Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Prieš Jums pateikiant savo duomenis, informuojame, kad:

  • Jūsų prašysime pateikti asmens duomenis bei specialiosios kategorijos asmens duomenis.
  • Jūsų duomenis tvarkysime Jūsų identifikavimo, registracijos ir asmens sveikatos priežiūros paslaugoms teikti tikslais.
  • Jūsų pateikti duomenys bus tvarkomi, nes taip mus įpareigoja teisės aktai, sutartys, teisėti ir viešieji interesai bei / arba – Jūsų sutikimas.
  • Informuojame, kad Jūsų pateikti duomenys bus saugomi tiek, kiek tai numato Lietuvos Respublikos teisės aktai bei kiek tai reikalinga nustatytiems tikslams pasiekti.
  • Jūsų duomenys gali būti pateikti nustatyta tvarka duomenų gavėjams, nurodytiems skiltyje „Informacija apie duomenų gavėjus”  bei išskirtiniais atvejais kitiems duomenų gavėjams, kurie turi teisę gauti duomenis.

Jei norite atšaukti registraciją, praneškite telefonu (8 5) 216 94 55 arba el. pašto adresu planine.pagalba[eta]rvul.lt. Nurodykite savo ir specialisto, pas kurį registravotės, pavardes.

Į pirmajame Ligoninės aukšte esančio Konsultacijų centro „A“ ir „B“ sektoriaus registratūras rekomenduojame atvykti likus 45 min. iki Jums numatyto konsultacijos laiko. Su savime turėkite siuntimą ir asmens tapatybės dokumentą.

Jei norite užsiregistruoti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai, prašome skambinti telefonu: +370 672 26950