Pacientas ir lankytojas

Pacientų lankymo tvarkos pasikeitimai nuo 2021-10-23

19 Spa 2021 Naujienos

Blogėjant epidemiologinei situacijai šalyje, nuo š. m. spalio 23 d. Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje lankyti leidžiama tik terminalinės būklės pacientus. Lankytojai turi būti užsiregistravę iš anksto ir atvykti suderintu laiku.

Nuo 2021-10-23 taikoma tokia pacientų lankymo tvarka:

 1. Stacionarinėms paslaugoms hospitalizuotų pacientų lankymas draudžiamas.
 2. Terminalinės būklės, t. y., nepagydomos ir progresuojančios ligos eigos, pacientai lankomi laikantis šių reikalavimų:
  • Paciento lankymas iš anksto suderinamas ir lankytojai užregistruojami paskambinus skyriaus, kuriame pacientas gydomas, posto telefonu. Užsiregistravę lankytojai atvyksta suderintu laiku per Skubios pagalbos skyriaus (PRIĖMIMO) registratūrą.
  • Lankytojai, kuriems pasireiškia bent vienas COVID-19 būdingas simptomas (kūno temperatūra 37,3℃ ir daugiau, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas (dusulys), staigus uoslės ar skonio praradimas ar susilpnėjimas) arba kuriems taikoma izoliacija, į ligoninę neįleidžiami;
  • Vieno paciento lankymo trukmė – iki 15 min.;
  • Vienoje palatoje vienu metu leidžiama būti tik vieno paciento lankytojams;
  • Lankytojai privalo dėvėti reikiamo lygio asmens apsaugos priemones, prieš įeinat į skyrių bei išeinant iš jo dezinfekuoti rankas. Lankymo metu rekomenduojamas kuo mažesnis paciento fizinis kontaktas su lankančiais asmenimis (rekomenduojama laikytis ne mažiau kaip 1 metro atstumo).

  Siuntiniai („lauknešėliai“) pacientams priimami antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais nuo 17.00 iki 19.00 val. prie ligoninės pagrindinio įėjimo.

PAIEŠKA

+