Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Laubner Gabija

Klinikinės toksikologijos gydytoja, gydytoja anesteziologė-reanimatologė
(+370 5) 236 20 91

Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėja.

Gabija Laubner Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą baigė 2004 m. 2008 m. įgijo klinikinės toksikologijos gydytojo, 2010 m. – gydytojo anesteziologo reanimatologo profesinę kvalifikaciją. Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje dirba nuo 2005 m. Nuo 2015 m. – Ūminių apsinuodijimų ir Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių vedėja. Nuo 2010 m. dirba Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto Anesteziologijos ir reanimatologijos klinikoje, dėsto klinikinės toksikologijos kursą studentams, yra gydytojų rezidentų vadovė.

Kvalifikaciją kėlė Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Olandijoje. 2018 m. baigė Pilvo organų echoskopijos įvadinį kursą, 2019 m. – Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus Karo medicinos tarnyboje rezervo karo medicinos gydytojo kursą, 2019 m. gydytojai suteiktas leitenanto laipsnis. Gabija Laubner yra Lietuvos klinikinės toksikologijos ir Lietuvos anesteziologų-reanimatologų draugijų narė, Lietuvos parenterinės ir enterinės mitybos draugijos narė, Lietuvos ultragarso asociacijos narė, Europos apsinuodijimų centrų ir klinikinių toksikologų ir Europos klinikinės mitybos ir metabolizmo draugijos narė, Europos intensyvios terapijos draugijos narė. Gabija Laubner yra Pasaulio Sveikatos organizacijos (PSO) ekspertė rengiant apsinuodijimų kontrolės gaires, taip pat Europos Komisijos Sveikatos ir aplinkos ūminių rizikų komiteto tikroji ekspertė.

Mokslo pranešimus skaitė Lietuvos ir užsienio konferencijose, gydytojų tobulinimosi kursuose, yra vadovėlio „Medicinos toksikologija – ūminių apsinuodijimų diagnostika ir gydymas“ bendraautorė.

Pagrindinės domėjimosi sritys: ekstrakorporinė detoksikacija, klinikinė mityba, detoksikacija nuo receptinių psichoaktyvių medžiagų.