Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją

Korupcijos prevencija – korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo.

Korupcijos prevencija siekiama, kad korupcija kuo mažiau trukdytų plėtoti ekonomiką, demokratiją, kurti socialinę gerovę, stiprinti nacionalinį saugumą, didinti viešųjų paslaugų teikimo kokybę.

Pacientus ar jų artimuosius, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika mūsų ligoninėje, prašome kreiptis į už korupcijos prevenciją ir kontrolę ligoninėje atsakingą Antikorupcijos skyriaus vedėją Aidą Martinkėnienę, 2 aukštas, A korpusas, kab. Nr. 234, tel. (8 5) 265 81 92. Apie įvykį taip pat galite pranešti Administracijai raštu arba elektroniniu paštu rvul[eta]rvul.lt

Kilus klausimams ar neaiškumams dėl vaistų ar priemonių įsigijimo patariame kreiptis į atitinkamo skyriaus vedėjus arba vyresniuosius slaugytojus.

Administracijos tel. (8 5) 216 92 12.

Išeiginėmis ir šventinėmis dienomis kilus klausimams kreipkitės į ligoninės vyr. budintį.

Informuojame, kad Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) veikia  pasitikėjimo telefonas. Lietuvos gyventojai, paskambinę nemokama linija tel. 8 800 66 004 arba parašę el. paštu korupcija@sam.lt gali anonimiškai pranešti apie korupcijos atvejus sveikatos priežiūros įstaigose. Nemokamas, anoniminis pasitikėjimo telefonas į nacionalinę sveikatos apsaugos sistemą įneš daugiau kontrolės, skaidrumo ir atsakomybės.

Apie korupcijos atvejį STT praneškite raštu, visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 arba el. paštu pranesk@stt.lt.