Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Administracijos kontaktai

 VADOVYBĖ

Pareigos Vardas, pavardė  Tel. nr. El. paštas
Direktorius dr. Algimantas Pamerneckas (8 5) 216 92 12 algimantas.pamerneckas@rvul.lt
Direktoriaus pavaduotoja klinikiniam darbui Tatjana Golubajeva
(8 5) 216 90 55  tatjana.golubajeva@rvul.lt
Direktoriaus pavaduotoja valdymui Daina Balčėtienė (8 5) 236 11 62 daina.balcetiene@rvul.lt
Direktoriaus patarėjas dr. Robertas Badaras (8 5) 236 21 35 robertas.badaras@rvul.lt

 

Kontaktai žiniasklaidai
Vyriausioji specialistė (ryšiams su visuomene) Justina Petravičienė

(8 5) 236 20 61

+370 616 90 647

justina.petraviciene@rvul.lt

 

BENDRI LIGONINĖS SKYRIAI IR TARNYBOS

DOKUMENTŲ VALDYMO IR KOMUNIKACIJOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Eglė Indriūnaitė (8 5) 236 20 06 egle.indriunaite@rvul.lt
Administratorė referentė Kristina Leitienė (8 5) 216 92 12 kristina.leitiene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Violeta Baltakytė (8 5) 236 21 33 violeta.baltakyte@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Laura Baubinienė (8 5) 236 11 64 laura.baubiniene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Vitalija Sokolovienė (8 5) 236 11 64 vitalija.sokoloviene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Angelė Lileikytė (8 5) 236 20 37

angele.lileikyte@rvul.lt

Vyresnioji specialistė Lina Lysenkienė  

lina.lysenkiene@rvul.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUHALTERINĖS APSKAITOS SKYRIUS

 Pareigos  Vardas, pavardė  Tel. nr.  El. paštas
Vyriausioji  finansininkė Vida Sabalienė (8 5) 216 91 31
 
vida.sabaliene@rvul.lt
Vyr. finansininkės pavaduotoja Jelena Lastauskienė (8 5) 236 20 11  jelena.lastauskiene@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Ona Vaickutė (8 5) 236 20 11 ona.vaickute@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Irena Pščolovska (8 5) 236 20 11 irena.pscolovska@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Angelė Remenčienė (8 5) 236 20 10 angele.remenciene@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Oksana Gladkaja (8 5) 236 20 10 oksana.gladkaja@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Aušra Ulevičienė (8 5) 236 20 10 ausra.uleviciene@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Natalja Sokolova (8 5) 236 20 10 natalja.sokolova@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Laima Masalskienė (8 5) 236 20 11 laima.masalskiene@rvul.lt
Vyresnioji buhalterė Anžela Rakauskienė   (8 5) 236 21 37 anzela.rakauskiene@rvul.lt
Kasininkė Vera Bagdžiuvienė (8 5) 216 91 90   vera.bagdziuviene@rvul.lt

 

EKONOMIKOS IR PLANAVIMO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Vyresnioji specialistė Birutė Rimšienė (8 5) 236 20 09 birute.rimsiene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Nijolė Milašienė (8 5) 236 20 09 nijole.milasiene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Vilija Seibutienė (8 5) 236 20 09 vilija.seibutiene@rvul.lt

 

PLĖTROS IR PROJEKTŲ SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Kristina Ubavičiūtė (8 5) 204 08 41 kristina.ubaviciute@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Kristina Kluonienė (nėštumo ir gimdymo atostogose) (8 5) 204 08 28 kristina.kluoniene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Asta Petronė (8 5) 204 08 28 asta.petrone@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Edita Rumševičiūtė (8 5) 204 08 28 edita.rumseviciute@rvul.lt
Vadybininkas Vilius Mitka (8 5) 276 35 45 vilius.mitka@rvul.lt

 

MAITINIMO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Aušra Cibulskienė
  ausra.cibulskiene@rvul.lt

 

TEISĖS IR PERSONALO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
L. e. skyriaus vedėjos pareigas Eimutė Juknevičienė (8 5) 204 08 26 eimute.jukneviciene@rvul.lt
Teisininkė Dovilė Meškėnaitė (8 5) 204 08 48 dovile.meskenaite@rvul.lt
Teisininkė Erika Žalytė  (8 5) 204 08 48 erika.zalyte@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Vida Miliūtė (8 5) 236 20 03 vida.miliute@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Lina Žižytė (8 5) 236 21 29 lina.zizyte@rvul.lt
Specialistė Jūratė Radkevičienė (8 5) 236 20 15 jurate.radkeviciene@rvul.lt
Specialistė Natalija Titova (8 5) 236 20 15 natalija.titova@rvul.lt

 

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
Skyriaus vedėja Alicja Grygutis
(8 5) 204 08 29 alicja.grygutis@rvul.lt
Teisininkas Žilvaras Gelumbauskas (8 5) 204 08 23 zilvaras.gelumbauskas@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Donata Abišalaitė-Kanišauskienė (8 5) 236 11 65 donata.abisalaite@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Irmina Galdikienė (8 5) 236 11 65 irmina.galdikiene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Valentina Moroz (8 5) 236 20 05 valentina.moroz@rvul.lt
Vyresnysis specialistas Viktor Kot (8 5) 236 20 26 viktor.kot@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Jurgita Kunigonytė (8 5) 236 11 65 jurgita.kunigonyte@rvul.lt

 

MEDICININĖS STATISTIKOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Jolanta Smetaninienė (8 5) 236 21 16 jolanta.smetaniniene@rvul.lt
Vyresnioji sveikatos statistikė Renata Lebedeva (8 5) 265 81 68 renata.lebedeva@rvul.lt

 

ORGANIZACINIS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Agnė Egertė (8 5) 265 81 61 agne.egerte@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Vita Jauneikaitė (8 5) 236 21 41 vita.jauneikaite@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Ingrida Liepinaitienė (8 5) 236 21 41 ingrida.liepinaitiene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Nomeda Pozdniakovienė (8 5) 236 21 41 nomeda.pozdniakoviene@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Jolita Brataščukienė (8 5) 236 21 41 jolita.bratascukiene@rvul.lt
Specialistė Inga Genienė (8 5) 216 90 69 inga.geniene@rvul.lt

 

ANTIKORUPCIJOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
Skyriaus vedėja Aida Martinkėnienė (8 5) 265 81 92 aida.martinkeniene@rvul.lt

 

AUDITO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėjas Vytautas Kriauza (8 5) 204 08 22 vytautas.kriauza@rvul.lt
Vyresnioji specialistė Vanda Grigaliūnienė (8 5) 236 20 25 vanda.grigaliuniene@rvul.lt
Vyriausioji specialistė Viktorija Lukošienė  – viktorija.lukosiene@rvul.lt
Vyriausioji specialistė Skirmantė Diglienė (8 5) 236 20 25 skirmante.digliene@rvul.lt
Vyriausioji specialistė Aistė Mikelionienė (8 5) 204 08 45 aiste.mikelioniene@rvul.lt

 

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Vyresnysis specialistas Arvydas Pečiulis (8 5) 236 20 08  arvydas.peciulis@rvul.lt
Specialistė Genė Lunienė  (8 5) 236 20 08 gene.luniene@rvul.lt

 

INFEKCIJŲ KONTROLĖS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Ieva Kisielienė (8 5) 205 39 65 ieva.kisieliene@rvul.lt

 

SLAUGOS PROCESO VALDYMO TARNYBA

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Vyriausioji slaugos administratorė Erika Davydenko (8 5) 236 20 01 erika.davydenko@rvul.lt
Vyresnioji slaugos specialistė Vilgelmina Jurkuvėnienė (8 5) 204 08 21 vilgelmina.jurkuveniene@rvul.lt

 

VAISTINĖ

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Vaistinės vedėjas Ignas Incius
(8 5) 216 92 21 ignas.incius@rvul.lt
Vedėjos pavaduotoja, vaistininkė Ingrida Vilkauskaitė (8 5) 236 20 40 ingrida.vilkauskaite@rvul.lt

 

PASTATŲ, TERITORIJOS PRIEŽIŪROS IR REMONTO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
Skyriaus vedėjas Eugidijus Bujauskas (8 5) 236 20 39 eugidijus.bujauskas@rvul.lt

 

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Asta Urmanavičienė (8 5) 204 08 46 asta.urmanaviciene@rvul.lt
Vyresnysis informacinių technologijų inžinierius Aleksandras Bieliauskas (8 5) 236 20 38 alius.bieliauskas@rvul.lt
Vyresnysis informacinių technologijų inžinierius Rimantas Nedzinskas (8 5) 236 20 38 rimas.nedzinskas@rvul.lt
Informacinių technologijų inžinierius Viktorija Šatkevičienė (8 5) 204 08 46 viktorija.satkeviciene@rvul.lt
Informacinių technologijų inžinierius Andrej Zagorodnij (8 5) 236 20 35 andrej.zagorodnij@rvul.lt
Informacinių technologijų technikas Aleksandras Urbanas (8 5) 236 20 35 aleksandras.urbanas@rvul.lt
Informacinių technologijų technikas Tomas Pangonis (8 5) 236 20 35 tomas.pangonis@rvul.lt 
Informacinių technologijų technikas Mindaugas Vosylius (8 5) 236 20 35 mindaugas.vosylius@rvul.lt 
Informacinių technologijų technikas Justinas Pužas (8 5) 236 20 35 justinas.puzas@rvul.lt 

 

MEDICINOS TECHNIKOS PRIEŽIŪROS SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El.paštas
L. e. skyriaus vedėjos pareigas Reda Alunderienė (8 5) 236 20 20 reda.alunderiene@rvul.lt

 

INŽINERINIŲ TINKLŲ PRIEŽIŪROS IR TRANSPORTO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėjas Romualdas Laurinaitis (8 5) 236 20 02 romualdas.laurinaitis@rvul.lt

 

PATALPŲ VALYMO SKYRIUS

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Skyriaus vedėja Renata Turonienė  – renata.turoniene@rvul.lt

 

KRISTAUS PRISIKĖLIMO KOPLYČIA

Pareigos Vardas, pavardė Tel. nr. El. paštas
Kapelionas – socialinis darbuotojas Kun. prof. dr. Kęstutis Ralys
(8 6) 865 52 56 kestutis.ralys@rvul.lt

 

Informacija atnaujinta 2018 m. gegužės 23 d.