Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija – korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo.

Korupcijos prevencija siekiama, kad korupcija kuo mažiau trukdytų plėtoti ekonomiką, demokratiją, kurti socialinę gerovę, stiprinti nacionalinį saugumą, didinti viešųjų paslaugų teikimo kokybę. Apie korupcijos atvejį STT praneškite raštu, visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 arba el. paštu pranesk[eta]stt.lt.

Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) pradėjo veikti pasitikėjimo telefonas. Lietuvos gyventojai, paskambinę nemokama linija tel. 8 800 66 004 arba parašę el. paštu korupcija[eta]sam.lt gali anonimiškai pranešti apie korupcijos atvejus sveikatos priežiūros įstaigose. Nemokamas, anoniminis pasitikėjimo telefonas į nacionalinę sveikatos apsaugos sistemą įneš daugiau kontrolės, skaidrumo ir atsakomybės.

Pacientai ar jų artimieji, susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veika mūsų ligoninėje, apie įvykį prašome darbo metu pranešti įstaigos asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją ir kontrolę arba administracijai raštu, elektroniniu paštu: rvul[eta]rvul.lt

Kilus klausimams ar neaiškumams dėl vaistų ar priemonių įsigijimo patariame kreiptis į atitinkamo skyriaus vedėjus arba vyresniuosius slaugytojus.

Atsakinga už korupcijos prevenciją ir kontrolę ligoninėje paskirta Aida Martinkėnienė (8 5) 265 81 92 (el. p.aida.martinkeniene@rvul.lt).

Administracijos tel. (8 5) 216 92 12

Išeiginėmis ir šventinėmis dienomis kilus klausimams kreipkitės į ligoninės vyr. budintį.

Dėkojame už pateiktą informaciją.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.