Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Skubios pagalbos skyrius

 

 

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Skubios pagalbos skyrius

 

 

I Registratūra

II Registratūra

(+370 5) 216 91 40, 236 2042, 216 8939

(+370 5) 236 20 55

 

Adresas: Šiltnamių g. 29, Vilnius

 

PACIENTŲ DĖMESIUI! Blogėjant epidemiologinei situacijai Vilniaus regione ir augant skubios pagalbos besikreipiančių pacientų skaičiams, kartu su kitomis gydymo įstaigos ieškome sprendimų, kaip tolygiau paskirstyti medikams tenkantį didžiulį krūvį. Sutarta diversifikuoti būtinosios pagalbos srautus pagal kreipimosi į įstaigą priežastį, todėl jei Jus ištiko bėda ir į Skubios pagalbos skyrių planuojate atvykti savarankiškai, kviečiame sužinoti, kur ir kokia būtinoji pagalba teikiama vyresniems nei 18 m. asmenims! DAUGIAU INFORMACIJOS

 

 

Būtinoji medicinos pagalbapagalba, kuri būtina, kai asmens gyvybei gresia pavojus arba grėsmė reali nepradėjus teikti pagalbos per trumpą laiką. Dėl gyvybei pavojaus nekeliančių negalavimų gyventojas pirmiausia turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, o jo ne darbo metu – į tą gydymo įstaigą, su kuria jo šeimos gydytojas yra sudaręs sutartį dėl būtinosios pagalbos teikimo paslaugų jam/jai nedirbant. Kur tiksliai – šios informacijos pacientai turėtų teirautis vizitų pas savo šeimos gydytoją metu.

VISĄ PARĄ DIRBANČIŲ POLIKLINIKŲ SĄRAŠAS (spausti čia).

Ligoninės Skubios pagalbos skyriuje skubi ir neatidėliotina pagalba teikiama visą parą, septynias dienas per savaitę asmenims, vyresniems nei 18 metų.

Į Skubios pagalbos skyrių per parą vidutiniškai kreipiasi 250-300 pacientų. Skyriuje vykdomas pirminis pacientų būklės vertinimas, pacientų rūšiavimas pagalbos teikimo eiliškumui nustatyti, įdiegta eilių valdymo sistema. Tai reiškia, kad pradinės apžiūros metu įvertinama paciento būklė ir nustatoma, kokiu eiliškumu pacientui bus teikiama pagalba. Jeigu paciento būklės sunkumas vertinant nereikalauja ypatingai skubių medikų veiksmų, pacientui tenka laukti.

SKUBIOSIOS MEDICINOS PAGALBOS MASTO LENTELĘ GALITE RASTI ČIA.

Būtinoji medicinos pagalba vaikams iki 18 metų Vilniuje visą parą teikiama Vaikų ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyriuje, adresu Santariškių g. 7.

SVARBU ŽINOTI:

  • Kreipiantis dėl būtinosios medicinos pagalbos, gydytojo siuntimas neprivalomas.
  • Būtinoji pagalba LR piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje, yra nemokama.
  • Skubiosios pagalbos skyriuje teikiant pagalbą prioritetas teikiamas pačios sunkiausios būklės pacientams. Todėl pacientų aptarnavimo trukmė labai priklauso nuo tuo metu skyriuje esančių sunkios būklės pacientų skaičiaus.
  • Pacientai, pagal būklės sunkumą pirminės apžiūros metu, gali būti priskirti vienai iš 4 skubios pagalbos teikimo kategorijų (pirmoji – pagalba pradedama teikti nedelsiant, ketvirtoji – pacientas laukia, kol jį apžiūrės gydytojas).
  • Nesant būtinumo būtinajai medicinos pagalbai, tik jums pageidaujant ir eilės tvarka, jums gali būti suteikiamos mokamos paslaugos. Apie tai jums turėtų būti pasakyta po pirminio jūsų būklės vertinimo.

 


 Skubios pagalbos skyriaus kontaktai

Skyriaus vedėjas
Paulius Uksas

(+370 5) 236 20 54

Vyresnioji slaugytoja
Anžela Černiavskaja

(+370 5) 236 21 34