Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Aktuali informacija apie korupciją ir jos prevenciją

Direktoriaus įsakymas „Dėl vaistinių preparatų ir medicininės paskirties produktų reklamos taisyklių laikymosi“ (2018 m. balandžio 18 d.)

Prašymo, skirto atvykusiems į Ligoninę pristatyti vaistų bei medicininės paskirties produktų, rekomenduojamas pavyzdys

 

***********************************

Dovanų ėmimo ir teikimo pagrindinės taisyklės

Informacija apie gydytojų ir farmacijos specialistų kitas darbovietes – pagal šią nuorodą.

***********************************

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos parengta atmintinė sveikatos priežiūros įstaigos vadovams ir specialistams

 

***********************************

Jei esi valstybės tarnautojas (ar jam prilygintas asmuo)ir susidūrei su korupcija, turi žinoti

 


2018 m. balandžio 9 d.
Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė: „Siekiantiems vadovaujančių pareigų nepriekaištinga reputacija – būtina sąlyga“

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (RVUL) griežtai laikosi įstatymų ir užtikrina, kad RVUL vadovaujančias pareigas siekiantys užimti asmenys atitiktų nepriekaištingai reputacijai keliamus reikalavimus.

RVUL direktoriaus dr. Algimanto Pamernecko teigimu, pati įstaiga yra suinteresuota, kad čia dirbtų ne vien aukštos profesinės kvalifikacijos, bet ir nepriekaištingą reputaciją turintys padalinių vadovai.

„Dėl kiekvieno asmens, siekiančio užimti vadovaujančias pareigas, patikrinimo, jam laimėjus konkursą, kaskart kreipiamės į Specialiųjų tyrimų tarnybą. Tol, kol negauname teigiamo atsakymo, darbo sutartis nėra sudaroma. Taip užtikriname skaidrumą ir aukščiausių standartų laikymąsi bei garantuojame, kad čia dirbantys žmonės tai daro vedini vieno vienintelio tikslo – padėti žmonėms“, – sako RVUL direktorius dr. Algimantas Pamerneckas.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, numatytą Korupcijos prevencijos įstatymo 9 straipsnyje, valstybės ir savivaldybių įstaigos turi kreiptis į STT prašydamos pateikti informaciją apie kandidatus, prieš skiriant juos eiti vadovaujančias pareigas. Be to, į STT motyvuotu prašymu galima kreiptis ir dėl informacijos pateikimo apie asmenis, kurie jau eina pareigas.


2018 m. kovo 21 d.
Viešieji pirkimai: svarbi informacija potencialiems tiekėjams

Visiško skaidrumo ir sąžiningumo – to siekia Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės administracija, atlikdama viešuosius pirkimus, todėl kviečia visus potencialius tiekėjus Ligoninės administracijai pateikti medicininės bei kitos įrangos, taip pat medicininių bei kitų priemonių katalogus, brošiūras ar bet kokią kitą informacinę medžiagą. Ji leis išanalizuoti naujausią rinkos pasiūlą ir užtikrinti kuo platesnę konkurenciją.

„Ligoninė nuolat vykdo viešuosius pirkimus Ligoninės teikiamų sveikatos priežiūros funkcijų užtikrinimui. Raginame potencialius tiekėjus pristatyti siūlomos produkcijos aprašymus ar pavyzdžius Ligoninės administracijai nustatyta tvarka. Taip užtikrinsime, kad bus iš anksto pasiruošta viešųjų pirkimų vykdymui, kaip įmanoma daugiau išanalizuota rinka ir užtikrinta kuo didesnė pirkimų dalyvių konkurencija“, – sako direktoriaus pavaduotoja valdymui Daina Balčėtienė.

Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Alicja Grygutis, savo ruožtu, pastebi, kad tokia bendradarbiavimo su potencialiais tiekėjais forma galėtų padidinti galimybes paslaugas ar prekes viešųjų pirkimų būdu įsigyti iš kur kas platesnio tiekėjų rato.

Ligoninės Antikorupcijos skyriaus vedėjos Aidos Martinkėnienės teigimu, skaidrus ir aiškus informacijos apie siūlomą produkciją pateikimas itin svarbus vertinant viešuosius pirkimus antikorupciniu požiūriu, o tokio bendradarbiavimo naudą turėtų pajusti ne tik viešuosius pirkimus vykdantys padaliniai, bet ir patys paslaugų ar prekių tiekėjai.

Daugiau informacijos apie Ligoninės vykdomus viešuosius pirkimus rasite skiltyje „Viešieji pirkimai“.


2018 m. vasario 28 d.

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė siekia nulinės tolerancijos korupcijai

Skaidrumas, sąžiningumas, viešumas – esminiai Nulinės tolerancijos korupcijai politikos principai, kurių siekia laikytis Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė.

„Nusibrėžę tikslą įgyvendinti nulinės tolerancijos korupcijai politiką tik dar kartą pabrėžiame, kad mūsų įstaigoje korupcija ar bet kokios jos apraiškos nėra ir nebus toleruojamos. Taip pat sieksime ugdyti darbuotojus šioje srityje ir auginti jų pasiryžimą siekti skaidrumo“, – sako Ligoninės direktorius dr. Algimantas Pamerneckas.

Nulinės tolerancijos korupcijai politikos principai:

  • Vadovybė teigiamai vertina kovą prieš korupciją;
  • Siekiame nepažeisti su veikla susijusių antikorupcinių teisės normų;
  • Nulinė tolerancija korupcijai taikoma visiems ligoninės darbuotojams ir kitiems su ligoninės veikla susijusiems fiziniams ir juridiniams asmenims;
  • Netoleruojame neteisėtos darbuotojų asmeninės naudos siekimo ligoninės veikloje;
  • Netoleruojame bet kokių tiek tiesioginių, tiek ir netiesioginių neteisėtos įtakos formų;
  • Įsipareigojame neatskleisti pranešėjo, pranešusio apie galimai korupcinę veiklą, tapatybės, garantuojame konfidencialumą;
  • Įsipareigojame nuolat informuoti visuomenę apie kovą prieš korupciją;
  • Nulinės tolerancijos korupcijai politika yra nuolat tobulinama ir atnaujinama. Paskiriami asmenys, atsakingi už politikos įgyvendinimą.