Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Padėkos


2019-10-23

Dėkoju visiems Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutams už profesionaliai atliktą darbą mane statant ant kojų. Mane išmokė stovėti, eiti po 2 su puse metų nevaikščiojimo. Taip pat dėkoju už darbuotojų šypsenas.

Pagarbiai

J. K.-B.


2019-10-22

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai psichologei Violetai Bražiūnienei už didelį profesionalumą, nuoširdumą, stiprų dvasinį palaikymą visas 5 savaites.

Pagarbiai

J. K.-B.


2019-10-21

Sunku rasti žodžius, kuriais galėčiau išreikšti padėką nuostabiam savo srities žinovui – Neurochirurgijos skyriaus vadovui Vladislavui Kiedai. Ne pirmą kartą tenka susitikti su šiuo Gydytoju, kurio kvalifikuoto gydymo dėka mano gyvenimo kokybė dar labiau pagerėjo. Aš vėl jaučiuosi saugus ir, žinodamas tai, be baimės galiu ir toliau džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Gerbiamas Medike, lenkiu galvą ir tariu Jums didžiausią nuoširdų “AČIŪ” už sugrąžintą sveikatą, už Jūsų profesionalumą ir gerą žodį, kuris suteikia stiprybės, už atidumą ir atsidavimą. Linkiu sėkmės Jūsų nelengvame darbe ir visada Jus prisiminsiu! Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už dėmesingumą, nuoširdų rūpinimąsi ir puikią priežiūrą.

Su pagarba

pacientas R. Š.


2019-10-18

Nuoširdžiai dėkoju II Chirurgijos skyriaus gydytojui Rolanui Rinkūnui ir visai mane operavusiai komandai bei kitam pagalbą teikusiam personalui už profesionaliai suteiktą pagalbą. Džiaugiuosi patekusi į patikimas rankas. Jaučiausi saugi ir rami. Linkiu Jums visko geriausio. Tesaugo Jus Jūsų angelai sargai. Ačiū.

Pagarbiai

V. O.-V.


2019-10-17

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Vytautui Rimkui ir Vaidai Baškienei už suteiktą medicininę pagalbą. Didelis ačiū visoms Stacionarinės reabilitacijos skyriaus seselėms, slaugytojoms, mergaitėms iš Kineziterapijos salės už kasdienį rūpestį ir kantrybę. Visiems didelis ačiū už nelengvą darbą.

Pagarbiai

T. B.


2019-10-17

Didžiausias ačiū nuostabiai Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Agnei Šiatkienei ir jos visam kolektyvui. Niekada nesijaučiu nesaugiai, einu pas gydytoją su šypsena ir didžiausiu pasitikėjimu. Jokios ligos nebebaisios. Daugiau tokių gydytojų! Anesteziologė su visa kompanija taip pat NEREALIOS!

Pagarbiai

V. K.


2019-10-16

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingridai Šitkauskienei už jos profesonalumą, žmoniškumą ir suteiktą pagalbą. Didelis AČIŪ už nuoširdų įsigilinimą į mano sveikatos problemas ir tinkamai parinktus būdus joms pašalinti. Taip pat labai noriu padėkoti šio skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir vyresniajai saugytojai Česlavai Kislovskai už profesionalų, nuostabų bei malonų šio skyriaus slaugytojų ir jų padėjėjų darbą. AČIŪ! JŪS NUOSTABŪS!!!

Pagarbiai

I. Š.


2019-10-12

Gyvenimas – tai lyg važiavimas traukiniu. Kelionėje sutinki daug žmonių, pravažiuoji daug stotelių. Mums, 331 palatos moterims, susidūrusioms su įvairiomis ligomis ir problemomis, teko išlipti vienoje stotelėje – Jūsų ligoninės Stacionarinės reabilitacijos skyriuje, kur mus pasitiko draugiškas, nuoširdus skyriaus kolektyvas. Iš visos širdies norime padėkoti skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei, masažistei Kristinai, visoms sesutėms, slaugutėms, valytojoms, virtuvės kolektyvui už nuoširdumą, rūpestį, ištartą švelnų žodį, kurio taip trūksta ligos prispaustam žmogui. Tegu nepavargsta Jūsų visų švelnios, darbščios rankos, tenedingsta nuo Jūsų veidų giedra šypsena, tenepritrūksta paguodžiančių žodžių. Linkime visam Jūsų kolektyvui stiprios sveikatos, asmeninės laimės. Būkit laimingos! Tegloboja Jus Aukščiausias. 

Pagarbiai

G. D., L. E., D. R., Z. P.


2019-10-07

Mes, I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus 531 palatos pacientės, norime nuoširdžiai padėkoti gydytojai Jolantai Kovalevskienei. Jai atėjus į palatą gauname profesionalius ir tikslius atsakymus į mus dominančius klausimus. Norime padėkoti skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir vyresn. slaugytojai Česlavai Kislovskai už nuoširdų ir profesionalų skyriaus slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų kolektyvą. Tik mylintis savo darbą slaugos personalas gali užjausti, padėti ir nelikti abejingu svetimam skausmui. Skyriuje švaru, tvarkinga.  Maistas skanus, įvairus. Dar ir dar kartą ačiū skyriaus administracijai už nuostabų kolektyvą.

Pagarbiai

E. L., J. K.


2019-10-04

Nuoširdžiai dėkoju už rūpestį, nuoširdų darbą ir gerą nuotaiką visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Masažistei – už stiprias rankas ir nuoširdų darbą. Gydytojams – už rūpestį ir atidumą. Seselėms – už kantrybę, nuoširdumą ir gerą nuotaiką. Slaugytojoms – už pagalbą, kurios labai reikėjo. Ačiū Jums visiems!

Pagarbiai

V. A.


2019-10-04

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Gyčiui Šustickui ir visam šio skyriaus personalui už begalinį rūpestį, profesionalias pastangas, ramybę, nuoširdumą ir supratimą. Brangieji, dar kartą įsitikinau, kad nėra kilnesnės profesijos už mediko plačiąja to žodžio prasme. Turiu galvoje tiek profesinį gydymą, tiek slaugą. Bendrų Jūsų pastangų dėka žmogus atgauna tai, kas gyvenime yra svarbiausia – sveikatą. Dar kartą esu be galo Jums dėkinga. Linkiu Jums niekada nesirgti, o jeigu taip atsitiktų, te Jus globoja tokie pat nuoširdūs ir atsidavę medikai kaip šiame kolektyve.

Su meile ir pagarba

B. M.


2019-10-04

Į Stacionarinės reabilitacijos skyrių atsiguliau po sunkios kojos traumos operacijos, kur mane pasitiko labai nuoširdus skyriaus perosonalas. Esu nuoširdžiai dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydančioms gydytojoms, sesutėms, slaugutėms, masažistėms, trenerei. Jų šiltas, raminantis žodis stiprino mano sveikatą, visą nervų sistemą. Širdingai linkiu visam skyriaus personalui stiprios sveikatos, užuojautos ligos prispaustam žmogui, kantrybės, Dievo pagalbos.

Pagarbiai

331 palatos ligonė J. V.


2019-10-03

Esu labai dėkinga Planinės pagalbos skyriui už suteiktą medicininę procedūrą. Viskas vyko ypač sklandžiai. Neturiu jokių nusiskundimų ir esu be galo dėkinga daktarei Agnei Šiatkienei ir visai komandai.

Pagarbiai

J. L.


2019-10-03

Padėka Planinės pagalbos skyriui. Nerealus kolektyvas! Labai aiškiai, profesionaliai dirbantis. Didžiulės sėkmės ir kuo daugiau tokių medikų.

Pagarbiai

E. Č.


2019-10-02

Ačiū gydytojai reabilitologei Ievai Puidokei už rūpestį, nuoširdumą, geranoriškumą. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

Pagarbiai

G. M.


2019-10-02

Dėkoju gydytojai Gintarei Vaitkienei už suteiktą šilumą ir profesionalumą.

P. šeima


2019-10-02

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, draugiškumą, norą padėti ligoniui. Linkiu visiems būti sveikiems ir laimingiems.

Pagarbiai

G. M.


2019-10-01

Tūkstantis ačiū Terminių traumų skyriaus gydytojai ortopedei traumatologei Indrei Kuropatkinaitei už sėkmingai atliktą operaciją ir nuostabų gydymą.

Pagarbiai

M.


2019-10-01

Dėkoju visoms Terminių traumų skyriaus slaugytojoms, kad taip nuostabiai ir šiltai pasirūpino manimi gydymo metu. Tegu tos šypsenos padeda ir kitiems. AČIŪ.

Pagarbiai

M.


2019-09-30

Padėka Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui Svajūnui Balseriui. Šių metų rugsėjo 11-16 dienomis aš gulėjau Jūsų vadovaujamo skyriaus 042 palatoje. Atvykau į Skubios pagalbos skyrių rugsėjo 11 dieną su stipriu gerklės skausmu ir negalėjimu ryti. Mane priėmė gydytojas Giedrius Strazdas, kuris greitai ir kokybiškai atliko procedūras ir aš buvau paguldytas į ligoninę. Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui, kuris paiškino mano ligos situaciją ir davė gerą patarimą daryti anginos operaciją. Operaciją puikiai atliko gydytojas Evaldas Kateiva. Už tai esu jam nuoširdžiai dėkingas. Taip pat dėkoju skyriaus medicininiam ir aptarnaujančiam personalui už parodytą rūpestį ir darnų darbą. Maistas buvo skanus ir jo buvo pakankamai. Jūsų vadovaujamame skyriuje jaučiasi komandinis darbas, kur viskas atliekama darniai, tiksliai ir kokybiškai. Linkiu ir toliau teikti tokios aukštos kokybės gydymo paslaugas.

Pagarbiai

A. B.


2019-09-30

Gerb. skyriaus vedėjau Vytautai Vaitkau!

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamo Terminių traumų skyriaus personalui už mano kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti šio skyriaus gydytojams Rūtai Banytei ir Dariui Kubiliui, skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms už sąžiningą atsidavimą savo profesijai, už didelį atsakomybės ir pareigingumo jausmą gelbstint man gyvybę ir grąžinant viltį mano artimiesiems. Ačiū Jums!

Pagarbiai

A. N.


2019-09-27

Šių metų rugsėjo 11 dieną mano šeimoje atsitiko nelaukta ir netikėta didelė bėda. Dėl sūnaus Liutauro ligos teko skubiai kreiptis į Jūsų vadovaujamos ligoninės gydytojus. Pirmiausia – Skubios pagalbos skyrių. Nežiūrint į nemenką eilę, buvau teisingai suprastas (suteikta neatidėliotina medicininė pagalba) ir sūnus buvo paguldytas į Reanimacijos skyrių. Vėliau – į Psichosomatinių susirgimų skyrių. Ypač dėkoju sūnų gydžiusiai gydytojai, šio skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei už jos profesionalumą, supratingumą ir rūpestingumą. Manau, kad tik jos profesionalumo ir teisingai parinkto gydymo dėka sūnus išėjo iš krizės. Dėkoju Skubios pagalbos ir Reanimacijos skyriaus gydytojams ir medicininiam personalui (kurių pavardžių, deja, neįsidėmėjau), tą dieną ir vėliau suteikusiems ir teikusiems profesionalią medicininę pagalbą. Dar kartą tariu nuoširdų AČIŪ.  Telydi Ligoninės medicinos personalą Dievo palaima jų sunkiame, bet taip reikalingame darbe žmonėms.

Pagarbiai

šeimos vardu A. B.


2019-09-27

Dėkoju visam nuoširdžiam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už rūpestį, dėmesį ir šypsenas. Esu sustiprėjusi fiziškai ir morališkai. Linkiu visiems darbuotojams geros sveikatos, puikios nuotaikos ir ištvermės tokiame sunkiame darbe.

Pagarbiai

R. P.


2019-09-27

Širdingai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už nuostabų rūpinimąsi žmogumi, už supratimą ir globą. Linkiu kuo geriausio pasisekimo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dar kartą širdingai ačiū už viską.

Pagarbiai

P. S.


2019-09-27

Esu labai dėkingas visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Ypatingai dėkoju Daivai Daukštei, Tatjanai Sulimovai ir gydytojai Vaidai Baškienei.

Pagarbiai

A. S.


2019-09-26

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus jauniesiems kineziterapeutams – Renatai, Mėtai, Domantui –  už jų profesionalumą, atsakingumą, kantrybę, dirbant su įvairaus amžiaus ligoniais, už pagalbą, grąžinant didžiausią žmogaus turtą – sveikatą.

Pagarbiai

V. Z.


2019-09-26

Ačiū Skubios pagalbos skyriaus gydytojai Loretai Missienei už parodytą dėmesį, rūpestingą apžiūrą.

Pagarbiai

J. B.


2019-09-26

Labai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už gerą priežiūrą.

Pagarbiai

R. A.


2019-09-25

Prašau pareikšti padėką gydytojai anesteziologei-reanimatologei Jolantai Limbienei už man išgelbėtą gyvybę 2019-09-02.

Pagarbiai

Č. J.


2019-09-25

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už Jūsų rūpestį, sunkų darbą, pasiaukojimą ir suteiktą galimybę vėl vaikščioti. Nėra nieko blogiau, kaip būti imobilizuotai, o dėka Jūsų, neteko man to ilgai pajusti. Didelis AČIŪ visam Stacionarinės reabilitacijos personalui ir atskirai AČIŪ gydytojai Vaidai Baškienei. Geriausios kloties!

Pagarbiai

J. B. B.


2019-09-24

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius Urologijos skyriaus gydytojui urologui Robert Jankovski ir visam šio skyriaus medicinos personalui už profesionalumą, žmogiškumą, jautrumą, kantrybę, rūpestį, dėmesingumą.

Pagarbiai

O. T.


2019-09-24

Nuoširdžiai dėkoju visiems Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams: skyriaus vedėjai, gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už gydymą, rūpestį ir priežiūrą. Jūs labai profesionaliai atliekate savo darbą, kad padėtumėte ligoniams greičiau pasveikti. Didžiausia laimė, kai tau neskauda ir gali vaikščioti. Labai dėkinga kineziterapeutėms – Redai ir Jūratei – ir visiems, kurie man padėjo. Linkiu Jums stiprybės, kantrybės su ligoniais ir geros sveikatos. Ačiū už skanų maistą ir gerą nuotaiką. Iki pasimatymo!

Pagarbiai

V. M.


2019-09-23

Nuoširdžiai dėkojame Skubios pagalbos skyriaus gydytojui Pauliui Uksui, Samantai Pleikaitytei ir visai stebėjimo palatos komandai už operatyviai ir profesionaliai suteiktą pagalbą, nuoširdų rūpestį ir linkime sėkmingo darbo tokiame nelengvame darbe. Ačiū Jums visiems!

Pagarbiai

R. M.


2019-09-20

Nuoširdžiai dėkoju už ilgalaikį gydymą, suteiktą skubiąją pagalbą ir priežiūrą Terminių traumų skyriaus vedėjui Vytautui Vaitkui, gydytojai ortopedei traumatologei Indrei Kuropatkinaitei už gydymą ir išsamius paaiškinimus po operacijos. Taip pat dėkoju gydytojai ortopedei traumatologei  Rūtai Banytei ir visam šio skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, rūpestį ir pagalbą. 

Pagarbiai

L. L.


2019-09-20

Ačiū už tą šilumą, kuria sušildėt, ačiū už stiprybę ir jėgas, kurias man davėt. Ypatingas ačiū Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojai Vaidai Baškienei už rūpestingumą, slaugytojoms ir jų padėjėjoms – už pagalbą. Kineziterapeutei Jurgitai dėkoju už profesionalius patarimus ir aktyvų darbą. Visiems AČIŪ!

Pagarbiai

A. D.


2019-09-20

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui. Ypatingai dėkoju gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalų darbą ir gydymą. Taip pat noriu padėkoti vyresniajai slaugytojai Česlavai Kislovskai už gerai organizuotą darbą. Visiems labai ačiū už gerą gydymą ir nuoširdumą.

Pagarbiai

A. M.


2019-09-19

Labai dėkoju Planinės pagalbos skyriui už gydymą. Viskas labai malonu ir labai gerai. Linkiu taip ir toliau. Sėkmės.

Pagarbiai

V. S.


2019-09-19

Dėkoju gydytojai Agnei Šiatkienei už profesionaliai atliktą darbą, jos gerumą ir empatiją.

Pagarbiai

J. J.


2019-09-19

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriui už labai gerą reabilitaciją. Kineziterapinis gydymas nuostabus. Medicininė priežiūra nepriekaištinga. Linkiu patiems būti visada sveikiems, nes Jūsų rankos kasdien gelbsti labai daug gyvybių. Tik mylintis savo darbą slaugos personalas gali užjausti, padėti ir nelikti abejingu svetimam skausmui. Ačiū labai !!!

Pagarbiai

R. S.


2019-09-16

Dėkoju Terminių traumų skyriaus profesionaliam kolektyvui, greitai reaguojančiam į paciento prašymus. Gydytojas chirurgas Darius Kubilius ramiai ir aiškiai papasakojo, kaip vyksta gydymas, ko pasekoje psichologinė trauma pradėjo nykti jau tą pačią dieną. Ačiū!

Pagarbiai

T. K.


2019-09-16

Reiškiu didelę padėką Urologijos skyriaus slaugytojoms: Veslavai Šenomskienei, Nadeždai Morgevič, Stasei Mankutei, Editai Kreč.

Pagarbiai

Č. J.


2019-09-16

Širdingai dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus I poskyrio gydytojai Jolantai Limbienei už išgelbėtą gyvybę 2019-09-02. Jūs išgelbėjote motinai – sūnų, vaikams – tėvą, anūkams – senelį. Nuoširdus ačiū Jums.

Pagarbiai

Č. J.


2019-09-13

Norėčiau širdingai padėkoti Neurochirurgijos skyriaus neurochirurgui Gunarui Terbetui už puikiai atliktą operaciją,  vėl pastačiusią mane ant kojų be jokių skausmų. Tai GYDYTOJAS iš didžiosios raidės. Be galo malonus ir nuoširdus žmogus. Linkiu, kad daugiau būtų tokių gydytojų. Sėkmės Jums!

Pagarbiai

D. Z.


2019-09-13

Labai ačiū gerai, kultūringai, dėmesingai ir rūpestingai Terapijos skyriaus specialistei Tamarai Žagrakalienei. Ačiū už palaikymą ir nuoširdžiai atliktą darbą.

Pagarbiai

L. F.


2019-09-13

Dėkoju gydytojui traumatologui ortopedui  Dmitrij Gorbačiov už dėmesingumą bendraujant  ir kruopštumą dirbant.

Pagarbiai

R. K. 


2019-09-12

Nuoširdžiai dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už gerą mano vyro E. M. priežiūrą bei slaugą.

Pagarbiai

E. M.


2019-09-12

Mes, I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus 517 palatos pacentai, nuoširdžiai dėkojame gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą, nuoširdumą, supratimą ir, svarbiausia, už tai, kad kaskart padeda pagerinti sveikatą. Taip pat norime padėkoti vyresn. slaugytojai Česlavai Kislovskai už labai gerai organizuotą darbą skyriuje.

Pagarbiai

M. V., M. A


2019-09-12

Nuoširdžiai dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už parodytą dėmesį ir teigiamas emocijas viso gydymo metu.

Pagarbiai

D. R.


2019-09-12

Labai dėkoju Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Agnei Šiatkienei už nuoširdžią bei išsamią apžiūrą, paaiškinimus. Ačiū visam šalia dirbančiam personalui.

Pagarbiai

J. M.


2019-09-12

Labai dėkoju Planinės pagalbos skyriaus gydytojui Edvinui Kildušiui už nuoširdžią apžiūrą ir paaiškinimus. Taip pat dėkoju visam Planinės pagalbos skyriaus personalui. Linkiu sėkmės tokiame sunkiame darbe!

Pagarbiai

S. I. G.


2019-09-09

Labai ačiū I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už rūpestingumą, gerą gydymą, supratingumą – viską paaiškinate apie ligas. Jūs esate ta gydytoja, kurios reikia ligoniams. Nuoširdžiai ačiū visam šio skyriaus kolektyvui!

Pagarbiai

J. V.


2019-09-09

Dėkoju visam Planinės pagalbos skyriaus kolektyvui už profesionalų darbą.

Pagarbiai

I. G.


2019-09-09

Labai dėkingas Planinės pagalbos skyriaus daktarei Agnei Šiatkienei už puikiai atliktą kolonoskopijos tyrimą. Didelis ačiū visam personalui!

Pagarbiai

P. S.


2019-09-07

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui už visą Jūsų suteiktą pagalbą ir moralinį palaikymą.

Pagarbiai

J. B.


2019-09-06

Dėkojame visam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui: skyriaus vedėjui, gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms. Esame labai dėkingos už nuoširdumą, šilumą, norą padėti mums išgyti ir pasveikti.

Pagarbiai

O. N., A. D., J. R., R. K.


2019-09-06

AČIŪ Planinės pagalbos skyriuiMedicinos registratorei Natalijai Baranovskai ir skyriaus vedėjui Michail Braverman, ortopedui Eugenijui Piešinai, plastikos chirurgui Aleksandr Grinčuk. Nuoširdžiai dėkoju visiems už profesionalią pagalbą, nuoširdų dėmesį, už jautrų, paguodžiantį, palaikantį žodį, atjautą. Būkite sveiki ir kuo daugiau saulėtų dienų Jūsų asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

V. V.


2019-09-06

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už aptarnavimą. Didelis ačiū.

Pagarbiai

J. Š.


2019-09-05

Labai dėkinga nuostabiam Stacionarinės reabilitacijos skyriui už rūpestį, nuoširdumą, geranoriškumą, pagarbą. Noriu asmeniškai padėkoti kineziterapeutei Jurgitai, kuri mane įkvėpė, padėjo atlikti pratimus ir suteikė daug patarimų. Dar kartą labai didelis ačiū!

Pagarbiai

E. J.


2019-09-05

Žmogų gydo profesionalumas ir gerumas. Džiaugiuosi, kad nuo pirmos nelaimės minutės šioje Ligoninėje sutikau tik puikius ir dėmesingus medikus. Tikiuosi, kad šauniosios Rūtos žinių ir mano pastangų dėka kada nors vėl turėsiu DVI rankas. NUOŠIRDUS AČIŪ Ambulatorinės reabilitacijos skyriui.

Pagarbiai

A. R.


2019-09-05

Labai noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai reabilitologei Ievai Puidokei. Gydytoja maloni, profesionali, jautriai reaguojanti į paciento ligą. Labai Jums AČIŪ ir sėkmės tolimesniame darbe.

Pagarbiai

V. Z.


2019-09-01

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui  Vladislavui Kiedai, gydytojui neurochirurgui Sauliui Čepkui už man rūpestingai ir išsamiai suteiktą aukščiausios kvalifikacijos neurochirurgijos pagalbą, už atliktus išsamius stuburo bei gretutinius sveikatos tyrimus ir profesionalias išvadas. Jūs puikūs neurochirurgai profesionalai ir žmonės! Taip pat dėkoju šio skyriaus vyresniajai slaugytojai Jadvygai Rodz ir visoms skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už geranorišką, nuoširdžią, rūpestingą pagalbą, labai padėjusioms man gulint Ligoninėje.  AČIŪ Jums –  visiems ir visoms. Nuoširdžiai linkiu sveikatos, laimės ir sėkmės.

Pagarbiai

S. K.


2019-09-30

“Mylėti žmones yra svarbiau nei turėti vandens ir mokėti įžiebti ugnį, nes ugnis ir vanduo kartais nužudo, o meilė žmogaus nenužudys niekada.” Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus  gydytojui neurochirurgui Haroldui Džibladzei, slaugytojoms Jūratei Pilkauskienei, Augustei Statauskaitei, Editai Lapėnaitei, slaugytojų padėjėjoms ir visam personalui už meilę ir šilumą žmogui. Jūsų nuolatinis rūpestis ir supratimas labai padeda sveikti po sunkios ligos. Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms.

Pagarbiai

A. Š.


2019-08-30

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Žydrūnui Račkauskui už puikiai atliktą operaciją. Didelis ačiū visam skyriaus moteriškam kolektyvui. Saugokit Jas, nes geresnių nerasit. Ypač ačiū p. Editai ir p. Marijai.

Pagarbiai

R. M.


2019-08-30

Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyrius vedėjui gyd. Vladislavui Kiedai, slaugos administratorei Jadvygai Rodz, gydytojui Artūrui Tamuliui, visoms bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už profesionalų rūpestį, gydymą ir slaugą. Ačiū visiems,  padėjusiems atgauti jėgas po ligos. Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms.

Pagarbiai

A. Š.


2019-08-26

Noriu nuoširdžiai padėkoti Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojui Rimvydui Toločkai ir visam šio skyriaus kolektyvui už profesionalumą, nuoširdumą ir puikią priežiūrą nosies pertvaros operacijos metu ir po jos. Nuoširdus ačiū ir linkiu patiems visuomet būti sveikiems, nes tokie profesionalai kaip Jūs tikrai padedate žmonėms!

Pagarbiai

D. M.


2019-08-26

Širdingai dėkoju oftalmologei Justinai Olechnovič ir personalui už operaciją 2019-08-22.

Pagarbiai

T. M.


2019-08-23

Dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojai Rimai Jomantienei už jos nuoširdumą ir gerumą senam žmogui. Dėkinga visam skyriaus personalui. Linkiu Jums sveikatos, stiprybės ir sėkmės.

Pagarbiai

A. S. K.


2019-08-23

Noriu padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui. Didelis ačiū už gerą darbą visiems šio skyriaus darbuotojams.

Pagarbiai

539 palatos pacientas V. C.


2019-08-23

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už rūpestį, laiku atliktus tyrimus, paskirtą gydymą ir konsultacijas, už kineziterapeutės ir ergoterapeutės darbą. Ačiū už gerą maistą, patogią lovą. Viskas įrengta labai gerai.

Pagarbiai

D. G.


2019-08-11

Dėkoju Skubios pagalbos skyriaus personalui už tokį žmogišką rūpestį, pagalbą ir nuoširdumą man – 91 metų moteriai.

Pagarbiai

J. S.


2019-08-06

Labai dėkingas Urologijos skyriaus personalui už rūpestį operacijos metu, gerą priežiūrą po operacijos. Širdingai dėkoju gydytojui Robertui Jankovskiui už tiksliai nustatytą diagnozę.

Pagarbiai

V. J.


2019-08-02

Ačiū Stacionarinės reabilitacijos skyriui !!! Pastatėte mane ant kojų! Mūsų dėkingumas ir didelė pagarba Jums!

Pagarbiai

M. L.


2019-07-31

Noriu padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už labai profesionalų ir nuoširdų rūpestį bei kantrybę. Linkiu patiems būti visada sveikiems, nes Jūsų rankos kasdien gelbsti labai daug gyvybių. Dėkoju Jums ir linkiu gražios likusios vasaros!

Pagarbiai

I. P.


2019-07-30

Mes, I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus 529 palatos pacientės, norime nuoširdžiai padėkoti vyresn. slaugytojai Česlavai Kislovskai, skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už nuoširdų ir profesionalų skyriaus slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų kolektyvą. Tik mylintis savo darbą slaugos personalas gali užjausti, padėti ir nelikti abejingais svetimam skausmui. Visos šio skyriaus slaugytojos aukštos kvalifikacijos savo darbo profesionalės, o visada švelnus bendravimo tonas ligoniui kaip raminantis vaistas. Atėjus į palatą gydytojai Viktorijai Rogožinskajai atgyjame ir visos gauname profesionalius ir tikslius atsakymus į mus dominančius klausimus. Ji – saulutė! Skyriuje švaru, tvarkinga. Maistas skanus, įvairus ir visada karštas. Dar ir dar kartą ačiū skyriaus administracijai už nuostabų kolektyvą.

Pagarbiai

D. K, O. G., I. M.


2019-07-29

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus gydytojai endoskopuotojai Agnei Šiatkienei ir visoms personalo moterims už malonų aptarnavimą kolonoskopijos metu.

Pagarbiai

N. P.


2019-07-27

Labai dėkinga Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už suteiktą pagalbą.

Pagarbiai

A. E. Š.


2019-07-26

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai neurologei Jolantai Kavaliauskienei už kasdienį rūpestį ir gydymą. Didelis ačiū vyresn. slaugytojai Česlavai Kislovskai ir visam personalui už profesionalumą ir nuoširdumą. Linkiu visiems stiprybės, ištvermės ir geros nuotaikos.

Pagarbiai

B. T.


2019-07-25

Nuoširdus ačiū Planinės pagalbos skyriaus gydytojai endoskopuotojai Agnei Šiatkienei, anesteziologei bei visoms skyriaus darbuotojoms už profesionalumą, malonų ir šiltą bendravimą su pacientu.

Pagarbiai

M. I.


2019-07-23

Reiškiu didžiulę padėką Terminių traumų skyriaus vedėjui Vytautui Vaitkui, slaugytojai Olgai Semezenko, slaugytojos padėjėjai Česlavai Matkevičienei už nepriekaištingą, atsakingą, daug jėgų mano ligai atiduotą darbą. Ačiū labai!

Pagarbiai

M. T.


2019-07-23

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Agnei Šiatkienei už malonų bendravimą ir profesionalią konsultaciją.

Pagarbiai

K. S.


2019-07-22

Širdingai dėkoju visam Planinės pagalbos skyriaus endoskopijos kolektyvui katu su anesteziologų komanda. Gydytojos Agnės Šiatkienės konsultacija esu labai patenkinta. Didelis AČIŪ. Labai rūpestinga gydytoja.

Pagarbiai

M. G.


2019-07-19

Dėkoju gydytojui Edvinui Kildušiui ir komandai, operatyviai ir maloniai atlikusiai kolonoskopijos tyrimą.

Pagarbiai

D. J.


2019-07-19

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriui už labai gerą reabilitaciją. Kolektyvas nuostabus. Kineziterapinis gydymas nuostabus. Medicininė priežiūra nepriekaištinga. Kas liečia maistą, – visos kitos ligoninės turėtų iš Jūsų imti pavyzdį. Maistas visuomet karštas ir kokybiškas. Dar kartą labai ačiū visam Jūsų darniam kolektyvui.

Pagarbiai

L. N.


2019-07-18

Labai malonus aptarnavimas ir draugiškas kolektyvas. Ačiū visam Planinės pagalbos skyriui!

Pagarbiai

J. N.


2019-07-17

Po insulto patekau į Ambulatorinės reabilitacijos skyrių. Nustebino dirbančiųjų skyriuje aukščiausio lygio profesionalumas. Gavau labai daug informacijos ir patarimų, kaip kuo greičiau atstatyti  sutrikusią motoriką ir kalbą. Ir manau, kad man pavyks, nes reabilitacijos pabaigoje aš jau galiu rašyti savo ranka, nors ir ne taip greitai ir gerai, kaip buvo prieš insultą. Noriu padėkoti kineziterapeutams, dirbantiems baseine ir  pratimų kambaryje. Jų parodytus pratimus ir toliau darau su pasitenkinimu. Esu sužavėtas gydytoja reabilitologe Gintare Vaitkiene. Tokios charizmatiškos gydytojos dar nesu savo gyvenime matęs. Reiškiu didžiausią padėką visiems Ambulatorinės  reabilitacijos gydytojams ir specialistams.

Pagarbiai

S. K.


2019-07-16

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Sauliui Čepkui ir visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų, profesionalų, rūpestingą darbą, sugrąžinusį man kasdieninio gyvenimo džiaugsmą. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

Pagarbiai

J. L.


2019-07-16

Širdingai dėkoju už puikų aptarnavimą Planinės pagalbos skyriuje. Atvykau su tėvuku be išankstinės registracijos. Buvome išklausyti, suprasti ir nukreipti pas urologą ir neurologą. Dėkoju  medicinos registratorei Natalijai Baranovskai ir skyriaus vedėjui Michail Braverman už puikų darbo organizavimą.

Pagarbiai

V. G. 


2019-07-16

Didelis ačiū Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Gunarui Terbetui už šiltą bendravimą, sėkmingą operaciją, palaikymą. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe!

Pagarbiai

I. L.


2019-07-15

Labai dėkingas Planinės pagalbos skyriaus daktarams, slaugytojoms už gerai atliktą operaciją ir dėmesingumą. Ačiū Jums, Žmonės!

Pagarbiai

E. B.


2019-07-15

Ačiū Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Agnei Šiatkienei ir visam kolektyvui, dalyvavusiam ir prižiūrėjusiam kolonoskopijos metu. Ačiū už išskirtinį dėmesį!

Pagarbiai

R. Ž. 


2019-07-15

Labai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Gunarui Terbetui už puikiai atliktą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Nuoširdus AČIŪ!!!

Pagarbiai

A. A.


2019-07-15

Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Marek Tatol ir jo komandai už sėkmingai atliktą operaciją, už profesionalumą ir dėmesingumą.

Pagarbiai

G. D. G.


2019-07-15

Ačiū labai Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už nuoširdų rūpestį ir pagalbą gyjant po kulkšnies lūžio traumos. Ambulatorinės reabilitacijos skyrius spinduliuoja optimizmu ir gera nuotaika. Per porą savaičių pajutau ženklų pagerėjimą čiurnos srityje. Ypatingai dėkoju reabilitologei Kristinai Taurinskienei ir kineziterapeutei Rūtai už patarimus atsistatant po traumos. Linkiu sėkmės visam skyriui.

Pagarbiai

G. S.


2019-07-12

Labai esu patenkintas Planinės pagalbos skyriaus medikų operatyvumu, suteikiant skubiąją medicinos pagalbą. Dėkoju medicinos registratorei Natalijai Baranovskai, skyriaus vedėjui Michail Braverman bei gydytojui Aleksandr Grinčuk.

Pagarbiai

E. B.


2019-07-11

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus neurochirurgui Sauliui Čepkui už profesionaliai atliktą operaciją.  Su dėkingumu tariu AČIŪ skyriaus slaugytojoms už begalinį rūpestį ir didelę kantrybę bei atsidavimą. Ačiū Jums už sugrąžintą sveikatą.

Pagarbiai

A. K.


2019-07-09

Norėčiau širdingai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui už gerą slaugą ir gydymą. Didelį AČIŪ tariu daktarei Ingai Rakauskienei už problemų sprendimą, kiekvienos dienos vizitą, patarimus ir paaiškinimus, skyriaus personalui – už švarą ir mandagumą. Dėkoju vyresn. slaugytojai Česlavai Kislovskai už vizitą kiekvieną rytą, už kvalifikuotą darbą.

Pagarbiai

V. V.


2019-07-09

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalią pagalbą, gydymą ir nuoširdumą. Esu labai dėkinga daktarei D.Kurkutienei už rūpestį ir puikų darbą. Dėkoju medicinos seselei Anastasijai Dmitrijevai ir visiems šio skyriaus medikams už rūpestį, atidumą, profesionalumą ir nuoširdumą.  Visam skyriaus kolektyvui linkiu sveikatos, laimės ir sėkmės! AČIŪ!

Pagarbiai

I. P.


2019-07-09

Esu dėkingas visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už gerai atliktą darbą, už draugišką kolektyvą. Daktarei Ingai Rakauskienei noriu padėkoti už gerą gydymą, patarimus ir už jos gerą nuotaiką. Vyresn. slaugytojai Česlavai Kislovskai už kvalifikuotą darbą. Visam šio skyriaus kolektyvui linkiu sveikatos, ištvermės ir gero darbo.

Pagarbiai

K. J.


2019-07-08

Nuoširdžiai dėkoju Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Agnei Šiatkienei, anesteziologei ir visai komandai už profesionalumą, atsidavimą, puikų paruošimą kolonoskopijai ir jos atlikimą. Džiaugiuosi, kad turit puikius gydytojus.

Pagarbiai

I. A.


2019-07-08

Noriu išreikšti didžiulę padėką Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Simonui Sereikai už puikiai atliktą sudėtingą pirštų operaciją. Linkiu sėkmės, ištvermės ir išmintingumo darbe bei asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

V. J.


2019-07-05

Noširdžiausiai dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriui už nuoširdų rūpestį. Ypatingai dėkoju slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už jų nuoširdumą.

Pagarbiai

V. K.


2019-07-04

Dėkoju II Chirurgijos skyriaus gyd. Robertui Saltanavičiui už gerą priežiūrą.

Pagarbiai


2019-07-04

Noriu padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugytojoms, jų padėjėjoms už gerą darbą, nuostabią nuotaiką, atmosferą, nuoširdumą.

Pagarbiai

B. Č.


2019-07-03

Noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriuje dirbusiam gyd. Ignui Lukošiui ir kartu su juo dirbusiai seselei, kuri vaistus suleido ir visą procesą nuo a iki z kontroliavo, už tikrą profesionalumą, supratimą, aiškumą, žmogiškumą. Labai džiugu, kad yra tokių žmonių, kurie vertina savo darbą, pareigas ir supranta pacientą, jo problemas ir skausmą. Tikrai jie verti būti tuo kuo yra. Šaunuoliai ir didelis dėkui dar kartą.

Pagarbiai

M. N.


2019-07-01

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos skyriaus personalui už rūpestingumą, nuoširdų gydymą, priežiūrą. Širdingai dėkoju skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, gyd. I. Rakauskienei bei visam personalui už profesionalumą, gerumą, mandagumą, kantrybę.

Pagarbiai

I. Z.


2019-06-28

Dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus II poskyrio kolektyvui, kuris profesionaliai manimi rūpinosi.

Pagarbiai

S. M.


2019-06-28

Už profesionalumą, žmogiškumą, pasiaukojimą žemai lenkiu galvą prieš Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytoją Giedrių Strazdą ir visą nuostabų šio skyriaus kolektyvą.

Pagarbiai


2019-06-28

Ausų, nosies, gerklės gydytojas E. Kateiva – nuostabus, atidus, rūpestingas, žmogiškas medikas. Tikras savo srities profesionalas, puikiai išmanantis savo darbą. Ačiū, gydytojau, už pagalbą.

Pagarbiai

E.


2019-06-27

Dėkojame gyd. Valaitienei ir visam Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui.

Pagarbiai

R. V.


2019-06-27

Dėkoju puikiai gyd. Gintarei Vaitkienei. Tai nuoširdi, atjaučianti, randanti kalbą su kiekvienu specialistė.

Pagarbiai

D.


2019-06-27

Dėkoju gyd. A. Vetlovui už rūpinimąsi mano sveikata. Taip pat esu dėkinga visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui.

Pagarbiai

L. S.


2019-06-27

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojams ir slaugytojams už kompetentingą, atsakingą ir pasiaukojantį darbą.

Pagarbiai

G. L.


2019-06-27

Dėkoju visam Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui už gerą priežiūrą.

Pagarbiai

E. B.


2019-06-27

Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus šauniam ir kvalifikuotam kolektyvui, su atsakinga vedėja priešaky.

Pagarbiai

E. J.


2019-06-26

Dėkojame gyd. J. Kurtinaičiui ir visam Traumatologijos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

A. B.


2019-06-26

Dėkoju Jums, gyd. V. Navikai, už profesionalumą, atsakomybę, rūpestį.

Pagarbiai

I. D. G.


2019-06-26

Širdingai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gyd. Rimvydui Toločkai, skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms už pagalbą.

Pagarbiai

R. S.


2019-06-26

Dėkojame gyd. V. Alauniui už atliktą klubo operaciją – nuostabus gydytojas!

Pagarbiai

R. S.


2019-06-26

Dėkoju visam nuostabiam Urologijos skyriaus kolektyvui, kuris sąžiningai ir profesionaliai atlieka savo darbą. Ypač esu dėkingas gyd. Ignui Lukošiui.

Pagarbiai

H. Z.


2019-06-25

Dėkojame Reanimacijos ir intensyvios terapijos II poskyrio darbuotojams už laiku suteiktą kvalifikuotą pagalbą, nuoširdumą ir užuojautą.

Pagarbiai


2019-06-25

Dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus gyd. Giedrei Grigienei už profesionalumą, mandagumą, darbą su šypsena ir gera nuotaika.

Pagarbiai


2019-06-25

Dėkoju Skubios pagalbos skyriaus gyd. G. Lukšiui už nuoširdumą, dvasinę ramybę ir puikiai išaiškintą diagnozę.

Pagarbiai

T. V.


2019-06-25

Dėkoju visam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalumą, operatyvumą. Pacientų priežiūrą vertinu pačiu aukščiausiu balu. Visas slaugytojų kolektyvas yra nuostabus.

Pagarbiai

Č. B.


2019-06-21

Dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Aleksandrui Grinčuk už suteiktą operatyvią pagalbą, kvalifikuotą gydymą, puikią priežiūrą.

Pagarbiai

L. Š.


2019-06-21

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai ir visiems dirbusiems operacinėje. Taip pat esu dėkingas visoms slaugytojoms, jų padėjėjoms už priežiūrą.  

Pagarbiai

O. M.


2019-06-21

Dėkoju Traumatologijos skyriaus Jauniui Kurtinaičiui už puikiai atliktas operacijas.

Pagarbiai

A. A.


2019-06-21

Už kompetenciją, pagalbą, rūpestį dėkoju gyd. Giedriui Petrylai.

Pagarbiai

M. J.


2019-06-21

Už gerumą, bendravimą norėčiau padėkoti Urologijos skyriaus gydytojams D. Šukiui ir D. Šlaitui.

Pagarbiai

T. V.


2019-06-21

Dėkoju gydytojams Ryčiui Tutkui, Arūnui Lastui už profesionalią pagalbą.

Pagarbiai

T. V.


2019-06-20

Dėkoju gyd. Editai Vidugirienei ir visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus kolektyvui už profesionalumą, supratingumą, priežiūrą.

Pagarbiai


2019-06-20

Dėkojame neurologui Donatui Zailskui už nuoširdų, kruopštų rūpestį ir požiūrį į pacientą.

Pagarbiai

G. J.


2019-06-20

Už pagalbą ir dėmesį dėkojame Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai gyd. Gabijai Laubner.

Pagarbiai

M. T.


2019-06-20

Gyd. Julija Grebeliene, dėkojame Jums už profesionalią pagalbą, supratingumą, žmogišką jautrumą ir paramą sunkiu metu. Lai Jūsų dovanojamas gėris ir ramybė grįžta Jums.

Pagarbiai

L.


2019-06-20

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus gyd. L. Arbatauskytei už nuoširdžią pagalbą, priežiūrą. Puiki medikė ir nuostabus žmogus!

Pagarbiai

G. J.


2019-06-20

Dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. A. Šimkui už profesionalumą.

Pagarbiai

B.


2019-06-19

Dėkoju visam Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus II poskyrio personalui už puikų darbą.

Pagarbiai

V. S.


2019-06-19

Nuoširdžiai dėkoju Traumatologijos skyriaus gydytojui Dimitrij Gorbačev už rūpestingumą.

Pagarbiai


2019-06-19

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus gydytojai Danguolei Vildaitei. Daktarė labai profesionali ir maloniai bendraujanti.

Pagarbiai


2019-06-19

Esu dėkinga gyd. Linai Lauraitienei už profesionalų gydymą.

Pagarbiai

K. V.


2019-06-19

Dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. A. Grinčuk, kuris tikras savo srities žinovas.

Pagarbiai

R. G.


2019-06-17

Džiaugiuosi galimybe naudotis Dienos psichiatrijos stacionare teikiamomis paslaugomis. Dėkoju gydytojams už naujo gyvenimo pradžią.

Pagarbiai

T. M.


2019-06-17

Gerb. Elvyra Baumiliene, nuoširdžiai dėkoju už Jūsų rūpestį, pagalbą ir supratingumą.

Pagarbiai

G. B.


2019-06-17

Už konkretumą ir tikslumą dėkoju Ginekologijos skyriaus gyd. Sigitai Racinienei.

Pagarbiai


2019-06-17

Gerb. Danguole Vildaite, ačiū už profesionalumą, nuoširdumą ir pacientų priežiūrą.

Pagarbiai

M. S.


2019-06-17

Dėkoju už profesionalumą, operatyvumą, nuoširdumą gelbėjant mano gyvybę Ginekologijos skyriaus gyd. Ramunei Šimkevičiūtei.

Pagarbiai

M. S.


2019-06-17

Sveikata yra pats brangiausias dalykas. Už neįkainojamą  pagalbą, išklausymą ir įkvėpimą dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei.

Pagarbiai


2019-06-17

Už kantrybę, supratingumą, užuojautą, palaikymą, kompetenciją esu dėkinga Ginekologijos skyriaus gyd. Sonatai Kliokamntienei.

Pagarbiai

J. S. B.


2019-06-17

Dėkoju Ginekologijos skyriaus gydytojai D. Vildaitei už gydymą. Taip pat esu dėkinga visam personalui už malonią priežiūrą.

Pagarbiai

M. G.


2019-06-17

Miela Ginekologijos skyriaus daktare Ramune Šimkevičiūte, tariu Jums pačius nuoširdžiausius žodžius už profesionalią pagalbą, supratingumą, jautrumą.

Pagarbiai

D. G.


2019-06-17

Nuoširdžiai dėkoju visam Ginekologijos skyriui, o ypač – gyd. D. Vildaitei. Daktare, dėl Jūsų profesionalumo nebaisi jokia operacija!

Pagarbiai

S. L.


2019-06-17

Nuoširdžiai dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. K. Noreikaitei, taip pat visoms slaugytojoms, jų padėjėjoms už sąžiningą, kruopštų darbą, už malonų, nuoširdų bendravimą.

Pagarbiai

I. K.


2019-06-17

Dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos II poskyrio gyd. I. Ševcovai už profesionalų gydymą. Taip pat esu dėkingas slaugytojai Laurynai už rūpestingumą, dėmesingumą, šypseną.

Pagarbiai

A. K.


2019-06-14

Urologijos skyriaus gyd. S. Gaižauskui ir visam skyriaus kolektyvui dėkoju už gerą gydymą, priežiūrą ir linkiu sėkmės.  

Pagarbiai

D. P.


2019-06-14

Dėkoju Urologijos skyriaus gyd. S. Gaižauskui, gyd. D. Burinskui už pagalbą, nuoširdumą, šiltą, žmogišką požiūrį, atsidavimą savo darbui.

Pagarbiai

L. P.


2019-06-14

Nuoširdžiai dėkoju Traumatologijos skyriaus gyd. A. Makulavičiui už sėkmingai ir profesionaliai atliktas operacijas, už gebėjimą trumpai, konkrečiai ir aiškiai atsakyti į visus klausimus, už rūpestį, bendravimą.

Pagarbiai

A. B.


2019-06-14

Niekada negalvojau, kad Vilniuje yra toks nuostabus reabilitacijos centras, kaip „Pušyno kelias“, o jo personalas dar nuostabesnis. Dėkoju gydytojams, kineziterapeutams, masažuotojams.

Pagarbiai

R. G.


2019-06-14

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ personalui už pagalbą.

Pagarbiai

N. B.


2019-06-13

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Redai už atsakingą, kruopštų darbą ir rūpestį.

Pagarbiai

D. G.


2019-06-13

Už kiekvieną išgelbėtą gyvybę, už rūpestį, šilumą, švelnumą ir šypsenas dėkoju Ginekologijos skyriaus personalui. Linkiu išlikti tikrais žmonėmis, kokie esate šiandien.

Pagarbiai

M.


2019-06-13

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei už jos nuoširdumą, dėmesingumą, supratingumą. Taip pat esam dėkingos visam slaugos personalui.

Pagarbiai

517 palatos pacientės


2019-06-12

Noriu padėkoti Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui. Čia dirba nuostabūs žmonės.

Pagarbiai

L. G.


2019-06-12

Dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojai Justinai Vaičiulėnaitei ir visam šio skyriaus personalui.

Pagarbiai

N. M.


2019-06-12

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojai Silvijai Butkienei ir visam kolektyvui už priežiūrą ir pagalbą.

Pagarbiai


2019-06-12

Dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojui Giedriui Strazdui už atliktą operaciją, už galimybę vėl kvėpuoti. Skyriaus gydytojams ir visam medicinos personalui – ačiū už priežiūrą.

Pagarbiai

Ž. M.


2019-06-12

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojui Giedriui Strazdui už profesionaliai atliktą operaciją. Taip pat esu dėkinga visam šio skyriaus personalui už gerą priežiūrą, žmogiškumą, supratingumą, palaikymą.

Pagarbiai

J. M.


2019-06-12

Labai noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos gyd. Kristinai Taminskienei, kineziterapeutei Miglei Marcijonaitei.

Pagarbiai

N. T.


2019-06-12

Esu dėkinga Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus II poskyrio slaugytojoms ir jų padėjėjoms už nuoširdžius, palaikančius žodžius.

Pagarbiai


2019-06-12

Už personalo rūpestingumą, dėmesį ir supratimą dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjai Ingai Slautaitei.

Pagarbiai

S. M.


2019-06-12

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gyd. Gintarei Vaitkienei už pagalbą pasveikti, rūpestį, nuoširdumą.

Pagarbiai

L. K.


2019-06-12

Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. Juozui Ravinskui. Jo dėmesingumas ir atsidavimas neįkainojami.

Pagarbiai


2019-06-12

Dėkoju visam Ginekologijos skyriaus personalui už rūpestingumą, pozityvumą, už šypsenas ir meilę savo darbui.

Pagarbiai


2019-06-12

Esu dėkinga gydytojui Jurgiui Gaveliui, be kurio pagalbos nebūčiau galėjusi gyventi normalaus gyvenimo.

Pagarbiai

J. K.


2019-06-10

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už nuoširdumą, gerumą, dėmesingumą, šypsenas.

Pagarbiai

J.


2019-06-10

Dėkoju profesionaliam Traumatologijos skyriaus gydytojui Mindaugui Klingai.

Pagarbiai


2019-06-10

Labai džiaugiuosi patekusi pas Ginekologijos skyriaus gyd. L. Dieninienę. Tai labai profesionali, inteligentiška specialistė.

Pagarbiai

I. I.


2019-06-10

Už atliktą operaciją dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. Aleksandr Grinčuk. Gydytojas sąžiningas, dėmesingas, kruopštus.

Pagarbiai

R. R.


2019-06-10

Už gydymą dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams.

Pagarbiai

L. P.


2019-06-07

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus gyd. L. Motejūnienei ir visam skyriaus personalui už gydymą, slaugymą.

Pagarbiai

J. G ir R. K.


2019-06-07

Gerb. dr. A Pamerneckai, noriu padėkoti Jums ir Jūsų vadovaujamam kolektyvui už profesionalumą bei rūpestį pacientais. Dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui M. Kociui už operatyvumą ir profesionalumą nustatant diagnozę bei paskiriant gydymą, dėkoju už dėmesį bei žmogišką supratimą, pagalbą, domėjimąsi tolimesne sveikata, taip pat už geranorišką požiūrį į pacientą bei meilę pasirinktai profesijai. Ilgiausių metų, stiprios sveikatos, asmeninės laimės.

Pagarbiai

Ž. B.


2019-06-07

Nuoširdžiai dėkoju Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už profesionalią pagalbą. Medikai dirba nepriekaištingai, nors ir nelengvomis sąlygomis, ir net sugeba šypsotis. Džiugu, kad Lietuvoje turiu galimybe gauti tokio aukšto lygio medicinines paslaugas taip greitai ir profesionaliai.

Pagarbiai 

K. M.


2019-06-07

Nuoširdus, žmogiškas Ginekologijos skyriaus darbuotojų rūpestis padeda sveikti ir grįžti į įprastą gyvenimą. Ypač dėkoju šio skyriaus gydytojai Danguolei Vildaitei.

Pagarbiai

L. L.


2019-06-07

Noriu padėkoti visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui už kompetentingą pagalbą, atsakingumą, pasiaukojimą.

Pagarbiai

A.


2019-06-07

Dėkoju nuostabiausiai Ginekologijos skyriaus gydytojai Rūtai Kisielienei už rūpestį.

Pagarbiai


2019-06-06

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Viktorui Asejevui už profesionalumą, už šypseną.

Pagarbiai

V. Š.


2019-06-06

Nuoširdžiai dėkoju Marek Tatol ir Linai Lauraitienei už malonų bendravimą, nuoširdumą ir profesionalumą.

Pagarbiai 

G. D. G.


2019-06-06

Dėkoju II Chirurgijso skyriaus gyd. Rolanui Rinkūnui už profesionalumą, nuoširdumą. Taip pat dėkoju slaugytojoms – Nijolei Valickienei ir Danutei Raudonytei – už puikiai atliekamas pareigas.

Pagarbiai

E. J.


2019-06-05

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Veslavai Pavlovskajai už gydymą bei rūpestį.

Pagarbiai

G. K.


2019-06-05

Dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus slaugytojoms, gyd. I. Rakauskienei už rūpestį, gerumą, atsakingą darbą.

Pagarbiai

N. S.


2019-06-05

Dėkoju visam II Chirurgijos skyriaus kolektyvui, ypač gyd. Denisui Ganenko už profesionalumą, šypseną ir plačią širdį.

Pagarbiai

V. S.


2019-06-05

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už nuoširdumą, rūpestingumą, atsakingumą, švelnumą.

Pagarbiai

S. Z.


2019-06-04

Labai džiaugiuosi Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus medikų darbų. Puiku dalykiškas bendravimas, geranoriškumas, profesionalumas.  

Pagarbiai

A. D.


2019-06-04

Dėkoju visam Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus kolektyvui už tą saugumo jausmą, kurį sukuria darbuotojų profesionalumas ir pozityvumas.

Pagarbiai

T.


2019-06-04

Dėkoju Akių ligų skyriaus gyd. Laurai Arbatauskytei už nuoširdų dėmesį, profesionalumą. Esate nuostabus žmogus.

Pagarbiai

R. P.


2019-06-04

Nuoširdžiai dėkoju visam Ortopedijos skyriaus kolektyvui, o ypač gyd. K. Popov, kuris itin kruopščiai atliko savo darbą.

Pagarbiai


2019-06-03

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už suteiktą pagalbą. Esu sužavėta darbuotojų profesionalumu, atidumu.

Pagarbiai

M. B.


2019-06-03

Nuoširdžiai dėkoju II Chirurgijos skyriaus kolektyvui, o ypač gyd. E. Kildušiui, kuris yra ir nuostabus gydytojas, ir nuostabus žmogus.

Pagarbiai

A. D.


2019-06-03

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus slaugytojai Agatai Kardis už nuoširdumą, geraširdiškumą, profesionalumą, šiltą bendravimą.

Pagarbiai

V. S.


2019-06-03

Gerb. gyd. E. Baumiliene, Jūs esate tikra savo srities profesionalė, visada galiu Jumis pasikliauti.

Pagarbiai


2019-06-03

Už puikią priežiūrą, gydymą, profesionalumą, rūpestingumą, sąžiningumą, pagarbą, supratingumą dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. Simonui Sereikai.

Pagarbiai

J. Š.


2019-06-03

Ačiū Jums, gyd. S. Strupiene, už suteiktą galimybę mano sūnui dar kartą bandyti atsistoti.

Pagarbiai

J. J.


2019-06-03

Nuoširdžiai dėkojame gyd. Aleksui Makulavičiui.

Pagarbiai

I. I.


2019-06-03

Dėkojam visam Urologijos skyriui ir ypač gyd. I. Lukošiui.

Pagarbiai


2019-05-30

Norime padėkoti gyd. E. Kildušiui ir visam Planinės pagalbos skyriaus kolektyvui už profesionalumą ir rūpestingumą.

Pagarbiai

D. A.


2019-05-30

Norime padėkoti Terapijos skyriaus gydytojui Jurijui Kižlo ir Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui gyd. Pauliui Gradauskui už tai, kad dirba atsidavę, už jų profesionalumą, atsakingumą. Esame dėkingi ir visam Ligoninės personalui už gerumą, švelnumą.

Pagarbiai

H. K., I. K.


2019-05-30

Nerandu žodžių, kuriais galėčiau išsakyti dėkingumą gyd. dr. Dariui Činčikui. Ačiū už ramumą, šilumą!

Pagarbiai

R.


2019-05-30

Už profesionalumą, dėmesį, nuoširdų bendravimą dėkoju Jums, gyd. Inga Rakauskiene, ir visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui.

Pagarbiai

L. R.


2019-05-30

Noriu padėkoti I Chirurgijos skyriaus vedėjui gyd. Algimantui Stašinskui ir jo kolektyvui už puikų gydymą.

Pagarbiai

O. G.


2019-05-30

Esu dėkinga Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui dr. Svajūnui Balseriui ir visam jo vadovaujamam skyriui už profesionalumą, šypseną.

Pagarbiai

R. K.


2019-05-30

Nuoširdžiai dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos II poskyrio medikams už kvalifikuotą pagalbą, rūpestingumą bei puikią priežiūrą.

Pagarbiai

K. M.


2019-05-29

Nuoširdžiai dėkoju visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui.

Pagarbiai

D. V.


2019-05-28

Dėkoju Urologijos skyriui už aptarnavimą. Ačiū už pasiūlymą daryti operaciją daktarui Dainiui Burinskui.

Pagarbiai

A.B.


2019-05-28

Nuoširdžiai dėkoju II Chirurgijos skyriaus gyd. Rolanui Rinkūnui, šio skyriaus vedėjui Sauliui Jurevičiui, taip pat visiems skyriaus darbuotojams.

Pagarbiai

E. Z.


2019-05-28

Dėkojame Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojams, slaugytojoms, ypač Asta ir Laurynai, bei slaugytojo padėjėjai Dianai.

Pagarbiai


2019-05-28

Už sėkmingai pavykusią operaciją, už paprastumą, gerą žodį dėkoju I Chirurgijos skyriaus gyd. Gintarui Varanauskui.  

Pagarbiai


2019-05-28

Už pagalbą ir šiltą bendravimą dėkojame Ginekologijos skyriaus gyd. D. Vildaitei.

Pagarbiai

015 palatos pacientės


2019-05-28

Dėkojame Neurochirurgijos skyriaus gyd. S. Radavičiui už gydymą, dėmesį, geraširdiškumą.

Pagarbiai

R. M. P.


2019-05-28

Nuoširdžiai dėkoju Urologijos skyriaus gyd. A. Žalimui ir A. Lukošiui už nuoširdumą, profesionalumą.

Pagarbiai

S. J.


2019-05-27

Milijoną kartų norisi „ačiū“ ištarti Neurochirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą, šiltą bendravimą.

Pagarbiai


2019-05-27

Nuoširdžiai dėkojame Ginekologijos skyriaus gydytojoms – R. Šimkevičiūtei ir Ž. Staponkutei – už profesionalumą ir nuoširdumą.

Pagarbiai


2019-05-27

Už šilumą ir pagalbą dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui.

Pagarbiai

O. P.


2019-05-24

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai Ūminių apsinuodijimų skyriaus gyd. Gabijai Mikulevičienei už rūpestį.

Pagarbiai

P.


2019-05-23

Noriu padėkoti neurochirurgui A. Rožukui, kuris bendradarbiaudamas su įvairių specialybių gydytojais, nukreipė mane į Kraujagyslių chirurgijos skyrių. Doc. K. Laurikėnas man sėkmingai atliko operaciją. Esu dėkinga visiems prisidėjusiems gydytojams, kurie išgelbėjo man gyvybę.

Pagarbiai

O. Š.


2019-05-23

Dėkoju I Neurologijos su smegenų sutrikimais skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei už gydymą, rūpestingumą, už jos šypseną, profesionalumą. Taip pat noriu padėkoti vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už gerai organizuotą darbą.

Pagarbiai

T. L.


2019-05-23

Dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui, gyd. pulmonologei Giedrei Grigienei.

Pagarbiai

R. S.


2019-05-23

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai iš didžiosios raidės Daivai Kurkutienei už žmogišką požiūrį į visus ligonius, neatsižvelgiant į amžių, socialinę padėtį. Taip pat dėkoju puikiai šios skyriaus slaugytojai Anai Slavinskienei, tiesiog gimusiai padėti žmonėms.

Pagarbiai

D. K.


2019-05-23

Už nuoširdžią pagalbą dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus gyd. G. Laubner ir G. Mikulevičienei.

Pagarbiai


2019-05-23

Už gydymą dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. A. Vetlovui.

Pagarbiai


2019-05-22

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams – Kristinai, Domantei – už profesionalią pagalbą, už rūpestį ir priežiūrą.

Pagarbiai

G. M.


2019-05-22

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Vyteniui Adomaičiui už sėkmingai atliktą operaciją, už profesionalumą ir dėmesingumą. Taip pat esu dėkingas visam Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

L. S.


2019-05-22

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojai Irinai Arechvo už sėkmingai atliktą operaciją.

Pagarbiai

G.


2019-05-22

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojai Irinai Arechvo ir slaugytojams už kompetentingą, pasiaukojantį darbą

Pagarbiai

I. J.


2019-05-22

Dėkoju Marek Tatol, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui, už malonų bendravimą, nuoširdumą ir profesionalumą.

Pagarbiai

J. G.


2019-05-22

Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. Simonui Sereikai už profesionalumą, jautrumą. Didžiausios sėkmės visuose Jūsų darbuose.

Pagarbiai

N. P.


2019-05-22

Dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už supratingumą, atjautą.

Pagarbiai

V. D.


2019-05-22

Esu dėkinga I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei už malonų bendravimą, už profesionalumą bei rūpestingumą. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui.

Pagarbiai

L. S.


2019-05-21

Nuoširdžiai dėkoju Konsultacijų centre dirbančiai akių ligų gydytojai Daliai Žuklytei.

Pagarbiai

V. B.


2019-05-21

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams: Renatai Blažytei, Giedrei Pociūnaitei, Kristinai Taminskienei, Miglei Marcijonaitei, Birutei Radiunienei, Kristinai Bitinienei.

Pagarbiai

V. Š.


2019-05-21

Nuoširdžiai dėkoju Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui Audriui Širvinskui už operatyvumą, profesionalumą. Vaistai padeda gyti, bet dar labiau gydo žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis, dėmesingumas.

Pagarbiai

G. B.


2019-05-21

Esu dėkingas Traumatologijos skyriaus gyd. M. Gagilui už šlaunikaulio „remontą“. Sėkmės!

Pagarbiai

D. R.


2019-05-21

Dėkoju II Chirurgijos skyriaus vedėjui S. Jurevičiui ir gyd. S. Tamuliui už laiku diagnozuotą ligą, paskirtą gydymą. Sveikatos, stiprybės Jūsų darbe.

Pagarbiai

A. P.


2019-05-21

Nuoširdžiai dėkoju gyd. A. Grigaliūnui ir gyd. L. Lapinaitei, padėjusiems įveikti seniai mane kankinusią bėdą.

Pagarbiai

J. Š.


2019-05-20

Nuoširdžiai dėkoju Traumatologijos skyriaus gyd. M. Klingai už Jūsų darbą, žmogiškumą.

Pagarbiai

I. K.


2019-05-20

Esame dėkingi Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojams G. Raubai, A. Šimkui, M. Tatol, A. Grinčuk ir visam skyriaus personalui.

Pagarbiai

V. L., A. Š.


2019-05-20

Nuoširdžiai dėkoju visam Akių ligų skyriaus kolektyvui, o ypač skyriaus vedėjai gyd. J. Sveikatienei.

Pagarbiai

R. T.


2019-05-20

Nuoširdžiai dėkoju Urologijos skyriaus kolektyvui už dėmesį ligoniams ir sąžiningą darbą: gyd. S. Gaižauskui, gyd A. Žalimui, gyd. O. Chernikov. Taip pat slaugytojoms ir jų padėjėjoms: N. Dauginienei, S. Danilovai, R. Kaidanovič, L. Tulinytei, A. Tankeliun, N. Morgevič, L. Kancevičienei, I. Davidavičienei.

Pagarbiai

V. P. ir D. K.


2019-05-20

Dėkoju Urologijos skyriaus gyd. S. Gaižauskui už gerą gydymą ir priežiūrą. Taip [at esu dėkingas visam šio skyriaus personalui.  

Pagarbiai

S. V.


2019-05-20

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus I posto darbuotojams: gydytojams, slaugytojoms. Ypač esu dėkingas operavusiam gyd. A. Tamuliui. Būkite visi sveiki, malonūs, nuoširdūs, kaip ir iki šiol.

Pagarbiai

R. S.


2019-05-20

Nuoširdžiai dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už rūpestingumą, dėmesį ir suteiktą pagalbą.

Pagarbiai

M. D.


2019-05-17

Už rūpestį mano sveikata dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gyd. H. Džilabadzei. Stiprios Jums sveikatos!

Pagarbiai

O. B. Č.


2019-05-17

Ačiū tariu Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui gyd. A. Širvinskui už gydymą ir gerą priežiūrą bei malonų bendravimą.

Pagarbiai

L. Z.


2019-05-17

Už sėkmingai atliktą operaciją dėkojame gyd. Laurai Arbatauskytei ir visam Akių ligų skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

E.


2019-05-17

Už nuoširdų priėmimą ir išsamų paaiškinimą dėkoju gyd. Ž. Palaikienei. Stiprios Jums sveikatos, sėkmės darbe.

Pagarbiai

O. B. Č.


2019-05-17

Dėkoju gyd. R. Lukaševičiui už malonų priėmimą ir gydymą.

Pagarbiai

R. Š.


2019-05-17

Dėkoju Urologijos skyriaus gydytojui Deimantui Šukiui už nuoširdų dėmesį, kantrumą, atidumą, taip reikalingą ligoniui.

Pagarbiai

V. K.


2019-05-17

Geriausi atsiliepimai apie gyd. A. Šatkienę. Dėkoju už Jūsų darbą ir pastangas.

Pagarbiai

J. B.


2019-05-17

Už žinias, rūpestį, šilumą, kantrybę, už tai, kad padėjote rasti save, išmokėte nepalūžti padarius klaidą dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus gydytojams, slaugytojams.

Pagarbiai

V. D.


2019-05-17

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I. Rakauskienei už jos malonią ir konkrečią konsultaciją, už profesionalumą ir nuoširdumą, man tikusį gydymą. Taip pat dėkoju visam šio skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

D. A.


2019-05-16

Dėkoju II Chirurgijos skyriaus gyd. K. Brazauskui už stebuklingas rankas ir širdį.

Pagarbiai


2019-05-16

Gerb. I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytoja V. Pavlovskaja, nuoširdžiai dėkoju Jums už kvalifikuotą, atidų, dėmesingą, sąžiningą ir nuoširdų gydymą. Jūs esate tokia gydytoja, kurios  reikia mums – ligoniams – ir visai Lietuvai. Taip pat dėkoju visoms skyriaus slaugytojoms už idealią tvarką ir švarą.

Pagarbiai

G. J. K.


2019-05-16

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai V. Pavlovskajai ir visam šio skyriaus kolektyvui už profesionalų darbą. Tiek gydytojai, tiek slaugytojos tikrai išmano savo darbą, suteikia visą reikiamą informaciją.

Pagarbiai

A. B.


2019-05-16

Ačiū nuoširdžiam, rūpestingam, auksinių rankų neurochirurgui Gunarui Terbetui už sugrąžintą galimybę vaikščioti. Taip pat dėkoju visam Neurochirurgijos skyriui.

Pagarbiai


2019-05-16

Tariame nuoširdų „ačiū“ Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui, o ypač gyd. K. Baužiui.

Pagarbiai


2019-05-16

Dėkoju Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriaus vedėjui Andriui Šaikui už atliktą kojos operaciją.

Pagarbiai


2019-05-16

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Ilonai Kovalevskajai ir slaugytojai Aniai bei visam kolektyvui už nuoširdumą, rūpestį, pagalbą ir tikėjimą.

Pagarbiai

E. M. R.


2019-05-15

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams: Mangirdui, Justinai, Miglei.

Pagarbiai

D. M.


2019-05-15

Nuoširdžiai dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už profesionalumą, atsidavimą savo darbui, pagarbą ir nuoširdumą bendraujant su pacientais. Nuostabus kolektyvas, kurio dėka pasijutau lyg būčiau šeimos dalis. Sėkmės – ir toliau laikykite kartelę, iškeltą taip aukštai.

Pagarbiai

M. M.


2019-05-15

Dėkoju visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus kolektyvui, skyriaus vedėjai gyd. E. Baumilienei.

Pagarbiai

E. V.


2019-05-15

Dėkoju puikiam Neurochirurgijos skyriaus gydytojui S. Širšinaičiui. Jo kompetencija ir rūpestis prikėlė mūsų mamą antram gyvenimui.

Pagarbiai


2019-05-15

Už gerą aptarnavimą dėkoju Konsultacijų centre dirbančioms registratorėms Justinai ir Natalijai!

Pagarbiai

A. L.


2019-05-14

Dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už profesionalų, nuoširdų rūpestį. Išties, padėjo susigrąžinti sveikatą po operacijos.

Pagarbiai

A. Z.


2019-05-14

Esame nepaprastai dėkingi Terminių traumų skyriaus vedėjui gyd. Vytautui Vaitkui už suteiktą pagalbą, atliktą operaciją. Linkime geros sveikatos ir ištvermės.

Pagarbiai

L. B., T. B.


2019-05-14

Nuoširdžiai dėkojame visoms Traumatologijos skyriaus slaugytojoms, jų padėjėjoms, gydytojams ir visam visam personalui, gydžiusiems ir slaugiusiems mūsų mamą. Esame Jums visiems nepaprastai dėkingos už Jūsų triūsą, paramą ir pasiaukojimą. Linkime visiems sveikatos ir ištvermės Jūsų darbe.

Pagarbiai

L. B., T. B.


2019-05-14

Už šiltą, malonų bendravimą, pagalbą ir šypsenas, kurios visada maloniai nuteikia atvykus į konsultaciją dėkoju Konsultacijų centre dirbančioms registratorėms.

Pagarbiai


2019-05-14

Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Juozui Ravinskui.

Pagarbiai


2019-05-14

Dėkoju II Chirurgijos skyriaus gydytojui Vytautui Vitkauskui. Linkėjimai iš Latvijos!

Pagarbiai


2019-05-13

Nuoširdžiai noriu padėkoti Traumatologijos skyriaus gyd. M. Klingai ir visai komandai už jų meistriškumą. Džiaugiuosi, kad esat savo srities profesionalai.

Pagarbiai

V. Ž.


2019-05-13

Dėkoju neurochirurgui G. Šustickui už profesionalų gydymą.

Pagarbiai

J. K.


2019-05-13

Esu dėkinga Akių ligų skyriaus gydytojui Robertinui Kuorui už puikų gydymą.

Pagarbiai

R. Ž.


2019-05-13

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojams  A. Preikšaičiui ir Š. Bogušiui už greitą ir tikslią diagnozę, gydymą ir supratingumą. Ačiū už išgelbėtą gyvybę.

Pagarbiai


2019-05-13

Dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus gyd. G. Kiškiui už suteiktą šansą gyventi.

Pagarbiai

J. N.


2019-05-13

Nuoširdžiai dėkoju Urologijos skyriaus gyd. S. Gaižauskui už atliktą operaciją, gydymą ir rūpestingumą.

Pagarbiai

H. R.


2019-05-13

Dėkoju operacinės slaugytojoms Ritai Ališauskienei, BoženaI Jančevskajai, Danutei Stakėnienei, Jūratei Markevičienei, Laurai, Markienei, Nadeždai Makarovai, Ninai Sventickajai ir visam šio skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai


2019-05-13

Noriu padėkoti neurochirurgui Artūrui Tamuliui už suteiktą pagalbą. Kai kiti kalbėjo, jog visam gyvenimui liksiu neįgalius, gydytojas įrodė, kad kalbos gali nieko nereikšti. Labai geras ir kaip žmogus, ir kaip medikas.

Pagarbiai

A. M.


2019-05-13

Esu labai dėkingas Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Artūrui Tamuliui už atliktą stuburo operaciją.

Pagarbiai

V. K.


2019-05-13

Nuoširdžiai dėkoju visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui, o ypač gyd. G. Kiškiui.

Pagarbiai

G. L.


2019-05-13

Dėkoju gyd. Gabijai Laubner už profesionalumą ir skubiai suteiktą pagalbą. Labai malonu, jog paprašėte „pasirodyti“ ir po gydymo pakartotinei konsultacijai. Esate jauna, žavi ir energinga medikė.

Pagarbiai

A. C.


2019-05-13

Noriu padėkoti visam Toksikologijos centrui už šiltą bendravimą ir rūpestį mano buvimo Ligoninėje metu.Ypač esu dėkingas gyd. Gabijai Laubner ir gyd. Gabijai Mikulevičienei!

Pagarbiai

A. A.


2019-05-13

Dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai Gabijai Laubner ir gyd. Gabijai Mikulevičienei už suteiktą pagalbą. Esate labai energingos  medikės – linkiu, kad niekada nepervargtumėte.

Pagarbiai

A. B.


2019-05-13

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei.

Pagarbiai

L.


2019-05-10

Esu dėkinga visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už tikrai nuoširdų darbą, grąžinant sveikatą ir judėjimo galimybes po sąnario keitimo operacijos. Dėkoju visoms darbščioms slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Atskirai noriu padėkoti ergoterapeutei Kristinai už stebuklingai pasiaukojamą darbą.  

Pagarbiai

G. K.


2019-05-10

Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalas nuostabus. Visi darbuotojai – savo srities „asai“, su didele pagarba, atsidavimus ir pasiaukojimu dirbantys paciento labui. Nuoširdžiai dėkoju už rūpestį.

Pagarbiai

R. T.


2019-05-09

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) medikams už profesionalią pagalbą ir nuoširdų bendravimą.

Pagarbiai

L. E.


2019-05-09

Dėkoju šauniam Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) gydytojui E. Kildušiui.

Pagarbiai

J. G.


2019-05-09

Noriu išreikšti padėką paslaugiam ir profesionaliam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

K. D.


2019-05-08

Dėkoju Urologijos skyriaus gydytojui Ignui Lukošiui ir visiems šio skyriaus darbuotojams už rūpestingumą, geranoriškumą ir profesionalumą. Linkiu sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

T. V.


2019-05-08

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus gydytojai Jolitai Šalkauskienei už labai gerą gydymą ir nuoširdžią priežiūrą.

Pagarbiai

R. M.


2019-05-08

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus ergoterapeutei Giedrei Pociūnaitei už labai profesionalų darbą. Šios specialistės dėka pasiekiau labai gerų rezultatų. Tai ne tik profesionali specialistė, bet ir žmogus, kuris palaiko morališkai ir suteikia kiekvienam optimizmo.

Pagarbiai

J. P.


2019-05-08

Dėkojame II Chirurgijos skyriaus kolektyvui už puikų darbą. Sėkmingų ir gražių Jums dienų.

Pagarbiai

I. V. B. D.


2019-05-08

Dėkoju visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus kolektyvui už nuoširdžią pagalbą gydantis. Visada jaučiausi suprasta ir gavau reikiamų patarimų.

Pagarbiai

I. A.


2019-05-07

Taip jau atsitiko, kad įprastus savo darbus, artimus žmones, draugus prireikė pakeisti į žmones baltais chalatais. Mane apsupo rūpestingų medicinos darbuotojų šiluma ir po kurio laiko sugrįžo viltis, kad gali gyventi nejausdamas skausmo, kančios. Dievo siųsti žmonės – taip turime vadinti gydytojus. Lenkiuosi prieš Neurochirurgijos skyriaus vedėjo Vladislavo Kiedos stebuklingas rankas, iš visos širdies dėkoju visoms skyriaus darbuotojoms, kurios kantriai, ramiai, drąsinančiai vedė į išgijimą. Linkiu ištvermės, sveikatos.

Pagarbiai

A. G.


2019-05-07

Dėkoju draugiškam ir rūpestingam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

K. M.


2019-05-07

Pasirinkęs atlikti reabilitaciją Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje likau itin patenkintas. Čia dirba nuoširdūs, atsidavę žmonės, tikri savo srities specialistai. Nuoširdžiai Jums dėkoju.

Pagarbiai

D. B.


2019-05-06

Ačiū visam Planinės pagalbos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

J. M.


2019-05-06

Esu dėkinga II Chirurgijos skyriaus gydytojams ir visam personalui, o ypač gyd. S. Tamuliui ir gyd. L. Lapinaitei už sugrąžintą gyvenimą ir naujai atrastą džiaugsmą. Linkiu ištvermės ir stiprybės.

Pagarbiai

A. S.


2019-05-06

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai, gydytojui S. Širšinaičiui, Operacinio-anesteziologijos skyriaus gydytojui K. Miežėnui ir visai komandai už profesionaliai atliktą operaciją. Ačiū Jums už sugrąžintą sveikatą.

Pagarbiai

I. F.


2019-05-03

Dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojui Giedriui Strazdui už atliktą operaciją. Tai nuostabus profesionalus, atidus, šiltai bendraujantis, turintis sveiką humorą gydytojas, kuris išklauso, atsako į rūpimus sveikatos klausimus, nepalieka neišspręstų problemų. Ačiū gydytojui už jo dieviškas rankas ir protą. Linkiu Jums stiprios sveikatos, kad dar kelis dešimtmečius padėtumėte ligoniams.

Pagarbiai

S. S.


2019-05-02

Nuoširdžiai noriu padėkoti Akių ligų skyriaus gydytojai Rūtai Žuklytei už atliktą operaciją. Akys sėkmingai gyja, jaučiuosi laiminga, kad galiu plačiai matyti erdvę ir dirbti. Kiekvieną dieną džiaugiuosi ir miniu geru žodžiu gyd. Rūtą Žuklytę ir Jūsų ligoninės Akių ligų skyriaus medikus.  Rūta Žuklytė – auksinių rankų daktarė, profesionali, atsakinga ir labai dėmesinga. Geros kloties Jums atsakingame medicinos kelyje.

Pagarbiai

G. R. K.


2019-05-02

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ gydytojai Ugnei Motiejūnienei, slaugytojai Irenai Korlovaitei ir visam šios skyriaus personalui. Esu apsilankęs ne vienoje gydymo įstaigoje, bet tokio nuoširdaus, vieningo kolektyvo dar nesu matęs. Esu nustebintas tokia šaunia komanda.

Pagarbiai

V. T.


2019-05-02

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ gydytojai Kristinai Šiaučiulytei-Gaidulei, psichologėms Gintarei bei Violetai, ergoterapeutei Editai, masažuotojai Rimantei, kineziterapeutams Artiomui, Edvinui, Gretai ir kt. Taip pat dėkoju registratūros darbuotojams ir visiems kitiems už suteiktas kokybiškas paslaugas ir malonų bendravimą.  

Pagarbiai

V. G.


2019-05-02

Noriu padėkoti visam Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kolektyvui už gerumą, nuoširdumą, supratingumą, palaikančius žodžius, suteikiančius stiprybės ir ištvermės sunkiu metu. Dar kartą tariu „ačiū“.

Pagarbiai

M. K.


2019-05-02

Dėkoju gyd. Ugnei Motiejūnienei už rūpestingą gydymą, taip pat kineziterapeutui Valdui Kraniauskui už malonią pagalbą bei visam Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kolektyvui.

Pagarbiai

V. J.


2019-05-02

Dėkoju visam Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kolektyvui už profesionalų gydymą. Centre dirbantis personalas puikiai atlieka savo pareigas, elgiasi mandagiai, paslaugiai. Gydytoja Regina Papša-Mordas parinko man tinkantį gydymą, už kurį esu ypač jai dėkinga.  Taip pat dėkoju kineziterapeutui Artūrui, masažuotojai Vilmai, kineziterapeutei Gretai. Šie darbuotojai visuomet malonūs, su šypsena. Be to, esu dėkinga ir registratūros darbuotojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms, psichologams, ergoterapeutams ir visiems, kurie prisideda, kad sveikti būtų malonu. Ačiū už geras emocijas, linkiu sveikatos ir geros nuotaikos.

Pagarbiai

J. D.


2019-05-02

Esu dėkingas gydytojai Ugnei Motiejūnienei, kineziterapeutui Valdui Kraniauskui, taip pat visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms bei visam Reabilitacijos centre „Pušyno kelias“ personalui. Be to, likau itin patenkintas maitinimu.

Pagarbiai

G. Š.


2019-05-02

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centre „Pušyno kelias“ dirbančiai gydytojai Ugnei Motiejūnienei, slaugytojoms, jų padėjėjoms ir visiems kitiems darbuotojams. Likau viskuo patenkintas šiame centre.

Pagarbiai

V. P.


2019-05-02

Dėkoju Reabilitacijos centre „Pušyno kelias“ dirbančiai gydytojai Reginai Papša-Mordas, masažuotojai Vilmai, kineziterapeutams Žygimantui ir Artūrui, taip pat socialinei darbuotojai Aušrai Nekrošienei bei visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms.  

Pagarbiai

R. M.


2019-05-02

Reabilitacijos centre „Pušyno kelias“ gydžiausi visą mėnesį, esu patenkintas gyvenimo ir buities sąlygomis. Dėkoju personalui už suteiktas laimingas akimirkas, kantrybę. Ypač esu dėkingas kineziterapeutui Valdui Kraniauskui.

Pagarbiai

V. P.


2019-05-02

Noriu padėkoti Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kineziterapeutui Žygimantui už kantrybę ir profesionalumą. Taip pat dėkoju logopedei Rūtai ir masažuotojai Vilmai.

Pagarbiai

R. U.


2019-04-30

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams. Čia praleidau visą mėnesį, per kurį buvau apsupta rūpestingų darbuotojų. Dėkoju visiems gydytojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms už sunkų darbą, atsidavimą.

Pagarbiai

A. K.


2019-04-30

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už puikų darbo organizavimą, pacientams skiriamą dėmesį, rūpestingą ir nuoširdų darbą. Linkiu sėkmės, kantrybės ir sveikatos.

Pagarbiai

J. K.


2019-04-29

Už gerą ir malonų aptarnavimą dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) personalui.

Pagarbiai

M. D.


2019-04-29

Tikrai nuoširdžiai noriu padėkoti visam Ginekologijos skyriaus personalui už rūpestį, profesionalumą, nuoširdų žmogiškumą.

Pagarbiai

R. R.


2019-04-29

Esu dėkinga Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms Nadeždai Rudnevai ir Vilmantei Čepokaitei… galima įeiti į palatą, sušvirkšti ligoniui vaistus, pastatyti lašinę, perrišti žaizdas… ir lyg viskas tinkamai bus atlikta. Tačiau tą patį darbą galima dirbti iš širdies: ir pakalbinti, paguosti, pakelti dvasią ligos nukamuotam pacientui.

Pagarbiai

I. G.


2019-04-29

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Žydrūnui Račkauskui. Jūsų rūpestingumo ir pasišventimo dėka pasaulis užsipildo šypsenomis ir juoku, jame nelieka vietos skausmui ir liūdesiui.

Pagarbiai

I. G.


2019-04-29

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus II posto kolektyvui. Jūs esate tokie nuostabūs ir rūpestingi. Jūs suteikėte stiprybės ir pasitikėjimo man sveikstant. Dėkoju, kad buvote šalia ir padėjote susigrąžinti gyvenimo džiaugsmo.

Pagarbiai

I. G.


2019-04-25

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kineziterapeutams už sąžiningą ir kruopštų darbą, už malonų ir nuoširdų bendravimą. Linkiu stiprybės Jūsų nelengvame darbe. Sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms. Dievas Jums padės. Laimės ir šilumos Jūsų namams. Visiems gydytojams AČIŪ!

Pagarbiai

I.K.


2019-04-22

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai,

noriu padėkoti Jūsų vadovaujamos ligoninės Akių ligų skyriaus visam kolektyvui, išgelbėjusiems mano dėl cheminės traumos sužalotą akį. Tokios priežiūros, kvalifikuotos pagalbos ir neišpasakytos kantrybės, kurią jutau per visą gydymosi laiką nuo 2019-04-06 iki pat išrašymo dienos 2019-04-16, neteko niekada pajusti jokioje gydymo įstaigoje. Žemai lenkiuosi Jiems ir Jums. Ačiū. Visiems Jums stiprybės ir sveikatos.

Pagarbiai

M.D.J.


2019-04-20

Padėka Urologijos skyriui.

Labai šiltas, malonus personalas. Ačiū labai.

Pagarbiai

V.A.


2019-04-19

Nuoširdžiai dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei, taip pat gydžiusiai gydytojai Julijai Grebelienei ir visam likusiam personalui už nuoširdų gydymą ir puikias žmogiškąsias savybes.

Pagarbiai

J. B.


2019-04-19

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjai I. Slautaitei, gyd. V. Lukošaičiui, gyd. . Taip pat negaliu nepaminėti nuostabios šio skyriaus darbuotojos Vidos Karazijaitės bei visų kitų, kurie paliko itin brangius prisiminimus.

Pagarbiai

O. B. A.


2019-04-19

Noriu padėkoti Urologijos skyriaus personalui, kuri kvalifikuotas, mandagus, tolerantiškas pacientams. Čia suburta gera komanda.

Pagarbiai

A. B.


2019-04-19

Noriu padėkoti visam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už atsakingą darbą: vedėjai I. Slautaitei, gydytojams, slaugytojoms.

Pagarbiai

L. P.


2019-04-19

Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui dėkoju už rūpestingumą, gerą priežiūrą, skanų maistą.

Pagarbiai

D. S.


2019-04-19

Dėkoju gerbiamam Andriui Gaižauskui ir visam Urologijos skyriaus kolektyvui už rūpestingumą, supratingumą, kantrybę. Linkiu visiems ištvermės, sveikatos, sėkmės.

Pagarbiai

Č. V.


2019-04-19

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai, slaugytojoms, jų padėjėjoms, kineziterapeutams už sąžiningą ir kruopštų darbą, malonų bendravimą. Linkiu visiems stiprybės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

D. V.


2019-04-19

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už Jūsų gerumą ir nuoširdumą.

Pagarbiai

L. B.


2019-04-19

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Daivai Kurkutienei, slaugytojai A. Slavinskienei ir visam slaugytojų kolektyvui už pagalbą. Dėkoju už viską ir linkiu geros kloties.

Pagarbiai

L. K.


2019-04-19

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalų gydymą. Ačiū visam skyriaus personalui. Linkiu sveikatos ir laimės.

Pagarbiai

G. Š.


2019-04-19

Dėkoju Traumatologijos skyriaus gydytojui M. Klingai, slaugytojoms, jų padėjėjoms už sąžiningą ir kruopštų darbą, už malonų ir nuoširdų bendravimą. Linkiu stiprybės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

I. K.


2019-04-18

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Gunarui Terbetui, kurio padrąsintas ryžausi stuburo operacijai. Po operacijos kasdien jaučiuosi vis geriau, neslegiamas nei skausmo, nei slogių minčių – jas, kaip gaivus pavasario vėjas, išblaškė Jūsų talentingi, savo darbui atsidavę medikai. Dėkoju gydytojui Terbetui ir visam skyriaus personalui.

Pagarbiai

P. A. K.


2019-04-18

Labai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kineziterapeutams už sąžiningą ir kruopštų darbą, malonų bendravimą. Linkiu visiems stiprybės Jūsų nelengvame darbe. Sveikatos Jums. Linkiu daug laimės.

Pagarbiai

D.V.


2019-04-18

Nuoširdžiausiai dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus gydančiai gydytojai Editai Vidugirienei už rūpestį, dėmesį, supratimą, profesionalų darbą. Dėkoju visam gydančiam personalui, visiems čia sutiktiems žmonėms. Ačiū!

Pagarbiai

Z.Ž.


2019-04-17

Dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriui už pastangas atstatant sveikatą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą iškilus sunkumams.

Pagarbiai

E.Ž.


2019-04-17

Norėjau visiems Krūtinės chirurgijos skyriaus personalo darbuotojams ir visiems kitiems ligoninės darbuotojams padėkoti už man grąžintą sveikatą, palaikymą. Ypač esu dėkingas gydytojai G.Grigienei, gydytojui A.Makarenko už dėmesį, rūpestį, gerus žodžius (labiausiai tomis akimirkomis, kai nerimauji, baiminiesi dėl situacijos). Lai darbai Jus įprasmina gyvenime, o artėjančių švenčių proga Jums visiems linkiu kantrybės, ištvermės, smagaus pasibuvimo savo šeimose ir gražaus pavasario.

Pagarbiai

G.S


2019-04-17

Dėkoju visam Reanimacijos ir  intensyvios terapijos I poskyrio personalui, kuris manimi rūpinosi. Dėkoju visoms slaugytojoms, kurios buvo labai malonios, rūpestingos. Visoms duodu po didelį didelį “+”. Didelis ačiū daktarėms Emilijai ir Neringai.

Pagarbiai

L.G.


2019-04-16

Padėka Urologijos skyriui.

Ačiū už profesionalumą darbe, už nuoširdų rūpestį ligoniais. Ačiū, kad tokie esate.

Pagarbiai

I.T.


2019-04-16

Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui už nuoširdų ir atsakingą darbą, seselėms ir slaugėms už paslaugumą. Asmeniškai gydytojui S.Širšinaičiui už jau ne pirmą kartą atstatytą gyvenimo kokybę, operatyvumą ir šiltą bendravimą. Ačiū, kad esate ir dirbate nelengvą darbą.

Pagarbiai

J.L.


2019-04-15

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už nepriekaištingą darbą. Ypatingai dėkui masažuotojai Anai ir kineziterapeutei Miglei už malonų bendravimą ir kompetentingą darbą.

Pagarbiai

D.K.


2019-04-15

Už sąžiningai atliekamas pareigas, už geranoriškumą ir kantrybę, už pastangas grąžinti sveikatą nuoširdžiai dėkoju visam RC “Pušyno kelias” personalui, ypač – vyr. gydytojui Arkadij Goldin, mielai gydytojai Ugnei Motiejūnienei, masažistui Dariui Četyrko ir kineziterapeutui Valdui Kraniauskui.

Pagarbiai

J.B.


2019-04-15

Nuoširdžiai dėkoju ortopedui traumatologui dr. Sigitui Ryliškiui už puikiai atliktą peties sąnario endoprotezavimo operaciją. Taip pat dėkoju už sėkmingą reabilitaciją ir nuoširdumą RC “Pušyno kelias” kineziterapeutui Valdui Kraniauskui, ergoterapeutei Monikai Kriaučialiūnaitei ir visam III korpuso personalui.

Pagarbiai

D.A.


2019-04-12

Nuoširdžiai dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms už labai gerą slaugymą, gerą priežiūrą ir atmosferos palaikymą. Taip pat asmeniškai dėkoju skyriaus vedėjai Ingai Slautaitei, daktarei Dianai Albavičiūtei už gerą ir atsakingą gydymą bei priežiūrą.

Pagarbiai

A.Ž.


2019-04-12

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms už nuolatinį rūpestį, atidumą mano savijautai. Jaučiau pagalbą, didelį norą padėti iš visų šio skyriaus darbuotojų. Ypač esu dėkinga gyd. V. Baškienei, kuri labai įsigilino į mano sveikatos būklę. Žinoma, esu dėkinga ir šio skyriaus vedėjai, ir slaugytojoms už kantrybę ir supratimą. Noriu pastebėti, kad skyriuje visuomet švaru, skanus maistas.

Pagarbiai

J. V.


2019-04-12

Nuoširdžiai dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai ir visam personalui už rūpestingą gydymą. Noriu palinkėti gražiausių gyvenimo akimirkų, geros sveikatos.

Pagarbiai

P. B.


2019-04-11

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą bei paruošimą ir informuoja, kad iš šio donoro buvo eksplantuoti inkstai.

Vienas inkstas transplantuotas 45 metų moteriai, kuri donorinio organo laukė daugiau nei 1 metus, kitas inkstas transplantuotas 21 metų moteriai, kuri donoro organo laukė 10 mėnesių. Recipienčių būklė gera, jos jau namuose, inkstai funkcionuoja.

Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.

Nacionalinis transplantacijos biuras prie SAM


2019-04-11

Už profesionaliai atliktą operaciją ir konsultacijas noriu padėkoti Akių ligų skyriaus gydytojai Rūtai-Daliai Žuklytei už suteiktą pasitikėjimą, malonią nuotaiką. Linkiu Jums sveikatos, profesinės sėkmės.

Pagarbiai

I. E.


2019-04-09

Nuoširdžiai dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriui už pagalbą atrasti save, už šypseną, kuri atsirado mano veide. Ačiū, kad su Jūsų pagalbą viską galiu pardėti iš naujo.

Pagarbiai

V. P.


2019-04-09

Už suteiktą pagalbą dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriui. Ačiū už galimybę dalyvauti tokiame grupiniame gydyme, kuris padeda išmokti „priimti“ visus žmones, bendrauti su jais. Skyriaus gydytojoms dėkoju už stabilizuotą būklę, slaugytojoms – už kasdienę priežiūrą bei skirtą didelį dėmesį.

Pagarbiai

G. P.


2019-04-09

Dėkoju už nuostabiai sutvarkytą internetinę registraciją Planinės pagalbos skyriuje, taip pat ir už registratūroje dirbančių darbuotojų malonų aptarnavimą. Be to, ypač esu dėkinga gyd. D. Gorbačev, suteikusiam puikią konsultaciją.

Pagarbiai

Č. A.


2019-04-08

Noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriuje dirbantiems Algirdui Pilveliui ir Tomui Januškevičiui už rūpestingumą. Noriu palinkėti daug sveikatos ir šviesos.

Pagarbiai

T. Š.


2019-04-08

Dėkoju šauniems Skubios pagalbos skyriaus specialistams.

Pagarbiai

R. C.


2019-04-05

Dėkoju visam Reanimacijos ir intensyviosios terapijos II poskyrio kolektyvui už gydymą, švelnumą, pagalbą.

Pagarbiai

R. L.


2019-04-04

Nuoširdžiai dėkoju II Chirurgijos skyriaus gyd. Kazimierui Brazauskui už sėkmingai atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą po operacijos. Taip pat anesteziologei. Be to, esu dėkingas slaugytojoms ir jų padėjėjoms.

Pagarbiai

A. K.


2019-04-04

Nuoširdžiai dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui, ypač gyd. Bakšienei, skyriaus vedėjai Jomantienei, visoms slaugytojoms už tokį šiltą, nuoširdų rūpestį. Kolektyvas darnus ir darbštus, nusipelnęs tik pačių gražiausių žodžių.

Pagarbiai

A. S.


2019-04-03

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I. Rakauskienei už nuoširdų darbą ir atsidavimą savo profesijai, rūpinimąsi mano sveikata, žmogiškumą ir už tai, kad pagerino sveikatą. Taip pat dėkoju skyriaus vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų darbo organizavimą, gerai sustyguotą komandos darbą.

Pagarbiai

A. M.


2019-04-03

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I. Rakauskienei už rūpestingą gydymą ir sugrąžintą sveikatą. Linkiu kantrybės ir sveikatos.

Pagarbiai

V. P.


2019-04-03

Esu dėkinga I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I. Rakauskienei ir visam personalui už nuoširdžią pagalbą, rūpestį ir supratimą.

Pagarbiai

J. M.


2019-04-03

Už profesionalumą dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms.

Pagarbiai

N. B.


2019-04-03

Noriu padėkoti Krūtinės chirurgijos skyriaus kolektyvui už profesionalumą, puikų gydymą. Ypač dėkoju gyd. G. Grigienei.

Pagarbiai

N. B.


2019-04-03

Už šilumą dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriui.

Pagarbiai

D. D.


2019-04-03

Iš visos širdies dėkoju Ortopedijos skyriaus darbuotojams už globą, rūpestį. Ačiū už suteiktą džiaugsmą gyventi kokybišką gyvenimą. Tegul Jus lydi sveikata ir Dievo palaima.

Pagarbiai

A. G.


2019-04-02

Noriu padėkoti Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ Suaugusiųjų skyriaus vedėjai Astai Zaronskienei, kineziterapeutui Artūrui ir visam medicinos personalui.

Pagarbiai

A. M.


2019-04-02

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ Kristinai Šiaučiulytei Gaidulei ir visam medicinos personalui.

Pagarbiai

L. B.


2019-04-02

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus gydytojai Šiatkienei ir visam dirbančiam personalui už operatyvų darbą ir nuoširdumą.

Pagarbiai

J. M.


2019-04-02

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui. Linkiu tikros laimės, stiprios sveikatos, kolegų pagarbos.

Pagarbiai

R. M.


2019-04-02

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Sauliui Čepkui už sėkmingai atliktą operaciją ir kvalifikuotą gydymą. Esu dėkingas ir visam šio skyriaus medicinos personalui.

Pagarbiai

M. L.


2019-04-02

Ypač teigiamai vertinu Stacionarinės reabilitacijos skyrių ir nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą.  

Pagarbiai

V. Z.


2019-04-02

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už suteiktą kvalifikuotą pagalbą. Malonus dėmesys ligoniams, nepriekaištinga tvarka. Ypatingai dėkoju skyriaus vedėjai R. Jomantienei, gyd. Bakšienei, vyr. slaugytojai A. Rimantienei ir nepaprastai kineziterapeutei Daivai. Ačiū tariu ir visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms.

Pagarbiai

E. G.


2019-04-02

Norėčiau padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus personalui už  kvalifikuotą  gydymą, kuris per labai trumpą laikotarpį  atstatė sveikatą bei įkvėpė vėl džiaugtis gyvenimu. Skyriaus vedėjos Silvijos Strupienės  dėka, reabilitacijos skyriaus darbas yra  tobulai organizuotas, paskiriamos tikslingos procedūros bei suteikiamas kvalifikuotas gydymas.  Ypatingą padėką norėčiau išreikšti masažuotojai Janinai, kuri  puikiai išmano savo darbą. Ji visada pasitinka su šypsena, padrąsina ir pataria. Jos rankos masažo metu daro stebuklus. Toks darbas vertas aukščiausio įvertinimo. Tai profesionalaus, atsidavusio bei išmanančio savo nelengvą darbą kolektyvo nuopelnas.  

Pagarbiai

K. M.


2019-04-01

Patyrusi rankos traumą, kreipiausi į Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės Skubios pagalbos skyrių. Noriu padėkoti visam tuo metu dirbusiam medicinos personalui, o ypatingai gydytojui traumatologui Mykolui Liubauskui už profesionalumą, atidumą, nuoširdų ir atsakingą požiūrį į savo darbą, už pagarbų elgesį. Linkiu sėkmės nelengvame darbe.

Pagarbiai

V. J.


2019-03-29

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Jolantai Kovalevskienei už gydymą, kasdienį rūpestį ir kantrybę. Taip pat esame dėkingi visam skyriaus personalui už nuoširdų dėmesį.

Pagarbiai

D. L.; T. L.


2019-03-29

Dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už nepaprastą priežiūrą, begalinį nuoširdumą, tikrą atsidavimą savo darbui.  

Pagarbiai

I. B.


2019-03-29

Dėkojame už puikią priežiūrą Stacionarinės reabilitacijos skyriuje, dėmesingą personalą, gerą maistą ir profesionalumą.

Pagarbiai

B. E.


2019-03-29

Noriu nuoširdžiai padėkoti mane prižiūrėjusiam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui – gydytojams, slaugytojams už rūpestį, kurį čia jaučiau visą buvimo laiką, už viltį, su kuria išvykstu namo.

Pagarbiai

B. J.


2019-03-28

Už puikiai suteiktas paslaugas dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui. Linkius visiems geros sveikatos ir nuotaikos.

Pagarbiai

S. K.


2019-03-28

Už profesionalų gydymą dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojai V. Baškienei ir visiems skyriaus darbuotojams.

Pagarbiai

R. M.


2019-03-25

Geru žodžiu noriu paminėti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojus, slaugytojas, kurių nuoširdus paprastumas ir gerumas labai gražiai dera su jų darbo patirtimi. Ypatingai dėkoju gyd. Marekui Tatol už atliktą operaciją ir priežiūrą. Taip pat likau maloniai nustebinta bendros ligoninės tvarkos: švaros, ramybės, geros kokybės maisto – ligoninės vadovybės dėmesio ir rūpesčio, skiriamo pacientui. Visiems linkiu stiprios sveikatos bei ištvermės nelengvame, bet labai prasmingame mediko kelyje.

Pagarbiai

G. A.


2019-03-25

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei, taip pat slaugytojai A. Dmitrijevai bei visam skyriaus personalui už nuoširdų dėmesį ir gydymą. Linkime visiems sėkmės.

Pagarbiai

E. S., J. E., V. K., R. A.


2019-03-25

Nuoširdžiai dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) kolektyvui. Čia dirba tikri profesionalai, suprantantys žmones, palaikantys, nuoširdūs. Visiems rekomenduoju šį centrą.

Pagarbiai

M. K.


2019-03-25

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus medikai sugrąžino mane į šį pasaulį. Nuoširdžiai dėkoju visam jo personalui. Taip pat esu dėkinga Terapijos skyriaus gydytojams, kurie „pastatė“ mane ant kojų – nebedūstu, nebekriokiu, nebekosėju, gyvenu… Už tai žemai lenkiuosi ir kuo nuoširdžiausiai dėkoju gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei,  reabilitologei Daliai Mečkauskienei ir visiems Terapijos skyriaus medikams – darniai ir rūpestingai skyriaus vedėjos Nijolios Tarasevič komandai. Be to, ypatingai dėkoju mane gydžiusiai daktarei Sandrai Narbutienei ir už jos kaip medikės profesionalumą, ir kaip žmogaus-geranoriškumą, geraširdiškumą, supratingumą ir užuojautą. Ačiū jums, gydytojai, sveikatos ir stiprybės tokiame sunkiame darbe !   

Pagarbiai

J. B.


2019-03-22

Noriu išreikšti didžiulį dėkingumą visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui: gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Visi rūpinosi, slaugė, dalijosi gera nuotaika. Tai buvo ypač svarbu sunkiu laikotarpiu. Noriu išskirti nuostabią ir profesionalią kineziterapeutę Redą – nuostabus žmogus, nuostabi specialistė.

Pagarbiai

N. J.


2019-03-22

Nuoširdžiai dėkoju maloniam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už paslaugumą, mandagumą. Jūsų geras žodis, patarimas, šypsena visada padėjo mano sunkiame kelyje sveikstant. Vadovaujant gyd. Jomantienei, skyriuje jaučiama kolektyvo santarvė, susiklausymas. Linkiu kuo geriausios sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

V. T.


2019-03-22

Už viską dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

V. V.


2019-03-21

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už gerą darbą. Ypač noriu padėkoti ergoterapeutei Giedrei, kineziterapeutei Rūtai, masažuotojui Mangirdui ir fizioterapijos kabineto kolektyvui – už kvalifikuotai ir rūpestingai atliekamas procedūras ir už šypsenas.

Pagarbiai

Z. N.


2019-03-21

Žinojau, jog Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje dirba nuostabūs specialistai, puikūs žmonės. Dar labiau esu sužavėta Planinės pagalbos skyriuje veikiančia skausmo gydymo klinika. Esu dėkinga visiems ir lenkiu žemai galvą. Linkiu visiems sveikatos, sėkmės ir optimistiškos nuotaikos.

Pagarbiai

M. B.


2019-03-21

Esu dėkinga Planinės pagalbos skyriuje dirbančiomis gydytojomis A. Šiatkiene bei E. Tolaišiene. Dėkoju ir visam personalui už puikiai atliktą darbą!

Pagarbiai

E. M.


2019-03-21

Už operatyvų ir profesionalą darbą dėkoju Skubios pagalbos skyriuje dirbusiam gyd. S. Kaupui.

Pagarbiai

R. P.


2019-03-19

Dėkoju visam Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) kolektyvui už profesionalų darbą.

Pagarbiai

N. Š.


2019-03-19

Už profesionaliai atliktą operaciją dėkoju Ginekologijos skyriaus gydytojai Danguolei Vildaitei. Šiame skyriuje pajutau viso personalo geranoriškumą, kvalifikuotą pagalbą ir nuoširdumą. Linkiu visam kolektyvui tvirtybės sunkiame darbe.

Pagarbiai

S. B.


2019-03-19

Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Ortopedijos skyriaus vedėjui profesoriui Valentinui Uvarovui, gydytojui ortopedui traumatologui Donatui Ulevičiui ir jo komandai už profesionalų paruošimą operacijai, puikiai atliktą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją, po kurios jaučiuosi puikiai. Gydytojas išsamiai suteikė informaciją apie pačią operaciją, jos pasekmes ir gydymą po jos. Gydytojo profesionalumas, išmanymas ir gebėjimas bendrauti su garbaus amžiaus pacientais kelia pasitikėjimą gydytoju ir gydymo įstaiga. Nuoširdus ačiū ir visam aptarnaujančiam personalui už švelnų, malonų ir betarpišką bendravimą.

Pagarbiai

L. B.


2019-03-18

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už draugišką ir malonų aptarnavimą.

Pagarbiai

J. V. A.


2019-03-12

Dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Aleksandrui Grinčuk už nuostabiai atliktą operaciją. Linkiu ugnies, kuri širdy nuolat pleventų!

Pagarbiai

L. S.


2019-03-12

Esu dėkinga Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Aleksandrui Grinčuk už profesionalumą, taktiškumą, mandagumą. Linkiu sėkmės!

Pagarbiai

V. L.


2019-03-12

Dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už pagalbą, paramą ypač sunkiu gyvenimo laikotarpiu. Ačiū už tą šilumą, supratimą, palaikymą, jaukumo ir saugumo jausmo puoselėjimą bei labai šiltą atmosferą ir draugiškumą viso gydymo metu.

Pagarbiai

A. Š.


2019-03-12

Nuoširdžiai dėkoju visam Urologijos skyriaus personalui. Tai kvalifikuoti, dėmesingi ir draugiški medikai, nuoširdūs žmonės, suteikiantys pagalbą visiems, kurios jos prireikia. Ypatingai dėkoju gyd. D. Šukiui, slaugytojoms: Staselei, Raizai, Alinai, Laurai, Svetlanai, Irenai. Linkiu visiems sveikatos, meilės ir laimės tiek darbe, tiek gyvenime.

Pagarbiai

V. K.


2019-03-06

Noriu padėkoti Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už nuoširdžią pagalbą sveikstant. Jaučiau tikrai nuoširdų dėmesį, jautrumą, atidumą situacijai. Dienos stacionaras buvo labai jauki ir saugi erdvė atsivesti, dalintis. Savaitės veiklos tikrai įvairios ir naudingos. Džiaugiuosi už save ir už būsimus bei esamus skyriaus pacientus, nes čia teikiama išties kokybiška pagalbą. Sėkmės Jūsų darbuose.

Pagarbiai

R. P.


2019-03-06

Esu dėkinga Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms už malonų, kokybišką, nuoširdų gydymą.

Pagarbiai

A. K.


2019-03-01

Tariu nuoširdų „ačiū“ Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje dirbančiai ergoterapeutei Giedrei Pociūnaitei už kruopščiai atliktas procedūras. Tai žmogus, kuri žavėjo ne tik turimomis žiniomis, kompetencija, bet ir žmogiškumu.

Pagarbiai

E. D.


2019-03-01

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriui – tai nuoširdžių, jautrių darbuotojų komanda.

Pagarbiai

P. G.


2019-03-01

Nuoširdžiai dėkoju reabilitacines procedūras baseine vedusiai Justinai Komžaitei, kuri turimas žinias, kompetenciją, patirtį ir žmogiškąsias savybes pritaiko taip, kad pacientas kuo greičiau pasveiktų ir grįžtų į gyvenimą.

Pagarbiai

E. D.


2019-03-01

Esu dėkinga visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus, kuriame gydžiausi visą mėnesį, personalui. Slaugytojos šiame skyriuje ypač rūpestingos. Tad dėkoju visiems ir visoms.

Pagarbiai

L. T.


2019-03-01

„Ačiū“ tariame visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui. Linkime sėkmės, sveikatos.

Pagarbiai

J. V. R., L. M., Z. S.


2019-03-01

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai, gydytojams ir visam personalui.

Pagarbiai

R. Š.


2019-03-01

Už puikų gydymą noriu padėkoti visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Į namus išvykstu patenkinta savo sveikata.

Pagarbiai

Z. A.


2019-03-01

Dėkoju Ginekologijos skyriaus gydytojai Danguolei Vildaitei. Tai nuostabi gydytoja, nuostabus žmogus. Nepriekaištingai atliko savo darbą, maloniai bendravo ir prieš operaciją, ir po jos, viską išaiškino, atsakė į visus iškilusius klausimus. Laimingos tos moterys, kurios pateko į šios gydytojos rankas.

Pagarbiai

I. A.


2019-03-01

Dėkoju mane operavusiai Ginekologijos skyriaus gydytojai Danguolei Vildaitei. Gydytojai lanko pacientus, nuoširdžiai viską išaiškina. Taip pat esu dėkinga visam skyriaus personalui.

Pagarbiai

R. M.


2019-02-28

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) gyd. Žaretai Palaikienei už aukščiausią profesionalumą, nuoširdų bendravimą, dėmesį. Gydytoja tiksliai nustatė diagnozę, taiko šiuolaikinius gydymo metodus. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje dirba tokie puikūs specialistai. Sveikatos, sėkmės ir optimizmo.

Pagarbiai

Ž. R.


2019-02-28

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui H. Džibladzei, kurio apsilankymo metu buvau kruopščiai apžiūrėta ir išklausyta, atidžiai buvo įvertinta mano ligos eiga. Esu labai patenkinta šio gydytojo darbu ir kruopštumu. Džiaugiuosi, kad Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje dirba toks gydytojas. Be to, esu dėkinga visam nuostabiam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui, kuris visuomet stengiasi kurti teigiamą nuotaiką ir palaikyti pacientus. Ir, žinoma, dėkoju už skanų maistą.

Pagarbiai

I. M.


2019-02-26

Esu dėkinga Reabilitacijos centro  „Pušyno kelias“ gydytojai Ugnei M. ir visam likusiam personalui.

Pagarbiai

K. D.


2019-02-26

Tariu „ačiū“ visam Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ personalui už nuoširdų rūpinimąsi.

Pagarbiai

L. A.


2019-02-26

Esu dėkinga Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kolektyvui: gyd. Kristinai Šiaučiulytei, masažuotojai Vilmai, kineziterapeutams: Ievai, Artiomui, Sauliui, Artūrui. Taip pat esu dėkinga visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms už nuoširdų darbą su kiekvienu pacientu.

Pagarbiai

M. B.


2019-02-26

Už dėmesį, kantrybę ir malonų rūpestį dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ gydytojai Reginai Papša-Mordas. Taip pat dėkoju pačiam šauniausiam kineziterapeutui Artūrui ir visai jo komandai.

Pagarbiai

D. G.


2019-02-26

Ypač gerai vertinu Reabilitacijos centre „Pušyno kelias“ suteiktas paslaugas. Kolektyvas profesionalus, nuoširdus, geranoriškas. Maistas skanus, užtikrinama švara. Ypač esu dėkingas gydytojai Astai Zaronskienei už rūpestį ir supratingumą, taip pat kineziterapeutams Odetais, Sauliui ir Žygimantui – už profesionalumą.

Pagarbiai

J. S.


2019-02-26

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ gyd. Reginai, slaugytojoms Jadvygai ir Jurijai, kineziterapeutui Žygimantui, masažuotojai Vilmai.

Pagarbiai

E.


2019-02-26

Reabilitacijos centre „Pušyno kelias“ teko gydytis visą mėnesį. Esu patenkintas sąlygomis. Dėkoju III korpuso kolektyvui už suteiktas laimingas akimirkas, kantrybę. Už darbą su manimi ypač esu dėkingas Valdui Kraniauskui. Linkiu visiems sėkmės.

Pagarbiai

V. P.


2019-02-26

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ gydytojai Astai Zaronskienei už nuoširdų gydymą, švelnumą. Taip pat esu dėkinga masažistei Vilmai ir visam likusiam kolektyvui.

Pagarbiai

V. B.


2019-02-26

Dėkoju atidžiai ir gerai Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ gydytojai Šiaučiulytei ir visam kolektyvui.

Pagarbiai

D. A.


2019-02-26

Dėkoju Odetai ir visam Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kolektyvui.

Pagarbiai

N. N.


2019-02-26

Esu dėkinga Psichosomatinių susirgimų skyriaus gyd. E. Vidugirienei bei visam skyriaus personalui už gydymą, puikią priežiūrą.

Pagarbiai

L. M.


2019-02-22

Nuoširdžiai dėkoju puikiajam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui, ypač V. Baškienei, R. Jomantienei, taip pat psichologei, su kuria teko ne kartą nuoširdžiai pasikalbėti. Be to, esu dėkingai nuostabiajai kineziterapeutei Daivai, dalykiškai ir maloniai ergoterapeutei ir, žinoma, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios ilgą laiką manimi rūpinosi ir globojo. Džiaugiuosi, kad patekau į tokią kompetentingą skyrių.

Pagarbiai

I. M.


2019-02-22

Esu dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriui už draugiškumą, profesionalumą.

Pagarbiai

P. A. M.


2019-02-22

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriui už darnų darbą ir pagarbą, profesionalumą.

Pagarbiai

V. K.


2019-02-22

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Daivai Kurkutienei už jos nuoširdumą, supratingumą. Dėkoju slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Ačiū už rūpestį jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

S. P., A. J.


2019-02-22

Už operatyvumą, toleranciją ir profesionalumą dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislovui Kiedai bei visam skyriaus personalui.

Pagarbiai

R. M.


2019-02-22

Esu lankiusius ne vienoje gydymo įstaigoje, bet tokio gydytojų atsidavimo pacientams nesu niekur patyrus. Dėkoju visiems medikams už rūpestį, išklausymą, patarimus ir nuoširdumą.

Pagarbiai

L. D.


2019-02-22

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Daivai Kurkutienei už gydymą, palaikymą, gerą nuotaiką. Taip pat esu dėkinga visoms skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Linkiu kolektyvui sėkmės ir kantrybės sunkiame darbe.

Pagarbiai

V. A.


2019-02-19

Nuoširdžiai dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalumą, priežiūrą, gydymą. Linkiu sėkmės visam kolektyvui.

Pagarbiai

G. G.


2019-02-19

Noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už gerą gydymą. Ypač dėkoju skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios išties elgėsi maloniai, rūpestingai.

Pagarbiai

A. C


2019-02-19

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. D. Kurkutienei už kvalifikuotą, profesionalų darbą, nuoširdumą, širdies šilumą, jautrų žodį, rūpinimąsi pacientais. Atskirai noriu pasidžiaugti visomis 530 palatoje dirbusiomis slaugytojomis, jų padėjėjomis už gerumą, pagalbą vyresnio amžiaus žmonėms, kantrybę.

Pagarbiai

A. M.


2019-02-18

Dėkoju medicinos gydytojui Povilui Masioniui ir visam Skubios pagalbos skyriui už suteiktą pagalbą. Brangieji mano gydytojai, dėkoju už tai, kad dėl žmonių plaka Jūsų širdys. Už tai, kad dėl svetimų žmonių aukojate savo sveikatą, Ligoninėje praleidžiate bemieges naktis. Linkiu drąsių idėjų, atvirumo viskam, kas nauja, šilumos ir jaukumo Jūsų namams.

Pagarbiai

M. B.


2019-02-18

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) supratingiems darbuotojams už malonų aptarnavimą. Darbuotojai sugebėjo išspręsti visas kilusias problemas, neaiškias situacijas.

Pagarbiai

F. A.


2019-02-15

Dėkoju draugiškam, profesionaliam ir dėmesingam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui.

Pagarbiai

S. N.


2019-02-15

Nuoširdžiai dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms už gydymą, rūpestingą priežiūrą.

Pagarbiai

V. P.


2019-02-14

Už nuoširdų gydymą, už operaciją dėkojų Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui gyd. Balseriui, gyd. Strazdui, gydytojui anesteziologui Činčikui ir visam personalui.

Pagarbiai

J. D.


2019-02-13

Dėkoju Urologijos skyriaus gydytojui Donatui Šlaitui už nuoširdų gydymą. Linkiu sėkmės.

Pagarbiai

R. S.


2019-02-13

Dėkoju visam Urologijos skyriaus personalui, o ypač gyd. S. Gaižauskui.

Pagarbiai

A. S.


2019-02-12

Širdingai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui dr. Gunarui Terbetui už atliktą operaciją, kilnų rūpestį ir priežiūrą po operacijos bei vidinę ramybę, kurios taip reikia pacientui sudėtingu jo gyvenimo laikotarpiu. Dėkoju nuostabioms slaugytojoms už jautrų, žmogišką rūpinimąsi, supratimą, padrąsinančius žodžius ir puikią nuotaiką kasdien. Tegul Jūsų „Hipokratiškas“ kelias visad būna kupinas stiprybės, kantrybės ir išminties.  

Pagarbiai

J. K.


2019-02-12

Dėkoju visam Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) kolektyvui už nuoširdų ir profesionalų aptarnavimą.

Pagarbiai

S. P.


2019-02-12

Norėčiau išreikšti gyd. neurologei Linai Lauraitienei nuoširdžią padėką už aukštą profesionalumą, supratingumą, dėmesingumą, šiltą bendravimą ir atsidavimą savo profesijai. Tai viena nuostabiausių gydytojų, kurią yra tekę sutikti, džiaugiuosi, kad teko galimybė pakliūti būtent pas ją. Esu profesionalus muzikantas, todėl, kilus rankų problemoms, visada iškyla grėsmė profesinės veiklos tęstinumui, todėl tinkamas gydymas bei įsigilinimas į problemą man yra ypatingai svarbūs. Šios gydytojos darbas – tai didelis indėlis prisidedant ne tik prie ligoninės įvaizdžio, bet ir mūsų visos sveikatos sistemos formavimo.

Pagarbiai

T. S.


2019-02-12

Dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už rūpestį, palaikymą, supratingumą tiek gulint Ligoninės stacionare, tiek lankantis Psichiatrijos dienos stacionare.

Pagarbiai

K. Č.


2019-02-12

Reiškiame nuoširdžią padėką Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams, gyd. V. Baškienei už gerus santykius, dėmesingumą, gydymą.

Pagarbiai

342 palatos pacientai


2019-02-12

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus darbuotojams. Sveikatos ir stiprybės Jums.

Pagarbiai

J. B.


2019-02-12

Esu be galo dėkinga Reanimacijos ir intensyviosios terapijos II poskyrio personalui už išgelbėtą gyvybę, už viso kolektyvo profesionalumą, greitai ir kokybiškai suteiktą pagalbą.

Pagarbiai

J. S.


2019-02-12

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už gydymą, kasdienį rūpestį ir kantrybę, už paprastai paaiškintus tyrimų rezultatus. Tinkamas gydymas, šiltas žodis ir dėmesys suteikia vilties geriau jautis. Visam skyriaus kolektyvui dėkoju už švarą, saugumą, tvarką, skanų ir šiltą maistą bei šypsenas.

Pagarbiai

L. J.


2019-02-12

Žemai lenkiu galvą prieš Traumatologijos skyriaus gydytoją Giedrių Petrylą. Dėkoju, kad nė vieną rytą nepamiršote užeiti į paltą ir paklausti, kaip jaučiuosi. Ačiū už atsakomybę, kruopštumą, visas suteiktas žinias, už nuostabią šypseną. Jūs – auksinis, aukinių rankų žmogus. Sėkmės sunkiame darbe ir asmeniniame gyvenime. Negaliu pamiršti šiltų, gerų žodžių visoms slaugytojoms už jų kruopštumą, atidumą, kantrybę.

Pagarbiai

V. K.


2019-02-12

Esu dėkinga Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus personalui, o labiausiai – kineziterapijos salės darbuotojui Mangirdui, kuris ypač stengėsi profesionaliai atlikti savo darbą.

Pagarbiai

M. Č.


2019-02-12

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Aidainui Preikšaičiui už atliktą sudėtingą galvos operaciją. Esu dėkingas ir visam šio skyriaus personalui, prisidėjusiam prie gydymo ir slaugymo.  

Pagarbiai

G. M.


2019-02-12

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gyd. V. Kiedai, gyd. Ž. Račkauskui, rezidentui G. Lukšiui už atliktas operacijas, priežiūrą, profesionalų gydymą, jautrų ir žmogišką rūpinimąsi, supratimą, padrąsinančius žodžius.  Linkime stiprybės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

A. D.


2019-02-12

Dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui.

Pagarbiai

B. T.


2019-02-11

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojai V. Baškienei už nuoširdų gydymą, rūpestį, gerą nuotaiką.

Pagarbiai

S. K.


2019-02-11

Noriu padėkoti Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai R. Jomantienei ir visam personalui už nuoširdų darbą.

Pagarbiai

A. S. Š.


2019-02-11

Norėčiau širdingai padėkoti Akių ligų gydytojai Rūtai Žuklytei, taip pat slaugytojai  Danutei Baranauskienei už puikiai atliktą operaciją. Esu labai dėkinga už aukšto lygio profesionalumą, nuoširdumą ir puikiai atliktą darbą. Daktarė Rūta Žuklytė  ne tik puikiai atliko savo darbą, bet ir nuoširdžiai rūpinosi mano savijauta po operacijos. Buvau sužavėta jos gerumu ir nuoširdžiu paprastumu.

Pagarbiai

J. Š.


2019-02-11

Už dėmesingumą ir profesionalumą reiškiu nuoširdžią padėką gydytojai ir Akių ligų skyriaus vadovei Jūratei Sveikatienei ir, žinoma, visam jos kolektyvui. Jūs charizmatiška ir šauni gydytoja. Nuoširdi mano padėka už Jūsų kompetenciją ir pastangas! Linkius Jums sveikatos ir didelės profesinės sėkmės.

Pagarbiai

E. B.


2019-02-11

Esu dėkingas Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams, ypač Vaidai Baškienei, už rūpestingumą, gydymą, dėmesį žmogui.

Pagarbiai

Ž. V.


2019-02-11

Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio gyd. I. Ševcovai, slaugytojoms ir visam kitam personalui.

Pagarbiai

V. T.


2019-02-11

Noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II poskyrio personalui.

Pagarbiai

V. V.


2019-02-11

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Orest Grigėnui už atliktą operaciją. Taip pat nuoširdų ačiū tariu mane prižiūrėjusiam slaugytojų kolektyvui.

Pagarbiai

V. K.


2019-02-11

Už malonų aptarnavimą dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms Giedrei Pociunaitei, Annai Paradnevičienei, Rūtai Rimavičiūtei ir kitoms už mielą bendravimą, šypseną ir grąžintą sveikatą.

Pagarbiai

N. C.


2019-02-11

Už gydymą, nuoširdų rūpestį dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gyd. V. Kiedai ir visam skyriaus personalui.

Pagarbiai

F. M.


2019-02-11

Esu dėkinga visam Akių ligų skyriaus personalui, o ypač skyriaus vedėjai gyd. Jūratei Sveikatienei. Tai gydytoja iš prigimties, mokanti kalbėti korektiškai, taktiškai, išmananti savo darbą, gebanti įkvėpti vilties. Taip pat dėkoju nuoširdžiosioms šio skyriaus slaugytojoms.

Pagarbiai

D. O.


2019-02-11

Dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus slaugytojai Editai Urbanavičienei bei slaugytojo padėjėjai Irenai Klčkov už švelnumą pacientams, palaikančius žodžius bei atsidavimą.

Pagarbiai

S. B.


2019-02-11

Esu dėkingas I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei už gydymą, gerus patarimus, už jos gerą nuotaiką. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui.  

Pagarbiai

M. M.


2019-02-11

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei už jos dėmesingumą, rūpestingumą ir žmogiškumą. Taip pat dėkoju ir skyriaus vyr. slaugytojai Č. Kislovskai.  

Pagarbiai

T. V.


2019-02-11

Esu dėkinga I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei už nuoširdų darbą ir gebėjimą praskaidrinti nuotaiką. Be to, dėkoju visoms slaugytojoms.

Pagarbiai

R. K.


2019-02-11

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei už profesionalų gydymą ir dėmesį. Taip pat esu dėkinga vyr. slaugytojai Č. Kislovskai ir visam slaugytojų kolektyvui už organizuotą, malonų ir draugišką rūpinimąsi pacientais.

Pagarbiai

N. T.


2019-01-29

Noriu padėkoti Akių ligų skyriaus vedėjai gyd. J. Sveikatienei. Taip pat esu dėkinga slaugytojai L. Rymšienei, slaugytojos padėjėjai R. Kūrbedienei už gerą gydymą, slaugymą, už dėmesį ir šypsenas bei didžiulę kantrybę.

Pagarbiai

8 palatos pacientės


2019-01-29

Nuoširdžiai dėkojame Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gyd. V. Kiedai, taip pat gyd. A. Preikšaičiui, G. Lukšiui, slaugytojoms, jų padėjėjoms už ypatingą rūpestį, už malonų žodį, kurio mums taip reikėjo.

Pagarbiai

J. T.


2019-01-28

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už ištvermę, kantrybę ir geranoriškumą.

Pagarbiai

E. K. L.


2019-01-28

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gyd. R. Jomantienei už gydymą. Taip pat esu dėkingas slaugytojoms už rūpinimąsi manimi, ypač – Elenai, Elvyrai ir Linai. Aš Jūsų neužmiršiu visą gyvenimą.

Pagarbiai

I. S.


2019-01-28

Dėkoju gydytojui E. Kildušiui ir visam Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) personalui už dėmesį, šilumą, už rūpestingumą.

Pagarbiai

G. M.


2019-01-28

Noriu nuoširdžiai padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Šarūnei J. už kruopštų, nuoširdų darbą. Specialistė yra tikrai aukšto lygio. Be to, yra nuostabus žmogus – maloni, rūpestinga.

Pagarbiai

E. K.


2019-01-28

Esu dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojams, slaugytojoms už nuoširdų gydymą, slaugymą, priežiūrą, o taip pat ir gerą maitinimą.

Pagarbiai

A. Z.


2019-01-23

Dėkoju Terapijos skyriaus gydytojui Jurijui Kižlo už tai, kad atsidavę dirbate, gydote tokius sunkius ligonius, bet esate pakantūs, mokantys išklausyti, surandantys tinkamą žodį net tik pacientams, bet ir jų artimiesiems. Dėkoju Jums iš visos širdies.

Pagarbiai

B. V.


2019-01-22

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams, sąžiningai ir iš širdies atliekantiems savo darbą.

Pagarbiai

A. G.


2019-01-22

Dėkoju visai Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus komandai už supratimą ir nuoširdumą.

Pagarbiai

E. K.


2019-01-22

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) medikams už greitai ir kokybiškai atliktas procedūras.

Pagarbiai

L. D.


2019-01-22

Dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už rūpestį. Čia dirba medikai iš didžiosios raidės. Ypatingai dėkoju slaugytojoms: Tatjanai, Lenai ir Violetai.

Pagarbiai

A. S.


2019-01-22

Stacionarinės reabilitacijos skyrius nuostabus. Ačiū jiems visiems.

Pagarbiai

L. L.


2019-01-22

Dėkoju paslaugiam ir maloniam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui. Taip pat esu sužavėta šiame Ligoninės skyriuje esančia tvarka.

Pagarbiai

L. J.


2019-01-18

Labai esu patenkinta Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) darbuotojų darbu.

Pagarbiai

A. S.


2019-01-16

Dėkoju Terapijos skyriaus gyd. J. Kižlo, visam medicinos personalui už grąžintą sveikatą, rūpinimąsi. Linkiu Jums visiems sveikatos!

Pagarbiai

E. G. Ž.


2019-01-16

Labai dėkoju Akių ligų skyriaus vedėjai gyd. Jūratei Sveikatienei už sėkmingai atliktą operaciją. Noriu padėkoti personalui už rūpestį ir gerą nuotaiką.

Pagarbiai

A. L.


2019-01-16

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus gydytojui E. Kovaliūnui, J. Sveikatienei, slaugytojoms L. Lisovskajai, O. Ginčytei, V. Pažūsienei. Nuoširdžiai dėkoju už ligoniams skiriamą dėmesį.

Pagarbiai

J. M.


2019-01-15

Esu sužavėtas Akių ligų skyriaus personalu: gydančiai gydytojais, slaugytojomis, jų padėjėjomis bei visu kitu personalu. Reiškiu šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius už profesionalumą, rūpestingumą. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo ir žmogiškumas, jautrumas, rūpestingumas, dėmesingumas.

Pagarbiai

J. M.


2019-01-11

Noriu padėkoti Terapijos skyriaus vedėjai Nijoliai Tarasevič, taip pat už gerą priėmimą, gydymą gydytojai Alai Tiutnevai, kuri savo malonia šypsena, švelnų išmintingą pokalbį, supratimą, užuojautą. Taip pat esu dėkinga slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios labai malonios, atsidavusios savo darbui. Visiems skyriaus darbuotojams dėkoju už Jūsų sunkų darbą, už jų šypsenas.

Pagarbiai

V. P.


2018-01-11

Dėkojame Planinės pagalbos skyriuje dirbančiam gydytojui R. Lukaševičiui ir visam medicinos personalui už rūpestingą darbą.

Pagarbiai

J. Č.


2019-01-07

Nuoširdžiai dėkojame sausio 6 dieną Skubios pagalbos skyriuje dirbusiam gydytojui Raimundui Stasiūnaičiui už suteiktą kvalifikuotą pagalbą, nuoširdumą ir kompetenciją. Lietuvai yra kuo didžiuotis.

Pagarbiai

E. V.


2019-01-07

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už profesionalumą, geranoriškumą, pagarbą, pagalbą ir gerą nuotaiką.

Pagarbiai

R. G.


2018-01-07

Nuoširdžiai dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus personalui už profesionalumą, pareigingumą, nuoširdumą, lankstumą sudarant procedūrų grafikus bei jaukią aplinką.

Pagarbiai

H. K.


2019-01-07

Labai esu dėkingas Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai Kristinai Taminskienei už gerą darbą, gerą širdį, dėmesį, supratimą.

Pagarbiai

O. B.

 

2018 metai

2018-12-31

Gruodžio 28 d. buvau paguldyta į Jūsų ligoninės Neurochirurgijos skyrių ištyrimui. Labai noriu padėkoti profesoriui G. Šustickui  ir Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui A. Širvinskui bei visiems darbuotojams už suteiktą pagalbą. Tai ne tik puikūs specialistai, bet nuoširdūs, jautrūs ir be galo paslaugūs darbuotojai. AČIŪ jiems visiems ir ligoninės administracijai už nuostabius darbuotojus. Laimingų Naujųjų Metų!

Pagarbiai

L. D.


2018-12-31

Reiškiu nuoširdžią padėką Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai gyd. E. Baumilienei ir visam skyriaus personalui už kompetentingą ir nuoširdų darbą.

Pagarbiai

E. Z.


2018-12-31

Noriu nuoširdžiai padėkoti Skubios pagalbos skyriaus gydytojams, slaugytojams ir visam personalui už nuoširdų rūpinimąsi ir atsidavimą.

Pagarbiai

V. S.


2018-12-28

Nuoširdžiausia padėka visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už puikią priežiūrą ir nuoširdų bendravimą.

Pagarbiai

J. B.


2018-12-28

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui A. Preikšaičiui ir jo komandai, sugrąžinusiems mane į gyvenimą be skausmo. Taip pat dėkoju visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms.

Pagarbiai

R. G.


2018-12-28

Noriu padėkoti visiems Psichosomatinių susirgimų skyriaus darbuotojams, atsidavusioms gydytojoms bei psichoterapeutėms. Šis skyrius labai reikalingas. Tikrai padeda sustiprėti bei grįžti į gyvenimą. Naudingas buvo tiek hospitalizacijos laikas, tiek lankytas dienos stacionaras. Ypatingai dėkoju gyd. E. Vidurgirienei bei psichoterapeutėms Audronei ir Virginijai.

Pagarbiai

S. Ž.


2018-12-28

Noriu padėkoti visiems Psichosomatinių susirgimų skyriaus darbuotojams už kantrybę ir supratimą, už gebėjimą išklausyti ir padėti. Ypač dėkoju psichoterapeutėms Audronei ir Virginijai.

Pagarbiai

L. M.


2018-12-27

Esu dėkinga Skubios pagalbos skyriaus medikams už nuoširdžią pagalbą. Nepaisant visų tų laukiančių ir neleidžiančių suabejoti, kad jų problema pati svarbiausia, personalas paslaugus, geranoriškas. Ypač dėkoju gydytojui Pauliui Uksui už profesionalumą.

Pagarbiai

 J. P.


2018-12-27

Norime išreikšti padėką I-ojo Chirurgijos skyriaus vedėjui Algimantui Stašinskui ir jam asistavusiai komandai už profesionaliai atliktą operaciją. Taip pat norime padėkoti šio skyriaus budintiems daktarams ir slaugytojoms už rūpinimąsi ligoniu po operacijos.

Pagarbiai

D. Č.


2018-12-21

Dėkoju profesionaliems Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) gydytojams, puikiai atlikusiems savo darbą. Taip pat esu dėkinga visam personalui už puikų, malonų bendravimą.

Pagarbiai

A. O.


2018-12-21

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriui už įsiklausymą, šiltą bendravimą.

Pagarbiai

J. A.


2018-12-21

Nuoširdžiai dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už gydymą, rūpinimąsi ir pagalbą, atjautą ir įsiklausymą.

Pagarbiai

J. K.


2018-12-21

Nuoširdus „ačiū“ Stacionarinės reabilitacijos skyriui už profesionalumą ir nuoširdumą.

Pagarbiai

J. A. G.


2018-12-21

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už gerai atliekamą darbą, nuoširdumą.  Ypatingą padėką skiriu kineziterapeutų komandai.  

Pagarbiai

J. Č.


2018-12-21

Nuoširdžiai už šiltą ir malonų bendravimą bei profesionalumą dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Redai.

Pagarbiai

V. J.


2018-12-21

Už profesionalų gydymą, dėmesį ir geranoriškumą dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojams, slaugytojoms. Taip pat esu dėkinga Ortopedijos skyriaus vedėjui prof. V. Uvarovui.

Pagarbiai

T. T.


2018-12-21

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai, norėčiau pareikšti nuoširdžią padėką už rūpestį, kuriuo buvau apgaubtas Jūsų vadovaujamoje ligoninėje. Neseniai teko gydyti Akių ligų skyriuje. Manimi rūpinosi gyd. Dalia Žuklytė.

Dėkoju visam kolektyvui ir noriu pabrėžti aukštą medikų profesionalumą ir jautrų, itin žmogišką požiūrį į pacientą. Man teko lankytis daugelyje ligoninių, tačiau tokią teigiamą patirtį patyriau pirmą kartą. Norėčiau palinkėti pacientams visame pasaulyje, kad prireikus jie sulauktų tokio pat dėmesio, kokį patyriau Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Linkiu ištvermės.

Pagarbiai

W. K.


2018-12-21

Didžiausia padėka prof. N. Porvaneckui už profesionalumą, nuoširdumą ir auksines rankas. Taip pat dėkoju visam Ortopedijos skyriaus personalui už pagalbą ir rūpestingumą.

Pagarbiai

E. V.


2018-12-21

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus gydytojui Rimvydui Toločkai, gydytojui anesteziologui Dariui Činčikui, visam operacinės personalui ir slaugytojoms už profesionalumą ir geranorišką požiūrį į pacientus. Stiprybės ir sveikatos visiems. Sėkmės Naujaisiais!

Pagarbiai

D. G.


2018-12-20

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už gydymą, puikią priežiūrą, už darnų darbą ir atsidavimą savo profesijai. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gydytojui Žydrūnui Račkauskui už jo profesionalumą, kantrybę ir išskirtinį dėmesį. Būkite visi sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti likimo nuskriaustiesiems.

Pagarbiai

V. K.


2018-12-20

Noriu nuoširdžiai padėkoti Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus II poskyrio gydytojams ir visam personalui už darbą, pastangas, profesionalų gydymą ir geranoriškumą.

Pagarbiai

F. U.


2018-12-20

Ačiū visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, atsidavimą darbui.

Pagarbiai

R. V.


2018-12-19

Dėkoju Planinės pagalbos skyriuje dirbančiai gydytojai dr. Ingai Slautaitei už nuoširdumą, išskirtinį dėmesį, geranorišką išklausymą. Gydytoja, nepaisydama savo darbo laiko, skyrė visą įmanomą dėmesį pacientams. Esu patenkinta gydymo rezultatais

Pagarbiai

V. S.


2018-12-19

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui už kvalifikuotą darbą ir puikią priežiūrą. Ypač dėkoju gyd. G. Strazdui ir malonioms slaugytojoms.

Pagarbiai

B. R.


2018-12-19

Balti chalatai, vaistai, lašelinės, operacinės, skausmas… bet ir viltis gyvena greta. Dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojams ir slaugytojams.

Pagarbiai

N. P.


2018-12-18

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Daivai Kurkutienei, slaugytojai A. Slavinskienei ir visam puikiam personalui už profesionalumą, atsakingą požiūrį į ligonių problemas, nuoširdų bendravimą, rūpestingumą. Norėčiau visiems palinkėti kantrybės ir stiprybės sunkiame darbe.

Pagarbiai

G. N.


2018-12-17

Dėkoju prof. N. Porvaneckui ir gyd. R. Zagorskiui už profesionalumą ir nuoširdumą. Taip pat esu dėkinga slaugytojai A. Šukelienei ir visam Ortopedijos skyriaus personalui už dėmesį ir geranorišką požiūrį į pacientus.

Pagarbiai

G. K.


2018-12-17

Už profesionalų gydymą, už dėmesį, geranorišką požiūrį į pacientus reiškiu padėką gydytojui Valdui Prišmantui ir visam Ortopedijos skyriaus personalui. Taip pat didžiulė padėka Ligoninės Maitinimo skyriui.

Pagarbiai

R. G.


2018-12-17

Noriu padėkoti Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui už kantrybę. Ypač esu dėkinga slaugytojai Irinai bei jautriausias ir stebuklingiausias rankas turinčiam gyd. G. Strazdui. Taip pat didžiausias „ačiū“ už nepaprastai skanų maistą – dėkoju direktoriui dr. A. Pamerneckui už tai – kova buvo to verta.

Pagarbiai

A. B.


2018-12-17

Už kantrybę, nuoširdumą, profesionalumą dėkojame visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Visa Jūsų komanda ypač šauni, puikiai dirbantis.

Pagarbiai

L. B.


2018-12-14

Noriu padėkoti Akių ligų skyriaus gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei už atliktą operaciją, kuria esu labai patenkinta, taip pat už dėmesį, palaikymą ir, žinoma, auksines rankas.

Pagarbiai

J. B.


2018-12-14

Esame dėkingi Traumatologijos skyriaus darbuotojai Justinai Norušaitytei už gerą darbą, malonų ir kokybišką aptarnavimą. Linkime kantrybės atliekant labai reikalingą darbą.

Pagarbiai

34 palatos pacientai


2018-12-14

Esu nepaprastai dėkingas Akių ligų skyriaus gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei už sėkmingai atliktas operacijas. Sužavėjo gydytojos profesionalumas, dalykinis bendravimas, nuoširdus rūpinimasis. Dėkoju gydytojai už žmogiškumą, šilumą ir atsakingai atliekamą darbą. Linkiu geriausios sėkmės.

J. P.


2018-12-13

Esu dėkingas I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus visam kolektyvui už gerą gydymą, priežiūrą, supratingumą ir ypatingą švarą.

Pagarbiai

R. J.


2018-12-12

Labai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus visam kolektyvui už nuoširdų, puikų, profesionalų darbą ir visokeriopą paramą besigydant šiame skyriuje. Dėkoju gydytojai Vaidai Baškienei už suteiktą gydymą, nuoširdų bendravimą bei konsultacijas. Labai gerą įspūdį paliko vidaus tvarka, švara.

Pagarbiai

G. Š.


2018-12-12

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) registratorei Alesei Janulevičienei už greitą registraciją pas gydytoją.

Pagarbiai

R. K.


2018-12-12

Esu dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už suteiktą reikiamą pagalbą bei gydymą: skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei, gydančiai gydytojai Vaidai Baškienei, kineziterapeutei Redai. Taip pat slaugytojoms: Aušrai, Veslavai, Jelenai, Tatjanai, Violetai ir kitoms bei slaugytojų padėjėjoms už rūpestingą priežiūrą.

Pagarbiai

O. M.


2018-12-11

Labai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojams už profesionalumą, supratimą, nuoširdumą ir gerą aurą.

Pagarbiai

M. O.


2018-12-10

Lenkiu galvą didelės pagarbos vertam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Raubai ir kartu dirbusiems gydytojams: Evelinai Aidukaitei, Karoliui Baužiui už suteiktą galimybę toliau džiaugtis gyvenimu. Tokie gydytojai turėtų būti pripažinti geriausiais Lietuvoje. Be galo esu dėkinga ir vyr. slaugytojai Linai Stambrauskienei bei slaugytojoms: Jolitai Šimaitienei, Natalijai Kremanskajai, kurių šiluma ir didžiulė meilė žmogui suteikia stiprybės kovoti su esama padėtimi. Už nuostabų rūpinimąsi noriu padėkoti ir kitoms slaugytojoms: Jolantai Dudenienei, Raimondai Lunaitei, Daliai Viskantienei, Tatjanai Gudanec, Svetlanai Dudinskajai. Taip pat ir slaugytojų padėjėjoms: Birutei Jurevičienei, Stanislavai Gornotkevič, Lilijai Matiušovai bei kineziterapeutei Rūtai Švabauskienei.

Be to, reikšiu didžiulę padėka gydytojui Osip Mackin ir  Hiperbarinės oksigenacijos poskyrio darbuotojoms – Liudai Ratkienei ir Aldonai Bogdziul.

Pagarbiai

E. P.


2018-12-10

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už sėkmingą operaciją, už skirtą dėmesį ir rūpestį, už profesionalumą… Taip pat esu dėkinga ir visam Ginekologijos skyriaus personalui – visi nuoširdūs ir rūpestingi.

Pagarbiai

I. Ž.


2018-12-10

Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą kokybišką reabilitaciją Ambulatorinės reabilitacijos skyriui, už gerą žodį, pamokymus, suteiktas paslaugas, už šypsenas ir geras nuotaikas.

Pagarbiai

O. B.


2018-12-10

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Gyčiui Šustickui už suteiktą gydymą, už galimybę judėti be lazdos, už nuoširdumą, kantrybę. Taip pat esu dėkingas visam skyriaus personalui už dėmesį, paslaugumą ir geranoriškumą. Dėkoju ir už nuostabų, sotų, gausų maistą.

Pagarbiai

B. G.


2018-12-10

Ginekologijos skyriuje teko gydytis jau antrą kartą. Visada maloniai nuteikia puikus skyriaus darbo organizavimas, profesionalūs, atjaučiantys, nuoširdūs ir rūpestingi darbuotojai. Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjai už puikią skyriaus aurą. Ligoninės administracija turėtų didžiuotis tokiais darbuotojais.

Pagarbiai

A. Ž.


2018-12-06

Reiškiu padėką ir pagarbą Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojui G. Kiškiui. Ji turi ne tik didžiausią talentą, bet ir Dievo duotas auksines rankas.

Pagarbiai

A. S.


2018-12-06

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei ir viso skyriaus personalui už rūpestingą gydymą. Linkiu Jums sėkmės ir sveikatos.

Pagarbiai

Z. Z.


2018-12-06

Reiškiu didžiulę pagarbą ir dėkingumą visam Krūtinės chirurgijos skyriaus kolektyvui už kantrybę, supratingumą, profesionalumą ir rūpestingumą atliekant savo labai reikalingą darbą.

Pagarbiai

A. S.


2018-12-06

Esu dėkinga I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei už gerą gydymą, už jos šypseną, supratimą. Taip pat dėkoju ir visam skyriaus kolektyvui už gerą priežiūrą.

Pagarbiai

M. S.


2018-12-06

Dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už malonų bendravimą, rūpestį, šiltą priėmimą, dėmesingumą.

Pagarbiai

J. R.


2018-12-06

I Neurologijos su smegenų kraujotakos skyriaus kolektyvas – tikri profesionalai, žmonės, atliekantys savo darbą su meile ir atsakomybe.

Pagarbiai

V. K.


2018-12-06

Nuoširdžiai dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Nuoširdus bendravimas, profesionalūs patarimai ir veiksmai suteikė naujų vilčių.

Pagarbiai

V. R.


2018-12-05

Noriu padėkoti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gyd. Justinai Vaičiulėnaitei už jos gebėjimą organizuoti ir už puikiai atliktą operaciją.

Pagarbiai

A. Č.


2018-12-04

Reiškiu nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai D. Kurkutienei, taip pat visoms skyriaus slaugytojoms už profesionalumą, nuoširdumą, nepriekaištingą gydymą bei slaugymą.

Pagarbiai

G. Č.


2018-12-03

Nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojai pulmonologei Giedrei Grigienei už kvalifikuotai suteiktą pagalbą, rūpestingai atliktą apžiūrą, malonų ir šiltą bendravimą bei suteiktą konsultaciją dėl tolimesnio gydymo.

Pagarbiai

G. B.


2018-12-03

Nuoširdžiai dėkoju Terapijos skyriaus gydytojai Alai Tiutnevai už profesionalumą, paprastumą, rūpestį.

Pagarbiai

G. B.


2018-11-30

Tariu ačiū Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gyd. A. Žymantaitei ir visai mane gydžiusiai komandai. Grąžinot man ne tik sveikatą, bet ir gerą nuotaiką. Vertinu, kad ne tik esate profesionalai, bet ir mylite savo darbą.

Pagarbiai

I. L.


2018-11-30

Kai gimsta geri jausmai, reikia dalintis… Dalinuosi: teko kreiptis pagalbos į Respublikinės Vilniaus universitetinė ligoninės Skubios pagalbos skyrių. Dėkoju už operatyvų darbą registratūros darbuotojams, ortopedui traumatologui Jonui Rimkui ir medicinos personalui.  

Pagarbiai

R. K.


2018-11-30

Labai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Rakauskienei už profesionalumą, nuoširdumą, supratimą ir, svarbiausia, už tai, kad kaskart padeda pagerinti sveikatą. Taip pat noriu padėkoti vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už puikiai skyriuje organizuotą darbą.

Pagarbiai

R. M.


2018-11-29

Dėkoju visam Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus II poskyrio personalui už priežiūrą, gydymą ir kultūringą aptarnavimą.

Pagarbiai

M. Z.


2018-11-29

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus daktarei I. Šitkauskienei už gerą gydymą. Taip pat esu dėkinga slaugytojoms už puikią priežiūrą.

Pagarbiai

A. B.


2018-11-29

Noriu nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už puikų darbo organizavimą, pacientams skiriamą dėmesį.

Pagarbiai

T. L.


2018-11-29

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I. Rakauskienei už nuoširdų darbą ir atsidavimą savo profesijai, už žmogiškumą ir pasiaukojimą darbui. Linkiu Jums, miela gydytoja, stiprios sveikatos ir kantrybės Jūsų nelengvame darbe.

Pagarbiai

T. L.


2018-11-29

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Daivai Kurkutienei už jos atidumą, nuoširdumą ir profesionalumą. Taip pat esu dėkinga vyr. slaugytojai Č. Kislovskai ir visam gausiam būtiui slaugytojų ir jų padėjėjų. Ačiū visam personalui. Linkiu sėkmės, kantrybės, sveikatos.

Pagarbiai

L. B.


2018-11-29

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai A. Žymantaitei už tikrą, nuoširdų rūpestį savo pacientais.

Pagarbiai

V. K.


2018-11-29

Noriu padėkoti Ginekologijos skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį ir profesionalią pagalbą. Ypač esu dėkinga skyriaus vedėjai gyd. Linai Lenkutytei-Matkevičienei už atliktą operaciją bei palaikymo, paskatinimo žodžius.

Pagarbiai

M. J.


2018-11-28

Labai norime padėkoti už puikų gydymą ir operaciją, kurią taip profesionaliai atliko Neurochirurgijos skyriaus vedėjas gyd. Vladislavas Kieda ir jo komanda.

Pagarbiai

J. M. su šeima


2018-11-26

Dėkojame Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už gerą gydymą, švelnias rankas ir gražias šypsenas.

Pagarbiai

I. V., V. Ž.


2018-11-23

Nuoširdų ačiū tariu Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus šauniam kolektyvui už suteiktą pagalbą. Likau maloniai nustebinta čia dirbančio medicinos personalo profesionalumu, nuoširdumu, jų noriu padėti.

Pagarbiai

L. D.


2018-11-23

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai A. Žymantaitei, kuri mane maloniai priėmė, nuramino ir paskyrė procedūras, dėl kurių šiandien geriau jaučiuosi.

Pagarbiai

L. D.


2018-11-23

Esu dėkingas visam Terapijos skyriaus personalui, gydžiusiam, prižiūrėjusiam, slaugiusiam, maitinusiam viso gydymo metu. Linkiu visiems geriausios sėkmės tolimesniuose darbuose.

Pagarbiai

V. U.


2018-11-23

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui G. Terbertui ir visam šio skyriaus personalui už atliktą operaciją, profesionalumą ir rūpestį. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė turi tokius nuostabius specialistus.

Pagarbiai

A. K.


2018-11-20

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kolektyvui už nuoširdumą, gerumą, profesionalumą. Dėkoju daktarėms Kristinai, Reginai, Astai, logopedei Ritai, kineziterapeutui Artūrui, masažuotojui Dariui, ergoterapeutei Editai ir psichologėms Violetai ir Gintarei, taip pat socialinei darbuotojai Eglei bei visiems kitiems, kurie padėjo atgauti jėgas ir sveikatą.

Pagarbiai

E. J.


2018-11-20

Ačiū Jums, Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ darbuotojai, už Jūsų dėmesį, nuoširdumą, gerumą. Daugiau tokių medikų.

Pagarbiai

I. I.


2018-11-20

Mieli Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ darbuotojai, nuoširdžiai dėkoju už Jūsų auskines rankas, mielas šypsenas, šiltus žodžius, kurių negailėjote. Linkiu ir toliau Jums visiems būti „perliukais“ savo darbe.

Pagarbiai

V. Ž.


2018-11-20

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ III korpuso medicinos personalui už nuoširdžią pagalbą, šypsenas. Linkiu ir toliau išlikti tokiais.

Pagarbiai

Z. R.


2018-11-20

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ gyd. Ugnei Motiejūnieni ir visam medicinos personalui už dėmesį, rūpestingumą. Sėkmės Jums, kantrybės darbe!

Pagarbiai

A. K.


2018-11-20

Dėkoju operaciją atlikusiam gydytojui Broniui Bockui, gydytojai anesteziologei-reanimatologei Aušrai Gujytei-Čižauskienei ir visai operacinės komandai. Norėčiau išreikšti didelę padėką šiems gydytojams už profesionalumą, dėmesingumą, žmogiškumą, malonų ir nuoširdų bendravimą. Džiugu, kad ligoninėje dirba tokie specialistai. Linkiu sveikatos ir sėkmės profesinėje veikloje.

Pagarbiai

P. J.


2018-11-16

Malonu matyti darbuotojus, išmanančius ir mylinčius savo darbą, mokančius paprastai, dėmesingai ir pagarbiai bendrauti su ligoniais, operatyviai organizuoti tyrimus. Tokiomis savybėmis pasižymi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Jolanta Kovalevskienė – ačiū už profesionalumą, nuotaiką ir šilumą. Taip pat dėkoju vyr. slaugytojai Česlavai Kislovai už nepaprastą dėmesingumą ir žmogišką šilumą, suteiktą pagalbą.  Be to, dėkoju slaugytojoms laurai Skiemundrytei ir Natalijai Rackevič už gebėjimą kruopščiai atlikti savo pareigas. Esu dėkinga visam šio skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

M. M.


2018-11-16

Nuoširdžiai dėkoju Terminių traumų skyriaus vedėjui Vytautui Vaitkui, gyd. Indrei Kuropatkinaitei, taip pat Ramunei Viduto ir Lilijai Petuchovai už šiltus palaikymo žodžius bei visam skyriaus personalui už rūpestingą gydymą ir išsaugotą viltį.

Pagarbiai

D. Š.


2018-11-16

Noriu nuoširdžiai padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui G. Terbetui už puikiai atliktą sudėtingą operaciją. Už rūpestingumą taip pat dėkoju slaugytojai Jolitai Ridikaitei bei slaugytojos padėjėjai Jekaterinai. Buvau nustebintas kokybišku ir skaniu maistu bei Ligoninėje veikiančia pacientų guldymo tvarka.

Pagarbiai

V. L.


2018-11-16

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus gydytojai L. Arbatauskytei už rūpestį, norą padėti. Taip pat dėkoju slaugytojoms L. Lisovskai ir D. Baranauskienei.

Pagarbiai

G. L.


2018-11-14

Atvykau į Skubios pagalbos skyrių, kur mane apžiūrėjo gydytojas Romaldas Masalis ir slaugytoja, kurios vardo, deja, nepamenu. Aptarnavimas buvo labai šiltas, draugiškas, tokio net nesitikėjau. Buvau rūpestingai apžiūrėta, išklausyta ir paskui palydėta iki kito daktaro kabineto.

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojas Tomas Jakštas taip pat maloniai nustebino – labai aiškiai, tiksliai ir rūpestingai atliko visą procedūrą, suteikė daugiau informacijos, nei buvo prašoma – tas taip pat labai paglostė širdį, nes pasijauti, kad esi reikalingas ir iš tiesų rūpi.

Kuo daugiau tokių rūpestingų gydytojų, tuo mažiau baimės būtų pas juos eiti.

Pagarbiai

G. S.


2018-11-14

Noriu padėkoti visam Akių ligų skyriaus personalui už rūpestingumą ir reikalingą pagalbą.

Pagarbiai

V. V.


2018-11-14

Gerb. direktoriau, reiškiu nuoširdžią padėka Jums už puikiai suburtą gydytojų kolektyvą.

Gydytojas urologas Ignas Lukošius atliko akmenų šalinimo operacija  mano  Tėčiui. Iš karto po operacijos tėtis jautėsi puikiai (kaip ir dabar). Tai pasako apie profesionaliai atliktą gydytojo Igno Lukošiaus ir jo padėjėjų darbą.

Tai ne pirmas kartas kai man artimi žmonės operuojami Jūsų ligoninėje ir nuolat susiduria su gydytojų profesionalumu. Ačiū.

Pagarbiai

M. R.


2018-11-13

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikiamis skyriaus vedėjui A. Vilimui už gerą gydymą, rūpestį ir suteiktą profesionalią pagalbą. Taip pat esu dėkinga ir visam šio skyriaus personalui už profesionalulų aptarnavimą ir kantrybę. Vyr. slaugytojai Č. Kislovai  dėkoju už puikų darbo organizavimą, gerą komandą, taip pat malonų ir nuoširdų bendravimą. Širdingai dėkoju ir slaugytojoms, o už ypatingą nuoširdumą– slaugytojai Laurai Skiemandvytei.

Pagarbiai

D. A.


2018-11-13

Už nuoširdų rūpestį, pagalbą bei padrąsinimą noriu padėkoti Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojoms R. Volujevič ir E. Krec.

Pagarbiai

I. U.


2018-11-13

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus personalui. Esu dėkinga už profesionalią pagalbą. Ačiū už šypsenas ir gerą energiją.

Pagarbiai

D. K.


2018-11-13

Norėčiau padėkoti visam Urologijos skyriaus personalui, o ypač skyriaus vedėjui dr. Andriui Gaižauskui, anesteziologei Linai, slaugytojai Nedeždai už iš naujo atsiradusias spalvas, pilnavertį gyvenimą, už rūpestį, nuoširdų ir profesionalų gydymą. Ačiū Jums visiems. Linkiu sėkmės.

Pagarbiai

R. J.


2018-11-13

Noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriaus registratūros personalui už empatiją, supratimą priėmimo metu. Taip pat esu dėkinga ginekologei R. Šimkevičiūtei už kruopščią, atsakingą ir rūpestingą apžiūrą, patarimus bei pagalbą. Sėkmės Jums darbe, kuris labai sunkus ir atsakingas. Linkiu visiems sveikatos!

Pagarbiai

J. K.


2018-11-13

Norime padėkoti visam Stacionarinės reabilitacijos skyriui už rūpestį. Linkime, jog toliau gyvuotų toks darnus kolektyvas. Šiluma ir jaukumas atstoja namus. Už paslaugumą ir išsamiai atsakytus klausimus esame dėkingi gyd. R. Jomantienei, kuri atsakingai rūpinasi pacientu. Ačiū Jums.

Pagarbiai

R. S.


2018-11-12

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už dėmesingumą ir supratingumą.

Pagarbiai

J. A.


2018-11-12

Esu dėkinga visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už dėmesį ir gerą nuotaiką, o ypač Jūratei – už gerą širdį ir už tai, kad „pastatė ant kojų“. Ačiū!

Pagarbiai

V. L.


2018-11-09

Gerb. direktoriau, Jūs galite didžiuoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus darbuotojai, o ypač gyd. A. Vilimui, kuris man padėjo ištikus antram insultui. Taip pat dėkoju vyr. slaugytojai Č. Kislovai už ypatingą priežiūrą. Na, o slaugytojai A. Dimitrevai – už visokeriopą pagalbą gelbstint. Visiems tariu ačiū!

Pagarbiai

G. K.


2018-11-09

Dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriui už suteiktą pagalbą. Nuoširdžiausi linkėjimai visiems gydytojams, padėjusiems pasveikti.

Pagarbiai

R. H.


2018-11-08

Noriu pareikšti didžiulę padėką visam Urologijos skyriaus personalui, o ypač skyriaus vedėjui gyd. A. Gaižauskui už rūpestingą ir nuoširdų gydymą. Jūsų visų darnus darbas, maloni šypsena ir švelnios rankos suteikia sveikatą ir norą toliau gyventi. Švieskit ir šildykit visus savo gerumu.

Pagarbiai     

J. P.


2018-11-08

Norėčiau padėkoti I Chirurgijos skyriaus vedėjui A. Stašinskui ir gydytojui Ž Kuliešiui, kurie, esant komplikuotai situacijai, neklausdami nei mano vardo, nei pavardės labai kvalifikuotai ir greitai suteikė man reikalingą pagalbą. Geri Lietuvos medikai.

Pagarbiai     

J. V.


2018-11-06

Ačiū nuostabiems I Chirurgijos skyriaus gydytojams, o ypač gyd. Buckui, kuris atliko operaciją. Tai auksinių rankų žmogus, švelnus, rūpestingas, dėmesingas. Taip pat noriu padėkoti ir prof. G. Brimui ir I Chirurgijos skyriaus vedėjui gyd. A. Stašinskui, kuris iš karto ėmėsi gydymo ir pagalbos teikimo. Taip pat nuoširdų ačiū tariu ir šio skyriaus slaugytojoms.

Pagarbiai

V. K.


2018-11-06

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus gydytojai L. Lapinaitei, atlikusiai operaciją. Tai ypač dėmesinga, rūpestinga ir nuoširdi gydytoja. Noriu pabrėžti, kad visi šio skyriaus darbuotojai puikiai atlieka savo darbą. 

Pagarbiai

S. R.


2018-11-06

Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui G. Šustickui už profesionalumą, atidumą, kantrybę bendraujant su ligoniais ir už požiūrį į atliekama darbą bei žmones.

Pagarbiai

D. Š.


2018-11-02

Kuomet atvykau į Stacionarinės reabilitacijos skyrių, labai bijojau. Bijojau visko – nežinomybės, procedūrų, namų ilgesio. Tačiau tą pačią sekundę Jūs man leidote čia pasijusti kaip namie. Net nemoku apibūdinti Jūsų visų gerumo, žmogiškumo ir nuoširdumo. Jūs esate TIKRI ŽMONĖS. Dėkoju, kad „pastatėte mane ant kojų“ ne tik fiziškai. Linkiu Jums ir Jūsų šeimoms didžiausios laimės.

Pagarbiai

L. K.


2018-11-02

Daug laiko teko praleisti Stacionarinės reabilitacijos skyriuje. Mačiau puikų skyriaus darbuotojų tarpusavio bendravimą ir santykius su pacientais. Širdingai dėkoju už jautrumą, rūpestį, kantrybę, o ypač už profesionalumą gydytojoms ir visai skyriaus bendruomenei. Būkite laimingos!

Pagarbiai

O. R.


2018-10-31

Iš visos širdies dėkoju Akių ligų skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei ir gydytojai Justinai Ignatavičiūtei už aukštą profesionalumą, širdies švelnumą, supratingumą ir pastangas. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų žinias ir meistriškumą.

Pagarbiai

F. I.


2018-10-31

Labai esu dėkinga Akių ligų skyriaus gydytojai Laurai Arbatauskytei už jos švelnumą, gerumą, sugebėjimą elgtis su pacientais. O labiausiai esu dėkinga už jos auksines rankas.

Pagarbiai

S. Ž.


2018-10-30

Dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus medikams už efektyvų gydymą, profesionalumą ir kantrybę bei, žinoma, meilę darbui.

Pagarbiai

J. L.


2018-10-29

Gyvenimas – tarsi fortepijonas… Balti klavišai – tai meilė ir džiaugsmas, juodi – skausmas ir liūdesys. Kad išgirstum tikrąją gyvenimo muziką, turi paliesti ir tuos, ir tuos. Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui, ypač skyriaus vedėjui V. Kiedai, gyd. A. Tamuliui, gyd. R. Vilkauskienei, už rūpestingumą. Linkiu, kad ir toliau visi būtumėte energingi ir sveiki.

Pagarbiai

A. B.


2018-10-26

Gydydamasi Psichosomatinių susirgimų skyriuje gavau kvalifikuotą gydytojų pagalbą. Skyriaus kolektyvas tiesiog nuostabus – negirdėjau nei vieno pikto žodžio ir nemačiau nei vieno pikto žvilgsnio. Ačiū Jums visiems!

Pagarbiai

J. G.


2018-10-23

Reiškiu didelę padėką Terapijos skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už puikų aptarnavimą, šiltus žodžius.

Pagarbiai

S. B.


2018-10-23

Iš visos širdies dėkojame Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) vedėjui Michailui Bravermanui už rūpestingumą, dėmesį, jautrumą, supratimą, nesavanaudišką pagalbą. Būkite mylimas, laimingas, sėkmingas, sveikas, reikalingas.

Pagarbiai

D. R. ir J. L.


2018-10-23

Prašome perduoti padėką I Chirurginio skyriaus chirurgui A. Eigminui už atsidavimą savo darbui, profesionalumą ir geraširdiškumą. Linkime, kad gerbiamas chirurgas būtų pavyzdžiu daugeliui gydytojų.

Pagarbiai

O. R., S. A., R. B., M. S., J. S., V. G.


2018-10-22

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Š. Bogušiui ir slaugytojai J. Radeikaitei už nuoširdų ir sąžiningą savo pareigų atlikimą.

Pagarbiai

R. P.


2018-10-22

Dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojams, atlikusiems operaciją ir visam kitam personalui, prisidėjusiam prie operacijos sėkmės. Taip pat dėkoju slaugytojoms ir jų padėjėjoms už kantrybę. Ačiū Dievui ir ačiū Jums.

Pagarbiai

A. L.


2018-10-22

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriui ir ypač M. Rūdytei už nuoširdumą, dėmesingumą, o svarbiausia – savo darbo išmanymą.

Pagarbiai

L. D.


2018-10-22

Esu dėkingas Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vedėjai, gydytojai S. Strupienei už jos profesionalumą, dėmesį ir žmogiškumą. Jūsų vadovaujamas puikus kolektyvas grąžino man darbingumą, sveikatą.

Ačiū K. Bitinienei, J. Komžaitei, M. Kazačenko, D. Dankšei. Jūsų visų pastangų dėka galiu gyventi be skausmų.

Pagarbiai

T. D.


2018-10-19

Dėl didelių problemų atvykau į Urologijos skyrių, bet nuoširdžių ir savo darbą mylinčių, kompetentingų specialistų dėka buvau išgelbėta ir laiminga grįžtu namo. Didžiausią padėką noriu skirti daktarui S. Gaižauskui. Tegul angelai lydi Jūsų darbus. O visam kolektyvui linkiu didelės sėmės.

Pagarbiai

A. K.


2018-10-18

314 palatos pacientai dėkoja Urologijos skyriui už gerą slaugymą ir gydymą. Ypač esame dėkingi gyd. I. Lukošiui ir O. Chernikov bei slaugytojai V. Šenauskienei.

Pagarbiai

M. G., R. K., A. N., V. S.


2018-10-17

Nuoširdus ačiū visam profesionaliam, nuoširdžiam ir geranoriškam Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ III korpuse dirbančiam personalui. Ypač dėkoju kineziterapeutams Valdui, Sigitui ir Monikai bei Reginai ir masažuotojams.

Pagarbiai

E. M.


2018-10-17

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ III korpuse dirbančiam personalui, o ypač Valdui – už priežiūrą ir gydymą. Duok Jums, Dieve, visiems sveikatos.  

Pagarbiai

M. N.


2018-10-17

Esame labai dėkingi Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ personalui už priežiūrą, rūpestį, gerą žodį, padrąsinimą ir gerą nuotaiką. Linkiu Jums visiems gero darbo ir lengvų pacientų.

Pagarbiai

V. P.


2018-10-17

Dėkoju už nuoširdžią priežiūrą visam nuostabiam Terminių traumų skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

A. Š.


2018-10-16

Širdingai dėkojame visam Neurochirurgijos skyriui už puikų, nuoširdų, atsidavusį darbą, prižiūrint Tėvelį / vyrą. Visiems gydytojams ir slaugytojoms tariame nuoširdų ačiū.

Pagarbiai

J. A. J.


2018-10-16

Noriu nuoširdžiai padėkoti Ginekologijos skyriaus personalui už gerą priežiūrą po operacijos. Visada malonu matyti besišypsančius slaugytojų veidus, kad ir su kokiais norais besikreipčiau. Atskirai noriu padėkoti gyd. R. Kisielienei už nuoširdų bendravimą ir geranoriškumą – nuostabi gydytoja.

Pagarbiai

A. O.


2018-10-16

Nuoširdžią padėką norime išreikšti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimai skyriaus gydytojui Vytautui Lukošaičiui už suteiktą kvalifikuotą ir profesionalią pagalbą. Taip pat dėkojame viso skyriaus personalui už pasiaukojantį darbą, nuoširdžią priežiūrą bei norą išklausyti ir išgirsti kiekvieną pacientą.

Pagarbiai

J. L., J. G., Ž. B.


2018-10-12

Nuostabūs Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ darbuotojai, iš kur jumyse tiek švelnumo ir gerumo. Net nežinau, kaip už jį atsidėkoti, tad tiesiog ant didelio balto lapo rašau žodį „Ačiū“.

Pagarbiai

E. Č.


2018-10-12

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ personalui už sveiktos grąžinimą, už suteiktą pagalbą, kad galėčiau vaikščioti ir dirbti. Ypač esu dėkinga D. Brazauskienei, kurios švelnios rankos, išimtis padeda man nepalūžti ir judėti.

Pagarbiai

R. M.


2018-10-12

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kineziterapijos gydytojams už nuostabų gydymą, bendravimą.

Pagarbiai

K. K.


2018-10-12

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ darbuotojams už stebuklingas rankas ir jautrią širdį, už kvalifikuotą pagalbą, už pagarbų, kantrų elgesį. Ypatingą padėką skiriu gyd. Astai Zaronskienei, kineziterapeutei  D. Brazdauskienei, kitiems specialistams – G. Urbonaitei, G. Blusevičiūtei, R. sabonytei, E. Kašincevaitei.

Pagarbiai

N. K.


2018-10-12

Dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kineziterapeutei Odetai Kačinskaitei, vedusiai  užsiėmimus vertikaliosiose voniose. Esame sužavėti jos darbu. Labai dėkojame.

Pagarbiai

R. S.


2018-10-12

Į Stacionarinės reabilitacijos skyrių patekau po sąnario keitimo operacijos. Reabilitacijos metu gyvenimo sąlygos buvo geros, personalas paslaugus ir dėmesingas. Šiuo metu esu beveik sveikas – vaikštau be ramentų, laisvai lipu laiptais. Už tai esu dėkingas visam personalui.

Pagarbiai

A. Š.


2018-10-12

Noriu padėkoti Kristinai Bitinienei už empatiją, dėmesingumą bei profesionalumą.

Pagarbiai

L. D.


2018-10-12

Gydžiausi Stacionarinės reabilitacijos skyriuje . Esu dėkinga visiems šio skyriaus darbuotojams už rūpestingumą, slaugą, malonų aptarnavimą. Nors matosi, kad personalas, dirbantis visą parą, pavargęs, tačiau iš darbuotojų veidų šypsena nedingsta. Linkiu skyriaus darbuotojams sėkmės ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

G. K.


2018-10-12

Aš labai patenkinta Stacionarinės reabilitacijos skyriaus suteiktomis paslaugomis. Žmonės čia, kaip Dievo siųsti. Personalo santykiai su kiekvienu ligoniu labai geri. Labai ačiū visiems darbuotojams už gerumą ir rūpestį. Važiuoju namo su pakilia nuotaika.

Pagarbiai

I. P.


2018-10-11

Visos šeimos vardu dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus specialistams už nuoširdų aptarnavimą, profesionalumą.

Pagarbiai

V. S.


2018-10-10

Esu dėkinga Planinės pagalbos skyriuje dirbančiai akių ligų gydytojai R. Žuklytei ir slaugytojai E. Kazarinai už profesionalią ir išsamią konsultaciją, suteiktą informaciją bei išsamų ištyrimą, rekomendacijas. Apsilankymas Ligoninėje buvo labai malonus, darbuotojai kompetentingi, besišypsantys.

Pagarbiai

K. V.


2018-10-09

Dėkoju I Chirurgijos skyriaus gydytojai Loretai  Lapinaitei už nuoširdų, dėmesingą ir labai šiltą požiūrį į pacientą. Malonu, kad yra puikių ir pasiaukojančių gydytojų.

Pagarbiai

Z. S.


2018-10-08

Dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už dėmesį, malonų elgesį ir kantrybę.

Pagarbiai

G. C.


2018-10-05

Į RVUL atvykau ypač sunkios būklės. Čia mane sutiko jautrūs, nuoširdūs darbuotojai, gavau profesionalią pagalbą. Nuoširdžiai dėkoju Planinės pagalbos skyriaus vedėjui gyd. M. Bravermanui ir jautriai ir kompetentingai gydytojai ginekologei S. Rašimienei, atlikusiai sėkmingą operaciją. Taip pat dėkoju gydytojoms Ž. Steponkutei ir R. Kiselienei, suteikusioms man didelį dėmesį. Negaliu nepadėkoti ir visam Ginekologijos skyriaus personalui. Nuolat jaučiau jų rūpestį, supratimą, užuojautą.

Pagarbiai

V. L.


2018-10-05

Nuo rugsėjo 17 d. iki spalio 5 d. gydžiausi Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje. Man buvo atlikta įvairių procedūrų. Visose džiugino atliktų procedūrų teigiamos poveikis, kurių metu vyravo jauki atmosfera. Visur jautėsi ramus, be sumaišties darbas. Be abejonės, sveikimą gerai veikė ir specialistų veiduose nuolat spindinti šypsena. Tad širdingai dėkoju visiems čia sutiktiems gėrio ir patirties kupiniems žmonėms už atgautą sveikatą.

Pagarbiai

A. G.


2018-10-05

Mielas gydytojau, Giedriau Vaitukaiti, dėkoju už Jūsų kompetenciją darbe. Jūsų profesionalumo dėka sveikata svariai pagerėjo. Dėkinga širdimi tariu Jums ačiū.

Pagarbiai

I. Z.


2018-10-05

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui už profesionalų gydymą, nuoširdumą. Taip pat ačiū tariu ir visam skyriaus personalui, kuris mielas, paslaugus ir profesionalus.

Pagarbiai

E. J.


2018-10-03

Esu be galo dėkinga Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus personalui už šiltą priėmimą, labai gerą aptarnavimą, puikiai atliktas procedūras.

Pagarbiai

A. J. V.


2018-10-03

Ar likimas, ar atsitiktinumas taip lėmė, kad teko gydytis Ortopedijos skyriuje. Esu labai dėkingas visam jo personalui. Esate nuostabūs žmonės, išgydėte ir suteikėte šansą tolimesniam gyvenimui. Ačiū Jums.

Pagarbiai

A. S.


2018-10-03

Esu dėkingas Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams: Daivai, Viktorijai, Janinai, Anai, Jūratei, Mangirdui.

Tolumos, tolumos, platumos, platumos, amžinos amžinu laiko srovenimu, Jūs neaprėpiamos, Jūs neužmatomos, sako, kad Jus ir vadina gyvenimu.

Ačiū Jums visiems, nes Jūsų dėka galiu vėl žingsniuoti po tas tolumas ir platumas – reiškia, normaliai gyventi! Labai man padėjote.

Pagarbiai

A. M.


2018-10-03

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojoms, kineziterapeutėms, prisidėjusioms prie mano sveikimo.

Pagarbiai

V. J.


2018-10-02

Tikriausiai nėra tokių žodžių, kuriais galėčiau išreikšti širdingą dėkingumą medicininiam personalui už jų supratingumą, gerumą ir geranoriškumą kiekvieną dieną vykdant savo profesionalią veiklą Neurochirurgijos skyriuje, kuriant gėrio ir vilties atmosferą. Labai profesionaliai ir atsakingai su manimi elgėsi daktarai: G.Šustickas, O.Grigėnas. Linkiu Jums visiems stiprios sveikatos. Lai Dievas saugo Jus ir Jūsų šeimas.

Su meile ir pagarba

R. A.


2018-10-01

Noriu padėkoti Planinės pagalbos skyriaus vedėjui Michailui Bravermanui, kuris laiku mane nukreipė į Neurochirurgijos skyrių, kuriame man buvo atlikta sudėtinga galvos operacija. Išskirtinė pagarba gydytojui  Gyčiui Šustickui. Rezultatas yra puikus. Ačiū visiems, prisidėjusiems  mane gydant.

Pagarbiai

S. K.


2018-09-28

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus slaugytojos padėjėjai p. Laimai Jakavičienei už rūpestį, pagalbą ir jautrią širdį.

Pagarbiai

O.-D. Š.


2018-09-27

Norėčiau perduoti nuoširdžią asmeninę padėką jūsų gydytojai otorinolaringologei Violetai Pčalinienei. Buvau labai maloniai nustebinta gydytojos profesionalumo, teisingų įžvalgų, o svarbiausia – paprasto žmogiškumo, kuris taip svarbus ir reikalingas visiems, susiduriantiems su sveikatos iššūkiais. Jei tokius medikus ir toliau sutikčiau  valstybinėse įstaigose, tikrai pakeisčiau požiūrį apie visą sistemą. Gerb. Violeta, kuo didžiausios sėkmės Jums ir dar kartą – didelis didelis Ačiū!

Pagarbiai

R. Ž.


2018-09-27

Esu sužavėtas nuostabios Planinės pagalbos skyriuje dirbančios gydytojos Žanetos Palaikienės darbu, elgesiu, profesine patirtimi ir etika atliekant man paskirtus tyrimus. Nuoširdžiai dėkoju šiai gydytojai ir linkiu visokeriopos sėkmės kilniame darbe.

Pagarbiai

K. S.


2018-09-27

Noriu padėkoti Planinės pagalbos skyriuje dirbančiai daktarei Žanetai Palaikienei už jos rūpestingumą, dėmesį mano sveikatai. Ji ne tik atliko tyrimus, bet ir suteikė patarimų, kaip pagerinti sveikatos būklę.

Pagarbiai

B. P.


2018-09-24

Nuoširdžiai dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) vadovui M. Bravermanui už operatyvumą, profesionalumą, o ypač nuoširdumą ir žmogiškumą. Taip pat esu dėkingas gyd. ortopedui traumatologui V. Adomaičiui už atliktą operaciją. Stiprybės, kantrybės ir geros sveikatos Jums!

Pagarbiai

T. V.


2018-09-21

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už suteiktas paslaugas.

Pagarbiai

A. K.


2018-09-20

Gerbiami Psichosomatinių susirikimų skyriaus darbuotojai, džiaugiuosi, kad, ištiktas dvasinės negalios, patekau būtent į Jūsų nuostabaus personalo rankas. Tik Jūsų profesionalumas ir nuoširdus dėmesys leido taip greitai atgauti tiek dvasios pusiausvyrą, tiek fizines jėgas. Atleiskite, kad neminiu visų vardų ir pavardžių ir nenoriu įžeisti, kažko nepaminėdamas, nes visi – gydytojai, slaugytojos ir jų padėjėjos – padarė viską, kad greičiau grįžčiau sveika dvasia į normalų gyvenimą.

Mielos gyd. E. Vidugiriene ir gyd. A. Bakšiene, džiaugiuosi pasitikėjęs Jūsų profesionalumu, į kurį atsakiau nuoširdumu. Atradau savyje, šeimoje tiek neišnaudotų dvasinės atgaivos kampelių, kuriuose sukaupta tiek gėrio jėgų kovai su dažnai „nerožine“ gyvenimo realybe.

Mielos slaugytojos ir jų padėjėjos, Jūsų palaikymas ir profesionalumas dar pagreitino mano sveikimo.

Pagarbiai

A.


2018-09-20

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už rūpestį, globą, gydymą, visokeriopą pagalbą. Esu sužavėta viso šio skyriaus darbuotojų nuoširdumu, gerumu, kantrybe.

Pagarbiai

G. K.


2018-09-20

Dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui V. Alauniui už jo profesionalumą, priežiūrą ir išskirtinį dėmesį ligoniui, glaudų bendradarbiavimą. Taip pat esu dėkinga slaugytojoms ir visiems, prisidėjusiems prie mano sveikimo.

Pagarbiai

R. Z.


2018-09-20

Esu be galo dėkinga visam šauniam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už rūpestingumą, nuoširdumą, atsidavimą savo darbui ir profesionalumą. Linkiu visiems didelės sėkmės darbe ir asmeninės laimės.

Pagarbiai

G. M.


2018-09-20

Su pagarba dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui: vedėjai, gydytojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms. Duok Dieve Jums visiems sveikatos tokiame sunkiame darbe.

Pagarbiai

G. G.


2018-09-20

Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus  personalui ir daktarei K. Noreikaitei, grąžinusiai mane į gyvenimą.

Pagarbiai

V. P.


2018-09-20

Dėkoju Planinės pagalbos skyriaus registratorei Natalijai už malonų bendravimą.

Pagarbiai

G. D.


2018-09-20

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui, ypač reabilitologėms už nuoširdų darbą. Jų dėka galiu rašyti šią padėką!

Pagarbiai

A. B.


2018-09-20

Už priežiūrą, rūpestį ir profesionalumą dėkojame Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

L. J.


2018-09-20

Ačiū tariu visam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui. Jūs nuostabūs!

Pagarbiai

I. L.


2018-09-20

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Račkauskui ir visam medicinos personalui už gydymą ir priežiūrą.

Pagarbiai

L. G.


2018-09-20

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I. Rakauskienei už rūpestingą gydymą, reikiamų vaistų paskyrimą. Taip pat esu dėkinga ir skyriaus vyr. slaugytojai Česlavai ir visam atsidavusiam kolektyvui už jų šypsenas.

Pagarbiai

S. Z.


2018-09-20

Esu dėkinga Skubios pagalbos skyriaus kolektyvui ir ypač gydytojai I. Gvozdovič. Visa su ja dirbusi komanda labai profesionali. Nuoširdus ačiū!

Pagarbiai

S. I.


2018-09-20

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką Neurochirurgijos skyriaus gydytojui G. Šustickui, taip pat Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui A. Širvinskui. Taip pat esu dėkinga slaugytojoms Laimai, Astai Š. ir visiems kitiems, kurie ligos metu mane globojo. Dėkoju ne tik už kvalifikuotą, profesionalią pagalbą, bet ir už šiltus, žmogiškus santykius!

Pagarbiai

L. P.


2018-09-12

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjui ir jo vadovaujamam kolektyvui už gydymą ir priežiūrą. Nuoširdus ačiū.

Pagarbiai

G. A. A.


2018-09-12

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. I. Rakauskienei ir visam skyriaus personalui už kokybišką gydymą ir suteiktas paslaugas. Linkime stiprios sveikatos, stiprybės, kantrybės Jūsų sunkiame darbe. Nuoširdžiai dėkojame.

Pagarbiai

517 palatos pacientės


2018-09-12

Dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai, skyriaus personalui už rūpestingumą, profesionalumą, už gebėjimą pacientui įkvėpti ramybės prieš operaciją. Sėkmės sunkiame darbe!

Pagarbiai

J. V.


2018-09-07

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Račkauskui bei jo komandai už profesionalumą, puikiai atliktą operaciją ir priežiūrą po jos. Prieš operaciją gydytojas supažindino su operacijos eiga, detaliai paaiškino visą gydymo planą ir su šypsena atsakė į visus klausimus, taip nuramindamas mano nuogąstavimus. Gyd. Ž. Račkauskas nuolat skleidžia pozityvią ir gerą nuotaiką, šiltai ir maloniai bendrauja su pacientais bei kitu Ligoninės personalu. Ačiū už profesionalumų, aukščiausio lygio darbą.

Pagarbiai

I. K.


2018-09-07

Dėkojame Neurochirurgijos skyriaus gydytojui G. Šustickui už malonų bendravimą, gydymą ir konsultavimą. Taip pat esame dėkingi slaugytojai Laimutei už pagalbą, malonų bendravimą.

Pagarbiai

A. B.


2018-09-07

Esu labai dėkinga Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Račkauskui, visam aptarnaujančiam personalui už jų atsidavimą darbui, užuojautą ir rūpestingumą. Labai ačiū Jums visiems. Sėkmės darbuose.

Pagarbiai

S. S.


2018-09-07

Norime nuoširdžiai padėkoti Stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už gerumą ir rūpestingumą. Ypač kineziterapeutei Jūratei ir slaugytojai Tatjanai.

Pagarbiai

342 palatos pacientai


2018-09-07

Esu labai dėkingas Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už profesionalumą ir malonų bendravimą, skiriamą laiką ir rūpestį.

Pagarbiai

J. K. Š.


2018-09-07

Didelę padėką noriu išreikšti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutams Dariui Martinkui ir Jūratei Poželienei už profesionalumą, suteiktą pagalbą, paaiškintas gydymo galimybes.

Pagarbiai

V. M.


2018-09-07

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriuje dirbančiai Liudai Kanapeckienei už priežiūrą, supratingumą, profesionalumą. Sėkmės ir ištvermės Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai

V. G.


2018-09-07

Dėkoju Skubios pagalbos skyriaus traumatologams už suteiktą pagalbą!

Pagarbiai

I. R.


2018-09-05

2018 08 31 dieną mano mama kieme krito ir susilaužė ranką. Paskambinau pagalbos telefonu, operatorius nedaugžodžiaudamas paklausė tik adreso, pasakė, kad greitoji atvyks, po to sujungė su greitąja pagalba – specialistė pakonsultavo mane, ką daryti laukiant. Greitoji pagalba atvyko vos po dvidešimties minučių, nors buvo penktadienio popietė ir miete kamščiai. Buvo imobilizuota ranka, suleisti nuskausminamieji, pamatuotas spaudimas. Viskas greitai, mandagiai, profesionaliai. Nuvykome į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę, Skubios pagalbos skyrių – ten vėl operatyviai sutvarkomi dokumentai, atsisveikiname su greitosios darbuotojais ir toliau maloniai stebina greitas, tvarkingas visų padalinių darbas: patekome pas traumatologą 15min. laikotarpyje, du rentgenai, nes lūžis ne visai paprastas – gipsas, nurodymai ir išvykstame namo. Personalas malonus, mandagus, geranoriškas. Žodžiu, į greitąją paskambinau 14:50, o namuose buvome 17:20. Mūsuose lengvai ir greitai svaidomasi pasipiktinimo žodžiais, padėkoti ir pagirti, deja, nelabai skubama, nes taip, atseit, ir turi būti. Taip, mediko darbas sunkus, aš pati džiaugiuosi, kad apsisprendžiau nepasirinkti šios specialybės, nes NE TIEK myliu žmones. Šį darbą galima atlikti profesionaliai, bet abejingai – mums gi teko susidurti su žmonėmis, kurie TIKRAI ne veltui pasirinko šią profesiją – lenkiu galvą.

Pagarbiai

F. D.


2018-09-05

Norėčiau padėkoti visam Ortopedijos skyriaus kolektyvui už profesionalumą, operatyvų darbą, dėmesį, rūpestį, dirbančių žmonių šilumą, meilę ir palaikymą. Ypatingai noriu padėkoti operaciją atlikusiam gyd. Donatui Ulevičiui. Ortopedijos skyrius pats geriausias!

Pagarbiai

V. M.


2018-09-04

Noriu padėkoti gyd. Veslavai  Pavlovskajai, kuri man suteikė visokeriopą medicininę pagalbą, po to, kai rugpjūčio 31dieną buvau atvežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę (dėl laikino atminties praradimo). Gydytoja V.Pavlovskaja man buvo labai maloni, paskyrė visus būtinus tyrimus ir, prieš išleisdama mane namo, pakomentavo jų rezultatus bei patarė, kaip turėčiau elgtis, kad mano atmintis vėl nesušlubuotų. O visą tą laiką iš gydytojos veido neišnyko šilta šypsena.  Neabejoju, kad ir kiti  Jūsų ligoninės gydytojai bei kitas medicinos personalas yra labai aukštų profesinių – moralinių standartų. Tai ir Jūsų intensyvaus darbo ir asmeninio pavyzdžio išdava. Ačiū Jums.

Pagarbiai

A. S.


2018-09-04

Už sėkmingai atliktą operaciją ir gydymą reiškiu padėką gydžiusiems Traumatologijos skyriaus medikams:  gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Mazarevičiui, gydytojui ortopedui traumatologui Aleksui Makulavičiui bei Traumatologijos skyriaus vedėjui dr. Igoriui Šatkauskui.

Taip pat už jautrumą ir profesionalumą dėkoju slaugytojai Boženai Kurkianec, slaugytojos padėjėjai Reginai ir visam Traumatologijos skyriaus medicinos personalui. Būkite sveiki, būkite laimingi savo šeimose. Lai visos traumos Jūsų profesionalumo dėka baigiasi laimingai.

Pagarbiai

D. B.


2018-09-04

Su didžiausia pagarba noriu išreikšti padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už itin profesionalų bei talentingai organizuotą skyriaus slaugytojų darbą, precizišką švarą ir tvarką bendro naudojimo patalpose. Kiekviename žingsnyje pastebimas racionalus skyriaus veiklos sustygavimas, disciplina.  

Pagarbiai

V. S.


2018-09-04

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei už profesionalumą, rūpestingumą, dėmesingumą ir kruopščią priežiūrą.

Pagarbiai

V. S.


2018-09-04

Noriu padėkoti Planinės pagalbos skyriuje dirbančiam gyd. Mindaugui Klingai už gerumą, profesionalumą. Šis gydytojas – tai gydytojas nuo Dievo.

Pagarbiai

G. S.


2018-09-04

Dėkojame Terminių traumų skyriaus vedėjui gyd. V. Vaitkui ir visiems šio skyriaus gydantiems gydytojams už rūpestingumą, už sugrąžintą sveikatą. Taip pat visiems šios skyriaus slaugytojoms, jų padėjėjoms – už gerą priežiūrą, jautrumą, kantrybę. Linkime profesinės sėkmės darbe ir asmeninės laimės gyvenime.

Pagarbiai

32 palatos pacientės


2018-09-03

Nuoširdžiai ačiū tariu Ginekologijos skyriaus vedėjai, gydytojai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už profesionalumą, atsakingą požiūrį į ligonio problemą, nuoširdų bendravimą. Taip pat esu dėkinga viso skyriaus personalui už žmogišką rūpestį, supratimą, geranoriškumą. Linkiu Jums visiems stiprios sveikatos ir Dievo palaimos.

Pagarbiai

V. N.


2018-09-03

Nuoširdžiai dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už gerą priežiūrą, malonų aptarnavimą ir profesionalų gydymą.

Pagarbiai

J. R.


2018-08-31

Nuoširdžiai dėkojame I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui – gydytojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms už rūpestingumą. Ypač nuoširdžią padėką reiškiame gyd. I. Rakauskienei už švelnumą, atsidavimą savo darbui. Linkime Jums sėkmės, ištvermės Jūsų sunkiame darbe

Pagarbiai

516 ir 517 palatų pacientai


2018-08-27

Dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai daktarei L. Lenkutytei-Matkevičienei, atilikusiai operaciją. Jos darbu likau itin patenkinta. Ši gydytoja stipri medikė, ir nuostabus žmogus. Gerėjausi ir viso skyriaus darbu, nes juntama tvarka, dėmesys, atidumas, pagalba pacientams. Norėtųsi padėkoti kiekvienam šio skyriaus darbuotojui atskirai.

Pagarbiai

A. N.


2018-08-27

Dėkojame Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojai Baškienei už profesionalumą, o visam personalui – už geranoriškumą, paslaugumą ir skirtą dėmesį.

Pagarbiai

V. M.


2018-08-27

Dėkojame Skubios pagalbos skyriaus gydytojui E. Palubinskui ir Urologijos skyriaus gydytojui D. Šlaitui už dėmesį, žinias, įžvalgas ir kartu nesuvaidintą jautrumą. Eilinė pacientė, kenčianti nuo skausmų, į kurią įsiklausėte, nenumojote ranka į amžių, pagarbiai apžiūrėjote. Mačiau, koks sunkus Jūsų darbas ir lenkiu galvą prieš tokį pasiaukojimą ir pasišventimą.  Ačiū, kad Jūs esate! Tausokite save!  Telaimina Jus Dievas.

Pagarbiai

D. D.


2018-08-20

Š.m. rugpjūčio 18 d. teko apsilankyti Skubios pagalbos skyriuje. Esu dėkinga visam skyriaus personalui už kokybišką bei greitai suteiktą medicininę pagalbą. Sėkmės darbe.

Pagarbiai

I.K.


2018-08-17

Gerb. ligoninės Direktoriau,

galite pagrįstai didžiuotis Jūsų vadovaujamos ligoninės darbuotojais, kurie taip profesionaliai ir su žmogiška šiluma atlieka savo sunkų ir sudėtingą darbą. Tariame nuoširdžiausią AČIŪ gydytojai gerb. Veslavai Pavlovskajai, kineziterapeutėms Jelenai ir Jurgitai – Jūsų pagalba buvo itin efektyvi ir tikslinga. Didžiulis AČIŪ reabilitologei gerb. D.Mečkauskienei už operatyvumą ir įsiklausymą į mūsų problemą. Pacientas J.K. Jūsų skyriuje praleido apie 2 savaites, ir visuomet jį rasdavome švarų, sutvarkytą. Dėkojame slaugytojoms (med. seserims) ir jų padėjėjoms, kurios iš tiesų visa širdimi yra atsidavę savo darbui, ištikimos Hipokrato priesaikai. Nuoširdžiausias AČIŪ bendrosios praktikos slaugytojoms Anastasijai Dmitrijevai, Violetai Suvorovienei, Anastasijai Jabluninai, Elenai Petrauskaitei, vyresn. slaugytojai Česlavai Kislovskai, slaugytojų padėjėjoms Janinai Maleiko, Danutai Dekan. Mes Jūsų skyriuje pajutome ypatingą dėmesį ligoniui, visa tai, ko ir tikėjomės, ir išsinešame pačią geriausią nuomonę. Te nepailsta Jūsų rankos, te neapleidžia kantrybė, te išlieka Jūsų širdyse užuojauta. Labai prašome Jus, gerb. Direktoriau, pagal galimybes paskatinti šias darbuotojas. Branginkite jas. Ačiū.

P.S. Atsiprašau, jeigu kam nors liko nepadėkota, visas I neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalas – NUOSTABUS!

Pagarbiai

O.K.   


2018-08-17

Nuoširdžiai dėkoju II chirurgijos skyriaus chirurgui Ryčiui Tutkui už nuoširdumą, gerumą, kvalifikuotą darbą suteikiant pirmąją pagalbą. Gydytoją pažįstu jau daug metų. Žaviuosi jo gerumu, nuoširdumu. Taip pat dėkoju visiems II chirurgijos skyriaus darbuotojams, slaugytojams, slaugytojų padėjėjams už švarą, tvarką, gerumą. Taip pat dėkoju, nežinau pavardžių, liepos 23 d. budėjusiam Skubios pagalbos gydytojui bei echoskopiją dariusiam gydytojui (9 kabinetas). Ačiū Jums už viską. Jūs esat nuostabūs gydytojai. Taip pat dėkoju gydytojui Arūnui Lastui už nuoširdumą, gerą širdį ir atjautą žmonėms. Ačiū už gydymą! Gerbiami gydytojai –  Ryti Tutkau, Arūnai Lastai – linkiu Jums, jūsų šeimoms  bei kolektyvui sveikatos, stiprybės. Ačiū už auksines rankas.

Pagarbiai

T.V.


2018-08-16

Reiškiu didelę padėką visam  II chirurgijos skyriui, 8 aukšto, A korpuso personalui, kuris tarnavo man š.m. rugpjūčio 13 – 16 d. su visu nuoširdumu ir atsidavimu. Didelis ačiū ambulatorinės chirurgijos gydytojui Saltanavičiui Robertui ir visai jo komandai operuojant mane. Labai gera priežiūra, aptarnavimas ir skanus maistas.

Pagarbiai

Ingrida


2018-08-10

Tikrai nesitikėjau, kad karštas rugpjūčio dienas praleisiu Neurochirurgijos skyriuje. Esu labai dėkinga už čia man suteiktą pagalbą, slaugą, dėmesį. Už tai norėčiau padėkoti bendrosios praktikos slaugytojai Vilimantei, taip pat jos pagalbininkei, nuostabiai moteriai, kuri laikė už rankos, paguodė … Ačiū, Jums! Stiprybės, kantrybės, sveikatos. Netikėjau, kad šiais laikais yra tokių  atsidavusių žmonių savo tikrai nelengvam darbui. Ministras A.Veryga turėtų didžiuotis, kad dirba tokie nuostabūs medikai!

Pagarbiai

G.S.


2018-08-10

„Turbūt esu ne dėl savęs – esu turbūt dėl ko nors kito“ (J. Marcinkevičius). Tai žodžiai, kuriais norėčiau pradėti savo padėką nuostabiam Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Ž. Račkauskui. Dėkoju jam už operaciją, rūpestį, gerą nuotaiką… Linkiu sveikatos, sėkmės, kad šilta vasara įneštų į gyvenimą dar daugiau žavesio, kelionių ir visko, ko dar trūksta.

Pagarbiai

G. S.


2018-08-10

Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Aidanui Preikšaičiui už profesionalią pagalbą ir malonų bendradarbiavimą, rūpestį ir išskirtinį dėmesį. Linkiu stiprybės ir ištvermės. Taip pat dėkoju šio skyriaus slaugytojoms, ypatingai Marijai ir Augustei, už kantrybę, malonų bendravimą.

Pagarbiai

L. Z.


2018-08-09

Labai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už šiltą ir širdingą aplinką. Nuoširdų ačiū tariu skyriaus vedėjai gyd. J. Paškevičienei.

Pagarbiai

M. S.


2018-08-09

Noriu padėkoti puikiai specialistei, nuoširdžiam žmogui – Kristinai Bitinienei, kuri rūpinasi manimi reabilitacijos metu. Visiems Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams linkiu didžiausios laimės, kantrybės, ištvermės.

Pagarbiai

A. P.


2018-08-09

Dėkoju puikiam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Ypač Kristinai, Justinai, Rūtai, Viktorijai ir Jūratei už puikų darbą su manimi.

Pagarbiai

D. I.


2018-08-03

Praslinko ketvirtis gyvenimo metų, kai nebuvau gimtojoje žemėje. Nepyksta Lietuvos saulė, kad esu Jungtinių Amerikos Valstijų pilietė, šildo pačiais šilčiausiais spinduliais… Nusvirę beržai ridena džiaugsmo ašaras, gegutė kukuoja, kaštonai pasipuošę baltais žiedais, laukai žaliuoja, kvepia Nepriklausoma Lietuva… Norėtųsi cituoti S. Nėries eilėraštį „Koks gražus mažytis mūsų kraštas“.

Išties, Lietuva jau ne mažytis kraštas – iškilo galingi pastatai. Ypač sužavėjo sostinė Vilnius… Galybė darbų padaryta žmonių rankomis, įdėta daug sielos, meilės, patriotizmo. Eilę metų jaučiu nostalgiją Lietuvai. Bet, deja, ne visada būni savo gyvenimo kapitonas…

Išlipus iš lėktuvo po ilgos kelionės taip norėjosi nusiauti batus ir basomis, lyg vaikystėje, praeiti žaliuoju laukų kilimu. Ypač to norėjosi dėl turimų rimtų kojų problemų, kurių negalėjo išspręsti tokia gausybė aukšto lygio profesionalumo medikų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Išties, praėjau kryžiaus kelius, kol atsidūriau Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, pas čia dirbantį gyd. J. Gavelį. Jo rankos tiesiog stebuklingos, padariusios tai, ko gausus būrys medikų taip ir nesugebėjo. Norėčiau, kad visi Lietuvos žmonės, ypač kenčiantys panašius skausmus kaip aš ir nerandantys, kas jiems galėtų padėti, sužinotų apie stebukladarį J. Gavelį. Šis medikas yra pasiekęs profesines aukštumas, stažavosi įvairiose pasaulio valstybėse, sukaupė milžinišką patirtį, tačiau ir toliau aktyviai tobulina įgūdžius gilindamasis į pažangiausius chirurginio gydymo metodus. Be to, gydytojas jaunatviškumo ir energijos pavyzdys mums visiems!

Į Jungtines Amerikos Valstijas grįžtu laiminga ir patenkinta, na, ir, žinoma, dėkinga Dievui ir daktarui J. Gaveliui. Linkiu, kad jo gyvenimas būtų amžinas.

Taip pat ypatingai dėkoju Ramunei Vitlipienei, kuri atsakinga už užsienio piliečių sveikatos draudimą Ligoninėje. Tačiau ne tik… ji rūpinosi ir įkvėpė vilties tiek prieš operaciją, tiek po jos.

Be to, dėkoju daktarui Mantui Juknai, anesteziologei Viktorijai Šnaiderienei ir visai operacinės komandai bei visiems kitiems, prisidėjusiems prie stebuklo, kad šiandien esu sveika. O taip pat ir visai Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriaus personalui, kurie mane itin maloniai globojo. Tegul visi šie medikai, o ypač J. Gavelis ir toliau garsina Lietuvos vardą.

Pagarbiai

J. R.


2018-08-03

Noriu padėkoti daktarei A. Šiatkienei ir visai Konsultacijų centre dirbančiai komandai už nuoširdumą, profesionalumą, priežiūrą prieš ir po tyrimo. Nuoširdus ačiū!

Pagarbiai

A. P.


2018-08-02

Už rūpestingą ir kompetentingą gydymą dėkoju Akių ligų skyriaus gydytojai V. Baškienei. Jau antrus metus gydausi pas šią nuostabią gydytoją ir esu labai patenkinta jos darbu. Taip pat nuoširdžiai dėkoju bendrosios praktikos slaugytojoms: Virginijai, Leokadijai, Onai, Viktorijai, Loretai bei slaugytojų padėjėjoms – Natalijai, Galinai, Elenai, Marijai. Tegul Jus visus lydi laimė, sveikata, tegul lūpose nuolat švyti šypsena.

Pagarbiai

A. P.


2018-08-02

Esu dėkinga Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už atsidavimą, atsakingą ir profesionalų gydymą. Ypač dėkoju gydžiusiai daktarei J. Grebelienei – tai begalinio pasiaukojimo profesijai pavyzdys. Taip pat dėkoju skyriaus vedėjai E. Baumilienei, suteikiančiai kiekvienam ligoniui tikėjimo gydymo sėkme. Tariu nuoširdų „ačiū“.

Pagarbiai

D. P.


2018-08-01

Norėčiau padėkoti visam Urologijos skyriaus personalui ir gydytojui Sergejui Gaižauskui už dėmesingumą ir profesionalumą. Gydydamasis jaučiausi dėmesio centre. Nuoširdžiai dėkoju visiems.

Pagarbiai

V. G.


2018-07-30

Nuoširdžiai dėkoju daktarui Dmitrijui Gorbačevui ir jo komandos nariams už labai rūpestingai, su dideliu profesionalumu atliktą operaciją. Visa medikų komanda operacijos metu dirbo sutartinai, su didžia meile ir pasišventimu. Aš labai sujaudinta šių medikų tarpusavio bendravimo kultūra ir profesionalumu – tai žmonės, gimę šiam kilniam ir labai reikalingam darbui. AČIŪ jiems iš visos širdies.            

Pagarbiai

D. R.


2018-07-27

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos kineziterapeutei Daivai Bičinskaitei už jos nuoširdumą, kompetenciją, humoro jausmą. Linkiu jai išlikti tokiai visada.

Pagarbiai

V. G.


2018-07-27

Esu sužavėtas Ligoninės Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojų nuoširdumu ir noriu padėti. Ypač esu dėkingas Šarūnei Janutėnaitei – labai profesionaliai, išmanančiai specialistei bei užuojautos kupinam žmogui.

Pagarbiai

D. J.


2018-07-26

Norime padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui gyd. Augenijui Vilimui, kuris vadovauja itin kvalifikuotai, profesionaliai medikų komandai. Jiems visiems dėkojame už pasiaukojimą, nuoširdumą, rūpestingumą, supratingumą bei norą visada išklausyti ir padėti ligoniams. Nepaisant to, kad skyriuje itin daug pacientų, personalas viską atlieka paslaugiai, noriai. Taip pat nuoširdžiai dėkojame slaugytojoms, B. Subotkevič, G. Suchorenkovai, R. Daškevičienei ir kitoms skyriuje dirbančioms slaugytojoms bei jų padėjėjoms, ypač N. Raskevič už kantrybę, profesionalumą, pasiaukojimą.

Pagarbiai

531 ir 532 palatų pacientės


2018-07-23

Dėkojame Bendrosios chirurgijos centro vadovui  prof. dr. (HP) G. Brimui, nenuleidusiam rankų ir daugiau nei šešias savaites stebėjusiam ir sudėtinga operaciją atlikusiam mūsų artimajai. Taip pat dėkojame jam asistavusiam chirurgui A. Eigminui, operacijoje dalyvavusiam anesteziologui bei visam I Chirurgijos skyriaus personalui. Ačiū visiems už švelnias, bet tvirtas rankas!

Pagarbiai

J. T.


2018-07-23

Dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui Andriui Šimkui už nuoširdų darbą, rūpestingumą ir profesionalumą. Tikiuosi, atsiras daugiau tokių puikių ir sažiningų gydytojų.

Pagarbiai

V. R.


2018-07-20

Noriu nuoširdžiai padėkoti Ginekologijos skyriaus  profesionaliems gydytojams už jų atsidavimą, atidžią priežiūrą mano ligos metu. Ypač dėkoju gyd. D. Druskiui, priėmusiam mane Skubios pagalbos skyriuje, bei Ginekologijos skyriaus vedėjai L. Lenkutytei–Matkevičienei už jos greitus sprendimus, paramą, žmogiškumą, dėmesį detalėms. Dėkoju už palaikymą gyd. R. Kisielienei ir visam likusiam personalui už atliekamą darbą. Linkiu Jums visiems geros kloties ir daug prasmingų darbų ateityje.

Pagarbiai

D. T.


2018-07-19

Nuoširdžiai dėkoju visam Gineklogijos skyriaus personalui, ypač daktarei L. Lenkutytei-Matkevičienei, taip pat gydytojai anesteziologei-reanimatologei D. Krušaitei. Išties, Jūs visos nuostabios. Taip pat esu dėkinga slaugytojoms ir jų padėjėjoms už auksines rankas ir širdis.

Pagarbiai

N. K.


2018-07-18

Dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojoms Jomantienei ir Baškienei, kineziterapeutei Redai bei visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms, kurios visada dėmesingai ir su šypsena atlieka savo darbą. Linkiu išlikti tokiomis nuoširdžiomis ir ateityje.

Pagarbiai

I. L.


2018-07-18

Noriu nuoširdžiai padėkoti Ūminių apsinuodijimų skyriaus kolektyvui už visą savaitę priežiūros ir pagalbą. Ypač dėkoju skyriaus vedėjai gyd. Gabijai Laubner. Buvo itin sunki sveikatos būklė, o šiuo metu viskas jau žymiai geriau. Ačiū Jums labai!

Pagarbiai

R. A.


2018-07-16

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus specialistėms – Giedrei ir Janinai – už puikų darbą.

Pagarbiai

R. R.


2018-07-16

Nuoširdžiai dėkoju Traumatologijos skyriaus slaugytojai Jelenai Rodinai už profesionalumą, nuoširdų ir mandagų bendravimą su ligoniais, kompetenciją, atjautą ir gerumą, dėmesį. Daug kartų teko lankyti artimą žmogų ir visada stebėjau, kiek rūpesčio, meilės, kantrybės dalina kiekvienam ligoniui J. Rodina. Džiaugiuosi, kad šioje Ligoninėje dirba tokie nuoširdūs savo srities profesionalai, kurie net ir itin sunkiems ligoniniams padeda pasveikti.

Pagarbiai

Ž. R.


2018-07-16

Gerb. Algimantai Pamerneckai, nuoširdžiai dėkojame Jums ir Jūsų vadovaujamos Ligoninės gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui už profesionalumą, išskirtinį dėmesį, kantrybę, aukštą kompetenciją. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tokie puikūs gydytojai garsina Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę ir padeda ligoniams greičiau pasveikti. Meilė, viltis ir tikėjimas telydi Jūsų kilnius darbus.

Pagarbiai

Ž. R. ir L. B.


2018-07-16

Norime padėkoti II Chirurginio skyriaus gydytojui Robertui Saltanavičiui už sėkmingai atliktą operaciją, už jo gerumą, rūpestingumą, patarimus. Taip pat dėkojame visam aptarnaujančiajam personalui, ypač Veronikai, Julei, Marinai, už švarą, tvarką, skanų maistą ir už nepilstančias šypsenas. Linkime visiems darbuotojams sveikatos, stiprybės, Dievo palaimos, nuoširdumo.

Pagarbiai

M. Š.


2018-07-16

Dėkoju slaugytojoms Svetlanai ir Natalijai, kurių tandemas vien savo temperamentu pažadina gyvybines jėgas, o ką jau bekalbėti apie nuoširdų rūpestį. Taip pat dėkoju gydytojams Šukiui ir Gaižauskui už nepagailėtą laiką ir dėmesį.

Pagarbiai

R. O.


2018-07-16

Nuoširdžiai dėkoju Terminių traumų skyriaus vedėjui V. Vaitkui, palatos gydytojai R. Banytei, vyr. slaugytojai J. Lištvan, bendrosios praktikos slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visam kolektyvui už tai, kad padėjo sėkmingai pasveikti, skyrė labai daug dėmesio, bendravo nuoširdžiai, profesionaliai, palaikė. Sėkmės Jums visiems.

Pagarbiai

A. K.


2018-07-12

… mūsų gyvenimas – kaip saulės kelias. Tamsiausiu metu tikrai žinau, kad vėl išaus gera diena… Dėkoju gydytojui Laimučiui Pačkauskui, Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, kineziterapeutei Kristinai, taip pat viso Akių ligų skyriaus slaugytojoms ir padėjėjoms tariu nuoširdų ačiū ir reiškiu didelę padėką.

Pagarbiai

R. V.


2018-07-12

Norėčiau iš visos širdies padėkoti Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei – Matkevičienei bei viso skyriaus ir operacinės darbuotojams už gerą ir profesionalų gydymą, atsakingumą, rūpestingumą ir palaikymą, kai to labiausiai reikia. Visoms labai dėkoju už švarą, tvarką, nuostabią priežiūrą, aktyvų gydymą ir šypsenas.

Pagarbiai

L. P.


2018-07-10

Labai dėkoju man sunkiu metu padėjusiems Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus 2 poskyrio gydytojams, ypač gyd. D. Valaitienei, bei visam pagalbiniam personalui. Ačiū Jums už naują šansą.

Pagarbiai

P. B.


2018-07-09

Nuoširdžiai dėkoju Skubios pagalbos skyriaus slaugytojai J. Altynikovai už profesionalumą, dėmesingumą ir greitą pagalbą.

Pagarbiai

D. L.


2018-07-09

Esu dėkingas Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai už atliktą operaciją ir visam šio skyriaus personalui už atsidavimą savo profesijai.

Pagarbiai

A. S.


2018-07-09

Atvykus į Skubios pagalbos skyrių labai maloniai apžiūrėjo daktaras Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojas E. Kateiva, kuris ir vėliau domėjosi mano tolimesne sveikatos būkle. Gydymą tęsę gydytojai S. Balseris ir A. Jurčiukonienė  kiekvieną dieną įdėmiai sekė mano ligą, teisingai paskyrė vaistus. Šių visų medikų dėka šiandien jaučiuosi sveika ir laiminga. Už nuoširdų gydymą, atsidavimą darbui dėkoju visiems jiems.

Pagarbiai

P. Z.


2018-07-05

Nuoširdžiai už jautrumą ir profesionalumą dėkoju Planinės pagalbos skyriaus (Konsultacijų centro) kolektyvui.

Pagarbiai

T. Z.


2018-07-05

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, taip pat slaugytojoms R. Daškevičienei, B. Subotkevič ir padėjėjai N. Račkevič už dėmesingumą, supratingumą ir kantrybę. Linkiu visiems skyriaus darbuotojams, kad jų nelengvas darbas būtų vertinamas.

Pagarbiai

T. K.


2018-07-04

Dėkoju Urologijos skyriaus darbuotojams už gerą patirtį, už šypsenas, pasitinkančias pacientus, už švelnių žodį prieš operaciją, už jaukią aplinką, skirtą dėmesį. Esate puikus pavyzdys kitiems, tad linkiu sėkmės Jums žengiant šiuo keliu.

Pagarbiai

A. V.


2018-07-04

Nuoširdų ačiū tariu nuostabiam, tačiau kokliam ir be galo gabiam savo srities profesionalui, puikiam Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai ir visam šio skyriaus personalui už jau du kartus padovanotą galimybę laisvai ir be skausmo judėti, kokybiškai gyventi, būti laiminga ir sveika mama, žmona, dukra, drauge… Saugokite savo gerumą kaip negęstantį žiburį nakty, saugokite savo širdį kaip spurdantį paukštį rankoj ir labiausiai saugokite save – kad galėtumėte pakelti, paguosti, sušildyti…

Pagarbiai

E. D.


2018-07-03

Ačiū Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus 2 poskyrio darbuotojams už gerumą. Visada Jus prisiminsim.

Pagarbiai

A. M.


2018-07-03

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms R. Kairevičienei bei A. Statauskaitei už rūpestį, gydymą, slaugą bei gerus žodžius. Visiems skyriaus darbuotojams linkiu sveikatos, energijos ir ištvermės sunkiame darbe.

Pagarbiai

A. Ž.


2018-07-02

Dėkoju dėmesingai, nuoširdžiai gydytojai R. Grinevičienei bei visiems Akių ligų skyriaus darbuotojams. Šiame skyriuje dirbančios slaugytojos visuomet besišypsančios, patariančios ligoniams, rūpestingos. Telaimina Jus visus Aukščiausiasis, būkite sveiki ir laimingi.

Pagarbiai

E. U.


2018-06-29

Norime nuoširdžiai padėkoti II Chirurgijos skyriaus gydytojui Robertui Saltanavičiui už sėkmingą atliktą operaciją, už gydytojo gerumą, rūpestį ir patarimus. Taip pat dėkojame ir visam aptarnaujančiam personalui už švarą, maloniai patiekiamą maistą ir už išdalintas šypsenas. Likime visiems darbuotojams sveikatos, stiprybės, Dievo palaimos.

Pagarbiai

M. Š.


2018-06-29

Nuoširdžiai dėkoju visoms Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už gydymą, malonų bendravimą, patarimus ir pagalbą.

Pagarbiai

K. O. A.


2018-06-28

Dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai Elvyrai Baumilienei už suteiktą pagalbą sunkiu gyvenimo laikotarpiu. Sveikata – brangiausias turtas, tad tokie gydytojai itin reikalingi mums, kai suklumpame….

Pagarbiai

E. V.


2018-06-28

Dėl skausmo ir staiga ištinusios kojos teko kreiptis į Skubios pagalbos skyrių. Mane apžiūrėjo gydytojas chirurgas Edgaras Palubinskas, kuris, įvertinęs žaizdą, pritaikė reikiamą gydymą. Jo efektyvumas ir teigiami rezultatai buvo aiškiai matomi jau sekančią dieną.  Esu dėkingas, kad galėjau sėkmingai praleisti atostogas!

Pagarbiai

R. M.


2018-06-28

Dėkoju Ginekologijos skyriaus gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už gerą priežiūrą, gydymą, nuoširdumą, gerumą ir rankų švelnumą. Išvažiuoju namo su pačiais geriausiai įspūdžiais ir prisiminimais. Linkiu Jums sveikatos ir sėkmės darbe.

Pagarbiai

R. P.


2018-06-25

Dėkojame visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui: gydytojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms už puikų savo darbo atlikimą, už pagalbą sveikstant. Šie žmonės itin šiltai bendrauja su pacientais, todėl sukurta jauki, gydymo įstaigos neprimenanti atmosfera. Taip pat ačiū ir už skanų maistą!

Pagarbiai

B. K.


2018-06-25

Savo ir savo mamos vardu noriu širdingai padėkoti Akių ligų skyriaus gydytojams Robertinui Kuorui ir Raimondai Grinevičienei už visas pastangas, rūpestingumą, aukščiausio lygio profesionalumą bei skirtą dėmesį. Taip pat norime padėkoti ir visoms šio skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Visi Akių ligų skyriaus medikai atlieka savo darbą tiesiog nepriekaištingai, su didele meile savo profesijai ir pacientams. Tikrai retai tenka susidurti su tokiu skyriumi, kur dirba tokie šaunūs medikai. Norisi dėkoti visiems kartu ir kiekvienam atskirai, be jokių išimčių!

Pagarbiai

O. K.


2018-06-25

Dėkoju operaciją atlikusiam Ortopedijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui J. Vaičiuliui ne tik už profesionaliai atliktą sudėtingą operaciją, bet ir už puikią pooperacinę priežiūrą bei man skirtą dėmesį. Taip pat ačiū tariu ir Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gyd. J. Paškevičienei už rūpestį sveikstant po operacijos. Be to, ypatingą ir nuoširdžią padėką siunčiu Stacionarinės reabilitacijos skyriaus slaugytojoms ir visam personalui, kuris nuoširdus, užjaučiantis, įkvepiantis vilties ir tikėjimo ilgame sveikimo kelyje.

Pagarbiai

R. J.


2018-06-22

Dėkoju Ortopedijos skyriaus daktarui Vytautui Rimkui už jo gerą širdį ir auksines rankas.

Pagarbiai

H. P.


2018-06-22

Stebuklai nevyksta savaime, stebuklus darote Jūs, mieli gydytojai ir ištikimieji pagalbininkai slaugytojai. Daug medikų prisidėjo gelbėdami mums taip svarbią vieną gyvybę. Visa širdimi dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos 2-ojo poskyrio kolektyvui už stebuklą – už mano seseriai suteiktą šansą tęsti gyvenimo kelią. Širdingiausias AČIŪ JUMS!

Pagarbiai

R. K.


2018-06-22

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkytei-Matkevičienei ir visam jos vadovaujam kolektyvui.  Man buvo pasiūlytas pats tinkamiausias operacijai būdas, po operacijos buvau atidžiai stebima, o aukšto lygio priežiūrą užtikrino profesionalios slaugytojos.

Pagarbiai

K. V.


2018-06-21

Dėkoju gydytojui chirurgui B. Buckui ir visai I Chirurgijos skyriaus komandai už puikų gydymą ir pooperacinę priežiūrą. Linkiu pasisekimo darbe ir asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

L. K.


2018-06-20

Teko gulėti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės II Chirurgijos skyriuje. Dėkoju abdominalinės chirurgijos gydytojui Rolanui Rinkūnui, kuriam esu dėkinga už žingsnius sveikimo link. Šis gydytojas ne tik paskyrė man tinkamus vaistus, bet ir drąsino kovoti su liga. Taip pat esu dėkinga mane slaugiusiai slaugytojos padėjėjai Marijai Vičinskajai, kuri visus darbus atlikdavo su šypsena – tiesiog auksinės širdies žmogus.

Pagarbiai

A. S.


2018-06-18

Nuoširdžiai dėkoju Skubios pagalbos skyriuje dirbusiam gydytojui traumatologui ortopedui Mindaugui Klingai, kuris sėkmingai atliko operaciją, suteikė pagalbą ir viltį. Taip pat esu dėkingas gydytojai neurologei Veslavai Pavlovskajai už profesionalumą suteikiant skubią pagalbą.

Pagarbiai

G. K.


2018-06-18

Nuoširdžiai už gerą priežiūrą dėkoju visam I Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

A. P.


2018-06-18

Dėkoju operaciją atlikusiam prof., hab. dr. Narūnui Porvaneckui ir jam padėjusiam asistentui Jokūbui. Ortopedijos skyriuje buvau puikiai prižiūrėta dirbančio personalo, o operacija buvo atlikta nuostabiai – už tai nuoširdų ačiū tariu prof. Porvaneckui. Dėkoju ir visiems, dirbantiems skyriuje, už jų profesionalumą, nuoširdumą, paslaugumą. Visi – nuostabūs specialistai.

Pagarbiai

J. B. M.


2018-06-14

Dėkojame Urologijos skyriaus vedėjui dr. Andriui Gaižauskui ir operavusiam gydytojui Oleksiy Chernikov, taip pat visiems Urologijos skyriaus darbuotojams už rūpestingą gydymą, profesionalumą. Dėkojame už profesionalumą ir pasišventimą sunkiame ir atsakingame darbe – dėl Jūsų rūpestingumo, nuoširdumo, profesionalumo ir žmogui skiriamo dėmesio sveikstame kur kas greičiau. Sėkmės Jums visiems ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

D. G. ir M. S.


2018-06-14

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai D. Mečkauskienei už paskirtą gydymą. Taip pat ačiū tariu ir gydytojai Jomantienei, registratorei Beatai, sudėliojusiai man tinkantį procedūrų grafiką. Be to, esu dėkinga ir fizioterapeutei Anai ne tik už jos nuostabų darbą, bet ir padrąsinimą, palaikymą ir vilties suteikimą. Taip pat esu be galo dėkinga jaunoms specialistėms – Giedrei, Justinai ir Tatjanai – už jų profesionalumą, kantrybę, sąžiningumą ir nuoširdumą. Linkiu visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui sėkmės nelengvame ir atsakingame darbe su pacientais.

Pagarbiai

I. S.


2018-06-14

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai Kristinai Bitinienei už jos gydančias rankas, gerą širdį, malonų bendravimą. Jos dėka jaučiu pagerėjimą.

Pagarbiai

J. S.


2018-06-13

Nuoširdžiai dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus vedėjai gyd. Elvyrai Baumilienei bei viso skyriaus darbuotojams už rūpestį ir pastangas.

Pagarbiai

A. J.


2018-06-08

Drauge su visa šeima norime padėkoti Planinės pagalbos skyriuje dirbančiam gydytojui Edvinui Kildušiui už profesionalumą darbe, atsidavimą žmonėms ir jų sveikatai. Linkime sveikatos, sėkmės, daug gražių dienų ir gerų žmonių gyvenimo kelyje.

Pagarbiai

R. D.


2018-06-06

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už organizuotą reabilitaciją, už rūpinimąsi mano sveikata. Visi Jūs esate labai šaunūs. Jūsų kasdien įdedamas darbas leidžia jausti šilumą – buvo labai malonu bendradarbiauti. Meilė ir dėmesys, pagalba, kurią galite suteikti silpnesniam nelaukdami už tai jokio atlygio – viena svarbiausių skyriaus vertybių. Ir aš tai pajaučiau.

Pagarbiai

O. B.


2018-05-29

Esu dėkingas Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus daktarei A. Žymantienei už konsultacijas po sudėtingos traumos. Taip pat dėkoju kineziterapeutei Kristinai už nuoširdų darbą. Na ir, žinoma, dėkoju visam kolektyvui, kuri ne tik draugiškas, bet ir dega noru padėti žmogui.

Pagarbiai

A. S.


2018-05-28

Nuoširdžiai dėkojame Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, gydytojai Daivai Kurkutienei už kvalifikuotą ir profesionalų darbą bei palaikymą, sunkiai susirgus vyrui, tėveliui, seneliui. Dėkojame darbščioms slaugytojoms už toleranciją, supratingumą.

Pagarbiai

A. N. artimieji


2018-05-28

Esu laiminga, kad, gavusi siuntimą ambulatorinei reabilitacijai, kreipiausi į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Ambulatorinės reabilitacijos skyrių. Nuoširdžiai dėkoju gyd. Jomantienei, paskyrusiai man itin tinkančias procedūras. Tik dėl kvalifikuotų specialistų  pradėjau sėkmingai sveikti. Taip pat dėkoju registratorei Beatai, sudėliojusiai man tinkantį grafiką. Be to, dėkoju kineziterapeutėms Monikai, Viktorijai, Aleksandrai bei masažuotojai Janinai. Prisiminsiu Jus visas ir linkiu geriausios kloties.

Pagarbiai

L. P.


2018-05-24

Norėjau padėkoti visiems Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojams, kurie visi labai malonūs bei itin rūpestingai atlieka savo darbą. Ypač dėkoju gydytojai Mečkauskienei už paskirtą gydymą.

Pagarbiai

A. R.


2018-05-23

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui Laimučiui Pačkauskui. Tai labai kompetentingas, protingas, puikus, nuostabus gydytojas, kas kart sugebantis rasti sprendimą iškilusiai sudėtingesnei situacijai ligos paūmėjimo metu. Taip pat dėkoju skyriaus vedėjui Eugenijui Vilimui už kvalifikuotą, puikią priežiūrą, už gebėjimą į komandą suburti aukšto lygio medikus. Be to, nuoširdžią padėką reiškiu gydytojai Ingai Rakauskienei, kuri savo užsidegimu ir entuziazmu stebina kiekvieną kartą, kai prireikia jos pagalbos. Žinoma, galvą lenkiu ir prieš nuoširdžia, jautrias ir rūpestingas slaugytojas bei kitus Ligoninės darbuotojus, kruopščiai besirūpinusius manimi. Telydi Jus visus profesinė sėkmė ir lai nepatiria pralaimėjimo Jūsų sprendimai… Telaimina Jus Dievas!

Pagarbiai

M. P.


2018-05-21

Nuoširdžiai dėkoju II Chirurgijos skyriaus chirurgui Sauliui Tamuliui, gydytojams ir visam personalui su kuriais teko susitikti sunkiai susirgus vyrui. Ačiū už nuoširdų rūpestį, profesionalę pagalbą, palaikymą, padrąsinimo žodžius. Ačiū Jums visiems už pagalbą, kuri leido vyrui išeiti ramiai ir oriai. AČIŪ.

Pagarbiai

L. B.


2018-05-18

Dėkoju visam Reanimacijos ir intensyvios terapijos II poskyrio personalui – tiek gydytojams, ties slaugytojoms – už šilumą, rūpestį ir grąžinimą į normalų gyvenimą. Nuoširdžiai Jums ačiū.

Pagarbiai

A. K.


2018-05-18

Noriu padėkoti gerb. gydytojui Gintarui Kiškiui už žmogiškumą, atjautą, profesionalumą, atsakingą požiūrį į atliekamą darbą. Taip pat nuoširdžiai dėkoju Krūtinės chirurgijos skyriaus vedėjui Pauliui Gradauskui ir visoms nuoširdžioms bei darbščioms slaugytojoms – skyriuje išties sukurta maloni ir jauki atmosfera. Medicinos personalo profesionalumas, tolerancija, supratingumas bei noras padėti ligoniams padeda greičiau sveikti. Tad dėkoju, Jums mielieji, už sąžiningą požiūrį į savo darbą.

Pagarbiai

V. G.


2018-05-16

Esu dėkinga už rūpestį, gerumą, puikias profesines savybes visam Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ personalui. Puiki, dėmesinga komanda. Ačiū!

Pagarbiai

J. S.


2018-05-16

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“   gydytojai Astai Zaronskienei ir visam medicinos personalui už rūpestį, dėmesį, supratimą, palaikymą ir suteiktą pagalbą. Šioje įstaigoje gydausi jau kelerius metus – psichologinis klimatas kolektyve nuostabus. Ačiū už viską.

Pagarbiai

A. N.


2018-05-16

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“  gydytojai A. Zaronskienei, psichologėms, kineziterapeutams, masažuotojoms, socialinėms darbuotojoms už ypatingą profesionalumą, dėmesį bei meilę ligoniams. Šios įstaigos darbuotojams pacientas – pirmojoje vietoje.

Pagarbiai

N. Č.


2018-05-16

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kineziterapeutams ir visam personalui už jos darbą.

Pagarbiai

J. D.


2018-05-16

Nuoširdžiai dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos I poskyrio kolektyvui už rūpestį, nuoširdumą ir itin atidų požiūrį į pacientą. Stiprybės, kantrybės ir  daug Jums šypsenų!

Pagarbiai

V. V. Z.


2018-05-11

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei, taip pat visam skyriaus personalui už rūpestingą, nuoširdų gydymą bei priežiūrą. Linkiu sėkmės darbe.

Pagarbiai

J. B.


2018-05-11

Noriu padėkoti visam Planinės pagalbos (Konsultacijų centro) personalui, kurio pagalba man atlikta kolonoskopija. Nuostabus, savo darbą gerai atliekantis kolektyvas.

Pagarbiai

V. S.


2018-05-11

Nuoširdžiai dėkojame Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Gyčiui Šustickui ir visam skyriaus personalui už jų profesionalumą, pastangas, atjautą, nuoširdumą ir supratingumą.

Pagarbiai

Č. M.


2018-05-09

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Daivai Kurkutienei už atidumą, nuoširdumą ir profesionalumą. Taip pat dėkoju ir visam likusiam skyriaus personalui už Jūsų šilumą, darbštumą, atidumą. Linkiu geros sveikatos ir Dievo palaimos visiems.

Pagarbiai

A. P.


2018-05-09

Noriu labai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto personalui už kvalifikuotą priežiūrą.

Pagarbiai

P. S.


2018-05-09

Mieli gydytojai, sesutės ir visas personale! Mudu su sese dėkojam Traumatologijos skyriaus personalui už rūpestingą ir jautrią mūsų tėvo globą ir priežiūrą priimant, rengiant jį operacijai ir slaugant po jos. Ypač dėkojame operavusiam ir jį gydančiam chirurgui Kirilui Popovui. Beje, jau pirmą dieną po operacijos tėvukas giria virtuvę! Dėkojam jo vardu visiems Jums. Ačiū!

Pagarbiai

L. D. ir D. N.


2018-05-08

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojoms – Danguolei Vildaitei ir Dianai Krušaitei bei visam Ginekologijos skyriaus personalui, operacinės sesutėms ir asistentams už ramią, patikimą ir optimistišką atmosferą, profesionalumą. Ačiū, mielieji, tikrai labai baiminausi operacijos, bet namo grįžau su jausmu, kad buvau tikrai puikiose rankose.

Pagarbiai

R. S.


2018-05-07

515 palatos pacientės reiškia nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Slautaitei ir visam medicinos personalui už aukštą profesionalumą, supratingumą, taktiškumą ir kantrybę. Dėkojame Jums už tai, kad Jūsų širdys plaka dėl kitų žmonių, kad dėl jų aukojate savąją sveikatą. Linkime kuo geriausios kloties.

Pagarbiai

515 palatos pacientės


2018-05-07

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už puikų darbo organizavimą, pacientams skiriamą dėmesį, rūpestingumą ir nuoširdų darbą. Linkiu kantrybės, sėkmės ir sveikatos.

Pagarbiai

A. B.


2018-05-07

Noriu padėkoti už nuoširdų ir rūpestingą darbą, už šilumą, pagalbą, kantrybę. Nuoširdų ačiū tariu gyd. V. Baškienei, taip pat Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms Aušrai, Veslavai, Tatjanai ir visam personalui už nuoširdų darbą.

Pagarbiai

L. R. B.


2018-05-07

Patyriau sudėtingą traumą – 2 mėnesius negalėjau minti viena koja, todėl jaučiausi bejėgė. Vis dėlto, dėl Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus profesionalumo buvau sugrąžinta į gyvenimą. Visos procedūros vyko sklandžiai, organizuotai. Kineziterapeutė Jūratė savo darbą dirba rūpestingai, iš visos širdies. Esu jai dėkinga už rūpestį, šilumą, pagalbą ir kantrybę.

Pagarbiai

L. R. B.


2018-05-04

Norime padėkoti visam Traumatologijos skyriui už gerą darbą. Čia dirbantis personalas itin dėmesingas, medikai skiria laiko ir viską paaiškina nuodugniai, todėl nekyla jokių problemų ir po operaciniu laikotarpiu. Dėkojam iš visos širdies.

Pagarbiai

Z. A.


2018-05-04

Dėkoju už sugrąžintą akių šviesą visam Akių ligų skyriui. Ačiū Jums visiems!

Pagarbiai

D. N.


2018-04-30

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus, į kurį buvau paguldyta po sudėtingos operacijos, personalui. Čia gavau itin reikalingas kineziterapijos procedūras, kurias atliko Šarūnė. Tad nuoširdžiai dėkoju už gerą darbą, rūpinimąsi ir pagalbą.

Pagarbiai

G. S.


2018-04-30

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai A. Žymantaitei už tikrą dėmesį ligoniui, nuoširdų patarimą ir puikiai parinktas procedūras. Taip pat dėkoju J. Komžaitei už puikius užsiėmimus baseine, begalinį optimizmą ir energiją. Tuo metu, mielai R. Švabauskienei dėkoju už profesionalumą, nuoširdų atsidavimą ir begalinį norą padėti bet kuriam ligoniui. Nuoširdžiai dėkoju Jums visoms ir linkiu išlikti tokiomis nepakartojamomis savo srities žinovėmis ir ateityje, nes žmonėms Jūsų išties labai reikia.

Pagarbiai

V. K.


2018-04-30

Dėkojame Akių ligų skyriaus sesutėms ir slaugėms už gerą priežiūrą ir nuoširdų darbą, už atjautą ir supratingumą, gerumą, žmogiškumą. Linkime visam kolektyvui ilgų ir džiugų gyvenimo metų, taip pat stiprybės, santarvės.

Pagarbiai

17 palatos pacientės


2018-04-27

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje praktiką atliekančiam studentui Daumantui Jurgiui Petrovui. Jo dėka galiu laisvai judėti, be to, įgijau žinių, kaip taisyklingai mankštintis. Labiausiai likau sužavėta dėl atidumo, budrumo. Daug metų lankiausi įvairiose įstaigose, bet niekas nesugebėjo pastebėti mano dešinės kojos kelio traumos, tad nuoširdžiai dėkoju pagaliau man padėjusiems! Ačiū visai Ligoninės komandai, kad ugdo tokius puikius specialistus.

Pagarbiai

G. V.


2018-04-25

Gerb. Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus „Angelų Sargų komanda“, noriu Jums padėkoti už Jūsų gerumą, už profesionalų gydymą. Stiprybės ir kantrybės Jums ir Jūsų šeimoms.

Pagarbiai

D. V.


2018-04-25

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už profesionalų ir nuoširdų darbą, rūpestį ir kantrybę.

Pagarbiai

A. A.


2018-04-25

Dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui Kirilui Popovui ir gydytojui anesteziologui Ovidijui Sadzevičiui, kurie atliko mano sesei ekstrinę šlaunikaulio lūžio vidinę fiksaciją, už profesionalumą bei empatiją. Linkiu stiprybės ir sėkmės sunkiame ir atsakingame darbe.

Pagarbiai

E. Č.


2018-04-24

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Slautaitei už nuoširdų, kvalifikuotą gydymą, laiku suteiktą pagalbą ir gerą jos širdį. Taip pat noriu padėkoti ir visam skyriaus personalui už gerą priežiūrą ir rūpestingumą. Nuoširdžiai dėkoju sesutei Marijai Jarmalkovič už jos šiltą priežiūrą. 

Pagarbiai

E. S. S.


2018-04-24

Dėkoju Ginekologijos skyriaus gydytojai D. Vildaitei už nuoširdų rūpestį, dėmesį ir geranoriškumą. Gydytojai išsamiai atsakė į visus iškilusius klausimus, maloniai bendravo. Kartu dėkoju ir visam Ginekologijos skyriaus personalui.

Pagarbiai

R. M.


2018-04-24

Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai I. Slautaitei ir visam skyriaus personalui už rūpestingą ir nuoširdų gydymą bei priežiūrą.

Pagarbiai

M. J.


2018-04-23

Dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus personalui bei visiems Ligoninės darbuotojams už suteiktą profesionalią pagalbą, viltį ir malonų bendravimą.

Pagarbiai

M. M.


2018-04-20

Dėkoju visam Planinės pagalbos skyriaus personalui, pradedant vedėju, baigiant gydytojais ir slaugytojomis. Stebėjau skyriaus vedėjo darbą ekstremalioje situacijoje ir noriu pagirti už greitą reakciją, gebėjimą išspręsti iškilusius klausimus, sudėtingas situacijas. Taip pat nuoširdžiai dėkoju gydytojams Simonui Sereikai ir Linai Lauraitienei, pas kuriuos teko lankytis.

Pagarbiai

J. P.


2018-04-20

Labai maloniai nustebino ir nuteikė naujas – Planinės pagalbos – skyrius. Panašius teko matyti tik privačiose įstaigose. Taip pat norisi pasidžiaugti čia dirbančiu ypač maloniu personalu. Tariu Jums visiems nuoširdų ačiū ir linkiu gerų darbų, malonių pacientų.

Pagarbiai

V. J.


2018-04-20

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gyd. J. Buinickajai už profesionalų diagnozės nustatymą ir gydymą ir už patarimą operuotis. Taip pat padėką reiškiu gyd. L. Jurgaitienei ir visai jos komandai už profesionalumą savo darbe.

Pagarbiai

D. D.


2018-04-16

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Monikai už gerą darą, atidumą pacientams. Taip pat dėkoju registratorei Beatai už nuoširdumą  ir gerumą.

Pagarbiai

I. M.


2018-04-16

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Rūtai už gydančias rankas bei profesionalumą.

Pagarbiai

I. Š.


2018-04-16

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei – Matkevičienei už puikiai atliktą operaciją, rūpestingumą ir dėmesį. Taip pat noriu padėkoti visuomet besišypsančioms sesutėms, už jų švelnių ir visuomet paguodžiantį žodį. Tikrai labai šaunus personalas, turintis itin daug kantrybės. Be to, dėkoju už švarą ir ypač skanų maistą. Linkiu visam kolektyvui sveikatos, sėkmės darbe ir gyvenime.

Pagarbiai

R. K.


2018-04-13

Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojai Rimai Romanskienei ir visam draugiškam kolektyvui, kurie gydė ir prižiūrėjo. Dėkoju už Jūsų nuoširdumą, didelį atsakomybės jausmą, prikėlusį mane naujam gyvenimui. Būkite visos ir visada laimingos!

Pagarbiai

J. D.


2018-04-13

Už labai gerą gydymą, rūpinimąsi, pagalbą, taip pat už nuostabią ir draugišką atmosferą dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui.

Pagarbiai

A. J.


2018-04-10

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už gydymą, slaugymą, švaros palaikymą, taip pat už skanų maistą ir nuoširdžius, palaikančius žodžius. Būkite ir toliau tokie draugiški, profesionalūs atlikdami šį sudėtingą ir sunkų darbą.

Pagarbiai

N. R.


2018-04-10

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus slaugytojai Veronikai Miškinienei už profesionalumą atliekant savo darbą, nuoširdumą, supratingumą ir atjautą ligoniui. Linkiu ir toliau neprarasti supratingumo atliekant savo darbą. Sėkmės.

Pagarbiai

A. B.


2018-04-06

Labai dėkoju Ortopedijos skyriaus darbuotojams už puikią priežiūrą, kvalifikuotą medicininę pagalbą ir rūpestingumą.

Pagarbiai

P. M.


2018-04-04

2017 m. pabaigoje, patyręs sunkią traumą, patekau į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės komandos rankas. Esu labai dėkingas anesteziologams, chirurgams, taip pat Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus darbuotojams, o labiausiai – Krūtinės chirurgijos skyriui su šauniu vedėju P. Gradausku priešaky. Be to, ypatingą padėką noriu išreikšti gyd. G. Kiškiui. Tai atidus, dėmesingas visoms ligonių problemoms, sąžiningas, gerai savo darbą išmanantis gydytojas, kurį galėčiau apibūdinti kaip tikrą profesionalą. Daktaro G. Kiškio dėka grįžau į normalų ir maksimaliai kokybišką gyvenimą. Manau, kad gydytojas G. Kiškis yra ne tik Krūtinės chirurgijos skyriaus, bet ir visos Ligoninės garbė.

Pagarbiai

V. P.


2018-04-03

Nuoširdžiai noriu padėkoti visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už nuoširdų bendravimą, skirtą malonų dėmesį. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę gydytis ir konsultuotis pas gyd. Silviją Strupienę. Ačiū ir sveikatos visiems.

Pagarbiai

J. A.


2018-04-03

Noriu labai padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Anai už jos nuostabų darbą. Ji ne tik profesionaliai geba atlikti savo darbą, bet ir padrąsina, bendrauja, palaiko ir suteikia vilties.

Pagarbiai

E. J.


2018-04-03

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus daktarei Žeimantaitei už profesionalumą, matymą ir problemos sprendimą. Taip pat ačiū tariu masažuotojai Anai už auksines rankas ir stebuklingą prisilietimą.  Taip pat dėkoju jaunajai Monikai, rodančiai pavyzdį baseino vandenyse, jos pastebėjimus, didelę kantrybę ir atsidavimą savo profesijai. Žemai lenkiuosi visam šio skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

V. J. M.


2018-04-03

Dėkoju viso Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už begalinį rūpestį, kantrybę, empatiją. Taip pat už palaikymą, padrąsinimą, paslaugumą ir žmogiškumą.  

Pagarbiai

I. Z.


2018-04-03

Noriu padėkoti visiems Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams, kurie padėjo man atsigauti po operacijos.

Pagarbiai

A. T.


2018-03-28

Dėkoju Akių ligų skyriui už nuoširdų aptarnavimą, malonų ir draugišką personalą ir puikią priežiūrą.

Pagarbiai

J. K.


2018-03-23

Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvas yra itin malonus, paslaugus ir profesionalus. Dirba ir suteikia visą prašomą informaciją. Profesionaliai atlieka darbą. Nuoširdžiai Jums už tai dėkoju.

Pagarbiai

J. Ž.


2018-03-23

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už malonų ir profesionalų aptarnavimą. Linkiu sėkmės nelengvame Jūsų darbe. Tobulėkit, nes tobulėjimui ribų nėra.

Pagarbiai

G. N.


2018-03-21

Kiril Popov – tai aukščiausio lygio medicinos gydytojas, puikus savo srities profesionalas, dirbantis Ortopedijos skyriuje. Dėkoju jam, kad labai gerai pavyko kairiojo blauzdikaulio operacija (2018-01-27 naktį). Tai jaunas, energingas, dėmesingas, atsakantis į visus paciento klausimus, atjaučiantis, besirūpinantis traumos gijimu po operacijos, dirbantis su šypsena ir turintis nuostabų humoro jausmą gydytojas. Tai pavyzdys visiems Lietuvos ortopedams traumatologams. Linkiu jam sėkmės profesinėje karjeroje, džiaugsmingų dienų nelengvame ir labai svarbiame darbe. Telaimina Jus Dievas. Dar kartą ačiū, kad išgelbėjote mano kojytę.

Pagarbiai

R. B.


2018-03-21

Dėkoju Akių ligų skyriaus gyd. Baškienei, med. seselėms ir aptarnaujančiajam personalui už paskirtas procedūras, gerą gydymą ir aptarnavimą. Nuoširdus ačiū.  

Pagarbiai

S. K.


2018-03-21

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus gyd. Laurai Arbatauskytei už nuoširdų bendravimą ie malonų gydymą. Linkiu sveikatos ir laimės asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

Z. B.


2018-03-20

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojams: dr. Svajūnui Balseriui, dr. Dariui Činčikui, dr. Silvijai Jočinskaitei-Butkienei už gerai atliktą operaciją ir už labai malonų bendravimą.

Manau, tik toks žmogiškas skyriaus vedėjas kaip dr. S. Balseris gali suburti tokį šiltą ir nuoširdų personalą, malonu buvo gydytis tokioje priežiūroje. Dėkoju visoms sesutėms ir slaugėms. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Lietuvoje dirba tokie specialistai.

Pagarbiai

L. S.


2018-03-20

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytojai D. Mečkauskienei už jautrų, nuoširdų ir profesionalų reabilitacijos gydymo ciklą. Taip pat dėkoju visam kartu dirbančiam puikiam kolektyvui.

Pagarbiai

N. M.


2018-03-20

Už auksines rankas, kurios ligonius pastato ant kojų, nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Kristinai. Lenkiu žemai galvą ir dar kartą dėkoju.

Pagarbiai

S. K.


2018-03-20

Širdingai dėkoju viam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui: skyriaus vedėjui V. Kiedai, vyr. slaugytojai J. Rodz. Taip pat esu dėkinga operaciją atlikusiam chirurgui A. Preikšaičiui, bendrosios praktikos slaugytojoms, sąžiningai atliekančioms savo darbą, bei paslaugioms slaugytojo padėjėjom.

Pagarbiai

H. R.


2018-03-19

Širdingai dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui. Skyriui vadovaujanti gyd. L. Saltanavičienė ir vyresn. slaugytojos šauniai organizuoja darbą, todėl, nepaisant itin sunkių ligonių, viskas vyksta sklandžiai. Čia dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai, kuriems dėkoju už patarimus, kaip greičiau pasveikti. Taip pat noriu pasidžiaugti slaugytojomis, kurios šiame skyriuje dirba kaip „bitutės“, bei slaugytojų padėjėjomis, kurios puikiai atlieka higienos priežiūrą.

Pagarbiai

H. R.


2018-03-19

Labai dėkojame Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriaus personalui už malonų aptarnavimą ir priežiūrą po operacijos. Ypač dėkojame chirurgams E. Piešinai ir M. Šakaliniui. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

Pagarbiai

715 palatos pacientės


2018-03-19

Dėkoju visam Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui už gerą gydymą, šiltą bendravimą.

Pagarbiai

J. Z.


2018-03-19

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojui R. Toločkai, kuris yra puikus gydytojas. Labai džiaugiuosi, kad teko garbė būti operuojamai būtent šio gydytojo, nes likau patenkinta tiek operacijos rezultatais, tiek jo maloniu bendravimu su visais pacientais ir puikiu humoro jausmu, palaikymu bei rūpestingumu. Šis gydytojas myli savo darbą ir atlieka jį nuoširdžiai.

Pagarbiai

R. B.


2018-03-19

Už nuoširdų ir sąžiningą darbą dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos ergoterapeutei Aistei. Jos tikslingi patarimai, kaip savarankiškai atlikti mankštas buvo itin naudingi – rezultatai džiuginantys.

Pagarbiai

R. K.


2018-03-19

Širdingai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už rūpestingumą ir linkiu visiems sveikatos ir sėkmės.

Pagarbiai

D. M. P.


2018-03-19

Nuoširdų ačiū tariu Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Daivai už kruopštų, profesionalų, atsakingą procedūrų atlikimą, nuoširdžias, motyvuojančias pratimų pamokas.

Pagarbiai

E. D.


2018-03-19

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už profesionalią reabilitaciją ir dėmesingumą. Man labai pagelbėjo Rūta ir Justina. Didelis ačiū visiems.

Pagarbiai

L. R.


2018-03-16

Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai gyd. Gabijai Laubner, palatos gydytojai Linai Radzevičiūtei ir visam puikiam personalui už gydymą ir rūpestingą priežiūrą, už nuotaiką ir viltį pasveikti. Visam kolektyvui linkiu kuo geriausių rezultatų darbe ir kuo puikiausios sveikatos.

Pagarbiai

P. Š.


2018-03-15

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai, esu labai dėkingas Jūsų vadovaujamos ligoninės medikams, dirbantiems išties sunkų ir sudėtingą darbą. Ypač esu dėkinga ir likusį visą savo gyvenimą būsiu prof. G. Šustickui, kuris mane gydė, operavo. Taip pat esu dėkinga Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai už jo nepailstamą šypseną. Jis geba surasti žodžius, kurie kiekvieną žmogų gali sustiprinti.

Be to, noriu padėkoti gyd. anesteziologei J. Šustickienei, kuri net ir kitą rytą po operacijos rado laiko pasiteirauti, kaip jaučiuosi.

Pagarbiai

V. K.


2018-03-15

Labai noriu padėkoti Ortopedijos skyriaus personalui (slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms bei gydytojams, kurie operavo ir rūpinosi mano sveikata) už malonų aptarnavimą ir profesionalą priežiūrą. Dažnai užeidavo į palatą, domėjosi sveikata ir savijauta bei palaikydavo gerą atmosferą.

Pagarbiai

A. B.


2018-03-15

Širdingai dėkoju Akių ligų skyriaus kolektyvui už gerą gydymą ir priežiūrą. Visi būkite sveiki ir laimingi.

Pagarbiai

G. K.


2018-03-14

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gyd. Ingai Rakauskienei už jos dėmesingumą, rūpestingumą ir nuoširdų elgesį. Labai ačiū už profesionalų gydymą. Taip pat dėkoju vyr. slaugytojai ir visoms skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms už mandagų, malonų bendravimą su ligoniais. Sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe.

Pagarbiai

N. L.


2018-03-12

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už nuoširdų ir rūpestingą gydymą bei priežiūrą, tvarką skyriuje. Ypač dėkoju vyr. slaugytojai, kuri yra itin rūpestinga, puikiai organizuoja darbą, skleidžia šilumą.

Pagarbiai

T. K.


2018-03-12

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems Psichosomatinių susirgimų skyriaus darbuotojams už profesionalią pagalbą ir geriausią gydymą, kuris padėjo man nuvyti negeras mintis. Visiems Jums linkiu sėkmės.

Pagarbiai

M. S.


2018-03-08

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms: vedėjai daktarei S. Strupienei, Justei, Monikai, Miglei ir visam likusiam šio skyriaus kolektyvui, pasitinkančiam ir išlydinčiam su šypsena.

Pagarbiai

V. Š.


2018-03-08

Labai noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Anai Paradnevičienei už jos nuoširdų rūpestį ir puikiai atliekamą darbą.

Pagarbiai

A. P.


2018-03-08

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams, kurie kruopščiai ir atsakingu darbu grąžino jėgas ir pasitikėjimą po nelaimingo atsitikimo. Linkiu visiems sėkmingo darbo ir neišsenkančios energijos.

Pagarbiai

E. D.


2018-03-05

Norime padėkoti visoms Akių ligų skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už rūpestingumą ir reikalingą pagalbą. Ypač norime padėkoti slaugytojoms: V. Pažūsienei, l. Rymašienei, L. Morkūnienei, L. Curukovienei.

Pagarbiai

B. K., V. B.


2018-03-02

Norėčiau labai padėkoti gerb. gydytojui Broniui Buckui ir visai I chirurginio skyriaus komandai už puikų gydymą ir pooperacinę priežiūrą! Sėkmės Jūsų nelengvame, bet labai svarbiame darbe! Ačiū!

Pagarbiai

A. B.


2018-03-01

norėčiau pareikšti nuoširdžią padėką gydytojai otorinolaringologei Ernestai Morozatei. Dėkoju už žmogiškumą ir profesionalumą. Mano nuomone, tai yra tikro gydytojo pavyzdys.

Pagarbiai

V. Z.


2018-03-01

Dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Labai ačiū už dėmesingumą Agnei, Monikai, masažuotojai Janinai. Manau, kad toks puikus skyriaus darbas priklauso nuo vedėjos, gero darbo organizavimo ir šaunių darbuotojų.

Pagarbiai

I. P.


2018-03-01

Noriu išreikšti padėką Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Monikai Rudytei už atsakingą darbą bei nuoširdų bendravimą su pacientais.  

Pagarbiai

D. D.


2018-02-28

Širdingai dėkoju Konsultacijų centro vedėjui Michail Braverman už situacijos išaiškinimą, greitą reagavimą bei suteiktą galimybę gauti konsultaciją Jūsų ligoninėje. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Darsyk ačiū!

Pagarbiai

A. J.


2018-02-28

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Justinai už profesionalumą, ligos ištyrimą bei tinkamo gydymo taikymą.

Pagarbiai

I. Š.


2018-02-28

Labai ačiū visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už profesionalų gydymą, stebėjimą. Visam personalui linkiu sveikatos.

Pagarbiai

D. J.


2018-02-28

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus komandai už dėmesingumą, profesionalų ir rūpestingą darbą, kultūringą bendravimą, kantrybę ir supratimą

Pagarbiai

A. R., A. A., A. T.,D. D., R. R.


2018-02-28

Noriu asmeniškai padėkoti psichoterapeutui už pokalbius, kurių dėka atradau atsakymus į mane kamavusius klausimus ir pradėjau kitaip žiūrėti į savąsias problemas. Ačiū!

Pagarbiai

L. M.


2018-02-28

Nuoširdus ačiū Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai gerb. Gražinai už kruopščiai atliktą paslaugą, už didžiausią vertybę – nuoširdų bendravimą, Linkiu sėkmingo darbo.

Pagarbiai

E. D.


2018-02-28

Nuoširdžiai dėkoju psichologei Violetai Bražiūnienei už profesionaliai suteiktą pagalbą, už vertingus patarimus, kaip atsipalaiduoti, labiau savimi pasitikėti. Ačiū Jums – esate labai šiltas ir nuoširdus žmogus.

Pagarbiai

Ž. D.


2018-02-28

Nuoširdžiai dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui už profesionaliai atliktą darbą.

Pagarbiai

R. G.


2018-02-27

Dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus kolektyvui už profesionalumą gydant mane po sunkios traumos. Jūsų pareigingumas, kruopštumas, žmogiškas supratimas ir atjauta padėjo man sugrįžti į gyvenimą sparčiau. Linkiu Jums ir toliau išlikti tokiais profesionaliais ir padėti žmonėms.

Pagarbiai

V. P.


2018-02-27

Dėkoju Terapijos skyriaus kolektyvui, kuris savo darbą atlieka nuoširdžiai ir rūpestingai. Visiems linkiu sveikatos!

Pagarbiai

V. G.


2018-02-26

Dėkoju Terapijos skyriaus vedėjai Reginai Petrauskienei už gerą gydymą, šiltą žodį, padrąsinimą. Taip pat noriu padėkoti visoms manimi besirūpinusioms sesutėms, kurios itin nuoširdžios, profesionalios. Be to, dėkoju ir slaugytojų padėjėjoms – ištvermės ir kantrybės Jūsų darbe. Tegul Dievas Jums padeda visur ir visada.

Pagarbiai

B. M.


2018-02-26

Labai noriu padėkoti Konsultacinio centro darbuotojams už supratimą, nuoširdumą, greitą pagalbą. Visam Ligoninės personalui – nuoširdi padėka.

Pagarbiai

S. S.


2018-02-23

Dėkoju visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą, mandagų, malonų aptarnavimą. Ypač esu dėkingas gyd. E. Vidugirienei už profesionalų gydymą, tinkamą vaistų parinkimą, malonų bendravimą.

Pagarbiai

I. P.


2018-02-22

Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už jos gerą širdį, dėmesingumą, rūpestingumą. Labai ačiū už profesionalų gydymą. Sėkmės ir sveikatos visam kolektyvui.

Pagarbiai

A. S.


2018-02-22

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus daktarei I. Rakauskienei ir visam personalui už puikų gydymą, malonų bendravimą.

Pagarbiai

N. Z.


2018-02-22

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą. Ypač dėkoju gyd. I. Rakauskienei už ypatingą rūpestį bei nuoširdų išklausymą.

Pagarbiai

T. M. V.


2018-02-21

Gerb. direktoriau dr. Algimantai Pamerneckai, nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos Ligoninės skyrių gydytojams, kurie išties atsidavę žmonėms ir tarnystei. Tai ne tik tikri profesionalai, bet ir itin mandagūs, paslaugūs žmonės. Būkite visi sveiki ir laimingi!

Pagarbiai

N. R.


2018-02-21

Nuoširdžiai noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gyd. Š. Bogušiui už atliktą operaciją, už rūpestingumą bei šiltą bendravimą. Labiausiai dėkoju visam personalui, kuris slaugė ir rūpinosi manimi. Būkite visi ir toliau tokie šilti ir malonūs. Tegul visada Jus globoja Angelas sargas.

Pagarbiai

J. M.


2018-02-21

Noriu padėkoti mane operavusiam gydytojui, tikram profesionalui – Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gyd. V. Kiedai bei visiems jo vadovaujamiems skyriaus darbuotojams. Ačiū Jums ir didžiausios sėkmės!

Pagarbiai

H. N.


2018-02-21

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui ir jo vedėjai gyd. Jolantai Paškevičienei už sustyguotą darbą, už profesionalumą, už personalo šypsenas ir pagalbą sveikstant. Na ir, žinoma, už atgautą sveikatą ir laimę judėti.

Pagarbiai

V. Z.


2018-02-21

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Justinai už nuoširdumą, kantrybę, griežtumą jos darbo metu. Esu labai dėkinga.

Pagarbiai

E. V.


2018-02-20

Esu labai dėkinga mane Psichosomatinių susirgimų skyriaus gyd. J. Grebelienei už didelį rūpestį, nuoširdų gydymą. Taip pat dėkoju visam personalui už kantrumą, atsakingumą ir nuoširdų žmogišką bendradarbiavimą.

Pagarbiai

J. B.


2018-02-20

Ramybė, nuoširdumas, pasiaukojimas, rūpestingumas, geras žodis ir šypsenos – vis tai Psichosomatinių susirgimų skyriaus bruožai. Už visą gerumą dėkoju gyd. J. Grebelienei, taip pat visam personalui. Tegul ir toliau Aukščiausias laimina Jūsų nelengva darbą.

Pagarbiai

T. L.


2018-02-20

Labai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui. Labai malonios ir nuolat besišypsančios skyriaus seselės ir slaugytojos. Ačiū tariu mane gydžiusiam gyd. Račkauskui, suteikusiam man gyvenimą be skausmo.

Pagarbiai

V. D.


2018-02-20

Esu labai dėkinga visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už gydymą ir švelnumą.

Pagarbiai

E. U.


2018-02-20

Reiškiu nuoširdžią padėką Neurochirurgijos skyriaus personalui už profesionalumą, šiltą bendravimą bei rūpestį ir priežiūrą.

Pagarbiai

A. P.


2018-02-20

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai už profesionalumą, dėmesingumą. Noriu padėkoti Jūsų suburtam kolektyvui už nuoširdų darbą bei malonų aptarnavimą.

Pagarbiai

T. S.


2018-02-20

Tiesą pasakius, kad ateinant į RVUL Ambulatorinės reabilitacijos skyrių, nesitikėjau profesionalių darbuotojų. Ypatingai noriu padėkoti Daivai D. už jos profesionalumą, dėmesį ir rūpestį.

Pagarbiai

J. Ž.


2018-02-19

Labai noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gyd. Ž. Račkauskui už man atliktą operaciją, už išsamiai paaiškintą ligos gydymo eigą. Taip pat esu dėkinga seselei Ingai ir sanitarei Larisai už dėmesingumą. Labai ačiū Jums visiems ir linkiu sėkmės bei sveikatos.

Pagarbiai

V. V.


2018-02-19

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai už gydymą ir puikią priežiūrą. Taip pat dėkoju sesutėms ir visam aptarnaujančiam personalui.

Pagarbiai

R. S.


2018-02-19

Dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms. Viskas itin kokybiška, darbuotojos paslaugios,  personalas malonus, nuoširdus, visuomet noriai padedantis.

Pagarbiai

M. V.


2018-02-19

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Jūratei Domeikaitei už profesionalų darbą. Ji nuostabai organizuoja mankštas baseine, taip pat sugeba sušildyti savo gera nuotaika.

Pagarbiai

N. K.


2018-02-19

Ačiū Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms Justinai ir Daivai, kad gelbėja ir mano koją, ir kuria gerą nuotaiką.

Pagarbiai

L. K.


2018-02-19

Ačiū Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už gerą darbą.

Pagarbiai

G. C.


2018-02-19

Ačiū Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Jūratei už gerą darbą fizioterapijos kabinete.

Pagarbiai

R. K.


2018-02-19

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai Miglei už švelnumą, supratingumą.

Pagarbiai

N K.


2018-02-19

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai, norėčiau padėkoti Jūsų vadovaujamos ligoninės gydytojui ortopedui–traumatologui Mindaugui Klingai už atsakingą požiūrį į darbą, paskirtus tyrimus, laiku suteiktą kvalifikuotą pagalbą ir atliktą operaciją. Taip pat ačiū anesteziologėms–reanimatologėms už dėmesingumą, padrąsinimą bei profesionalius paaiškinimus.

Padėkos žodžius norėčiau skirti visam RVUL Traumatologijos skyriaus personalui už jautrumą, gerumą ir atsidavimą savo darbui. Nuoširdžią padėką taip pat reiškiu Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus specialistėms už kvalifikuotą pagalbą, gydančias rankas bei viltį suteikiančias šypsenas.

Dar kartą ačiū Jums visiems už nuoširdų norą padėti ligoniui ir paprastą žmogišką šilumą. Linkiu Jums stiprybės, kantrybės bei sėkmės Jūsų nelengvame bei atsakingame darbe.

Pagarbiai

A. A.


2018-02-15

Nuoširdų ačiū tariu visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui, ypač daktarei K. Taminskienei už malonų bendradarbiavimą bei puikiai parinktą reabilitacijos programą.

Taip pat dėkoju kineziterapeutei Daivai už mankštą, kuri grąžino galimybę vaikščioti ir judėti, už apmokymą, kaip tęsti treniruotes namuose bei malonią aplinką ir bendradarbiavimą viso kurso metu.

Ačiū kineziterapeutei Justinai, dirbusiai su mumis baseine, už visada linksmą atmosferą ir turiningą mankštą.

Ačiū masažistei Janinai už puikų masažą, kurio visada laukdavau po visų mankštų kaip prizo už darbą.

Pagarbiai

K. S.


2018-02-15

Su didžiuliu dėmesingumu ir meile noriu palinkėti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms Monikai, Agnei, Aleksandrai sėkmės ir sveikatos. Visos manimi rūpinosi puikiai. Tikiu, kad po gydymo išeisiu laimingesnė ir sveikesnė.

Pagarbiai

S. J.


2018-02-15

Visos Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje teikiamos paslaugos, procedūros, užsiėjimai yra nuostabūs. Personalas  – atidus, bendraujantis, nuoširdus, padedantis, nuteikiantis optimistiškai.

Pagarbiai

L. J.


2018-02-14

Reiškiu didelę ir nuoširdžią pagarbą Ūminių apsinuodijimų skyriaus darbuotojams už rūpestingumą, priežiūrą, supratingumą, gerą ir kokybišką gydymą. Labai Jums ačiū!

Pagarbiai

R. S.


2018-02-14

Turėjau ilgą laiką slogą, kurios niekas negalėjo išgydyti iki tol, kol neapsilankiau pas ši nuostabų daktarą – Joną Laimutį Martinkėną. Jis man padėjo atsikratyti problemos, išsamiai viską paaiškinęs. Kad tik daugiau tokiu daktaru Lietuvoje. Nuoširdžiai dėkoju!

Pagarbiai

R. S.


2018-02-14

Jonas Laimutis Martinkėnas – puikus specialistas, pas kurį teko lankytis antrą kartą. Džiaugiuosi ir kiekvienam rekomenduočiau. Greit ir tiksliai nustato diagnozę, gydymas paprastas ir efektyvus. Visada labai atidus ir dėmesingas pacientams. Nuoširdžiai dėkoju!

Pagarbiai

N. N.


2018-02-13

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui už puikią priežiūrą, skyriaus vedėjui dr. Svajūnui Balseriui už profesionaliai atliktą operaciją. Dar nebuvo tekę matyti tokio profesionalaus ir puikaus aptarnavimo jokioje Lietuvos ligoninėje. Labai norėtųsi, kad kitų šalies regionų ir miestų ligoninės pasiektų tokį aptarnavimo lygį, koks yra šioje ligoninėje. Puikus skyriaus vadovas ir visa jo komanda. Linkiu vieims Jums sėkmės, kantrybės ir stiprybės.

Pagarbiai

J. J.


2018-02-12

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms už išties sąžiningą, dėmesingą ir kruopštų darbą.

Pagarbiai

V. D.


2018-02-12

Nuoširdžiai dėkojame maloniam bei profesionaliam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Visada malonu ateiti bei praleisti laiką.

Pagarbiai

G. J.


2018-02-12

Iš visos širdies dėkojame Ortopedijos skyriaus gydytojams prof. hab. dr. N. Porvaneckui, J. Vaičiuliui, V. Alauniui, slaugytojoms, jų padėjėjoms ir visam skyriaus personalui už dėmesį ir nuoširdumą ligoniams. Linkime Jums stiprybė, ištvermės ir stiprios sveikatos.

Pagarbiai

O. S., R. V., R. M., V. G.


2018-02-09

Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus masažistei Rūtai Švabauskienei. Jos atliekami masažai daro stebuklus. Ačiū Jums, miela Rūta.  

Pagarbiai

N. K.


2018-02-09

Visoms šaunioms Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms tariu ačiū už greitai, nuoširdžiai suteiktą profesionalią pagalbą. Ypač Jūratei, Justinai, Rūtai, Kristinai. Linkiu sėkmės darbe su pacientais.

Pagarbiai

K. P.


2018-02-09

Labai noriu padėkoti Justinai Komžaitei ir kitoms Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojoms, kurios sugeba ištiesti nuo skausmo kenčiančius mano pečius. Ačiū Jums – sveikatos ir sėkmės!

Pagarbiai

N. K.


2018-02-09

Didelis dėkui visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui, dirbančiam baseine. Darbuotojai dirba su visu atsidavimu, atsižvelgia į kiekvieno paciento poreikius, nusiskundimus. Yra įvairovė pratimų, skirtų skirtingoms raumenų grupėms.

Nuoširdžiai dėkoju Justinai Komžaitei ir Jūratei Domeikaitei.

Pagarbiai

Z. K.


2018-02-09

Dėkoju už psichologinę pagalbą Violetai Brožiūnienei ir už sugrąžintą sveikatą visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui.

Pagarbiai

M. M.


2018-02-08

Dėkoju už šilumą ir šypsenas Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui. Ačiū už sveikatos stiprinimą.

Pagarbiai

R. P.


2018-02-08

Nuoširdžiai dėkoju Psichosomatinių susirgimų skyriaus gydytojai Editai Vidugirienei ir visam skyriaus personalui už kruopščiai atliktą darbą gydant mane. Įvykus ar pasikartojus ligai, nebus baisu čia sugrįžti.

Pagarbiai

D. J.


2018-02-07

Esu labai dėkinga gydžiusiai Psichosomatinių susirgimų skyriaus gydytojai Editai Vidugirienei ir visam skyriaus personalui už nuoširdų bendravimą, gydymą ir skirtą dėmesį.

Pagarbiai

L. Š.


2018-02-06

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Žilvinui Chomanskiui, kuris yra nuostabus gydytojas. Pats pirmas man diagnozavo ligą. Jeigu ne jo pagalba, dar tikriausiai ir dabar nežinočiau, kas man yra. Labai draugiškas, nuoširdus, linksmas. Tikras specialistas!

Pagarbiai

J. Ž.


2018-02-06

Norime padėkoti šios Ligoninės vadovui dr. Algimantui Pamerneckui, taip pat Ginekologijos skyriaus vedėjai, slaugytojoms ir kitam aptarnaujančiam personalu. Čia dirbantys žmonės mandagūs, mieli, linksmi, išmintingi, išmanantys savo darbą ir visa tai daro vedini Ligoninės vadovo pavydžiu.

Pagarbiai

G. K.


2018-02-06

Noriu padėkoti gerb. daktarei Danguolei Vildaitei ir visam aptarnaujančiam personalui už nuostabiai atliktą darbą. Daktarė visuomet dirba su malonia šypsena, švelnumu, profesionaliai.

Visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui linkiu geriausios kloties ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

B. M. ir L. V.


2018-02-01

Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimai skyriaus vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai. Taip pat daktarei I. Rakauskienei už kruopštų ir nuoširdų darbą, rūpestį ir gerą žodį. Be to, noriu padėkoti visam personalui už gerumą, mandagumą ir kantrybę.

Pagarbiai

D. P.


2018-02-01

Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui H. Džibladzei už pagalbą mano mamai, kuriai po dviejų savaičių gydymo sveikata taip pagerėjo, kad niekas negalėjo patikėti. Tai – profesionalus, dėmesingas ir nuoširdus gydytojas.

Pagarbiai

M. J.


2018-02-01

Dėkoju Neurochirurgijos skyriaus daktarui G. Terbetui už dėmesingumą, atidumą, profesionalius paaiškinimus ir kvalifikuotą gydymą. Už optimistinius, gerus žodžius, kurie guodžia ir gydo.

Pagarbiai

S. G.


2018-01-30

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gyd. Aidanui Preikšaičiui už nuostabų gydymą ir geranorišką palaikymą ligos metu.

Pagarbiai

J. B.


2018-01-30

Dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai, daktarams ir visam kolektyvui už puikią priežiūrą ir gydymą. Jūsų dėka jaučiuosi geriau. Esu nuoširdžiai dėkinga už Jūsų atsidavimą medicinai ir žmonėms.

Pagarbiai

L. P.


2018-01-30

Dėkoju už rūpestingą priežiūrą ir gydymą Urologijos skyriaus gydytojams ir visam aptarnaujančiam personalui.

Pagarbiai

A. K.


2018-01-29

Ačiū tariu gydytojui A. Makarenko, taip pat seselėms bei visam aptarnaujančiam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už rūpestį ir priežiūrą.

Pagarbiai

T. S.


2018-01-29

Noriu padėkoti Krūtinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už gerą, profesionalų darbą.

Pagarbiai

L. V.


2018-01-29

Noriu padėkoti visoms Akių ligų skyriaus slaugytojoms už rūpestingumą ir reikalingą pagalbą bet kuriuo paros metu.  Ypač noriu padėkoti slaugytojai L. Rymašienei už jos rūpestingumą ir šviesią šypseną, kuri pacientams padeda įveikti pilką ligoninės kasdienybę.

Pagarbiai

S. V.


2018-01-29

Gerb. gydytojau V. Kieda, nuoširdžiai dėkoju Jums už sugrąžintą koją, kentėjau labai didelius skausmus, į namus išvykstu geros nuotaikos. Tegul angelas, dangaus pasiuntinys, Jus visuomet globoja, myli, nepaleidžia. Sėkmės visuose darbuose, ačiū už pagarbą ir žmogiškumą.

Pagarbiai

J. D.


2018-01-29

Labai dėkoju Reanimacijos ir intensyvios terapijos I poskyrio kolektyvui už reikiamu metu suteiktą pagalbą. Ačiū už rūpestingumą ir suteiktą galimybę toliau gyventi.

Pagarbiai

D. D.


2018-01-29

Noriu padėkoti gydytojai V. Baškienei, bendrosios praktikos slaugytojoms: L. Rymašienei, L. Morkūnienei, O. Girčytei, V. Pusvaškienei, L. Curukovienei bei slaugytojų padėjėjoms. Dėkoju už švelnumą, rūpestingumą ir gražias šypsenas.

Pagarbiai

E. B.


2018-01-26

Didelė laimė, kad teko pakliūti į šią ligoninę, o ne kitur. Čia dirba puikūs specialistai, puikūs žmonės. Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai, gydančiam daktarui G. Terbetui. Jų švelnus bendravimas, geros akys nuramina ir suprantamai išaiškina ligonio būklę.

Dėkoju visam personalui, ypač sesutei Justinai, slaugytojai Larisai ir virtuvės šeimininkutėms už skanų maistą. Apie šios ligoninės daktarus žino ne tik vilniečiai, bet ir visa Dotnuva. Ačiū už pasiaukojimą, ypač žinant valstybės požiūrį į žmones, gelbstinčius kitų gyvybes, sveikatą.

Pagarbiai

M. U.


2018-01-26

Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurginio skyriaus vedėjui V. Kiedai, taip pat daktarui A. Tamuliui ir linkiu visko, kas geriausia, to, kas telpa žodyje „laimė“.

Taip pat dėkoju seselėms, kurios prisidėjo prie mano gydymo ir linkiu visiems šio skyriaus darbuotojams išlikti tokiais , kokie buvote iki šios dienos,.

Pagarbiai

A. B.


2018-01-26

Ginekologijos skyriaus darbuotojų atsidavimą noriu iš širdies padėkoti viso skyriaus darbuotojoms ir visai komandai, kuri padėjo mane operuoti. Ypač dėkoju nuostabiai gydytojai Renatai Valiūnienei už puikų darbą, žmogiškumą, nuoširdumą ir atsidavimą savo profesijai. Dėkoju už puikią priežiūrą, suteiktą pagalbą ir linkiu Jums ko geriausios kloties.

Pagarbiai

A. R.


2018-01-25

Dėkoju daktarui Gunarui Terbetui už sėkmingai atliktą kaklo stenzės operaciją bei fiksaciją. Dėkoju už profesionalumą, žmogiškumą, jautrumą , gebėjimą ligonį paguosti ir padrąsinti. Sėkmės Jums, daktare, šiame be galo sunkiame ir didelės ištvermės reikalaujančiame darbe.

Pagarbiai

B. A.


2018-01-24

Gerb. gyd. V. Kieda, esu labai dėkinga už Jūsų rankas ir nuoširdžiai dėkoju už sąžiningą ir aukštos kvalifikacijos darbą. Taip pat dėkoju Jūsų vadovaujamo Neurochirurgijos skyriaus personalui už puikiai atliktą savo darbą, ypač slaugytojoms Justinai ir Larisai. Ačiū Jums labai.

Pagarbiai

A. G.


2018-01-23

Dėkoju gydytojui Sauliui Ročkai už gerai atliktą operaciją ir nuolatinę priežiūrą bei problemų sprendimą. Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui, kuris padėjo sveikti po ligos. Geros kloties Jums visiems Jūsų sunkiame darbe. Ypatingai noriu pabrėžti, kad gydytojas ir slaugytojai dirba neskaičiuodami savo darbo laiko. Gydytojas skyriuje būdavo ir šventinėmis dienomis, ir savaitgaliais. Dirbkite Lietuvoje – mums Jūsų labai reikia.

Pagarbiai

K. L.  


2018-01-23

Aš likau sužavėta Neurochirurgijos skyriaus personalo dėmesiu, geranoriškumu, švelnumu ir humoro jausmu, o tai labai svarbu ligoniui. Ir seselės, ir slaugytojai, ir gydytojai gydo ne tik savo profesionalumu ir meistriškumu, bet visada palaiko gerais žodžiais. Ačiū už tokį personalą. Ligoninė – ne ta vieta, kur norisi grįžti, bet jei teks, tikrai bus ne taip baisu.

Pagarbiai

N. L.


2018-01-23

Tariu didelį ačiū gerb. daktarui V. Kiedai, kuris suteikė man galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą. Širdingai dėkoju Justinai ir visam personalui, padėjusiam man jaustis kaip namuose.

Pagarbiai

V. B.


2018-01-22

Gerb. Neurochirurgijos skyriaus vedėjau V. Kieda, nuoširdžiai dėkoju Jums už atliktą stuburo operaciją, kvalifikuotą gydymą, jaukią priežiūrą. Dar kartą dėkoju asmeniškai Jums ir Jūsų vadovaujamam personalui.

Ypatingai esu dėkinga slaugytojai Justinai bei darbuotojai Larisai už gerą nuotaiką ir viltį, kadangi savo pozityvumu kelia nuotaiką ligoniui. Linkiu Jums geriausios kloties ir sėkmės Jūsų darbe.

Pagarbiai

N. S.


2018-01-19

Noriu padėkoti visam Jūsų ligoninės Neurochirurgijos skyriaus personalui. Didžiausia padėka daktarui Gunarui Terbetui ir jo komandai už atliktą operaciją, dėmesingumą ir kruopštumą.

Pagarbiai

D. S.


2018-01-19

Labai dėkoju už profesionalumą, dėmesingumą, žmogiškumą ir tikrumą Neurochirurgijos skyriaus vedėjui V. Kiedai, tai pat Š. Bogušiui ir anesteziologui. Taip pat dėkoju visam personalui už rūpestį, pagarbą, dėmesį.

Pagarbiai

T. K.


2018-01-18

Širdingai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus medicinos personalui už rūpestį ir nuoširdumą. Linkiu ir toliau taip profesionaliai dirbti.

Pagarbiai

V. S.


2018-01-18

Tikriausiai nėra tokių žodžių, kuriais galėčiau išreikšti širdingą dėkingumą brangiems mano širdžiai Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės II Chirurgijos skyriaus vedėjui gydytojui Sauliui Jurevičiui, gydytojui Sigitui Tamuliui, gydytojui Rolanui Rinkūnui, slaugytojai Daivai Jociunskienei ir slaugytojos padėjėjai Marinai Pekarskajai už jų supratingumą ir geranoriškumą. Už tai, kad kiekvieną dieną vykdote savo profesinę veiklą, skyriuje kuriate gėrio ir vilties atmosferą.  Stiprios sveikatos ir visokeriopos sėkmės.

Pagarbiai

R. T.


2018-01-18

Esu labai dėkingas neurochirurgui Gunarui Terbetui, skyriaus vedėjui V. Kiedai ir visam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui už nuoširdų rūpinimąsi mano sveikata. Džiaugiausi skyriuje nuolat jautęs nuoširdų personalo rūpestį ir globą.

Pagarbiai

V. B.


2018-01-15

Esu dėkinga Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui, kurie mane prižiūrėjo po operacijos. Taip pat nuoširdžiai dėkoju mane operavusiems medikams. Ačiū už man skirtą rūpestį ir dėmesingumą.

Pagarbiai

J. G.


2018-01-15

Dėkoju gražioms, nuostabioms Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus slaugytojoms už nuoširdų darbą prižiūrint pacientus ir už tai, kad nė vienas ligonis nelieka be dėmesio ir yra apžiūrimas nedelsiant ir išsamiai.

Dėkoju gydytojai Aušrai Jurčiukonienei už sugrąžintą sveikatą. Mes, paprsti žmonės, kartais kažkur ieškome stebuklų, bet stebuklas yra greta – tai mūsų auksinių rankų gydytojai, kurie mus sugrąžina į normalų gyvenimą ir padeda vėl jaustis gerai.

Linkiu visiems Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus darbuotojams sveikatos ir sėkmės.

Pagarbiai

J. I.


2018-01-15

Esu labai patenkinta Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus darbo organizavimu, šio skyriaus personalo darbu. Skyriuje visada švaru, tvarkinga, personalas malonus ir dėmesingas, rūpestingai prižiūrintis kiekvieną pacientą.

Ypač norėčiau padėkoti gydytojai Linai Jurgaitienei už profesionaliai atliktą darbą ir išsamias konsultacijas.

Pagarbiai

A. P.


2018-01-14

Noriu širdingai padėkoti gydytojui neurochirurgui Žydrūnui Račkauskui už man suteiktą galimybę laisvai vaikščioti, praėjus vos kelioms dienoms po operacijos. Tai žmogus – tikras savo srities profesionalas, nestokojantis nuoširdumo ir pačių geriausių žmogiškųjų savybių.

Taip pat negaliu nepadėkoti visam Neurochirurgijos skyriaus personalui. Jūs visi nuostabūs.

Su visa didžiausia pagarba AČIŪ.

Pagarbiai

N. D.


2018-01-14

Dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui, kurio darbo buvau labai patenkintas.

Pagarbiai

J. G.


2018-01-13

Norėčiau padėkoti gydytojui Sauliui Čepkui už gerai atliktą sudėtingą operaciją, už dėmesį po jos. Gydytojas Saulius Čepkus yra kruopštus, atsakingas, savo darbo profesionalas. Jis nuolat ateina su šypsena, kuri nejučia pakelia nuotaiką.

Pagarbiai

J. K.


2018-01-12

Nuoširdžiai dėkojame Planinės pagalbos skyriaus vedėjui M. Bravermanui už pagalbą, paramą ir supratimą. Taip pat dėkojame gydytojui S. Balseriui už suteiktą pagalbą ir gydymą.

Pagarbiai

L. M.


2018-01-11

Norime nuoširdžiai padėkoti Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už jų darbą, kasdienį rūpestį ir dėmesį.

Ypač ačiū norime pasakyti skyriaus medikei Tatjanai Sulimovai už jos rūpinimąsi ligonėmis.

Pagarbiai

343 palatos pacientės


2018-01-10

Noriu nuoširdžiai padėkoti už pagerėjusią savijautą ir sugrąžintą norą gyventi Neurochirurgijos skyriaus daktarui Gyčiui Šustickui, dienos slaugytojai Augustei ir visam skyriaus personalui.

Pagarbiai

P. S.


2018-01-10

Dėkoju ligoninės Psichosomatinių ligų skyriaus personalui ir asmeniškai daktarei Elvyrai Baumilienei ir medicinos seselei Laimai Stakauskienei už suteiktą pagalbą, dėmesingumą, nuoširdumą.

Pagarbiai

N. T.


2018-01-09

Dėkoju gydytojui Jonui Laimučiui Martinkėnui, kuris yra kompetentingas ir sąžiningas. Greitai nustatė ligą, aiškiai nusakė situaciją ir perspektyvas.

Pagarbiai

J. Ž.


2018-01-07

Labai ačiū gydytojui ortopedui traumatologui Mindaugui Klingai ir visai šauniai komandai už puikiai atliktą operaciją bei 6 aukšto Traumatologijos skyriaus personalui už rūpestingą priežiūrą po jos.

Nuoširdus, taktiškas, pozityvus ir pagarbus bendravimas, sukuriantis saugumo pojūtį – labai džiaugiuosi pakliuvusi į šio gydytojo rankas. AČIŪ skyriaus slaugytojoms už atidumą ir nuoširdų rūpestį!

Nuoširdžiai dėkoju ir siunčiu gerų dienų linkėjimus.

Pagarbiai

J. M.


2018-01-06

Už skubiai suteiktą kvalifikuotą pagalbą mano Tėveliui, atvežtam su rimta klubo sąnario trauma, dėkoju Skubiosios pagalbos skyriui. Duok Dieve kantrybės Jūsų misijoje.

Pagarbiai

A. R.


2018-01-01

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai, nuoširdžiai noriu padėkoti Jūsų vadovaujamos ligoninės Neurochirurgijos skyriaus darbuotojams. Visiems: tiek rūpestingoms, geranoriškoms slaugytojoms, tiek patiems svarbiausiems šioje grandinėje – gydytojams.

Taigi, didžiulę padėką reiškiu šešerius metus mane konsultuojančiam gydytojui Gyčiui Šustickui, kuris kaskart su didžiuliu dėmesiu mane išklauso. Dėkoju jam už viską – patarimus, mokėjimą ir norą išklausyti netaupant savo laiko, už norą suprasti ir padėti. Taip pat už rūpestį dėkoju vyr. slaugytojai Jadvygai Rodz, slaugytojoms Valerijai Kozlovai ir Ritai Šilkauskienei.

Visiems linkiu stiprios sveikatos, širdies šilumos.

Pagarbiai

V. K.


2018-01-01

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Jolantai Paškevičienei už jos profesionalumą ir rūpestingą elgesį su pacientais.

Pagarbiai

J. N.


2018-01-01

Gerb. dr. Algimantai Pamerneckai, dėkoju Jūsų kolektyvui (665-617 palatos) už šiltą priėmimą, rūpestingą ir nuoširdžią slaugą.

Pagarbiai

K. V.