Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Savanorystė

Pažvelk į medikų kasdienybę iš arti – savanoriauk Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje

Kasdienis medikų darbas su visais kylančiais sunkumais ir iššūkiais, pergalėmis ir pralaimėjimais – į tokią kasdienybę, jei esate I-V kursų medicinos studentas, nuo šiol galėsite ne tik pažvelgti iš visai arti, bet ir tapti jos dalimi. Tad, jei nestinga noro ir energijos, o paaukotą kitam laiką ir jėgas vertinte kaip investiciją į save, kviečiame tapti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės, turinčios vieną didžiausių skubios pagalbos pacientų srautą, savanoriu!

 

Kas yra savanoriška veikla ligoninėje?

Savanoriška veikla ligoninėje – tai tikslinga, ligoninėje gydomiems pacientams naudinga savanoriška veikla, kuriai reikia protinių ir fizinių jėgų, atliekama laisva valia be atlygio. Veikla, kuri atitinka savanoriškos veiklos principus ir organizuojama Lietuvos Respublikos Savanoriškos veiklos įstatymo nustatyta tvarka, nėra laikoma nelegaliu darbu.

 

Kas gali tapti savanoriais Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje?

Savanoriauti Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje kviečiame I-V kursų medicinos studentus.

 

Kur pirmiausia turi kreiptis norintys užsiimti savanoriška veikla asmenys?

Pirmiausia kviečiame kreiptis į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Teisės ir personalo skyriaus specialistę Liną Žižytę – el. p. lina.zizyte@rvul.lt arba telefonu (8 5) 236 2129 (darbo laikas:  I-IV – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.; V – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.; pietų pertrauka: 12.00 – 12.45 val.).