Ligoninė

Pacientų lankymo ir „lauknešėlių” priėmimo tvarkos pasikeitimai

14 Spa 2020 Naujienos

Jau susidūrę su COVID-19 grėsme įstaigoje, norime apsaugoti pas mus gydomus pacientus bei dirbantį personalą nuo šios infekcijos plitimo ir išvengti įprastinės ligoninės veiklos sutrikdymo. Todėl nuo šiandien Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje lankyti leidžiama tik terminalinės būklės (t. y., nepagydomos ir progresuojančios ligos eigos) pacientus, o kitų ligonių lankymas draudžiamas.

Kviečiame susipažinti su atnaujintomis pacientų lankymo taisyklėmis Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje:

  • Stacionarizuotų pacientų lankymas draudžiamas.
  • Leidžiama lankyti tik terminalinės būklės (sergančius nepagydoma ir progresuojančia liga) pacientus, iš anksto suderinus konkretų lankymo laiką su skyriaus vedėju (jo nesant – su vyr. budinčiuoju).
  • Registruoti lankytojai, atvykę kitu laiku nei vyksta bendrasis pacientų lankymas, kreipiasi į Skubios pagalbos skyriaus registratūrą (PRIĖMIMAS).
  • Įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę lankytojai. Atvykstant prašome turėti asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą, pensininko pažymėjimą, studento pažymėjimą).
  • Atvykusiems lankytojams Skubios pagalbos skyriuje matuojama temperatūra. Lankytojai, kuriems pasireiškia bent vienas COVID-19 būdingas simptomas (kūno temperatūra 37,3℃ ir daugiau, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas (dusulys), staigus uoslės ar skonio praradimas ar susilpnėjimas) arba kuriems taikoma izoliacija, į ligoninę neįleidžiami.
  • Vieno paciento lankymo trukmė – iki 15 min.
  • Vienoje palatoje vienu metu leidžiama būti tik vieno paciento lankytojams.
  • Lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, prieš įeinat į skyrių bei išeinant iš jo dezinfekuoti rankas. Lankymo metu rekomenduojamas kuo mažesnis paciento fizinis kontaktas su lankančiais asmenimis (rekomenduojama laikytis ne mažiau kaip 1 metro atstumo).

„LAUKNEŠĖLIAI“. Daiktus, kuriuos norite perduoti ligoninėje besigydantiems savo artimiesiems, galite palikti prie pagrindinio ligoninės įėjimo, šalia rūbinės įrengtoje specialioje zonoje (ant „lauknešėlio“ būtinai nurodykite skyrių ir paciento pavardę). DĖMESIO – keičiasi „lauknešėlių“ priėmimo dienos! Daiktai priimami antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 17.00 iki 19.00 val.

Prašome „lauknešėliais” perdavinėti tik maisto produktus, higienos priemones ar kitus būtiniausius reikmenis. Nedėkite pinigų, papuošalų, telefonų ir kitokių brangių daiktų, nes negalime užtikrinti tokiu būdu perduodamų materialinių vertybių saugumo!

 

PAIEŠKA

+