Administracija

 VADOVYBĖ

Pareigos Vardas, pavardė  Tel. nr. El. paštas
Direktorius dr. Algimantas Pamerneckas (8 5) 216 92 12 algimantas.pamerneckas[eta]rvul.lt
Direktoriaus pavaduotoja klinikiniam darbui Tatjana Golubajeva
(8 5) 216 90 55  tatjana.golubajeva[eta]rvul.lt
Direktoriaus pavaduotoja valdymui Daina Balčėtienė (8 5) 236 11 62 daina.balcetiene[eta]rvul.lt
Direktoriaus patarėjas Rimvydas Toločka (8 5) 265 81 92 rimvydas.tolocka[eta]rvul.lt

BENDRI LIGONINĖS SKYRIAI IR TARNYBOS

DOKUMENTŲ VALDYMO IR KOMUNIKACIJOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Eglė Indriūnaitė (8 5) 236 20 06 egle.indriunaite[eta]rvul.lt
Administratorė referentė Kristina Leitienė (8 5) 216 92 12 kristina.leitiene[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Violeta Baltakytė (8 5) 236 21 33 violeta.baltakyte[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Laura Baubinienė (8 5) 236 11 64 laura.baubiniene[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Vitalija Sokolovienė (8 5) 236 11 64 vitalija.sokoloviene[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Angelė Lileikytė (8 5) 236 20 37 angele.lileikyte[eta]rvul.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUHALTERINĖS APSKAITOS SKYRIUS

 Pareigos  Vardas, pavardė  Tel. nr.  El. paštas
Vyriausioji  finansininkė Vida Sabalienė (8 5) 216 91 31
 
vida.sabaliene[eta]rvul.lt
Vyr. finansininkės pavaduotoja   (8 5) 236 20 11  
Vyresnioji buhalterė Ona Vaickutė (8 5) 236 20 11 ona.vaickute[eta]rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Irena Pščolovska (8 5) 236 20 11 irena.pscolovska[eta]rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Angelė Remenčienė (8 5) 236 20 10 angele.remenciene[eta]rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Oksana Gladkaja (8 5) 236 20 10 oksana.gladkaja[eta]rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Aušra Ulevičienė (8 5) 236 20 10 ausra.uleviciene[eta]rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Natalja Sokolova (8 5) 236 20 10 natalja.sokolova[eta]rvul.lt
Buhalterė – kasininkė Genė Lunienė (8 5) 216 91 90 gene.luniene[eta]rvul.lt

EKONOMIKOS IR PLANAVIMO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Renata Vaitulionienė

(8 5) 204 08 26

renata.vaitulioniene[eta]rvul.lt
Vyresnioji ekonomistė Birutė Rimšienė (8 5) 236 20 09 birute.rimsiene[eta]rvul.lt
Vyresnioji ekonomistė Nijolė Milašienė (8 5) 236 20 09 nijole.milasiene[eta]rvul.lt
Vyresnioji ekonomistė Jadvyga Urbutienė (8 5) 236 20 09 jadvyga.urbutiene[eta]rvul.lt

PLĖTROS IR PROJEKTŲ SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Kristina Ubavičiūtė (8 5) 204 08 41 kristina.ubaviciute[eta]rvul.lt
Vyresnysis specialistas Vilius Mitka (8 5) 204 08 28 vilius.mitka[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Kristina Kluonienė (8 5) 204 08 28 kristina.kluoniene[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Asta Petronė (8 5) 204 08 28 asta.petrone[eta]rvul.lt

TEISĖS IR PERSONALO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
L. e. skyriaus vedėjos pareigas Eimutė Juknevičienė (8 5) 204 08 26 eimute.jukneviciene[eta]rvul.lt
Teisininkas Alfredas Žukauskas (8 5) 204 08 48 alfredas.zukauskas[eta]rvul.lt
Teisininkė Dovilė Meškėnaitė (8 5) 204 08 48 dovile.meskenaite[eta]rvul.lt
Vyresnioji personalo inspektorė Vida Miliūtė (8 5) 236 20 03 vida.miliute[eta]rvul.lt
Vyresnioji personalo inspektorė Lina Žižytė (8 5) 236 21 29 lina.zizyte[eta]rvul.lt
Personalo inspektorė Jūratė Radkevičienė (8 5) 236 20 15 jurate.radkeviciene[eta]rvul.lt
Personalo inspektorė Natalija Titova (8 5) 236 20 15 natalija.titova[eta]rvul.lt

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
Skyriaus vedėja Alicja Grygutis
(8 5) 204 08 29 alicja.grygutis[eta]rvul.lt
Teisininkas Žilvaras Gelumbauskas (8 5) 204 08 23 zilvaras.gelumbauskas[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Donata Abišalaitė-Kanišauskienė (8 5) 236 11 65 donata.abisalaite[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Irmina Galdikienė (8 5) 236 11 65 irmina.galdikiene[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Valentina Moroz (8 5) 236 20 05 valentina.moroz[eta]rvul.lt
Vyresnysis specialistas Viktor Kot (8 5) 236 20 26 viktor.kot[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Kristina Kukarskytė (8 5) 236 11 65 kristina.kukarskyte[eta]rvul.lt

MEDICININĖS STATISTIKOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Jolanta Smetaninienė (8 5) 236 21 16 jolanta.smetaniniene[eta]rvul.lt
Vyresnioji sveikatos statistikė Renata Lebedeva (8 5) 265 81 68 renata.lebedeva[eta]rvul.lt

ORGANIZACINIS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Agnė Egertė (8 5) 265 81 61 agne.egerte[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Vita Jauneikaitė (8 5) 236 21 41 vita.jauneikaite[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Ingrida Liepinaitienė (8 5) 236 21 41 ingrida.liepinaitiene[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė Nomeda Pozdniakovienė (8 5) 236 21 41 nomeda.pozdniakoviene[eta]rvul.lt
Vyresnioji specialistė   Laimutė Bartusevičienė (8 5) 236 21 41 laimute.bartuseviciene[eta]rvul.lt
Informatorė Ilona Matiukienė (8 5) 216 90 69 ilona.matiukiene[eta]rvul.lt

ANTIKORUPCIJOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
Skyriaus vedėja Aida Martinkėnienė (8 5) 265 81 92 aida.martinkeniene[eta]rvul.lt
Vyresnysis specialistas Rimvydas Toločka (8 5) 265 81 92 rimvydas.tolocka[eta]rvul.lt

VIDAUS AUDITO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėjas Vytautas Kriauza (8 5) 204 08 22 vytautas.kriauza[eta]rvul.lt
Vidaus audito specialistė Vanda Grigaliūnienė (8 5) 236 20 25 vanda.grigaliuniene[eta]rvul.lt
Vidaus audito specialistė Viktorija Lukošienė   viktorija.lukosiene[eta]rvul.lt
Vidaus audito specialistė Agnė Juodaitytė (8 5) 204 08 45 agne.juodaityte[eta]rvul.lt

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Saugos ir sveikatos darbe specialistas   (8 5) 236 20 08  
Saugos ir sveikatos darbe specialistė Giedrė Šutinytė (8 5) 236 20 08 giedre.sutinyte[eta]rvul.lt

INFEKCIJŲ KONTROLĖS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Ieva Kisielienė (8 5) 236 20 04 ieva.kisieliene[eta]rvul.lt

SLAUGOS PROCESO VALDYMO TARNYBA

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Vyriausioji slaugos administratorė Erika Davydenko (8 5) 236 20 01 erika.davydenko[eta]rvul.lt
Vyresnioji slaugos specialistė Vilgelmina Jurkuvėnienė (8 5) 204 08 21 vilgelmina.jurkuveniene[eta]rvul.lt

VAISTINĖ

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Vaistinės vedėja Eglė Morozovienė (8 5) 216 92 21 egle.morozoviene[eta]rvul.lt
Vedėjos pavaduotoja, vaistininkė Ingrida Vilkauskaitė (8 5) 236 20 40 ingrida.vilkauskaite[eta]rvul.lt

PASTATŲ, TERITORIJOS PRIEŽIŪROS IR REMONTO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
Skyriaus vedėjas Eugidijus Bujauskas (8 5) 236 20 39 eugidijus.bujauskas[eta]rvul.lt

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Asta Urmanavičienė (8 5) 204 08 46 asta.urmanaviciene[eta].rvul.lt
Vyresnysis informacinių technologijų inžinierius Aleksandras Bieliauskas (8 5) 236 20 38 alius.bieliauskas[eta].rvul.lt
Vyresnysis informacinių technologijų inžinierius Rimantas Nedzinskas (8 5) 236 20 38 rimas.nedzinskas[eta]rvul.lt
Informacinių technologijų inžinierius Viktorija Šatkevičienė (8 5) 204 08 46 viktorija.satkeviciene[eta]rvul.lt
Informacinių technologijų inžinierius Andrej Zagorodnij (8 5) 236 20 35 andrej.zagorodnij[eta]rvul.lt
Informacinių technologijų technikas Aleksandras Urbanas (8 5) 236 20 35 aleksandras.urbanas[eta]rvul.lt
Informacinių technologijų technikas Tautvydas Leliunga (8 5) 236 20 35 tautvydas.leliunga[eta]rvul.lt
Informacinių technologijų technikas Tomas Pangonis (8 5) 236 20 35 tomas.pangonis[eta]rvul.lt 

MEDICINOS TECHNIKOS PRIEŽIŪROS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
L. e. skyriaus vedėjos pareigas Reda Alunderienė (8 5) 236 20 20 reda.alunderiene[eta]rvul.lt

INŽINERINIŲ TINKLŲ PRIEŽIŪROS IR TRANSPORTO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėjas Romualdas Laurinaitis (8 5) 236 20 02 romualdas.laurinaitis[eta]rvul.lt

PATALPŲ VALYMO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Renata Turonienė (8 5) 236 20 61 renata.turoniene[eta]rvul.lt

KRISTAUS PRISIKĖLIMO KOPLYČIA

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Kapelionas Kun.prof.dr. Kęstutis Ralys
(8 6) 865 52 56 kestutis.ralys[eta]rvul.lt

 Informacija atnaujinta spalio 30 d.