

Pacientė J.Jankauskienė, rugsėjo 7 d.

 

“Padėkoju Dievui už lelijos žiedą

Už strazdelio giesmę, liepos šakose 

Už rasos lašelį, kur žole nurieda

Už gerumo grūdą, pasėtą manyje.”

Dėkoju visam I neurologinio skyriaus personalui. Širdingai dėkoju gydytojai Ingai Slautaitei. Medicinos slaugytojoms Gonoratai Suchorukovai, Marijai (pavardės nežinau). 515 palata.

L.Černevienė, rugsėjo 5 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti mane gydžiusiai gydytojai Ingai Slautaitei už profesionalumą, švelnumą, dėmesingumą ir už gydytojos šypseną. Slaugytojai Gonoratai Suchorukovai dėkoju už puikiai suteiktas paslaugas, iš pirmo dūrio pataikant į mano pasislėpusias venas statant lašelines. Dėkoju visam I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus šauniam kolektyvui.

A.R.Guobužienė, rugsėjo 5 d., Vilnius

 

Didžiausias AČIŪ gydytojui Sauliui Širšinaičiui už jo didelį darbą sugrąžinant mane į gyvenimą po traumos, kuri galėjo baigtis mirtimi. Taip pat didelis AČIŪ slaugei Augustei Statauskaitei už jos rūpestingas rankas, už atsakingą požiūrį į savo darbą, už gerą slaugymą.

V.A., rugsėjo 1 d., Grigiškės

 

Laba diena,

Norime išreikšti nuoširdžią padėką Jūsų ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje dirbantiems specialistams, ypatingai kineziterapeutui p. Dariui Martinkui, vyr. slaugytojai Marijai Jackevičienei ir fizioterapijos specialistei Romutei iš 127 kab.

Šie specialistai yra verti didžiausių pagyrų ir padėkų, ne tik kaip specialistai, bet ir kaip žmonės. Mūsų mamytei Veronikai Pranckevičienei  buvo atlikta labai sudėtinga kelio sąnario keitimo operacija, po kurios skirta ilga reabilitacija 07.10-08.03 d. ligoninės skyriuje. Buvo visokių momentų – ir geresnių ir blogesnių, tačiau šie žmones neleido nukabinti nosies, pasiduoti, nuleisti rankų. Motyvavo, ragino, kai reikėjo guodė. Į savo darbą jie tikrai įdėjo ne tik žinias, būtiną darbą, bet ir širdį, savo papildomą laiką. Kiekvienas turi ir gali atlikti savo darbą, tačiau jį atlikti su atsidavimu, gali tikrai ne kiekvienas.

Darius Martinkus – fantastiškas žmogus, kuris dirba su dideliu atsidavimu. Ir tikrai yra savo srities profesionalas.  Jo skausmingi pratimai,  neretai išspausdavę ir ašarą, suprantama buvo būtini, tačiau tikrai ne kiekvienas specialistas būtų turėjęs tiek kantrybės, atsidavimo ir atidumo. Ir žinoma žmogiško šilto humoro, kuris ašaras pakeitė šypsenom. Tai kas buvo neįmanoma, jo dėka tapdavo galima.

Marija Jackevičienė sutikta visai atsitiktinai, tiesiog uždegė šviesą akyse. Tik tokie žmonės gali dirbti šitokį darbą, kaip p. Marija. Nes žmogui kartais labiau padeda dėmesys ir atidumas, supratimas ir šiltas bendravimas, nei pats fizinis atliekamas darbas, suleidžiami vaistai, ar perrišta žaizda. Labai norime padėkoti p. Marijai. Ji tikrai padarė daugiau nei jai buvo privaloma.

Romutė – dar vienas šiltas, atsakingas specialistas ir tiesiog sutiktas geras žmogus šioje ligoninėje. Ačiū Jums už pagalbą, už gydymą, už bendravimą.

Na ir dar labai norime padėkoti vienam sutiktam žmogučiui, kuris tiesiog kaip saulės spindulys teikdavo dozę gerų emocijų ir pozityvizmo- tai stažuotoja p. Gintarė Daulys. Sėkmės Jums Čikagoje.

Ačiū Jums labai. Bandysim Jūsų įkvėpti sveikti toliau.

V.P/A.M, rugpjūčio 31 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus visam medicinos darbuotojų kolektyvui už darbštumą bei atsakingumą vykdant savo pareigas. Už Jūsų priežiūrą ir kantrybę. Ypatingai noriu išreikšti padėkos žodžius mane operavusiam gydytojui Aleksandrui Grinčuk. Dėkoju už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją, už detaliai išaiškintą visą operacijos ir gydymo eigą, už atsidavimą savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėt padėti likimo nuskriaustiesiems.

Su pagarba,

M.L., rugpjūčio 30 d., Vilnius

 

Dėkoju už nuoširdžią priežiūrą ir dėmesingumą Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus 2 poskyrio gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms. Ypač noriu padėkoti slaugytojai Giedrei Puluknienei.  Ačiū!

K.Ž., rugpjūčio 30d., Vilnius

 

Laba noriu padėkoti II RITS personalui už profesionalų gydymą ir priežiūrą. Labai dėkoju RITS vedėjai L.Saltanavičienei, gydytojams I.Ševcovai, D.Valaitienei, V.Vickai, slaugytojoms A.Rimšelytei, J.Lukauskaitei, L.Sereikytei, G.Puluknienei. Taip pat dėkoju visoms slaugytojų padėjėjoms. Ačiū!

A.S., rugpjūčio 30 d., Vilnius

 

Reiškiame padėką gydytojai Nijolei Tarasevič, Eleonorai Jarmolkovič, Tamarai Žagrakalnienei, Anai Balaboskinai.

Terapijos skyriaus 9 palatos pacientės J. Gatelienė, J. Urbanovič, L.Franckevičienė, V.Jačelo, rugpjūčio 29 d.

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurologinio skyriaus 530 palatos gydytojai Ingridai Šitkauskienei už efektyvų mikroinsulto gydymą, nepamirštant anksčiau įgytų ligų patikros ir gydymo. Taip pat dėkoju ir kiekvieną pirmadienį ligonius lankantiems vizituojantiems gydytojams už suteiktas konsultacijas. Patiko operatyvus Skubiosios pagalbos skyriaus priimamojo darbas. Greitosios pagalbos pristatyta į Ligoninę buvau skubiai vežama pas gydytojus, kurie maloniai konsultuodavo ir pateikdavo apžiūros rezultatus. Gydytojos D.Macytės apibendrinti rezultatai buvo pateikti gydančiai gydytojai. Buvau paguldyta į palatą gydymui. Sveikata gerėjo. Iš pradžių mane vežiojo padėjėja, o vėliau atsargiai pradėjau vaikščioti iš pati. Negaliu pamiršti ir aptarnaujančio personalo, kurie budi ir dieną, ir naktį. Jų indėlis gerinant pacientų sveikatą taip pat labai svarus.

Dėkoju visiems ir linkiu sveikatos, ilgo gyvenimo. Jūs žmonėms labai reikalingi. Išvykstu geros nuotaikos, su viltimi dar pagyventi.

A.A.M., rugpjūčio 28 d., Vilnius

 

Norėčiau pareikšti padėką I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, gerumą, paslaugumą, sąžiningumą atliekant savo pareigą. Ačiū labai.

L.B., rugpjūčio 28 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju neurochirurgui A.Preikšaičiui už sugrąžintą sveikatą, dėmesį bei rūpestį mano ligos metu. Labai ačiū visam aptarnaujančiam personalui už suteiktą pagalbą pooperaciniu laikotarpiu. Ačiū ir geriausios kloties Neurochirurgijos skyriui, visam puikiam kolektyvui.

R.G., rugpjūčio 25 d., Vilnius

 

Nuoširdų, didelį AČIŪ norėčiau pasakyti mane gydžiusiam daktarui G.Terbetui, visam personalui, slaugytojai Ingutei ir energingajai padrąsinančiai poniai Larisai. Nuoširdus Jums AČIŪ.

Č.C., rugpjūčio 25 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I.Slautaitei, A.Vilionskiui, med. seselėms V.Jundienei, N.Kasparovič, T.Staniulienei, R.Jakonis, A.Petruchovai, J.Cvitlikovskai ir kitam medicinos personalui už kokybišką gydymą, malonų aptarnavimą ir injekcijas be skausmo.

J.M., rugpjūčio 18 d., Senoji Varėna

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už puikiai suteiktą pagalbą, priežiūrą, kantrybę ir kvalifikuotą gydymą. Linkiu niekad nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai, nes tai suteikia, mums, ligoniams, vilties. Ypatingai norėčiau padėkoti mane operavusiam gydytojui Aidanui Preikštaičiui. Jo profesionalus požiūris, dėmesys ligoniui, optimizmas, padėjo pasveikti ir nepalūžti sunkią akimirką. Didžiuojuosi šiuo gydytoju, jo žmogiškumu. Linkiu visam Jūsų skyriui išlikti tokiais, kokiais esate. Sėkmės Jums visiems. Didelis ačiū :)

T.S., rugpjūčio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdus ačiū Fizinės medicinos ir reabilitacijos darbuotojams už nuoširdų darbą, kurie man padėjo atstatyti sveikatą nuo liepos 24 d. iki rugpjūčio 10 d.

D.M., rugpjūčio 11 d., Vilnius

 

Gerbiamas Traumatologijos skyriaus gydytojau Sigitai Ryliški, nuoširdžiai dėkoju Jums už puikų savo darbo išmanymą, už atliktą sudėtingą peties sąnario operaciją ir žmoniškumą.

D.M., rugpjūčio 11 d., Vilnius

 

Gerbiamas Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojau Gediminai Rauba, nuoširdus ačiū už puikiai atliktą operaciją. Pirštelis tiesus. Sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

D.M., rugpjūčio 11 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai ačiū Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Chomanskiui, slaugytojoms: Žygaitienei Ingai, Šimonienei Astai, Igielaitei Danutei, Statauskaitei Augustei, Juškevičienei Inai, Dvoriakovai Larisai, Čepukaitei Vilmai, Fitkevič Renatai.

G.K., rugpjūčio 11 d., Elektrėnai

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už slaugą, gyd. Ingai Slautaitei už gydymą, malonų aptarnavimą, už konsultacijas. Ypač nustebino skyriaus tvarka, už tai noriu padėkoti ūkio reikalų tvarkytojai Danutai Grablevskai, bendrosios praktikos slaugytojai Elžbietai Žemeidai ir vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai.

V.V., rugpjūčio 11 d., Vilniaus raj.

 

Nuoširdus ačiū Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei ir skyriaus personalui už mano dukros sveikatą.

Pagarbiai, G.P., rugpjūčio 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju už Europinio lygio gydymą ir slaugą RVUL Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui, vyr. gydytojui neurologui Augenijui Vilimui ir skyriaus personalui – slaugytojams ir slaugėms už labai profesionalų, rūpestingą ir nuoširdų gydymą ir slaugą. P.S. Taip pat buvo labai džiugu, kad ligoninės aplinka, skyriaus patalpų higiena yra aukšto standarto. Ačiū už tai, kad savo ligonius maitinate sveiku maistu. Linkėdama skyriui ištvermės, kantrybės ir sveikatos – Pagarbiai,

A.A., rugpjūčio 10 d., Vilnius

 

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus gydytojui Gintarui Varanauskui ir jo asistentui gydytojui Kavaliauskui už nuoširdumą,dėmesingą ir rūpestingą darbą bei kompetenciją teikiant aukščiausios kokybės paslaugas.

R.M., rugpjūčio 9 d., Vilnius

 

Širdingai dėkoju gydytojai R.Jomantienei ir visam šauniam Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui už nuoširdumą ir rūpestingumą gydant mano sužalotą koją. Linkiu sveikatos ir sėkmės. Nuoširdus ačiū.

E.K., rugpjūčio 7 d., Vilnius

 

Esu labai dėkinga Skubiosios pagalbos skyriaus sesutei Vidai Švaikauskienei už jos gerą širdį, švelnumą, atsidavimą savo darbui. Padeda ne tik vaistai, bet ir jos žodžiai gydo, rūpestingumas, malonumas ir dėkingumas gydytojai Indrei Staraitei už jos patarimus, gydymą, švelnumą.

D., rugpjūčio 7 d., Vilnius

 

Žodis nuramina sielą, bet neatlaikomą akių skausmą gali nuraminti tik profesionalios gydytojo žinios ir rankos. Sukaustyta skausmo ir tamsos jautiesi bejėgė, apglėbta didžiulės nežinios ir baimės. Panika. Ir štai neatlaikomas akių skausmas ir tamsa dingsta tik prisilietus Akių ligų skyriaus gydytojai Rūtai Daliai Žūklytei. Tamsa pasitraukė, sugrįžo šviesa ir tau į akis šypsosi šviesiaplaukė gydytoja Rūta. Aš matau, man nebeskauda. Kad liga visai pasitrauktų, buvau apsupta malonių gydytojų rūpesčiu šiame akių skyriuje. Noriu išreikšti didžiulę pagarbą ir padėką Rūtai Daliai Žuklytei, Laurai Arbačiauskytei, Raimondai Grinevičienei už jų profesionalumą, švelnumą, patarimo suteikimą, paaiškinimą, ligonio gerbimą.

Mieli gydytojai, šlovė ir pagarba Jums. Tokių gydytojų mums tikrai reikia. Sveikatos ir stiprybės Jums Jūsų nelengvame darbe.

L.A., rugpjūčio 4 d., Vilnius

 

Prieš paliekant Jūsų ligoninės I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrių, norime padėkoti palatos gydytojai I.Šitkauskienei bei visam skyriaus personalui už nepaprastai nuoširdų, atsakingą bei daug kantrybės reikalaujantį darbą. Dėkojame Jums, kad turite puikų kolektyvą, ištikimą Hipokrato priesaikai.

M.A., J.E.R., rugpjūčio 2 d., Vilnius

 

Dėkoju Akių ligų skyriaus  gydytojai R. D. Žuklytei ir slaugytojai Urbelionytei už operatyvią ir profesionaliai suteiktą skubią pagalbą, už šiltą ir malonų bendravimą, aiškiai ir nuoširdžiai išaiškintą situaciją bei tolimesnį gydymą.

M.C., liepos 28 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti visam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui už sąžiningą ir gerą darbą, priežiūrą E. Matiejušiūtei, I. Svetlikovskai, M. Kaziukuonienei, V.Zundienei, vyr. slaugytojai T. Staniulienei, gyd. Lukošaičiui.

T., liepos 27 d., Vilnius

 

Tariu didelį AČIŪ puikiai dirbančioms Martynai Stommaitei ir Viktorijai Masalskienei! Rūpestingos, jautrios, visada patars, profesionaliai atlieka savo darbą, tikras pavyzdys kitiems.

P., liepos 27 d., Vilnius

 

Iš visos širdies dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus gydytojoms, skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei, slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios neabejingos ligoniui, jo ligai. Jūs palengvinate mūsų sielos skausmus, parodote, nukreipiate, keičiate mūsų gyvenimą į gerą. Būkite ir Jūs sveiki. Jūs mums reikalingi, gydytojai.

D., liepos 26 d., Vilnius

 

Labai dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui, gydžiusiam mane. Sėkmės, sveikatos ir dar daug darbingų dienų gyd I. Šitkauskienei ir seselėms.

Nuoširdžiausiai, D.Č., liepos 25 d., Vilnius

 

Dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už sugrąžintą man sveikatą. Už Jūsų širdies gerumą, rankų švelnumą, nuoširdų rūpestį. Gerb. skyriaus vedėjui dr. Algimantui Vilimui, gerb. gydytojai Jolantai Kovalevskienei, vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai, visoms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjams už labai kokybiškai ir profesionaliai suteiktą pagalbą. Ačiū.

Sėkmės Jūsų kilniame darbe.

M., liepos 25 d., Vilniaus r.

 

Ne skausmas, kur gyvena mumyse,
O gydančių mus šypsena saulėta…
Kada namuose pabūnate, nežinia?
Ar Jūs pavargote, Daktare?, – vis klausiam
Per veidą slenka nuovargio spalva
Ir lyg vilties atsakymo mes laukiam,
Kad Jums neskauda nieko niekada.
Mane užpuolė šuva. Sukandžiojo dešinę ranką. Atvežė greitoji į Jūsų Skubiosios pagalbos skyrių, gydytojai rūpinosi mano sveikata, vis matavo spaudimą, pavardės nežinau. Skubiosios pagalbos skyriuje priėmė gydytojas traumatologas Povilas Masionis, siuvo žaizdą. Kitą dieną apžiūrėjo Gediminas Kaupys. Dėkoju už malonų priėmimą, gerą pasakytą žodį, kuris geriau gydo už vaistus, už kantrybę, už šypseną. Linkiu Dievo palaimos, stiprios sveikatos, šypsenos, kad padeda bėdoje. O bėda ta, kad netenki sveikatos dėl kažkieno kaltės, kad šunį veda be antsnukio, nes jei būtų su antsnukiu bėda būtų neištikus. Ačiū Dievui ir geriems gydytojams, kurie man padėjo bėdoje.

Su meile, M. B., liepos 24 d., Grigiškės

 

Norime išreikšti širdingą dėkingumą Neurochirurgijos skyriaus darbuotojams už jų supratingumą ir geranoriškumą, labai dėmesingai ir profesionaliai atliekant savo darbą. Kiekvieną dieną, vykdant savo profesionalią veiklą, skyriuje sukurta gėrio ir vilties atmosfera. Didžiulę padėką ir nuoširdų dėkingumą reiškiame gydytojui Aidanui Preikštaičiui už jo nuostabiai atliktą darbą, kuris sūnų pastatė ant kojų. Daugiau tokių gydytojų ir medicinos seselių Lietuvoje.

A., liepos 24 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju gydančiam Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gy. Valdislavui Kiedai bei visam skyriau personalui, ypač slaugytojai Augustei ir slaugytojos padėjėjai Larisai.

K., liepos 24 d., Pasvalys

 

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus slaugytojai – Augustei, slaugytojos padėjėjai – Larisai, gydytojams, gydytojui Rožukui, skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai ir nuoširdus Ačiū visam mus gydančiam ir slaugančiam personalui.

R.P., liepos 24 d., Vilnius

 

Mano močiutė gulėjo Terapijos skyriuje. Ją kamavo daug ligų. Norėčiau padėkoti gydytojui Algimantui Macevičiui už profesionalų darbą ir pagalbą, už šiltą bendravimą su sergančiais pacientais ir jų artimaisiais, už kantrybę išklausyti mūsų nuogąstavimus, už išsamius paaiškinimus mums, kartais (arba dažniausiai) nieko neišmanantiems apie mediciną, jos terminus, procedūras ir kt. Dėkoju ir endoskopuotojams ir ausų gydytojui už atliktus tyrimus ir pagalbą. Ypač norėčiau padėkoti visoms slaugytojoms, slaugytojų  padėjėjoms, valytojoms, dirbusioms šiomis dienomis ir 9-oje palatoje (visų vardų neprisiminiau – visos jos buvo nuostabios). Jos buvo dėmesingos visiems – ne tik mano močiutei, bet ir kitiems ligoniams, gulėjusiems šioje ir kitose palatose (galėjau ilgiau stebėti jų darbą, nes beveik nuolat buvau prie močiutės). Kiek per dieną prisibėgioja – padeda, atneša, išneša, suleidžia vaistus, keičia sauskelnes, kilnoja sunkius ligonius, valo, nuramina, paglosto… Ačiū už Jūsų žmogiškumą ir šilumą, kuri yra sudedamoji gydymo dalis. Ačiū už tai, kad padedate įveikti skausmą, ligą. Ačiū už reagavimą į mūsų prašymus ir nerimą, už gerus patarimus, už atsidavimą savo profesijai. Dėkoju ir virėjoms, jų padėjėjoms už skanų maistą. Linkiu visam Terapijos skyriaus personalui geros sveikatos ir sėkmės.

M., liepos 21 d., Vilniaus raj.

 

Noriu pareikšti didžiausią padėką II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui Lukošaičiui ir visam aptarnaujančiam personalui – seselėms, slaugutėms. Tai tikrai nuoširdžiai atsidavę savo darbui žmonės. Didžiausia jiems pagarba, tai – be galo užjaučiantis ir supratingas personalas.

S., liepos 21 d., Alytus

 

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui. Tai labai profesionalus ir be galo atsidavęs savo darbui, pasiruošęs visada ateiti į pagalbą, neabejingas gydytojas. Ačiū už Jūsų kilnų darbą, dėmesį, kantrybę. Nuoširdžiai dėkoju visam medicininiam kolektyvui už šiltus santykius, dėmesingumą pacientams. Dėkingas Jūsų skyriaus medicinos seserims: Svetlanai Barišauskienei, Reginai Valujevič, Aleksandrai Dūdienei už nuoširdų darbą ir atsidavimą profesijai. Linkiu Jums niekad nepavargti – nei fiziškai, nei morališkai, nei dvasiškai – Jūsų mūsų gyvenimo viltis. P.S. Norėčiau tarti didelį ačiū priėmimo skyriaus gydytojams, slaugytojoms, rentgenologams. Ačiū Jums visiems už išgelbėtą gyvybę!

M., liepos 20 d., Vilnius

 

Už kruopštumą, dėmesingumą ir rankų švelnumą norėčiau padėkoti Irinai. Jos dėka žaizdos gyja greičiau, o laikas, praleistas ligoninėje, bėga greičiau. Ji, negailinti šypsenų ir gerų žodžių, sugeba skirti daug dėmesio kiekvienam ligoniui.

V.Ž., liepos 20 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo chirurgijos skyriaus palatos gydytojai L. Lapinaitei, R. Grigaliūnui, kitiems gydytojams, rezidentui Eimantui Spirčiui, anesteziologei, atliekančiai kolonoskopijos procedūras, seselėms ir visam personalui, padėjusiam man pablogėjus sveikatos būklei. Linkiu stiprybės, kantrybės, ištvermės, teikiant pagalbą ligoniams. Jauniems specialistams linkiu sėkmės.

A.B., liepos 20 d., Vilnius

 

Gydymo metu neturėjau jokių priekaištų nei daktarams, nei seselėms, nei paciento aptarnavimui (slaugymui). Visą laiką buvau išklausytas, aprūpintas. Su visomis seselėmis visada galima pajuokauti, pabendrauti, tai labai svarbu paciento atžvilgiu, kai kažką skauda ir nėra nuotaikos. Išreiškiu padėką seselėms J. Dūdienei, N. Račinskienei. Taip pat reiškiu padėką daktarui G. Kiškiui ir linksmuoliui daktarui P. Gradauskui. Kolektyvas malonus ir nuoširdus, išmanantis savo darbą.

B., liepos 20 d., Vilnius

 

Visam I – ojo Chirurgijos skyriaus personalui tariame nuoširdų AČIŪ už pagalbą, dėmesį bei rūpestį sveikstant ir stiprėjant. Neįkainojamas Jūsų kasdienis darbas ne tik pacientui, bet ir šalia jo esantiems dovanoja ramybę ir tikėjimą. Tegul Jūsų sunkų, bet taip reikalingą ir prasmingą darbą lydi stipri sveikata, nuoširdi šypsena, aplinkinių supratumas bei dėkingumas. Esate verti pačių gražiausių padėkos žodžių.

S., liepos 20 d., Vilnius

 

Dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriui už gerą gydymą ir malonų personalą, gerą aptarnavimą.

M., liepos 20 d., Vilnius

 

Padėka Psichosomatinių susirgimų skyriui už gerą gydymą ir sunkų darbą.

J.G., R.D., A.P., J.R., liepos 20 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Neurochirurgijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms. Išskirtinės padėkos nusipelnė Valerija Kozlova. Visuomet besišypsanti, energinga ir rūpestinga, be to, kaip niekas kitas ji moka labai subtiliai suleisti vaistus. Jos dėka ir skausmas išblėsta.

V.Ž., liepos 18 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už kruopščią priežiūrą, malonų ir draugišką bendravimą, rūpestingumą ir šypsenas veide. Ypatingai norėčiau padėkoti gydytojui O. Grigėnui už laiku suteiktą pagalbą, kruopščiai atliktą operaciją bei dėmesį.

R.S., liepos 18 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus slaugei Leokadijai Rymašienei už rūpestingą slaugą ir gydymą.

A.B., liepos 17 d., Vilnius

 

Traumatologijos skyriaus pacientės labai dėkoja už puikų maitinimą: meniu įvairus, porcijos mums, moterims, net per didelės, gauname šviežių daržovių ir vaisių.

V.K., J.M., A.Č., liepos 14 d., Vilnius

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už puikius specialistus: gydytojas slaugytojas, slaugytojų padėjėjas, kurie savo atkakliu darbu padeda žmonėms nugalėti ligą. Su didele pagarba asmeniškai noriu padėkoti palatos gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą ir jautrų požiūrį į pacientą. Už sukurtą jaukią, ramią aplinką, palaikymą ir supratimą asmeniškai noriu padėkoti palatos slaugytojai Natalijai Kasparovič ir kitoms skyriaus slaugytojoms.

V.S., liepos 14d., Vilniaus raj.

 

Padėka visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui.

M.J., liepos 13 d., Vilnius

 

Reiškiu padėką Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai Daliai Mečkauskienei už labai kvalifikuotą gydymą ir gerą priežiūrą gydant mano vyrą.

Su pagarba, T.B., liepos 12 d., Vilnius

Dėkoju visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už puikų gydymą ir slaugą. Ypatingai dėkoju daktarui Aleksej Makarenko ir gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei. Visos šio skyriaus slaugytojos ir sanitarai – tikros profesionalės. Didelis ačiū.

V.R., liepos 10 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti už malonų ir greitą aptarnavimą Planinės pagalbos skyriaus darbuotojoms Viktorijai B. ir Renatai Kuzminskai.

O.M., liepos 10 d., Vilnius

 

Dėkui visiems Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už tikrai malonų ir gerą aptarnavimą, taip pat didelis ačiū daktarui Aleksej Makarenko. Visiems ačiū ir geros kloties.

A.T., liepos 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžią padėką norėčiau išreikšti slaugytojai Augustei Statkauskaitei ir slaugytojai Larisai už jų rūpestį ir jautrumą ligoniams, o ypač už kantrybę. Linkiu sėkmės jų nelengvame darbe.

P., liepos 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame Neurochirurgijos skyriaus gydytoju Artūrui Šatkauskui ir visam personalui už nuoširdumą, profesionalumą ir tikrą žmogišką bendravimą.  Ačiū, Dievo palaimos ir kantrybės.

A.N., liepos 10 d., Vilnius

 

Kiekviena operacija keičia mūsų šiokiadienius. Gyvenimas palieka vis daugiau atminčių, atspindžių, vis daugiau turto, kurio niekaip nepadėsi nei į bankus, nei į  lentynas. Tik į nematomus jausmų ir išgyvenimų archyvus, kuriuose taip norisi daugiau vietos palikti SVEIKATAI. Už ją, atliktas operacijas, profesionalumą, šmaikštų palaikomąjį žodį, atjautą DĖKOJAME ORTOPEDIJOS SKYRIAUS kolektyvui. Širdingas ačiū palatos pacientes operavusiems gydytojams Vytautui Rimkui, Manviliui Kociui. Gyvenimas – tai ėjimas per viltį. Linkėdamos to gydytojams, 4 operacijų komandoms, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir padėjėjui, kineziterapeutei, taip atidžiai teikusiems VILTĮ, mums birželio mėnesio pabaigoje.

Pagarbiai, S.Č., M.P., K.K., V.S., liepos 4 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už gydymą, suteiktą būtiną pagalbą, atliktą galvos operaciją. Išskirtinį ačiū tariu mane gydžiusiam gydytojui Sauliui Širšinaičiui už galvos operaciją, dėmesingą ir profesionalų gydymą, konsultavimą visais su liga susijusiais klausimais.

Pagarbiai, L.T., liepos 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už atliekamą sunkų darbą. Dėkoju gyd. Žydrūnui Račkauskui, anesteziologei Jolitai Šastickienei už man atliktą sudėtingą stuburo operaciją ir visiems kitiems prie jos prisidėjusiems. Dar noriu padėkoti profesoriui S. Ročkai už dėmesį ligoninėms ir vertingas konsultacijas. Dėkoju slaugytojų personalui už dėmesį ligoniams, ypač slaugytojai Justinai Taraškevič už švelnias rankas, auksinę širdį ir šypseną. Jos slaugoma jaučiausi išskirtinė. To ligoniams labai reikia.

Ž.O.B., liepos 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Jūsų vadovaujama ligoninė turi tokių nuostabių specialistų. Iš visos širdies noriu padėkoti operavusiam Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Aidanui Preikštaičiui, slaugytojai Justinai Taraškevič už nuoširdų darbą, mokėjimą bendrauti su sergančiais žmonėmis, už tą žmogiškumą ir šypsenas, kurios mus gydo kaip ir vaistai.

Su pagarba, R. V. D., liepos 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už gydymą, o ypač slaugytojai Augustei Statauskaitei už gerai atliktą savo darbą. Gydymo metu į užduotus klausimus visuomet buvo atsakoma maloniai ir mandagiai. Taip pat dėkoju slaugytojos padėjėjoms, Larisai Griaudunovič už prižiūrėtą tvarką, kad padėjo atsikelti, už laiku padėtą maistą, o svarbiausia, už nuoširdumą. Padėkoti noriu Valerijai Kozlovai už žmogiškumą, supratimą, nuoširdumą, kuri gerai išmano savo darbą ir atlieka jį laiku. Dėkoju Dievui, kad papuoliau į vieno iš stipriausių ir turinčio žinių gydytojo Artūro Šatkausko rankas. 

J., liepos 3 d., Vilnius

 

Noriu pasakyti nuoširdų Ačiū Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai, slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalnienei už gerą bei sąžiningą jų darbą, o svarbiausia, už žmogiškumą bei profesionalumą.

Š., birželio 30 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju palatos gydytojai Alai Tuitnevai už profesionalų ir nuoširdų gydymą. Taip pat dėkoju slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalienei, visoms seselėms ir aptarnaujančiam personalui už dėmesingumą ir paslaugumą pagyvenusiems žmonėms.

Su pagarba, A.V., R.G., L.R., birželio 28 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai J. Kovalevskienei, med. seseriai Boženai ir slaugytojų padėjėjoms už širdingą gerumą, šypseną, už stropų sunkų darbą, už ypatingą dėmesį ligoniams, tiems, kurios sunkiai pasirūpina savimi. Didelis Ačiū, kad esate!

B.P., A.S., birželio 24 d., Vilnius

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Jolantai Kovalevskienei už gerą dėmesingą, nuoširdų gydymą, dėkoju slaugytojai. Meilę, nuoširdų dėmesį ligoniui aš jaučiau visą gydymo laikotarpį. Dėkoju visam skyriaus personalui.

A.G., birželio 23 d., Vilnius

 

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Jolantai Kovalevskienei už rūpestį, kvalifikuotą pagalbą. Taip pat nuoširdžiai esu dėkingas palatos slaugytojai Boženai Subotkevič už malonų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą. Nuoširdžiai dėkoju visam kitam personalui, ypač padėjėjai Natalijai Rackevič. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiems.

V.I.B., birželio 23 d., Vilnius

 

Labai didelis Ačiū visiems, išgelbėjusiems mane.

J.S., birželio 22 d., Vilnius

 

Esu labai patenkintas ir dėkingas mano akis gydžiusiam Akių ligų skyriaus darbuotojų kolektyvui ir jo vadovei daktarei Jūratei Sveikatienei.

Pagarbiai, J. R., birželio 22 d., Vilnius

 

Jūsų ligoninėje unikalią operaciją man atliko gydytojas Skubiosios pagalbos skyriaus gydytojas ortopedas traumatologas Dalvinas Vaitiekūnas. Didelis dėkui tą naktį dirbusiems medikams, priėmimo gydytojui, magnetinio rezonanso kabineto darbuotojoms, skyriaus naktinei sesutei, operacinės darbuotojoms, pooperacinės palatos sesutei, moterims, vežusioms mane į operacinę ir kėlusioms ant sulūžusio operacinės stalo. Visi savo darbą atliko sąžiningai ir iš širdies. Dalvino Vaitiekūno darbas buvo įvertintas aukščiausiu balu Londono Saint Thomas ligoninės traumatologų. Tai geriausia Anglijos ligoninė, kurioje buvo tęsiamas mano rankos gydymas. Mano vyras Anglijos advokatas ir aš esame laimingi, kad Lietuvoje dirba kvalifikuoti gydytojai.

Pagarbiai, E. M., birželio 21 d., Vilnius

 

Dėkoju Ginekologijos skyriaus darbuotojams, skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei ir visai operacinės komandai. Ačiū Jums už puikų ir malonų bendravimą.

V.D., birželio 21 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už nuoširdžią priežiūrą ir rūpestį. Ypač gydytojai Ingridai Šitkauskienei bei sesutei Viktorijai bei slaugutėms, kurios buvo labai paslaugios ir dėmesingos. Dėkoju Jums už Jūsų humanišką profesiją, kuri padeda pacientams nugalėti mums supuolusias ligas… Dar kartą dėkoju visiems šio skyriaus darbuotojams.

Pagarbiai, G.B., birželio 21 d., Vilnius

 

Dėkoju Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojai Jolantai Kovalevskienei už pagalbą ir rūpestį, kuris mane lydi nuo pat pirmos akimirkos patekus į Jūsų globą. Dėkoju, kad savo profesinį išmanymą taip puikiai suderinate su nuoširdžiu ir paprastu bendravimu. Sėkmės ir stiprybės linkiu Jums nelengvame, bet labai reikalingame Jūsų profesiniame kelyje. Taip pat dėkoju slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už gerą priežiūrą ir moralinį palaikymą.

Pagarbiai, V.V., birželio 21 d., Vilnius

 

Ačiū Jums už Jūsų rūpestį.

V., birželio 21 d., Vilnius

 

Dėkoju Terapijos skyriaus slaugytojai Teresei Juško ir Tamarai Žagrakalienei už nuoširdų rūpinimąsi ir dėmesį man ir visoms mūsų palatos moterimis. Esu sužavėta dėmesiu ir gera aptarnavimo kultūra. Ilgų joms darbo šiame skyriuje metų. Mūsų daktarė Ala Tiutneva – tokių reta, visada paaiškina kiekvienam ligoniui jiems suprantama, paprasta kalba. Gyvenimiški, praktiški patarimai gydo, šildo mūsų sielas. Ačiū Jums daktare, Ala.

L.V., J.V., B.B., birželio 20 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti visų palatos ligonių vardu už gerą Terapijos skyriaus personalo aptarnavimą ir slaugą, už šypseną, už mielus žodžius slaugytojoms Teresai Juško ir slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalienei. Norėtųsi, kad vadovybė parinktų atitinkamus darbuotojus, kad palengvintų ligoninės būklę ir nuotaiką.  

V., V.J., B.B., birželio 20 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti puikiai gydytojai Žymantei Staponkutei už profesionalumą ir dėmesį kiekvienam pacientui. Gera gydytoja ir geras, šiltas žmogus. Ačiū. Padėkoti ir sesutėms Danutei Drazdauskienei už rūpestį.

S., birželio 19 d., Vilnius

 

Labai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui chirurgui Pauliui Gradauskui už labai gerai atliktą sudėtingą Krūtinės operaciją ir pooperacinį gydymą. Taip pat dėkoju visam kolektyvui už gerą priežiūrą ir malonų bendravimą su ligoniais. Tai profesionalus kolektyvas.

A.U., birželio 19 d., Kaunas

 

Iš visos širdies dėkojame II Reanimacijos ir intensyviosios terapijos I poskyrio visam personalui ypač gydytojai Emilijai Paškevičienei už išgelbėtą gyvybę, profesionalų darbą, rūpestingumą, nuoširdumą ir žmogiškumą.

 V.V., birželio 15 d., Vilnius

 

Dėkoju slaugytojos padėjėjai Danutei Ošukovienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Linai Janukevič už profesionalų darbą ir puikų ligonio aptarnavimą.

J.B., birželio 15 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gerb. gydytojai Aušrai Diždiokienei ir visam aptarnaujančiam personalui už puikų aptarnavimą ir gydymą. Ačiū už skanų maitinimą. Visiems didelis ačiū.

L., birželio 15 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti visam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydančiai gydytojai Aušrai Didžiokienei. Už šiltą gydymą, puikų, pasakišką aptarnavimą. Taip pat vadovybei už be galo nuoširdžius žmones su Baltais chalatais. Ilgiausių metų.

K., birželio 15 d., Vilnius

 

Gyvenime būna stebuklų. Esu garbingo amžiaus ir mane kamuoja daug ligų. Tokio nuoširdaus ligoninės personalo kaip Lazdynų ligoninėje niekada nebuvau matęs, rodos, tokio nebūna, ypač senyvo amžiaus pacientams. Sunku rasti žodžius, kokia rūpestinga tvarka ir švara, rūpestingas personalo darbas. Kiekvienas pacientas susitinkamas su didele pagarba. Nereikia ieškoti net kabineto, čia dirbančio darbuotojo palydimas iki reikiamo kabineto. Tai mums patenkantiems pacientams labai svarbu. Norisi ištarti daug daug nuoširdžių padėkos žodžių palatos gydytojai Aušrai Didžiokienei. Ji turi daug kantrybės išklausyti mūsų bėdas, ačiū už jos kantrybę ir gerus patarimus už viską, viską, kas suteikia daug vilčių ir noro gyventi. Ačiū ligoninės direktoriui, skyriaus vedėjui už šitokį darbštų, nuoširdų personalą. Ačiū seselėms, slaugutėms ir kitiems, kurie aptarnauja, bejėgius gulinčius. Ačiū už jūsų profesionalumą, randamą išeitį iš sunkiai kamuojamų ligų. Tai viena iš rūpestingiausių ligoninių nežiūrint į žmogaus amžių. Net pensininkai, nežiūrint amžiaus, jaučiamės lyg reikalingi gyvenimui. Tad 100 kartų tariame ačiū. Linkime Jums daug sveikatos ir Jums, sėkmės. Tai tikri žmonių gelbėtojai.

Su pagarba, B. Ž., birželio 15 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui dėl nepriekaištingo ir profesionaliai atlikto darbo. Kaip pacientas esu patenkintas, nes gydymas ir priežiūra atliekama kokybiškai, greitai ir profesionaliai.

V., birželio 15 d., Pabradė

 

Sunku apsakyti tą būseną, kai sužinai, kad inksto išgelbėti neįmanoma – teks šalinti. Ir vis dar lauki stebuklo… Šis stebuklas man buvo susitikimas su Urologijos skyriaus vedėju, gydytoju Sergejumi Gaižausku, kai atvykau konsultuotis. Dar neteko sutikti tokio malonaus ir profesionalaus gydytojo. Pagarba ligoniui, ramus balso tonas, išsamus paaiškinimas išsklaidė visas abejones. Supratau, jog tai mano Gydytojas, kuriuo galiu besąlygiškai pasitikėti. Pranyko paniška baimė. Į operacinę važiavau linksmai nusiteikusi. Kai pabudau, jaučiausi puikiai. Labai dėkoju anesteziologei Tatjanai Gladkajai, vyresniajai slaugytojai Anai Urbelionis ir visai Sergejaus Gaižausko komandai. Jūs patys šauniausi.

Ž., birželio 14 d., Vilnius

 

Nuoširdžiausia padėka už rūpestį, atsakomybę, globą ir priežiūrą Akių ligų skyriaus gydytojai O. Garlaitei ir E. Kovaliūnienei, slaugytojai L. Rymašienei. Kantrybės ir ištvermės Jūsų sunkiame darbe.

D., birželio 13 d., Ukmergė

 

Atvykau pas Akių ligų skyriaus gydytoją Laurą Arbatauskytę, kad man pakeltų akių vokus. Labai bijojau, bet gydytoja ir seselė Liucija Lisovska pasitiko su šypsena ir nuramino, operacijos metu gydytoja stengėsi su manimi šiltai bendrauti, elgėsi labai draugiškai, kaip sena pažįstama. Jaučiausi čia kaip namie. Tai gydytoja iš didžiosios raidės, mėgstanti savo darbą, o ne dirbanti per prievartą. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai ir seselei už rūpestį, švelnumą, mielą bendravimą, šypseną. Linkiu joms stiprybės, gerų ligonių, sveikatos, ištvermės, kantrybės.

Č., birželio 13 d., Vilnius

 

Iš visos širdies norėčiau padėkoti Ortopedijos skyriaus personalui už rūpestingumą, malonų aptarnavimą. Atskirą padėką norėčiau išreikšti gydytojui ortopedui traumatologui T. Sveikatai ir anesteziologei, kurie mane operavo. Su visais geriausiais linkėjimais visam kolektyvui ir toliau taip dirbti.

S., birželio 12 d., Vilnius

 

Norėčiau padėkoti gydytojoms Linai Lenkutytei – Matkevičienei už profesionalumą, nuoširdumą, palaikymą. Didelį ačiū tariu visam Ginekologijos personalui. Tai žmonės, kurie rūpinasi, paguodžia, tikri savo darbo profesionalai! Didelis ačiū!

Č., birželio 12 d., Anykščiai

 

“Šventajame Rašte parašyta: belskite ir jums bus atidaryta. Tačiau nesakoma, kad būtent tos durys bus atidarytos. Gal atsivers kitos durys, gal langas, gal ten iš viso durų nėra ir verta paieškoti kitų, tik mes nesuprantame. Svarbiausia nepavargti belstis…todėl visą laiką reikia išlikti budriems, kad atpažintume Dievo siųstą valtį”, – “Žmogus ir Dievo metai”, Kunigas Algirdas Toliatas.

Dėkoju gydytojai Ginekologijos skyriaus vedėjai, gydytojai Linai Lenkutytei – Matkevičienei už savo srities profesionalumą, nuoširdumą, palaikymą. Šauniausias ginekologijos profesionalas, kuris rūpinosi visą ligos laiką. Stiprybės, sveikatos Jūsų sunkiame darbe. Dėkoju Jums!!!

P., birželio 12 d., Vilnius

 

Labai dėkoju gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei ir visam Akių ligų skyriaus personalui už mano sūnaus gydymą. Dėkinga visam personalui už Jūsų profesionalumą, paprastumą, rūpestį, supratingumą, jautrų ir nuoširdų požiūrį į ligonius. Linkiu gydytojai R. D. Žuklytei ir visam personalui sėkmės Jūsų sunkiame ir be galo reikalingame darbe.

Pagarbiai ir su padėka, D. J., birželio 12 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam I Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už mamos gydymą ir priežiūrą. Ypač širdingą ačiū tariu gydytojai Emilijai, su kuria visą savaitę bendravau nuo 14 – 15 val. Ačiū gydytojai už esamą ir profesionalią informaciją apie mamos būklę, taktišką, malonų ir šiltą bendravimą, jautrumą, supratimą, paguodžiančius žodžius. P. Emilija yra Gydytoja ir Žmogus iš didžiosios raidės.

Š., birželio 7 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Aušrai Didžiokienei už profesionalų gydymą, atidumą ir nuoširdumą ligoniams. Taip pat dėkojame aptarnaujančiam personalui ir seselėms bei sąžiningą slaugymą, pagalbą ir dėmesingumą.

V., E. V. V., J. E., M. R., birželio 6 d., Vilnius

 

Esu jūsų pacientas iš plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus. Skyriaus personalui jau minėjau, esu didžiai nustebintas tokio maitinimo. Jis ne tik kokybiškas, subalansuotas, lengvai kramtomas ir virškinimas, bet dar ir skanus. O be viso to – jo patiekiamas optimalus kiekis, visuomet (bent kiek čia esu) laiku ir šiltas!

N., birželio 5 d., Vilnius

 

Norime padėkoti gerbiamai Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tutnevai ir visam skyriaus personalui už gydymą ir malonią priežiūrą. Dar norime padėkoti slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalienei už gerą priežiūrą.

J.S., Ž.Ž., L.K., T.B., birželio 5 d., Vilnius

 

Reiškiu nuoširdžiausią padėką visam Akių ligų skyriaus personalui. Be galo šilti ir jautrūs žmonės, teikiantys teigiamas emocijas. Gydytojai tiesiog nuostabūs ne tik kaip savo srities specialistai, bet ir savo žmogiškomis savybėmis. Esu labai dėkinga už pagalbą ir linkiu visiems visokeriopos sėkmės.

Nuoširdus ačiū, N. A., birželio 5 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai Gabijai Laubner, Toksikologijos centro vadovui Robertui Badarui, gydytojai Tatjanai Gubar ir visam skyriaus personalui už visapusišką aukštos kvalifikacijos gydymą, nuoširdų, betarpišką, malonų bendravimą, kantrybę, skundų apie visus negalavimus išklausymą, tyrimų atlikimą, operatyvų gydymą, skiriamų medikamentų poveikio išaiškinimą, gilinimąsi į fizinę ir emocinę ligonio būseną, psichologinius maitinimosi bei kitus vertingus patarimus ir ryškų sveikatos sugrąžinimą. Visam skyriaus personalui linkiu stiprybės sunkiame ir labai atsakingame darbe.

  O.G., birželio 5 d., Šiauliai

 

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, slaugytojoms ir visam medicininiam kolektyvui už nuoširdumą, rūpestingumą, dėmesį, profesionalumą, gražias šypsenas ir šiltus žodžius. Taip pat norėjome padėkoti skyriaus vedėjui A. Vilimui ir vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už labai gerai organizuotą darbą skyriuje.

Su pagarba, E. L., D. L., N. K., birželio 5 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už suteiktą man profesionalią, kvalifikuotą pagalbą, už gydytojos dėmesingumą, malonų bendravimą su pacientu. Dėkoju skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, visoms skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už mandagų, malonų bendravimą su ligoniais. Sėkmės ir kantrybės jūsų kilniame darbe grąžinant žmogui brangiausią turtą – sveikatą.

D., birželio 5 d., Vilnius

 

Reiškiu padėką už gerą savo pareigų atlikimą Skubiosios pagalbos personalui, dirbusiam birželio 4 d.

M., birželio 4 d., Vilnius

 

Neurochirurgijos skyriaus gydytojo Artūro Šatkausko dėka aš sveikas, galintis vaikščioti ir pilnavertis žmogus. Per  gyvenimą esu matęs skirtingą ligoninių tvarką, o čia, gal kas pasakys klystu, bet aš sakau, tam gydytojui duotos žinios ne tik dėl to, kad jis mokėsi, dirbo, o ir iš Dievo. Linkiu visiems: Artūrui Šatkauskui, Augustei Kozlovai, Larisai Griadunovai ir kitiems šio skyriaus darbuotojams sveikatos, stiprybės, laimės, kantrybės ir, kad Angelas sargas visada sunkią minutę būtų šalia jų.

J., birželio 3 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai noriu padėkoti Terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei, aptarnavusiai gydytojai Nijolei Tarasevič, medicinos seselėms, aptarnaujančiam personalui už nuoširdumą, neskaičiuojamas valandas, nuoširdų triūsą. Te visada jų širdys būna tokios atviros ir žaizdos taip greitai gyja.

Ž., birželio 1 d., Vilnius

 

Gerbiamieji medikai! Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek kantrybės bei sveikatos eikvojate tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias. Mielieji, linkime niekada nepavargti, nei fiziškai, nei dvasiškai – nes Jūs mūsų gyvenime viltis… Dėkingi už Jūsų kolektyvo darbų darbą, atsidavimą, savo profesijai. Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionaliai atliktą darbą. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiems.

Su pagarba, A. L., V. G., M. K., gegužės 30 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus personalui už rūpestį, operatyvumą, darnų kolektyvą, skanų ir šiltą maistą. Dėkinga gydytojai I. Rakauskienei už jos rūpestį, šypseną bei pastangas, kad išeitum sveika, stengiasi vaistus pritaikyti, kurie tinka. AČIŪ.

Z., gegužės 31 d., Vilnius

 

Dėkoju Terapijos skyriaus vedėjai, gydytojai N. Tarasevič, bendrosios praktikos slaugytojai ir aptarnaujančiam personalui už sugrąžintą sveikatą, rūpestį ir šiltą atmosferą. Jūsų skyrius mano atmintyje išliks kaip kolektyvo, besirūpinančio Lietuvos piliečių sveikata etalonas.

V., gegužės 30 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai norime padėkoti už Jūsų vadovaujamos ligoninės Terapinio skyriaus gydytojų ir slaugytojų darnų, profesionalų darbą. Išskirtinės pagarbos nusipelnė Terapinio skyriaus vedėja Regina Petrauskienė, nuoširdus ačiū skyriaus gydytojai N. Tarasevič, fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai J. Paškevičienei. Šių gydytojų profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys padėjo stabilizuoti mano žmonos Irenos Onos Šleinienės būklę. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės, kad visada galėtumėte padėti sergantiems…

Pagarbiai Profesorius R. Š., I. Š., gegužės 30 d., Vilnius

 

Gyvena žmonės – Angelai, jie mums dalina gėrį, nepuošia jų balti sparnai, bet jie lyg žvaigždės žėri… Tokie kaip ir visi – mirtingi – mus slaugo, gina nuo ligų. Sargybinis – viltis ligonių – žmogus su baltu chalatu. Žemai lenkiuosi visam Jūsų darniam Krūtinės chirurgijos skyriaus kolektyvui, išplėšusiam mane iš baisaus košmaro gniaužtų… Vėl leidusiems matyti gyvenimo prašvaistę… grąžinusiems man vaikus, anūkus, namelius… Jūsų geros, ryžtingos ir švelnios rankos, skaidrios, užtikrintos ir šimtus kartų permąstytas mintys, akių spindulinga šviesa, tvirtas žodis man suteikė viltį, stiprybę ir paguodą… Saugokite save, Jūs mums labai labai reikalingi tokie, kokie esate!

Su pagarba, E. R., gegužės 25 d., Pakruojo raj.

 

Dėkoju už malonų ir greitą aptarnavimą visam Konsultacijų centro 12 kab. medicinos personalui, gydytojai Romai Šedeikienei ir medicinos registratorėms.

R., gegužės 23 d., Alytus

 

Norėčiau padėkoti Krūtinės chirurgijos personalui už malonų, atidų, rūpestingą aptarnavimą bei greitą reakciją ir efektyvų gydymą. Linkiu ligoninės darbuotojams visokeriopos sėkmės ir dar kartą dėkoju už antrą šansą į gyvenimą.

K., gegužės 23 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti visam Akių ligų skyriaus personalui už suteiktą nuoširdžią pagalbą, džiaugiuosi sulaukusi profesionalios ir išsamios priežiūros bei dėmesio. Linkiu visam personalui sveikatos ir tolimesnių gerų darbų.

P., gegužės 23 d., Vilnius

 

Labai geras aptarnavimas.

L., gegužės 19 d., Vilnius

 

Reiškiu didelį dėkingumą Konsultacijų centro gydytojui Michailui Bravermanui, gyd. Rimkui, gyd. A. Tamuliui ir visam aptarnaujančiam personalui už operatyvią pagalbą. Ačiū, sėkmės Jums darbe.

S., gegužės 19 d., Vilnius

 

Esu nuoširdžiai dėkingas visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui, daktarams, sesutėms, aptarnaujančiam personalui už nuoširdų, rūpestį ir suteiktą galimybę pasveikti, apsuptą nuoširdaus personalo žmogiškąjį rūpestį.

V., gegužės 19 d., Vilnius

 

Gulėjau ligoninėje ir esu labai patenkintas daktarų ir viso personalo darbu. Ačiū Jiems, kad dirba tokį sunkų darbą ir linkiu visiems gydytojams ir aptarnaujančiam personalui kantrybės gydant įvairius ligonis. Nuostabūs gydytojai, nuostabus personalas, kurie padeda greičiau pasveikti ligoniams.

L., gegužės 18 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už ypatingą priežiūrą dieną bei naktį. Pajutau tikrai profesionalią pagalbą. Dar kartą didelis dėkui.

C., gegužės 17 d., Vilnius

 

Ačiū Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojams už pagalbą, nuoširdumą. Didelės sėkmės darbuose.

G., gegužės 15 d., Vilnius

 

Širdingai esu dėkingas Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už Jūsų profesionalią, rūpestingą ir mielą darbą. Linkiu daug sveikatos, ištvermės ir kad Jūsų gyvenime viskas būtų gerai.

G., gegužės 13 d., Vilnius

 

Ar kas nors išmatuos kiek žemėj skausmo ir kančios? Kiek ilgų nemigos natų, pabėgus vilčiai iš namų. Tik jūsų rankų liečiama į šalį traukiasi kančia. Dėkoju Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai, slaugytojai teresai Juško ir slaugytojos padėjėjai Tamarai Žagrakalnienei.

Su pagarba, V. U., gegužės 11d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojui Aleksui Makarenko, gydytojai Giedrei Grigienei, aptarnaujančiam personalui: Jekaterinai Biskupskai, Svetlanai Barišauskienei, Nadeždai Račinskienei, Anai Makarevič už suteiktą operatyvią pagalbą ir gydymą mūsų Tėvukui Juzefui Kadzevič. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės.

H.P, gegužės 11 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame Terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei ir gydytojai Nijolei Tarasevič už suteiktą operatyvią pagalbą ir gydymą mūsų tėvukui. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės.

P., gegužės 11 d., Vilnius

 

Brangūs Neurochirurgijos skyriaus darbuotojai, noriu padėkoti visam Jūsų personalui. Be Jūsų jautrių širdžių, rūpestingų rankų, suprantančių akių sunku įsivaizduoti mūsų sveikatą ir dvasinę ramybę. Visi Jūsų skyriaus darbuotojai be išimties savo dėmesingu slaugymu grąžino patį didžiausią turtą – sveikatą. Jūs – patys profesionaliausi medicinos darbuotojai. Dievas tesaugo darbe, ir jėgų Jums visada te suteikia. Ypatingą Ačiū tariame S. Ročkai ir žemai lenkiamės visi drauge. Dėkojame už aukštą profesionalumo lygį, kantrybę, dėmesį ir gerumą mums ir mūsų brangiausiam žmogui, tėčiui, vyrui, seneliui. Lai visada lydi Jus sėkmė asmeniniame gyvenime ir darbe. Tesaugo Jus dievas.

Su pagarba ir dėkingumu, J. S., gegužės 10 d., Grigiškės

 

Labai dėkoju II Chirurgijos skyriaus personalui už nepriekaištingai ir operatyviai suteiktą pagalbą.

Ž., gegužės 5 d., Vilnius

 

Padėka VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai anesteziologei-reanimatologai Daivai Vilijai Čičiškinienei. Nuoširdžiai dėkoju Jums už svarbų, atsakingą ir pasiaukojantį darbą organų donorystės ir transplantacijos srityje. Ačiū už tai, kad tikite kilnia organų donorystės idėja, kad skleidžiate ją ir tyliai tai darote kasdien. Linkiu Jums stiprybės šiame atsakingame darbe bei asmeninės laimės!

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, gegužės 4 d., Vilnius

 

Širdingai noriu padėkoti slaugytojai Zhannai Jasinskajai už rūpestingą ir širdingą darbą slaugant ligonius. Taip pat visam personalui esu dėkingas už Jūsų rūpestį ir prižiūrėjimą man esant ligoninėje.

J., gegužės 3 d., Vilniaus raj.

 

Iš visos širdies dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus visam personalui, gydytojai, nuostabiai darbuotojai Giedrei Grigienei, visoms seselėms, slaugytojoms už jų nepriekaištingą darbą, kantrybę, stropumą, už viską, viską nuoširdžiai iš visos širdies dėkoju. Prašyčiau labai paskatinti tokius nuostabius darbuotojus piniginėmis premijomis.

Š., gegužės 2 d., Lentvaris

 

Dėkoju visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už tinkamai ir laiku atliekamas medicinines procedūros bei gerą bendravimą. Esu labai dėkingas chirurgui Kiškiui.

K., gegužės 2 d., Vilniaus raj.

 

Reiškiu padėką Terapijos skyriaus gydytojai Irenai Šadževičienei už nuoširdų, rezultatyvų ir kvalifikuotą gydymą. Sėkmės Jums, daktarai.

Pagarbiai, A. L., balandžio 28 d., Vilnius

 

Dėkoju Konsultacijų centro vedėjui Michailui Braverman už jo požiūrį į pacientus. Jis yra labai energingas, dėmesingas, greitai reaguoja į paciento problemas ir sutvarko staigiai viską. Tikras supermenedžeris. Šiandieną dar kartą tai patyriau. Kiek kartų jau buvau susidūrusi su neaiškumais, jis ne kartą viską sutvarkė. Labai dėkoju ir linkiu sėkmės, ištvermės ir sveikatos visam jo kolektyvui.

S., balandžio 28 d., Lentvaris

 

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gydytojui Aleksej Makarenko ir medicinos seserims: Svetlanai Barišauskienei, Reginai Valujevič ir Aleksandrai Dūdienei. Dėkoju už suteiktą operatyvią pagalbą, jautrumą, supratingumą ir širdingą atsidavimą savo darbui. Linkiu Jums visiems kuo geriausios kloties ir sėkmės.

S., balandžio 27 d., Vilniaus raj.

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui, slaugytojoms, padėjėjoms, ypač gydančiam gydytojui už sugrąžintą sveikatą ir norą gyventi. Ačiū, kad buvau apsuptas dėmesiu, šiluma ir meile.

Š., balandžio 27 d., Švenčionėliai

 

Esu labai dėkingas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už gerą priežiūrą, malonų bendravimą ir kad padėjo man pasveikti.

V., balandžio 26 d., Šalčininkai

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojams ir visam medicinos personalui už rūpestį ir grąžintą sveikatą.

K., balandžio 26 d., Vilnius

 

Turėjau progą pagerinti savo sveikatą Jūsų ligoninėje. Esu labai dėkingas skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai ir visam aptarnaujančiam personalui.

T., balandžio 26 d., Vilnius

 

Reiškiame nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus palatos gydytojai Ingai Rakauskienei už dėmesingumą pagalbą, esant skirtingiems susirgimams ir esame labai dėkingi gydytojai už tai, kad vėl galime džiaugtis gerėjančia sveikata. Nuoširdus ačiū palatos aptarnaujančiam personalui, kurių pagalba ir nuoširdumas padeda greičiau sveikti, palieka gerus prisiminimus apie Jūsų ligoninę.

B., S. V., G. Č., J. Š., balandžio 21 d., Vilnius

 

Gydžiausi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje dėl insulto. Noriu padėkoti skyriaus vedėjui A. Vilimui už dėmesingumą, supratingumą, taktiškumą. Darbas skyriuje organizuotas puikiai, visi darbuotojai labai rūpestingi, dėmesingi. Visi daktarai, ypač gyd. Slautaitė, kurie mane gydė ir pirmą minutę, kai man nutiko insultas, buvo šalia. Jūsų rūpestis, profesionalus darbas, žmogiškumas padėjo man pasveikti ir būti pilnaverčiu žmogumi. Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Violetai Suvorovienei, padėjėjoms Aleksandrai Radiunienei, Antoninai Pužai už jų sunkų ir labai mažai apmokamą darbą, be jų ligoniai tikrai greitai nepasveiktų.

K., balandžio 21 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, gyd, I. Kovalevskienei, vyr. slaugytojai C. Kislovskai, slaugytojai A. Jabloninai ir visam kolektyvui už nuoširdumą, rūpestingumą, dėmesį, profesionalumą, sunkų darbą, gražias šypsenas ir šiltus žodžius, kurie ne tik guodžia, bet ir gydo.

V., I. B., M. B., A. S., balandžio 20 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti sesutei Augustei už išsamų, puikų darbą, už supratingumą, nuostabią širdį.

M., balandžio 19 d., Vilnius

 

Mano brolis skubos tvarka buvo hospitalizuotas dėl patirto insulto. Nuo pačių pirmųjų minučių priėmimo skyriuje, reanimacijoje prasidėjo intensyvi kova su liga. Mane sujaudino viso medicinos personalo – jau pradedant registratūra, kompetencija, kultūringas elgesys, labai skubus tyrimų atlikimas ir hospitalizavimas. Prieš trombolizę gydytojai dėl diagnozės ir gydymo taktikos konsultavosi su Kauno klinikų specialistais (kitose specialybėse tokių dalykų girdėti neteko). Skubus, profesionalus komandinis darbas davė puikų rezultatą: buvęs komoje mano brolis jau kitą dieną pilnai atsistatė. Tolesnis gydymas sėkmingai vyko II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje.Norėčiau pareikšti nuoširdžią padėką priėmimo skyriuje budėjusiam ir vėliau pacientą gydžiusiam gydytojui R. Masaliui, gydytojai reanimatologei Nijolei Šostkienei (ir visam reanimacijos sk. personalui), Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, konsultantui L. Pačkauskui. Visų gydytojų darbas būtų neįmanomas be rūpestingų slaugytojų ir kito personalo indėlio. Krito į akis ideali švara skyriuose. Visose ligoninės patalpose, o ypač nustebino WC. Šioje srityje kitos gydymo įstaigos ženkliai atsilieka. Linkiu jums ir visam kolektyvui tolimesnių sėkmingų darbų. Linksmų pavasario švenčių.

Pagarbiai, R. B., balandžio 12 d., Vilnius

 

Norime padėkoti visam Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojų kolektyvui už jų nuoširdžią pagalbą, dėmesį, jų rūpinimasis mumis mus gydo, nuramina, stiprina, linkime jums, kad būtumėte sveikos, laimingos dirbant šį sunkų ir kilnų darbą.

Ž. P., E. B., J. K., N. K., balandžio 11 d., Vilnius

 

Prašau pareikšti padėką gydytojui ortopedui traumatologui Aleksandrui Grinčiuk. Buvau patekęs į auto įvykį, po kurio buvo nubrozdinta dešinės kojos oda ir smarkiai pažeisti minkštieji audiniai. Buvo susidariusi reali situacija amputuoti dešinę koją. Dėka gydytojo Aleksandro Grinčiuk aukštos kvalifikacijos, didelės gydomojo darbo patirties ir kompetencijos, pasveikau ir džiaugiuosi gyvenimu. Sveikinu gydytoją su artėjančią medicinos darbuotojų diena ir tariu Jam nuoširdų ačiū.

K., balandžio 10 d., Vievis

 

Esu labai dėkinga viso Ūminių apsinuodijimų skyriaus darbui. Paguldžius į skyrių, gydytojai labai atidžiai išklausė visą bendrą organizmo būklės situaciją ir pritaikydavo gydymą pagal būklės kitimą. Ypatingai esu dėkinga gyd. Gabijai Laubner bei R. Badarui, kurių dėka pirmą kartą per 10 metų pavyko nenaudoti vaistų. Tas faktas pagaliau įžiebė tikėjimą, kad įmanoma šios baisios priklausomybės atsikratyti ir gyventi pilnavertį, kokybišką gyvenimą, ne “rūke”.

B., balandžio 7 d., Vilnius

 

Su didžiausiu malonumu tariu Jums nuoširdų ačiū už pagalbą, supratingumą, už gebėjimą išklausyti ir suprasti, už gebėjimą išklausyti ir suprasti, už nuoširdumą ir dėmesį, už paprastus žmogiškus santykius, už meilę darbui. Lai Jus visada lydi kitų nuoširūs dėkingumo žodžiai, sėkmė, neblėstanti energija, laimė ir sveikata. Ačiū už tai, ką darote dėl žmonių.

Pagarbiai, J. Č., balandžio 7 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai norėtume padėkoti gydytojai Linai Laurinaitienei, bendrosios praktikos slaugytojai T. Gudanec, už šiltą sutikimą, rūpestį bei profesionalią pagalbą.

M., balandžio 5 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalią pagalbą gerb. slaugytojos padėjėjai Edminai Š. man gulint jūsų vadovaujamoje ligoninėje, Traumatologijos skyriuje. Ačiū.

Č. S., kovo 31 d., Utena

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V.Kiedai. Visuomet liksiu dėkinga mane operavusiam gydytojui Žydrūnui Račkauskui, kurio profesionalumas, žmogiškumas ir pastangos grąžino mane į visavertį gyvenimą, grąžino man sveikatą. Slaugytojos Justynos ir slaugytojos padėjėjos Larisos rūpestis, priežiūra ir nuoširdus dėmesys, padėjo greičiau pasijausti sveikai, visuomet jaučiau jų profesionalią priežiūrą bei nuoširdžias šypsenas.  Ačiū. Jūs visi mūsų Angelai.

L., kovo 29 d., Kaunas

 

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai D. Kurkutienei, bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, M. Bracuk, I. Lapsevič, A. Dmitrievai už dėmesį, nuoširdumą, profesionalumą, rūpestingumą, sunkų darbą. Taip pat visam skyriaus kolektyvui.

A., S. M., V. T., E. S., kovo 29 d., Vilnius

 

Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui už tinkamai suteiktą pagalbą, kreipiantis į Skubiosios pagalbos skyrių.

L., kovo 28 d., Vilnius

 

Norime nuoširdžiai padėkojo terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei, gydytojui Jurij Kyžlo bei seselėms ir slaugytojoms už labai nuoširdų darbą ir profesionalią priežiūrą. Stiprybės Jums dirbant tokį sunkų darbą. Nuoširdžiai dėkoja dukra.

K., kovo 28 d., Vilnius

 

Dėkoju už kokybiškai atliktą operaciją, už dėmesį, kurį gavau pooperaciniu laikotarpiu Ginekologijos skyriaus gyd. Danguolei Vildaitei, slaugytojai Rasai Repečkienei, slaugytojai Laimai Smailienei, vyr. slaugytojai Angelei Čepulienei ir visam kolektyvui.

M., kovo 25 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų ligoninėje 2017-03-24 naktį budėjusiai skubios pagalbos komandai: gydytojai Evelinai Aidukaitei, jai talkinusioms slaugėms (atsiprašau, bet iš streso neįsiminiau vardų), taip pat registratūros bei rentgeno skyriaus darbuotojoms. Naktį atvykusi su rimta rankos trauma, buvau apsupta profesionalių, savo darbą išmanančių geranoriškų, supratingų Jūsų ligoninės darbuotojų. Darbas vyko koordinuotai, greitai ir sklandžiai. AČIŪ gydytojai Evelinai Aidukaitei už auksines rankas, profesionalų darbą, kantrybę ir konkretumą.

J. J., kovo 24 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriui už rūpestį, kantrybę. Atskirai noriu padėkoti gydytojui Žydrūnui Račkauskui, slaugytojai Justynai Taraškevič.

J., kovo 24 d., Jonava

 

Aš esu Jūsų paciento sūnus ir noriu nuoširdžiai padėkoti gerbiamam angiochirurgui Artūrui Mackevičiui (Kraujagyslių chirurgijos skyrius) ir visam personalui, kuris prižiūrėjo mano tėvą. Ir dar daug pacientų norėtų pareikšti padėkas, bet negaliu dabar surinkti jų patvirtinimų.

L., kovo 24 d., Vilnius

 

Noriu skirti 1500 karmos taškų Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės priimamojo skyriaus ir chirurginio skyriaus personalui. Aukščiausios klasės servisas, šimtaprocentinis profesionalumas, operatyvumas, nuostabi linksma ir laisva atmosfera. Aptarnavo kaip VIP.  Ačiū, sveikite, geros jums dienos. SUPER! AČIŪ DAR KARTĄ! JŪS NUOSTABŪS.
P.S. Man nieko baisaus. Daugiau teatro nei skausmo. Porą siūlių ir ramu.

A., kovo 23 d., Vilnius

 

Ponas Direktoriau, rašau Jums dar kartą, nes mane čia gydo trečią kartą – netekau antros kojos. Noriu pagirti jūsų gerą Terminių traumų skyriaus ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvus, o ypač Terminių traumų skyriaus vedėją Vytautą Vaitkų. Jis labai rūpinasi ligoniais, taip pat kaip ir slaugytojos. Taip pat labai rūpestinga buvo socialinė darbuotoja Ana. Tai toks žmogus, kuris įdeda visą savo širdį ir padeda visiems kuo tik gali. Ana nerūšiuoja žmonių, jai visi vienodi. Ačiū, jums Direktoriau, už tokius darbuotojus, ačiū, kad esate.

Su pagarba, F. V., kovo 22 d., Vilnius

 

Po sunkios avarijos patekau į Skubiosios pagalbos skyriaus daktaro ortopedo – traumatolologo Kiril Popov rūpestingas rankas. Dvi profesionaliai atliktos kojos  operacijos, nuoširdi  priežiūra, daktaro šypsena ir palaikymas daro stebuklus. Nuoširdžiausiai dėkoju, Daktare, tegul Jūsų rankos toliau kuria stebuklus, gelbsti žmones. Didelis ačiū už priežiūrą  ligoninės Traumatologijos ir Ortopedijos skyriuose dieną ir naktį budinčioms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms.

Pagarbiai, R. O., kovo 21 d., Vilnius

 

Esu labai dėkingas Kraujagyslių chirurgijos skyriaus personalui ir skyriaus vedėjui K. Laurikėnui už puikų ir efektingą mano kojos pagydymą.

M., kovo 20 d., Ukmergės raj.

 

Meilė ligoniui panaši į smuiką…
Muzika kartais nutyla,
Bet stygos lieka amžinai…

Nuoširdžiausius žodžius tariu RVUL Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, gydančiam gydytojui Artūrui Tamuliui už malonų ligonių gydymą ir linkiu, kad dar ilgai, ilgai neišsektų jėgos, kurios suteikia ligoniams vilčių gyventi, gyventi sveikiems… Taip pat stiprybės, neurochirurgijos skyriaus visiems darbuotojams, nelengvame Jūsų darbe.

Su pagarba A. B., kovo 17 d., Alytus

 

Gerbiamieji, gydžiausi Jūsų skyriuje – I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti skyriaus vedėjui p. A. Vilimui už profesionalų gydymą, dėmesingumą, supratingumą ir taktiškumą.
Norėčiau pažymėti, kad skyriaus vedėjas p. A. Vilimas ir vyresnioji skyriaus slaugytoja p. Č. Kislovska labai gerai organizuoja darbą skyriuje. Tai pavyzdingai dirbantis skyrius visoms Lietuvos ligoninėms.
Taip pat norėčiau širdingai padėkoti visoms skyriaus slaugytojoms – jų darbas itin sunkus.
Linkiu visiems skyriaus darbuotojams sveikatos, kantrybės, taip pat to, kad toks nelengvas darbas būtų tinkamai apmokamas ir įvertintas. Sėkmės!!!

B., kovo 15 d., Vilnius

 

Labai dėkoju II Neurologijos skyriui, I postui, jo visam kolektyvui už puikią pacientų priežiūrą, malonų bendravimą. Ypač norim padėkoti daktarui Lukošaičiui už jo kantrumą, aiškų padėties išdėstymą ir šiltą bendravimą.

Su pagarba, artimieji., kovo 15 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visiems medicinos darbuotojams už jų nuoširdžią pagalbą ir atidumą, atsidūrus čia, pablogėjus sveikatai. Linkiu kuo geriausios sėkmės, ištvermės, kantrybės, gelbstint žmonių gyvybes, sveikatą. Daug sėkmės linkiu jauniems specialistams.

Pagarbiai, A. B., kovo 14 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju RVUL Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už jų begalinį nuoširdumą padedant man, esant sunkioje būsenoje… Linkiu visokeriopos sėkmės tolimesniuose darbuose. Telydi Jūsų personalą sėkmė ir Dievo palaima. Sėkmės!

B., kovo 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiausiai noriu padėkoti gyd. Žydrūnui Račkauskui už jo atsidavimą darbui, už jo malonų ir švelnų bendravimą su ligoniu. Taip pat dėkoju aptarnaujančiam personalui, slaugytojoms Jolitai, Augustei, Justynai ir kitoms už jų gerą ir nuoširdų darbą su ligoniu. Didelis ačiū ir slaugytojų padėjėjai Larisai už pagalbą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū visam personalui.

M., kovo 10 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame gyd Ingai Rakauskienei už profesionaliai atliktą darbą ir malonų bendravimą. Taip pat viso I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus sesučių ir slaugučių rūpestingą priežiūrą ir šiltas šypsenas. Ypač sesutei Boženai dėkojame už švelnius dūrius ir palaikančius žodžius, kurių ligoniams labai reikia.

Dėkojame skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visam skyriaus personalui už kvalifikuotai ir profesionaliai atliekamą darbą ir linkime sveikatos, kantrybės ir stiprybės, atliekant begaliniai sudėtingą ir atsakingą misiją – gydyti ir gelbėti žmonių gyvybes.

Su didele pagarba ir dėkingumu – A. B., R. K., O. T., R. Ž. D., kovo 10 d., Vilnius, Trakai, Pagiriai

 

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visam personalui už gerą gydymą, bendravimą ir aptarnavimą, o ypač seselei Violetai.

P., kovo 10 d., Rūdiškės

 

Žemai lenkiuosi gydytojui- vedėjui V. Kiedai. Ačiū už labai sudėtingą operaciją, kurią atliko sėkmingai šis gydytojas. Dėka gydytojo V. Kiedos mano vyrui sužibo viltis… Dėkoju slaugytojoms Justinai Taraškevič, Jolitai Ridikaitei ir slaugytojos padėjėjai, mūsų mamai. Šio skyriaus darbuotojai grąžina pacientams viltį į normalų gyvenimą. Ačiū Jums visiems.

P., kovo 10 d., Šiauliai

 

Labai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už puikų, nuoširdų aptarnavimą. Visada su šypsena, geru žodžiu pataria ką daryti. Ypač didelį dėmesį skiria vedėjas V. Kieda, jo patarimai labai padeda gydymui, labai rūpestingas. Labai rūpestingos slaugės Justyna, slaugytojos padėjėja Larisa. Linkiu joms ir toliau taip gražiai bendrauti su ligoniais.

M., kovo 9 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti A. Machnevič, bendrosios praktikosslaugytojai ir visam kolektyvui už gerus darbus ir nuoširdumą.

Z., kovo 8 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Iojo Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir jo visam personalui už gerą gydymą, aptarnavimą.

N., kovo 7 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Veslavai Pavlovskai, b. pr. slaugytojoms Marijai Jermalkovič, Boženai Subotkevič, Violetai Suvorovienei, vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai, ūkio reikalų tvarkytojai – šeimininkei Danutai Grablecskai ir visam kitam personalui už švelnias rankas, gerą širdį, profesionaliai atliktą darbą. Už gražią šypseną ir šiltus žodžius, kurie ne tik guodžia, bet ir gydo.

G., L. N., kovo 6 d., Vilniaus raj.

 

Nuoširdžiai dėkojame už atidų, rūpestingą ir profesionalų gydymą I-ojo neurologijos skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei, Alai Trietnevai, bendrosios praktikos slaugytojai Boženai Subotkevič ir visam skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą, dėmesį ir pagalbą.

R., D. K., E. B., G. U., kovo 3 d., Vilnius

 

Gerb. gydytojui daktarui chirurgui Sigitui Tamuliui ir jūsų ligoninės personalui nuoširdžiai dėkoju už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Esu labai dėkinga už brolio pagerėjusią sveikatą.

D., kovo 2 d., Vilniaus raj.

 

Padėka planinės pagalbos registratorėms už žmogišką darbą ir puikią konsultaciją. Dėkinga labai.

L., kovo 2 d., Vilnius

 

Esu labai dėkingas už man suteiktą traumatologų pagalbą Skubiosios pagalbos skyriuje. Pagalbą suteikė jaunas gydytojas su savo komanda 47 kabinete, labai greitai atlikta rentgeno procedūra, susiūta žaizda ir paskirtas tolimesnis gydymas. Labai noriu padėkot gydytojui ir jo komandai, pradedant nuo priėmimo skyriaus registratūros langelio už profesionaliai ir greitai suteiktą pagalbą. Linkiu sėkmės Jūsų visų sunkiame darbe.

Pagarbiai, S. B., kovo 1 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti, kad suteikėte dar progą pagyventi ir sulaukti aštuoniasdešimt trijų metų. Dabar jaučiuosi gerai, o jeigu ne jūsų pagalba, nebūčiau išgyvenęs… labai dėkoju daktarui ir visam personalui kurie su meile padeda ligoniams ir virėjoms, kurios mus maitina. Sunku surasti žmonių, kurie taip aukojasi ir padeda ligoniams. Mes liekame skolingi tiems, kurie padeda išgyventi, gyvenimas toks trumpas… Linkiu, kad jūsų būtų ilgas.

J. R., kovo 1 d., Baisiogala

 

Mane operavo Evaldas Kateiva, vasario 22 d. Tai buvo nosies pertvaros operacija. Nuoširdžiai dėkoju šiam jaunam gydytojui už nuoširdumą, dėmesingumą, jautrumą, kas ypatingai svarbu žmogui, atsidūrusiam ligoninėje ir ne tik. Dėkoju anesteziologui už profesionaliai atliktą darbą ir puikią savijautą po operacijos. Ačiū ir visam aptarnaujančiam personalui, kurio dėka akimirkos, praleistos ligoninėje, buvo malonios ir paliko gražius prisiminimus.

G., vasario 28 d., Vilnius

 

Esu nuoširdžiai dėkinga gyd. Ingai Rakauskienei už nuoširdų gydymą, dėmesį ir atsidavimą ligoniui ir savo profesijai. Linkiu daug ištvermės, sveikatos ir Dievo palaimos sunkiame darbe. Taip pat esu dėkinga visam personalui už dėmesį, tolerantiškumą, kantrybę.

K., vasario 28 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkojame ginekologinio skyriaus vedėjai gyd. Linai Lenkutytei – Matkevičienei už profesionaliai mums atliktas operacijas, dėmesį ir nuoširdų gydymą. Taip pat norime padėkoti visoms šio skyriaus gydytojoms, med. slaugytojoms ir slaugutėms už jų kvalifikuotą sunkų darbą ir ligoniams skiriamą dėmesį. Linkime Jūsų personalui sveikatos, kantrybės ir sėkmės tokiame atsakingame darbe.

L. P., A. B., vasario 27 d., Vinius

 

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką Ginekologinio skyriaus vedėjai, daktarei Linai Lenkutytei Matkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją, už supratimą ir dėmesį ligoniui. Taip pat didelį ačiū tariu nuostabioms seselėms ir slaugutėms, kurios buvo labai paslaugios ir kantriai padėjo visuose pooperacinio gijimo etapuose. Geros Jums sveikatos be galo atsakingame ir kilniame darbe.

B., vasario 27 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui už profesionalų gydymą, proežiūrą, rūpestį ir atidumą. Ypač padėkoti norėčiau gerb. daktarui Rimvydui Toločkai už profesionalumą, puikiai atliktą operaciją bei šiltą bendravimą. O taip pat dėkoju slaugytojoms, seselei Birutei Narkevičiūtei už pagalbą, palaikymą, jos nepakartojamą humoro jausmą ir gerą nuotaiką.

Pagarbiai, N. D., vasario 27 d., Vilnius

 

Norėčiau visada pas jus gydytis. Labai norėčiau padėkoti RVUL Direktoriui dr. Algimantui Pamerneckui, taip pat daktarui ir seselėms slaugėms, visam personalui ir virėjoms už gerą maistą, pagamintą mums, maitinamą lyg būtume maži vaikai, labai labai noriu atsidėkoti už viską , už gerą širdį visiems, dirbantiems ligoninėje.

R., vasario 26 d., Radviliškio raj.

 

Labai dėkoju visam Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriaus HBO padalinio personalui už dėmesingumą, už kvalifikuotą darbą, už didelę kantrybę labai reikalingame darbe.

D., vasario 22 d., Šilalės raj.

 

Nuoširdžiai dėkoju RVUL Skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui ortopedui-traumatologui Justinui Vaičiuliui ir visam kolektyvui už profesionalumą, nuoširdų bendravimą, suteiktą pagalbą ir gydymą.

Su pagarba, R. B., vasario 21 d., Vilnius

 

Vasario 6 d. buvau paguldyta į VšĮ RVUL ligoninę chirurginį skyrių, kur diagnozuotas ūminis pankreatitas. Tuo metu nesuvokiau, kaip tai rimta. Ačiū bendrosios praktikos gydytojui, kuris mane perkėlė į reanimacijos skyrių. Va čia ir prasidėjo visi linksmumai, nesidaviau nuostabiam kolektyvui nieko su manimi daryti, jie mane bandė įtikinti ir supratau kad priešintis neišeis. Tik atslūgus emocijoms supratau, kad šitas nuostabus kolektyvas ištraukė mane iš kito pasaulio. Ačiū Jums labai, žinau, kad nervų pagadinau, bet be Jūsų gyvenimo nėra. Dar kartą širdingai dėkoju.

L., vasario 20 d., Vilnius

 

Noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyriui už profesionalų darbą ir priežiūrą.

K., vasario 20 d., Vilnius

 

Rašau šį laišką norėdama pasidžiaugti, kad sparčiai sveikstu ir padėkoti gydžiusiam gydytojui Justinui Vaičiuliui bei visam Ortopedijos skyriaus personalui, vedėjui gerb. V. Uvarovui. Šių metų sausio 14 dieną, Trakų greitoji mane atvežė į Jūsų ligoninę su sutrupintu kelio sąnariu ir sulaužytu blauzdikauliu. Nuo pat pirmos dienos manimi rūpinosi jaunas gydytojas Justinas Vaičiulis. Sutikus šį gydytoją patirtas stresas sumažėjo, nes pagaliau man buvo aiškiai paaiškinta kokia mano būklė ir koks tolimesnis gydymas laukia. Gydytojas – aukštos kvalifikacijos, dalykiškas, konkretus ir puikiai išmanantis savo darbą. Šiai dienai mano būklė pakankamai greitai gerėja. Vaikštau dar su ramentais, bet jau abiem kojom.

 Džiaugiuosi, kad sėkmingai pavyko operacija, gydytojas skiria laiko susitikimams, viską paaiškina ir duoda vertingų patarimų. Jaučiuosi saugiai ir užtikrintai, žinodama, jog ir jaunoji medikų karta yra profesionali.  Ačiū už rūpestį visam personalui ir sėkmės tolimesniuose darbuose.

L., vasario 20 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimai skyriaus personalui už kvalifikuotą aptarnavimą, puikią priežiūrą, gydytojai I. Rakauskienei, slaugytojoms, vyresniajai slaugytojai C. Kislovskai.

K., vasario 17 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju direktoriui ir Jūsų vadovaujamos ligoninės I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypač noriu išreikšti padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms, vyresniajai slaugytojai, ūkio reikalų tvarkytojai taip pat slaugytojų padėjėjoms. Išskirtinės padėkos nusipelnė mane gydžiusi gydytoja Inga Rakauskienė. Jos profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys bei laiku suteikta pagalba padėjo stabilizuoti mano sveikatos būklę. Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės Jūsų profesionalume.

Č. M., vasario 17 d., Vilnius

 

Labai noriu padėkoti už širdies gerumą ir rankų švelnumą, dėmesingumą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei, slaugytojoms, Viktorijai Saubaitienei, Anai Slavinskienei, Irenai Lapsevič, vyr. slaugytojai C. Kislovskai bei slaugytojoms padėjėjoms Natalijai Rackevič, Liudmilai Pacynai, Teresai Bendarovič ir ūkio reikalų tv. Danutai Grablevskai.

B., vasario 15 d., Vilnius

 

Dėkoju už gerą priežiūrą, slaugą, tik sujudu ir jūs jau prie manęs, širdingai dėkoju.

P., vasario 15 d., Alytus

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Nijolei Tarasevič už profesionalų gydymą ir nuoširdų bendravimą. Esu labai dėkinga nuostabioms plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms ir visam personalui už atidumą, jautrumą ir puikią priežiūrą. Stiprybės ir sėkmės Jums sunkiame ir atsakingame darbe. Dėkoju ligoninės administracijai už puikų maitinimą!

T., vasario 14 d., Vilnius

 

Norėtume širdingai padėkoti visam I Reanimacijos skyriaus kolektyvui už gerai organizuotą ir profesionalų darbą, teisingą požiūrį ir mandagų elgesį, visokeriopą pagalbą. Ypatingai dėkojame vedėjai L. Saltanavičienei, gyd. E. Paškevičienei, slaugytojoms. Ačiū, kad esate, tikimės, kad padėsite išsaugoti dar daug gyvybių.

V., D. V., vasario 14 d., Vilnius

 

Dėkoju II RITS puikiam personalui už draugiškumą, greitą reagavimą, patarimus. Linkiu, kad šis kolektyvas būtų visą laiką toks puikus!

N., vasario 13 d., Vilnius

 

Jums gerb. direktoriaus ir miela I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytoja Inga Rakauskiene, mano padėkos žodžiai subėgo į eilutes kaip pavasario vandenys į išsiliejusius iš krantų upelius….

Su metais miršta netgi žodžiai
Atrodo – užkasti giliai giliai…
Bet laimė – kažkas paskatina atgimti
Kaip obels žiedą, saulės pabučiuotą

Ir gimsta žodžiai numarinti,
Giliai užkasti po žeme
Suspindi akys pagarba ir meile
O pulsas ima plakt sveiku ritmu.

Tai Jūsų nuopelnas, mielieji,
Kad tai kas dieną vyksta čia,
Kur baltos fėjos linki gero
Ir burtų lazdele ligas išvaiko.

Gražiausias žodis yra ačiū
Tariu su pagarba ir meile Jums.
Linkėdama Dangaus ir Žemės dovanų gausių
Bei pacientų šypsenų – dėkingų ir mielų.

K., vasario 13 d., Gargždai

 

Širdingai dėkojame gydytojui Robertui Jankovskij, taip pat dėkojame visam medicinos ir aptarnavimo personalui už suteiktą skubią ir kokybišką medicinos pagalbą Gediminui Venskutoniui.

V., G. V., vasario 12 d., Vilnius

 

Dėkojame Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Renatai Statkevič už puikų, nuoširdų aptarnavimą. Dėkoju ir Gerb. vadovui už puikią darbuotoją. Linkiu Jums didžiausios sėkmės.

Pagarbiai, G. Č., vasario 10 d., Vilnius

 

Labai norėtume padėkoti už rankų švelnumą, širdies gerumą, nuostabią priežiūrą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Ypatingai dėkojame daktarei Ingai Šitkauskienei ir slaugytojai Viktorijai. Ačiū Jums labai.

N., vasario 10 d., Vilnius

 

“Jei iš tikrųjų gyvename tik dalelę to, kas yra mumyse, tai kas nutinka likusiai daliai?” – Pascal Mercier. Naktinis traukinys į Lisaboną.

Tai citata iš knygos, kurią skaičiau gydydamąsi ligoninėje. Visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui esu dėkinga už tai, kad galiu gyventi tą “dalelę”. Ačiū Jums už rūpestį, šypsenas, gerą žodį.

Gydytojui K. Kudžmai, vyr. slaugytojai Č. Kislauskai, slaugytojoms N. Račkevič, L. Pacyna, V. Sriubaitienei ir visoms, kurių dar nepaminėjau. Ačiū, sėkmės.

A., vasario 8 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo Neurologijos skyriaus gydytojai Jolantai Kovalevskienei už dėmesį, nuoširdumą, rūpestingumą, kantrybę ir sunkų darbą. Vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų ir kokybišką darbo organizavimą skyriuje, slaugytojoms Irenai Kapševič, Anai Slavinskienei, slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič, Liudmilai, Barbarai Kaspierovič už  atsidavimą sunkiam darbui, šypseną, supratingumą. Didelis Jums ačiū.

R., vasario 8 d., Vilnius

 

Service provided was quick, efficient and very good. Thank you very much.

B., vasario 5 d., London

 

Ačiū Skubiosios pagalbos skyriui, personalas pats geriausias, ačių, kad esate su mumis.

R., vasario 5 d., Vilnius

 

Gerb. Reanimacijos skyriaus vedėja daktare L. Saltanavičiene, Jūsų viso skyriaus personalas, o ypač ilgiausiai mūsų ramybę gydžiusi daktarė D. Valaitiene,

priimkite mūsų nuoširdžiausią padėką už E. P. gydymą, priežiūrą ir parodytą dėmesį jai ir mums. Mes labai įvertiname Jūsų skyriaus darbuotojų sunkų darbą, nes visi į jį pakliuvę kovoja tarp gyvybės ir mirties. Jūsų žodžiai: “darome viską, ką galime” – nuramina ir paguodžia. Mamą išvežame į kitą ligoninę stipriai pagerėjusios sveikatos už ką esame Jums dėkingi. Stiprybės ir Dievo palaimos Jums visiems/oms šiame garbingame gydytojos profesijos darbe.

N., vasario 7 d., Vilnius

 

Esu širdingai dėkinga Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai, kuri negailėdama savo asmeninio laiko ir pasiaukojimo mane labai gydė. Taip pat dėkoju gyd. Nijolei Tarasevič, kuri budėjimo metu per visą naktį stebėjo mano būklę ir leido reikiamus medikamentus. Dėkoju ir Ūminių apsinuodjimų skyriaus aptarnaujančiam personalui, kuris kiekvienu atveju išgirdo prašymą. Sėkmės Jums visiems.

A., vasario 3 d., Vilnius

 

Dėkoju II RITS kolektyvui už gerą darbą, už laiku suteikiamą pagalbą ir šypsenas.

S., vasario 2 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už gerą ir švelnų aptarnavimą. Gydytojams už gydymą.

S., vasario 1 d. Vilnius

 

Iš visos širdies noriu padėkoti daktarei Vidugirienei už suteiktą man sveikatą, už kantrybę, šypseną, gerą gydymą, o taip pat psichosomatinių susirgimų skyriaus visoms slaugėms, Linkiu visiems geros sveikatos, kad ir ateityje būtų tokios geros kaip buvo man. Laimės, laimės, laimės.

B., sausio 31 d., Vilnius

 

Dėkojame Traumatologijos skyriui už nuostabų darbą, nuoširdų atsidavimą ligoniams. Visas personalas labai dėmesingas.

I., R. K., M. J., sausio 29 d., Vilnius

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam ginekologijos skyriaus personalui už Jūsų profesionalumą, nuoširdumą, geranoriškumą. Jūs esate KOMANDA! Atskirai d4koju skyriaus ved4jai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikiai atliktą operaciją, už priežiūrą, palaikymą.

P., sausio 30 d., Vilnius

 

“Ką padarėte vienam iš mažiausiųjų mano brolių, padarėte man.” – sako Jėzus.

Mieloji Krūtinės chirurgijos skyriaus gyd. G. Grigiene ir visos  slaugytojos ir darbuotojai, visa širdimi dėkoju už dėmesingumą, kompetenciją ir rūpestingą gydymą bei slaugą. Teatlygina Jums Viešpats. Aš meldžiuosi už Jus, kad Viešpats Jėzus Jums leistų patirti savo artumą ir meilę, duotų Jums augti tikėjime, nes Jis yra viso gėrio ir gyvybės šaltinis ir tikslas.

K., sausio 25 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui Kirilui Popovui už gerą gydymą, rūpestingumą, atidumą ir priežiūrą.

Ū., sausio 19 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai norime padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui už rūpestį, dėmesingumą, profesionalią pagalbą. Ypatingai dėkoju gydytojui J. Kovalevskienei už jos rūpestį, supratingumą bei jos nuoširdų domėjimąsi kiekvienu ligoniu. Didžiulis ačiū skyriaus vedėjui A. Vilimui, bei bendrosios praktikos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už jų didelį rūpestį.

G., I. S., sausio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, sesutėms ir visam aptarnaujančiam personalui ypač gydytojams Algimantui Macevičiui, bendrosios praktikos slaugytojoms Alinai, Tatjanai ir slaugytojos padėjėjai už dėmesingumą, rūpestingumą, malonų ir kvalifikuotą darbą gydant ir prižiūrint mano mamą.

U., sausio 17 d., Vilniaus rajonas

 

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus I posto palatos gydytojai Loretai Lapinaitei ir visam personalui už profesionalumą, rūpestingą gydymą, nuoširdumą.

R., sausio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus slaugytojoms ir visam personalui , gydytojams, nuoširdžiai dėkoju ir esu labai patenkinta gydymu.

L.K., sausio 17 d., Vilnius

 

Nuoširdus ačiū gydytojui J. Kurtinaičiui, anesteziologei ir visai operacinės gydytojų komandai už profesionaliai atliktą operaciją. Ačiū traumatologijos skyriaus personalui, kuris padėjo po operacijos greitai atsistoti ant kojų. 

Ž., sausio 17 d., Vilnius

 

Patekau į Jūsų ligoninę ir teko gydytis Vilniaus universitetinėje ligoninėje neurochirurgijos skyriuje. Didelis ačiū gydytojui Grigėnui, kuris teisingai nustatė diagnozę. Kadangi teko gulėti ir gydytis per visas šventes negaliu nepadėkoti aptarnaujančiam personalui.
Į ligoninės baltą palatą
Mes atvykstam netekę vilties
Ir slaugytojų prarastą darbą
Jaučiam tarsi dalelę širdies…
Didelį ačiū noriu pasakyti bendrosios praktikos slaugytojai Jolitai Ridikaitei. Ligoninė ir skyrius turi didžiuotis tokia profesionalia bendrosios praktikos slaugytoja. Kiek reikia turėti kantrybės, sveikatos tokiai trapiai ir tuo pačiu stipriai merginai dirbant tokiame be galo sunkiame skyriuje. Tai didelis atsidavimas savo profesijai ir ligoniams. Didelis ačiū bendrosios praktikos slaugytojai Danutei Igėlaitei, taip pat savo pasirinktos specialybės profesionalei. Linkiu jums visiems nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai. Dėkoju už atsidavimą fiziškai ir, svarbiausia, atsidavimą savo profesijai ir pacientams. Būkite ir Jūs sveiki ir laimingi.

B., sausio 6 d., Vilnius

 

I RITS neįtikėtina reanimacija. Argi taip būna? Ačiū Jums, mielieji medikai gyd. Vertinskaja, Paškevičienė, slaugytojoms J. Stankevič, K. Ubinaitei, B. Sibičik, T. Volotienei, L. Bataškytei, I. Juodiškytei, rezidentams. Ačiū ir visoms slaugytojų padėjėjoms, visiems ačiū.

K., sausio 4 d., Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju visam neurochirurgijos skyriaus personalui, skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, rezidentui Jordanui Straukui, anesteziologų komandai, viduriniam med. personalui, slaugytojoms, padėjėjai Larisai Gredunovai, bendrosios praktikos slaugytojai Augustei Statauskaitei, Vilijai ir visiems visiems, kurių pavardžių nežinau už jų profesionalumą, dėmesį ir pagarbą ligoniui, nuoširdumą, dėmesingumą, rūpestingumą. 
Labai sujaudino aukščiausios klasės sk. vedėjo Vladislavo Kiedos profesionalumas. Nuoširdžiausias Ačiū jam už tai, kad grąžino man sveikatą, norą gyventi ir džiaugtis gyvenimu. 
Taip pat labai norėčiau padėkoti slaugytojos padėjėjai Larisai Gredunovai už jos rūpestingumą, nuoširdumą, ligonio supratimą.
Su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2017 m. Norėčiau palinkėti Jums visiems geros sveikatos, džiaugsmo, laimės ir ištvermės Jūsų labai sunkiame ir garbingame darbe!

K., sausio 2 d., Vilnius

 

Saulutė šypsos danguje
Ir mums visiems taip gera
Sutinki medikus su šypsena veide
Palinki jiems sėkmės ir laimės

O, mielas daktare, padėk
Mes kreipiamės su skausmais kiekvienas
Juk jūs padarote mus sveikesniais O mums juk šito reikia

Pasidalinkime džiaugsmais
Išgirskite ir kito bėda Gyvenimas taip lekia šuoliais
Tad neskubėkime gyventi
Džiaukimės šeima, vaikais ir bendradarbiais
Nes tai sudaro tavąją pilnatvę

Viešpaties pagalbos ir sėkmės
Prašau jums visą laiką

Nuoširdžiai dėkoju Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui ir jo personalui.

S., sausio 2 d., Vilnius