Ligoninė

RVUL draudžiamas pacientų lankymas

23 Rgs 2020 Naujienos

Augant užsikrėtimų koronavirusu skaičiui šalyje, norime apsaugoti mūsų ligoninėje gydomus pacientus bei įstaigos personalą nuo COVID-19 grėsmės ir išvengti įprastinės ligoninės veiklos sutrikdymo. Todėl nuo šiol Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje lankyti leidžiama tik terminalinės būklės (t. y., nepagydomos ir progresuojančios ligos eigos) pacientus, o kitų ligonių lankymas draudžiamas.

Kviečiame susipažinti su atnaujintomis pacientų lankymo nuostatomis Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje:

  • Stacionarizuotų pacientų lankymas draudžiamas.
  • Leidžiama lankyti tik terminalinės būklės (sergančius nepagydoma ir progresuojančia liga) pacientus, iš anksto suderinus konkretų lankymo laiką su skyriaus vedėju (jo nesant – su vyr. budinčiuoju).
  • Įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę lankytojai.
  • Vieno paciento lankymo laikas – iki 30 minučių.
  • Vienoje palatoje tuo pačiu metu gali būti tik vienas lankytojas.
  • Lankytojai privalo dėvėti kaukę ir laikytis saugaus atstumo. Rekomenduojamas kuo mažesnis fizinis kontaktas tarp paciento ir lankytojo (išlaikant bent 1 m atstumą).
  • Lankytojai, kuriems pasireiškia bent vienas COVID-19 būdingas simptomas (karščiavimas daugiau nei 37,3 °C, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas (dusulys), staigus uoslės ar skonio praradimas arba susilpnėjimas), kurie atitinka epidemiologinius COVID-19 kriterijus arba per pastarąsias 14 dienų buvo užsienio šalyje, į ligoninę neįleidžiami.
  • Šias taisykles pažeidusiems asmenims bus draudžiama lankyti pacientus ligoninėje.

 

Siuntiniai („lauknešėliai“) pacientams iš jų artimųjų priimami kasdien nuo nuo 17.00 iki 19.00 val.

DĖMESIO! Prašome „lauknešėliais” perdavinėti tik maisto produktus, higienos priemones ar kitus būtiniausius reikmenis. Nedėkite pinigų, papuošalų, telefonų ir kitokių brangių daiktų, nes negalime užtikrinti tokiu būdu perduodamų materialinių vertybių saugumo!


Jei ligoninėje besigydantis Jūsų artimasis neturi ryšio priemonių ar nepavyksta su juo susisiekti, apie jo sveikatos būklę galite pasiteirauti paskambinę į skyriaus postą telefonu, nurodytu SKYRIŲ POSTŲ TELEFONŲ NR. SĄRAŠE (spausti čia).

PAIEŠKA

+