2017 m. padėkos

Brangūs Neurochirurgijos skyriaus darbuotojai, noriu padėkoti visam Jūsų personalui. Be Jūsų jautrių širdžių, rūpestingų rankų, suprantančių akių sunku įsivaizduoti mūsų sveikatą ir dvasinę ramybę. Visi Jūsų skyriaus darbuotojai be išimties savo dėmesingu slaugymu grąžino patį didžiausią turtą – sveikatą. Jūs – patys profesionaliausi medicinos darbuotojai. Dievas tesaugo darbe, ir jėgų Jums visada te suteikia. Ypatingą Ačiū tariame S. Ročkai ir žemai lenkiamės visi drauge. Dėkojame už aukštą profesionalumo lygį, kantrybę, dėmesį ir gerumą mums ir mūsų brangiausiam žmogui, tėčiui, vyrui, seneliui. Lai visada lydi Jus sėkmė asmeniniame gyvenime ir darbe. Tesaugo Jus dievas.

Su pagarba ir dėkingumu, J. S., gegužės 10 d., Grigiškės

Širdingai noriu padėkoti slaugytojai Zhannai Jasinskajai už rūpestingą ir širdingą darbą slaugant ligonius. Taip pat visam personalui esu dėkingas už Jūsų rūpestį ir prižiūrėjimą man esant ligoninėje.

H. J., gegužės 3 d., Vilniaus raj.

Iš visos širdies dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus visam personalui, gydytojai, nuostabiai darbuotojai Giedrei Grigienei, visoms seselėms, slaugytojoms už jų nepriekaištingą darbą, kantrybę, stropumą, už viską, viską nuoširdžiai iš visos širdies dėkoju. Prašyčiau labai paskatinti tokius nuostabius darbuotojus piniginėmis premijomis.

J. Š., gegužės 2 d., Lentvaris

Dėkoju visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už tinkamai ir laiku atliekamas medicinines procedūros bei gerą bendravimą. Esu labai dėkingas chirurgui Kiškiui.

V. K., gegužės 2 d., Vilniaus raj.

Reiškiu padėką Terapijos skyriaus gydytojai Irenai Šadževičienei už nuoširdų, rezultatyvų ir kvalifikuotą gydymą. Sėkmės Jums, daktarai.

Pagarbiai, A. L., balandžio 28 d., Vilnius

Dėkoju Konsultacijų centro vedėjui Michailui Braverman už jo požiūrį į pacientus. Jis yra labai energingas, dėmesingas, greitai reaguoja į paciento problemas ir sutvarko staigiai viską. Tikras supermenedžeris. Šiandieną dar kartą tai patyriau. Kiek kartų jau buvau susidūrusi su neaiškumais, jis ne kartą viską sutvarkė. Labai dėkoju ir linkiu sėkmės, ištvermės ir sveikatos visam jo kolektyvui.

I. S., balandžio 28 d., Lentvaris

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gydytojui Aleksej Makarenko ir medicinos seserims: Svetlanai Barišauskienei, Reginai Valujevič ir Aleksandrai Dūdienei. Dėkoju už suteiktą operatyvią pagalbą, jautrumą, supratingumą ir širdingą atsidavimą savo darbui. Linkiu Jums visiems kuo geriausios kloties ir sėkmės.

E. S., balandžio 27 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui, slaugytojoms, padėjėjoms, ypač gydančiam gydytojui už sugrąžintą sveikatą ir norą gyventi. Ačiū, kad buvau apsuptas dėmesiu, šiluma ir meile.

V. Š., balandžio 27 d., Švenčionėliai

Esu labai dėkingas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už gerą priežiūrą, malonų bendravimą ir kad padėjo man pasveikti.

R. V., balandžio 26 d., Šalčininkai

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojams ir visam medicinos personalui už rūpestį ir grąžintą sveikatą.

V. K., balandžio 26 d., Vilnius

Turėjau progą pagerinti savo sveikatą Jūsų ligoninėje. Esu labai dėkingas skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai ir visam aptarnaujančiam personalui.

P. T., balandžio 26 d., Vilnius

Reiškiame nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus palatos gydytojai Ingai Rakauskienei už dėmesingumą pagalbą, esant skirtingiems susirgimams ir esame labai dėkingi gydytojai už tai, kad vėl galime džiaugtis gerėjančia sveikata. Nuoširdus ačiū palatos aptarnaujančiam personalui, kurių pagalba ir nuoširdumas padeda greičiau sveikti, palieka gerus prisiminimus apie Jūsų ligoninę.

J. B., S. V., G. Č., J. Š., balandžio 21 d., Vilnius

Gydžiausi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje dėl insulto. Noriu padėkoti skyriaus vedėjui A. Vilimui už dėmesingumą, supratingumą, taktiškumą. Darbas skyriuje organizuotas puikiai, visi darbuotojai labai rūpestingi, dėmesingi. Visi daktarai, ypač gyd. Slautaitė, kurie mane gydė ir pirmą minutę, kai man nutiko insultas, buvo šalia. Jūsų rūpestis, profesionalus darbas, žmogiškumas padėjo man pasveikti ir būti pilnaverčiu žmogumi. Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Violetai Suvorovienei, padėjėjoms Aleksandrai Radiunienei, Antoninai Pužai už jų sunkų ir labai mažai apmokamą darbą, be jų ligoniai tikrai greitai nepasveiktų.

L. K., balandžio 21 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, gyd, I. Kovalevskienei, vyr. slaugytojai C. Kislovskai, slaugytojai A. Jabloninai ir visam kolektyvui už nuoširdumą, rūpestingumą, dėmesį, profesionalumą, sunkų darbą, gražias šypsenas ir šiltus žodžius, kurie ne tik guodžia, bet ir gydo.

L. V., I. B., M. B., A. S., balandžio 20 d., Vilnius

Noriu padėkoti sesutei Augustei už išsamų, puikų darbą, už supratingumą, nuostabią širdį.

G. M., balandžio 19 d., Vilnius

Mano brolis skubos tvarka buvo hospitalizuotas dėl patirto insulto. Nuo pačių pirmųjų minučių priėmimo skyriuje, reanimacijoje prasidėjo intensyvi kova su liga. Mane sujaudino viso medicinos personalo – jau pradedant registratūra, kompetencija, kultūringas elgesys, labai skubus tyrimų atlikimas ir hospitalizavimas. Prieš trombolizę gydytojai dėl diagnozės ir gydymo taktikos konsultavosi su Kauno klinikų specialistais (kitose specialybėse tokių dalykų girdėti neteko). Skubus, profesionalus komandinis darbas davė puikų rezultatą: buvęs komoje mano brolis jau kitą dieną pilnai atsistatė. Tolesnis gydymas sėkmingai vyko II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje.Norėčiau pareikšti nuoširdžią padėką priėmimo skyriuje budėjusiam ir vėliau pacientą gydžiusiam gydytojui R. Masaliui, gydytojai reanimatologei Nijolei Šostkienei (ir visam reanimacijos sk. personalui), Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui, konsultantui L. Pačkauskui. Visų gydytojų darbas būtų neįmanomas be rūpestingų slaugytojų ir kito personalo indėlio. Krito į akis ideali švara skyriuose. Visose ligoninės patalpose, o ypač nustebino WC. Šioje srityje kitos gydymo įstaigos ženkliai atsilieka. Linkiu jums ir visam kolektyvui tolimesnių sėkmingų darbų. Linksmų pavasario švenčių.

Pagarbiai, R. B., balandžio 12 d., Vilnius

Norime padėkoti visam Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojų kolektyvui už jų nuoširdžią pagalbą, dėmesį, jų rūpinimasis mumis mus gydo, nuramina, stiprina, linkime jums, kad būtumėte sveikos, laimingos dirbant šį sunkų ir kilnų darbą.

Ž. P., E. B., J. K., N. K., balandžio 11 d., Vilnius

Prašau pareikšti padėką gydytojui ortopedui traumatologui Aleksandrui Grinčiuk. Buvau patekęs į auto įvykį, po kurio buvo nubrozdinta dešinės kojos oda ir smarkiai pažeisti minkštieji audiniai. Buvo susidariusi reali situacija amputuoti dešinę koją. Dėka gydytojo Aleksandro Grinčiuk aukštos kvalifikacijos, didelės gydomojo darbo patirties ir kompetencijos, pasveikau ir džiaugiuosi gyvenimu. Sveikinu gydytoją su artėjančią medicinos darbuotojų diena ir tariu Jam nuoširdų ačiū.

V. K., balandžio 10 d., Vievis

Esu labai dėkinga viso Ūminių apsinuodijimų skyriaus darbui. Paguldžius į skyrių, gydytojai labai atidžiai išklausė visą bendrą organizmo būklės situaciją ir pritaikydavo gydymą pagal būklės kitimą. Ypatingai esu dėkinga gyd. Gabijai Laubner bei R. Badarui, kurių dėka pirmą kartą per 10 metų pavyko nenaudoti vaistų. Tas faktas pagaliau įžiebė tikėjimą, kad įmanoma šios baisios priklausomybės atsikratyti ir gyventi pilnavertį, kokybišką gyvenimą, ne “rūke”.

V. B., balandžio 7 d., Vilnius

Su didžiausiu malonumu tariu Jums nuoširdų ačiū už pagalbą, supratingumą, už gebėjimą išklausyti ir suprasti, už gebėjimą išklausyti ir suprasti, už nuoširdumą ir dėmesį, už paprastus žmogiškus santykius, už meilę darbui. Lai Jus visada lydi kitų nuoširūs dėkingumo žodžiai, sėkmė, neblėstanti energija, laimė ir sveikata. Ačiū už tai, ką darote dėl žmonių.

Pagarbiai, J. Č., balandžio 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai norėtume padėkoti gydytojai Linai Laurinaitienei, bendrosios praktikos slaugytojai T. Gudanec, už šiltą sutikimą, rūpestį bei profesionalią pagalbą.

E. M., balandžio 5 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalią pagalbą gerb. slaugytojos padėjėjai Edminai Š. man gulint jūsų vadovaujamoje ligoninėje, Traumatologijos skyriuje. Ačiū.

Č. S., kovo 31 d., Utena

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V.Kiedai. Visuomet liksiu dėkinga mane operavusiam gydytojui Žydrūnui Račkauskui, kurio profesionalumas, žmogiškumas ir pastangos grąžino mane į visavertį gyvenimą, grąžino man sveikatą. Slaugytojos Justynos ir slaugytojos padėjėjos Larisos rūpestis, priežiūra ir nuoširdus dėmesys, padėjo greičiau pasijausti sveikai, visuomet jaučiau jų profesionalią priežiūrą bei nuoširdžias šypsenas.  Ačiū. Jūs visi mūsų Angelai.

G. L., kovo 29 d., Kaunas

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai D. Kurkutienei, bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, M. Bracuk, I. Lapsevič, A. Dmitrievai už dėmesį, nuoširdumą, profesionalumą, rūpestingumą, sunkų darbą. Taip pat visam skyriaus kolektyvui.

J. A., S. M., V. T., E. S., kovo 29 d., Vilnius  

Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui už tinkamai suteiktą pagalbą, kreipiantis į Skubiosios pagalbos skyrių.

L. L., kovo 28 d., Vilnius

Norime nuoširdžiai padėkojo terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei, gydytojui Jurij Kyžlo bei seselėms ir slaugytojoms už labai nuoširdų darbą ir profesionalią priežiūrą. Stiprybės Jums dirbant tokį sunkų darbą. Nuoširdžiai dėkoja dukra.

V. K., kovo 28 d., Vilnius

Dėkoju už kokybiškai atliktą operaciją, už dėmesį, kurį gavau pooperaciniu laikotarpiu Ginekologijos skyriaus gyd. Danguolei Vildaitei, slaugytojai Rasai Repečkienei, slaugytojai Laimai Smailienei, vyr. slaugytojai Angelei Čepulienei ir visam kolektyvui.

J. M., kovo 25 d., Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų ligoninėje 2017-03-24 naktį budėjusiai skubios pagalbos komandai: gydytojai Evelinai Aidukaitei, jai talkinusioms slaugėms (atsiprašau, bet iš streso neįsiminiau vardų), taip pat registratūros bei rentgeno skyriaus darbuotojoms. Naktį atvykusi su rimta rankos trauma, buvau apsupta profesionalių, savo darbą išmanančių geranoriškų, supratingų Jūsų ligoninės darbuotojų. Darbas vyko koordinuotai, greitai ir sklandžiai. AČIŪ gydytojai Evelinai Aidukaitei už auksines rankas, profesionalų darbą, kantrybę ir konkretumą.

V. J. J., kovo 24 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriui už rūpestį, kantrybę. Atskirai noriu padėkoti gydytojui Žydrūnui Račkauskui, slaugytojai Justynai Taraškevič.

A. J., kovo 24 d., Jonava

Aš esu Jūsų paciento sūnus ir noriu nuoširdžiai padėkoti gerbiamam angiochirurgui Artūrui Mackevičiui (Kraujagyslių chirurgijos skyrius) ir visam personalui, kuris prižiūrėjo mano tėvą. Ir dar daug pacientų norėtų pareikšti padėkas, bet negaliu dabar surinkti jų patvirtinimų.

R. L., kovo 24 d., Vilnius

Noriu skirti 1500 karmos taškų Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės priimamojo skyriaus ir chirurginio skyriaus personalui. Aukščiausios klasės servisas, šimtaprocentinis profesionalumas, operatyvumas, nuostabi linksma ir laisva atmosfera. Aptarnavo kaip VIP.  Ačiū, sveikite, geros jums dienos. SUPER! AČIŪ DAR KARTĄ! JŪS NUOSTABŪS.
P.S. Man nieko baisaus. Daugiau teatro nei skausmo. Porą siūlių ir ramu.

T. A., kovo 23 d., Vilnius

Ponas Direktoriau, rašau Jums dar kartą, nes mane čia gydo trečią kartą – netekau antros kojos. Noriu pagirti jūsų gerą Terminių traumų skyriaus ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvus, o ypač Terminių traumų skyriaus vedėją Vytautą Vaitkų. Jis labai rūpinasi ligoniais, taip pat kaip ir slaugytojos. Taip pat labai rūpestinga buvo socialinė darbuotoja Ana. Tai toks žmogus, kuris įdeda visą savo širdį ir padeda visiems kuo tik gali. Ana nerūšiuoja žmonių, jai visi vienodi. Ačiū, jums Direktoriau, už tokius darbuotojus, ačiū, kad esate.

Su pagarba, F. V., kovo 22 d., Vilnius

Po sunkios avarijos patekau į Skubiosios pagalbos skyriaus daktaro ortopedo – traumatolologo Kiril Popov rūpestingas rankas. Dvi profesionaliai atliktos kojos  operacijos, nuoširdi  priežiūra, daktaro šypsena ir palaikymas daro stebuklus. Nuoširdžiausiai dėkoju, Daktare, tegul Jūsų rankos toliau kuria stebuklus, gelbsti žmones. Didelis ačiū už priežiūrą  ligoninės Traumatologijos ir Ortopedijos skyriuose dieną ir naktį budinčioms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms.

Pagarbiai, R. O., kovo 21 d., Vilnius

Esu labai dėkingas Kraujagyslių chirurgijos skyriaus personalui ir skyriaus vedėjui K. Laurikėnui už puikų ir efektingą mano kojos pagydymą.

A. M., kovo 20 d., Ukmergės raj.

Meilė ligoniui panaši į smuiką…
Muzika kartais nutyla,
Bet stygos lieka amžinai…

Nuoširdžiausius žodžius tariu RVUL Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, gydančiam gydytojui Artūrui Tamuliui už malonų ligonių gydymą ir linkiu, kad dar ilgai, ilgai neišsektų jėgos, kurios suteikia ligoniams vilčių gyventi, gyventi sveikiems… Taip pat stiprybės, neurochirurgijos skyriaus visiems darbuotojams, nelengvame Jūsų darbe.

Su pagarba A. B., kovo 17 d., Alytus

Gerbiamieji, gydžiausi Jūsų skyriuje – I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti skyriaus vedėjui p. A. Vilimui už profesionalų gydymą, dėmesingumą, supratingumą ir taktiškumą.
Norėčiau pažymėti, kad skyriaus vedėjas p. A. Vilimas ir vyresnioji skyriaus slaugytoja p. Č. Kislovska labai gerai organizuoja darbą skyriuje. Tai pavyzdingai dirbantis skyrius visoms Lietuvos ligoninėms.
Taip pat norėčiau širdingai padėkoti visoms skyriaus slaugytojoms – jų darbas itin sunkus.
Linkiu visiems skyriaus darbuotojams sveikatos, kantrybės, taip pat to, kad toks nelengvas darbas būtų tinkamai apmokamas ir įvertintas. Sėkmės!!!

M. B., kovo 15 d., Vilnius

Labai dėkoju II Neurologijos skyriui, I postui, jo visam kolektyvui už puikią pacientų priežiūrą, malonų bendravimą. Ypač norim padėkoti daktarui Lukošaičiui už jo kantrumą, aiškų padėties išdėstymą ir šiltą bendravimą.

Su pagarba, artimieji., kovo 15 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visiems medicinos darbuotojams už jų nuoširdžią pagalbą ir atidumą, atsidūrus čia, pablogėjus sveikatai. Linkiu kuo geriausios sėkmės, ištvermės, kantrybės, gelbstint žmonių gyvybes, sveikatą. Daug sėkmės linkiu jauniems specialistams.

Pagarbiai, A. B., kovo 14 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju RVUL Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio darbuotojams už jų begalinį nuoširdumą padedant man, esant sunkioje būsenoje… Linkiu visokeriopos sėkmės tolimesniuose darbuose. Telydi Jūsų personalą sėkmė ir Dievo palaima. Sėkmės!

A. B., kovo 10 d., Vilnius

Nuoširdžiausiai noriu padėkoti gyd. Žydrūnui Račkauskui už jo atsidavimą darbui, už jo malonų ir švelnų bendravimą su ligoniu. Taip pat dėkoju aptarnaujančiam personalui, slaugytojoms Jolitai, Augustei, Justynai ir kitoms už jų gerą ir nuoširdų darbą su ligoniu. Didelis ačiū ir slaugytojų padėjėjai Larisai už pagalbą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū visam personalui.

S. M., kovo 10 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame gyd Ingai Rakauskienei už profesionaliai atliktą darbą ir malonų bendravimą. Taip pat viso I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus sesučių ir slaugučių rūpestingą priežiūrą ir šiltas šypsenas. Ypač sesutei Boženai dėkojame už švelnius dūrius ir palaikančius žodžius, kurių ligoniams labai reikia.

Dėkojame skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visam skyriaus personalui už kvalifikuotai ir profesionaliai atliekamą darbą ir linkime sveikatos, kantrybės ir stiprybės, atliekant begaliniai sudėtingą ir atsakingą misiją – gydyti ir gelbėti žmonių gyvybes.

Su didele pagarba ir dėkingumu – A. B., R. K., O. T., R. Ž. D., kovo 10 d., Vilnius, Trakai, Pagiriai

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir visam personalui už gerą gydymą, bendravimą ir aptarnavimą, o ypač seselei Violetai.

V. P., kovo 10 d., Rūdiškės

Žemai lenkiuosi gydytojui- vedėjui V. Kiedai. Ačiū už labai sudėtingą operaciją, kurią atliko sėkmingai šis gydytojas. Dėka gydytojo V. Kiedos mano vyrui sužibo viltis… Dėkoju slaugytojoms Justinai Taraškevič, Jolitai Ridikaitei ir slaugytojos padėjėjai, mūsų mamai. Šio skyriaus darbuotojai grąžina pacientams viltį į normalų gyvenimą. Ačiū Jums visiems.

A. P., kovo 10 d., Šiauliai

Labai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už puikų, nuoširdų aptarnavimą. Visada su šypsena, geru žodžiu pataria ką daryti. Ypač didelį dėmesį skiria vedėjas V. Kieda, jo patarimai labai padeda gydymui, labai rūpestingas. Labai rūpestingos slaugės Justyna, slaugytojos padėjėja Larisa. Linkiu joms ir toliau taip gražiai bendrauti su ligoniais.

J. M., kovo 9 d., Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti A. Machnevič, bendrosios praktikosslaugytojai ir visam kolektyvui už gerus darbus ir nuoširdumą.

A. Z., kovo 8 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Iojo Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui A. Vilimui ir jo visam personalui už gerą gydymą, aptarnavimą.

H. N., kovo 7 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Veslavai Pavlovskai, b. pr. slaugytojoms Marijai Jermalkovič, Boženai Subotkevič, Violetai Suvorovienei, vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai, ūkio reikalų tvarkytojai – šeimininkei Danutai Grablecskai ir visam kitam personalui už švelnias rankas, gerą širdį, profesionaliai atliktą darbą. Už gražią šypseną ir šiltus žodžius, kurie ne tik guodžia, bet ir gydo.

J. G., L. N., kovo 6 d., Vilniaus raj.

Nuoširdžiai dėkojame už atidų, rūpestingą ir profesionalų gydymą I-ojo neurologijos skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei, Alai Trietnevai, bendrosios praktikos slaugytojai Boženai Subotkevič ir visam skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą, dėmesį ir pagalbą.

R. R., D. K., E. B., G. U., kovo 3 d., Vilnius

Gerb. gydytojui daktarui chirurgui Sigitui Tamuliui ir jūsų ligoninės personalui nuoširdžiai dėkoju už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Esu labai dėkinga už brolio pagerėjusią sveikatą.

T. D., kovo 2 d., Vilniaus raj.

Padėka planinės pagalbos registratorėms už žmogišką darbą ir puikią konsultaciją. Dėkinga labai.

L. L., kovo 2 d., Vilnius

Esu labai dėkingas už man suteiktą traumatologų pagalbą Skubiosios pagalbos skyriuje. Pagalbą suteikė jaunas gydytojas su savo komanda 47 kabinete, labai greitai atlikta rentgeno procedūra, susiūta žaizda ir paskirtas tolimesnis gydymas. Labai noriu padėkot gydytojui ir jo komandai, pradedant nuo priėmimo skyriaus registratūros langelio už profesionaliai ir greitai suteiktą pagalbą. Linkiu sėkmės Jūsų visų sunkiame darbe.

Pagarbiai, S. B., kovo 1 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti, kad suteikėte dar progą pagyventi ir sulaukti aštuoniasdešimt trijų metų. Dabar jaučiuosi gerai, o jeigu ne jūsų pagalba, nebūčiau išgyvenęs… labai dėkoju daktarui ir visam personalui kurie su meile padeda ligoniams ir virėjoms, kurios mus maitina. Sunku surasti žmonių, kurie taip aukojasi ir padeda ligoniams. Mes liekame skolingi tiems, kurie padeda išgyventi, gyvenimas toks trumpas… Linkiu, kad jūsų būtų ilgas.

A. J. R., kovo 1 d., Baisiogala

Mane operavo Evaldas Kateiva, vasario 22 d. Tai buvo nosies pertvaros operacija. Nuoširdžiai dėkoju šiam jaunam gydytojui už nuoširdumą, dėmesingumą, jautrumą, kas ypatingai svarbu žmogui, atsidūrusiam ligoninėje ir ne tik. Dėkoju anesteziologui už profesionaliai atliktą darbą ir puikią savijautą po operacijos. Ačiū ir visam aptarnaujančiam personalui, kurio dėka akimirkos, praleistos ligoninėje, buvo malonios ir paliko gražius prisiminimus.

S. G., vasario 28 d., Vilnius

Esu nuoširdžiai dėkinga gyd. Ingai Rakauskienei už nuoširdų gydymą, dėmesį ir atsidavimą ligoniui ir savo profesijai. Linkiu daug ištvermės, sveikatos ir Dievo palaimos sunkiame darbe. Taip pat esu dėkinga visam personalui už dėmesį, tolerantiškumą, kantrybę.

J. K., vasario 28 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkojame ginekologinio skyriaus vedėjai gyd. Linai Lenkutytei – Matkevičienei už profesionaliai mums atliktas operacijas, dėmesį ir nuoširdų gydymą. Taip pat norime padėkoti visoms šio skyriaus gydytojoms, med. slaugytojoms ir slaugutėms už jų kvalifikuotą sunkų darbą ir ligoniams skiriamą dėmesį. Linkime Jūsų personalui sveikatos, kantrybės ir sėkmės tokiame atsakingame darbe.

A. L. P., A. B., vasario 27 d., Vinius

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką Ginekologinio skyriaus vedėjai, daktarei Linai Lenkutytei Matkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją, už supratimą ir dėmesį ligoniui. Taip pat didelį ačiū tariu nuostabioms seselėms ir slaugutėms, kurios buvo labai paslaugios ir kantriai padėjo visuose pooperacinio gijimo etapuose. Geros Jums sveikatos be galo atsakingame ir kilniame darbe.

R. B., vasario 27 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui už profesionalų gydymą, proežiūrą, rūpestį ir atidumą. Ypač padėkoti norėčiau gerb. daktarui Rimvydui Toločkai už profesionalumą, puikiai atliktą operaciją bei šiltą bendravimą. O taip pat dėkoju slaugytojoms, seselei Birutei Narkevičiūtei už pagalbą, palaikymą, jos nepakartojamą humoro jausmą ir gerą nuotaiką.

Pagarbiai, N. D., vasario 27 d., Vilnius

Norėčiau visada pas jus gydytis. Labai norėčiau padėkoti RVUL Direktoriui dr. Algimantui Pamerneckui, taip pat daktarui ir seselėms slaugėms, visam personalui ir virėjoms už gerą maistą, pagamintą mums, maitinamą lyg būtume maži vaikai, labai labai noriu atsidėkoti už viską , už gerą širdį visiems, dirbantiems ligoninėje.

A. R., vasario 26 d., Radviliškio raj.

Labai dėkoju visam Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriaus HBO padalinio personalui už dėmesingumą, už kvalifikuotą darbą, už didelę kantrybę labai reikalingame darbe.

Z. D., vasario 22 d., Šilalės raj.

Nuoširdžiai dėkoju RVUL Skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui ortopedui-traumatologui Justinui Vaičiuliui ir visam kolektyvui už profesionalumą, nuoširdų bendravimą, suteiktą pagalbą ir gydymą.

Su pagarba, R. B., vasario 21 d., Vilnius

Vasario 6 d. buvau paguldyta į VšĮ RVUL ligoninę chirurginį skyrių, kur diagnozuotas ūminis pankreatitas. Tuo metu nesuvokiau, kaip tai rimta. Ačiū bendrosios praktikos gydytojui, kuris mane perkėlė į reanimacijos skyrių. Va čia ir prasidėjo visi linksmumai, nesidaviau nuostabiam kolektyvui nieko su manimi daryti, jie mane bandė įtikinti ir supratau kad priešintis neišeis. Tik atslūgus emocijoms supratau, kad šitas nuostabus kolektyvas ištraukė mane iš kito pasaulio. Ačiū Jums labai, žinau, kad nervų pagadinau, bet be Jūsų gyvenimo nėra. Dar kartą širdingai dėkoju.

E. L., vasario 20 d., Vilnius

Noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyriui už profesionalų darbą ir priežiūrą.

M. K., vasario 20 d., Vilnius

Rašau šį laišką norėdama pasidžiaugti, kad sparčiai sveikstu ir padėkoti gydžiusiam gydytojui Justinui Vaičiuliui bei visam Ortopedijos skyriaus personalui, vedėjui gerb. V. Uvarovui. Šių metų sausio 14 dieną, Trakų greitoji mane atvežė į Jūsų ligoninę su sutrupintu kelio sąnariu ir sulaužytu blauzdikauliu. Nuo pat pirmos dienos manimi rūpinosi jaunas gydytojas Justinas Vaičiulis. Sutikus šį gydytoją patirtas stresas sumažėjo, nes pagaliau man buvo aiškiai paaiškinta kokia mano būklė ir koks tolimesnis gydymas laukia. Gydytojas – aukštos kvalifikacijos, dalykiškas, konkretus ir puikiai išmanantis savo darbą. Šiai dienai mano būklė pakankamai greitai gerėja. Vaikštau dar su ramentais, bet jau abiem kojom.

 Džiaugiuosi, kad sėkmingai pavyko operacija, gydytojas skiria laiko susitikimams, viską paaiškina ir duoda vertingų patarimų. Jaučiuosi saugiai ir užtikrintai, žinodama, jog ir jaunoji medikų karta yra profesionali.  Ačiū už rūpestį visam personalui ir sėkmės tolimesniuose darbuose.

N. L., vasario 20 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimai skyriaus personalui už kvalifikuotą aptarnavimą, puikią priežiūrą, gydytojai I. Rakauskienei, slaugytojoms, vyresniajai slaugytojai C. Kislovskai.

S. K., vasario 17 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju direktoriui ir Jūsų vadovaujamos ligoninės I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypač noriu išreikšti padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms, vyresniajai slaugytojai, ūkio reikalų tvarkytojai taip pat slaugytojų padėjėjoms. Išskirtinės padėkos nusipelnė mane gydžiusi gydytoja Inga Rakauskienė. Jos profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys bei laiku suteikta pagalba padėjo stabilizuoti mano sveikatos būklę. Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės Jūsų profesionalume.

Č. M., vasario 17 d., Vilnius

Labai noriu padėkoti už širdies gerumą ir rankų švelnumą, dėmesingumą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei, slaugytojoms, Viktorijai Saubaitienei, Anai Slavinskienei, Irenai Lapsevič, vyr. slaugytojai C. Kislovskai bei slaugytojoms padėjėjoms Natalijai Rackevič, Liudmilai Pacynai, Teresai Bendarovič ir ūkio reikalų tv. Danutai Grablevskai.

G. B., vasario 15 d., Vilnius

Dėkoju už gerą priežiūrą, slaugą, tik sujudu ir jūs jau prie manęs, širdingai dėkoju.

A. P., vasario 15 d., Alytus

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Nijolei Tarasevič už profesionalų gydymą ir nuoširdų bendravimą. Esu labai dėkinga nuostabioms plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms ir visam personalui už atidumą, jautrumą ir puikią priežiūrą. Stiprybės ir sėkmės Jums sunkiame ir atsakingame darbe. Dėkoju ligoninės administracijai už puikų maitinimą!

A. T., vasario 14 d., Vilnius

Norėtume širdingai padėkoti visam I Reanimacijos skyriaus kolektyvui už gerai organizuotą ir profesionalų darbą, teisingą požiūrį ir mandagų elgesį, visokeriopą pagalbą. Ypatingai dėkojame vedėjai L. Saltanavičienei, gyd. E. Paškevičienei, slaugytojoms. Ačiū, kad esate, tikimės, kad padėsite išsaugoti dar daug gyvybių.

L. V., D. V., vasario 14 d., Vilnius

Dėkoju II RITS puikiam personalui už draugiškumą, greitą reagavimą, patarimus. Linkiu, kad šis kolektyvas būtų visą laiką toks puikus!

R. N., vasario 13 d., Vilnius

Jums gerb. direktoriaus ir miela I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytoja Inga Rakauskiene, mano padėkos žodžiai subėgo į eilutes kaip pavasario vandenys į išsiliejusius iš krantų upelius….

Su metais miršta netgi žodžiai
Atrodo – užkasti giliai giliai…
Bet laimė – kažkas paskatina atgimti
Kaip obels žiedą, saulės pabučiuotą

Ir gimsta žodžiai numarinti,
Giliai užkasti po žeme
Suspindi akys pagarba ir meile
O pulsas ima plakt sveiku ritmu.

Tai Jūsų nuopelnas, mielieji,
Kad tai kas dieną vyksta čia,
Kur baltos fėjos linki gero
Ir burtų lazdele ligas išvaiko.

Gražiausias žodis yra ačiū
Tariu su pagarba ir meile Jums.
Linkėdama Dangaus ir Žemės dovanų gausių
Bei pacientų šypsenų – dėkingų ir mielų.

R. K., vasario 13 d., Gargždai

Širdingai dėkojame gydytojui Robertui Jankovskij, taip pat dėkojame visam medicinos ir aptarnavimo personalui už suteiktą skubią ir kokybišką medicinos pagalbą Gediminui Venskutoniui.

G. V., G. V., vasario 12 d., Vilnius

Dėkojame Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Renatai Statkevič už puikų, nuoširdų aptarnavimą. Dėkoju ir Gerb. vadovui už puikią darbuotoją. Linkiu Jums didžiausios sėkmės.

Pagarbiai, G. Č., vasario 10 d., Vilnius

Labai norėtume padėkoti už rankų švelnumą, širdies gerumą, nuostabią priežiūrą I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Ypatingai dėkojame daktarei Ingai Šitkauskienei ir slaugytojai Viktorijai. Ačiū Jums labai.

R. N., vasario 10 d., Vilnius

“Jei iš tikrųjų gyvename tik dalelę to, kas yra mumyse, tai kas nutinka likusiai daliai?” – Pascal Mercier. Naktinis traukinys į Lisaboną.

Tai citata iš knygos, kurią skaičiau gydydamąsi ligoninėje. Visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui esu dėkinga už tai, kad galiu gyventi tą “dalelę”. Ačiū Jums už rūpestį, šypsenas, gerą žodį.

Gydytojui K. Kudžmai, vyr. slaugytojai Č. Kislauskai, slaugytojoms N. Račkevič, L. Pacyna, V. Sriubaitienei ir visoms, kurių dar nepaminėjau. Ačiū, sėkmės.

L. A., vasario 8 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju I-ojo Neurologijos skyriaus gydytojai Jolantai Kovalevskienei už dėmesį, nuoširdumą, rūpestingumą, kantrybę ir sunkų darbą. Vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų ir kokybišką darbo organizavimą skyriuje, slaugytojoms Irenai Kapševič, Anai Slavinskienei, slaugytojų padėjėjoms Natalijai Rackevič, Liudmilai, Barbarai Kaspierovič už  atsidavimą sunkiam darbui, šypseną, supratingumą. Didelis Jums ačiū.

A. R., vasario 8 d., Vilnius

Service provided was quick, efficient and very good. Thank you very much.

C. B., vasario 5 d., London

Ačiū Skubiosios pagalbos skyriui, personalas pats geriausias, ačių, kad esate su mumis.

I. R., vasario 5 d., Vilnius

Gerb. Reanimacijos skyriaus vedėja daktare L. Saltanavičiene, Jūsų viso skyriaus personalas, o ypač ilgiausiai mūsų ramybę gydžiusi daktarė D. Valaitiene,

priimkite mūsų nuoširdžiausią padėką už E. P. gydymą, priežiūrą ir parodytą dėmesį jai ir mums. Mes labai įvertiname Jūsų skyriaus darbuotojų sunkų darbą, nes visi į jį pakliuvę kovoja tarp gyvybės ir mirties. Jūsų žodžiai: “darome viską, ką galime” – nuramina ir paguodžia. Mamą išvežame į kitą ligoninę stipriai pagerėjusios sveikatos už ką esame Jums dėkingi. Stiprybės ir Dievo palaimos Jums visiems/oms šiame garbingame gydytojos profesijos darbe.

A. N., vasario 7 d., Vilnius

Esu širdingai dėkinga Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai, kuri negailėdama savo asmeninio laiko ir pasiaukojimo mane labai gydė. Taip pat dėkoju gyd. Nijolei Tarasevič, kuri budėjimo metu per visą naktį stebėjo mano būklę ir leido reikiamus medikamentus. Dėkoju ir Ūminių apsinuodjimų skyriaus aptarnaujančiam personalui, kuris kiekvienu atveju išgirdo prašymą. Sėkmės Jums visiems.

D. A., vasario 3 d., Vilnius

Dėkoju II RITS kolektyvui už gerą darbą, už laiku suteikiamą pagalbą ir šypsenas.

D. S., vasario 2 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už gerą ir švelnų aptarnavimą. Gydytojams už gydymą.

V. S., vasario 1 d. Vilnius

Iš visos širdies noriu padėkoti daktarei Vidugirienei už suteiktą man sveikatą, už kantrybę, šypseną, gerą gydymą, o taip pat psichosomatinių susirgimų skyriaus visoms slaugėms, Linkiu visiems geros sveikatos, kad ir ateityje būtų tokios geros kaip buvo man. Laimės, laimės, laimės.

V. B., sausio 31 d., Vilnius

Dėkojame Traumatologijos skyriui už nuostabų darbą, nuoširdų atsidavimą ligoniams. Visas personalas labai dėmesingas.

L. I., R. K., M. J., sausio 29 d., Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam ginekologijos skyriaus personalui už Jūsų profesionalumą, nuoširdumą, geranoriškumą. Jūs esate KOMANDA! Atskirai d4koju skyriaus ved4jai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už puikiai atliktą operaciją, už priežiūrą, palaikymą.

T. P., sausio 30 d., Vilnius

“Ką padarėte vienam iš mažiausiųjų mano brolių, padarėte man.” – sako Jėzus.

Mieloji Krūtinės chirurgijos skyriaus gyd. G. Grigiene ir visos  slaugytojos ir darbuotojai, visa širdimi dėkoju už dėmesingumą, kompetenciją ir rūpestingą gydymą bei slaugą. Teatlygina Jums Viešpats. Aš meldžiuosi už Jus, kad Viešpats Jėzus Jums leistų patirti savo artumą ir meilę, duotų Jums augti tikėjime, nes Jis yra viso gėrio ir gyvybės šaltinis ir tikslas.

K. K., sausio 25 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui Kirilui Popovui už gerą gydymą, rūpestingumą, atidumą ir priežiūrą.

L. Ū., sausio 19 d., Vilnius

Nuoširdžiai norime padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui už rūpestį, dėmesingumą, profesionalią pagalbą. Ypatingai dėkoju gydytojui J. Kovalevskienei už jos rūpestį, supratingumą bei jos nuoširdų domėjimąsi kiekvienu ligoniu. Didžiulis ačiū skyriaus vedėjui A. Vilimui, bei bendrosios praktikos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už jų didelį rūpestį.

A. G., I. S., sausio 17 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, sesutėms ir visam aptarnaujančiam personalui ypač gydytojams Algimantui Macevičiui, bendrosios praktikos slaugytojoms Alinai, Tatjanai ir slaugytojos padėjėjai už dėmesingumą, rūpestingumą, malonų ir kvalifikuotą darbą gydant ir prižiūrint mano mamą.

M. U., sausio 17 d., Vilniaus rajonas

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus I posto palatos gydytojai Loretai Lapinaitei ir visam personalui už profesionalumą, rūpestingą gydymą, nuoširdumą.

G. R., sausio 17 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus slaugytojoms ir visam personalui , gydytojams, nuoširdžiai dėkoju ir esu labai patenkinta gydymu.

L.K., sausio 17 d., Vilnius

Nuoširdus ačiū gydytojui J. Kurtinaičiui, anesteziologei ir visai operacinės gydytojų komandai už profesionaliai atliktą operaciją. Ačiū traumatologijos skyriaus personalui, kuris padėjo po operacijos greitai atsistoti ant kojų. 

D. Ž., sausio 17 d., Vilnius

Patekau į Jūsų ligoninę ir teko gydytis Vilniaus universitetinėje ligoninėje neurochirurgijos skyriuje. Didelis ačiū gydytojui Grigėnui, kuris teisingai nustatė diagnozę. Kadangi teko gulėti ir gydytis per visas šventes negaliu nepadėkoti aptarnaujančiam personalui.
Į ligoninės baltą palatą
Mes atvykstam netekę vilties
Ir slaugytojų prarastą darbą
Jaučiam tarsi dalelę širdies…
Didelį ačiū noriu pasakyti bendrosios praktikos slaugytojai Jolitai Ridikaitei. Ligoninė ir skyrius turi didžiuotis tokia profesionalia bendrosios praktikos slaugytoja. Kiek reikia turėti kantrybės, sveikatos tokiai trapiai ir tuo pačiu stipriai merginai dirbant tokiame be galo sunkiame skyriuje. Tai didelis atsidavimas savo profesijai ir ligoniams. Didelis ačiū bendrosios praktikos slaugytojai Danutei Igėlaitei, taip pat savo pasirinktos specialybės profesionalei. Linkiu jums visiems nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai. Dėkoju už atsidavimą fiziškai ir, svarbiausia, atsidavimą savo profesijai ir pacientams. Būkite ir Jūs sveiki ir laimingi.

J. B., sausio 6 d., Vilnius

I RITS neįtikėtina reanimacija. Argi taip būna? Ačiū Jums, mielieji medikai gyd. Vertinskaja, Paškevičienė, slaugytojoms J. Stankevič, K. Ubinaitei, B. Sibičik, T. Volotienei, L. Bataškytei, I. Juodiškytei, rezidentams. Ačiū ir visoms slaugytojų padėjėjoms, visiems ačiū.

R. K., sausio 4 d., Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju visam neurochirurgijos skyriaus personalui, skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, rezidentui Jordanui Straukui, anesteziologų komandai, viduriniam med. personalui, slaugytojoms, padėjėjai Larisai Gredunovai, bendrosios praktikos slaugytojai Augustei Statauskaitei, Vilijai ir visiems visiems, kurių pavardžių nežinau už jų profesionalumą, dėmesį ir pagarbą ligoniui, nuoširdumą, dėmesingumą, rūpestingumą. 
Labai sujaudino aukščiausios klasės sk. vedėjo Vladislavo Kiedos profesionalumas. Nuoširdžiausias Ačiū jam už tai, kad grąžino man sveikatą, norą gyventi ir džiaugtis gyvenimu. 
Taip pat labai norėčiau padėkoti slaugytojos padėjėjai Larisai Gredunovai už jos rūpestingumą, nuoširdumą, ligonio supratimą.
Su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2017 m. Norėčiau palinkėti Jums visiems geros sveikatos, džiaugsmo, laimės ir ištvermės Jūsų labai sunkiame ir garbingame darbe!

V. K., sausio 2 d., Vilnius

Saulutė šypsos danguje
Ir mums visiems taip gera
Sutinki medikus su šypsena veide
Palinki jiems sėkmės ir laimės

O, mielas daktare, padėk
Mes kreipiamės su skausmais kiekvienas
Juk jūs padarote mus sveikesniais O mums juk šito reikia

Pasidalinkime džiaugsmais
Išgirskite ir kito bėda Gyvenimas taip lekia šuoliais
Tad neskubėkime gyventi
Džiaukimės šeima, vaikais ir bendradarbiais
Nes tai sudaro tavąją pilnatvę

Viešpaties pagalbos ir sėkmės
Prašau jums visą laiką

Nuoširdžiai dėkoju Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui ir jo personalui.

J. S., sausio 2 d., Vilnius