Kraujagyslių chirurgijos skyriui
Nuoširdžiausia padėka Kraujagyslių chirurgijos skyriaus personalui už mano mamutės Julijos gydymą. Jūsų daromi stebuklai išsaugo mamutę mūsų šeimoje daugelį metų. Dėkojame visam tą gilią sekmadienio naktį dirbusiam Priėmimo skyriaus personalui, daktarui Edmundui Vitkui, dėmesingai apžiūrėjusiam ir nukreipusiam gydymui stacionare mano mamą. Visi buvo labai mandagūs, kantrūs, atsakingi ir rūpestingi. Visos šeimos vardu dėkojame Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui doc. dr. Kęstučiui Laurikėnui už suteiktą labai svarbią pagalbą mamutei. Būkite sveiki, kuo geriausios kloties Jums visiems! Dėkoju visos šeimos vardu. (Rita V.)
Ginekologijos skyriui
Labai didelis ir nuoširdus ačiū gydytojai Danguolei Vildaitei už profesionaliai atliktą operaciją ir, žinoma, už rūpestį. Taip pat, esu be galo dėkinga anesteziologei ir jos operacinės komandai, kuri operacinėje sukūrė labai teigiamą, padrąsinančią ir be streso atmosferą. Žinoma, taip pat labai ačiū ginekologijos skyriaus pozityviai ir optimistiškai nusiteikusioms slaugutėms, kurios padėjo pasiruošti operacijai ir lydėjo į operacinę. Dar kartą visiems didelis ačiū, kurie šiandien prisidėjo prie labai teigiamos mano patirties ligoninėje. Sėkmės ir ištvermės Jūsų sunkiame, bet labai prasmingame darbe! (Rima K.)
Urologijos skyriui
Padėka urologijos skyriaus kolektyvui ir daktarui Andriui Gaižauskui už profesionalumą, teigiamą atmosferą, gerą nuotaiką. Geros Jums visiems sveikatos, stiprybės sunkiame, tačiau labai reikalingame darbe. Ačiu visiems ir sėkmės! (Mindaugas D.)
Gyd. S. Plikaitytei (Skubios pagalbos skyrius)

2021-09-08 vakare apie 22.00 val. teko lankytis Skubios pagalbos skyriuje. Mane apžiūrėjo gyd. Samanta Plikaitytė. Pirmą kartą per savo gyvenimą papuoliau pas tokia malonią, nuoširdžią bei aiškiai išdėsčiusią problemas daktarę. Noriu tarti didelį AČIŪ. Kad daugiau tokių daktarių būtų kaip ši! (Greta P.)

Gyd. S. Plikaitytei
2021-09-08 vakare apie 22:00 val. teko lankytis Skubios pagalbos skyriuje. Mane apžiūrėjo gyd. Samanta Plikaitytė. Pirmą kartą per savo gyvenimą papuoliau pas tokią malonią, nuoširdžią bei aiškiai problemas išdėsčiusią daktarę. Noriu tarti didelį AČIŪ. Kad daugiau tokių daktarių būtų, kaip S. Plikaitytė!
Gyd. J. Rudalevičiui

Norėčiau labai padėkoti už man suteiktą profesionalią pagalbą gydytojui ortopedui traumatologui JURGIUI RUDALEVIČIUI. Nuo patirtos traumos skausmas buvo labiau pakeliamas dėl žmogiško ir šilto požiūrio į pacientą, kurį suteikė šis gydytojas. JIS atliko savo pareigą puikiai, JAM Dievo duota dovana būti gydytoju iš didžiosios raidės. Ir šiaip JIS puikus žmogus. Ačiū, JAM ir visam ligoninės kolektyvui. (Vita U.)

Gyd. I. Arechvo
Širdingai dėkoju gydytojai Irinai Arechvo už dukrai Aušrinei suteiktą kvalifikuotą pagalbą, atidumą, profesionalumą. Sėkmingos operacijos išgelbėjo nuo klausos aparatų. Sėkmės Jums, gydytoja, ir džiaugiuosi, kad mums pavyko Jus sutikti. (Irena S.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Esu dėkingas visam skyriaus personalui, ypač Natalijai, Danutai, Lilijai ir Jolantai už rūpestį, dėmesį ir sielos gerumą. (Artūras L.)
Gyd. R. Tutkui, gyd. D. Šlaitui
Noriu tarti ačiū chirurgui R. Tutkui ir urologui D. Šlaitui už gerą gydymą. Taip pat dėkoju slaugytojoms, registratorėms ir visam personalui už Jūsų sunkų darbą ir gerumą. Linkiu daug sveikatos gydytojams ir ligoninėms darbą organizuojantiems jos vadovams. (Teresa V.)
Ūminių apsinuodijimų skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti Toksikologijos centro vadovui R. Badarui, Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai G. Laubner, gydytojai G. Mikulevičienei ir visiems skyriaus gydytojams, psichologams ir psichiatrams. Visam medicinos personalui – slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Ačiū už rūpestingumą, malonią, gerą priežiūrą ir aptarnavimą. Nuoširdus ačiū už tai, kad man padėjote esant kryžkelėje pasukti į teisingą kelią. Geras, malonus ir rūpestingas aptarnavimas pakylėja sielą, tereikia savęs paklausti, į ką sutelkti savo dėmesį. Kai jis, padedant medikams, sutelkiamas į gerus dalykus – gyvenimas tampa šviesesnis. Linkiu didžiulės sėkmės visam kolektyvui! (Isidora Marija B.)
Gyd. Ritai Kinstaitytei

Noriu padėkoti gydytojai Ritai Kinstaitytei už mano mamos gydymą, supratingumą, rūpestingą priežiūrą, o taip pat ir Psichosomatinių susirgimų skyriaus aptarnaujančiam personalui. Džiugu ir malonu, kad šalia yra kvalifikuoti savo srities specialistai, kurie ištiesia pagalbos ranką. Didžiulės jums stiprybės, kantrybės jūsų nelengvame darbe. AČIŪ GYDYTOJAI DAR KARTĄ. (Su didele pagarba, Jolanta S. (JAV)

Prof. hab. dr. N. Porvaneckui

Gražesnio žodžio nerandu už paprastą lietuvišką AČIŪ, kurį nuoširdžiausiai tariu gerb. prof. Narūnui Porvaneckui, birželio 15 d. atlikusiam man kelio sąnario endoprotezavimą. Dėkoju Jums, Daktare, už ypatingą profesionalumą, subtilų humoro jausmą, spinduliuojančią vidinę ramybę, kuri suteikė man jėgų išlikti stipriai nekasdienėje situacijoje. Ačiū, kad esate, kad darote stebuklus ir dovanojate žmonėms naują gyvenimą, Lietuva gali didžiuotis tokiu nuostabiu ORTOPEDU-TRAUMATOLOGU! Sėkmės, stiprybės ir sveikatos Jūsų nelengvame darbe! (Rasa B., Šiauliai)

Gyd. A. Šiatkienei (Konsultacijų centras)
Didžiulis Dėkui, kad turite tokią puikią gastroenterologę Agnę Šiatkienę. Saugokit ją ir globokit 🙂 (Rita M.)
Gyd. G. Gubinai ir Terapijos skyriui

Didžiausią ir nuoširdų AČIŪ tariu Terapijos skyriaus gydytojai Galinai Gubinai už rūpestingą mano mamos Valerijos V. gydymą ir priežiūrą. Dėkinga ir aptarnaujančiam personalui. Net gyvendama už Atlanto, skambinant ir bendraujant su gydytoja, jaučiau didelį rūpestį ir nuoširdumą. Tik dėka šitų rūpestingų ir kvalifikuotų darbuotojų galime jaustis saugūs dėl savo artimųjų sveikatos. Didžiulės sėkmės Jūsų nelengvame darbe. (Pagarbiai  – Jolanta S. ( JAV)

Gyd. G. Terbetui ir visam Neurochirurgijos skyriui

Nuoširdžiai dėkojame RVUL Neurochirurgijos skyriaus gydytojui dr. Gunarui Terbetui už profesionalų darbą, atliktą sudėtingą stuburo operaciją Eugenijai V. (78 m.). Jūsų kompetencijos ir rūpesčio dėka sugrąžinta ne tik galimybė vaikščioti, bet ir viltis bei gyvenimo džiaugsmas. Taip pat dėkojame visam Neurochirurgijos skyriaus personalui, seselėms, slaugytojoms, kurios rūpestingai, geranoriškai ir paslaugiai padėjo vienu sunkiausių gyvenimo laikotarpių. (Eugenija V. su dukra)

Gyd. Artur Versocki
Po patirtos buitinės traumos 2021-05-20 lūžo dešinės rankos stipinkaulis, ir greitosios pagalbos automobiliu buvau atvežta į RVUL SPS, kur ranka buvo sugipsuota. Tačiau po dviejų savaičių poliklinikoje padarius rentgeno nuotrauką paaiškėjo, kad kaulų lūžgaliai nesuaugo, todėl iš karto teko grįžti į RVUL, kur buvau hospitalizuota ir operuota. Operaciją 2021-07-05 atliko Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus chirurgas Artur Versocki. Noriu labai nuoširdžiai padėkoti šiam jaunam gydytojui už kvalifikuotai atliktą rankos stipinkaulio lūžio operaciją, už gerb. gydytojo kompetenciją, paprastumą, nuoširdumą ir pilną atsidavimą savo profesijai. Taip pat labai dėkoju operacijoje dalyvavusiai gydytojai anesteziologei, kurios pavardės, deja, per jaudulį neįsidėmėjau, ir visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui už jaukią atmosferą skyriuje, gydymą ir priežiūrą. (Birutė Paulina M.)
Gyd. R. Rinkūnui
Dėkoju puikiam profesionalui, chirurgui Rolanui Rinkūnui ir jo operacinės komandai už gerai atliktą operaciją 2012 05 15. (Gražvydas L.)
Skubios pagalbos skyriui
Norėčiau padėkoti personalui, kuris, įvykus traumai, ramiai, aiškiai ir suprantai suteikė informaciją apie traumą ir galimus sprendimo variantus. Dėkoju Irinai Kozlovskajai už priėmimą registratūroje ir išsamų tolimesnės  sekos paaiškinimą. Dėkoju gyd. ortopedei traumatologei Irenai Gvozdovič už suteiktą pagalbą, profesionalumą ir skirtą laiką, už kantrybę ir nuoširdų norą padėti. Linkiu neprarasti žmogiškumo. Taip pat dėkoju ir visam personalui, kuris pasitiko ir buvo kartu 07.31-08.01 naktį. Ačiū. (Olga A.)
Gyd. P. Kanopai
Dėkoju gydytojui Pauliui Kanopai, liepos 26 d. išgelbėjusiam mano koją ir mane iš skausmų. Profesionaliai suvarkė mano neprofesionaliai sutraumuotą kelį ir suplėšytą meniską. (Dalia J.)
Gyd. S. Jurevičiui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti skyriaus vedėjui daktarui Sauliui Jurevičiui už nuoširdžią pagalbą, už paguodos žodį, už humorą ir šypsenas. Po 2-jų parų gulėjimo skyriuje pasijutau žmogumi, su kuriuo kalbama, aiškinama diagnozė, atrandama laiko pasikalbėti su ligoniu. Tą dieną, kai ligonius vizitavo daktaras Saulius Jurevičius, visas skyrius lyg atgijo, ir slaugutės iš kažkur atrado kalbos dovaną, ir sanitarės staiga sugebėjo rasti švarią patalynę... Kažkaip nesiseka šiais metais - jau antrą kartą šiais metai tenka gulėti šioje ligoninėje, tačiau šis skyrius palyginus su traumatologiniu, buvo kaip diena ir naktis, kol nepasirodė skyriaus vedėjas. Nuoširdžiai dar kartą dėkoju daktarui S. Jurevičiui, jei jau pakliūti į ligoninę - tai tik pas tokį daktarą.  Linkiu Jums sutelkti tokius komandos narius kaip Jūs pats, visokeriopos sėkmės, nekaprizingų ligonių ir profesinių aukštumų. (Ana M.)
Gyd. P. Žeromskui
Nuoširdus ačiū gydytojui chirurgui Pauliui Žeromskui už profesionalumą ir dėmesingumą. Sėkmės ir stiprybės Jums, Daktare! (Roma D.)
Gyd. S. Plikaitytei
Nuoširdžiai noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriaus gyd. Samatai Plikaitytei už suteiktą pagalbą, esant ūmiam skausmui dėl stuburo išvaržos, paskirtą gydymą ir išsamias rekomendacijas. Ačiū už šypseną ir žmogiškumą! (Estera B.)
Gyd. Š. Morkaitytei
Ačiū Skubios pagalbos skyriaus daktarei Morkaitytei už žmogiškumą !!!!! Visiems Daktarams DIDELIS AČIŪ!!! (Edvard P.)
Gyd. L. Lauraitienei
Esu sužavėta gyd. Linos Lauraitienės pasišventimu savo profesijai. Be galo nuoširdi, kruopšti, rūpestinga, maloni gydytoja.  Ačiū Jums! (Pagarbiai, Dalia K.)
Gyd. Ž. Staponkutei
Laba norėčiau padėkoti gyd. Žygimantei Staponkutei. Šiandien buvo atlikta planinė operacija. Viskas buvo gerai... Pirmą kartą buvau operuota, labai bijojau... Bet tikrai visur buvo malonūs ŽMONĖS. DIDELIS AČIŪ GYDYTOJAMS, SESELĖMS... LABAI BUVO RAMU IR GERA. (Liudmila R.)
Gyd. D. Kropis ir visai „Pušyno kelio“ komandai
Nuoširdi ir begalinė padėka reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ FMR gydytojai DANUTAI KROPIS ir puikiai, profesionaliai komandai: kineziterapeutams, masažuotojams bei visam centro personalui už profesionalumą, kantrybę, pozityvumą, darbą ir pastangas padėti, pagelbėti kiekvienam! Esate pati geriausia komanda pacientams. AČIŪ JUMS!!!  (Pacientė Danguolė K.)  
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Beveik prieš pusantro mėnesio mano vyras patyrė labai daug traumų ir pakliuvo į ligoninę. Visi, kurie buvo šalia, žino, koks nelengvas buvo visiems artimiesiems šis laikas, kadangi traumos buvo labai rimtos, ir kaip patys gydytojai sako, kad išskirtiniais atvejais – jie ne Dievai. Todėl mes labai daug meldėmės ne tik už vyro sveikatą, bet ir už sveikatą ir gerbuvį visų tų, kurie dieną ir naktį  nenuilsdami kovojo dėl jo gyvybės. Kodėl rašau šį laišką? Todėl, kad žmonės visur skuba ir lekia, ir iš savo patirties žinau, kaip būna dažniausiai – už gerą darbą neišgirsti nė ačiū, o kai kažkas blogai, tada skambina visais varpais. Todėl aš norėčiau, kad šis mano laiškas būtų atvirkštinis pavyzdys. Visų artimųjų vardu noriu tarti didelį ir nuoširdų ačiū visam Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui, taip pat krūtinės ląstos chirurgams ir kiekvienam, tiek gydytojui, tiek slaugytojai ar padėjėjai, didžiausias mūsų ačiū Jums visiems iki vieno už Jūsų nenuilstamą, nuoširdų darbą neskaičiuojant nei valandų, nei jėgų. Ačiū Jums už išgelbėtą mano vyro gyvybę! Mūsų dar laukia ilgas kelias, bet be Jūsų mes neturėtume galimybės vėl laikytis už rankų. Ačiū Jums už profesionalumą, už greitai ir atsakingai priimamus sprendimus,  už kantrybę dešimt kartų per dieną atsakinėjant į tuos pačius klausimus artimiesiems. Linkiu visam personalui kuo didžiausios sėkmės tiek asmeniniame, tiek profesiniame kelyje ir dar kartelį ačiū už Jūsų darbą, ir kad Jūs esate. Tegul ne tik liūdnos istorijos vilnija interneto platybėse, bet taip pat tegul kuo daugiau žmonių žino apie stebuklus, sukurtus mūsų gydytojų rankomis. Ačiū Jums, kad padarėte stebuklą! (Karolina P.)
Gyd. V. Rimkui ir Ortopedijos skyriui
Esu nepaprastai dėkinga visiems ir kiekvienam: nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui ortopedui traumatologui Vytautui Rimkui už suteiktą profesionalią pagalbą mamytei Leokadijai M., operavusiam birželio 21 dieną, ir prieš daugelį metų – dėka Jūsų, mama galėjo vaikščioti. Ačiū visai komandai. Ačiū, kad esate, ačiū už profesionalumą, didžiausia padėka už Jūsų dvasios stiprybę ir begalinę atsakomybę operuojant, ačiū gydytojams ortopedams-traumatologams, nuoširdžiai dėkoju slaugytojoms ir jų padėjėjoms, Ortopedijos skyriaus I posto darbuotojams už nuoširdų bendravimą. Visada būsime dėkingi. (Su pagarba, dukra Rimutė R.)
Gyd. M. Tatol
Nuoširdus AČIŪ gydytojui M. Tatol už atliktas operacijas. Puikus gydytojas, taktiškas ir malonus bendravimas ne tik su pacientais, bet ir su visa komanda operacinėje. Ištvermės Jums nelengvoje profesinėje veikloje! (Regina J.)
Gyd. G. Šustickui ir Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui neurochirurgui Gyčiui Šustickui už nuoširdų bendravimą, išsamiai ir suprantamai suteiktą informaciją apie mano sveikatos būklę, profesionaliai atliktą operaciją ir pooperacinę priežiūrą. Personalui - už dėmesingumą ir nuostabią priežiūrą. Dar kartą ačiū visiems, sveikatos ir sėkmės Jums! (Nelia Š.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Irinai Arechvo, LOR skyriaus darbuotojams, operacinės komandai už profesionalumą, nuoširdumą. Ačiū Jums. Ačiū virtuvės darbuotojams už skanų ir kokybišką maistą. (Laimutis P.)
II Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju 2021 06 15 – 2021 06 17 II Chirurgijos skyriuje dirbusiems gydytojams (R. Rinkūnui, S. Tamuliui), seselėms ir slaugytojoms už suteiktą kvalifikuotą gydymą, puikią priežiūrą, už nepaprastą profesionalumą, atidumą ir rūpestingumą bei pagalbą. AČIŪ!!! (Diana P.)
I Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju 2021 06 15 ryte dirbusiam Skubiosios pagalbos skyriaus bei izoliatoriaus palatos kolektyvui ir 2021 06 15–16 dienomis I Chirurgijos skyriuje dirbusiems gydytojams, seselėms ir slaugytojoms už nepaprastą profesionalumą, atidumą ir rūpestingumą. Didžiulis AČIŪ! (Žydrūnė J.)
Toksikologijos RITS kolektyvui
Visam jūsų skyriui net nežinau kaip atsidėkoti už tokią pagalbą – rūpestį, sunku tai net išsakyti žodžiais, kokią jums visiems jaučiu padėką. Per visus savo metus pirmą kartą gavau tokį rūpestingumą – jūs visos kaip mamos. Taip pat ačiū daktarams, vedėjai, kurios šypsena tik pakeldavo nuotaiką. Tikiuosi, nebuvau problematiškas pacientas... Visiems jums nuoširdūs linkėjimai, o aš stengsiuosi sveikti ir nekartoti nesąmonių. AČIŪ! (Algirdas F.)
Doc. dr. A. Vilionskiui
Norėčiau išreikšti didžiausią padėką doc. dr. Aleksandrui Vilionskiui už aukščiausio lygio profesionalų gydymą ir žmogišką indėlį į mano mamos gyvybės išgelbėjimą. Tiesiog neįtikėtina, kiek asmeninių pastangų doc. dr. A. Vilionskis įdėjo, kad pasiektų prognozes pranokusius rezultatus. Tikrai, trūksta žodžių išreikšti giliausią padėką, kurią doc. dr. A. Vilionskiui jaučiame už jo žinias, pastangas ir norą net pačioje beviltiškiausioje situacijoje suteikti medicininę pagabalbą visu šimtu procentų. Vertiname doc. dr. Aleksandrą Vilionskį kaip vieną geriausių ir profesionaliausių gydytojų ne tik Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje ir visoje Lietuvoje. (Michaelis A.)
Skubios pagalbos skyriui
Lūžus čiurnai teko apsilankyti priėmime. Nuoširdžiai dėkoju maloniam ir profesionaliam personalui: gydytojui ortopedui traumatologui Dainiui Pekarskui ir slaugytojai Tatjanai Šeluchovskajai už visapusišką pasirūpinimą manimi. Esu labai dėkinga ir sujaudinta, kad slaugytoja Tatjana net paskambino į vaistinę ir pati atnešė man ramentus, be kurių nebūčiau išsivertusi. Šie žmonės – auksiniai darbuotojai! Vertinu jūsų pasiaukojimą. Būkit sveiki ir laimingi! (Vida K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu dėkinga Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojui traumatologui Vygandui Navikui už dėmesingą įsigilinimą į sveikatos problemą, diagnozės nustatymą ir gydymo planą. Man patekus į reabilitaciją, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Silvija Strupienė paskyrė konkrečias procedūras. Dėkoju gydytojai už profesionalumą, rūpestį, šypseną, už dėmesį ir labai malonų bendravimą. Tai labai didelė ir, deja, reta vertybė. Išskirtinės padėkos nusipelnė labai profesionali kineziterapeutė Justina Komžaitė. Ji yra medikė, apdovanota išskirtinai šiltu, mandagiu, nuoširdžiu bendravimu, o tai – papildomas vaistas kiekvienam pacientui. Noriu nuoširdžiai padėkoti fizioterapijos kabineto (ypač Lenai),  registratūros personalui už rūpestį, nuoširdų bendravimą. Visada išlikite tokios draugiškos ir mielos. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui kilniame medikų darbe! (Danuta B.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui ir visam LOR skyriaus personalui už operaciją ir pooperacinį gydymą. Linkiu ir toliau su gera energija, tvirtumu bei šypsena gydyti ligonius. Ačiū Jums!
Ortopedijos skyriui
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką Ortopedijos skyriaus darbuotojams už šypsenas, palaikymą ir, svarbiausia, už puikią medicininę pagalbą. Ypatingai dėkingas gydytojui Donatui Ulevičiui. Sėkmės ir ištvermės Jums šiame sunkiame darbe, ir išsaugokite šį nuostabų kolektyvą. (Algis K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkojame skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei, gydytojai Vaidai Baškienei, masažuotojai Laurai, kineziterapeutei Kristinai, slaugytojai Tatjanai, slaugytojo padėjojoms Linai it Irenai. (Danutė Š.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Dėkoju gydytojui otorinolaringologui Rimvydui Toločkai už profesionalias konsultacijas, sėkmingai atliktą operaciją bei priežiūrą, palaikymą ir gerą nuotaiką po operacijos. Taip pat didelis ačiū Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus personalui už dėmesį ir rūpestį visu „viešnagės“ periodu. Sėkmės Jums jūsų sunkiame darbe. (Julijus Š.)
I Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Antanui Eigminui ir gyd. rezidentei Sandrai Mauravičiūtei už atliktą operaciją ir laiku suteiktą pagalbą. Taip pat noriu padėkoti visam skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, šilumą ir supratingumą. Linkiu ko geriausios kloties, sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame bei labai atsakingame darbe. (Irena B.)
Ligoninės personalui
Nuoširdžiai dėkoju ligoninės personalui: medikams, slaugėms, ūkio sk. darbuotojams, administracijai už mano Mamutės gydymą. Dėkoju visos mūsų keturių kartų šeimos vardu. Nepaisant sunkaus Lietuvai ir visam pasauliui periodo kovojant su Covid pandemija, visą gydymo laikotarpį mano Mamutė buvo apsupta personalo dėmesio, pagarbos ir atidumo nuo priėmimo iki išrašymo iš ligoninės. Didžiausia pagarba echoskopuotojai dr. Žaretai Palaikienei, ypač dėmesingai, nuoširdžiai ir atsakingai tyrusiai mano Mamą, nustačiusiai kraujotakos problemas, greitai reagavusiai į situaciją ir operatyviai nusiuntusiai ją pas puikų specialistą, chirurgą doc. dr. Kęstutį Laurikėną, kuris sėkmingai toliau gydė Mamą, ja rūpinosi. Šie nuostabūs medikai grąžino Mamutei galimybę vaikščioti savo kojomis. Esu įsitikinusi, kad tik medikų dėka ji sulaukė garbaus amžiaus, yra energinga, judri, linksma 94 metų senjorė. Didžiausia pagarba jiems ir visiems kitiems medikams, ištikimai vykdantiems Hipokrato priesaiką, neskaičiuojantiems savo jėgų ir laiko, atiduodantiems ligoniams savo profesionalumą, išmintį, patirtį, jėgas. Atskira padėka maisto gamintojams ir aptarnavimo personalui: Mamutė kasdien gyrė ligoninės maistą, nors yra įpratusi prie naminio maisto. Vaisiai, mėsos patiekalai, sriubos, jogurtai – viskas ligoninėje buvo šviežia ir skanu. Sąlygos palatoje puikios, švaru, jauku, palatos draugė net kavos kasdien išvirdavo. O pro ligoninės langą Mamutė klausėsi Vytauto V. Landsbergio koncerto pievoje daugiaaukščių namų gyventojams – vaikams. (Rita V.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdus AČIŪ visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Traumatologijos skyriui už suteiktą pagalbą, begalinį rūpestį ir šiltą bendravimą. Ypatingą padėką norėčiau pareikšti mane operavusiam gydytojui Mantui Jodinskui ir jo chirurgų komandai už kantrybę ir kruopštų darbą surenkant skilusias kelio girnelės dalis. AČIŪ JUMS VISIEMS! Linkiu ir toliau daryti stebuklus! (Irena T.)
Akių ligų skyriui
Atvažiavau į jūsų ligoninės Akių ligų skyrių pasitikrinti, nes buvau beveik akla. Gydytoja Jolita Šalkauskienė man padarė procedūrą, po kurios praregėjau. Esu jai labai dėkinga. Ačiū! (Janina S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Kvalifikuoto skyriaus darbuotojų darbo dėka, labai pagerėjo mano sveikata. Todėl dėkoju visam personalui už atidumą, nuoširdumą ir geranoriškumą atliekant visas procedūras. (Inga B.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Ačiū už malonų ir šiltą paciento aptarnavimą, atsidavimą savo darbui. Širdingai dėkoju gydytojams, sesutėms ir slaugutėms. Labai ačiū! (Algis M.)
Traumatologijos skyriui
Norime nuoširdžiai padėkoti traumatologijos personalui ir dar kartą išsiųsti padėką gydytojui Giedriui Petrylai, gydžiusiam Vasilijų T. Gydymas buvo ilgas, vingiuotas, bet galiausiai pasiektas rezultatas: žmogui išsaugota koja ir faktiškai išvengta mirties. Todėl Vasilijus ir jo šeima sako AČIŪ už įdėtas pastangas ir darbą. (Aleksandra T.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam skyriaus kolektyvui už profesionalumą, dėmesingumą ir nuoširdumą gydant mano vyrą Valentą. Noriu išskirtinį  žmogiškąjį AČIŪ tarti medicinos personalui – Elvyrai Dailidėnienei, Aušrelei Petrėnienei, Danutei Šumskaitei, Elenai Jankauskaitei, puikioms masažuotojoms Laurai Petrikaitei ir Brigitai Žukovskajai, logopedei Dianai Žemaitienei, kinezeterapeutei Daivai Dankšei ir visoms, kurių pavardžių neužsirašiau. AČIŪ skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei ir gydytojai Vaidai Baškienei. Telydi Jus sėkmė ir gera sveikata kiekviename gyvenimo žingsnyje! (Aldona J.)
Traumatologijos skyriui
Dėkoju visam (nuo skubios pagalbos, priėmimo, operacinės skyriaus, administracijos iki ūkio dalies ir tų, kurių net neįsivaizduoju) ligonės kolektyvui, kurį, be kitų, dažniausiai atstovavo gyd. ortopedas traumatologas Viktoras Švainauskas, už žmogišką, dalykišką ir tik paskiausiai – profesionalią mano priežiūrą. Be abejo, už saldų ir neskausmingą pabuvimą Morfėjaus karalystėje dėkoju gyd. anesteziologei reanimatologei Aušrai Bučaitei-Matulianecei ir jos komandai. Linkiu visiems sveikatos, stipraus asmeninės savivertės jausmo ir savirealizacijos, harmonijos savo artimųjų, draugų, kolegų, darbo aplinkoje. (Rolandas P.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Mindaugai Klingai už gerai atliktą operaciją ir šiltą žmogišką bendravimą, konkrečiai ir korektiškai suteiktą informaciją. Ačiū už tai, kad galiu vaikščioti. Taip pat ačiū Traumatologijos skyriaus kolektyvui už nuoširdžią pagalbą, kantrybę, supratingumą slaugant skyriaus pacientus. Linkiu gydytojui Mindaugui ir skyriaus kolektyvui sėkmės, sveikatos, meilės ir džiaugsmo. Linkiu Jums visiems gyvenime sutikti gerų ir gražių žmonių, geranoriškų – tokių, kaip Jūs patys. (Saulė K.)
Gyd. R. Grinevičienei
Balandžio mėnesį gydytoja oftalmologė Raimonda Grinevičienė su komanda atliko operaciją. Praėjus pooperaciniam stresui norėčiau pasidžiaugti ir padėkoti gydytojai už padrąsinimą, dėmesingumą, profesionalumą. Nuoširdus ačiū. Geros Jums kloties. Būkite laiminga ir sveika. (Valerija G.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui, Operaciniam anesteziologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei Operacinio anesteziologijos skyrių kolektyvams už profesionalią pagalbą ir žmogišką rūpestį. Atskirai norėčiau padėkoti gyd. Marek Tatol, anesteziologei ir gydytojui, asistavusiam operacijos metu gegužės 5 d. (deja, neįsidėmėjau šių gydytojų pavardžių), slaugytojai Natalijai už atidumą ir rūpestį. Dar kartą ačiū visam kolektyvui ir linkiu kuo didžiausios sėkmės! (Jolanta D.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdus ačiū gydytojui Žydrūnui Račkauskui už atliktą stuburo operaciją, grąžintą darbingumą. Taip pat noriu padėkoti visam skyriaus personalui už puikią slaugą. Jaučiausi kaip namie. Dar kartą ačiū. (Gintaris M.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. I. Rakauskienei už rūpestingą ir operatyvų gydymą, aukštą profesionalumą. Labai dėkinga visoms seselėms-bitelėms, kurios mane slaugė. (Severina Živilė V.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti šios įstaigos darbuotojams už gerą gydymą, už suteiktas paslaugas. Atskirai noriu padėkoti neurochirurgui Sauliui Čepkui ir visam pagalbiniam personalui. (Vladas S.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Esu labai patenkinta RITS II poskyrio darbu, dėmesingumu ligoniui. Personalui linkiu kantrybės ir sėkmės darbe. Nuoširdžiai ačiū. (Loreta T.)
Terminių traumų skyriui
Pavasaris atneša paukščių čiulbėjimą, gėlių žydėjimą ir atsinaujinimo džiaugsmą. Nuoširdžiausiai sveikinu su pavasariu ir reiškiu padėką visiems Terminių traumų skyriaus medikams, o ypač jo vedėjui Vytautui Vaitkui ir gydytojai ortopedei traumatologei Indrei Kuropatkinaitei. Tegul jūsų nelengvame darbe nepristinga jėgų ir sveikatos, širdies gerumo ir Aukščiausiojo globos, gydant mus, ligonius. (Danutė A.)
Prof. N. Porvaneckui, Ortopedijos skyriui
Didžiausia padėka profesoriui Narūnui Porvaneckui už atliktą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją, jo profesionalumą, nuoširdumą ir dėmesingumą ligoniui. Dėkoju už sugrąžintą galimybę vaikščioti.  Ačiū, profesoriau. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už nuolatinį rūpestį po operacijos. (Elvyra V.)
Gyd. V. Vitkauskui
Labai noriu padėkoti gydytojui Vytautui Vitkauskui, kuris balandžio 7 d. vakarą Skubios pagalbos skyriuje pirmasis teikė pagalbą mano mamai. Nors jis, dėl mamos būklės kritiškumo, perdavė pacientę į reanimacijos skyrių, kuriame toliau ieškojo kritinės situacijos šaltinio (kiti specialistai), gydytojas Vytautas priimamajame laukiančių artimųjų nepaliko nežinioje ir kiekvieną kartą praeidamas pro šalį informuodavo kas vyksta, kas padaryta, ką darys toliau. Nors 2 valandos (kol ieškota kritiškos būklės šaltinio) atrodė amžinybė, o gydymas vis dar nesibaigęs, bet sakau didžiulį AČIŪ už palaikymą, pagarbą ir pagalbą. (Margarita M.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam Traumatologijos skyriaus personalui už profesionalumą, žmogiškumą, nuoširdų dėmesį bei geležinę kantrybę, atliekant savo nelengvą ir labai svarbų darbą. Visą gydymosi laiką jaučiau nuoširdumą, atjautą ir norą padėti. Linkiu visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe. (Marija M.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Padėka kineziterapijos praktikantui Nikitai Zacharovui. Nuoširdžiai dirba su pacientu, po savaitės užsiėmimų su Nikita pasijutau žymiai geriau. (Denis S.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdi padėka gydytojui neurochirurgui S. Širšinaičiui už atliktą stuburo operaciją, laiku suteiktą pagalbą ir nuoširdų bei šiltą bendravimą. Te Dievas laimina Jūsų rankų darbus. Didžiulė padėka visam pirmo posto personalui už atsidavimą darbui, rūpestį, šiltą bendravimą, nuoširdumą, žmogiškumą, gerą nuotaiką. Ačiū, kad esate! (Jurga L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju šauniam skyriaus personalui  už rūpestį, profesionalumą ir žmogiškumą, gydant mano tėtį tokiu komplikuotu ir įtemptu mums visiems metu. Ypatingas ačiū gydytojai Agnei Ovčinikovai - ji ne tik gera neurologė, bet ir nuoširdus, empatiškas žmogus, išgelbėjęs mano tėčio gyvybę. Džiaugiuosi susipažinusi  ir linkiu sėkmės! (Milda S.)
Gyd. dr. Pauliui Žeromskui
Dėkoju Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei ir asmeniškai gydytojui chirurgui dr. Pauliui Žeromskui už suteiktą kokybišką medicininę pagalbą, pradedant pirmine konsultacija ir baigiant atlikta planine operacija, bei priežiūra po operacijos, o taip pat už gydytojo etišką bendravimą per visą gydymo laikotarpį. (Alvydas B.)
Gyd. L. Abaravičiūtei, Skubios pagalbos skyriui
Norime padėkoti talentingai jaunai daktarei Loretai Abaravičiūtei už profesionalią pagalbą 2021 balandžio 23 d. atsatant išnirusį klubo sąnarį. Ištikus bėdai ir apėmus skausmui sulaukėme ir atidumo, ir kantrybės bei paaiškinimų kas, kodėl, kaip bus daroma. Negali nejaudinti tą dieną dirbusių ir kitų žmonių gerumas – ačiū sesutėms, slaugytojoms, daktarams, kurių vardų nežinome. Bet jie buvo tokie geri ir supratingi. Patekus į Jūsų rankas supranti, kad Lietuvoje gyventi yra laimė. Dar viena smulkmena labai pravertė laukiančiai mano dukrai – kavos ir kitų karštų gėrimų aparatas. Ir, žinoma, personalo dėmesys paaiškinant kaip elgtis, ko tikėtis. Stiprybės ir sveikatos linkėdama. (Marijona U.)
Gyd. dr. R. Badarui
RVUL Toksikologijos centro vadovui dr. Robertui Badarui ir visam kolektyvui dėkojame už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą gydant AB „Vilniaus paukštynas“ darbuotoją Aloyzą. Ačiū už jūsų profesionalų darbą ir atsidavimą.
Gyd. G. Laubner
RVUL Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai Gabijai Laubner ir visam kolektyvui dėkojame už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą gydant AB „Vilniaus paukštynas“ darbuotoją Aloyzą. Ačiū už jūsų profesionalų darbą ir atsidavimą.
I Chirurgijos skyriui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Loretai Lapinaitei bei sesutėms, dalyvavusioms procedūroje. Labai ačiū Jums už viską, už puikiai atliktą procedūrą, profesionalumą bei už šiltą ir malonų bendravimą. Prireikus chirurgo konsultacijos / paslaugų būtinai kreipsiuosi į gyd. Loretą Lapinaitę. AČIŪ. P.S. Procedūrą atliko prieš gerus metus, bet vis neprisiruošdavau parašyti padėkos. (Edita M.)
Gyd. D. Šukiui
Reiškiu padėką gydytojui urologui Deimantui Šukiui bei urologijos skyriaus personalui už mano mamai atliktą sunkią operaciją gelbėjant jos sveikatą ir gyvybę. Didelis ir nuoširdus ačiū už profesionalumą bei rūpestingumą. (Pavel T.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Skubančiame technologijų laike dingsta žodis. Mediko žodis - terapija, jis gydo. Noriu išreikšti padėką II Neurologijos skyriaus slaugytojai Taniai Simonovič. Ši slaugytoja moka bendrauti ne tik su ligoniais, bet ir su jų artimaisiais, o to labai reikia dvasiniam palaikymui. Slaugytoja konkreti, mylinti savo darbą, paslaugi, laikosi Hipokrato priesaikos pagarbiai ir su meile. (Regina D.)
Radiologijos skyriui
Ačiu gydytojai Jolantai Majauskaitei-Čobot už labai malonų bendravimą, kvalifikuotą darbą. Ji yra labai gera, maloni ir profesionali gydytoja. (Marija M.)
Skubios pagalbos skyriui
Norėčiau padėkoti RVUL priėmimo skyriaus personalui už profesionaliai suteiktas paslaugas patyrus traumą buityje. Apsilankiau balandžio 11 dieną patyrusi pėdos traumą, buvau netrukus priregistruota, taip pat buvo suteiktas neįgaliojo vežimėlis. Visų slaugytojų darbas buvo labai profesionalus ir mandagus. Kiek teko stebėti visą aplinką, kol laukiau savo eilės pas traumatologą, slaugytojos visus atvykusius aptarnavo sklandžiai ir mandagiai, paaiškino visą reikiamą informaciją. Labai gražiai elgėsi su senyvo amžiau pacientais. Esu girdėjusi neigiamų atsiliepimų apie priėmimo skyriaus darbą, todėl labai apsidžiaugiau, kai teko įsitikinti, kad taip nėra. Norėčiau padėkoti visam personalui, kuris dirbo balandžio 11 dieną už begalinę kantrybę, profesionalumą ir paprastą malonų žmogiškumą. Dėkoju ir linkiu sėkmės bei sveikatos! (Gintarė Z.)
Traumatologijos skyriui
Ačiū visiems! (Saulius A.)
Skubios pagalbos skyriui
Šiandien nualpau ir buvau nuvežtas į Lazdynų ligoninę, greitosios pagalbos centrą. Norėčiau padėkoti visoms medikėms (LOR, rentgenas ir kt.), kurios manimi rūpinosi, kad tą pačią dieną galėčiau grįžti namo. Visos medikės buvo labai malonios, profesionalios, ir tai padėjo man atgauti jėgas. Ačiū! (Pranciškus Š.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Tariu nuoširdų žmogiškąjį AČIŪ skyriaus vedėjai Ingai Slautaitei ir gydančiai daktarei Mineikytei. II Neurologijos skyriuje gydomas mano vyras Valentas. Nuostabu, kad šios gydytojos dėvi garbingai baltą chalatą ir daro viską, kad ligonis pasveiktų. Labai gerai dirba skyriaus seselės, slaugytojos, jų padėjėjos ir visas personalas. Sveikinu su artėjančiomis šv. Velykomis ir linkiu geros sveikatos, stiprybės ir giedrios pavasarinės nuotaikos. Tesaugo Angelas Sargas Jus visus šiame prasmingame gyvenimo kelyje dėl žmogaus sveikatos, jo gerovės, jo artimųjų palaikymo ištikus sunkiai ligai... (Aldona J.)
Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Andriui Šimkui ir komandai, operavusiems man kelio sąnarį. Nuo pat registratorės skambučio, kai reikėjo suderinti operacijos laiką, pasijutau patekusi į profesionalias rankas. Nuostabus chirurgas, puikus anesteziologas, kurio pavardės net neįsidėmėjau ir atsiprašau, šaunios slaugytojos ir kiti specialistai. Mieli gydytojai ir slaugytojos, kiti darbuotojai, sveikatos jums ir jūsų šeimoms! Tegul asmeniniai rūpesčiai netemdo jūsų nuotaikos, te kolegos būna geranoriški, o pacientai - bendradarbiaujantys! Mano šypsena ir AČIŪ - jums. (Eglė G.)
Gyd. R. D. Žuklytei ir slaug. D. Baranauskienei
Noriu nuoširdžiai padėkoti už sėkmingai atliktą akių operaciją gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei ir slaugytojai Danutei Baranauskienei. Ačiū už profesionalumą, nuoširdų rūpestį, dėmesingumą ir malonų bendravimą. Gydytoja negailėdama savo brangaus laiko skyrė labai daug dėmesio pooperaciniame laikotarpyje. Linkiu Joms sveikatos ir begalinės sėkmės. (Henrika V.)
Gyd. J. Skruodytei
Nuoširdžiai dėkoju akių ligų skyriaus gyd. oftalmologei Justinai Skruodytei už puikiai atliktą darbą. Gerbiama Gydytoja, būkite sveika ir laiminga bei džiuginkite savo darbštumu, gerumu ir dėmesingumu. (Remis G.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Noriu išreikšti didelę padėką I Neurologijos skyriaus personalui ir asmeniškai gyd. Karolinai Noreikaitei. Gydžiausi šiame skyriuje ir mane labai džiugino darnus, profesionalus viso kolektyvo darbas, pradedant gydytojais, sesutėmis, slaugėmis bei praktikuojančiu jaunimu. Šio skyriaus „auroje“ jutau tikrą empatiją ligoniui, pasiryžimą bet kurioje situacijoje pagelbėti, nuoširdžiai padėti sveikti. Kartu stebėjau modernaus, inovatyvaus gydymo pavyzdžius. Linkiu didelės sėkmės puikiam kolektyvui! (Gražina D.)
I Chirurgijos skyriui
Padėka skyriaus personalui už rūpestį, globą, malonų aptarnavimą. (Romas K.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Noriu širdingai padėkoti gydytojai Silvijai Jočinskaitei-Butkienei už rūpestį, pastangas ir, žinoma, už sėkmingai sustabdytą kraujavimą! Taip pat esu dėkingas Ausų, nosies, gerklės skyriaus gydytojams, slaugytojams ir kitam personalui, kuris rūpinosi gulint stacionare. Labai ačiū Jums, sėkmės tolimesniuose darbuose! (Erikas V.)
Gyd. G. Terbetui
Noriu padėkoti visam Jūsų ligoninės personalui už malonų bendravimą ir priėmimą. Teko gultis į Neurochirurgijos skyrių biopsijai pas gydytoją G. Terbetą. Pradedant nuo registratūros ir baigiant išvažiavimu iš ligonines, viskas buvo labai gerai. Slaugytojų ir jų padėjėjų atsidavimas operacinėje, viskas buvo aukštumoje, nesulaukiau nei vieno nepasitenkinimo ar negražaus žodžio. Išrašymo dieną gerb. G. Terbetas paaiškino viską apie ligą ir apie tolimesnę eigą. Išvykstant negalėjau susilenkti, tad padėjėja net pasisiūlė pagelbėti apsirengti. Ačiū labai už nuostabų personalą ir profesionalumą. (Aleksandras U.)
Slaug. A. Jonaitienei
Noriu labai pagirti ir padėkoti Ortopedijos skyriaus slaugytojai Audronei Jonaitienei už profesionalumą, atidumą, gerą širdį, šypseną ir ledo kompresą ant lūžusios kojos. Ačiū, Audrone. (Ramūnas K.)
gyd. A. Mackevičiui
Didžiausia pagarba ir dėkingumas kardiochirurgui Artūrui Mackevičiui už mūsų mokytojos Genutės Mačiūnienės išgelbėjimą nuo visų Radviliškio V. Valsiūnienės vardo mokyklos 1964 m. 21 laidos mokinių. (Alfreda L.)
Gyd. A. Širvinskui, I Chirurgijos skyriui
Dėkoju RVUL I Chirurgijos skyriaus kolektyvui už priežiūrą ir dėmesį. Tačiau didžiausią AČIŪ siunčiu Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui A. Širvinskui už tai, kad neleido nukraujuoti, - taip pat, tiesa, ir pamiegoti - kantriai taisydamas kitos gydymo įstaigos kolegos padarytas klaidas. Šaltos tos Jūsų, RVUL, operacinės, bet karštos širdys! (Evaldas T.)
Ortopedijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Viktorui Švainauskui už profesionaliai atliktą operaciją, rūpestingumą, konsultacijas, atsakymus į klausimus telefonu ir šiltą bendravimą. Už pagalbą operacijos metu gydytojui ortopedui traumatologui Dmitrij Gorbačev, už sėkmingą anesteziją ir profesionalų operacinio skausmo valdymą gydytojui anesteziologui reanimatologui Ovidijui Sadzevičiui. Už komtetentingas konsultacijas priimant sprendimus ir nuoširdų bendradarbiavimą pooperaciniu laikotarpiu dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Vaitukaičiui. Už žmogiškumą ir nuolatinę globą ypatingai dėkoju dr. Sigitui Ryliškiui. Dėkoju visam skyriaus personalui už puikią atmosferą. (Nijolė J.)
Gyd. G. Laubner
Noriu padėkoti už pastangas ir dėmesį gelbėjant mano brolio  gyvybę, dėmesį mums artimiesiems, paaukotą laiką, toleranciją, kantrybę, pagalbą susigaudyti nekasdieninėse gyvenimo akimirkose. Ačiū Jums. (Alvydas B.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Vladislavui Kiedai ir Neurochirurgijos skyriaus personalui, suteikusiam man medicininę pagalbą. Ačiū! (Stanislovas N.)
Ligoninės personalui
Gerbiami gydytojai, šiuo sudėtingu metu, kai visi jaukiai bei saugiai užsidarę namuose, jūs dirbate pavojingiausiose vietose, palaikydami žmonių sveikatą ir gelbėdami gyvybes. Todėl norėčiau padėkoti už jūsų sunkų darbą, kuriame aukojate sveikatą. Įsivaizduoju, kad tokiu metu šventės itin sunkios, todėl linkiu daug ryžto, ištvermės, sėkmės ir sveikatos. Tikiuosi, kad mintis, jog yra žmonės, kuriems jūsų darbas rūpi, padarys jūsų šventes šiltesnėmis. Dar kartą ačiū. (Emilija)
Reabilitacijos personalui
Norėčiau padėkoti už reabilitaciją, už gerą ir atidų personalą. Noriu palinkėti toliau taip pat padėti žmonėms. (Aivaras K.)
Ortopedijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju RVUL Ortopedijos ir traumatologijos centro Ortopedijos skyriaus personalui už suteiktą pagalbą, priežiūrą ir rūpestį, dėmesį. Jūsų visų pastangomis jaučiausi saugiai. Jūsų profesionalumas teikė pasitikėjimą, o kantrybė ir geras žodis teikė drąsos. Jūsų nepriekaištingo komandinio darbo dėka mano sveikata ir puiki savijauta gerėja kasdien sparčiai. Dėkoju, kad buvote šalia: dr. Manviliui Kociui, gyd. Pauliui Kanopai, gyd. Valdui Prišmantui, gyd. Jauniui Kurtinaičiui, ortopedui-technikui Linui Balčiūnui, gyd. Mantui Jodinskui, sesutėms ir slaugytojoms. Taip pat nuoširdžiai dėkoju anesteziologijos personalui, ypač vyr. anesteziologei už kantrybę ir supratingumą. Sveikatos ir stiprybės Jums. (Vaida V.)
Ligoninės personalui
Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems už rūpestį ir pagalbą, teikiamą informaciją apie mano vyro būklę. Sveikatos ir stiprybės Jums. (Aušra K.)
I COVID-19 skyriui
Ieškojau būdo, kaip išreikšti padėką Covid-19 skyriaus personalui. Radau tik tokį. Šiame skyriuje gulėjo mano giminaitė, kuri liko labai patenkinta skyriaus darbo organizavimu, laiku suteikta pagalba bei personalo kompetentiškumu bei geraširdiškumu. Didžiausią padėką norėtume išreikšti visoms skyriaus darbuotojoms, bet ypatingai skyriaus vedėjai  Nijoliai Tarasevič už gerą širdį, už profesionalų bei atsakingą požiūrį į savo darbą. Taip pat labai noriu padėkoti slaugei Jelenai Černiavskai už puikiai atliktas savo pareigas, už šilumą ir optimizmą, kuriuo ji dalijasi su kaupu, tuo pačiu labai prisidėdama prie ligonių pasveikimo proceso, neleisdama palūžti. Teta stebėjosi Jelenos atsidavimu bei begaline meile savo darbui, sąžiningai ir kruopščiai atliekant savo darbą. Nuoširdžiai ačiū už suteiktą rūpestingą gydymą bei pagalbą. (Valentina L.)
I COVID-19 skyriui
Labai noriu padėkoti Covid-19 skyriuje dirbančiam personalui savo tėvo, kuris gulėjo pas jus, vardu. Noriu padėkoti vedėjai Nijoliai Tarasevič padėkoti už jos šilumą ir atsakingumą. Bendrosiosios praktikos slaugytojai Anai Balaboskinai ir slaugytojos padėjejai Jelenai Černiavskai už atsakingą, kruopštų darbą, už dėmesį ir šilumą, skleidžiamą pacientams, už mielą šypseną ir už kiekvieną pasakytą šiltą žodį, už palaikymą ir pasiaukojimą, nes tokį sunkų darbą ne bet kas sugeba dirbti. Ačiū jums, merginos, jūs esate angelai. Tėvukas iki šiol jūsų negali pamiršti ir labai prašo perduoti jo žodžius. (Audrė S.)
Gyd. J. Straukui
Noriu pasidalinti savo „greitosios pagalbos“ istorija: mano 82-ejų metų Mama nesėkmingai nugriuvo namuose ir, kaip Jūsų ligoninėje buvo nustatyta, išsinėrė klubo sąnarį. Beje, tą sąnarį prieš 10 metų Jūsų ligoninėje „įstatė“ puikus daktaras Rimkus. Esu be galo dėkinga daktarui Jordanui Straukui (jo pavardę radau išraše) ir tuo metu dirbusiems kolegoms, kurių pavardžių nežinau, už profesionalią ir tuo pačiu žmogiškai jautrią pagalbą mamai, už pagarbų situacijos ir būsimos priežiūros paaiškinimą ir pasirūpinimą dėl saugaus jos pargabenimo į namus. Džiaugiuosi, kad nutikus nelaimei sutikome šį tikrą daktarą ir patekome į Jūsų ligoninę - čia greitoji pagalba iš tiesų teikiama geitai ir veiksmingai. (Violeta J.)
Skubios pagalbos skyriui
Norėčiau padėkoti medikų komandai, kuri suteikė pagalbą. Nors išraše yra tik vienos gydytojos, Jočinskaitės-Butkienės Silvijos rekvizitai, bet prie pagalbos prisidėjo ir kiti kolegos, budėję tą naktį. Gydytojai padarė viską, ką galėjo ir net daugiau - atvykau su nukąsta ausimi (buitinė trauma žaidžiant su šunimi), gavau ne tik medicininę, bet ir psichologinę pagalbą bei palaikymą. Taip pat buvo suteikta informacija apie tolimesnį ausies koregavimo procesą ir rekomenduota apsilankyti pas gyd. J. Vaičiulėnaitę, kuri pilnai pateisino kolegų rekomendacijas ir gydymą tęsiame su šios gydytojos priežiūra. Tad, dar kartą AČIŪ medikams, su tokia komanda tikrai galima jaustis saugiai! (Algita V.)
I COVID-19 skyriui
Man buvo nustatyta COVID-19 liga, todėl buvau gydomas RVUL I COVID-19 skyriuje. Esu sujaudintas skyriaus personalo ir skyriaus vedėjos gyd. Nijolios Tarasevič dėmesio gydant mane. Jums visiems tariu nuoširdų AČIŪ! (Edmundas V.)
Urologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju ligoninės Urologijos skyriaus vedėjui A. Gaižauskui, gydytojams S. Gaižauskui, I. Lukošiui, D. Burinskui bei visam nuostabiam personalui už gydymą, rūpestį, atidumą pacientui. Šiuo sunkiu laiku linkiu jiems visiems sveikatos. Nuoširdus Jums ačiū. (Regina B.)
Gyd. G. Petrylai
Nedaug būdų turime kaip atsidėkoti gydytojams už darbą, todėl vildamasi, kad parašytos padėkos pasiekia gydytojus ir prisideda prie jų gerovės darbe, norim pasakyti ačiū gydytojui Giedriui Petrylai, kuris gydo tėtį. Ir, be abejo, ačiū kiekvienam prisidedančiam, kurių pavardžių nežinau. 🙂 (Aleksandra T.)
Gyd. J. Dapkutei
Dėkoju gydytojai Justinai Dapkutei, budėjusiai sekmadienį, už suteiktą pagalbą mano mamai. Gydytojos veiksmai ir pateiktos rekomendacijos padeda mamai palaipsniui grįžti į įprastą gyvenimą. Dėkoju už kantrybę ir profesionalumą. (Julija K.)
Gyd. O. Garlaitei, slaug. E. Skorupskienei
Man buvo skirtas vizitas Akių kabinete, todėl norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti už Jūsų darbuotojų darbą – slaug. Evelinos Skorupskienės ir daktarės Onos Garlaitės paslaugas. Buvau labai išsamiai ir dalykiškai konsultuotas ir labai mandagiai ir geranoriškai aptarnautas, esu už tai labai dėkingas. (Eduardas P.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Brangūs ligoninės darbuotojai, nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir darbuotojams už labai profesionalų ir žmogišką požiūrį į savo pacientus. Jie labai padėjo mano motinai atsistoti ant kojų ir pradėti vėl vaikščioti. Taip pat esu labai dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai ir visam medicinos personalui už pasiaukojantį darbą, šypsenas, rūpestingumą. Gydymas vyko labai sudėtingu laikotarpiu, todėl Jūs – tikri didvyriai. Didelis ačiū visiems Jums ir būkite sveiki! (Andromeda Ž.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti kineziterapeutei Rūtai už atsakingą darbą, nuoširdumą ir švelnumą. Taip pat baseino kineziterapeutei Justei už pozityvią energiją, puikiai atliekamą darbą ir budrias akis, kurios neleidžia simuliuoti. Ačiū Jums!  (Diana S.)
Gyd. I. Lukošiui
Norėčiau pareikšti padėką urologui Ignui Lukošiui už pašalintą inksto akmenį. Vertinu gydytojo rūpestingumą, darbštumą ir profesionalumą. Taip pat norėčiau padėkoti visai su gydytoju dirbusiai komandai, ypač anesteziologei ir slaugytojoms. (Andrius V.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Dėkingas gydytojui A. Vilimui už profesionalumą, kantrybę, nuoširdumą. Slaugytojoms - už dėmesingumą ir geranoriškumą. (Algirdas U.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoirdžiai dėkoju gydytojui Aleksandrui Vilionskiui  ir šauniam skyriaus personalui už supratingumą, pagalbą ir, žinoma, priežiūrą bei gydymą netikėtai atsidūrus šiame skyriuje. Labai ačiū! (Jenifer Hurt, JAV)
Gyd. D. Zailskui
Noriu padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui neurologui Donatui Zailskui už dėmesingumą, išsamius paaiškinimus ir rūpestingą gydymą. Labai malonus ir profesionalus gydytojas. (Janina Š.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Jolantai Kavaliauskienei už gydymą, kasdienį rūpestį ir kantrybę. Didelis ačiū slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų dėmesį. Ačiū visiems skyriaus darbuotojams už nelengvą darbą. (Raisa G., Lucija S., Vanga U.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Besigydant jūsų ligoninėje buvo malonu matyti jūsų darbuotojus - išmanačius ir mylinčius savo darbą, mokančius su ligoniais bendrauti paprastai, dėmesingai ir pagarbiai, operatyviai organizuoti būtinus tyrimus, reikiamą efektyvų gydymą. Tokiomis savybėmis ir sugebėjimais pasižymi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius: skyriaus vedėjas Augenijus Vilimas, gydytoja neurologė Ingrida Šitkauskienė, vyresnioji slaugytoja Česlava Kislovska, ūkio reikalų tvarkytoja D. Grablevska, bendrosios praktikos slaugytoja Renata Daškevičienė ir kitos slaugytojos ir slaugytojų padėjėjos. Ačiū už jų profesionalumą, nuotaiką, šilumą, už nepaprastą dėmesingumą ir žmogiškumą, suteiktą pagalbą. Dėkoju visam kolektyvui už gebėjimą kruopščiai atlikti savo pareigas ir suteikti pagalbą kiekvieną minutę. Dėkoju už švarą ir gerą nuotaiką kolektyvui. Ačiū! (Margarita M.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdus ačiū gydytojams D. Vaitukaičiui, anesteziologui Mikelioniui, mieloms ir jautrioms slaugytojoms Ramutei, Redai, Birutei, Liliai, Natašai, Elenutei ir kitam aptarnaujančiam personalui. Jūsų gyvenimas skirtas mums, silpniems ir ligotiems, ačiū kad gydote mus ne tik skalpeliu vaistais, bet ir geru žodžiu, miela šypsena, savo profesine elegancija, viltimi, jautrumu ir meile žmogui. Ačiū jums! Stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kilniame darbe. (Elena P.)
Gyd. A. Šiatkienei
Dėkoju gydytojai A. Šiatkienei už išsamius tyrimus ir konsultaciją. (Nikolaj M.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu padėkoti slaugytojai Ritai V. už profesionalumą, rūpestingumą. Su pacientu elgiasi mandagiai, korektiškai ir kantriai. Tokie darbuotojai - Lietuvos medicinos stiprioji pusė.
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Šarūnui Bogušiui už suteiktą medicininę pagalbą, profesionalumą ir žmogiškumą. Taip pat norėčiau padėkoti bendrosios praktikos slaugytojoms Danutei Igielaitei ir Teresei Valošienei už nuoširdumą, rūpestį, supratimą ir darnų, profesionalų darbą. (Artūras P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu labai dėkinga gydytojoms ir kitam personalui už rūpestingumą, nuoširdumą ir pagalbą. (Elena J.)
Skubios pagalbos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju daktarui Vadim Teriajev iš 0852 brigados už nepaprastai šiltą dėmesingumą ir atidumą. Dėkoju, kad sugeba suprasti ligonio situaciją ir stengiasi puikiai panaudoti profesines žinias. Esu maloniai nustebinta daktaro Aleksandro Briedžio pastangomis padėti išsiaiškinti negalavimo priežastis. Puikūs daktarai, nuoširdi padėka jiems ir sėkmingo darbo. (Nijolė V.)
Urologijos skyriui
Širdingai dėkoju gydytojui A. Žalimui ir visam Urologijos skyriaus personalui už profesionalų gydymą, puikią priežiūrą bei nuoširdų bendravimą. Linkiu sveikatos ir ištvermės jūsų nelengvame darbe. (Miroslavas K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame viso Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už mūsų gydymą, slaugą, pagalbą, rūpinimąsi mumis, mūsų sveikatos stiprinimu. Dėkojame už jūsų šypsenas ir nuoširdų sunkų darbą, kurį atliekate su meile ligoniui, kuris dažnai būna nusiminęs, piktas, nusivylęs. Jūs mums grąžinate gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą. Esame labai dėkingos. Būkite sveikos ir laimingos, saugokite savo sveikatą. (Birutė A., Marija A., Julija G., Janina S.)
Planinės pagalbos skyriui
Dėkoju už puikų darbą gydytojui E. Kildišiui ir personalui. (Nijolė P.)
Terapijos skyriui
Jeigu būtų galima išreikšti padėką žodžiais, tai tuos žodžius paskirčiau Jums, mielosios: gydytojai Irutei Šadzevičienei, slaugytojai Neringai Apanavičiūtei, Zitai Minkevičienei, Annai Paškevič ir kitoms. Visam kolektyvui linkime ir toliau taip rūpestingai ir operatyviai slaugyti ir gydyti mus. Dėkojame iš visos širdies. (Danutė G., Juzefa M., Galina T., Stanislava G., Aleksandra G.)
Gyd. A. Šiatkienei
Dėkinga gydytojai Agnei Šiatkienei už profesionalų aptarnavimą. (Valentina J.)
Planinės pagalbos skyriui
Sėkmės jūsų šauniai komandai! Ačiū! (A. M.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju visam personalui už nuoširdumą. (Sergei P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Norėčiau padėkoti visam personalui už nuoširdumą, gerą aptarnavimą ir pagalbą. (Juzef I.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu labai dėkingas visam reabilitacijos personalui už kokybišką ir labai profesionalų gydymą, gerus patarimus, jautrumą gydant mane. Linkiu sėkmės ir laimės darbe ir asmeniniame gyvenime. (Vytautas Z.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2 postui
Dėkoju visam RITS2 personalui už skubiai ir operatyviai suteiktą pagalbą. Labai vertinu jūsų darbą išgelbstint man gyvybę. Didelis nuoširdus ačiū. (Darius D.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame visam personalui už atidžią priežiūrą ir pagalbą. Tikrai nuostabus kolektyvas, jautrus ir paslaugus. Linkime visiems sėkmės! Įvertinimas - 10 balų. Ačiū! (Milda Č.)
Ortopedijos skyriui
Noriu padėkoti šios ligoninės personalui už rūpestingą gydymą po klubo operacijos, per trumpą laiką patyriau daug gerų emocijų. Pirmiausia dėkoju gydytojui V. Prišmantui, slaugytojoms Renatai, Žanai, slaugytojų padėjėjoms Rasai, Tatjanai ir visoms, kurios mane aptarnavo tuo trumpu laikotarpiu. Taip pat anesteziologei Michailovskajai. Ačiū virtuvės personalui - maistas nuostabus. (Bronislava G.)
Gyd. Agnei Šiatkienei
Noriu išreikšti padėką gydytojai endoskopuotojai Agnei Šiatkienei bei jos komandai už sklandų ir greitą gydymą. Buvo daryta procedūra su nejautra. Jausmas kaip po grožio procedūros. Gydytoja labai maloni ir viską gerai paaiškino. Didžiulis dėkui ir sėkmės darbe. (Oksana M.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui neurologui Gyčiui Motiejūnui už profesionalumą, skiriamą ypatingą dėmesį ligoniams, už nuoširdumą, žmogiškumą, dėmesingumą. Didelis ačiū nuostabiam kolektyvui ir skyriaus personalui už jų geranoriškumą padėti kiekvienam ligoniui, už priežiūrą ir rūpestingumą, už švarą ir tvarką, sotų ir skanų maistą. Ypatingai didelį ačiū tariame slaugytojai Jekaterinai Margevičienei. Nepaprastai nuoširdi, paslaugi, dalykiška, rūpestinga, puikiai atliekanti savo pareigas, besidominti kiekvienu esamu ligoniu ir jo sveikata. Visiems linkime sveikatos, pakantumo, kantrybės atliekant savo darbą, kuris reikalauja atsakingumo, kruopštumo, sąžiningumo. Sėkmės visam nuostabiam personalui! Ačiū! (Raminta K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norime išreikšti nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą, ir už organizuotą darbą skyriuje. (Vanda B., Nijolė S., Taresa V., Česlava B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Kai užklumpa liga, kai iš skausmo rieda ašaros – gelbsti ne tik vaistai, bet ir nuoširdi slauga bei gerumas žmonių, kurie apsupa tave nuo pirmų minučių. Atrodo, kad tavo be proto skaudančią nugarą glosto šilkas, „labas rytas“, vakare „labanaktis“. Čia, šiame darniai dirbančiame kolektyve, tiek gerumo ir meilės ligoniui, net nustembi –juk mūsų tiek daug. Nežinau kaip ir norėčiau žodžiais padėkoti visiems čia dirbantiems mūsų angelams sargams –rūpestingajai gydytojai Veslavai Pavlovskai, bendrosios praktikos slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visoms, kurios valo, verda, tvarko. Beje, tai ir vadovybės nuopelnas, kad I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje taip švaru, taip organizuotas darbas. Net nesitikėjau, kad yra tokių skyrių. Ačiū jums visiems, kantrybės ir sveikatos! (Juzefa M.)    
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už atsakingą darbą, rūpestingumą, nuoširdumą, supratingumą, profesionalumą ir malonų bendravimą. Už gerą nuotaiką ir palaikymą. Nuoširdus ačiū! Linkiu Jums stiprybės ir ištvermės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe. Būkite sveikos, stiprios, toliau geros nuotaikos bei tikros savo darbo profesionalės. Sėkmės Jums kiekvienai ir visam kolektyvui. (Janina V.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II-ajam poskyriui
Visam kolektyvui pats didžiausias ir nuoširdžiausias dėkui! Už tai, kad nepalieka neramią, skaudžią ir sunkesnę akimirką, už pasiaukojimą, supratimą ir profesionalumą. Dar sykį ačiū! (Kazimieras V.)
Neurochirurgijos skyriui
Ilgas gydymas leidžia objektyviai įvertinti visą mane gydžiusį personalą. Nuoširdžiausiai dėkoju gydytojui chirurgui Gyčiui Šustickui ir gydytojui intervenciniam radiologui Audriui Širvinskui už nuoširdumą, išmintį, giliausią profesionalumą ir kantrybę. Taip pat gerumo, kantrybės ir patarimų visą slaugos laiką negailėjusioms bendrosios praktikos slaugytojai Jolitai Ridikaitei ir slaugytojos padėjėjai Pranei Sakalauskienei, Nuoširdžiausiai dėkoju ir jums. Didelės sėkmės jums ir kolektyvui! (Genovaitė G.)
Akių ligų skyrius
Noriu padėkoti Akių ligų skyriaus vedėjai gydytojai Jūratei Sveikatienei už laiku, kokybiškai ir operatyviai atliktą dešiniosios akies kataraktos operaciją, o skyriaus aptarnaujančiam personalui – operacinės slaugytojai Onutei Bukaitytei, skyriaus slaugytojoms Leokadijai Rimašienei, Liucijai Lisovskai ir Loretai Morkūnienei – už suteiktas skyriuje paslaugas, greitą reagavimą ir malonų bei betarpišką bendravimą. Linkiu viso Akių ligų skyriaus kolektyvui kuo geriausios kloties. (Ivan R.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Labai dėkingas daktarams ir slaugytojoms už puikų gydymą ir bendravimą su visu kolektyvu. (Stanislav Z.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti už rūpestingą priežiūrą ir aptarnavimą, begalinį rūpestį šiems personalo darbuotojams, su kuriais man teko susitikti per trumpą laiką: Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gydytojai Rimai Jomantienei, slaugytojoms Tatjanai, Lenai, Aušrelei ir Veslavai, slaugytojų padėjėjoms Linutei, Renatai, Danutei, Elenai ir Elvyrai. Ačiū! Toliau džiuginkite mus, kartais ir nelabai dėkingus. (Bronislava G.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju darniam ir puikiam kolektyvui už dėmesį ir gydymą. Ypač dėkinga kineziterapeutei Redai ir ergoterapeutei Giedrei – jos yra puikios specialistės. Visam kolektyvui linkiu ištvermės šiame sunkiame darbe. (M. B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiausias ačiū I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui - Jums visiems ir kiekvienam atskirai. Skyriaus vedėjui gyd. A. Vilimui už suburtą stiprią, o svarbiausia – žmogišką, komandą. Visam šauniam sesučių ir slaugių personalui. Ir, žinoma, didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū mane gydančiai gydytojai gerb. Ingai Rakauskienei už profesionalumą, paprastumą, nuoširdumą, atjautą, supratingumą, paslaugumą, visada gerą nuotaiką ir humoro jausmą. Jūs esate savo darbo asė, o svarbiausia – „paperka“ paprasti žmogiški dalykai. Ačiū Jums už viską! Jums pačiai linkiu stiprios sveikatos bei kantrybės ir ištvermės šiame sunkiame, bet labai prasmingame gyvenime. Ačiū! (Vilma P.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už pastangas grąžinti pacientams jų brangiausią turtą – sveikatą. Už nuolatinį rūpestį ir pasiaukojimą, už atsidavimą savo darbui. Gerbiamieji I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medikai, Jūsų dėka vyksta maži ir dideli stebuklai, grįžta džiaugmas į žmonių gyvenimą. Ačiū Jums už tai! (Francišek M.)
Planinės pagalbos skyriui
Širdingai dėkoju gyd. Edvinui Kildušiui ir visam medicinos personalui už malonų aptarnavimą, suteiktą konsultaciją ir padarytą kolonoskopiją. Labai ačiū! (Marija T.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norime padėkoti palatos gydytojai Ingai Rakauskienei ir visam personalui už rūpestį, atsidavimą darbui, malonų bendravimą ir atjautą. Miela gydytoja, nuoširdžiausiai Jums ačiū, kad esate. Sėkmės ir stiprybės! Jūs esate nuostabi specialistė ir geras bei nuoširdus žmogus. Ačiū Jums tariame iš visos širdies. (Regina Š., Lilija T.)
Planinės pagalbos skyrius
Dėkoju medicinos personalui už malonų ir profesionalų kolonoskopijos tyrimo atlikimą. (Virginija Ž.)
Planinės pagalbos skyriui
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką gyd. Guodai Laurinavičiūtei ir visam aptarnaujančiam personalui už nuoširdumą, paslaugumą ir nuoširdžias šypsenas. Dėkoju! Kad visur būtų tokia aplinka. (Stanislava P.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Iš visos širdies noriu padėkoti gyd. Ingai Rakauskienei už nuoširdų darbą ir rūpinimąsi mano sveikata, už žmogiškumą. Taip pat noriu padėkoti vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų darbo organizavimą. Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms. Esu labai dėkinga už nuoširdumą, šilumą, norą padėti mums pasveikti. (Teresa L.)
Terapijos skyriui
Noriu pareikšti nuoširdžiausius padėkos žodžius ligoninės vadovams ir visam medicinos personalui už profesionalumą ir operatyvumą. Jūsų darbą vertinu pačiais geriausiais žodžiais ir balais. Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą, pagarbą pacientams ir jų artimiesiems. Dėmesingumas, rūpestis, kantrybė, jautrumas, žmogiškumas, kuris padeda gydyti ligonius, labai ryškiai matomas Jūsų vadovaujamo personalo darbe. Noriu pareikšti ypatingą padėką mane gydžiusiai gydytojai terapeutei už jos aukštą profesionalumą, darbą ir dėmesį pacientams ir ligoniams. (Vladimir S.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I-ajam poskyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už suteiktą dėmesį, linkiu daug sveikatos. Ačiū gyd. D. Krupinai ir slaugytojoms Ritai ir Irenai. Su Dievo pagalba!
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Dėkoju VšĮ RVUL I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už žmogiškumą. Gulėdamas jūsų skyriuje jaučiausi saugus, nes laiku gaudavau man rūpimą informaciją, buvau tikslingai koordinuotas atliekant tyrimus. Labai malonu, kad personalas gydo ir šypsenomis, ir supratimu bei nešykšti gerų žodžių, kurie taip šildo. Ypatingai lenkiu galvą prieš gydytoją I. Rakauskienę. Prieš kelerius metus ji išgelbėjo man gyvybę, taupydama kiekvieną „auksinių valandų“ minutę. Dabar ir toliau gelbsti paūmėjimų metu. Nuoširdus ačiū Jums visiems. Skyriuje turite puikią, profesionalią, šiltą komandą. (Svajūnas N.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu padėkoti visam Neurochirurgijos skyriaus personalui: valytojoms, slaugytojų padėjėjoms, slaugytojoms, gydytojams už priežiūrą, gydymą, už skanų maistą, už švarą. Esu tikrąja to žodžio prasme išgelbėta iš mirties nasrų. Man plyšo aneurizma ir šiandien jau esu sveika! Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui G. Šustickui, Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui A. Širvinskui ir visam jo kolektyvui. Ačiū anesteziologams. Lenkiu prieš jus galvą, bučiuoju auksines rankas, su Dievo pagalba darančias stebuklus. Profesionalūs, nuoširdūs, gydantys ne tik pačią ligą, bet geru žodžiu ir pavargusią nuo ligos sielą. Ačiū jums visiems!
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju gydytojai V. Baškienei, visoms slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kineziterapeutei Kristinai už nuoširdų, rūpestingą darbą, gerą atmosferą kolektyve. Visada sulaukdavau pagalbos paprašiusi. Jūsų gera nuotaika, pasakytas geras žodis mums, ligoniams, labai reikalingas ir svarbus. (Renė S.)
Urologijos skyriui
Kada tau skauda ir sunku, visą laiką į pagalbą ateina profesionalūs gydytojai, tai – Urologijos skyriaus gydytojas Donatas Šlaitas. Esu jam labai dėkinga už rūpestį po operacijos, slaugytojoms – už švarą, už skanų maistą, už viską. Nuoširdus ačiū jums už jūsų gerumą. Džiaugiuosi chirurgo Ryčio Tutkaus ir angiochirurgo A. Lasto darbu. Stiprybės jums ir ačiū! (Teresa V.)
Slaug. Aušrai Jakštienei
Norėčiau padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2-ojo poskyrio slaug. Aušrai Jakštienei už suteiktą pagalbą, už malonią šypseną veide ir už išgelbėtą gyvybę. Ačiū! (Evald P.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2-ajam poskyriui
Labai didelė padėka ir labai didelis ačiū RITS 2-ojo poskyrio gydytojams ir slaugytojų padėjėjoms už išgelbėtą sūnaus gyvybę ir priežiūrą. (Kristina P.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai patiko masažas, kurį atliko Darijus. Rūpestingas ir paslaugus personalas. (Rimantė M.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Dėkoju visam „Pušyno kelio“ kolektyvui. Čia dirba tikri profesionalai, pacientams skiria daug dėmesio, dirba su kiekvienu asmeniškai. Dėkoju vedėjai gyd. D. Kropis, kuri yra maloni, rūpestinga, dėmesinga. (Aurelija Ž.)
II Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam II Chirurgijos skyriaus personalui: visoms mane slaugiusioms slaugytojoms, gydytojui S. Tamuliui. Ačiū už rūpestį, nuostabią priežiūrą, malonią atmosferą. Linkiu sėkmės jūsų kasdieniame darbe.
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. R. Jomantienei ir visam RVUL Reabilitacijos skyriui už kokybišką ir profesionalią pagalbą, už gerą fizioterapiją, masažus. Tikrai rekomenduoju ir kitiems pacientams šį draugišką RVUL Reabilitacijos skyriaus kolektyvą. (Vanda T.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą, rūpestį, šypseną, už dėmesį ir malonų bendravimą bei gydymą. Noriu padėkoti skyriaus vedėjui A. Vilimui ir vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už nuoširdų ir profesionalų skyriaus personalą. Taip pat dėkoju bendrosios praktikos slaugytojoms J. Margevičienei, A. Dmitrijevai, B. Janulevičienei, J. Dalgydienei, ūkio reikalų tvarkytojai D. Grablevskai, slaugytojų padėjėjoms už jų geranoriškumą ir paslaugumą. Ačiū visam personalui. (Aleksandra S.)
Neurochirurgijos skyriui
Tariu nuoširdų AČIŪ už rūpestingą gydymą, laiku atliktą operaciją. Ačiū gydytojui Šarūnui Bogušiui ir skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, taip pat aptarnaujančiam personalui. (Janina P.)
Planinės pagalbos skyriui
Pagal šeimos gydytojo siuntimą teko lankytis pas gydytoją A. Šiatkienę. Iš anksto žinojau, kad bus daroma skrandžio tyrimo procedūra. Noriu padėkoti jau minėtai gydytojai A. Šiatkienei ir visam aptarnavusiam personalui – R. Mereckytei-Vaitiekūnienei, I. Dabrilienei, Č. Matkevičienei, E. Tumaitei. Tokias procedūras apsuptyje tokio nuostabaus personalo galėčiau darytis kiekvieną dieną po du kartus. Dar kartą didelis AČIŪ gydytojai ir visam personalui. (Virginijus D.)
Planinės pagalbos skyriui
Labai dėkingas už profesionalumą, gerą komunikaciją su klientais ir meistriškumą. Geros sveikatos ir algos padidinimo visam kolektyvui. (Vadim P.)
Gyd. V. Rimkui
Nuoširdžiai ir su didele pagarba dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Vytautui Rimkui už profesionalumą, kokybišką gydymą, pagarbų bendravimą su pacientais, nuoširdumą, gerą nuotaiką. (Danutė K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui: ypač skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, gyd. A. Ovčinikovai, bendrosios praktikos slaugytojoms R. Daškevičienei, A. Slavinskienei, L. Skiemundrytei, slaugytojų padėjėjoms N. Ratkevič, T. Junevičienei už puikų gydymą, priežiūrą, dėmesį. Už gerą atmosferą, palaikymą ir profesionalumą. Paskatinkite savo darbuotojus, jie tikrai verti dėmesio. (Tadeuš A.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui – skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, L. Skiemundzytei, R. Daškevičienei, slaugytojos padėjėjai N. Rackevič. Tegul jūsų šiltas žodis ir rankų prisilietimas gydo ligoniams žaizdas ir grąžina viltį. Jūsų darbas – reikalaujantis daug ištvermės, pastangų ir kantrybės. Linkiu jums stiprybės, sveikatos ir neblėstančio optimizmo šiame atsakingame darbe. (Leon D.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos skyriaus personalui už rūpestį ir globą sveikstant po sunkios ligos. Jūsų dėka džiaugiamės stipriai pagerėjusia sveikata ir judėjimo galimybėmis. (Povilas V.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visoms skyriaus darbuotojoms už nuoširdų rūpestį, profesionalumą ir gerumą, kurie lydėjo mane grįžtant į normalų gyvenimą. (Algimantas Jonas J.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame skyriaus vedėjai R. Jomantienei, skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už gydymą, rūpestingą slaugą ir didelį nuoširdumą. Dėkojame studentams ir studentėms, linkime sėkmės moksluose ir tolimesniame gyvenime. Dar kartą visiems ir nepaminėtiems Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams linkime sveikatos ir ištvermės jūsų nelengvame darbe. (Ramutė R., Danutė N., Viliūnė R.)
Planinės pagalbos skyriui
Širdingai dėkoju gydytojai A. Šiatkienei ir visai komandai už profesionaliai atliktą darbą ir už labai malonų ir šiltą aptarnavimą. (Jadvyga V.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju maloniam ir visada geros nuotaikos personalui padedant man – nuo registratūros iki gydytojų. (Marijona Č.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame visam Reabilitacijos skyriaus personalui už kvalifikuotą priežiūrą, dėmesingumą ir jautrų rūpestį. Sudėtingu gyvenimo laikotarpiu mus labai remdavo jūsų  nuostabaus kolektyvo supratingumas, begalinė kantrybė ir kasdienė gera nuotaika. Norėtume apkabinti kiekvieną iš jūsų, palinkėti visiems reikalingos sveikatos, sėkmės ir stiprybės sunkiame darbe. Ačiū už suteiktą neįkainojamą pagalbą ir dvasinę šilumą. (Tamara)
Traumatologijos skyriui
Norėčiau asmeniškai nuoširdžiai padėkoti kiekvienam čia dirbančiam ir visam kolektyvui bendrai už rūpestį, šypsenas, palaikymą ir pagalbą. Čia būnant labiausiai džiugino geri jūsų tarpusavio santykiai, pritarimas kolegos veiksmams. Turbūt toks intensyvus darbas atsijojo kitų tikslų siekiančius. Likite ir toliau vieningi, švytintys profesionalai. (Jacinta D.)
Planinės pagalbos skyriui
Skausmo gydymo dienos stacionare pas gydytoją Ronaldą Lukaševičių lankomės antrą kartą. Jis yra nuoširdus, atidus ir dėmesingas gydytojas, profesionaliai atliekantis savo darbą (turiu su kuo palyginti), malonus žmogus. Nuoširdus ačiū Jums ir visam kolektyvui. (Irena M.)
Akių ligų skyriui
Nuoširdus ačiū skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei už atliktą operaciją, rūpestingumą, profesionalumą, malonią šypseną pacientui. Dėkoju operacinės slaugytojoms, Genutei Bukaitytei už jūsų švelnias rankas, nuoširdumą. (Janina Š.)
Urologijos skyriui
Iš visos širdies dėkoju visiems darbuotojams skyriaus, kuriame jautiesi apgaubtas rūpesčiu, lyg penkių žvaigždučių viešbutyje. Apie tokius gydytojus, kaip skyriaus vedėjas Andrius Gaižauskas, turi būti rašoma vadovėliuose studentams: pavyzdžiais išdėstyti, kaip išryškėja moralė, profesionalumas, dėmesys pacientams. Operacinėje jaučiausi lyg kosminėje stotyje: operatyvumas, tikslumas, suderintas komandinis darbas. Užtenka vieną dieną stebėti, kaip skyriuje dirba gydytojai, kaip jie mato kiekvieno paciento problemas, ir dėkingumas užplūsta krūtinę. Ačiū jums visiems! (Bronislavas B.)
Terapijos skyriui
Su nuoširdžia padėka tariu „ačiū“ Terapijos skyriaus gydytojai A. Tuznevai už kvalifikuotą, nuoširdų, žmonišką atsidavimą mums, ligoniams. Tuo pačiu dėkoju visoms skyriaus darbuotojoms, nes be jų nuoširdžios pagalbos mes, ligoniai, būtume bejėgiai. Visiems noriu palinkėti sveikatos! (Pranė N.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū labai visam personalui už priežiūrą, gydymą, už sporto treniruotes. Didelis jums visiems AČIŪ! (Tadeuš J.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti ligoninės personalui, Stacionarinės reabilitacijos skyriui, kurie mane prižiūrėjo ir stengėsi man padėti iš visos širdies. Ačiū jums labai! (Stanislava V.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti ligoninės personalui bei gydytojams, kurie mane prižiūrėjo ir stengėsi viskuo padėti. Tariu didelį AČIŪ vedėjai Rimai Jomantienei, Vaidai Baškienei, Aušrai Rimantienei, Veslavai Ališauskienei, Jelenai Sorkinai, Viktorijai Zapalskajai, Aušrelei Petrenienei, Tatjanai Sulimovai, Renatai Sinkevič, Elvyrai Dailydienei, Danutai Šumskaitei, Linai Sakovičienei, Elenai Jankauskienei. (Teresa B.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Dėkoju už profesionalų ir labai atidų darbą, dėmesį kiekvienai iš mūsų. Didelis ačiū Artūrui Balioniui ir kitiems darbuotojams, su kuriais teko susitikti. Sėkmės Jūsų darbuose ir gyvenime. (Regina D.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Širdingai dėkoju kineziterapeutui Artūrui Balioniui ir masažistei Vilmai Bingelienei už atidumą, rūpestingumą, profesionalų darbą. (Rimas G.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Esu labai dėkinga visiems darbuotojams, su kuriais teko dirbti: visi yra nuostabūs savo srities specialistai. Visi atlikdami procedūras buvo man dėmesingi, nuoširdūs. Nuostabus kineziterapeutas Valdas Kraniauskas, ergoterapeutė Edita Aukštuolytė, masažuotoja Laura Petrikaitė. Šių žmonių niekada neužmiršiu, esu jiems labai dėkinga. Taip pat teko bendrauti su Žygimantu Skinderiu, labai nuoširdi buvo Greta, Artūras. Labai ačiū visiems! (Marijona K.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai didelis ačiū už rūpestį ir gydymą gyd. A. Zaronskienei, masažuotojai Vilmai Bingelienei, kineziterapeutui Valdui Kraniauskui, Labai didelis ačiū visam personalui. (Genoefa N.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Ačiū gydytojai A. Zaronskienei, administratorei Danutei ir visoms slaugytojoms, masažuotojoms, kineziterapeutams. Didelis ačiū visam personalui. (Ana R.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Mieli Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai, dėkoju jums už nuoširdumą. Labai puikiai dirba seselės, kaip bitutės, besisukančios palatose, ir visada surandančios ligoniams gerą žodį. Jų darbas – komandinis ir jį dirba tikra komanda. Puikiai dirba visi specialistai. Tik norėtųsi, kad būtų atnaujintos sporto salės, tikimės, kad taip ir bus. (L. P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Mieli Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai, dėkui jums už dėmesį savo profesijai, puikiai atliekamą darbą. Ypač norėčiau padėkoti skyriaus vedėjai už nuoširdžią pagalbą gydant bronchitą. Puikiai dirba visi specialistai kineziterapeutai ir masažuotojai. Visada paslaugios seselės kelia ligonių nuotaiką. Ir toliau jums sėkmės, tegul jūsų ligoniai greitai sveiksta! (Galina P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū už gerą gydymą ir už aptarnavimą visam Stacionarinės reabilitacijos skyriui. (Domicelė V.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visam skyriaus personalui už gerą gydymą, slaugymą, malonų aptarnavimą. Linkiu visiems sveikatos ir laimės. (Jonas G.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju už profesionalų gydymą ir malonų aptarnaujantį personalą. Sakoma, kad šypsena gydo geriau už vaistus, o jos netrūksta sesutėms. Ypač įsiminė vardai – Laimutė, Linutė, Dana ir Elena. Dar kartą sakau ačiū ir linkiu visam kolektyvui sėkmės ir geros sveikatos (kad neužklystų tas baisusis virusas). (Ona Š.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už sunkų ir labai reikalingą darbą, kurį atlieka sesutės ir slaugutės. Toks darbas reikalauja kantrybės ir pasišventimo, ir ne visada būna tinkamai įvertintas. Noriu padėkoti gyd. V. Baškienei už profesionalų ir atidų bendravimą su manimi. Taip pat noriu padėkoti kineziterapeutams ir fizioterapijos skyriams.
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktą stuburo išvaržos operaciją. Galite didžiuotis neurochirurginiu skyriumi ir bendrai visu lioninės darbu gelbėjant žmonių gyvybes, sveikatą, gyvenimus. Tariu nuoširdų ačiū visam sesučių, slaugių personalui, kuris profesionaliai, dėmesingai dirba kasdienį darbą – padeda žmonėms grįžti į gyvenimus, šeimas. Ačiū gydytojui Vladislavui Kiedai už profesionalumą, o Lukui Šalaševičiui už dėmesingumą. Ačiū anesteziologei Jolitai Šustickienei. Linkiu gerb. dr. Jelenai Kutauskienei, ligoninės direktorei, Dievo palaimos ir žmonių palaikymo dirbant šiuo sunkiu ir įtemptu metu. (Romualdas B.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju už puikias reabilitacijos paslaugas, už nuoširdų ir malonų rūpestį visu laikotarpiu. Esu patenkintas slaugių, sesučių ir viso kito personalo darbu. Lėtai bėgant laikui palatoje buvo smagu ir gera, kuomet darbuotojos prašnekindavo ar pralinksmindavo kokia nors istorija. Paprašius bet kokios paslaugos, visuomet maloniai pagelbėjo ar patarė bet kokiu klausimu. Labai dėkoju fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai V. Baškienei už dėmesingumą, rūpestį ir profesionalų darbą. Gydytoja visuomet įsigilinusi į situaciją, ieškodavo geriausio sprendimo ir išeities. Labai dėkoju visam skyriui ir visai Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei už išgelbėtą gyvybę ir sugrąžintas jėgas. (Andrius P.)
Gyd. G. Šustickui, gyd. A. Širvinskui
Nuoširdi padėka už išgelbėtą gyvenimą nuostabiems gydytojams – neurochirurgui G. Šustickui ir man profesionaliai ir su didžiausiu atsidavimu žmonėms bei žmogiškumu operatyviai ir šiuolaikiškai atlikusiam operaciją gyd. A. Širvinskui. Žmogus, patekęs į šių gydytojų rankas, turės galimybę toliau gyventi. Ačiū už dėmesį gerb. J. Kutkauskienei. Šio kolektyvo atsidavimas darbui ir pacientui ypatingas. Taip pat ačiū slaugytojai Ritai. Visiems žemai lenkiuosi. (Jolanta K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkojame Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gyd. R. Jomantienei, gydytojai psichologei Gražinai ir medicinos sesutėms, slaugutėms už rūpestingumą, švelnumą, begalinę kantrybę, neblėstančią energiją ir gerą nuotaiką. Didžiulį ačiū tariame masažo ir kineziterapijos specialistams už individualų darbą su kiekvienu pacientu. Linkime Jūsų visam kolektyvui ypatingos ištvermės, stiprybės ir puikios sveikatos. (Liucija B., Vitalija Ž., Lilija G., Ona K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju visiems medikams ir slaugėms už labai gerą ir nuoširdų aptarnavimą ir tikrai šiltą dėmesį. (Ana L.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui, gyd. Silvijai Strupienei už nuoširdų ir atsidavusį darbą, malonų ligonių aptarnavimą. Džiaugiuosi jūsų jaunu kolektyvu ir jų besišypsančiais veidais. (Irena Š.)
Gyd. S. Čepkui, R. Janulevičienei
Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui S. Čepkui ir anesteziologei R. Janulevičienei už profesionalų ir tikslų gydymą, už konkrečius atsakymus į man rūpimus klausimus, už kantrybę ir supratingumą. Taip pat norėčiau padėkoti slaugytojai Jolitai, slaugytojos padėjėjoms Laimai ir Faustai. AČIŪ. (Kristina J.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Tariu nuoširdų ačiū kolegoms ir visam skyriaus personalui už profesionalią pagalbą, nuoširdų rūpestį ir kolegiškumą. Sėkmės jums darbuose. (Dalia S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Labai dėkoju visam kolektyvui už pooperacinę kelio reabilitaciją: ved. Silvijai, Daumantui, Annai, Šarūnei, fizioterapijos kolektyvui ir kitiems. Ačiū už pozityvumą, empatiją ir norą padėti. Telaimina Dievas. Luko 6:31. Kaip norite, kad jums žmonės darytų, taip ir jūs darykite jiems. (Tomas S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visam kolektyvui, ypač Jelenai, Viktorijai ir Irmai. Jos yra draugiškos ir tikrai geros specialistės. Esu labai patenkinta. Ačiū, esu be galo dėkinga! (Tatjana R.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei ir jos specialistų komandai už labai malonų aptarnavimą. (Teresa J.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą. Dėkoju skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai. Ypatingai noriu padėkoti neurochirurgui Šarūnui Bogušiui už sąžiningą atsidavimą savo profesijai, tariu didelį AČIŪ! Taip pat noriu padėkoti neurochirurgui Artūrui Šatkauskui už operatyvų darbą. Ačiū tariu bendrosios praktikos slaugytojai Ritai Vilkauskienei už profesionalumą bei šilumą, kurios trūksta kiekvienam pacientui. Ačiū, kad rūpindamiesi svetimu tarsi savu Jūs kuriate labai didelius stebuklus. (Algimantas Petras L.)
Gyd. M. Juknai, slaug. I. Karaznevič
Noriu nuoširdžiai padėkoti skubios pagalbos gydytojui ortopedui traumatologui Mantui Juknai ir slaugytojai Irenai Karaznevič už suteiktą operatyvią, kvalifikuotą medicininę pagalbą. Džiaugiuosi, kad tokių nuoširdžių ir kvalifikuotų gydytojų dirba Jūsų kolektyve, ačiū registratorėms, rentgeno skyriaus darbuotojams už nuoširdumą ir dėmesį. Nors tuo metu buvo daug ligonių, besikreipiančių skubios pagalbos, tikiu taip būna nuolat, tačiau darbuotojai sugeba išlikti dėmesingi ir kantrūs. Geros kloties Jūsų nelengvame darbe. (Irena P.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai patiko gydytojų ir personalo dėmesys, procedūroms skirtas laikas, labai tvarkinga ir švaru. Jei tektų dar kartą gydytis, pasirinkčiau tą pačią reabilitaciją. Labai ačiū, buvo labai faina! (Artūras M.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Nuoširdžiausia padėka reabilitacijos centrui „Pušyno kelio“ darbuotojams už rūpestingumą, nuoširdumą, daktarei Danutai Kropis už gerą gydymą. Ačiū ir visokeriopos sėkmės visiems.
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai didelis ir nuoširdus ačiū mane gydžiusiai kineziterapeutei Evelinai už ženklų mano sveikatos pagerėjimą. Evelinos ir kitų mane gydžiusių daktarų dėka aš vėl galiu priminti sužalotą koją, pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą. Dar kartą DIDELIS AČIŪ! (Raimundas Š.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui
Norime nuoširdžiai padėkoti Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už mamos priežiūrą ir slaugą. Ypatingas AČIŪ Ritai Gaudzienei už jautrumą, paslaugumą ir šilumą. Tegul lydi jus kasdieninė mūsų padėka ir Dievo palaima. (Beatričė R.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Dėkoju „Pušyno kelio“ direktorei ir kitiems gydytojams, kineziterapeutams ir kitam personalui, su manimi dirbusiems darbuotojams, už malonų elgesį, gerą nagrinėjamų klausimų išaiškinimą ir mūsų, senų žmonių problemų išmanymą. Pirmą kartą gyvenime buvau tokioje įstaigoje ir įsitikinau, kaip ji yra mums reikalinga. Dar kartą visiems dėkoju ir linkiu didžiausios sėkmės. (Eugenija K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto personalui už atsakingą darbą, rūpestingumą, malonų bendravimą ir profesionalumą. (Aleksandr Š.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už rūpestingumą, nuoširdumą, Jūsų visų profesionalumą. Didžiausias ačiū vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už kantrybę ir rūpestį, nuostabiausiai ir profesionaliausiai gydytojai Ingai Rakauskienei už kantrybę ir sugrąžintą gyvenimo komfortą. (Laura S.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Labai ačiū I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už rūpestingumą, gerą gydymą. Nuoširdžiai dėkoju vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už profesionalumą ir nuoširdumą. Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius aptarnaujančiam personalui. Jūsų visų darbas labai sunkus, kiek žmonių padėjote sugrįžti į pilnavertį gyvenimą, suteikėte vilties gyventi, koks prasmingas Jūsų visų darbas. Už visa tai nuoširdžiai dėkoju Jums. Sveikatos ir stiprybės Jūsų kolektyvui nelengvame darbe. (Liudvika V.)
Gyd. A. Gaižauskui
Dėkoju gydytojui urologui Andriui Gaižauskui už sėkmingai atliktą operaciją, priežiūrą, gydymą. Jis yra  Gydytojas iš didžiosios raidės. Taip pat dėkoju anesteziologei Tatjanai Gladkovskajai už sėkmingai atliktą anesteziją ir priežiūrą. Dėkoju visiems PPS skyriaus darbuotojams: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visam kitam personalui, taip pat maisto bloko darbuotojoms už skanų maistą. Dėkoju už jūsų sunkų ir atsidavusį darbą. Telydi Jus Dievo malonė. (Albinas K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Esame be galo dėkingos skyriaus vedėjui A. Vilimui, vadovaujančiam tokiam puikiam skyriaus medikų kolektyvui, už profesionalumą, jautrumą, nenuilstantį rūpestį ligoniais tokiu sunkiu pandemijos metu. Nuoširdžiai dėkojame už pasiaukojantį darbą, dėmesį, šilumą ir šypsenas, kurios suteikia jėgų sveikti, palaiko dvasiškai ir fiziškai. Dėkojame skyriaus sielai vedėjui A. Vilimui, nuostabiajai, nenuilstančiai gyd. J. Kovalevskienei, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai. Taip pat A. Slavinskienei, M. Jarmalkovič, J. Navikovai. Mūsų brangieji, gerieji Angelai, teatlygina ir tesaugo jus Dievas. (Sofija U.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Kiekvienam žmogui svarbi jo sveikata, todėl labai norime padėkoti už ypatingą dėmesį, nuoširdų rūpestį, profesionalumą, pasiaukojantį darbą skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Kislovskai, nenuilstančiai gydytojai J. Kovalevskienei, puikiam skyriaus personalui. Nuoširdžiausias AČIŪ! Brangieji, linkime Jums stiprybės sunkiame darbe. (Irena Š., Helena K.)
Traumatologijos skyriaus slaugytojoms
Labai nuoširdžiai dėkojame už gerą ir nuoširdų aptarnavimą. Kai slaugutės budi, pasveiksti nuo jų gerų žodžių. Ypatingas ačiū Jurgai Junevičienei. (Ona, Janė, Onutė)
Ūmių apsinuodijimų skyriui
Ūmių apsinuodijimų skyriuje sutikau puikiausių žmonių: Česlavą, Natašą, Kristiną, Gražiną, Angeliką, Alą. Šie žmonės atiduoda savo širdį kiekvienam ligoniui, naktį atsiliepia į kiekvieną kvietimą, ateina padėti. Esu iš visos širdies dėkingas. Džiaugsmo Jums!
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už rūpestį, profesionalumą ir malonų bendravimą. (Jekaterina G.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju už suteiktas gydymo procedūras ir puikiai aptarnaujančiam kvalifikuotam medicinos darbuotojų personalui. Visiems linkiu sėkmės! (Valerija Vladislava S.)
I Chirurginiam skyriui
Noriu padėkoti visam I Chirurginio skyriaus personalui už tokį nuostabų rūpinimąsi mumis, Jūsų nuostabų aptarnavimą, taktiškumą, švelnumą, begalinį dėmesį, už kantrybę su mumis - kartais ir nelabai kantriomis. (Bronislava G.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Noriu padėkoti gydytojai Jolantai Kovalevskienei. Gydytoja išsamiai apžiūrėjo, padarė visus tyrimus, buvo labai maloni ir rūpinosi mano sveikata. Labai išsamiai paaiškino mano ligos problemas, pritaikė gydymą. Tariu didelį AČIŪ ir linkiu Jums sėkmės darbuose ir gyvenime. Taip pat noriu padėkoti ir prižiūrinčiam personalui, visos moterys labai geros ir rūpestingos. Ačiū! (Kristina L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. J. Kavaliauskienei už gydymą, už rūpestį, už dėmesingumą. Labai ačiū vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, dieninei seselei už malonų aptarnavimą ir už gerą darbą. (Janina V.)
Terminių traumų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Dariui Kubiliui ir visam kolektyvui. Ačiū Jums už Jūsų paslaugas ir kokybišką darbą šiuo nelengvu pandemijos laikotarpiu. (Arūnas A.)
Gyd. A. Jurčiukonienei, slaug. N. Saveljevai
Man buvo atlikta medicininė apžiūra, gyd. Aušra Jurčiukonienė labai gerai, dėmesingai ir profesionaliai suteikė pirmąją pagalbą.  Kartu su gydytoja gerai ir greitai pagalbą teikė slaugytoja Natalija Saveljeva. Didelis ačiū tokiems medikams, didelė Jums pagarba už labai gerai atliktą darbą. (Jolanta T.)
Neurochirurgijos skyriui
Didelis ačiū visam neurochirurgijos skyriui. Tai padėjo greičiau atsigauti, malonus bendravimas, šiltas dėmesys padeda sveikti. Ačiū! (Živilė B.)
Gyd. E. Konsdrusevičienei
Buvau paguldyta į RVUL Dienos chirurgijos skyrių, tą dieną mane operavo gyd. E. Kondrusevičienė (achilo sausgyslės rekonstrukcija), kitą dieną jau galėjau grįžti namo. Noriu išreikšti savo nuoširdžią padėką už tai, kaip manimi rūpinosi visos ligoninės personalas – ir gydytojai, ir slaugytojos, ir visi, taip pat kapelionas – su dideliu profesionalumu ir kartu su tikru žmogišku atidumu. Net su geru humoru. Visa tai labai palengvina buvimą ligoninėje. Ačiū Jums! (Bryan P.)
Gyd. A. Šiatkienei, gyd. P. Žeromskui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Agnei Šiatkienei ir dr. Pauliui Žeromskui bei visai dirbusiai jų komandai, gydžiusiai mano tėtį Leoną. Dėkoju, kad esant ypatingai apsunkintai situacijai dėl COVID-19 pandemijos, diagnozavote ir skubiai suplanavote gydymą, ir po sėkmingos operacijos tėtis jau sveiksta. Dėkoju už Jūsų profesionalumą ir malonų bendravimą. (Goda B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Ačiū už visas jūsų pastangas! Jūs esate nuostabi komanda. Ačiū už viltį ir gerą savijautą. Ačiū, kad parodėte, jog viskas įmanoma. Likite sveiki ir laimingi. Ypatingai dėkoju gydytojai Rūtai ir reabilitologei Jelenai. (Alina I.)
Ūminių apsinuodijimų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus vadovui dr. Robertui Badarui, gydytojai klinikinei toksikologei Gabijai Laubner, slaugytojoms ir padėjėjoms už profesionalią pagalbą ir rūpestį. (Genovaitė K.)
Gyd. R. Grinevičienei
Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti už daktarės oftalmologės Raimondos Grinevičienės darbą. Esu diabetikas, turėjau kraujosruvų dešinėje akyje, daktarė R. Grinevičienė labai kompetetingai mane pakonsultavo, labai gerai atliko injekcijas, neturėjau nei skausmų, nei komplikacijų, jos siuntimu taip pat buvau nuvykęs į kitą gydymo įstaigą, kurioje buvo patvirtinta jos diagnozė ir gydymo būdas. Daktarė visada su šypsena, gerai nusiteikusi pacientų atžvilgiu, bendrauja labai dėmesingai ir geranoriškai. Gydymas dar nėra baigtas, bet artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams noriu labai nuoširdžiai padėkoti už puikų darbą. (Eduardas P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju masažuotojai Laurai už profesionalų ir sąžiningai atliktą darbą. Linkiu būti visada tokiai dėmesingai, gerai ir nuotaikingai.
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Išvykdamas iš Jūsų ligoninės reabilitacijos skyriaus jaučiuosi žymiai sustiprėjęs, su gera perspektyva grįžti į mėgstamą darbą. Klubo sąnario persodinimo operacija pavyko puikiai (gydytojas M. Kocius), dėkingas jam. Ne mažesne dalimi prie sėkmingo gydymo prisidėjo ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai: gydytojai (daktarė R. Jomantienė), medicinos seserys – Viktorija, Aušra, Tatjana, mielos slaugės Danuta, Lina, Renata, elektroforezės atstovė Ievutė, na, ir puiki, rimta, savo profesiją gerai išmananti kineziterapeutė Jūratė. Ačiū Joms visoms už triūsą, žmogišką šilumą bei geranoriškumą. Buvome skaniai pamaitinti, tad ačiū šaunioms ir išradingoms šeimininkėms. Sėkmės Jums sunkiame ir atsakingame darbe. (Remigijus S.)
Traumatologijos skyriui
Labai dėkojame Traumatologijos skyriaus darbuotojoms: skyriaus vyresniajai Teresai Masiul, o ypač bendrosios praktikos slaugytojoms Anai Žigo ir Daliai Seniutienei už jų dėmesingumą, nuoširdumą, švelnumą su pacientais. Visada šypsosi, visada paklausia apie savijautą, visada stengiasi padėti. Esame dėkingos. (Ona, Jelena, Ona)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visam kolektyvui už suteiktą reabilitaciją. Linkiu jums viso ko geriausio. Jūs esate nuostabūs. (Vladimiras K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu labai patenkinta, kad gydžiausi Jūsų skyriuje, ypatingai malonus ir paslaugus visas skyriaus kolektyvas, gavau labai profesionalias paslaugas. Didelis didelis ačiū visam kolektyvui – ir gydytojams, ir slaugytojoms, ir jų padėjėjoms, kineziterapeutei ir visiems, prisidėjusiems prie mano pasveikimo. Dar kartą ačiū ir sveikatos Jums visiems. (Jadvyga B.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Širdingai dėkoju visam reabilitacijos skyriaus personalui už profesionaliai teikiamas paslaugas ir dėmesingą priežiūrą reabilitacijos metu. Sveikata – brangiausias turtas. Ir su Jūsų pagalba mes ją atgauname. Ačiū ir sveikatos Jums visiems. (Raisa L.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Labai dėkinga visam reabilitacijos skyriui už profesionalią medicinos paslaugą, už laiku atkreiptą dėmesį, už jūsų pagalbą, šypsenas ir geranoriškumą. (Felicija A.)
Gyd. A. Eigminui
Labai dėkoju gyd. A. Eigminui už dėmesingumą, kvalifikuotą darbą, rūpestingumą. Labai patenkinta bendravimu su gydytoju, dėkinga jam už malonų bendravimą ir kantrybę sunkiame, bet reikalingame darbe. (Ona V., Latvija)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui, masaž. L. Petrikaitei
Labai nuoširdžiai dėkoju Laurai, kuri ne tik puikiai masažuoja, bet ir įsiklauso į paciento poreikius. Yra be galo maloni, nuoširdi, draugiška ir rūpestinga. Dar kartą labai ačiū ir linkiu sėkmės. (Vanda)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Už nuoširdų darbą atstatant man sveikatą, reiškiu visam kolektyvui padėką ir tariu didelį AČIŪ. (Feliksas M.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame Daivai, Ievai ir Laurai už rūpestį atliekant reabilitacines procedūras, gyd. Vaidai už paskirtą gydymą ir visam personalui padedant grąžinti mums sveikatą. (Kseverija, Marija-Emilija, Janina, Skaidrė)
Gyd. A. Grigaliūnui
Norėčiau padėkoti Jūsų vadovaujamos ligoninės Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriaus vedėjui gerb. gydytojui Aurelijui Grigaliūnui už suteiktą skubią ir efektyvią pagalbą, kai patekau į ligoninę ir gydytojas man suteikė būtiną gydymą jau net ir darbo valandoms pasibaigus. Nesuteikus gydymo skubos tvarka, man būtų grėsusi visa eilė komplikacijų, kurių išvengiau tik gydytojo man suteiktos profesionalios pagalbos dėka. Esu labai dėkingas šiam gydytojui ir džiaugiuosi tuo, kad tokių gydytojų Lietuvoje vis dar yra. Tuo pačiu norėčiau išreikšti savo nuoširdų tikėjimą tuo, kad gydytojo Aurelijaus Grigaliūno didžiulė profesinė patirtis, per daugelį darbo metų ištobulinti darbo įgūdžiai bei gebėjimas asmeninius interesus, esant būtinybei, aukoti pacientų sveikatos vardan, Jūsų vadovaujamoje ligoninėje yra vadovybės pastebėti ir deramai įvertinti. (Narimantas G.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti kineziterapeutei Kristinai už gerą, atidų darbą su pacientais. Taip pat noriu pasakyti ačiū padėjusiam studentui už atsidavimą ir norą padėti pacientams. (Edita R.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju visiems maloniai aptarnavusiems skyriaus darbuotojams ir linkiu: pro saulės patekėjimą, pro obelų žydėjimą matuokite gyvenimą šeima, draugais ir... nesibaigiančiais darbais. (Genovaitė V.)
Gyd. R. Žuklytei
Tik atsidūręs ligoninėje supratau, ką reiškia matyti tik viena akimi ir apgalvojęs padėtį labai išsigandau. Gydytoja mane sutiko optimistiškai, nuo pat pirmų apžiūrų komentavo akies būseną man suprantamais terminais, pagal akies būseną gydytoja darydavo vaistų „kokteilius“. Per 12 dienų ligos krizė atslūgo. Tebūnie šviesa gydytojai ir visam Akių ligų ir LOR skyriaus kolektyvui. (Saulius B.)
Gyd. L. Lapinaitei
Nuoširdžiausi padėkos žodžiai gydytojai chirurgei Loretai Lapinaitei už kompetetingą medicininę, profesinę ir psichologinę pagalbą gydant. (Danutė M.)
Ortopedijos skyriui
Nuo visos širdies dėkoju visam Ortopedijos skyriaus kolektyvui už suteiktą pagalbą. Dėkoju profesoriui Narūnui Porvaneckui, daktarei Vilmantei Požerskienei, 7 operacinės brigadai, pooperacinės kolektyvui. Dėkoju už švelnius žodžius, kantrybę. Ačiū darbuotojams už skanų maistą. (Galina M.)
Ortopedijos skyriui, slaug. J. Radiun
Širdingai dėkoju med. sesutei Julijai Radiun už nuostabų rūpinimąsi žmogumi, už supratimą ir profesionalumą. Už sąžiningą atsidavimą savo profesijai. (Regina U.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Gydytojai Rūtai ir visam personalui – didelis ačiū už rūpestį ir pagalbą. (Deimantas K.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Rūtai Beigaitei, ergoterapeutei Giedrei, kineziterapeutei Rūtelei už dėmesingą gydymą, profesinį rūpestingumą gydymo proceso metu. Linkiu jums sveikatos ir visokeriopos sėkmės. Visiems ačiū. (Marjanas D.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Pastaruoju metu spaudoje daug dėmesio skirta medikams, nes ant jų pečių užkrauta didžiulė našta, susijusi su COVID-19 infekcija. Ir štai, tuo neramiu laiku aš netikėtai atsidūriau jūsų skyriuje. Prisipažinsiu, buvo smalsu stebėti jūsų kolektyvo darbą iš vidaus. Pagal struktūrą jį palyginčiau su bitučių gyvenimu avilyje, nuolat zujančios pirmyn atgal pagal griežtą darbų pasiskirstymą: vienos sesutės rūpinasi švara, kitos suleidžia vaistus, dar kitos užklijuoja žaizdas ir t. t. Visoms joms reiškiu nuoširdžią pagarbą ir dėkingumą. Tačiau iš viso gražaus kolektyvo ypatingai norėčiau padėkoti Aušrytei Čekuolytei ir Audrai iš Lentvario (atsiprašau, nežinau jos pavardės). Manau, skaitydami šias eilutes, pasigedote svarbiausių vardų – chirurgų. Nepamiršau ir žemai lenkiuosi operavusiam gydytojui Tadui Kaminskui ir Andrej Kolosov, pasitikusiam mane priėmime. Apkabinu visus linkėdama sveikatos ir atjautos vienas kitam. (Viola Genovaitė N.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui: skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už gerai organizuotą darbą. II posto bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, R. Daškevičienei, R. Narbutavičienei, slaugytojos padėjėjai N. Rackevič. Nuoširdus ačiū. Linkiu Jums stiprybės ir ištvermės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe. Būkite sveikos, stiprios, geros nuotaikos. Sėkmės visam nuostabiam personalui. Ačiū už malonų bendravimą. (Sofija V.)
Gyd. I. Šatkauskui
Už nuoširdų, pasiaukojantį, kompetetingą, profesionalų darbą dėkoju Traumatologijos skyriaus vedėjui dr. Igoriui Šatkauskui. Tegul neišblėsta jūsų ryžtas, pasiaukojimas grąžinant žmonėms sveikatą. (Danutė M.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Visam LOR skyriaus kolektyvui norime pasakyti AČIŪ. Nežinome vardų, pavardžių, tad dėkojame visiems: gydytojams, seselėms, slaugytojoms. Dėl viruso negalėjome patekti su mama Aldona į skyrių ir ją pagloboti. Žavi medikų profesionaliai suteikta pagalba. Tačiau mums šioje situacijoje yra nemažiau svarbu tai, kad būdama garbaus amžiaus ir ne visada galinti pasirūpinti savimi, mama ligoninėje jautėsi nevieniša ir laiminga, netgi palaiminta, apsupta rūpesčio ir nuoširdumo. O ir pokalbiai telefonu su personalu mus tiesiog ramino, nes jautėme gerumą ir šilumą. Specialūs linkėjimai seselei, kurią ji vadino jos angelu sargu. Deja, nežinome nei vardo, nei pavardės. Tačiau turbūt ne tai svarbiausia. (Aurelija B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui. Skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už gerai organizuotą darbą. Iš visos širdies labai ačiū gydytojai Raimondai Rakauskienei už supratingumą ir nuoširdumą. Labai labai ačiū! (Danuta P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui, gyd. V. Baškienei
Iš visos širdies dėkoju gydytojai Vaidai Baškienei ir visam personalui už kvalifikuotą priežiūrą, rūpestį ir dėmesį. Visiems jums stiprios sveikatos. (Tamara)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui, gyd. V. Baškienei
Gydytojai Vaidai Baškienei ir visam personalui! Išreiškiu nuoširdžią padėką už dėmesį ir rūpestį. Visiems jums sveikatos ir visa ko geriausio. Tesaugo jus Dievas. (Vera K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame visam Reabilitacijos skyriaus personalui už kvalifikuotą priežiūrą, dėmesingumą ir jautrų rūpestį. Sudėtingu gyvenimo laikotarpiu mus labai remdavo Jūsų nuostabaus kolektyvo supratingumas, begalinė kantrybė ir kasdienė gera nuotaika. Norėtume apkabinti kiekvieną iš Jūsų, palinkėti visiems reikalingos sveikatos, sėkmės ir stiprybės sunkaus darbo eigoje. Ačiū už neįkainojamą suteiktą pagalbą ir dvasinę šilumą! (Tamara su dukra)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visiems mane gydžiusiems ir slaugiusiems medikams – visų pirma, traumatologui Viktorui Švainauskui, gydytojai reabilitologei Vaidai Baškienei, kineziterapeutei Daivai Dankšei, slaugytojai Tatjanai Sulimovai. Kuo geriausios kloties visiems – o visų pirma, sveikatos jūsų nelengvame darbe. (Elena S.)
Skubios pagalbos skyriui, gyd. M. Juknai, slaug. I. Karaznevič
Noriu nuoširdžiai padėkoti Skubios pagalbos skyriaus gydytojui ortopedui-traumatologui Mantui Juknai ir slaugytojai Irenai Karaznevič už suteiktą operatyvią, kvalifikuotą medicininę pagalbą. Džiaugiuosi, kad tokių nuoširdžių ir kvalifikuotų gydytojų dirba Jūsų kolektyve. Ačiū registratorėms, rentgeno skyriaus darbuotojams už nuoširdų dėmesį. Nors tuo metu buvo daug ligonių, besikreipiančių skubios pagalbos, tikiu, taip būna ištisai, tačiau darbuotojai sugeba išlikti dėmesingi ir kantrūs. Ačiū, kad Jūs esate, geros kloties darbe. (Irena P.)
Skubios pagalbos skyriui, gyd. A. Savickui
Noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už greitą ir malonų aptarnavimą. Ypatinga padėka gydytojui ortopedui-traumatologui Alvydui Savickui ir kartu su juo dirbusiai seselei, kurie ne tik suteikė skubią pagalbą taip, kad neskaudėjo, bet dar visai savaitei pakėlė nuotaiką. AČIŪ! (Audrius K.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui
Norime nuoširdžiai padėkoti Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už mamos Danutės priežiūrą ir slaugą. Ypatingas AČIŪ Ritai Gaudzienei už jautrumą, paslaugumą ir šilumą. Tegul jus lydi kasdieninė mūsų padėka ir Dievo palaima. (Beatričė R.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui
Gulėjau reanimacijos skyriuje su apsinuodijimu vaistais. Noriu padėkoti visam personalui už atidumą ir išgelbėtą gyvybę. AČIŪ, kad esate. Sėkmės visam personalui Jūsų tikrai nelengvame darbe. (Elena M.)
Neurochirurgijos skyriui, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui, Intervencinės radiologijos skyriui
Kaip pasverti, kiek verta žmogaus gyvybė? Ar įmanoma už ją atsidėkoti? Kuo nuoširdžiausiai lenkiame galvas prieš Jus, gydytojau Gyti Šustickai, už išgelbėtą jaunos merginos gyvybę. Nuoširdžiai dėkojame ir visai Neurochirurgijos skyriaus komandai, vadovaujamai skyriaus vedėjo Vladislovo Kiedos, už gydymą ir rūpestingą priežiūrą sudėtingomis karantino sąlygomis. Nuoširdus ačiū visoms I posto slaugytojoms ir jų padėjėjoms už begalinę kantrybę, nuoširdumą, geranoriškumą, visokeriopą rūpinimąsi ligoniu bei paguodžiantį žodį artimajam. Širdingai dėkojame Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui. Nepaprastai dėkingi esame ir auksinių rankų Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui Audriui Širvinskui už sėkmingai atliktą ypatingai sudėtingą operaciją ir suteiktą viltį. Mielieji MEDIKAI, linkime Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms! Ir tegu niekad visiems Jums nepritrūksta energijos, optimizmo, kantrybės sunkiame ir nepaprastai atsakingame darbe (Raimondas P.)
Gyd. N. Tarasevič
Noriu išreikšti nuoširdžią padėką terapinio skyriaus vedėjai Nijoliai Tarasevič, gydžiusiai man labai artimą žmogų. Esu giliai sujaudinta gydytojos dėmesingumo kiekvienam ligoniui, nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei galbūt nuo jo būklės beviltiškumo, jos profesionalumu ir begaliniu atsidavimu savo darbui. Nors gydytoja visa savo esybe pasinėrusi į darbą, bet atranda laiko ir bendravimui su ligonio artimaisiais, nuoširdžiai ir su tikra žmogiška atjauta sugeba suteikti dvasinės stiprybės ir palaikymo sunkiu artimo žmogaus ligos metu. Stiprybės ir kantrybės Jums, gydytoja, išsaugant Jūsų tikrą ir nuoširdų žmogiškumą, kurio mums visiems labai reikia, kaip dvasios vaistų. (Zita S.)
Gyd. L. Abarovičiūtei, gyd. A. Jonaičiui, slaugytojai I. Bagdonaitei
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai ortopedei traumatologei Loretai Abarovičiūtei, anesteziologui reanimatologui Andriui Jonaičiui ir anestezijos slaugytojai Ingridai Bagdonaitei už supratingumą, operatyvumą, greitą pagalbą ir žmogiškumą. Medikai iš didžiosios raidės! (Rima K.)
Gyd. R. Grinevičienei
Noriu padėkoti gydytojai Raimondai Grinevičienei už puikiai atliktą operaciją. Ji sugrąžino man gyvenimo šviesą. Linkiu jai geros sveikatos ir didelės laimės. (Valerija M.)
Gyd. A. Jurčiukonienei
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už gydymą gydytojai Aušrai Jurčiukonienei, sutvarkiusiai mano nosį, taip pat 7-ojo aukšto slaugėms už globą, o virėjams už puikų maistą. Jūsų visų indėlis į pacientų sveikatą yra dar svarbesnis šiuo nemaloniu epidemijos laikotarpiu. Linkiu jėgų, kantrybės ir, svarbiausia, sveikatos. (Emilis P.)
Gyd. D. Šlaitui
Noriu padėkoti gydytojui Donatui Šlaitui už skubią pagalbą. Ačiū už kantrybę ir nuoširdžią pagalbą tą naktį. O kantrybės su manimi gydytojui tuokart tikrai prieikė daug. Geras, supratingas ir kantrus medikas. Ir labai ačiū už puikiai atliktą planinę operaciją po kelių mėnesių ir gydymą. Ramia širdimi ėjau į operaciją, kadangi žinojau, kad operuos šis puikus medikas. Ačiū! Stiprybės šiuo sudėtingu Lietuvos medikams metu. Palaikome ir suprantame Jus. Juk esate kažkiek panašūs į mus – menininkus. Pasirenkate savo profesiją iš pašaukimo ir gyvenate ja. O ir dirbate iš idėjos ir su dideliu pasiaukojimu. (Vytautas K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Kai jautiesi blogai, svaigsta galva ir bloga, pamatyti pozityviai tave nuteikiantį personalą yra be galo miela. Nebuvo situacijos, kad negaučiau pagalbos viso čia buvimo metu. Palatos nuolatos valomos, tiek slaugutės, tiek sesutės nuolat ateina pažiūrėti, ar viskas gerai. O apie skyriaus vedėją – tik patys geriausi žodžiai – išaiškina „žmogiška“ kalba, kas tau yra. Didžiausi linkėjimai Jūsų skyriui ir išlikite tokie patys, kurie dirba dėl to, kad myli savo darbą. (Goda L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, gyd. I. Rakauskienei
Nuoširdžiausia padėka visam skyriaus kolektyvui už dėmesingą, šiltą bendravimą. Didelis ačiū gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą, sugebėjimą kantriai išklausyti ir žmogišką šilumą pacientui. Padėka vadovams už puikiai organizuotą darbą. Palatose švaru, maloniai nustebino maisto kokybė ir įvairovė. Gydytojai p. Ingai Rakauskienei, vyr. slaugytojai Česlavai ir visoms jums – sesutėms, sanitarėms, valytojoms ir likusiam aptarnaujančiam personalui – didelis didelis žmogiškas ačiū. (Lucija L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus personalui, skyriaus vedėjui A. Vilimui, gyd. J. Kovalevskai, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už gerai organizuotus darbus. Iš visos širdies labai ačiū už supratingumą ir nuoširdumą. Labai ačiū. (Vagif A.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Širdingai dėkojame mus gydančiai gyd. D. Kukutienei už efektyvų, produktyvų darbą ir aukštą profesionalumą nustatant diagnozę, paskiriant tinkamą gydymą. Taip pat už nuoširdų bendravimą bei glaustą, išsamią informaciją apie sveikatos būklę. Dėkojame skyriaus personalui: kineziterapeutei A. Švedienei, logopedei, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už žmogiškumą, šiltą bendravimą, šypsenas ir geras emocijas, ir pastangas pagelbėti, padėti. Būdami abipusiškai vieni kitiems reikalingi, džiaugiamės sveikdami su jūsų pagalba ir linkime jums visiems nepalaužiamos sveikatos ir geros nuotaikos jūsų darbe. (Julija K.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti visiems specialistams, padėjusiems pasijusti sveikiau. Atskiras ačiū kineziterapeutei už profesionalumą, išmoktus fizinius pratimus (visus pataisymus, kad jie būtų taisyklingi). Išeinu tikrai sveikesnė ir su gera nuotaika, ir gera nuomone apie įstaigą. Studentams tikrai gera vieta praktikai. (Aida Z.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti visam personalui! Noriu atskirai išreikšti pagarbą ir padėką ergoterapijos gydytojai Giedrei, kineziterapijos gydytojoms Kristinai, Justinai ir Šarūnei, ir masažuotojai Loretai. Jūs visi nuostabūs. Ačiū jums labai. Linkiu sėkmės darbe. (Jelena Š.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, gyd. I. Šitkauskienei
Sunkus metas visoje valstybėje, visose srityse, tačiau sunkiausia medikams ir dirbantiems šioje srityje. Jūsų skyriuje ypatingai sunku, nes didžioji dalis pacientų yra sunkūs ligoniai, reikalaujantys ypatingo dėmesio ir slaugos. Seselės ir slaugutės sukasi kaip bitutės, bėgte į kiekvieną iškvietimą, rasdamos raminantį žodį ligoniui ir suteikdamos jam viltį. Gydytojų rūpestis ligoniais, kiekvienam jų parodytas nuoširdumas džiugina širdį, mažina baimę, teikia viltį gyvenimui ir norą pasitikėti jūsų kolektyvu. Nuoširdus ačiū gydytojai Ingridai Šitkauskienei, tegu gyvenimas negaili Jums sveikatos ir laimės, ir kitų žmonių dėmesio. (Birutė Z.)
Gydytojams G. Strazdui, J. Buinicakajai, A. Jurkučionienei, J. Andreičik, L. Jurgaitienei
Noriu išreikšti nuoširdžiausią padėką už profesionalią pagalbą ir suteiktą gydymą VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojams bei visam jos personalui. Gydytojai G. Strazdas, J. Buinicakaja, A. Jurkučionienė, J. Andreičik, L. Jurgaitienė rūpestingai atliko savo darbą, rūpindamiesi ne tik žmogaus sveikata, bet ir pačiu žmogumi. Esu dėkinga gydytojams už rūpestį, nuoširdų bendravimą, suteiktą pagalbą. Gydytojai, jei reikėdavo, pasilikdavo ir po darbo valandų, tokiu būdu išreikšdami prioritetą žmogui ir jo sveikatai. Seselės ir slaugytojos taip pat be galo rūpestingos, paslaugios ir malonios. Palatose ir koridoriuose tvarkinga ir švaru. Maistas taip pat skanus ir sveikas. Džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau pačios aukščiausios kvalifikacijos medikus. Ir tuo pačiu jautrius ir išklausančius žmones. Linkiu skyriaus komandai stiprybės, ištvermės ir kantrumo gelbstint žmonių gyvybes, suteikiant jiems galimybę džiaugtis gyvenimu. Nuoširdus ir didelis Jums AČIŪ. (Galina S.)
Neurochirurgui prof. G. Šustickui ir Neurochirurgijos skyriui
Dėkoju labai už operaciją mano gydytojui prof. Gyčiui Šustickui, linkiu jam sveikatos dirbant tokį darbą. Dėkoju visam personalui, dirbančiam Neurochirurgijos skyriuje, kuris mane globojo. (Regina M.)
Gyd. anesteziologei-reanimatologei D. Krupinai
Noriu pasidžiaugti, kad ligoninėje dirba tokia atjauti gydytoja. Reanimacijoje gulėjo tėtis, gydytoja visada stengėsi aiškiai ir išsamiai išdėstyti, kokia situacija, kas numatoma, ko galima tikėtis. Tikrai pasijautė empatija ir pacientui, ir artimiesiems. Esu dėkinga. Žinoma, ačiū ir kiekvienam, prisidedančiam prie sveikatos būklės gerinimo! (Aleksandra T.)
Gyd. S. Sereikai
Dėkoju gerb. gydytojui Simonui Sereikai ir jo brigadai operacinėje. Visam skyriaus personalui. Labai nuoširdus ačiū. Labai skaniai maitina ligoninėje. (Virginija B.)
Gyd. L. Saltanavičienei ir Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Norime labai padėkoti Jūsų ligoninei, vadovams, gydytojams, visiems medikams ir darbuotojams už Mūsų Šeimos Tėvo Jono gydymą ir gyvybę. Jį sunkios būklės Greitoji medicinos pagalba automobiliu pristatė į Jūsų ligoninės Skubios pagalbos skyrių komos būklės, dėl kvėpavimo nepakankamumo intubuotas, prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo, paguldytas į Jūsų ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių. Ypač dėkojame skyriaus vedėjai gerb. gydytojai Liucijai Saltanavičienei ir visam skyriui, gydytojams bei medicinos darbuotojams, ypač II poskyriui, kuriame mūsų šeimos tėvas Jonas yra gydomas. Mes visi labai išgyvename dėl Mūsų Tėvo ir Šeimos Žmogaus, meldžiamės už jo gyvybę ir gyvenimą, o ypač Jūsų ligoninei, amžinai dėkingi ir skolingi Jums už gydymą ir gyvybę. (Padėka šeimos vardu)
Priėmimo skyriui, I-ajam ir II-ajam Chirurgijos skyriams
Šių metų spalio 20 d. dėl ūmiai atsiradusių pilvo skausmų kreipiausi į Jūsų ligoninę, Priėmimo skyriuje maloniai ir gražiai pasitiko, nuostabioji slaugytoja Valentina palydėjo iki budinčio chirurgo. Budėjo priėmime gyd. chirurgė Marija Vitkauskienė, profesionaliai apžiūrėjusi patvirtino man apendicito diagnozę. Buvau hospitalizuotas į RVUL I-ąjį Chirurgijos skyrių, kaip kolega, su didžiausia pagarba ir personalo šiltumu. Naktį buvau nuvežtas iki operacinės, kur pasitiko gydytojas anesteziologas iš didžiosios raidės Vaidas Mikailionis. Ačiū Jam už padrąsinimus ir priežiūrą prieš ir po operacijos! Mane operavo geriausi II-ojo Chirurgijos skyriaus gydytojai Rytis Tutkus ir Rolanas Rinkūnas, aukščiausio lygio profesionalai ir puikūs Žmonės. Po operacijos buvau sekamas ir gydomas I-ajame Chirurgijos skyriuje, toks šiltas ir rūpestingas jo personalas! Šiandien pasveikęs važiuoju gydytis namo, su gera nuotaika ir teigiamomis emocijomis, kurias gavau čia, Jūsų įstaigoje. Be galo dėkingas. Dėkingas Jums, kad subūrėte tokį personalą, kuris taip moka ir gali pasirūpinti susirgusiu žmogumi. Didžiuokitės mano išvardintais Medicinos Profesionalais! Ačiū Visiems! (Andrius V.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Į Jūsų ligoninę greitoji pagalba atvežė š. m. spalio 14 d. paryčiais, buvo pykinimas ir vėmimas. Priėmimo skyriuje suteikė pirmąją pagalbą ir apie pietus atvežė į I Neurologijos skyrių (V a.), 529 palatą. Gydytoja D. Kurkutienė skyrė gydymą, o slaugytojos A. Slavinskienė, J. Vrublevska ir R. Daškevičienė mumis labai rūpinosi, vykdė gydytojos paskyrimus. Labai padėjo ir slaugytojų padėjėjos J. Grinevič ir N. Rackevič. (Aldona B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Po dešinės rankos lūžio, RVUL Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki spalio 8 d. man buvo paskirtos ir atliktos kineziterapijos, ergoterapijos, fizioterapijos, masažo, vandens ir psichoterapijos procedūros, po kurių mano savijauta labai pagerėjo. Dėkoju gydytojai A.  Žymantaitei ir visam skyriaus personalui už profesionalų ir rūpestingą gydymą bei patarimus. (Violeta Valentina B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Labai noriu padėkoti visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už suteiktą visokeriopą pagalbą atsigaunant po menisko operacijos. Ypač dėkingas gyd. R. Beigaitei ir kin. D. Petrovui. Visokeriopos sėkmės! (Ramūnas J.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vedėjai ir visam personalui už tai, kad iš naujo išmokėte vaikščioti, kad visada padrąsindavote ir padėjote patikėti savo jėgomis. Dėkoju už Jūsų profesionalumą, rūpestingumą ir visus patarimus. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės, entuziazmo, energijos ir sveikatos. P.S. nepasiduokite COVID-19 iššūkiams. (Aleksandra M.)
Gyd. A. Vilionskiui
Nuoširdžiai dėkoju II neurologijos skyriaus su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojui Aleksandrui Vilionskiui ir šauniam skyriaus personalui už supratingumą, pagalbą ir, žinoma, priežiūrą bei gydymą, užsienietei netikėtai atsidūrus šiame skyriuje. LABAI AČIŪ!  (Jenifer H., Stanford, JAV)
Gyd. Š. Bogušiui, slaugytojoms D. Igielaitei, T. Valušienei
Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Šarūnui Bogušiui už suteiktą medicininę pagalbą, už jo profesionalumą ir žmogiškumą. Taip pat norėčiau padėkoti bendrosios praktikos slaugytojoms Danutei Igielaitei ir Teresei Valušienei už nuoširdumą, rūpestį, supratimą ir darnų profesionalo darbą. (Arūnas P.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutėms
Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Rūtai už atsakingą darbą, nuoširdumą ir švelnumą. Taip pat baseino kineziterapeutei Justei už pozityvumą, energiją, puikiai atliekamą darbą ir "budrias" akis, kurios neleidžia simuliuoti. (Diana S.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdus ačiū gerb. gydytojui Giedriui Vaitukaičiui,  anesteziologui Mikelioniui, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus mieloms ir jautrioms slaugytojoms Ramutei, Redai, Birutei, Lilijai, Natašai, Elenutei ir kt. aptarnaujančiam personalui. Jūsų gyvenimas skirtas mums, silpniems ir ligoniams; ačiū, kad gydote mus ne tik skalpeliu ir vaistais, bet ir geru žodžiu, miela šypsena, savo profesine elegancija, viltimi, jautrumu ir meile Žmogui. Ačiū Jums! Stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kilniame darbe! (Elena P.)
Gyd. A. Briedžiui
Nuoširdžiai dėkoju Skubios pagalbos skyriui už nepaprastai šiltą dėmesingumą, atidumą, už tai, kad stengiasi suprasti ligonio situaciją ir puikiai panaudoti profesines žinias. Esu maloniai nustebinta daktaro Aleksandro Briedžio nuoširdžiomis pastangomis padėti išsiaiškinti negalavimo priežastis. Puikūs daktarai, nuoširdi Jums padėka ir sėkmingo darbo! (Nijolė V.)
Gyd. A. Žalimui
Širdingai dėkoju gydytojui urologui Algirdui Žalimui ir visam Urologijos skyriaus personalui už profesionalų gydymą, puikią priežiūrą bei nuoširdų bendravimą. Linkiu sveikatos ir ištvermės Jūsų nelengvame darbe. AČIŪ! (Miroslavas K.)
Slaugytojai R. Vilkauskienei
Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus medicinos seselei Ritai Vilkauskienei už profesionalumą, rūpestingumą. Su pacientu elgiasi mandagiai, korektiškai ir kantriai. Tokie darbuotojai - Lietuvos medicinos stiprioji pusė. (Irena K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame viso Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už mūsų gydymą, slaugą, pagalbą, rūpinimąsi mumis, mūsų sveikatos stiprinimu. Dėkojame už Jūsų šypsenas ir nuoširdų, sunkų darbą, kurį atliekate su meile ligoniui, kuris gal dažnai būna nusiminęs, piktas, nusivylęs. Jūs mums grąžinate gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą! Esame labai dėkingos, su didžia pagarba Jums visoms. Būkite sveikos, laimingos, saugokite savo sveikatą! (Birutė A., Julija G. Janina S., 333 palata)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Besigydant Jūsų ligoninėje malonu buvo matyti darbuotojus - išmanančius ir mylinčius savo darbą, mokančius paprastai, dėmesingai, pagarbiai bendrauti su ligoniais, operatyviai organizuoti būtinus tyrimus, reikiamą efektyvų gydymą. Tokiomis savybėmis ir sugebėjimais pasižymi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius - skyriaus vedėjas Augenijus Vilimas, gydytoja neurologė Ingrida Šitkauskienė, vyr. slaugytoja Česlava Kislovska, ūkio reikalų tvarkytoja Danuta Grablevska, bendrosios praktikos slaugytoja Renata Daškevičienė ir kitos slaugytojos bei jų padėjėjos. Ačiū už Jūsų profesionalumą, nuotaiką, šilumą, už nepaprastą dėmesingumą ir žmogiškumą, suteiktą pagalbą. Dėkoju visam kolektyvui už gebėjimą kruopščiai atlikti savo pareigas ir sulaukti pagalbos kiekvieną minutę, už švarą ir gerą nuotaiką. AČIŪ! (Margarita M.)
Gyd. I. Šadzevičienei, slaugytojoms N. Apanavičiūtei, Z. Minkevičienei, A. Paškevič
Jeigu būtų galima išreikšti padėką žodžiais, tai tuos žodžius paskirčiau Jums, mielosios - gerb. gydytojai Irenai Šadzevičienei, sesutėms Neringai Apanavičiūtei, Zitai Minkevičienei, Annai Paškevič ir visam kolektyvui. Linkime Jums ir toliau taip rūpestingai ir operatyviai slaugyti bei gydyti mus! Dėkojame iš širdies visų 7 palatos ligonių vardu. (Danutė P.)
Gyd. I. Lukošiui
Norėčiau pareikšti padėką urologui Ignui Lukošiui už pašalintą inksto akmenį. Vertinu gydytojo rūpestingumą, darbštumą ir profesionalumą. Taip pat norėčiau padėkoti visai su gydytoju dirbusiai komandai, ypač anesteziologei ir sesutėms, kurių pavardžių jau, gaila, nepamenu. (Andrius V.)
Gyd. G. Raubai
Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojui Gediminui Raubai už kantrybę ir taktą. Buvau pakankamai išsiblaškiusi pacientė. Esu garbaus amžiaus ir kentėjau skausmus dėl riešo sindromo. Pažįstami patarė nerizikuoti ir nedaryti operacijos. Bet dėka auksinių gydytojo rankų operacija pavyko puikiai. (Elvyra Ž.)