Bendra informacija

Tel.: (+370 5) 216 9069
El.p.: rvul@rvul.lt

Administracijos darbo laikas

I-IV nuo 8.00 iki 17.00
V nuo 8.00 iki 15.45
pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45

Duomenų apsaugos pareigūnas

Įgyvendinant Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje yra paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas:

  • Liudvikas Augutis, Teisės ir personalo skyriaus vyresnysis specialistas.

Duomenų apsaugos pareigūno pareiga yra sudaryti sąlygas laikytis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, skatinti įstaigoje duomenų apsaugos kultūrą, padėti įgyvendinti esminius Bendrojo duomenų apsaugos reglamento elementus, pvz., duomenų tvarkymo principus, duomenų subjektų teises, taip pat daryti duomenų tvarkymo veiklos įrašus, užtikrinti asmens duomenų tvarkymo saugumą ir teikti pranešimus apie duomenų saugumo pažeidimus.

Jeigu norite susisiekti su duomenų apsaugos pareigūnu, turite klausimų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, asmens duomenų apsaugos užtikrinimu, ar kitais  klausimais, susijusiais su asmens duomenimis,  prašome kreiptis elektroniniu paštu duomenusaugumas@rvul.lt  arba telefonu (8 5) 204 0826.

Pažymime, kad Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė apie paskirtą duomenų apsaugos pareigūną yra informavusi Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją.

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės duomenų apsaugos pareigūnas taip pat priklauso Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijai.