Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius

7 aukštas, B korpusas
Skyriaus vedėjas Gediminas Rauba (+370 5) 236 11 53

Vyresnioji slaugytoja Lina Stambrauskienė

(+370 5) 236 11 50

Gydytojų kabinetai

(+370 5) 236 11 55

(+370 5) 236 21 45

 

 

RVUL Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius kaip atskiras padalinys pradėjo veikti 2003 m. Iki tol, nuo Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės įkūrimo, skyrius veikė Traumatologijos, ortopedijos ir atstatomosios chirurgijos skyriaus sudėtyje.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje visą parą teikiama skubi pagalba, taip pat atliekamos planinės operacijos, teikiamos III lygio specialistų konsultacijos. Kasmet skyriuje atliekama apie 2 tūkst. įvairių operacijų.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje dirba plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai ir ortopedai traumatologai, atliekamos operacijos, naudojant mikrochirurginę techniką.

RVUL Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje skubos tvarka atliekamos operacijos dėl:

  • plaštakos ir distalinės dilbio dalies kaulų lūžių,
  • plaštakos ir dilbio sausgyslių sužalojimo,
  • plaštakos ir dilbio kraujagyslių ir nervų sužalojimo,
  • minkštųjų audinių ir odos defektų.

Planine tvarka atliekamos operacijos:

Plaštakos chirurgija. Atliekamos operacijos dėl buvusios traumos pasekmių, po sausgyslių, nervų, minkštųjų audinių sužalojimo, kaulų lūžių ir plaštakos susirgimų: Diupiutreno ligos, reumatinės plaštakos, artrozių.

Rekonstrukcinė chirurgija. Operacijos po minkštųjų audinių, kaulų defektų dėl buvusių sužalojimų ar onkologinių susirgimų. Panaudojant mikrochirurginę techniką atliekama laisva odos-poodžio, raumenų, kaulų ir kitų audinių kompleksų transplantacija.

Periferinių nervų chirurgija. Rekonstrukcija po trauminių sužalojimų, kompresinių neuropatijų ir jų pasekmių gydymas.

Minkštųjų audinių chirurgija. Galūnių ir kitų kūno dalių auglių, randų šalinimas.

Plastinė – estetinė chirurgija.

 

GYDYTOJAI

Gediminas Rauba 1979 m. baigė Kauno medicinos institutą, 1979-1980 m. atliko internatūrą Vilniaus m. klinikinėje ligoninėje, dirbo Elektrėnų ligoninėje, Vilniaus „Raudonojo Kryžiaus“ Mikrochirurgijos centre. Nuo 1991 m. dirba RVUL (tuometinė Vilniaus greitosios pagalbos universitetinė ligoninė). Stažavosi ir dalyvavo moksliniuose renginiuose Rusijoje, Vengrijoje, Čekijoje, JAV, Prancūzijoje, Latvijoje, Lietuvoje. Nuo pat įsikūrimo yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos narys, Lietuvos plaštakos chirurgijos ir reabilitacijos draugijos narys.
Juozas Ravinskas 2007  m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, 2012 m. baigė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūrą, nuo tada dirba RVUL Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje.
Stažavosi Suomijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Čekijoje, Prancūzijoje.
Simonas Sereika 2003 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. 2009 m. Vilniaus universitete, Ortopedijos traumatologijos klinikoje, baigė ortopedijos traumatologijos rezidentūrą. Plastinės ir rekonstrukcijos skyriuje dirba nuo 2008 m. Stažavosi ir dalyvavo moksliniuose renginiuose JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Švedijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Lietuvoje. Yra Europos riešo artroskopijos ir
Lietuvos ortopedų traumatologų draugijų narys.
Andrius Šimkus 2001 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, įstojo į ortopedijos traumatologijos rezidentūrą. Nuo 2004 m. dirba RVUL Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje.
Stažavosi JAV, Suomijoje, Švedijoje, Austrijoje, Vengrijoje. Yra Lietuvos ortopedijos ir traumatologijos draugijos narys.
Artūras Vetlovas 1999 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. 2000 m. baigė VU MF pirminę rezidentūrą, 2006 m. – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūrą. Nuo 2005 m. dirba RVUL Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje.
Stažavosi Švedijoje,Vokietijoje. Yra Lietuvos Plaštakos chirurgijos ir reabilitacijos draugijos narys
Kęstutis Bliznikas – gydytojas ortopedas traumatologas (informacija ruošiama).
Aleksandr Grinčuk gydytojas ortopedas traumatologas (informacija ruošiama).
Marek Tatol gydytojas ortopedas traumatologas (informacija ruošiama).
Simonas Kaupas gydytojas ortopedas traumatologas (informacija ruošiama).
Karolis Baužys gydytojas ortopedas traumatologas (informacija ruošiama).