Ginekologijos skyriui
Noriu padėkoti gydytojoms: anesteziologei R. Janulevičienei, ginekologėms R. Kiselenei ir J. Andreičik už atliktą operaciją. Labai dėkinga Jums ir visai Jūsų komandai už profesionalumą, rūpestį. Už atsakingą, pasiaukojantį darbą bei dėmesį pacientams. Labai Jums ačiū! (Genoefa U.)
Skubios pagalbos skyriui
Begalinė nuoširdžiausia padėka už artimo žmogaus gyvybės išgelbėjimą Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės - RVUL medikams. Dėkoju Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už operatyviai suteiktą pagalbą, ypatingai ačiū gydytojui Donatui Zailskui už profesionaliai suteiktą pagalbą, kantrybę ir malonų bendravimą, atjautą ligoniui ir jo artimam. Amžinai Jus prisiminsime su didžiausiu dėkingumu! (Dovilė B.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Begalinė nuoširdžiausia padėka už artimo žmogaus gyvybės išgelbėjimą Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės - RVUL medikams. Dėkoju visam II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui. Ačiū už Jūsų profesionalumą, supratingumą, žmogiškumą ir kantrybę. Esame maloniai nustebinti tvarka ir dėmesiu pacientui. Širdingiausias ačiū nuostabiam gydytojui neurologui Vytautui LUKOŠAIČIUI. Kai artimasis žmogus atsidūrė Jūsų rankose, man buvo ramu. Esu labai dėkinga! Jūsų ir Jūsų kolegų atlikto darbo neįmanoma įvertinti, nes, mano manymu, Jūs padarėte neįmanoma įmanomu - išsaugojote mano artimo žmogaus gyvybę💗Čia dirba tikri profesionalai. Visas dienas be išimties su manimi maloniai bendravo ir visada stengdavosi ne tik išsamiai informuoti apie artimojo žmogaus būklę, bet ir nuraminti. Amžinai Jus prisiminsime su didžiausiu dėkingumu! (Dovilė B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Dideliausias AČIŪ fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Audronei Žymantienei už tinkamai paskirtas reabilitacijos paslaugas, jos įsigilinimą į mano ligų aprašą, skirtą dėmesį man, patarimus. Kineziterapiją man pravedė Medeina Šliogerytė - ji tokia specialistė, kurios dėmesio ir įvairiausių pratimų, patarimų dėka pasijaučiau daug stabiliau. Širdingas AČIŪ! Lazerio terapiją atliko Erika Taicienė - ramumo užtikrinimas 🙂 AČIŪ! Ir nepakartojamos grupinio užsiėmimo baseine merginos: Viktorija Matulevičiūtė ir Justina Komžaitė, joms galiu rašyti ir rašyti padėkos žodžius. Jų atsidavimas savo profesijai, mokėjimas pateikti pacientui geriausius pratimus  ir begalinis humoras, baseinas skambėjo juoku, ir skausmas nutoldavo. Po užsiėmimo išeidavau naujai gimus 🙂 Lenkiu savo žilą galvą. Tokie specialistai  neįkainojami ir jų reta. Sėkmės toliau gydant pacientus. Ištvermės Jums, kantrybės. (Irutė S.)
Gyd. A. Versocki
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui A.Versocki bei Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus kolegoms už puikiai atliktą operaciją, visas konsultacijas, pagalbą, už man skirtą laiką ir dėmesį! Ačiū Jums!!! (Darius D.)
Ginekologijos skyriui
Didžiausios rekomendacijos, pagarba ir dėkingumas gyd. Julianai Andreičik už atliktą operaciją. Puiki specialistė, empatiška, nuoširdi ir profesionali, džiaugiuosi papuolusi į Jūsų rankas! Taip pat nuoširdus Ačiū Ginekologijos skyriaus moterų kolektyvui už dėmesingumą, rūpestį bei atjautą, kurie priverčia jaustis saugiai ir komfortiškai pooperaciniu laikotarpiu. (Karolina N.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Mamos vardu noriu labai padėkoti visiems, kurie pagelbėjo ištikus sunkiai ligai. Jūsų visų rūpesčio ir atidos dėka galime džiaugtis gerėjančia Mamos sveikata. Ypač esame dėkingi gydytojai Ingai Rakauskienei ne tik už profesionalią ir savalaikę pagalbą, bet ir už malonų bendravimą, parodytą atidumą ir atjautą. Visos šeimos vardu linkime sveikatos ir laimės. (Ramunė P.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Didelis ačiū Audronei Žymantaitei ir Justinai Komžaitei už profesionalumą, už šiltą bendravimą, už žmoniškumą. Jei visi taip dirbtų, vaikščiotume visi sveiki ir laimingi. (Andrejus K.)
Gyd. A. Versocki
Norėčiau išreikšti savo didžiausią padėką gydytojui Arturui Versockiui. Jo kompetencija, atsidavimas profesijai, pozityvus ir tolerantiškas elgesys buvo tikrai išskirtiniai ir lydėjo mane kiekviename gydymo etape. Jo profesionalumas įkvėpė manyje pasitikėjimą, padėjo sumažinti nerimą dėl neseniai atliktos operacijos. Esu be galo dėkinga už sumanų ir kruopštų požiūrį į pacientą, nuoširdumą ir atkaklumą siekiant jo sveikatos. Taip pat norėčiau padėkoti visam medicininiam personalui, kuris dalyvavo man atliktos operacijos metu, už rūpestingą ir nuoširdžią priežiūrą po operacijos. Jūsų įgūdžiai ir profesionalumas turėjo teigiamos įtakos operacijos rezultatams. Dar kartą dėkoju visiems už atsidavimą savo profesijai ir linkiu jums visokeriopos sėkmės! (Janina R.)
Gyd. I. Ševcovai
Noriu padėkoti gyd. Irenai Ševcovai, kuri kantriai ir išsamiai telefonu atsakinėjo į klausimus apie mano vyrą, gulintį II RITS skyriaus poskyryje. Sužavėjo jos empatija ir tolerancija, įsiklausymas. Kai tavo artimasis guli tokiame skyriuje, patiriamas stresas yra paralyžiuojantis, ir kartais nepavyksta net suformuluoti tinkamų klausimų. Ši gydytoja savo kalbėjimu ne tik suteikė informacijos, bet ir savotiškai paguodė, kas išties suteikia stiprybės. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui! (Ramunė M. P.)
Gyd. A. Širvinskui
Tinkamų žodžių padėkai neužtenka. Dėkoju ir su gilia pagarba žemai lenkiu galvą intervencinės radiologijos gydytojui Audriui Širvinskui už tikslią ir savalaikę diagnozę, sudėtingiausią AV malformacijos operaciją. Jūs GYDYTOJAS iš didžiosios raidės, gebantis suderinti aukščiausio lygio žinias su giliu žmogiškumu, neskaičiuojantis nei valandų, nei dienų, pavyzdys, kaip reikia bendrauti ir atiduoti visą save dėl pacientų. Ačiū Jums už sugrąžinimą į pilnavertį gyvenimą! Taip pat dėkoju ir Jums padėjusiai komandai. (Daiva N.)
Gyd. R. Vrublevski, Traumatologijos skyriui
Noriu padėkoti gyd. Robert Vrublevski ir visam Traumatologijos skyriaus personalui už profesionalų darbą, nuoširdžią priežiūrą ir malonų dėmesį. Ačiū! (Almantas T.)
Gyd. A. Versocki
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Artūr Versocki, kuris po nelaimingo atsitikimo labai profesionaliai gydė bei tvarkė mano sužeistus dešinės rankos pirštus. Labai ačiū už rūpestį, dėmesingumą, nuoširdų norą padėti, žmogišką atjautą. (Danguolė B.)
Gyd. D. Streckytei
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Dovilei Streckytei (spaudo Nr. 35654) už profesionalumą, aiškų diagnozės paaiškinimą, RVUL misijos ir vizijos praktinį laikymąsi konsultuojant mano tėvą, Rimantą Andrių. Mano nuomone, gydytojos Dovilės Streckytės darbas prisideda prie pacientų ir darbuotojų tarpusavio pagarbos augimo ir komunikacinės kultūros augimo RVUL. (Andrius Vytautas M. M.)
Gyd. V. Čukanovai
Dėkoju nuostabiai gyd. Valerijai Čukanovai už kvalifikuotą skubią pagalbą (meistriškai pašalino svetimkūnį iš akies). Sužavėjo labai kokybiškas ir labai malonus gydytojos elgesys. Sėkmės jaunai gydytojai. (Eglė T.)
I Chirurgijos skyriui
Labai noriu padėkoti I Chirurginio skyriaus visam personalui už puikią priežiūrą po operacijos. Dar labiau noriu padėkoti už išgelbėtą gyvybę įvykus priepuoliui ir sustojus širdžiai. Jūsų greita reakcija ir profesionalumas leidžia man džiaugtis gyvenimu ir artimaisiais. Linkiu jums kuo didžiausios sėkmės, ištvermės ir kantrybės, bei sveikatos šiame nelengvame darbe. (Ingrida K.)
Gyd. E. Kildušiui
Tariu ačiū gerb. gydytojui  Edvinui Kildušiui už suteiktą profesionalią pagalbą, malonų ir nuoširdų bendravima. Tikrai geras savo srities specialistas. Rekomenduosiu ir kitiems. (Liudmila K.)
II chirurgijos skyriui
Dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės visam II chirurgijos skyriui už gydymą nukraujavus po kolonoskopijos operacijos. Esu nustebinta gydytojų kompetencija, tvarka, priežiūra, gražiomis sutvarkytomis patalpomis, skaniu maistu. Dėkinga, kad po kelių dienų jau sveikstant dar paliko porą dienų stebėjimui, ar ims hemoglobino rodmenys kilti, ar padėtis gerės. Neišleido į namus stresuoti. (Ilona K.)
Gyd. A. Sipavičiui, Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Noriu padėkoti Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriaus darbuotojams, dirbusiems balandžio 12 d. bei mane operavusiam gydytojui Arnoldui Sipavičiui. Visi dėmesingi, rūpestingi, profesionalūs, besišypsantys. (Liucina J.)
Gyd. Š. Bogušiui
Tinkamų žodžių padėkai nėra, ko gero:) Dėkoju ir žemai lenkiu galvą neurochirurgui Šarūnui Bogušiui už jo profesionalumą, atsidavimą, atsakingumą ir nuoširdų dėmesį. Skubos tvarka mama buvo hospitalizuota į Neurochirurgijos skyrių ir jai atliktos dvi galvos smegenų operacijos. Prieš operaciją gydytojas paaiškino visas galimas rizikas bei papasakojo, ko tikėtis po jos. Kantriai išklausė artimųjų klausimus ir į visus atsakė suprantamai ir aiškiai. Tikėjome gydytoju nuo pirmos minutės, operacija pavyko, mama (76 metai) po reanimacijos jau galėjo vaikščioti. Ačiū jums, gydytojau, esate vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Sėkmės jums jūsų šventame darbe. Sėkmės ir visms neurochirurgijos personalui-orchestrui. (Liudvika K.)
Terapijos skyriui
Noriu padėkoti visam Terapijos skyriaus personalui ir ypač gydytojui Artūr Brovin už nuoširdų rūpestį, pagalbą, šypsenas, dėmesį ir profesionalią pagalbą mano tėčiui Vladislovui. Tik Jūsų visų dėka tėtis vėl sveikas ir namie. Ačiū Jums visiems! (Laura A.)
Skubios pagalbos skyriui
Padėkoti noriu Irenai Gvozdovič ir kartu 2022 spalio 31 d. dirbusiai komandai. Man labai pasisekė, kad sutikau jus. Esate aukščiausio lygio profesionalai! Ačiū jums už darbą. RVUL linkiu tinkamai vertinti ir labai saugoti tokius savo darbuotojus, nes jie yra geriausia, ką turite. (Tomas A.)
Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Padėkoti noriu Irenai Gvozdovič, Pauliui Sausdravui, dr. Sigitui Ryliškiui. Man labai pasisekė, kad nelengvu momentu sutikau Jus. Esate aukščiausio lygio profesionalai! Ačiū jums už darbą. Ačiū tiems RVUL medikams, kurie padėjo ir savo darbu prisidėjo prie sklandaus sugrįžimo į visavertį gyvenimą. RVUL linkiu tinkamai vertinti ir labai saugoti tokius savo darbuotojus, nes jie yra geriausia, ką turite. (Tomas A.)
Gyd. J. Skruodytei
Ačiū Akių ligų skyriaus gydytojai Justinai Skruodytei, kuri yra puiki gydytoja. (Juozas G.)
D. Četyrko
Nuoširdus AČIŪ masažuotojui Dariui Četyrko - už profesionalumą ir nuoširdumą. (Gitana Č.)
Gyd. P. Valatkai
Nuoširdžiausias AČIŪ fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui Pauliui Valatkai už profesionalumą. (Gitana Š.)
Gyd. N. Tarasevič, Terapijos skyriui
Dėkoju Terapijos skyriaus vedėjai Nijoliai Tarasevič ir jos komandai už profesionalų mamos gydymą, rūpestingumą, kantrybę, gerumą ir patarimus, esant sudėtingai situacijai. Ačiū ir kuo geriausios kloties. (Audra R.)
Gyd. doc. dr. K. Laurikėnui, Kraujagyslių chirurgijos skyriui
Dėkoju kraujagyslių chirurgui doc. dr. Kęstučiui Laurikėnui ir Jo Komandai, anesteziologei Ženetai Norvaišienei už 2024 m. kovo 27 d. atliktą operaciją. Nuoširdus ačiū gydytojai echoskopuotojai dr. Žaretai Palaikienei. (Pranas P.)
Ginekologijos skyriui
Nuoširdi padėka balandžio 9-ąją dirbusiam kolektyvui. Jau negalvojau, kad dar yra tokių šiltų ir rūpestingų žmonių. Ačiū už šypsenas, rūpestį ir gerą nuotaiką. Atskirai noriu padėkoti gydytojai Julianai už profesionalumą, švelnumą ir empatiją, kurios daugeliui gydytojų labai trūksta. Kuo didžiausios sėkmės Jums! (Vaida O.)
Gyd. J. Ravinskui
AČIŪ tariame Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojui Juozui Ravinskui. Aukšta kvalifikacija, profesionalumas, konkretumas, supratingumas, geras humoro jausmas ir visa tai - gydytojas Juozas Ravinskas. Jo dėka tai, kas atrodo sunkiai pasiekiama, tampa realybe. Visokeriopos sėkmės tolesniuose darbuose.
Gyd. dr. J. Kurtinaičiui
Dr. Jaunius Kurtinaitis yra talentingas chirurgas, daug dirba negailėdamas nei savo jėgų, nei laiko. Man operavo abu klubo sąnarius, kaip sako „išrinko, surinko“ ir štai jau vaikštau be skausmo. Jis jautrus, myli žmones, gal todėl operacinės žaizdos gyja greitai, be jokių komplikacijų. Dr. Jaunius Kurtinaitis - SUPERINIS  chirurgas. PASITIKIU juo visu 100%. Nuoširdus AČIŪ. (Danguolė G.)
D. Četyrko
Nuoširdi padėka masažo specialistui Dariui Četyrko už kelio sąnario atstatymą, kaklo ir nugaros problemų pašalinimą. Esu labai dėkinga už suteiktas paslaugas. Tai specialistas, gydantis kūną ir sielą. (Janina Z.)
Gyd. doc. dr. S. Ryliškiui
Šiuolaikinėje medicinoje, kur skubėjimas ir laiko trūkumas tampa norma, Jūsų gebėjimas derinti aukščiausio lygio medicinines žinias su gilia empatija ir žmogiškumu yra labai retas ir brangus dalykas. Jūs sugebate išgirsti savo pacientą, suteikti ne tik profesionalią pagalbą, kai skausmas labai stiprus, bet ir žmogiškąjį supratimą, kuris šildo ir suteikia stiprybės sveikti. Esu dėkinga už atliktą peties operaciją, už kiekvieną Jūsų suteiktą patarimą, už žmogišką dėmesingumą ir supratingumą. Su pagarba ir didžiuliu dėkingumu. (Sonata D.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Norėčiau padėkoti gydytojui Karoliui Kulakauskui už parinktas tinkamas reabilitacijos procedūras, Rūtai Švabauskienei – už puikiai parinktus kineziterapijos pratimus, gerą nuotaiką ir kantrybę, Dariui Četyrko – už labai labai gerą masažą bei Erikai Taicienei už fizioterapijos procedūras. Šaunus kolektyvas ir labai geri rezultatai po reabilitacijos. AČIŪ! (Vaida K.)
Gyd. E. Baumilienei, Psichosomatinių susirgimų skyriui
Esu nuoširdžiai dėkinga gydytojai Elvyrai Baumilienei. Kiekvieną kartą žaviuosi Jos kompetencija ir gebėjimu paprastai paaiškinti situaciją. Gydytoja visada išsamiai, kantriai aptaria esamą situaciją ir pataria. Neišmatuojamas AČIŪ už mamos Irenos gydymą, kantrybę ir rūpestį. Tik su gydytojos pagalba, paskirtu gydymu keičiasi situacija, kuri atrodė beviltiška. Didelis AČIŪ ir visai komandai, už atsidavimą darbui dėl visų pacientų. Sėkmės Jums visur ir visada!  (Raimonda J.)
Gyd. G. Maldutytei, Ginekologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Gailei Maldutytei  už 2024-03-29 sėkmingai atliktą histeroskopijos operaciją. Esu sužavėta šios gydytojos profesionalumu ir maloniu bendravimu. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mūsų medicinoje dirba tokie Daktarai. Taip pat norėčiau ištarti ačiū visoms Ginekologijos skyriaus seselėms ir slaugytojoms, kurios padeda ištverti pooperacinį laikotarpį, dirba maloniai, greitai ir profesionaliai! Ačiū visiems už rūpestį ir sėkmingą gydymą bei slaugą! (Marija Š.)
Išplėstinės praktikos slaugytojai S. Justei
Gerb. Svajūne Juste, dėkoju Jums už Jūsų profesionalumą, darbštumą, mandagumą, pastabumą, gerą nuotaiką. Operacijos metu man buvo labai ramu šalia Jūsų. Tegul Jus lydi sekmė! (Ronaldas L.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Rūpestis, jauki šiluma, nuoširdus noras padėti bei visada pozityvia energija spinduliuojantys žmonės. Visa tai yra tik maža dalis to, ką norėtųsi parašyti apie „Pušyno kelio“ darbuotojus. Tai išties stipri komanda, kuri puikiai atlieka savo sunkų bei svarbų darbą. Mano reabilitacija truko tikrai netrumpą laiką ir turiu pripažinti, kad šie kasdien iš peties plušantys žmonės tapo tais, kuriuos norisi vadinti „mano žmonėmis“:) Tarp sunkaus fizinio krūvio, darbo su savimi, tiek fiziško, tiek emocinio, turėjau nemažai progų ne tik daug kalbėtis, juokauti ir nuoširdžiai juoktis, bet ir matyti kolektyvą iš šalies, tiesiog juos tyliai stebėdamas. Galiu drąsiai teigti, jog tai žmonės, atsidavę darbui bei pasirinktai sričiai. Visi iki vieno nuostabūs, kiekvienas su savo charizma, stiprūs, energingi, optimistai, nuoširdūs ir geraširdžiai. Mano „reabilitacijos draugai“:) „Pušyno kelio“ žmonės yra šių reabilitacijos patalpų siela. Jie tie, kuriems galima patikėti savo sveikatą, kuriais pasitiki ir kurie įpūtė viltį pačiam net tuomet, kai vilties nesimatė net iš tolo. Esu dėkingas Jums visiems už man skirtą laiką, jėgas, norą padėti, ištraukti, prajuokinti ar tiesiog už įdomius bei smagius pokalbius. Dėkoju už kiekvieną šypseną, net ir už tą santūriausią, po sunkios darbo dienos ar savaitės. Ačiū. (Henrik Č.)
Gyd. J. Dapkutei
Vakar su dėde, kuriam 85 metai, atvykome į jūsų gydymo įstaigą dėl kitos gydymo įstaigos palikto tampono nosyje po kraujavimo stabdymo tamponavimu. Patekome pas gydytoją Justiną Dapkutę. Šeimos vardu norėčiau padėkoti gydytojai už suteiktą profesionalią, greitą pagalbą, už malonų, šiltą priėmimą, supratingumą, profesionalumą, gerą žodį. Nuoširdžiai linkime daktarei visokeriopos sėkmės. (Loreta S.)  
Gyd. G. A. Avsejenkaitei, Ortopedijos skyriui
norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai Gretai Akvilei Avsejenkaitei už 2024-03-23 sėkmingai atliktą operaciją, esu sužavėta gydytojos profesionalumu ir maloniu bendravimu. Taip pat norėčiau ištarti ačiū visoms Ortopedijos skyriaus slaugytojoms, kurios padėjo ištverti pooperacinį laikotarpį, dirbo maloniai, greitai ir profesionaliai! Ačiū visiems už rūpestį ir sėkmingą gydymą bei slaugą! (Janina Z.)
Ortopedijos skyriui
Taupumas yra puiki ir net skatinama savybė, tačiau nevalia taupyti gero žodžio. Pirmiausia, esu labai dėkinga gydytojui ortopedui traumatologui dr. Tomui Sveikatai už išsamias konsultacijas, profesionalumą operacijos metu ir dėmesingą priežiūrą po jos. Ne mažiau dėkinga esu ir visoms slaugėms, kurios rūpinosi prieš ir po operacijos. Ačiū už Jūsų kruopštumą, atidumą ir žmogiškumą. Negaliu nepadėkoti virtuvės personalui. Visas dienas buvau sočiai ir skaniai pamatinta. Ačiū, kad savo nuoširdžiu darbu prisidedate prie geros pacientų patirties. (Lina N.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiausiai dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už  jautrumą, geranoriškumą ir profesionalumą. Stebina, kad skyriuje dirba tiek daug jaunų specialistų, kurių rūpestis yra nuoširdus, neapsimestinis. Ypač dėkingas mane gydžiusioms Medeinai ir Justinai. Visiems - kuo geriausios kloties! (Dalius S.)
Gyd. dr. S. Balseriui ir visam LOR skyriaus kolektyvui
Labai norėčiau padėkoti mane operavusiam gydytojui – sk. vedėjui Svajūnui Balseriui už nuoširdų bendravimą, aiškiai išdėstytą ir aptartą gydymo taktiką, už profesionaliai, greitai atliktą operaciją, už sklandų pooperacinį laikotarpį. Taip pat didelis ačiū operacijoje asistavusiai gydytojai Sigitai Padvariškytei. Ačiū LOR operacinės slaugytojoms – Oksanai Grablevskienei ir Irinai Galkinai – Jūsų profesionalumas, šypsena nuima visą priešoperacinį jaudulį ir baimę. Ačiū operacinės šeimininkei Žanai Citovič – ji labai atsakinga profesionalė – viskas bus suruošta laiku ir nieko nepritrūks operacijos metu. Ačiū gydytojai anesteziologei Aušrai Gujytei – Čižauskienei ir anestezistei Rimai Varžinskaitei - už profesionaliai pravestą narkozę, nuoširdų rūpestį – jau senai taip gerai miegojau, o po operacijos jaučiausi puikiai. Ačiū gydytojai Linai Jurgaitienei – mano pirmai diagnostei ir gydytojai. Ačiū slaugytojoms Loretai Morkūnienei ir Olgai Kutko – už rūpestingą priežiūrą skyriaus palatoje. Ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei – suteikusiai visas pooperacinio laikotarpio rekomendacijas ir išlydėjusiai mane namo. Ir, aišku, didelis ačiū viską iš anksto sužiūrėjusiai ir suderinusiai vyr.slaugytojai Daivai Cemnolonskienei. Ir visiems kitiems LOR skyriaus darbuotojams – Jūs esate puiki komanda ir nuostabūs kolegos. (Jūratė S.)
Kraujagyslių chirurgijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Žydrūnui Račkauskui ir jo komandai už atliktą sudėtingą auglio šalinimo operaciją. Viltis gyventi ir džiaugtis vėl plaka širdy. Nuoširdžiausia padėka personalui iš Neurologijos skyriaus, kuris skyrė dėmesį ir rūpestį. Jūsų dėka atsistoti ant kojų pavyko daug greičiau. (Nijolė M.)
Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Širdingai dėkojų Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninėje dirbančiam gydytojui ortopedui traumatologui Andriui Šimkui už profesionaliai atliktą operaciją(2024.03.13), požiūrį į pacientą ir kompetentingą bendravimą, už visus atsakytus klausimus konsultacijos metu bei atidumą menkiausioms smulkmenoms. Taip pat labai AČIŪ visai operacinei komandai ir skyriaus personalui už nuoširdžią komunikaciją prieš ir po operacijos, rūpestį ir didžiulę pagalbą. Labai džiaugiuosi, kad turime tokius specialistus. (Celina K.)
Neurochirurgijos skyriui
Vasario 11 dieną po autoįvykio tapau Jūsų ligoninės paciente. Atgavusi pilną sąmonę stebėjau Jūsų specialistų darbą ir likau sužavėta profesionalumu ir empatija pacientui. Nuoširdžiausia padėka daugiausiai pastangų įdėjusiems į mano sveikatos būklės stabilizavimą – neurochirurgui prof. Gyčiui Šustickui ir neurochirurgijos rezidentui Gediminui Zolbai. Ačiū jiems ne tik už atliktą sudėtingą operaciją, ištraukusią mane iš mirties grėsmės, bet ir už aktyvų, nuoširdų bendravimą pooperaciniu periodu, kantrybę atsakinėjant į mano klausimus. Su baltu pavydu stebėjau, kaip prof. G. Šustickas bendrauja su rezidentais ir juos moko: turėdami tokį mokytoją rezidentai taps puikiais specialistais. Ačiū ir visam Neurochirurginio skyriaus kolektyvui: slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Jų ne tik profesionalus rūpestis ir priežiūra, bet ir nuoširdus, betarpiškas bendravimas (pasakojant apie parskridusius vieversius, baigiantį ištirpti sniegą arba dar kokias nors gyvenimiškas smulkmenas) padėjo man išbristi iš slegiančių minčių ir pakankamai greitai atsigauti po tokių sunkių traumų. Taip pat ačiū visiems Jūsų ligoninės kitų sričių specialistams (kurių pavardžių neprisimenu nežinia ar dėl traumos, ar dėl to, kad neprisistatė), suteikusiems man pagalbą ir gydymą, bei visiems, kurie išsigandusiems mano artimiesiems geranoriškai suteikė informaciją apie mano būklę ir juos ramino pirmosiomis potrauminėmis dienomis. (Jurgita S.)
Gyd. E. Politikaitei
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Eglei Politikaitei, gydytojos sesutei ir bendradarbiams už tikslią diagnozę ir operatyvią pagalbą mano užgautos akies gydymui. Akis sugijo, aš laimingas! Didelis Ačiū Jums! Linkiu Jums laimės ir sėkmės! (Tomas S.)
Skubios pagalbos skyriui
Labai noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriaus stebėjimo palatos slaugytojai Miglei, padėjėjai (deja, nepamenu vardo), gyd. P. Uksui už malonų ir rūpestingą bendravimą. Nuostabi komanda, ačiū Jums, sekmės darbuose 🙂 (Gabrielė B.)
Gyd. A. Zaronskienei
Gyd. Asta Zaronskienė gydė mano mamą po klubo sąnario artroplastikos, gydytoja puiki specialistė, dėmesinga ne tik vyresnio amžiaus pacientei, bet ir puikiai komunikavo su artimaisiais, labai padėjo savo patarimais dėl tolimesnės reabilitacijos namuose. Taip pat didelis ačiū šio skyriaus visam slaugos personalui už nuoširdų, profesionalų darbą. Sėkmės jums jūsų nelengvame darbe. (Jūratė V.)
Gyd. J. Ravinskui
Nuoširdus ačiū gydytojui Juozui Ravinskui už atliktą operaciją. Dėkoju už profesionalumą ir dėmesingumą, gerą humoro jausmą, kuris padėjo suvaldyti stresą. Gydytojas yra labai paprastas, šiltas ir konkretus, noriai ir nuosekliai paaiškina, kompetentingas specialistas. Nuoširdžiai rekomenduosiu ir kitiems. (Regina B.)
RVUL personalui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už sėkmingai atliktą  operaciją (miomos embolizacija) ir puikią tolesnę pooperacinę priežiūrą Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui, gydytojui radiologui Andrejui Afanasjevui ir jo komandai. Ginekologijos skyriaus vedėjai, gydytojai akušerei ginekologei Linai Lenkutytei-Matkevičienei, didelis AČIŪ už operatyvų nukreipimą pas reikiamus specialistus. Taip pat norėčiau padėkoti Operacinio anesteziologijos skyriaus vedėjui doc. dr. Dariui Činčikui už profesionalumą ir optimizmą. AČIŪ rezidentėms, slaugytojoms ir visam RVUL personalui už priežiūrą ir palaikymą. Sėkmės ir kantrybės visiems Jūsų svarbiame darbe. (Jolanta M.)
Gyd. S. Vaišiui
Gydytojo ortopedo traumatologo Simono Vaišio buvo atlikta žastikaulio lūžio operacija pavyko puikiai. Apsilankymo metu labai gera įspūdį paliko visas personalas, o ypač slaugytojos Vijolė ir Gražina❤️. Po 7 savaičių atvykus pakartotiniam rentgenui kaulas buvo pilnai sugijęs, motorika nesutrikus, valdymas labai geras, tik per reabilitacija liko keli patobulinimai:) Didžiausias ačiū ir rekomendacios taip ir toliau!!! (Mantvydas A.)
Gyd. J. Pacevičiui, gyd. E. Zakarevičienei
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Juliui Pacevičiui už suteiktą kokybišką konsultaciją atliekant pilvo ultragarsinį tyrimą. Taipogi gyd. Emilijai Zakarevičienei už suteiktą profesionalią pagalbą bei parodytą supratingumą ir empatiją mano mamai. Linkiu kantrybės ir stiprybės! (Jolanta K.)
Gyd. P. Sausdravui, Ortopedijos skyriui ir Maisto gaminimo skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Pauliui Sausdravui už jo šiltą, dėmesingą žodį, gerą profesijos išmanymą, slaugytojoms, kurios dalino gražią šypseną ir išradingą humoro jausmą ir visam bendrai skyriaus personalui. Turite labai gerus virtuvės darbuotojus, maitinate labai skaniai. Didelė pagarba visiems. Jei visi dirbs taip kaip Jūs, Lietuva klestės. (Adėlė G.)
Gyd. I. Builytei
Nuoširdus AČIŪ gydytojai Ingai Builytei Plioplienei. Gydytoja atliko man lazerinę flebektomiją RVU ligoninėje. Nuostabi gydytoja - profesionali, nuoširdi, dėmesinga. Mielai ir aiškiai atsakė į rūpimus klausimus, kaip geriausiai atlikti operaciją, bei davė vertingų patarimų kaip elgtis po jos. Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. (Nina M.)
Slaugytojai J. Malašauskienei (Stacionarinės reabilitacijos skyrius)
Pirmą kartą savo gyvenime buvau ligoninėje ir reabilitacijoje, jeigu ne Joana Malašauskienė, čia būčiau neištvėrusi. Didžiausias AČIŪ jai už paslaugumą, kurio šiame skyriuje taip trūksta, už gerumą ir supratimą. Linkiu jai pačios geriausios kloties. (Rima J.)  
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu ištarti didelį AČIŪ kineziterapeutams Kotrynai Milonaitytei ir Sauliui Bičkauskui, kurių gero darbo ir pastangų dėka išeinu iš Reabilitacijos skyriaus be ramentų. Sėkmės Jums, mielieji, ir toliau išlikite tokie paslaugūs ir geraširdžiai. Ypač norėčiau padėkoti gydytojai Astai Zaronskienei - dabar labai retas reiškinys sutikti gydytoją, kuris prisimena, kad yra davęs Hipokrato priesaiką. Nuostabu, kad iki šiol ji į kiekvieną pacientą žiūri kaip į pagalbos prašantį žmogų, o ne statistinį vienetą, už kurį skyrius gauna pinigus. (Rima J.)
Gyd. S. Padvariškytei
Norėčiau padėkoti gydytojai otorinolaringologei Sigitai Padvariškytei! Daktarė maloniai priėmė, išsamiai papasakojo apie operaciją ir pooperacinį laikotarpį, prižiūrėjo ir atsakingai žiūrėjo į darbą bei pacientą! Ir ačiū sesutei Ernestai, kad kantriai padėdavo ir pakeldavo savo šypsena niūrią dieną. (Gabrielė S.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norėčiau padėkoti gydytojai neurologei INGAI RAKAUSKIENEI už neįkainojamą indėlį grąžinant sveikatą mano Mamai Jelenai J. Dėka Jūsų gydymo, įžvalgumo ir rūpesčio, Mama vėl gali džiaugtis gyvenimu, kalbėti ir šypsotis. Taip pat noriu padėkoti vyresn. slaugytojai ČESLAVAI KISLOVSKAI ir visam slaugos personalui, kurie su didžiuliu rūpestingumu ir profesionalumu prižiūrėjo mano Mamą. Jaukių artėjančių švenčių ! (Dukra Renata G.)
Gyd. V. Aliukoniui
2023-12-11 naktį kreipiausi į VšĮ RVUL Skubios pagalbos centrą dėl pūliuojančio rankos piršto ir dėl to jaučiamo stipraus skausmo (iki ryto kentėti buvo sudėtinga net su analgetikais). Pagalbą, t. y., absceso inciziją, suteikė ir atliko Jūsų įstaigos gydytojas chirurgas Vygintas Aliukonis. Norėčiau padėkoti gydytojui V. Aliukoniui, kurio dėka šiuo metu jaučiuosi sveika ir saugi. Ačiū sakau Gydytojui už pademonstruotą Žmogiškumą, Atjautą, profesionaliai suteiktą pagalbą ir Rūpestingumą. Gražių Jums švenčių! (Vilija K.)
Gyd. E. Baumilienei, Psichosomatinių susirgimų skyriui
Sakome patį didžiausią AČIŪ gydytojai Elvyrai Baumilienei ir visai Jos komandai! Tik gydytojos Elvyros dėka gerėja savijauta ir sveikata. Esame sužavėti Elvyros profesionalumu, kompetencija, dėmesiu. Gydytoja labai dėmesingai aiškinasi visą situaciją, užduoda daug klausimų, gilinasi iki detalių. AČIŪ už rūpestį, dėmesį ir pagalbą. Taip pat didelis AČIŪ ir visai komandai, už supratimą, pagalbą ir priežiūrą. Linkime Jums sveikatos ir didžiausios sėkmės visur! (Raimonda J.)
Skubios pagalbos skyriui
Už kantrybę, už gerumą, už profesionalumą nuoširdžiausiai dėkoju visam Skubios pagalbos skyriui. (Irena P.)
Gyd. A. Šimkui, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdi padėka ortopedui traumatologui Andriui Šimkui už sėkmingai atliktą skubią rankos riešo operaciją naktį. Jūsų rankos daro stebuklus! Taip pat dėkingi ir visam puikiam personalui, kuris prie to prisidėjo! Malonu, kad įvykus nenumatytoms aplinkybėms, patekus į bėdą, nuo patekimo į ligoninės priimamajį iki išrašymo iš jos visi procesai vyko sklandžiai. Didelis didelis AČIŪ. Būkit sveiki ir laimigi! Su didele pagarba ir dėkingumu, Prano dukra. (Jolanta T.)
Gyd. G. Vaitukaičiui, Traumatologijos skyriui
Nuoširdi padėka gydytojui Giedriui Vaitukaičiui už man darytą blauzdikaulio operaciją 2023 07 13. Linkiu Jums profesinės ir asmeninės sėkmės. Taip pat dėkinga visam personalui už atsidavimą ir meilę savo profesijai. Būkit sveiki ir laimingi. (Danguolė P.)
Gyd. A. Versocki
Gražesnio žodžio nerandu, už paprastą žodį AČIŪ!!!! Šilčiausi ir nuoširdžiausi padėkos žodžiai už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį, bei dėmesį pacientams. (Aldona Š.)
Gyd. dr. A. Makulavičiui
Labai norėčiau padėkoti dr. Aleksui Makulavičiui už tobulai atliktą klubo sąnario keitimo operaciją. Labai vertinu jo profesionalumą, rūpestį, subtilų humorą (kurio labai reikia po operacijos, kad pakeltų nuotaiką). Dėkoju už tokius medikus ir linkiu jums sėkmės. (Sigita J.)
Gyd. A. Tiutnevai
Norime padėkoti RVUL Gydytojai Alai Tiutnevai ir jos kolegėms. Džiaugiamės, kad Gydytoja suteikė ne tik kvalifikuotą pagalbą, maloniai bendravo, rūpinosi, bet ir pakonsultavo dėl tolimesnės sveikatos priežiūros. Sveikatos ir sėkmės darbuose. (Padėka nuo pacientės Marijos P. ir jos artimųjų)
Ortopedijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojams Giedriui Vaitukaičiui ir Dovilei Giršvildaitei ir jų komandai už jų profesionalumą ir atlikta peties operaciją. Dėkinga visam ortopedijos skyriaus personalui. (Marija V.)
Ergoterapeutei G. Pociūnaitei
Noriu nuoširdžiai padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus ergoterapeutei Giedrei Pociūnaitei už puikų gydymą ir nuostabią nuotaiką 🙂 Taip pat fonoforezės procedūras atlikusiems medikams! (Jonas A.)
Gyd. L. Lauraitienei
Noriu padėkoti gydytojai Lina Lauraitienei už nuoširdumą ir kompetenciją diagnozuojant ligą. Ačiū Jums! (Kęstutis L.)
Terapijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Terapijos skyriaus vedėjai N. Tarasevič, to paties skyriaus gydytojai I. Šadziavičenei už profesionalų ir kvalifikuotą mano mamos Irinos (jai 95 m.) gydymą, taip pat visam medicinos personalui už malonų, jautrų ir šiltą požiūrį su atjauta į mano mamą. Atskira padėka už Jūsų kantrybę. (Dukra Raisa K.)
Gyd. L. Arbatauskytei
Nuoširdus AČIŪ gydytojai Laurai Arbatauskytei, kuri lapkričio 17 d. atliko akių vokų pakėlimo operaciją. Miela gydytoja, AČIŪ už Jūsų profesionalumą, dėmesingumą, švelnumą, už sąžiningą atsidavimą savo profesijai, nuoširdų rūpestį, malonų bendravimą, gerą nuotaiką, palaikymą ir puikų humoro jausmą. AČIŪ už Jūsų auksines rankas, kurių švelnus prisilietimas gydo pacientams žaizdas ir daro stebuklus. Būkite sveika ir laiminga!!! Jūs esate NUOSTBIAUSIA GYDYTOJA!!! (Diana. S.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Sunku išreikšti žodžiais dėkingumą slaugančiam personalui, prižiūrėjusiam mane iki ir po poeracijos rugsėjo 14-25 dienomis. Rugsėjo 14 d. patekau į ligoninę su sutrupintu kojos sanariu. Dėl remonto darbų, uždarius dalį Ortopedijos ir Traumatologijos skyriaus, mane atvežė į Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos skyrių. Operacijos teko laukti savaitę, ir visą tą laiką buvau visiškai prikaustyta prie lovos. Slaugos personalas visuomet begalo kantriai ir palaikymo žodžiais rūpinosi besąlygiškai. Vis domėdamiesi ar viskas gerai, ar nieko netrūksta. Apmaudu, kad neprisimenu vardų personalo, kuriam tikrai tariu patį nuoširdžiausą ačiū už rūpestį, dėmesingumą, priežiūrą, švelnumą. Esu dėkinga likimui, kad mane paguldė būtent į šį skyrių, kuriame nuoširdus slaugančio personalo palaikymas suteikė struprybės laukti operacjos. Ypatingas Ačiū Viktorijai. Su didžiausia pagarba šio skyriaus personalui (Eglė J.)
Gyd. S. Plikaitytei
2023 m. lapkričio 21 d. vakare su galvos trauma buvau atvežtas į Skubios pagalbos skyrių, kur žaizdą apžiūrėjo ir užsiuvo daktarė Samanta Plikaitytė. Samanta Plikaitytė labai maloniai, nuoširdžiai, greitai ir profesionaliai suteikė man skubią pagalbą, už ką esu didžiai dėkingas. Laukdamas traumatologo apžiūros turėjau galimybę stebėti, kad lygiai taip pat ji elgėsi ir su kitais pacientais. Išvada vienareikšmė: Samanta Plikaitytė yra daktarė iš pašaukimo ir laimingi tie ligoniai, kurie pas ją paklius. (Dalius S.)
Kineziterapeutei J. Rožok
Didžiulė padėka kineziterapeutei Lenai už dėmesį ir kantrybę dirbant su senjorais. (Nerijus R.)
Gyd. V. Baškienei
Gydytojai Vaidai Baškienei padėka už labai rūpestingą gydymą ir didelį dėmesį gydant mamą. (Nerijus R.)
Gyd. V. Prišmantui
Didžiulė padėka chirurgui Valdui Prišmantui už profesionalumą ir už 2023 m. spalio 23 d. atliktą šlaunikaulio dalies operaciją Mamai, kuriai nors ir 79-eri metai, bet atliktos operacijos rezultatai įspūdingi. Ačiū Gydytojui 🙂 (Nerijus R.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju kineziterapeutėms Aidai Švedienei, Otetai Kačinskaitei, Dominykai Kriogaitei, Gabijai Kamaitytei už nuoširdžią pagalbą, nepaprastai pagarbų bendravimą, puikią, palaikančią nuotaiką. Ačiū, kad taip giliai ir nuoširdžiai suprantate svetimo skausmą ir stengiatės padėti. (Jūratė Zina G.)
Masažuotojai L. Sulžickienei
Nuoširdžiai dėkoju masažuotojai Loretai Sulžickienei už auksines rankas. Dėkoju, kad negailėdama savęs nestokojote atidumo ir atjautos. Ačiū už pagalbą ir rūpestį, puikų savo darbo išmanymą. (Jūratė Zina G.)
Kineziterapeutui S. Merkevičiui
Dėkoju kineziterapeutui Skirmantui Merkevičiui už rūpestį ir profesionalumą. Ačiū, kad esate labai atidus, nuoširdus, geraširdis, puikiai savo darbą išmanantis specialistas. (Jūratė Zina G.)
Gyd. R. Beigaitei
Dėkoju gerbiamai gydytojai Rūtai Beigaitė už begalinį rūpestį ir empatiją. Esate labai profesionali gydytoja, aukojanti savo laiką ir dėmesį pacientui. Ačiū už pasidalintas žinias ir įžvalgas. Ačiū už sveikatą! (Jūratė Zina G.)
Gyd. R. D. Žuklytei
Mielai gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei nuoširdžiai dėkoju už lengvą ranką ir profesionalumą. Akių vokų operacija vyko sklandžiai ir profesionaliai, žaizdos  gyja, vaizdas po mažumėlę gražėja. Manau, reikia dar laiko, kol viskas susistyguos. RVUL - didelė ligoninė, didelis krūvis, tempas nežmoniškas, bet gydytoja ir jos komanda kažkokiu „stebuklingu” būdu  sugeba apdalinti dėmesiu, padrąsinimais ir naudingais patarimais. Kol turime Lietuvoje tokių medikų, pagarbiai branginkime. Iš visos širdies nuoširdžiai dėkoju gydytojai ir Jos komandai. Ačiū. (Jūratė P.)
Gyd. J. Jurkevičienei
Nuoširdžiai dėkoju Gydytojai Justinai Jurkevičienei už labai malonų bendravimą, empatiją,  nuoširdų rūpestį,  nuodugnų, išsamų nusiskundimų išnagrinėjimą ir veiksmingą gydymą. Linkiu Gydytojai stiprybės ir sėkmės tolimesniame darbe. Ačiū. (Romanas Ž.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame Traumatologijos skyriaus gydytojui Matui Urmanavičiui, anesteziologei Aušrai, asistentėms Brigitai ir Ninai bei visam kolektyvui už kruopštų pasiruošimą ir puikiai atliktą operaciją bei priežiūrą po jos. Dėkojame aptarnaujančiam personalui, palatos slaugytojoms – už rūpestį, dėmesingumą ir šiltą bendravimą. (Danutė M. ir dukros)
Gyd. J. Sveikatienei
Ačiū Jums už rūpestį prižiūrint mūsų senelių namų gyventoją, kuriam buvo atliktos dvi kataraktos operacijos. Mūsų gyventojas A. G. jautėsi saugus Jūsų rankose. Sėkmės ir kantrybės darbuose. (VšĮ „Kaimynystės namai” socialiniai globos namai)
Gyd. J. Želdakovai
Dėkoju II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Jevgenijai Želdakovai. Dėkoju už profesionalų požiūrį į savo darbą, už kvalifikuotai suteiktą medicininę pagalbą, aiškiai ir konkrečiai išaiškintą diagnozę, jos eigą ir pasekmes. Dėkoju, daktare, už jūsų supratingumą ir nuoširdumą. Linkiu Jums neperdegti! Jaučiasi, kad dirbate darbą, kurį mylite, ir jį darote su meile, neskaičiuodama darbo valandų. Dėkoju visam skyriaus personalui (slaugytojoms, padėjėjoms, valytojoms) už pakalbinimus ir palaikymą - Jūs nuostabūs. Dėkoju skyriaus vedėjai, nes jos dėka surinktas toks nuostabus personalas. Visi pažįstami ragino gultis į Santaros klinikas, bet džiaugiuosi, kad likimas ir sveikas protas mus atvedė į Jūsų skyrių! Sėkmės visiems, o ypatingai Jevgenijai - būkite sveika ir neperdekite. (Vidutės S. dukros)
Gyd. Š. Venckui
Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius už skirtą dėmesį, rūpestį, šilumą ir pagalbą norime skirti RVUL gyd. ortopedui traumatologui Šarūnui Venckui. Gera buvo žinoti, kad esi gydytojo profesionalo rankose. Linkime Jums stiprybės ir sėkmės darbe. (Jan B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Tariu didžiulį AČIŪ I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus  personalui už profesionalumą, supratingumą ir dėmesingumą, gydant mano tėtį Petrą M. Ypatingai dėkoju gydytojui Haroldui Bikeliui už greitai surastą tėtės ligą ir paskirtą tinkamą gydymą, už komunikaciją ir geranoriškumą. Ačiū ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Vaidai Baškienei. Nuoširdžiai dėkoju visiems ir kiekvienam atskirai, linkėdama kantrybės ir sveikatos  sunkiame ir atsakingame darbe. P. S. O nesusipratimai – mūsų gyvenimo dalis... Matyt jis kai kada pokštauja, kad mums būtų įdomiau gyventi... (Violeta G.)
Gyd. G. Grigienei ir Krūtinės chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai noriu padėkoti Giedrei Grigienei, Krūtinės chirurgijos skyriaus daktarei, už profesionaliai nustatytą diagnozę. Ligos ieškojome 2 metus, niekas nerado, tik Jūsų dėka baigėme šitą „užburtą ratą per daktarus“. Daktarė – savo srities profesionalė, o be profesionalumo – itin maloni, nuoširdi, atsakinga, nuramina, atsako į visus iškylančius klausimus, mylinti savo darbą, skleidžianti šilumą ir pagalbą. Atskirai dėkoju visam skyriaus slaugytojų ir padėjėjų, valytojų ir kitų darbuotojų komandai. Ačiū Jums už Jūsų sunkų darbą! Būkite sveiki! (Vidutės S. dukros)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui Pauliui Valatkai ir ergoterapeutei Giedrei Pociūnaitei už profesionalumą, atsakingumą ir kompetentingą pagalbą. (Kęstutis T.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti gydytojai Rūtai Beigaitei, kineziterapeutams Aurimui Navickui, Artiomui Aleksejevui ir Gintarei Žutautaitei už profesionalumą, dėmesingumą ir pagalbą susigrąžinant sveikatą 😊 Didelis dėkui! (Dalia K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus darbuotojams. Ypatinga padėka seselėms ir slaugytojoms: Tatjanai, Renatai, Janinai ir Natalijai. Ačiū už Jūsų rūpestį,  nuoširdumą ir profesionalią mano tėvo – Jurijaus – ir kitų sunkių ligonių priežiūrą. (Viktorija K.)
Traumatologijos skyriui
Širdingiausia padėka Traumatologijos skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui už profesionalų būklės vertinimą, aptarnaujančiam personalui – už rūpestėlį, o daktarui Povilui Masioniui ir jo komandai – už spalio 26 d. atliktą klubo sąnario keitimą. JŪS TOBULAS, DAKTARE, AČIŪ !!! (Rita R.)
Gyd. Y. Shepotinnyk
Dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui Yevhen Shepotinnyk už profesionalią pagalbą ir nuoširdumą. (Aušra Z.)    
Hiperbarinės oksigenacijos poskyriui
Nuoširdi padėka, RVUL (HBO) hiperbarinės oksigenacijos procedūrų personalui, noriu paminėti gydytoją Gabiją, taip pat Liudą ir Aldoną, kurios malonios, rūpestingos, visada paklausia, kaip jautiesi. Šios procedūros palengvina mano gyvenimą. Didelis ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū........ (Gita Z.)
Urologijos skyriui
Noriu labai padėkoti Urologijos skyriaus vedėjui Andriui Gaižauskui, mane operavusiam profesoriui Deimantui Šukiui, už puikiai atlikta sudėtingą 5 val. trukusią operaciją, pooperacinę priežiūrą, konsultavimą man iškilusiais klausimais bet kuriuo paros metu, taip pat dėkingas visam skyriaus medicininiam ir aptarnaujančiam personalui. Ačiū labai, būkite sveiki , kad būtų kam gydyti mus. (Vaclovas P.)
RITS II poskyriui
Nuoširdžiai dėkoju už pagalbą Reanimacijos II-ojo skyriaus personalui, visi skyriuje dirbę asmenys suteikė pagalbą, kai jos reikėjo čia ir dabar, ačiū! (Andželina S.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui. Gydantis jaučiau rūpestį visos medikų komandos: profesionalus ir operatyvus tyrimų paskyrimas, suteikiamas reikiamas gydymas. Nuoširdus ačiū gydančiai gydytojai I. Rakauskienei už dėmesingumą ir kompetencijas, skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui, taip pat visam personalui, vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai, S. Sydorenko, R. Daškevičienei, G. Goto, Natalijai Rackevič ir visiems kitiems čia dirbantiems. Nuoširdžiai linkiu visiems puikios sveikatos, stiprybės ir sėkmės. (Artūras G.)
Skubios pagalbos skyriui ir Neurochirurgijos skyriui
Labai didelis nuoširdus AČIŪ 2023 m. rugsėjo 3 d. vakarą dirbusiai Skubios pagalbos skyriaus komandai ir gyd. neurochirurgei Godai Sudarytei, taip pat - Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Šarūnui Bogušiui ir gydytojai Monikai Orvydaitei, prižiūrėjusiems po operacijos. Atskira padėka visiems slaugos darbuotojams, ypatingai p. Jolitai. Sėkmės Jums, Mielieji, visur ir visada. (Joalita Ž.)
Gyd. G. Kaupiui ir S. Vaišiui (Traumatologijos skyrius)
Nuoširdi padėka Ortopedijos ir traumatologijos skyriaus nuostabiems chirurgams Gediminui Kaupui ir Simonui Vaišiui už atliktą sudėtingą klubo sąnario operaciją. Tegul jūsų sunkus darbas neša sėkmę, padedant sunkiems ligoniams. Stiprybės jums! Ačiū! (Leonas D.)
Gyd. L. Missienei (Skubios pagalbos skyrius)
Dėkoju mamos vardu Jums, daktare Loreta Missiene! Ačiū už Jūsų kruopštų darbą ir begalinį stengimąsi padėti žmogui (nesvarbu, kokio amžiaus) atgauti kvėpavimą! Jūs pamatėte ir išgirdote. Dėkoju Jums už profesionalumą ir nuoširdumą. Sėkmės Jums darbuose ir sveikatos. (Lina L.)
Gyd. A. Afanasjevui, skyrių darbuotojams
Noriu nuoširdžiai padėkoti intervencinės radiologijos gydytojui Andrejui Afanasjevui už profesionalumą, už skubiai atliktą šiuolaikiškiausią gydomąją intervenciją mano tėvui insulto atveju. Pavyko išvengti baisių invalidizuojančių insulto padarinių. Žemai lenkiuosi ir didžiuojuosi, kad turime tokių specialistų! Didelis AČIŪ visiems Skubios pagalbos, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos, Radiologijos, I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais ir Stacionarinės reabilitacijos skyrių darbuotojams: skyrių vedėjams, gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms. Puikus nuoširdus dėmesingas kolektyvas! AČIŪ JUMS už Jūsų darbą dieną ir naktį! (Liucija S.)
Skubios pagalbos skyriui
Ačiū už rūpestį ir suteiktą pagalbą. Spalio 16 d. vakare atvykau į Skubios pagalbos skyrių dėl įtariamo rankos piršto lūžio. Visi personalo darbuotojai, su kuriais teko bendrauti, buvo malonūs ir rūpestingi. Nors sulaukti savo eilės užtruko, kadangi buvau priskirta 4-ai kategorijai, patekus pas gydytoją viskas buvo atlikta greitai ir sklandžiai, paaiškinta, kaip elgtis toliau. Ačiū jums visiems už rūpestį! (Šarūnė B.)
II Chirurgijos skyriui
Nepaslaptis, kad apsilankymas ligoninėje, o ypač operacinis gydymas, sukelia didelį stresą. Noriu nuoširdžiai padėkoti, nes sutikau auksinių rankų chirurgą, tikrą savo srities profesionalą -gydytoją Sigitą Tamulį. Gydytojo kompetencija, darbo patirtis, dėmesingumas bei jo akivaizdi meilė darbui sužavėjo. Ačiū Jums už Jūsų darbą, priežiūrą, pooperacinį rūpestį ir palaikymą. Operacijos metu ir po jos jaučiausi 100 proc. saugi. Ačiū, ačiū Jums ir dar kartą AČIŪ. (Aliona B.)
Dr. A. Gaižauskui, Urologijos skyriui
Noriu tarti nuoširdų ačiū dr. Andriui Gaižauskui ir visam Urologijos skyriui už atliktą operaciją ir rūpestį po jos. Viskas vyko sklandžiai ir profesionaliai. Rekomenduoju šį daktarą kaip savo srities specialistą. (Petras M.)
Gyd. T. Sveikatai, Ortopedijos skyriui
Esu dėkinga gerb. gydytojui, Ortopedijos skyriaus vedėjui Tomui Sveikatai už profesionalumą ir rūpestį gydant mano mamytę. Neveltui tokia gydytojo pavardė... Kompetencija ir požiūris į pacientą išsklaidė visas baimes, o begalinis žmogiškumas lėmė dar didesnį pasitikėjimą ir optimizmą. Tikiu, kad klubo sąnario keitimo operacija tikrai padės mamytei sugrįžti į aktyvų gyvenimo būdą. Ačiū visam skyriaus kolektyvui už nuolatinę pagalbą, rūpestį ir šiltus paguodžiančius žodžius! Sėkmės Jums tolimesniame kelyje ir sveikatos patiems! (Alicija A.)
Gyd. N. Porvaneckui, Ortopedijos skyriui
Nuoširdžiausi padėkos žodžiai dideliam Žmogui, Gydytojui,  prof. hab. dr. NARŪNUI PORVANECKUI už padrąsinimą, kad pasiryžčiau radikaliam gyvenimo pokyčiui ir rugsėjo mėn. profesionaliai atliktą nestandartinę klubo sąnario endoprotezavimo operaciją. Taip pat labai dėkoju kartu operacinėje dirbusiai Komandai ir visiems Ortopedijos skyriaus darbuotojams už profesionalumą, pagalbą ir empatiją. Sveikatos Jums visiems ir sėkmės šiame sunkiame, bet kilniame ir labai prasmingame darbe!  (Jolanta O.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. Giedriui Strazdui, anesteziologei Rūtai Janulevičienei ir visam Operacinio anesteziologijos bei LOR skyrių personalui už tai, kad sugebate būti jautrūs, kantrūs, šilti ir malonūs pacientams. Nesitikėjau, kad valstybinėje ligoninėje bus taip gerai. Atrodo, kad visi žino, kas ką turi dirbti. Operacinėje nustebino personalo kiekis, kuris kiekvienas žinojo, ką turi daryti net nesikalbėdami tarpusavyje. Ir nepaisant to, kad ne visur remontas padarytas, personalas sukuria visą atmosferą ir jis yra didžiausias turtas. Pirma mano patirtis ligoninėje praėjo žymiai geriau nei buvo galima tikėtis. Lieka tik palinkėti Jums sveikatos ir ištvermės sulaukti deramo požiūrio į medicinos darbuotojų atlygio klausimą. Ačiū Jums visiems. (Aurelija S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
2023-09-19 - 2023-10-06 lankiausi Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje reabilitacijai po kairės kojos kelio menisko dalinės rezekcijos / siuvimo operacijos. Gyd. P. Valatka ir visi skyriaus specialistai, pas kuriuos teko lankytis buvo malonūs, rūpestingi, stengėsi padėti ir paaiškinti. Pirmą kartą lankiausi šiame ligoninės skyriuje, patirtis paliko iš esmės gerus įspūdžius. (Ieva J.)
Gyd. M. Gagilui
2023-08-22 gydytojas ortopedas traumatologas Mantas Gagilas man atliko kairės kojos kelio išorinio menisko dalinę rezekciją / siuvimą. Dėkoju gydytojui Gagilui, gydytojai anesteziologei, kurios pavardės, deja, neatsimenu, taip pat ir visiems kitiems skyriaus ir operacinės specialistams. Tai man buvo pirma gyvenime operacija, jaučiau rūpestį ir visa patirtis paliko iš esmės gerus įspūdžius. (Ieva J.)
Gyd. R. Vrublevski, Traumatologijos skyriui
Esu labai dėkinga gydytojui ROBERT VRUBLEVSKI už puikiai 2023.05.09 atliktą operaciją ir malonų, linksmą bendravimą. Nuoširdūs AČIŪ šiam profesionaliam gydytojui ir gydytojui V. Švainauskui, nes jau galiu vaikščioti po sunkios traumos. Taip pat noriu padėkoti ir visiems mane rūpestingai slaugiusiems traumatologijos skyriaus darbuotojams. AČIŪ labai už profesionalią pagalbą ir rūpestį! Sėkmės visiems nelengvoje profesijoje. (Marija B.)
Traumatologijos skyriui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją gydytojams: Gedriui Petrylai ir Rokui Bobinai. Didelis ačiū už dėmesingumą ir rūpestį. Taip pat norėčiau padėkoti gydytojai anestoziologei reanimatologei Gitanai Kulakauskaitei-Rastenienei  už profesionalumą ir  kompetenciją. Tokie gydytojai labai reikalingi mums visiems sergantiems. Esu labai dėkinga visai med. komandai! (Marija K. ir sūnus)
Terminių traumų skyriui
Terminių traumų skyriuje gulėjau nuo rugsėjo 5 iki 15 d. Noriu padėkoti visam šio skyriaus medicinos personalui už aukštą profesionalumą, rūpestį, nuoširdumą ir dėmesingumą, kurie skiriami visiems ligoniams. Dėkoju vyr. slaugytojai Jolantai Lištvan už tai, kokią komandą ji suburė, už tvarką ir viso personalo nepriekaištingą darbą. Ačiū visoms bendrosios praktikos slaugytojoms ir slaugytojų padėjejoms už šilumą ir atsidavimą profesijai. Dėkoju skyriaus vedėjui gyd. V. Vaitkui už tą darbą, kurį jis atlieką, už profesionalumą, už tai, kad savo darbą daro nuoširdžiai, nepalieka paciento po išrašymo, suteikia pilną informaciją, dėmesingumą ir atsakingumą. Noriu palinkėti šiam skyriui klestėjimo, pagarbos ir didesnių algų. Tegul tokių skyrių ir tokių personalų būna daugiau. (Džamilia A.)
Gyd. P. Petraitytei
Noriu labai padėkoti gydytojai Paulinai Petraitytei už profesionalumą, šiltą bendravimą, rūpestingumą, įsigilinimą į situaciją, tolesnės pagalbos suorganizavimą. Taip pat ir visam Skubios pagalbos skyriaus personalui dėkui už rūpestį ir pagalbą! (Aldona S.)
Gyd. A. Brovin
Ypatinga padėka Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės, Terapijos skyriaus gydytojui Artūr Brovin už pagalbą, geranoriškumą ir profesionalumą padedant ypatingai sunkiems ligoniams, tokiems kokia yra mano dukra Rūta. Ačiū gydytojui. (Rūtos tėtis Vytas L.)
Gyd. A. Grigaliūnui
Ypatinga padėka Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės, Chirurginių instrumentiniu tyrimų skyriaus vedėjui Aurelijui Grigaliūnui už geranoriškumą ir profesionalumą padedant ypatingai sunkiems ligoniams, tokiems kokia yra mano dukra Rūta, kuri jau dešimt metų yra tarp žemės ir dangaus. Ačiū gydytojui. (Rūtos tėtis Vytas L.)  
Gyd. R. Vrublevski
Labai noriu padėkoti gyd. Robert Vrublevski už lūžusio stipinkaulio atstatymą į vietą priimamąjame. Buvo labai baisu, labai skaudėjo, bet gydytojas maloniai dalykiškai bendravo, įtikino atsipalaiduoti atstatymo metu ir sugrąžino kaulą į savo vietą, todėl neprireikė operacijos. Gipsą uždėjo patogiai, suteikė visas rekomendacijas, kurių atsakingai laikiausi. Kaulas tobulai sugijo ant ašies be jokių poslinkių. Ačiū iš visos širdies! (Gabija R.)
Ginekologijos skyriui
Nuoširdus AČIŪ gerb. gydytojai ir skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei už konsultacijas, dėmesį bei atliktą operaciją, po kurios jaučiuosi puikiai. Nuostabi Gydytoja! O taip pat didelis ačiū visam Ginekologijos skyriui už šypsenas, rūpestį ir dėmesingumą. Likau sužavėta viso skyriaus komandos darbu. Didžiausios rekomendacijos! (Elvyra S.)
Gyd. G. Petrylai
Nuoširdžiai dėkoju RVUL  gydytojui ortopedui traumatologui G. Petrylai ir jo komandai už atiktą sudėtingą gūžduobės operaciją, kuri buvo  atlikta  2023-05-29 d. Džiaugiuosi, kad man nelaimėlei, dievulis atsiuntė tokį gerą, profesionalų gydytoją, kuris atliko sudėtingą operaciją. Jo dėka po sėkmingos operacijos stojuosi ant kojų ir po truputį grįžtu į buvusį įprastą gyvenimą. Visą likusį gyvenimą būsiu dėkinga gydytojui. Linkiu sėkmės, stiprybės Jūsų nelengvame darbe. (Nijolė V.)
Gyd. A. Širvinskui
Tariu didelį ačiū gerb. Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui Audriui Širvinskui. Tai Gydytojas nuo Dievo, tokie medikai yra pavyzdys, kaip reikia bendrauti, rūpintis ir atiduoti visą save dėl pacientų. Ačiū brangusis Audriau už išgelbėtą gyvybę ir tokį rūpestį. Taip pat visai operavusiai komandai tariu ačiū. Jūs mūsų žemės Angelai❤️❤️❤️🙏 (Rasa M.)
Kraujagyslių chirurgijos skyriui
Kraujagyslių chirurgams Artūrui Mackevičiui ir Kiprui Jauniškiui, o taip pat visam Kraujagyslių chirurgijos skyriaus ir RVUL personalui - stiprios sveikatos, žmoniškos laimės ir viso pačio geriausio! Nuoširdžiai dėkui! (Evgeny P.)
Gyd. R. Lukoševičiui
Skausmo klinikos gydytojui anesteziologui reanimatologui Rolandui Lukoševičiui nuoširdus ačiū už neatidėliotiną pagalbą, sumažinant skausmą. Ačiū, ačiū, ačiū. (Danutė M.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdus ačiū gydytojui ortopedui traumatologui ir skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui ir gydytojui Gediminui Kaupiui už skubią, neatidėliotiną, profesionalią pagalbą. Sveikatos ir Jums, sėkmės visuose darbuose. (Danutė M.)
Gyd. J. Andreičik
Dėkoju gydytojai Julianai Andreičik už išsamų paaiškinimą, kokia intervencija reikalinga, ir atliktą operaciją. Taip pat Ginekologijos skyriaus darbuotojams už priežiūrą ir paramą pooperaciniu laikotarpiu. (Aida A.)
Traumatologijos skyriui
За последние 2 года мне в вашей больнице сделали 3 операции на ноге, теперь я восстанавливаюсь. Хочу выразить большую благодарность врачам К. Попову, Я. Куртинайтису, а также врачам реабилитологам  К. Гайдуле и В. Башкене, среднему медперсоналу, а также обслуживающему персоналу. (Владимир Р.)
II Chirurgijos skyriui
Šiandien, rugsėjo 11 d., buvau paguldyta į stacionarą (II Chirurgijos skyrius) kolonoskopijos procedūrai. Mane maloniai nustebino paslaugų kokybė ir personalo profesionalumas. Pradėdant nuo durų atidarymo 6.30 val., palatos, personalo greitas ir profesionalus darbas, net atsisveikinimas su manimi. Maisto šiandien negavau, bet mačiau, kaip jį atnešė kitoms pacientėms mano palatoje. Viskas aukščiausiame lygyje. Labai dėkinga visiems! (Olga S.)  
Gyd. G. Mazarevičiui
Dėkoju gydytojui Giedriui Mazarevičiui ir jo komandai už profesionaliai atliktą blauzdikaulio viršutinės dalies lūžio operaciją. Ačiū už parodytą dėmesį, tikslias ir aiškias konsultacijas ir rekomendacijas. (Dalė Ž.)
Gyd. Ž. Staponkutei
Esu be galo dėkinga gydytojai Žygimantei Staponkutei. Viena geriausių kada nors sutiktų gydytojų. Rūpestinga, maloniai bendraujanti, savo srities specialistė. Ačiū Jums, daktare, už atliktą operaciją. (Irena B.)
Gyd. R. Janulevičienei
Noriu padėkoti gydytojai anesteziologei reanimatologei Rūtai Janulevičienei. Ji yra ne tik labai profesionali anesteziologė, bet ir nuoširdus, suprantantis ir tikrai mylintis savo pacientus ir darbą žmogus. Ačiū Jums, kad esate ir linkiu kantrybės dirbant tokį sunku darbą. (Irena B.)
Traumatologijos skyriui
Didelis AČIŪ visiems Traumatologijos skyriaus darbuotojams, pradedant nuo gydytojo Šarūno Venckaus ir jo kolegės Ramintos Martinaitytės. Jie yra gydytojai, kurie moka ne tik gydyti ir operuoti, o dar moka bendrauti ir suprasti pacientą. Traumatologijos skyriaus slaugytojos ir jų padėjėjos yra atsidavusios savo darbui 100%. Ir iš vis, visas personalas, dirbantis RVUL, yra nuostabus. Ačiū jums visiems, jūs mane išgelbėjot. (Ana Š.)
Gyd. G. Gubinai
Norėčiau padėkoti gydytojai Galinai Gubinai už kruopštų ir išsamų gydymą. Jos profesionalumas, nuoširdumas ir dėmesys man labai padėjo ir suteikė ramybės. Ačiū už rūpestį mano gerove. (Sandra Š.)
Gyd. J. Želdakovai
Noriu padėkoti gydytojai neurologei Jevgenijai Želdakovai. Nuostabi specialistė ir profesionalė. Išsamiai išklausė, viską patikrino, padarė įvairius tyrimus ir labai aiškiai išdėstė rezultatus bei pateikė rekomendacijas tolesniam gydymuisi. Rūpestingai elgiasi ir sukelia tikrąjį pasitikėjimą. Rekomenduosiu. (Sandra Š.)
I Chirurgijos skyriui
Ačiū už didelę pagalbą mano tėčiui. (Dovydas L.)
Gyd. M. Tatol
Padėka už gerai atliktą riešo operaciją. Taip pat padėka anasteziologėms Rūtai ir Laurai. Ačiū už jūsų darbą. (Olegas A.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdžiausią padėką reiškiu gyd. dr. Aleksandrui Grinčiuk už sėkmingai atliktą sudėtingą riešo operaciją, nuoširdų, paprastą bendravimą. Dar noriu padėkoti gyd. Pauliui Dobrovolskiui, anestezologui (deja, pavardės nepamenu) ir visai komandai. Operavo mane 2023-05-08. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ. (Irutė K.)
Gyd. J. Rimkui, Skubios pagalbos skyriui
Noriu padėkoti visiems mane rugpjūčio 21 d. priėmusiems ir gydžiusiems darbuotojams. Aptarnavo profesionaliai, greitai ir maloniai. Tą dieną prasikirtau kojos pėdą. Gausus kraujavimas vis nesilpo, tad iškviečiau greitąją pagalbą. Greitosios automobilis atvažiavo per keliolika minučių. Paramedikas sutvarstė žaizdą, kartu su greitosios vairuotoju padėjo įlipti į automobilį ir nuvežė į jūsų ligoninės priimamąjį. Čia pasitiko registratorės, kiek palaukus nuvežė pas chirurgą, kuris žaizdą kartu su keliomis nutrauktomis sausgyslėmis susiuvo. Dar kartą, ačiū visiems: Greitosios tarnybos paramedikui ir vairuotojui, RVUL registratūros darbuotojams, seselėms ir gydytojui Jonui Rimkui (jo vienintelio žinau pavardę). (Juozas A.)
Gyd. L. Abarovičiūtei
Noriu padėkoti gydytojai ortopedei traumatologei Loretai Abarovičiūtei. Labai profesionali, atsidavusi pacientams (vieną operaciją darė 10 valandą vakaro!), šiltai bendraujantis žmogus. Manau, kad, žiūrint grynai mediciniškai, būtų buvę paprasčiau mano pūliuojantį pirštą tiesiog amputuoti, tačiau gydytoja padarė viską, kad amputacijos išvengtume. Stiprybės ir sėkmės gydytojai! (Aldona S.)
Akių ligų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju akių ligų gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei už konsultacijas, rūpestį, malonų bendravimą ir atsakingai bei profesionaliai atliktą akių vokų operaciją. Ačiū gydytojos komandai - slaugytojai Liucijai Lisovskai ir padėjėjai Ligitai Jodeikienei už dėmesingumą ir pagalbą. Linkiu visoms sveikatos ir sėkmės. (Ana O.)
Gyd. Š. Venckui, operacinės komandai
Nuoširdžiai dėkoju  gydytojui ortopedui traumatologui Šarūnui Venckui už konsultacijas, padarytą blauzdikaulio viršutinės dalies lūžio operaciją, pooperacinį periodą, konsultacijas-patarimus reabilitacijai. Jis geriausias, sėkmės jam. Taip pat didžiulę padėką jaučiu anesteziologei ir jos komandai. Sunku patikėti, kad medicina turi tokių fantastiškai šiltų ir draugiškų medikų. Begalinis jiems visiems ačiū. (Rima M.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
2023 m. rugpjūčio 11-14 d. buvau paguldyta RVUL Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus 731 palatoje. Mane gydė nuostabi medikų komanda: gydytojas ortopedas traumatologas Šarūnas Venckus, slaugytojos ir jų padėjėjos. Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką visam šiam medicinos personalui už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas. Jų pastangos, profesionalumas ir rūpestingumas yra vertinamas daugiau nei žodžiai gali išreikšti. Dėkoju jiems už tai, kad buvo šalia manęs, pasirūpino, kad būčiau rami, saugi. Visą laiką jaučiau jų rūpestį. Medikų atsidavimas buvo svarbus man atsigauti. Dėkoju, kad ši medikų komanda padeda pacientams siekti sveikatos. Vertinu jų sunkų darbą ir už tai reiškiu savo didžiulę padėką. Linkiu jiems visokeriopos sėkmės ateityje ir geros sveikatos. Dar kartą – DĖKOJU. (Rima M.)
Skubios pagalbos skyriui
2023 08 10 atvykau su mama į Skubios pagalbos skyrių. Skubios pagalbos tvarka buvome nusiųstos apžiūrai pas terapeutę Jekateriną Cvetkovą. Vėliau pas neurochirurgę Šarūnę Grincevičienę. Šios dvi medikės yra aukščiausios klasės profesionalumo, jautrumo ir supratingumo gydytojos. Tai dievo dovana pacientams ir jų darbovietei. Atskiras AČIŪ priėmimo skyriuje dirbančiai Ritai Lasevičienei, kuri savo optimizmu, dėmesiu pacientams ir gera nuotaika spinduliuoja iš tolo. Didžiausias ačiū šioms medikėms. (Edita K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu labai dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei už gydymą ir nuoširdų rūpinimąsi, skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms už profesionalią slaugą, empatiją ir nuoširdumą, o taip pat dėkoju kineziterapeutei Lenai,  fizioterapeutei Ievutei, masažuotojai Brigitai, kurios man padėjo įgauti pasitikėjimo ir tvirčiau atsistoti ant kojų. Linkiu visam personalui sveikatos, sėkmės ir ištvermės labai reikalingame ir nelengvame darbe. (Gražina R.)
Ortopedijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos ir traumatologijos centro Ortopedijos skyriaus gydytojui dr. Manviliui Kociui ir jo komandai už man atliktą kelio endoprotezavimo operaciją, už gydymą, nuoširdų rūpestį ir profesionalią pagalbą pooperaciniu laikotarpiu. Linkiu visiems geros  kloties ir sėkmės darbuose. (Gražina R.)
Gyd. dr. A. Gaižauskui, Urologijos skyriui
Dėkoju visam Urologijos skyriaus personalui ir ypatingai mano vyrą operavusiam chirurgui dr. Andriui Gaižauskui už  profesionalumą, meistriškumą ir nuoširdumą. Linkiu sėkmės Jūsų visuose darbuose, geros sveikatos, ištvermės ir kantrybės. Lenkiu galvą prieš Jus ir Jūsų sunkų darbą (Virginija B.)
Skubios pagalbos skyriui
Dėkoju gydytojai Emilijai Zakarevičienei ir slaugytojai Marijai Lukošiūtei už liepos 29 dieną profesionaliai suteiktą pagalbą, nuoširdų dėmesį pacientui, kvalifikuotus patarimus, atstatytą sveikatą ir gerą savijautą pacientui, smarkiai nukentėjusiam po širšių sukandžiojimų. (Dainius R.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Mielosios II Neurologijos skyriaus darbuotojos! Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už jūsų atidų dėmesį mano tėčiui jo paskutinėmis gyvenimo dienomis.  Jūsų atsakingas darbas ir profesionalumas leido jam oriai ir neskausmingai išeiti iš šio pasaulio. Jūsų dėmesys mums, artimiesiems, padėjo deramai pasiruošti atsisveikinimo momentui.  Ačiū už jūsų rūpestį! (Julija M.)
Akių ligų skyriui
Liepos 19-ą dieną man buvo atlikta viršutinių akių vokų operacija. Norėčiau kuo nuoširdžiausiai padėkoti gydytojai oftalmologei Rūtai Daliai Žuklytei už profesionalumą, šiltą bendravimą, visokeriopą pagalbą ir paramą tiek priešoperaciniu, tiek pooperaciniu laikotarpiu. Ačiū sesutei Danutei Baranauskienei bei slaugytojos padėjėjai Jolantai Petkevič už rūpestį bei palaikymą operacijos metu, už tai, kad operacinėje jaučiausi, kaip namuose. Sėkmės, tvirtybės ir nepailstančios energijos jūsų darbe. Ačiū, kad esate. (Aušra J.)
Gyd. A. Rožukui, Neurochirurgijos skyriui
Artūrui Rožukui ir visai talentingų, nuoširdžių, profesionalių medikų komandai noriu P A D Ė K O T I  už  suteiktą pagalbą, nuoširdumą, palinkėti visiems sėkmės, sveikatos atsakingame darbe. Su pagarba buvusi pacientė Olga. (Olga Č.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdi padėka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojui Artūrui Vetlovui už ypatingą profesionalumą, vidinę ramybę, tikėjimą ir viltį. Taip pat dėkoju visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį ir dėmesingumą. Linkiu stiprybės, sveikatos ir kantrybės labai sunkiame Jūsų darbe! Ačiū Jums! (Kęstutis ir jo šeima)
Gyd. K. Reimerytei, Ortopedijos skyriui
Ačiū gydytojai Kristinai Reimerytei bei kitiems Ortopedijos skyriaus darbuotojams už rūpestingą ir profesionalų gydymą, atsakytus klausimus ir kitokią pagalbą 🙂 (Albertas P.)
Prof. V. Uvarovui, Ortopedijos skyriui
Noriu stipriai padėkoti Ortopedijos skyriui – Valentinui Uvarovui už puikiai atliktą operaciją, supratingumą ir profesionalumą. Taip pat ir visam likusiam personalui, kurie labai prisidėjo prie tokios sklandžios eigos pasveikimo link. Jūs esate jėga, ačiū jums labai! (Vytis V.)
II Chirurgijos skyriui
Dėkoju II Chirurgijos skyriaus personalui, gydžiusiam, slaugiusiam, operavusiam mano tėvelį Rimantą E. kovo mėnesio pabaigoje. Ačiū vedėjui Sigitui Jurevičiui, gydytojai Vitai Klimašauskienei, slaugytojai  Bronislavai Kiselienei, chirurgams Rolanui Rinkūnui, Sigitui Tamuliui, gydytojui reanimatologui Vaidui Mikailioniui, slaugytojų padėjėjoms, valytojoms, maistą gaminusiam personalui, kurių dėka tėvelis jautėsi  saugiai ir jaukiai kaip namuose.  (Rūta E.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriuI
Pooperaciniu laikotarpiu nuo 2023.06.07 iki 2023.06.23 lankiausi  RVUL ambulatorinės reabilitacijos skyriuje. Norėčiau pareikšti padėką skyriaus vadovybei už nuostabų, jauną bei profesionalų kolektyvą. Visi specialistai labai malonūs, geranoriški, darbą atlieka kokybiškai ir sąžiningai. Ypatingai norėčiau padėkoti Justinai Komžaitei, Dariui Četyrko, Editai Aukštuolytei. (Irina D.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdžiai noriu padėkoti Tatjanai Zaburdaievai, net nežinau kaip žodžiais papasakoti. Mes su Tatjana praėjome nemažą kelią, t. y., Tatjana daro perišimus, ir su jos pagalba mano žaizdos pradėjo gyti. Ji yra tikra profesionalė, kruopščiai dezinfekuoja, apdoroja žaizdas. Visada geros nuotaikos, jei man kyla kokių klausimų dėl žaizdų negijimo ar pūliavimo, visada aiškiai paaškina. Labai nuoširdžiai dėkingas Tatjanai Zaburdaievai. Татьяна Забурдаева, я очень Благодарен Вам. От всей души Благодарю Вам. С уважением Эрик. (Erik B.)
Traumatologijos skyriui
Esu nuoširdžiai dėkingas slaugytojui Mindaugui Kvaseliui, slaugytojai Galinai Juresevai, slaugutei Olgai Mkrtumian, slaugei Yrenai Borisevič, taip pat negaliu pamiršti Dalios su akinukais (nežinau pavardės). Aš labai Jums dėkingas už Jūsų kompetentingą darbą, Jūs mokate diplomatiškai pacientui paaiškinti viską, suteikti pilną informaciją apie vaistų poveiki ir t. t. Labai dėkoju už Jūsų KANTRYBĘ. Jūs tikrai mylite savo darbą. Ačiū Jums nuoširdžiai. (Erik B.)
Traumatologijos skyriui
Labai dėkingas savo daktarams, kurie padarė didelį darbą. Pirmąją operaciją padarė Kęstutis Pranckevičius ir Simonas Vaišys. Antrą operaciją padarė Arnoldas Sipavičius ir Simonas Vaišys. Tikrai didelę PAGARBĄ jaučiu daktarams. Mačiau savo rentgeno nuotraukas, mano čiurna buvo sumalta. Tikrai nelengvas darbas, A. Sipavičius imasi sudėtingų darbų. Mano dešinės kojos trys lūžiai buvo sutvarkyti. Šie daktarai yra tikri profesionalai. Po pusantro mėnesio bus trečia operacija, kurią atliks Arnoldas Sipavičius ir turbūt Simonas Vaišys. Laukiu kol mano kaulai sugis. PAGARBA JUMS! (Erik B.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Dėl vyro gyvybės teko kovoti Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus II poskyrio medikams. Už profesionalumą, nuoširdumą, padrąsinantį žodį dėkoju gydytojai Daliai Valaitienei.  Ačiū rezidentei, slaugytojoms ir visam personalui už kvalifikuotą priežiūrą ir nuolatinį rūpestį. Jūsų visų dėka mums brangus žmogus grįžta į gyvenimą. Stiprybės ir kantrybės Jums! (Rima T.)
Gyd. Š. Venckui
Norėčiau padėkoti gydytojui ortopedui traumatologui Šarūnui Venckui už atidų ir kruopštų darbą atstatant plyšusį priekinį kryžminį raištį (PKR). Taip pat dėkoju RVUL personalui, kuris dalyvavo paruošime prieš operaciją ir po jos. Gydytojas Šarūnas Venckus suteikė profesionalią ir aiškią konsultaciją, kuria tiksliai nustatė diagnozę - plyšusį PKR. Šią diagnozę vėliau patvirtino atliktas MRT diagnostinis tyrimas. Prieš operaciją gydytojas aiškiai išdėstė veiksmų planą, atidžiai teiravosi, ar man suteikta visa reikiama informacija apie atsistatymo laikotarpį po operacijos. Po operacijos gydytojas papasakojo apie įvykusį PKR atstatymą. Gera sutikti tokios aukštos kvalifikacijos ir su meile darbą atliekančius specialistus. (Andrius S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti visai Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus komandai – masažistui Dariui Četyrko, Skirmantui Merkevičiui, Rūtai Rimavičiūtei, Justinai Komžaitei, Editai Aukštuolytei, Viktorijai Masalskienei, Violetai Bražiūnienei, Aidai Švedienei ir Odetai Kačinskaitei – teikusiems man profesionalią pagalbą po komplikuoto alkūnės lūžio atliktos operacijos. Buvau apsupta profesionalaus rūpesčio, dėmesingumo, žmogiško šilto bendravimo, nuolat buvau sutikta ir palydėta nuošidžių šypsenų. O taip pat esu dėkinga ir dėmesingai bei profesionaliai gydytojai Audronei Žymantaitei. Po reabilitacijos kurso mano ranka įgavo įprastinę atsilenkimo amplitudę, praėjo buvę skausmai. Rekomenduoju šią įstaigą su profesionalia komanda visiems, norintiems pasveikti. Čia pasijunti lyg pačioje prabangiausioje privačioje įstaigoje. Ačiū Jums! (Silvija K.)
Gyd. S. Sereikai
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Simonui Sereikai ir jam talkinusiai komandai už profesionalumą ir draugišką atmosferą operuojant ir rūpestingą priežiūrą po operacijos. (Daina L.)
Akių ligų skyriui
Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti Akių ligų skyriaus gydytojų komandai. Šiandien turėjau paskirtą konsultaciją pas gydytoją Rūtą Dalią Žuklytę. Atvykau 30 min. anksčiau, kaip buvo nurodyta priminimo apie vizitą žinutėje. Registratūroje tvarka, šviesu, erdvu. Sutvarkiau formalumus ir laukiau ramiai prie gydytojos kabineto. Po kelių akimirkų iš kabineto išėjo besišypsanti slaugė, maloniai pakalbino, užtikrino, kad pakvies į kabinetą nurodytu laiku. Leokadija, toks slaugės vardas, kaip sužinojau vėliau, rūpestingai paklausė, kokie nusiskundimai, atliko kelis apžiūros paruošiamuosius veiksmus ir perdavė mane į patikimas gydytojos rankas. Esu sužavėta  nuošidžiu gydytojos domėjimusi mano sveikata, dėkoju už suteiktus patarimus ir tolimesnių veiksmų plano sudarymą. Esu tikra, kiekvienam pacientui labai svarbu jaustis saugiai. Džiaugiuosi, kad Akių ligų skyriuje, kokybiškai organizuotas darbas, dėkoju už tai ir skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei. (Liucina G.)
Gyd. dr. Sigitai Ryliškiui
Gerbiamas dr. Sigitai Ryliški, sveikinu Jus su medikų švente, dėkoju už profesionalų darbą, žmogiškumą, rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Linkiu Jums ir Jūsų vadovaujamo skyriaus darbuotojams stiprybės, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Būkit sveiki ir laimingi. (Birutė V.)
Ortopedijos skyriui
AČIŪ gydytojams Vytautui Rimkui ir Tomui Sveikatai už sugrąžintą galimybę EITI be skausmo. (Rima M.)
Gyd. R. Kavaliauskaitei
Gydytoja urologė Ramunė Kavaliauskaitė yra labai dėmesinga, maloni ir profesionali gydytoja. Puiki savo srities specialistė! Labai norime padėkoti už laiku suteiktą pagalbą! Ačiū Jums už Jūsų gerumą ir profesionalumą! (Valentin L.)
Gyd. D. Gorbačev
Dėkoju gydytojui Dmitrij Gorbačev ir jo komandai už profesionaliai atliktą operaciją, už rūpestingumą, nuoširdumą ir priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu, už patarimus, kurių dėka po 7 savaičių jau galėjau vaikščioti su normalia avalyne ir nejausti jokio skausmo. Sėkmės Jums. (Vida G.)
Gyd. V. Vitkauskui
Norėčiau padėkoti gydytojui chirurgui Vytautui Vitkauskui. Labai malonus ir atidus gydytojas. Suteikė ne tik medicininę, bet ir moralinę pagalbą nustatant mamos negalavimo priežastis. Gydytojas yra neabejingas, geros širdies žmogus ir puikus specialistas. Ačiū Jums labai ir geriausi linkėjimai nuo mūsų šeimos. (Aleksandra R.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Всему персоналу отделения; большая благодарность за помощь и внимание. Особое искренние "спасибо" зав. отделением Г. Рауба за отзывчивость и мастерство в своей профессии. (Olga T.)
Gyd. A. Grigaliūnui
Respublikinėje Vilniaus universitetineje ligonineje, Chirurginių instrumentiniu tyrimų skyriaus vedėju dirba Aurelijus Grigaliūnas. Tai – Gydytojas iš didžiosios raidės, kvalifikuotas specialistas, chirurgas, turintis gerą širdį bei auksines rankas. Be to, jis yra žmogus eruditas, įdomus pašnekovas, originalus, impozantiškas vyras. Savo žiniomis ir praktine patirtimi jis dosniai dalinasi su kolegomis, padėdamas jauniems gydytojams. Tokius specialistus reikėtų saugoti, skatinant juos finansiškai, morališkai, įgyjant naujausią įrangą, instrumentus geresnei ligonių diagnostikai bei gydymui, naudojant mokslo pasiekimus medicinoje. Tada pas mus važiuos pacientai iš užsienio, turtins ir garsins Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę ir Lietuvą. Dėkoju Jums, Gydytojau A. Grigaliūnai, ir linkiu Jums sveikatos ir viso ko geriausio. (Mariana)
Gyd. A. Grigaliūnui
Respublikinėje Vilniaus universitetineje ligoninėje Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriaus vedėju dirba Aurelijus Grigaliūnas. Tai – Gydytojas iš didžiosios raidės, kvalifikuotas specialistas, chirurgas, turintis gerą širdį bei auksines rankas. Be to,  jis yra žmogus eruditas, įdomus pašnekovas, originalus, impozantiškas vyras. Savo žiniomis ir praktine patirtimi jis dosniai dalinasi su kolegomis, padėdamas jauniems gydytojams. Tokius specialistus reikėtų saugoti, skatinanti juos finansiškai, morališkai, įgyjant naujausią įrangą, instrumentus geresnei ligonių diagnostikai bei gydymui, naudojant mokslo pasiekimus medicinoje. Tada pas mus važiuos pacientai iš užsienio, turtins ir garsins Respublikinį Vilniaus universitetinę ligoninę ir Lietuvą. Dėkoju Jums, Gydytojau A. Grigaliūnai, ir linkiu Jums sveikatos bei viso ko geriausio. (Mariana)
Skubios pagalbos skyriui
Noriu padėkoti gydytojai Renatai Juknevičienei už pagalbą, už išsamiai ir aiškiai paaiškintus tėvo tyrimo rezultatus, tolimesnį gydymą, už žmogišką, malonų, bendravimą, už supratimą. Noriu padėkoti Česlavai iš Konsultacijų skyriaus, rūbinės darbuotojai Stanislavai už malonų pasitikimą, už pagalbą. Noriu padėkoti gydytojui D. Burinskui, kuris prižiūri tėvą. Ačiū, kad jus esat ir gelbėjant žmonių gyvybes! (Tatjana Z.)
Gyd. Artūr Versocki
Norime padėkoti gydytojui Artūr Versocki – nuoširdi padėka operavusiam gydytojui už malonų bendravimą, profesionalumą, rūpestingai išaiškintą problemą. Operaciją atliko labai atidžiai. Patys geriausi atsiliepimai. Tikiuosi, kad toks ir liksite. Sėkmės tolesniuose darbuose 🙂 (Aldona Š.)
Urologijos skyriui
Dėkojame visam Urologijos skyriaus personalui už profesionalią ir jautrią tėčio priežiūrą. (Virginija L.)
Gyd. R. Vrublevski, Traumatologijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Robert Vrublevski už profesionaliai atliktą operaciją. Kompetetingas ir nuoširdus gydytojas. Savo srities profesionalas, aiškiai ir tinkamai informuojantis pacientą ir jo artimuosius apie ligonio būklę ir duodantis patarimų apie tolesnį rūpinimąsi ligonio sveikata. Taip pat už malonų bendravimą ir visokeriopą pagalbą negalinčiam savimi pasirūpinti ligoniui nuoširdžiai dėkoju ir Traumatologinio skyriaus darbuotojams Giedrei, Irenai, Mindaugui ir Galinai. (Bronė P.)
Gyd. dr. A. Gaižauskui, Urologijos skyriui
Dėkoju visam Urologijos skyriaus personalui ir ypatingai mane operavusiam chirurgui dr. Andriui Gaižauskui už  profesionalumą, meistriškumą ir nuoširdumą. Linkiu sėkmės Jūsų visuose darbuose, geros sveikatos, ištvermės ir džiaugsmo. (Stasys T.)
Gyd. J. Jurkevičienei
Nuoširdžiai dėkoju savo ir mamos vardu gerbiamai Jūsų ligoninės gydytojai Justinai Jurkevičienei už mano mamos gydymą, už jautrumą, supratingumą, žmogiškumą, už pagalbą, kai atrodė, kad jau niekas nebegali mums padėti. Dėkoju visam skyriaus personalui už jų darbą. Abi su mama linkime sėkmės Jūsų atsakingame darbe. (Laima Z.)
II Chirurgijos skyriui
Dėkui už dėmesį ir rūpestį. (Dainius G.)
Ortopedijos skyriui
DIDŽIULIS AČIŪ socialinei darbuotojai Ritai, kuri taip maloniai ir žmogiškai pagelbėjo rasti išeitį ir sudėlioti planą mamos tolimesnei slaugai. DIDŽIULIS AČIŪ Ortopedijos skyriaus II posto seselėms už kantrybę, slaugant mamą 630 palatoje. Žinoma, DIDŽIULIS AČIŪ gydytojams Mantui ir Jauniui už pastangas randant sprendimą sugrąžinti mamai rankos funkcionalumą ir alkūnės sąnario keitimo operaciją. Esame Jums visiems be galo dėkingi už Jūsų visų didžiules pastagas! (Lauryna V.)
Gyd. E. Kondrusevičienei
Nuoširdžiausia padėka daktarei Evelinai Kondrusevičienei už profesionalų požiūrį, nuoširdų dėmesį, paguodžiantį žodį, kantrybę, šiltą bei dėmesingą bendravimą. Linkime kuo ilgiau padėti žmonėms, niekada nepavargti bei atrasti tik teisingus gydymo sprendimus. Tai Daktarė verta didžiausio pripažinimo. Sveikatos ir stiprybės. (Inga P.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Labai ačiū profesionaliems ausų gydytojams, kurie labai dėmesingai ir atsakingai gydė ir konsultavo. Labai ačiū Aušrai Jurčiukonienei, Ernestai Morozaitei, Irinai Arechvo, gaila kad nespėjau įsiminti ir kitų puikių gydotojų ir slaugytojų vardų. Skyriaus darbuototai tikrai labai profesionalūs ir žmogiški. Ačiū virtuvei už sveiką ir skanų maistą. (Jūratė Š.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Esu be galo dėkinga plaštakos chirurgui Simonui Sereikai už skubiai ir profesionaliai atliktą operaciją. Jei ne Jūsų pasiaukojantis, valandomis neišmatuojamas darbas, o taip pat nuoširdus skyriaus vedėjo Gedimino Raubos ir slaugytojų rūpestis, likusį gyvenimą būtų tekę tenkintis turint kreivą, blogai funkcionuojančią ranką. Ačiū Jums, mielieji, ir sėkmės Jūsų kilniaširdiškoje misijoje. (Stanislava B.)
Gyd. A. Meškaitei
Dėkoju gyd. Akvilei Meškaitei už profesionaliai suteiktą pagalbą, nuoširdų ir šiltą bendravimą. Linkiu sveikatos ir kantrybės sunkiame, bet prasmingame darbe! (Jolanta T.)
Skubios pagalbos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti Skubios pagalbos skyriaus kolektyvui už gerai organizuotą darbą, laiku ir profesionaliai man suteiktą medicininę pagalbą 2023.03.19. Pagarba skyriaus vedėjui už puikiai organizuotą kolektyvo darbą. Didelis ačiū gydytojui Ryčiui Trojanui, laborantams ir echoskopuotojui. (Rasa B.)
Gyd. J. Skruodytei
Begalinė PADĖKA nuostabiai gydytojai JUSTINAI SKRUODYTEI už aukščiausio lygio suteiktą pagalbą. Nuoširdžiai dėkoju už profesionalumą, rūpestingumą, už taktišką ir ypatingai malonų ir šiltą bendravimą. (Julija P.)
Gyd. D. Vildaitei, Ginekologijos skyriui
Nuoširdus ačiū gydytojai Danguolei Vildaitei už atliktą operaciją, taip pat aptarnaujančiam kolektyvui. Smagu lankantis skyriuje nejausti streso ar įtampos. Linkiu visiems sveikatos ir ištvermės Jūsų darbuose. (Vidutė A.)
Neurochirurgijos skyriui
Ačiū gydytojui Šarūnui Bogušiui už gydymą, rūpestį, dėmesį ir atsakymus į man rūpimus klausimus. Be galo didelė pagarba Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms bei padėjėjams už jų profesionalumą, atsidavimą ir paslaugumą. Taip pat esu be galo dėkinga 2023 vasario 11–12-osios naktį budėjusiems gydytojams: neurochirurgui Martynui Račkauskui – už tikslią diagnozę, dėmesį bei palaikantį bendravimą; terapeutui Stanislavui – už priėmime paskirtus tyrimus; radiologui Žydrūnui Račkauskui bei gydytojui, kuris 2023 vasario 14d. atliko angiogramos tyrimą. Ačiū visai komandai! Labai, labai! (Ingrida N.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui ir jo vedėjui dr. Augenijui Vilimui už jo profesionalumą, vadovavimo kompetenciją. Asmeniškai noriu padėkoti gydančiam gydytojui Gyčiui Baltuonei už jo draugiškumą, nuoširdumą, geranoriškumą, siekimą padėti ir išsamų gydymo eigos paaiškinimą ir ypač malonų bendravimą. Jis visada atranda laiko išklausyti apie pasikeitusius simptomus ir atsakyti į visus klausimus, susijusius su gydymu. Dianai Albačiūtei už laiku drastiškai priimamus sprendimus. Medicinos seselėms, nepriekaištingai atliekančioms savo pareigas. Noriu asmeniškai padėkoti Marijai Jermalkovič ir „jaunesniajam seržantui“ už jų profesionalumą, malonų bendravimą ir jų „auksines rankas“. Padėkoti slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už jų puikiai atliekamą, tikrai sunku darbą, su entuziazmu ir šypsena. Už  skyriuje nuo 2023-02-10 d. iki 2023-02-28 d. praleistą laiką, kuriame patyriau tik teigiamas emocijas ir „viskas įskaičiuota“. Didelis ačiū jums už Jūsų nuoširdų atidavimą darbui. Sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kilniame darbe! (Vladimir S.)
Akių ligų skyriui
Noriu padėkoti Akių ligų skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei už dėmesį ir rūpestį pacientais. Buvau registruota Akių ligų skyriuje vizitui, bet paskirta gydytoja negalėjo priimti. Mano vizito neatšaukė, kaip dažnai būna, priėmė šio skyriaus gydytoja Laura Arbatauskaitė. Labai rūpestingai ir išsamiai atliko akių patikrą, suprantamai ir aškiai išaiškino apie esamą mano akių būklę ir kokios perspektyuvos. Dėkoju gydytojai Laurai už nepriekaištingą darbą. Puiki gydytoja. Taip pat labai noriu padėkoti gydytojai R. D. Žuklytei už profesionaliai atliktą akių operaciją ir priežiūrą  po jos. Ačiū už rūpestį, kantrybę ir atsidavimą savo profesijai. Pagarba Jums. Linkiu ir toliau eiti tuo pačiu keliu. Pagarbiai Eugenija N.
Gyd. L. Arbatauskytei
Dėkoju nuostabiai gydytojai Laurai Arbatauskytei. Buvo atlikta akiu voku plastinė operacija. Pati didžiausia padėka, miela gydytoja. Operaciją atlikote labai profesionaliai, rezultatas tobulas. Iš aplinkinių girdžiu, kad pagaliau mano veide pasimatė akys. Sėkmės Jums! Ačiū! (Jolita V.)
Gyd. G. Mazarevičiui
Nuoširdus ačiū jaunam talentingam gydytojui Giedriui Mazarevičiui už atliktą čiurnos operaciją, rūpestingumą, kantrybę. Sėkmės Jums. (Onė A.)
Gyd. M. Jodinskui
Patyriau kojos traumą, blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžius. Keli daktarai vaikščiojo, žiūrinėjo patirtą traumą, bet niekaip nepasiryžo operuoti. Likimo dėka, operavo gydytojas MANTAS JODINSKAS. Jis yra puikus specialistas, atsakingas ir kruopštus, be to, kantrus ir malonus žmogus. Net po budėjimo, kuris vyksta 24 valandas, liko viršvalandžių, kad prieš išleidžiant mane namo įsitikintų, ar tikrai kaulai, kuriuos atstatė, yra reikiamoje padėtyje. Dėkoju jam ir visai operacijos metu dirbusiai komandai už geranoriškumą ir dėmesingumą. Ačiū, kad padedate mums, ligoniams. Sėkmės Jums! (Mindaugas D.)
Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Labai malonus personalas Dienos chirurgijos skyriuje. Pasitikęs vaikinas buvo mandagus, draugiškas, gerai nuteikė operacijai, o per naktį budėjusi sesutė labai rūpestinga ir paslaugi. Likau maloniai nustebinta. Labai ačiū visai komandai! (Gabrielė S.)
Ginekologijos skyriui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už profesionalumą Ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytei-Matkevičienei, gyd. Sabinai Špiliauskaitei, bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Kondrotei, o padėjėjai Laimutei Baranovskai už didžiulį rūpestį, nuolatinį domėjimąsi ir pagalbą visą parą. Jūsų ligoninė gali didžiuotis tokiu kolektyvu. (Viktorija G.)
Operaciniam anesteziologijos skyriui
Mano mama, deja, išėjo. Nežiūrint į tai, lenkiu galvą prieš reanimacijos kolektyvą, žmones, kurie dėjo visas pastangas pakelti ją ant kojų. Meldžiu Dievą, kad duotų jiems visiems sveikatos, ištvermės ir stiprybės. Jie – aukščiausio lygio profesionalai, kurių kitur nerasi. Tokie medikai – unikumas. Te duoda jiems Dievas viso ko geriausio. Ačiū. O mama a. a. paminėtų juos tik geru žodžiu, kaip ir aš. (Natalija B.)
Gyd. Š. Venckui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Šarūnui Venckui už sėkmingai atliktas kojos traumos operacijas. Jūsų profesionalumo dėka vėl galiu vaikščioti be ramentų ir džiaugtis gyvenimu. Taip pat dėkoju skyriaus personalui už rūpestį ir slaugymą. (Gintautas K.)
Gyd. G. Zolbai
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Gediminui Zolbai už profesionalumą, kompetenciją ir rūpestį operuojant ir gydant mano tėvelį Joną (Nerijus R.).
Gyd. V. Baškienei
Esu labai dėkinga fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Vaidai Baškienei už nuostabų darbą, atsidavimą žmogui savo sąžiningu, kruopščiu darbu. Reiktų pasidžiaugti, kad RVUL dirba tokie puikus specialistai, mokantys įsiklausyti į problemas ir parinkti geriausia gydymo metodą. Lenkiuosi! Labai labai ačiū! (Teresa G.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu išreikšti didžiausią padėką fizioterapijos ir kinezeterapijos darbuotojams už kvalifikuotai suteiktą pagalbą, už profesionalumą, atjautą. Taip pat noriu padėkoti kineziterapeutei Jūratei Požerienei už kantrybę, rūpestį ir dėmesingumą. Ačiū, kad esate ir padedate žmonėms atsistoti ant kojų! Sėkmės darbuose! (Teresa G.)
Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Sausio 30–31 dienomis gavau paslaugas dr. S. Ryliškio vadovaujamame Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriuje. Norėčiau palikti atliepimą bei nuoširdžiai padėkoti visam nuostabiam personalui nuo gydytojo iki sesučių bei slaugytojų. Nuoširdus dėmesys pacientui, profesionalumas bei meilė darbui. Atskira padėka gerb. gydytojui A. Makulavičiui, kuris mane konsultavo ir operavo. Tikra profesionalų komanda. AČIŪ JUMS UŽ TAI, KĄ DAROTE ❤️ (Dovilė K.)
Gyd. G. Vaitukaičiui
Šiandien susilaužiau ranką ir lankiausi Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Noriu padėkoti už suteiktą pagabą, o ypač noriu padėkoti gydytojui Giedriui Vaitukaičiui. Manau, jis puikus specialistas, pas kurį man „žiauriai“ pasisekė pakliūti (tikiu, kad ir kiti daktarai tokie pat „faini“). Daktaras Giedrius puikiai atliko darbą, bendravo, klausinėjo ir girdėjo. Atliko visus reikalingus jo darbui / mano gydymui veiksmus, aiškiai ir maksimaliai neskausmingi man. Tą aš mačiau, jaučiau. Greičiausiai tai buvo maloniausias apsilankymas gydymo įstaigoje mano praktikoje, ir jį tokį padarė daktaras Giedrius Vaitukaitis. Ačiū jam. Taip pat didelis ačiū registratūros merginoms, kurios mielai sutiko pakrauti mano išsikraunantį tefefoną. AČIŪ! (Aleksandras Ž.)
I Chirurgijos skyriui
Noriu padėkoti visam RVUL I Chirurgijos skyriaus kolektyvui už operatyviai, profesionaliai bei labai žmogiškai ir nuoširdžiai man suteiktą pagalbą ir, galimai, netgi išgelbėtą gyvybę (dėl vidinio kraujavimo ir dėl to smarkiai nukritusio hemoglobino buvau skubiai hospitalizuotas, buvo atliktas kraujo dapylimas ir operatyviai skubos tvarka 2023-02-04 šeštadienį atlikta operacija). Atskirą padėką noriu pareikšti skyriaus vedėjui dr. Algimantui Stašinskui ir gydytojui chirurgui Žygimantui Kuliešiui už ypač skubiai, be to, savaitgalį organizuotą operaciją, manę operavusiems chirurgui Povilui Kavaliauskui ir rezidentui Juozui Rimkui, anesteziologei Gabijai Kaminskienei ir visam operacinėje dirbusiam nuostabiam kolektyvui. Taip pat chirurgui Gintarui Varanauskui, kuris nuo pirmos konsultacijos ir būdamas mano gydančiu gydytoju labai prisidėjo prie savalaikio guldymo į ligoninę, operacijos organizavimo ir vėlesnės priežiūros bei su juo dirbusiai medicinos sesutei, taip pat visam 8 aukšto II posto kolektyvui ir ypač daugiausiai laiko (dieną ir naktį) man skyrusioms sesutėms Olgai Kažajevai, Aleksandrai Uždavinienei, Jadvygai Aleksandrovič, Nerijai Gorntkevič (atsiprašau jei kažką pamiršau įrašyti) bei visoms kitoms nuostabioms sesutėms, slaugytojoms, valytojoms ir kitiems, užtikrinusiems priežiūrą, nuostabiems Jūsų kolektyvo žmonėms. NUOŠIRDI PADĖKA JUMS VISIEMS, AČIŪ! (Igor S.)
Gyd. D. Ulevičiui, Ortopedijos skyriui
Dėkoju gydytojui Donatui Ulevičiui ir visam Ortopedijos skyriui už profesionalumą ir žmogiškumą. (Vitalija K.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam nuostabiam Traumatologijos skyriaus kolektyvui, skyriaus vedėjui Igoriui Šatkauskui, mane operavusiam ir gydžiusiam gydytojui  Giedriui Mazarevičiui už rūpestingumą, profesionalumą ir nuoširdumą. Linkiu Jums visiems kuo geriausios sveikatos ir sėkmės. (Vladas K.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Nuoširdžiai noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2 poskyrio reanimacijos ir anesteziologijos komandai. Už įgytas žinias atliekant praktiką. Esate nuostabus, atliekate itin svarbu darbą už uždaru durų, kuris nematomas kitiems. Ačiū!!! (Jekaterina L.)
Gyd. M. Šakaliniui
Dėkoju gydytojui Mariui Šakaliniui už profesionalumą, puikiai atliktą operaciją! (Sandra J.)
Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam skyriaus personalui už gerą darbą, paslaugumą, nuoširdumą, sėkmės jūsų tolimesniuose darbuose! Atskira padėka slaugytojai Danguolei, visada prisiminsiu jūsų šilumą ir švelnumą! (Sandra J.)
Gyd. A. Tiutnevai, Terapijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam nuostabiam Terapijos skyriaus kolektyvui, mane gydžiusiai gydytojai  gerb. gydytojai Alai Tiutnevai už supratingumą ir kantrybę, už neįtikėtiną kruopštumą, atkaklumą ir atsakingumą parenkant tinkamą gydymą, ir už kilniaširdiškumą. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės. Ačiū už ištikimybę ir kantrybę savo pašaukimui! (Elena S.)
Gyd. S. Strupienei
Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gydytojai Silvijai Strupienei už profesionalumą, empatiją ir man skirtą laiką. (Sigita G.)
Gyd. E. Baumilienei, Psichosomatinių susirgimų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Elvyrai Baumilienei ir visam Psichosomatinių susirgimų skyriaus personalui. Gydytoja suteikė visokeriopą pagalbą sprendžiant sveikatos sutrikimus ir profesionaliai sudarė gydymo planą, dėl ko jaučiuosi daug geriau. Ačiū!
Gyd. R. D. Žuklytei, slaug. V. Bagušinskei
Nuoširdžiausiai ačiū gydytojai oftalmologei Rūtai Daliai Žuklytei bei slaugytojai Vidai Bagušinskei už operatyvumą ir profesionalumą. Medikės dirba negailėdamos laiko.
Gyd. Linai Lauraitienei
Noriu padėkoti gydytojai Linai Lauraitienei. Nuostabi gydytoja: dėmesinga, neskubanti, atidi, puikiai išmananti savo darbą. Žemai lenkiuosi ir didžiuojuosi, kad turime tokių specialistų Lietuvoje. (Ingrida V.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Nuoširdžiai dėkoju visam „Pušyno kelias” kolektyvui už didžiulį darbą, nenuilstantį norą padėti ir nepamainomą pagalbą atstatant jėgas. Dėkoju už kvalifikuotą gydymą, moralinį palaikymą bei padrąsinimus nenuleisti rankų ir judėti pirmyn. Jūsų visų nuoširdaus bei sunkaus darbo dėka kasdienė kova nepasiduoti sunkumams tapo įveikiama, o geras humoras bei šypsenos praskaidrindavo net ir niūriausią dieną. Dėkoju kiekvienam iš Jūsų už tokį svarbų indėlį, įneštą į mano gyvenimą. (Henrik Č.)
Gyd. R. D. Žuklytei, Akių ligų skyriui
Artėjant gražiausioms metų šventėms noriu padėkoti už atsidavimą savo darbui, šypseną ir kantrybę visam Akių ligų skyriaus kolektyvui ir ypatingai gyd. Rūtai Daliai Žuklytei. Nuoširdus ačiū už nepriekaištingai atliktą operaciją, ačiū, kad esate. (Audronė S.)
Gyd. G. Strazdui
Labai ačiū gydytojui Giedriui Strazdui ir visam operacinių bei Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui už labai profesionaliai atliktą operaciją bei pagalbą ir atjautą po jos. (Valdemaras K.)
Gyd. J. Sveikatienei, gyd. R. D. Žuklytei
Visą gyvenimą atidaviau jaunojo žmogaus ugdymui, o dabar norėčiau džiaugtis gyvenimu sau, tačiau tą džiaugsmą ribojo akių negalavimai. Ir tik Jūsų ligoninės Akių ligų skyrius, kuris galėtų būti pavyzdžiu kitų ligoninių akių ligų skyriams, suteikė galimybę matyti, skaityti, džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Buvau maloniai priimta (tiesa, teko ilgokai palaukti eilėje), profesionaliai konsultuota. Už puikiai sustyguotą darbą dėkoju skyriaus vedėjai Jūratei  Sveikatienei. Už dėmesingumą, geranoriškumą, toleranciją, už profesionaliai nustatytą diagnozę, gydymą ir sėkmingai atliktą operaciją nuoširdžiai dėkoju daktarei Rūtai Daliai Žuklytei. Sunku rasti tokią gydytoją, kuri būtų taip atsidavusi savo darbui. Tai tikras pasiaukojimas ligoniui. Vertinkime tokius gydytojus! Švenčių išvakarėse linkiu visiems ligoninės gydytojams sveikatos, džiugių gyvenimo akimirkų. Tesaugo Jus baltas angelas sargas. (Teresa K.)
Gyd. dr. A. Gaižauskui, Urologijos skyriui
Didelis ačiū gydytojui dr. Andriui Gaižauskui už meistriškai atliktą prostatos operaciją ir nuoširdų bendravimą. Dėkoju Urologijos skyriaus darbuotojams už gerą gydymą ir puikią priežiūrą. (Valdas V.)
Gyd. V. Baškienei, Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Stacionarinės reabilitacijos skyriaus FMR gydytojai Vaidai Baškienei už profesionalumą, jautrią pagalbą, šiltus pokalbius ir nuoširdų rūpestį viso gydymo metu. Taip pat dėkoju visam Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už pagalbą ir gydymą. Linkiu ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe. Tegul laimė ateina į Jūsų gyvenimą dvigubai tiek, kiek išdalinate kitiems. (Regina A.)
Terapijos skyriui
Norime labai padėkoti visam Terapijos skyriaus personalui už tėvelio gydymą. O ypač vedėjai N. Tarasevič ir palatos gydytojai I. Šadževičienei už jų profesionalumą ir nuoširdų rūpestį ligoniu. Jūsų dėka šimtuosius metus gyvenantis tėvelis pasveiko ir grįžo į namus. Linkime gražių ateinančių švenčių ir laimingų 2023-ųjų metų! Sveikatos ir ištvermės Jūsų nelengvame darbe! (Gediminas Ž.)
Gyd. A. Stašinskui, I Chirurgijos skyriui
Didelis ir nuoširdus ačiū mane operavusiam gydytojui Algimantui Stašinskui, už 2022m. lapkričio mėn. atliktą tulžies pūslės polipų operaciją, ačiū visam skyriaus kolektyvui, seselėms už parodytą dėmesingumą ir geranoriškumą. (Vladzė J.)
Gyd. M. Klingai, Ortopedijos skyriui
Esu labai dėkinga gydytojui ortopedui Mindaugui Klingai už sėkmingą operaciją ir linksmą bendravimą, už viltį normaliai vaikščioti po sunkios traumos. Lenkiuosi visam Ortopedijos skyriaus personalui, atidžioms ir švelnioms slaugytojoms, rūpestingoms slaugutėms, ypač - temperamentingai ir nenuilstančiai Liubai :). Būkit visi sveiki! (Rūta N.)
Gyd. Marek Tatol
Labai norėčiau padėkoti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Marek Tatol ne tik už puikiai atliktas operacijas, bet ir priežiūrą po jų. Šio gydytojo bendravimas su pacientais pavyzdys visiems – kantriai atsako į visus klausimus, paaiškina suprantama kalba, o svarbiausia, negaili tam laiko. Esu dėkinga šiam gydytojui už viską – už jo nuostabias rankas, kantrybę, šypsenas, betarpiškumą ir paprastumą. Kuo daugiau tokių specialistų – jaunų, talentingų, rūpestingų. Taip pat nuoširdžiai dėkoju operacinės bei slaugos personalui už šiltą požiūrį į pacientą operacijos metu ir po jos. Linkiu Jums viso ko geriausio! (Marija K.)
Ūminių apsinuodijimų skyriui
Noriu pasakyti didelį ačiū tiek skyriaus vedėjai, tiek slaugytojoms, tiek aptarnaujančiam personalui už nuotabų aptarnavimą ir sisteminį gydymą bei ligonių priežiūrą. Labai didelis ačiū ir sėkmės Jums Jūsų geruose darbuose. (Gintaras S.)
Gyd. L. Abarovičiūtei, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. L oretai Abarovičiūtei, o tai pat visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui už suteiktą dėmesingumą ir rūpestingumą. (Vladislavas T.)
I Chirurgijos skyriui
Noriu padėkoti visam skyriui – nuo valytojų, bendrosios praktikos slaugytojų iki gydytojų, – už rūpestį, pagalbą, atidumą, žmogišką elgesį ir supratimą nelengvoje kasdienybėje. Ačiū Jums labai! (Aliona J.)
Gyd. Marekui Tatol
Šilčiausi padėkos žodžiai gydytojui ortopedui traumatologui Marekui Tatol! Retai kada sutiksi tokį mediką, kuris būtų taip atsidavęs savo darbui! Ačiū, kad Jums iš tiesų rūpi pacientas ir jo būklė. Ačiū už greitą reagavimą! Esate tikras profesionalas! Laimės ir visakeriopos sekmės! Ačiū! (Eva K.)
Gyd. Mindaugui Klingai
Nuoširdžai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Mindaugui Klingai bei jo komandai už atliktą operaciją, malonų ir šiltą bendravimą. Linkiu didelės profesinės sėkmės! Ačiū! (Eva K.)
Akių ligų skyriui
Už  malonų ir informatyvų priešoperacinį konsultavimą ir už greitai bei labai kokybiškai atliktą operaciją esu nepaprastai dėkinga gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei, operacinės slaugytojai Danutei Baranauskienei ir padejėjai Jolantai Petkevič. Su gilia pagarba. (Nijolė G.)
II Chirurgijos skyriui
Toji savaitė, praleista RVUL II Chirurgijos skyriuje,  man, visą gyvenimą dirbusiai kitoje srityje, dar kartą išryškino, kokią darbų ir rūpesčių naštą turi pakelti personalas, kokį emocinį ir fizinį krūvį turi ištverti. Dėkoju slaugytojoms ir jų padėjėjoms slaugutėms, studentėms, vizitavusiems gydytojams ir mane operavusiems medikams (gaila, nežinau pavardžių). Ačiū gydytojui Andrejui Kolosovui už jautrų bendravimą su ligoniais. Atskirai norėčiau prisiminti slaugytoją Nelli, kuri, visai atsitiktinai mane sutikusi ligoninės koridoriuje, pastebėjo, kad man reikia pagalbos, ir pasisiūlė padėti. Linkėdama visiems stiprybės, sveikatos ir, be abejonės, kuo greičiau sulaukti adekvataus atlygio už atsakingą darbą, prisimenu kitados perskaitytą sentenciją, kurioje gretinamos dvi profesijos: „Gydytojas dirba, kad žmogus liktų žmogumi, o mokytojas – kad žmogus taptų žmogumi“. (Irena R.)
Gyd. R. Čaikauskei
Nuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių chirurgijos skyriaus gydytojai kraujagyslių chirurgei Rasai Čaikauskei už išgelbėtą mamos gyvybę, už profesionaliai atliktą operaciją, už rūpestingumą ir nuoširdumą. Linkiu Jums stiprybės, kantrybės ir geros sveikatos! (Daiva B.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2-ojo poskyrio, IV posto gydytojoms ir visam medicinos personalui už profesionalią mano mamos priežiūrą, už kantrybę ir nuoširdų bendravimą. Ačiū, kad dirbate šį gyvybiškai svarbų darbą. (Daiva B.)
Gyd. G. Mazarevičiui
Dėkoju Traumatologijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Mazarevičiui už puikiai atliktą operaciją ir visam personalui už gydymą. (Jolanta T.)
Dr. A. Vilimui, prof. G. Šustickui
Labai norėčiau padėkoti už rūpestį I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui dr. A. Vilimui ir už pagalbą Neurochirurgijos skyriaus prof. dr. G. Šustickui. Labai džiaugiuosi, kad gautą MRT atsakymą peržiūrėjo ir pakomentavo būtent jie. Nuramino, ir galiu toliau džiaugtis gyvenimu. Be to, pridursiu, kad ligoninės maitinimas labai skanus! (Evelita C.)
Gyd. G. Mikulevičienei
Nuoširdžiai dėkoju Toksikologijos skyriaus kolektyvui už supratingumą ir pagalbą, o mano dukrą gydžiusiai gydytojai Gabijai Mikulevičienei už širdiškumą ir profesionalumą, parenkant tinkamą gydymą. Linkiu sveikatos ir kantrybės. (Irina K.)
Gyd. I. Šadzevičienei, Terapijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam darniam Terapijos skyriaus kolektyvui, vadovaujamam gerb. Nijolios Tarasevič už supratingumą ir kantrybę, o mane gydžiusiai gydytojai Irenai Šadzevičienei už neįtikėtiną kruopštumą, atkaklumą ir atsakingumą parenkant tinkamą gydymą ir už kilniaširdiškumą. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės. Ačiū už ištikimybę savo pašaukimui! (Lucija T.)
Gyd. V. Navikui, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Gegužės-birželio mėn. buvo atliktos dvi labai sudėtingos operacijos po traumos šlaunies srityje. Po operacijų organizmas patyrė didelį stresą, sutriko gyvybinės funkcijos. Sugrįžti į gyvenimą padėjo Reanimacijos ir intensyviosios terapijos I ir II poskyrių gydytojų ir viso personalo komanda. Nuoširdžiai dėkoju operavusiam gydytojui ortopedui traumanotologui Vygandui Navikui ir skyriaus medicinos darbuotojams už profesionalų ir nuoširdų darbą. Linkiu sveikatos ir sėkmės. Ačiū už viltį gyventi. (Ona M.)
G. R. Baranauskaitei, E. Strumilaitei
Nuoširdžiai dėkoju masažuotojai Gabrielei Rimantei Baranauskaitei ir kineziterapeutei Evelinai Strumilaitei už gydymą, pagalbą, žmogišką rūpinimąsi, supratingumą, už padrąsinančius žodžius bei šypsenas. Ačiū! (Liuba V.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti už dėmesingumą ir profesionalumą. Labai šiltas ir dėmesingas personalas. Ačiū! (Gediminas B.)
Gyd. R. Grinevičienei
R. Grinevičienė yra viena maloniausių ir profesionaliausių sutiktų medikų! Labai kruopšti, švelni, puikiai išmananti savo darbą. Jaučiu didelį dėkingumą. Nuoširdus AČIŪ! (Laima B.)
Gyd. R. Vrublevski
Nuoširdus ir didelis AČIŪ gydytojui Robert Vrublevski už atliktą operaciją. Atėjus Robertui į palatą ir pradėjus bendrauti, jis iškarto sudarė profesionalaus specialisto įspūdį. Manęs laukė raktikaulio operacija. Kompetetingas ir nuoširdus gydytojas, sąžiningai atliekantis savo darbą. Savo srities profesionalas, aiškiai ir tinkamai informuojantis pacientą apie jo būseną ir duodantis patarimų apie tolimesnį rūpinimasį savo sveikata. Dar kartą AČIŪ. (Aleksandras G.)
Gyd. dr. S. Ryliškiui
Ačiū gydytojui dr. Sigitui Ryliškiui už atliktą peties raumens operaciją. Gydytojas labai geras ir dėmesingas, viską išsamiai paaiškino ir, svarbiausia, negailėjo laiko bendraudamas su pacientu ir po operacijos. (Arūnas G.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Labai noriu padėkoti Gretai Balionei, Giedrei Pociūnaitei, Justinai Komžaitei ir Renatai Blažytei už nuoširdų ir labai motyvuotą reabilitacijos darbą – mano peties raumens pooperacinį atstatymą. Jūsų dėka išmokau teisingai daryti pratimus ir  jaučiuosiu gerai. Ačiu jums labai, esate nuostabus, motyvuotas kolektyvas. (Arūnas G.)
Ginekologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Gintarei Denafaitei-Jaseliūnienei ir visam kolektyvui už profesionalų ir pozityvų šiandienos gydymą. Puikūs žmonės, aukšto lygio medicinos paslaugos, jokių nemalonių pojūčių, skanus ir sveikas maistas, švarutėlė patalynė, malonus bendravimas leido pasijausti kaip atostogų metu. AČIŪ 🙂 (Laura G.)
Gyd. R. Grinevičienei ir Akių ligų skyriaus personalui
Ačiū jums, gerb. gyd. Raimonda Grinevičiene, ir visam nuostabiam Akių ligų skyriaus personalui: sesutėms - slaugytojoms ir jų padėjėjoms, operacinės personalui! Ačiū už jūsų kruopštų darbą ir begalinį stengimąsi padėti žmogui (nesvarbu, kokio amžiaus) atgauti regėjimo šviesą! Kiek kartų buvau tikrinta ir gydyta vaistais, injekcijomis, ir pagaliau operuota, pakeičiant abiejų akių lęšiukus, gydyta lazeriu, ir viskas pavyko sėkmingai. Didelis ačiū visam aptarnaujančiam personalui! (Aldona V.)
Gyd. D. Zailskui
Nuoširdus dėkui gydytojui Donatui Zailskui už atsidavimą savo darbui, labai atsakingą požiūrį į pacientą, aiškų ir šiltą bendravimą konsultacijų metu, visiškai pilną ištyrimą nustatytos diagnozės. Daugiau tokių medikų, kaip Jūs, gydytojau. (Danguolė P.)  
Gyd. M. Urmanavičiui ir Traumatologijos skyriaus slaugytojams
Norėčiau padėkoti RVUL Traumatologijos skyriaus slaugytojams bei mano gydytojui Matui Urmanavičiui už kruopščiai atliktą gydymą, dėka kurio galiu džiaugtis buvimu namie. Ko gero, pirmą kartą sutikau gydytoją, kuriam NENUSISPJAUT ant pacientų. Nuolatinis rūpestis bei noras NUOŠIRDŽIAI PADĖTI mane pakerėjo. (Miroslavas B.)
Gyd. S. Balseriui, gyd. S. Jočinskaitei-Butkienei ir Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui
Labai didelis AČIŪ ir dėkingumas mane operavusiam LOR skyriaus chirurgui S. Balseriui už gerai atliktą operaciją, dėmesį, atjautimą. Tai gydytojas, vertas pagarbos ir pasitikėjimo. Taip pat dėkoju gydžiusiai gydytojai Silvijai Jočinskaitei-Butkienei už nuoširdumą, profesionalumą. Esu dėkinga likimui sutikusi tikrai gerus gydytojus specialistus, ir dar žmogiškus, šiltus, dėmesingus. Taip pat esu dėkinga S. Balserio vadovaujamam personalui. Tai - nuoširdus, žmogiškas ligonio slaugymas, atidumo ir kantrybės kupinas kolektyvas. Visiems ačiū, ačiū. Šis skyrius yra ligoninės pavyzdys ir garbė. (Vida I.)
Gyd. Ž. Račkauskui
Nuoširdžiai dėkoju gerb. daktarui Žydrūnui Račkauskui už išlaisvinimą nuo lėtinės kančios! „Skausmo malšinimas yra Dieviškas darbas“, yra sakęs Hipokratas. Džiaugiuosi Jūsų auksinėmis rankomis, atliktu darbu. Telydi Jus Dievo malonė! Dėkingas visam skyriaus personalui! (Mečislovas Š.)
Gyd. A. Tamuliui
Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Artūrui Tamuliui dėkoju už profesionalumą ir jautrią širdį. (Alfredas A.)
Gyd. S. Gaižauskui
Nuoširdus ačiū gydytojui, didžiausia pagarba Jo profesionalumui, nuoširdumui. Jūsų dėka po operacijos jaučiuosi gerai, išvadavote iš didelių skausmų. Sėkmės Jums. Labai geras aptarnaujantis personalas, nuostabi aptarnavimo kultūra, sustyguota skyriaus veikla - puiku, malonu ir gera gydytis tokiame skyriuje. AČIŪ. (Vytautas Z.)
Gyd. Justinai Olechnovič
Norėčiau išreikšti padėką Akių ligų skyriaus gydytojai oftalmologei Justinai Olechnovič. Gydytoja Justina šią vasarą mane konsultavo ir atliko 2 akių operacijas. Operacijos buvo sėkmingos ir be jokių komplikacijų. Visą laiką gydytoja dirbo labai profesionaliai, išsamiai konsultavo, gilinosi į problemas. Džiaugiuosi, kad patekau į puikios, dėmesingos ir geranoriškos specialistės rankas. Patys geriausi atsiliepimai, nuoširdžiai dėkoju gydytojai Justinai Olechnovič ir Akių ligų skyriaus personalui.  (Františka R.)
Gyd. T. Trybei ir Skubios pagalbos skyriaus personalui
Teko apsilankyti RVUL priėmimo skyriuje (turėjau traumą) ir labai norėčiau padėkoti visam personalui, su kuriuo teko bendrauti, už jų nuoširdumą ir žmogiškumą, ypač didelis ačiū gydytojui Tomui Trybei už jo gerumą. (Gileta T.)
Gyd. dr. S. Balseriui ir Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Planinė operacija ir trys paros priežiūros. Dėkoju gydytojams, sesutėms ir slaugėms, tris paras mane nuoširdžiai, „nevaldiškai“ globojusiems. Profesionalią priežiūrą jaučiau kiekvieną buvimo čia valandą. Ypatinga padėka mane operavusiam ir visam skyriui vadovaujančiam dr. Svajūnui Balseriui - daktare, jūs subūrėte puikų kolektyvą, kuris veikia kaip šveicariškas laikrodis! Na, o tiems, kam teks laimė būti operuotam šio daktaro, pasakysiu paprastai - jums pasisekė. (Vygantas R.)
Gyd. dr. A. Gaižauskui
Norėčiau padėkoti gydytojui urologui Andriui Gaižauskui, kuris 2022-08-26 apžiūrėjo mano tėvelį A. V., atliko jam procedūrą, stebėjo tėvelį po visko. Pats po atliktos procedūros (operacijos) paskambino, apie viską informavo, smulkiai papasakojo. Ačiū gydytojui už profesionalumą! (dukra Violeta M.)
Gyd. dr. S. Ryliškiui
Noriu išreikšti savo padėką Ortopedijos skyriaus gydytojui dr. Sigitui Ryliškiui už profesionaliai atliktą peties operaciją, konsultacijas, dėmesingumą pooperaciniame laikotarpyje ir supratimą. (Vitalij)
Gyd. I. Butkienei
Nuoširdžiausias ačiū gydytojai anesteziologei Irinai Butkienei ir 13 operacinės sesutei (2022-08-18). Abi esate puikios, dėmesingos, nepaprastos, geriausios iš geriausių! Išsamesnių paaiškinimų ir tokio rūpesčio nesu patyrusi nei su vienu anesteziologu. Sunku bus kam jus pranokti! Regioninė nejautra nėra pati maloniausia patirtis, bet  Jūsų dėka man buvo paprasta ir net įdomu. (Dalia J.)
Gyd. R. Martinaitytei
Dėkoju gydytojai Ramintai Martinaitytei už kruopštumą, dėmesingumą, malonų bendravimą. Buvau atvežtas GMP automobiliu, grandininiu pjūklu susižeidęs ranką. Gydytoja Raminta rūpestingai susiuvo visus 15 cm dydžio žaizdos sluoksnius, gerai nuskausmino, viską kantriai paaiškino. (Antanas B.)
Gyd. J. Skruodytei
Nuoširdžiai dėkoju Justinai Skruodytei, už jos atidumą, žmogiškumą ir profesionalumą.  Rūpestis, išsamus informavimas apie operaciją – nuramino ir jaučiausi tikrai saugi bei gerose rankose. (Miglė M.)
Gyd. L. Arbatauskytei
Nuoširdžiai dėkoju RVUL Akių ligų skyriaus gydytojai oftalmologei gerb. Laurai Arbatauskytei už profesionaliai atliktą akių vokų operaciją bei konsultavimą pooperaciniu laikotarpiu. Ačiū už Jūsų šiltą, dėmesingą ir rūpestingą bendravimą, profesionalumą. Kai jauti, jog gydytoja visu 100 proc. rūpinasi pacientu, tai ir žaizdos greitai ir gražiai sugyja. Sveikatos ir sėkmės Jums. (Irena V.)
Gyd. G. Mazarevičiui
Labai norėčiau padėkoti gydytojui Giedriui Mazarevičiui ne tik už sėkmingai atliktą opreraciją (05.31), bet ir priežiūrą po jos. Nerealu, kai gydytojas rūpinasi pacientais net atostogaudamas, konsultuoja, pataria. Šio gydytojo bendravimas su pacientais pavyzdys visiems – kantriai atsako į visus klausimus, paaiškina suprantama kalba, o svarbiausia, negaili tam laiko. Dėkinga šiam gydytojui už viską – už jo nuostabias rankas, kantrybę, šypsenas, betarpiškumą ir paprastumą. Kad kuo daugiau tokių daktarų – jaunų, talentingų, rūpetingų. Linkiu šiaim gydytojui viso ko geriausio! (Ana M.)
Prof. N. Porvaneckui
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriuje dirbančiam prof. hab. dr. Narūnui Porvaneckui už profesionalumą ir malonų, dalykišką bendravimą. Šių metų liepos 14 d. profesorius man atliko sudėtingą klubo sąnario protezavimo operaciją. Iki operacijos iš gausaus pacientų būrio apie Daktarą teko girdėti tik geriausius atsiliepimus. Dabar, dar kartą dėkodama, pati galiu tai patvirtinti. Linkiu gerb. N. Porvaneckui sveikatos, sėkmės ir stiprybės darbe bei asmeniniame gyvenime. Taip pat dėkoju geranoriškam ir paslaugiam Ortopedijos skyriaus personalui. (J. Anskaitienė)
Gyd. G. Banytei
Nuoširdi padėka gydytojai Gintarei Banytei už nuoširdumą ir skubią profesionalią pagalbą. Ačiū!
II Chirurgijos skyriui
Mieli II chirurginio  skyriaus  chirurgai ir visas medicinos personale, matyt, nieko nėra baisesnio kaip artimo žmogaus liga ir netektis. Reiškiu Jums didžiausią padėką už mano sūnui atliktas operacijas ir priežiūrą. NUOŠIRDUS ir DIDELIS AČIŪ VISIEMS, kovojantiems už žmogaus gyvybę. Stiprybės, ištvermės ir sėkmės Jūsų nelengvame kelyje. (Lina M.)
Gyd. G. Šustickui
Esu labai dėkinga Neurochirurgijos skyriaus personalui ir asmeniškai gerb. prof. G. Šustickui už unikalias rankas, kurios susidoroja net su sudėtingiausia liga. Nuoširdžiai dėkoju už reagavimą, suteiktą pagalbą ir grąžintą gyvenimo ramybę. Ačiū Neurochirurginio skyriaus seselėms už jų nuotaiką, kantrybę, už dėmesingumą ir žmogiškumą. „Padėkos žodžius galima ištarti vienatvėje. Jie turi sparnus ir patys žino, kur jiems nukeliauti.“ - Victor Hugo. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ! ( R. N., Šiauliai)
Gyd. D. Vildaitei ir Ginekologijos skyriaus slaugos personalui
Ačiū Gydytojai Danguolei Vildaitei už teisingai nustatytą diagnozę, išsamų situacijos paaiškinimą, atliktą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Ačiū ginekologinio skyriaus seselėms ir slaugutėms - už šypsenas, pagalbą, slaugą. Man tai buvo pirmoji operacija - buvo neramu ir baisu, bet dėka Jūsų ji praėjo sėkmingai ir lengvai. AČIŪ! (Neringa Š.)
Gyd. J. Kurtinaičiui
Nuoširdžiai dėkojui daktarui Jauniui Kurtinaičiui už gydymą. J. Kurtinaitis yra ne tik aukštos kvalifikacijos chirurgas, bet ir žmogus, turintis teigiamų emocijų užkratą. Profesionalus gydytojas savo rankom daro tikrus stebuklus ir laimingi tie, kurie patenka į jo rankas (aš viena iš jų). Linkiu Jums, Daktare, stiprios sveikatos, energijos. Jūs atliekate daugybę sudėtingų operacijų ir tikrai esate labai mums reikalingas žmogus. Ką mes be Jūsų darytume? Baisu ir pagalvoti. (Danguolė  G.)
Gyd. E. Kondrusevičienei
Dėkoju gyd. Evelinai Kondrusevičienei ir jos komandai. Gyvenime susiklostė taip, kad patyriau traumas. Gydytoja ryžtingai nusprendė operuoti, kai pirmu atveju dar buvo svarstoma gydyti pasyviai be operacijos, o antru atveju, kai mano gimtojo rajono gydytojai siuntinėjo tolyn nuo savęs. Tad esu dėkingas gyd. E. Kondrusevičienei už profesionalumą, geranoriškumą, jautrumą, aiškumą, išaiškinimą, ką ir kaip darys, ką pačiam reikės daryti pooperaciniu laikotarpiu ir reabilituojantis. Ačiū jums, gydytoja, ačiū anesteziologams, visai komandai operacinėje, skyriaus medikams, darbuotojams. (Valdemaras J.)
Gyd. K. Brazauskui ir II Chirurgijos skyriui
Labai dėkoju gyd. Kazimierui Brazauskui ir jo komandai už atliktą operaciją ir rūpestį. Ačiū Jums už Jūsų daromą prasmingą darbą. Didžiausios Jums sėkmės. (Vytautas K.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui už greitą ir profesionalią pagalbą, operacinį ir pooperacinį gydymą bei slaugymą. Jūsų komandos sklandaus darbo ir empatiško požiūrio į pacientą dėka pavyko išvengti sunkių traumos padarinių. Linkiu kiekvienam skyriaus darbuotojui profesinės ir asmeninės sėkmės, o visam kolektyvui - tinkamo vadovybės įvertinimo. (Žana B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju mielajai gydytojai Audronei Žymantaitei už  nuoširdų, draugišką elgesį, puikią priežiūrą ir naudingas procedūras, kurios įtakojo mano savijautą! AČIŪ šaunioms merginoms iš registracijos (Jūsų besišypsančios akys buvo pirma gera emocija atėjus į reabilitacijos skyrių). Profesionalūs, draugiški žmonės, gerai suplanuotas grafikas. Dėkoju visam skyriaus personalui, o ypač kineziterapeutei Viktorijai Masalskienei, Renatai Blažytei, Anai Paradnevičienei. Jūsų visų kilnus nenuilstantis darbas padėjo man įveikti skausmą, dvasines kančias ir gyventi toliau. Tegu niekada nepavargsta Jūsų gailestingosios rankos, neišsenka Jūsų širdies gerumas. Ačiū 🙂 (Jadvyga Š.)
Ortopedijos skyriui
Nuoširdi padėka mano sūnų Adomą operavusiam gyd. A. Makulavičiui, visiems skyriaus darbuotojams už empatiją, šiltą ir malonų bendravimą, puikią ir profesionalią slaugą po operacijos. Stiprybės Jums nelengvame ir labai atsakingame darbe. Ačiū!!! (Zita B.)
I Chirurgijos skyriui
Nuoširdus ačiū chirurgui Edvardui Brimui (ūmaus apendicito operacija buvo atlikta nedelsiant birželio 1 d.), palatos gydytojai Loretai Lapinaitei, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už mano slaugą ir priežiūrą. Dėkoju visam skyriui. Aš džiaugiuosi, kad čia dirba jauni profesionalai, kruopštūs ir atidūs medikai. Ačiū Jums ir sėkmės tolimesnėje medicinos karjeroje! (Virginija N.)
Gyd. R. D. Žuklytei
Nuoširdus dėkui gyd. R. D.  Žuklytei. Gydytojos dėka išvengiau sudėtingos ir itin nemalonios ašarų kanalų operacijos. Kruopščiai įvertinusi mano situaciją, gydytoja sėkmingai atliko kanalų zondavimą (o atvejis buvo įsisenėjęs). Tai labai profesionali bei patyrusi ir atsakingai dirbanti gydytoja. Apžiūrai skiria tiek laiko, kiek jo reikia. Man tiesiog pasisekė, kad patekau pas šią gydytoją. Ačiū Jums, Daktare! (Vida V.)
I Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiausiai dėkoju gerbiamam profesoriui Gintautui Brimui už gegužės 31 d. atliktą skrandžio mažinimo operaciją – už savo genialaus profesionalumo ir ilgametės patirties dalelę, skirtą man! Taip pat gerb. anesteziologui ir operacinės slaugytojai, labai profesionaliai nuraminusiai  ir padėjusiai man užmigti.  Taip pat  I chirurginio skyriaus slaugytojoms:  Aušrai, Violetai  ir visoms kitoms (dovanokite vardų neužsirašiau) už be skausmo leidžiamus vaistus, už Jūsų kantrybę, stiprybę! Jūs be mūsų išgyventumėte, o mes, ligoniai, be Jūsų – niekaip... Būkite visi sveiki ir Ačiū, kad Jūs dirbate šį sunkų ir patį reikalingiausią mūsų netobuloje planetoje darbą! (Asta N.)
Vyr. slaug. S. Vaikšnorienei, gyd. S. Goštautaitei, gyd. R. Badarui
Atsitikus bėdai, dėl sūnaus sveikatos būklės teko kreiptis pagalbos į Jūsų vadovaujamos ligoninės gydytojus. Negalvojau, kad gydytojai  čia yra tokie profesionalūs, suprantantys, atjaučiantys svetimą bėdą, artimųjų skausmą bei neviltį. Pirmiausia dėkoju Konsultacijų centro vyr. slaugytojai Skaidrei Vaikšnorienei, kuri maloniai, profesionaliai, su atjauta nurodė procedūrą. Buvau sužavėtas gyd. S. Goštautaitės profesionalumu, kuri įvertino kritinę sūnaus būklę ir neatidėliodama nukreipė gydymui į Toksikologijos sk. Mane priėmė ir bendravau su šio skyriaus gydytoju R. Badaru. Koks tai kompetentingas gydytojas ir puikus Žmogus. Būdamas sveikas iš jo kabineto išėjau dar sveikesnis. Teisingai sakoma – žodis gydo, žodis žudo. Puikios ir šio skyriaus gydytojos, su kuriomis bendravau telefonui ir, deja, nepaklausiau pavardės. Empatiškos ir paslaugios slaugytojos. Skanus ir kokybiškas maistas. Tik šių gydytojų dėka su sūnumi matome šviesą tunelio gale. Gal Jums atrodys, kad labai sentimentaliai rašau, bet tai nuoširdūs žodžiai iš širdies. Linkiu Jūsų vadovaujamos ligoninės visiems gydytojams profesinės sėkmės ir asmeninės laimės. (Alfredas B.)
Gyd. I. Rakauskienei, I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai ir su didele pagarba dėkoju gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už profesionaliai, etiškai ir dėmesingai, įsiklausant į paciento nusiskundimus, atliktą mediko darbą. Teatlygina Jums už teikiamą gėrį, sveikatą ir viltį pasveikus darbingai, pilnaverčiai gyventi Aukščiausiasis, o darbdavys – paskatina finansiškai. Dėkoju Jums, gydytoja, ir linkiu teikiant pacientams gydymo paslaugas, nepamiršti ir savęs, būti sveikai, sėkmingai ir laimingai. Džiaugiuosi viso I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalo darbu, dėmesingumu ir paslaugumu. Ugdykite jaunąją medikų kartą savo pavyzdžiu ir dalinkitės sukaupta patirtimi. Ačiū Jums visiems. (Artūras M.)
Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriui
Labai norėčiau padėkoti gyd. Kastei Mateikaitei-Pipirienei, slaugytojai Liudai Ratkienei, padėjėjai Aldonai Bogdziul. Ačiū už Jūsų darbą ir požiūrį į pacientus. Sveikatos Jums ir sėkmės darbuose. (Kira J.)
Gyd. J. Sveikatienei
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Jūratei Sveikatienei ir visam personalui už puikiai atliktą operaciją. Ačiū už rūpestingumą, atidumą ir profesionalumą! Jūsų dėka pasaulis tampa ryškesnis ir šviesesnis. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe! (Stasys G.)
Gyd. R. Vaičaitienei
Labai ačiū gyd. Ramutei Vaičaitienei už šilumą, jautrų požiūrį, profesionalumą ir nuoširdų rūpestį pacientais! Sėkmės daug kantrybės ir pasiaukojimo reikalaujančiame darbe! (Stasys G.)
Gyd. D. Zailskui
Gerb. daktare Donatai Zailskai, noriu Jums padėkoti už rūpinimąsi mano sveikata, kompetenciją, paprastumą ir nuoširdumą. Sėkmės Jums tokiame atsakingame ir nelengvame darbe. (Raimundas V.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. neurochirurgui Artūrui Tamuliui už labai profesionaliai atliktą operaciją, humaniškumą ir įkvėptą viltį pasveikti. Taip pat esu dėkinga skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, prof. Gyčiui Šustickui ir visam personalui. (Dalė B.)
Gyd. V. Švainauskui
Šiandien buvau pas puikų savo srities profesionalą, gyd. ortopedą traumatologą Viktorą Švainauską konsultacijoje! Neabejojau, kad kulkšnies operacija man buvo atlikta aukščiausiame lygyje – tai rodo ir rentgeno nuotraukos, ir gražios siūlės :).  Taip pat buvo labai gera išklausyti svarbių ir naudingų patarimų apie tolimesnę kojos reabilitaciją. Ačiū  Jums, Viktorai, už kantrybę, dėmesingumą ir sugrąžintą pasitikėjimą. Linkėjimai gyd. Robert Vrublevskij ir sėkmės Jums! 🙂 ( Violeta J.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Dėkoju gyd. Lucijos Saltanavičienės vadovaujamo RITS gydytojams, padėjusiems nejausti skausmo, ištraukusiems iš sapnų pasaulio, nugalėjusiems mane ištikusias ligas. Dėkoju sesutėms ir padėjėjoms, slaugiusioms mane. Dėkoju visiems už kantrybę, pozityvumą, supratingumą. Visiems linkiu sveikatos, gero nusiteikimo, asmeninės laimės. Stiprybės Jūsų sunkiame darbe! (Violeta J.)
Operaciniam anesteziologijos skyriui
Dėkoju gydytojai anesteziologei Elenai Brazauskienei už rūpestingą elgesį, ramybę, šilumą prieš kiekvieną operaciją. Dėkoju visai komandai už darnų darbą. Pasiilgsiu anestezistės Julijos besišypsančių akių, trykštančių įkvepiančiu optimizmu. Visiems linkiu sveikatos ir asmeninės laimės! Dėkoju Jums visiems! (Violeta J.)
Terminių traumų skyriui
Dėkoju stebuklingam gyd. Dariui Kubiliui už kūrybišką filosofinį požiūrį atliekant savo  darbą, gyd. Indrei už didelį indėlį operacijų metu, skyriaus vedėjui – už suteiktą komfortą, rytinę šypseną vizitacijų metu. Skyriaus personalas ypatingas, gerai suburtas slaugytojų ir padėjėjų bei aptarnaujančio personalo kolektyvas: empatiškas, linksmas,  paslaugus, kaip ir vyr. slaugytoja Jolanta.  Dėkoju slaugytojoms: abiems Anoms, Jolantai, abiems Olgoms, Janinai, Aurelijai bei praktikantėms už kantrybę, draugiškumą, begalinius perrišimus. Padėjëjoms Lilijai, Ramunei, Edminai, Natašai. Jų darbas ypatingas, nematomas ir labai svarbus. Dar kartą dėkoju Lilijai ir Ramunei už stiprią empatiją ir palaikymą. Dėkoju valytojai Marinai ne tik už švaros palaikymą, bet ir įdomius pokalbius. Jums visiems sveikatos! Dėkoju širdingai! (Violeta J.)
Planinės pagalbos skyriui (Konsultacijų centrui)
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Agnei Šiatkienei už atliktą gastroskopiją, malonų bei profesionalų bendravimą, aiškiai išaiškintą gydymo eigą, vaistų paskyrimą. Linkiu sėkmės nelengvame gydytojos darbe. Taip pat tariu AČIŪ komandai, dirbančiai su šia  GYDYTOJA. Sveikatos ir sėkmės Jums šiame nelengvame darbe, reikalaujančiame ne tik profesionalių įgūdžių, bet ir kantrybės. (Irmina R.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Labai norėčiau padėkoti visiems Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams: gydytojoms, kinezeterapeutėms, masažuotojoms, slaugytojoms ir jų padėjėjoms. Ačiū už jūsų darbą ir požiūrį į mus, ligonius. Linkiu jums daug sveikatos, kantrybės ir meilės. (Janina A.)
Skubios pagalbos skyriui
Vakar teko apsilankyti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Skubios pagalbos skyriuje. Nesėkmingai kritau nuo dviračio, susižalojau skruostą, teko siūti antakį. Patekusi į priėmimo skyrių jaučiausi saugiai, pagalba buvo suteikta labai operatyviai, profesionaliai: nuskausmino, susiuvo, atliko KT, paaiškino gydymą. Esu dėkinga, kad  jūsų įstaigoje tokia sklandi tvarka, dirba rūpestingi, empatiški, darbą išmanantys medikai. Mane priėmė gydytoja E. Žukauskaitė. Perduokit mano padėkos žodžius jai. Kuo geriausios kloties Jūsų kolektyvui! (Laima J.)
Gyd. S. Plikaitytei
Dėkoju  Skubios  pagalbos  skyriaus gydytojai Samantai Plikaitytei. Buvau maloniai nustebintas gydytojos parodyto dėmesio, jautrumo. Buvo paskirti svarbūs tyrimai, suteiktos ambulatorinės priežiūros rekomendacijos. Kas nors gali sakyti, kad tai normalus gydytojos darbas, tačiau man, per savo 74 metus, retai teko patirti tokį požiūrį į pacientą. Dar kartą dėkoju gydytojai! (Aleksandras V.)
Gyd. P. Uksui
Nuoširdžiai dėkoju Skubios pagalbos skyriaus vedėjui Pauliui Uksui už  rūpestingumą ir  pagalbą mano mamai. (Šviesuolė R.)
Radiologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Radiologijos skyriaus darbuotojams už sklandų, operatyvų ir malonų aptarnavimą, ypatingai greitą MRT atlikimą be eilių, priešingai, nei visuomenėje formuojama nuomonė. Šiame skyriuje dirba aukštos kompetencijos ir puikių žmogiškųjų savybių gydytojai, kurie ne tik profesionaliai atlieka savo darbo funkcijas, bet ir draugiškai bei šiltai bendrauja su pacientu. Atskira padėka Insulto centro vadovui doc. dr. Aleksandrui Vilionskiui už sąžiningumą, profesionalumą, visapusį situacijos ištyrimą ir nuostabų bendravimą. Ačiū Jums. (Liudmila Š.)
Skubios pagalbos skyriui
Norčiau padėkoti visiems gydytojams ir slaugytojoms, kurie šiandien mane priėmė, pagelbėjo ir suteikė būtiną skubią pagalbą, bei reikalingą informaciją. Ačiū už gerą nuotaiką, supratimą ir gebėjimą išklausyti bei patarti. Taip ir toliau, sekmės šiame nelengvame darbe. (Gintaras J.)
I Chirurgijos skyriui
Balandžio 12-14 d. I Chirurgijos skyriuje teko gydytis ūminį apendicitą. Noriu padėkoti visai skyriaus komandai (gyd. Br. Buckus ir P. Misenko) bei skyriaus vadovui už profesionalią pagalbą, rūpestį ir malonų bendravimą. Taip pat noriu palinkėti sėkmės ir kantrybės sunkiame darbe. (Gediminas E.)
Gyd. D. Vaitiekūnui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. DALVINUI VAITIEKŪNUI už vasario 15 d. atliktą operaciją, už rūpestį ir palaikymą... Jūs auksarankis!!! Sveikatos Jums ir sėkmės darbuose. (Andžej B.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus slaugytojoms ir gydytojui neurochirurgui Sauliui Širšinaičiui už puikią priežiūrą ir gydymą. Didelis ačiū Jums! (Jonas B.)
Gyd. I. Kuropatkinaitei-Vaitekūnei
Nuoširdi padėka gydytojai Indrei Kuropatkinaitei-Vaitekūnei už profesionalumą, žmoniškumą, nepriekaištingą darbą, begalinę atsakomybę ir puikią priežiūrą.  Jūs suteikėte viltį, grąžinote gyvenimo kokybę mano dukrai Monikai. Linkiu visai Terminių traumų skyriaus komandai  ištvermės  sunkiame ir atsakingame darbe. (Ala F.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
13 апреля делали операцию врачи Gediminas Rauba, Artūr Versocki, koторая прошла успешна. Хочу поблагодарить врачей за их профессиональный труд, за оказанное внимание и поддержку. Это врачи высшего уровня. (Olga T.)
Gyd. Onai Garlaitei
Nuoširdžiai dėkoju gyd. oftalmologei Onai Garlaitei už galimybę ryškiau matyti gyvenimą, esate tikra Šviesos nešėja. Profesionalumas ir žmoniškumas – pačios gražiausiosios (gal būtiniausios!) kiekvieno žmogaus savybės. Ačiū, kad šviečiate savo šviesa, lenkiuosi prieš Žmogų. (Birutė B.)
Ortopedijos skyriui
Noriu padėkoti dviems nuostabiems ortopedams traumatologams Robertui Švainauskui ir Viktor Vrublevskij (ir jų komandai) už profesionalumą ir nuoširdų dėmesį, kuris man  buvo toks svarbus prieš ir po sudėtingos čiurnos operacijos (04 12 d.). Sveikatos ir sėkmės Jums šiame nelengvame darbe, reikalaujančiame ne tik profesionalių įgūdžių, bet ir kantrybės bei empatijos mums, Jūsų pacientams :)) Ačiū Jums labai už tai!!!  (Violeta J.)
I Chirurgijos skyriui
Tariu Ačiū gydytojui Gintarui Varanauskui. Už išsamų bendravimą, paaiškinimą ir negalavimų išklausymą. Ačiū Jums už suteiktą kokybišką hemorojaus operaciją. Telydi visada sėkmė visuose  darbų keliuose. (Jūratė S.)
Ginekologijos skyriui
Didelis ačiū visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui už malonias šildančias šypsenas ir nuoširdumą. Atskiras ačiū gydytojai D. Vildaitei už operaciją. Taip pat noriu pasakyti ačiū Planinės pagalbos skyriui ir operacinio bloko personalui. Visose skyriuose priėmė maloniai ir šiltai. Didelis AČIŪ visiems!!! (Ana K.)
Gyd. L. Žundienei, II Chirurgijos skyriui
Didžiausias DĖKUI gyd. Laurai Žundienei priėmime už greitai suteiktą pagalbą, žmogiškumą ir gerą nuotaiką! Taip pat didžiausias AČIŪ visiems II Chirurgijos skyriaus darbuotojams, dirbusiems 2022 m. vasario 26-28 d.  už profesionalumą bei spindinčias akis. Linkiu ir toliau neprarasti to pozityvumo bei gero žodžio, kurio nestokojate pacientams! Sėkmės! (Agata R.)
Ginekologijos skyriui
Labai didelis ačiū Ginekologijos skyriaus personalui už 2022 m. balandžio 6 d. man atliktą planinę operaciją. Dėkui už tokį kruopštų požiūrį į pacientą, atsižvelgimą į jo asmeninius poreikius. Labai sklandžiai įvyko operacija ir pooperacinis laikotarpis. Labai gerai nuteikė švara ir tvarka. Esu sužavėta jūsų profesionalumo ir draugiškumo. Visam Ginekologijos skyriui linkiu daug sveikatos ir sėkmės darbuose! Dar kartą AČIŪ! (Rasa B.)
Gyd. J. Sveikatienei
Daugiau tokių gydytojų, kaip Juratė Sveikaitienė. Labai kulturinga, rūpestinga. Ačiū jai! (Liuda S.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkojame personalui už profesionalumą, nuoširdumą ir atsakingą požiūrį į darbą. Linkime  sveikatos ir sėkmės. Kineziterapeutė Aida Švedienė – kosmosas! (Anžela B. ir Eglė J.)
Gyd. J. Sveikatienei
Dėkui gydytojai Jūratei Sveikatienei ir visiems, kurie prisidėjo prie operacijos.  Po kataraktos operacijos, kai nusiėmiau tvarstį, pasakiau – stebuklas. Taip neregėjau pasaulio nuo vaikystės. Fantastika. Tepadeda Jums Dievas. P.s. Jūsų pacientas, 203 cm ūgio, ir nuo kurio saugojot kompiuterį, kad su galva nenumuštų... (Viktoras M.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Ypatingai nuoširdi padėka visiems skyriaus darbuotojams, skyrusiems daug dėmesio, rūpesčio ir šilumos gydant mane, patyrusį insultą. Ačiū už jūsų profesionalumą ir žmogiškumą! (Raimondas M.)
Planinės pagalbos skyriui, Neurochirurgijos skyriui
Konsultacijų centre dirbančių ortopedo traumatologo Boleslovo Vaitekonio ir neurologės Daivos Kurkutienės pirminė diagnozė, atlikus magnetinio rezonanso tyrimą, patvirtino, kad ligos priežastis yra stubure. Nuoširdus ačiū Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai ir neurochirurgui Sauliui Širšinaičiui už kvalifikuotą, profesionaliai atliktą stuburo operaciją, grąžinusią judėjimą be skausmo ir gyvenimo džiaugsmą. Nuoširdžiai tikiuosi kokybiško gydytojų B. Vaitekonio, D. Kurkutienės, neurochirurgo S. Širšinaičio profesionalumo ir kompetencijos įvertinimo. (Romualdas L.)
II Chirurgijos skyriui
Esu labai dėkinga už pagalbą ir operaciją kovo 14 d. daktarui Tadui Kaminskui, daktarui Ryčiui Žilevičiui ir visam skyriaus personalui. (Irena S.)
Ginekologijos skyriui
Esu Jolita, laukiausi antro vaikelio, planavom ir labai norėjom, deja, sužinojau, kad negyvas. Sunkiai pavyko susitaikyti, o vakar JŪSŲ ligoninėje patyriau labai sudėtingus dalykus, negyvo vaisiaus persileidimą, sąrėmius ir galop neišvengiamai abraziją. Noriu padėkoti Jums, visos ligoninės ir Ginekologijos skyriaus vadovams bei personalui, suteikusiam pagalbą. Gydytojos, dirbusios vakar naktį, pavardės iš streso nepamenu, ačiū Jai, netrukus ji baigė pamainą. Esu dėkinga sesutėms, kai nuvežė į izoliacinę palatą, buvo labai atjaučiančios, palaikančios. Kai kurios pasakojo savo patirtis, ramino. Gaila, nepamenu jų duomenų. Tai buvo gal apie 5–7 val. ryto, kol gavo atsakymą dėl covid-19. Vėliau mane paguldė į Ginekologijos sk., čia rūpestis visapusiškas. Nuo gydytojos iki slaugutės, kurios keitė pampersus ir patalynę. Taigi, ypatingai didelis ačiū gydytojai Žygimantei Staponkutei, kuri rūpinosi visa gydymo eiga ir operacija, bei seselei Danutei. Tokių šiltų, nuoširdžių, profesionalių specialistų reta. Pagarba iš visos širdies. Jaučiausi saugiai ir ramiai, lyg būčiau jas pažinojusi visą gyvenimą. Jokio bendravimo barjero, jokio susireikšminimo, jokios arogancijos ar paniekos kito skausmui. Atjauta, supratimas, palaikymas, nuoširdumas. Viskas vyko sklandžiai. O paprastas palaikymas, išsamus paaiškinimas paprastam žmogui labai svarbu. Šios specialistės vertos viešo pagyrimo, įvertinimo, žinoma, ir finansinio paskatinimo, jeigu tik tokia galimybė yra. Tokius specialistus reikia vertinti, jų nėra daug, jos dirba iš širdies, dėl Žmogaus, ir tai jaučiasi. Tai medikų darbo pavyzdys. Todėl manau šiai ligoninei pasisekė ir tikrai garbė, kad tokius darbuotojus turi. Ačiū, kad esate ir dirbate tokį sunku darbą! (Jolita K.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Ypatingai dėkoju II-ojo Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojams, sesutėms, slaugėms – visam puikiam kolektyvui, – AČIŪ už rūpestingumą, kruopščią priežiūrą, pasiaukojimą, nuoširdumą, malonų bendravimą ir profesionalumą. (Aldona A.)
Neurochirurgijos skyriui
Dėkoju neurochirurgui Gunarui Terbetui ir anesteziologui Kęstučiui Miežėnui bei jų komandoms už puikiai atliktą operaciją š. m. sausio mėn 27 d. Žaviuosi juvelyrišku chirurgo darbu, puikia gydytojo anesteziologo anestezija. Nuoširdūs linkėjimai! (Loreta L.)
Gyd. R. D. Žuklytei
Nuoširdžiai dėkoju daktarei Rūtai Daliai Žuklytei už profesionalumą, rūpestingumą ir jautrų dėmesį. Nepaisant didelių darbo krūvių, daktarė randa laiko kiekvienam pacientui, sugeba jį išgirsti ir suprasti. (Nina K.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Norėčiau padėkoti gydytojui Rimvydui Toločkai už PUIKIAI atliktą nosies pertvaros operaciją, už malonų ir profesionalų bendravimą. Tai pat didelis ačiū visam R. Toločkos kolektyvui, kuris asistavo, padėjo operuoti.
COVID-19 skyriui
Esu labai dėkinga visam Covid-19 skyriaus personalui už rūpestingą, profesionalią ir malonią priežiūrą. O smagiausia dienos dalis, kurios laukdavau – pusryčiai, pietūs ir vakarienė 🙂 – skanūs, gerai subalansuoti ir puikiai virškinami 😀. Šimtas ačiū, linkėjimų ir sėkmės darbuose. (Eglė M.)
Gyd. D. Vaitiekūnui
Noriu labai širdingai padėkoti operavusiam gyd. Dalvinui Vaitiekūnui už išgelbėtą kelio sąnarį, už jo nepaprastai malonų, šiltą bendravimą, rūpestį ir profesionalius patarimus. Taip gera mayt, kai žmogus išties myli savo darbą ❤️🙏😊! (Eglė M.)
Skubios pagalbos skyriui
Esu nepaprastai dėkinga profesionaliam ir maloniam gyd. Artūrui Zubrickui už greitai ir tiksliai diagnozuotą operuotiną blauzdikaulio lūžį ir išgelbėtą kelio sąnarį. P.s. Jei patektumėte į rankas gyd. Jordanui Straukai, turėkit mintyje, kad jis neturi A.Zubricko  „erelio žvilgsnio aštrumo“. (Eglė M.)
Skubios pagalbos skyriui
Labai noriu pasakyti ačiū daktarui Laurynui Škikui, kuris kovo 4 dieną greit atsatė mano išnirusį kelio sąnarį ir davė profesionalių patarimų bei rekomendacijų gydymui. Daktaras moka autentiškai bendrauti su žmonėmis, gal todėl ir visa su juo dirbusi komanda yra tokia geranoriška. Linkiu saulėtų taikių dienų. (Violeta J.)
Skubios pagalbos skyriui, Toksikologijos RITS
Nuoširdžiai dėkoju Toksikologijos RITS bei Skubios pagalbos skyrių personalui už profesionaliai suteiktą pagalbą. Labai dėkingas slaugytojai Dianai Maciutei, gydytojui Robertui Badarui, gydytojui Jonui Purvaneckui už nuoširdų ir viltį suteikiantį bendravimą. Tesaugo jus Dievas. (Stanislavas K.)
I Chirurgijos skyriui
Labai noriu padėkot šiai ligoninei ir I Chirurgijos skyriui už profesionalų darbą, nuoširdų bendravimą ir savo laiko neskaičiavimą. Buvo atlikta itin sudėtinga piktybinio smegenų auglio operacija, gydytojai aukščiausio lygio profesionalai. Netikėjau, kad Lietuvoje tokia aukšta medicininių paslaugų kokybė. Labai ačiū už išgelbėtus gyvenimus, ne tik pacientų, bet ir artimųjų. (Urtė V.)
Toksikologijos RITS
Labai dėkoju Toksikologijos RITS darbuotojoms už šilumą, rūpestį ir grąžintą norą gyventi. (Indrė K.)
Gyd. Andriui Savanevičiui
Sveiki, noriu padėkoti gydytojui otorinolaringologui Andriui Savanevičiui už nosies operaciją. (Domantas K.)
Akių ligų skyriui
Išreiškiu didelį dėkingumą ir pagarbą akių gydytojai oftalmologei Rūtai-Daliai Žuklytei ir visam jos kolektyvui, šauniai komandai - operacinės slaugytojai Danutei Baranauskienei ir operacinės slaugytojo padėjėjai Jolantai Petkevič už labai profesionaliai atliktą akių vokų kėlimo operaciją. Tai yra nuostabus, šiltas, nuoširdžiai bendraujantis kolektyvas, kurių paslaugos reikalingos visos respublikos pacientams. Ačiū Jums labai. (Regina B.)
Planinės pagalbos skyriui
Pagarba ir pasididžiavimas, kad tokie gydytojai kaip Edvinas Kildušis ir Eglė Tolvaišienė dirba jūsų ligoninėje ir apskritai Lietuvoje. Ačiū už jų atsidavusį ir profesionalų darbą. (Roma D.)
Traumatologijos skyriui
Noriu padėkoti  gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui, operavusiam mano ranką po komplikuotos  traumos. Tik šio gydytojo meistriškumo dėka mano rankos nervas buvo išsaugotas. Taip pat dėkoju ir operacijoje dalyvavusiai  gydytojai anesteziologei,  traumatologinio skyriaus vedėjui dr. Igoriui Šatkauskui bei  visiems mane konsultavusiems  gydytojams, o taip pat ir skyriaus slaugos personalui – padėjusiems ir palaikiusiems mane sveikimo laikotarpiu. (Narimantas G.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Gydytojai – tai angelai žemėje, kitaip nepavadinčiau žmonių, dirbančių šiame skyriuje. Kai tėtis grįžo iš ligoninės, sakė jausmas, tarsi grįžtų iš karo, o tie žmonės tame kare yra kas dieną... Labiausiai gaila, kad net nežinome savo didvyrių vardų ar kaip atrodo jų veidai. Žinome tik, kad gydančioji gydytoja buvo Neringa, kuri labai kantriai ir detaliai atsiliepdavo į artimųjų skambučius. Visas personalas, tiek daktarai, tiek seselės, tiek kitas aptarnaujantis personalas yra patys žmogiškiausi ir labiausiai atsidavę savo darbui žmonės. Kas vakarą su šeima atsimename juos maldoje, linkime didžiausios sveikatos ir dėkojame už jų žinias ir kantrybę. Aš vis dar negaliu patikėti, kiek jie turi jėgų skirti laiko nuraminti artimuosius ir greitai reaguoti į žaibiškai besikeičiančias situacijas. Man rodos, niekada nerasime pakankamai padėkos žodžių tiems žmonėms, kurių dėka mes  šventes sutikome kartu. AČIŪ (Aneta V. ir šeima)
Neurochirurgijos skyriui, Intervencinės radiologijos skyriui
Širdingai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus personalui ir asmeniškai gerb. prof. G. Šustickui, už galimybę išoperuoti smegenų aneurizmą šiuolaikiniu, mažai invaziniu būdu – embolizacija, kurią atliko nuostabus gydytojas intervencinis radiologas gerb. Audrius Širvinskas su savo puikia komanda. Išgirdus tokią diagnozę žemė slysta iš po kojų, bet dėka gyd. A. Širvinsko, jo paaiškinimų, žmogiškumo, pasiryžau operacijai ir dabar esu vėl sveika, galiu džiaugtis gyvenimu. Ačiū jums visiems už nelengvą darbą ir atsidavimą. (Nadežda R.)
Skubios pagalbos skyriui
Atvykau su kojos lūžiu. Noriu padėkoti gyd. traumatologui Matui Urmanavičiui, slaugytojai Vidai Žilionytei už suteiktą pagalbą. Ačiū Jums. (Birutė P.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti gyd. A. Žymantaitei, reabilitacijos skyriaus komandai (Kristinai❤️, Skirmantui ❤️, Loretai ❤️ ir Violetai❤️) ir šaunioms merginoms iš registracijos (jūsų „labas rytas“ ir besišypsančios iš po kaukės akys buvo pirma gera emocija atėjus į reabilitacijos skyrių). Profesionalūs, draugiški žmonės, kurių darbas padėjo neįtikėtinai daug. Gerai suplanuotas grafikas, tinkamos procedūros, jaučiuosi nepalyginamai geriau. Ačiū! (Elžbieta K.)
Akių ligų skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti už sėkmingai atliktą akių operaciją gydytojai oftalmologei Rūtai Daliai Žuklytei, taip pat slaugytojai Danutei Baranauskienei, padėjėjai Jolantai Petkevič. Ačiū už jūsų rūpestį ir profesionalumą, dėmesingumą bei malonų bendravimą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. (Aušra Č.)
Skubios pagalbos skyriui
Dėkoju gydytojui dr. Aleksandrui Vilionskiui, gydytojai Dovilei Streckytei, gydytojui Mantui Jodinskui už suteiktą pagalbą. Ačiū Jums, mielieji! (Janina K.)
Prof. N. Porvaneckui
Didi pagarba, nuoširdi padėka daugybę metų atsidavusiam savo profesijai profesionalui Narūnui Porvaneckui, už suteiktą galimybę vėl vaikščioti, džiaugtis pasauliu nekenčiant skausmo, pakeitusiam abu klubo sąnarius. DIDELIS AČIŪ! (Zigfridas E.)
Intervencinės radiologijos skyriui
Nuoširdus ačiū Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui gydytojui Audriui Širvinskui, gydytojui Andrejui Afanasjevui už sėkmingai atliktą gimdos miomų arterijų embolizaciją (2021 lapkričio mėn.). Ypatingai dėkoju gyd. Audriui Širvinskui už laiką, skirtą supažindinti su šiuo pažangiu bei moters organizmą tausojančiu gydymo metodu, jo privalumais bei už šilumą, dėmesingumą, empatiją pacientui. Rezultatais esu labai patenkinta. (Daiva M.)
Gyd. M. Tatol
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Marek Tatol už atliktą operaciją, puikų darbą, profesionalumą, rūpestį, už dėmesį ir labai malonų bendravimą. Širdingai ačiū, sėkmės darbe. (Marija Teresa Z.)
Gyd. S. Tamuliui
Noriu širdingai padėkoti II Chirurgijos skyriaus abdominalinės chirurgijos gydytojui Sigitui Tamuliui, tikram profesionalui, suteikusiam man profesionalią konsultaciją ir atsakingai, kruopščiai, sėkmingai ir tinkamai atlikusiam pilvo ertmės operaciją. Linkiu gerbiamam gydytojui kantrybės, išminties, Dievo palaimos, šeimyninės laimės, supratingų kolegų. (Mindaugas E.)
Psichosomatinių susirgimų skyriui
Noriu labai padėkoti, kad skyriaus vedėja Elvyra Baumilienė priėmė mane į skyrių, nes buvo labai blogai su nemiga, taip pat dėkoju gydytojai Editai Vidugirienei už puikų gydymą ir nuostabų sesučių, slaugučių paslaugumą.
Gyd. R. Lukaševičiui
Nuoširdus ačiū  gyd. anesteziologui reanimatologui Ronaldui Lukaševičiui, dirbančiam skausmo klinikoje RVUL, už ypač atidžiai, kruopščiai atliktą epidurinę steroidų injekciją. Džiaugiuosi, kad yra tokių gydytojų. Dėkui administracijai už tokį sprendimą, įkuriant skausmo kliniką ligoninės Konsultacijų centre.
Gyd. S. Mauravičiūtei
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Sandrai Mauravičiūtei už malonų bei profesionalų bendravimą, aiškiai išaiškintas ligos priežastis ir jos gydymo eigą, vaistų paskyrimą. Linkiu sėkmės nelengvame gydytojos darbe. (Arūnas D.)
Gyd. R. Grinevičienei
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai Raimondai Grinevičienei ir jos komandai už puikiai atliktą kataraktos operaciją, profesionalumą ir malonų bendravimą. Ačiū! (Elena L.)
Ūminių apsinuodijimų skyriui
Labai ačiū visam Ūminių apsinuodijimų skyriui už gydymą ir priežiūrą - ačiū visiems gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Jūsų kolektyvas nuostabus. (Ivan A.)
Skubios pagalbos skyriui
Noriu padėkoti gyd. Vytautui Vitkauskui, kuris sausio 22 dienos vakarą priėmė mano mamą Anelę dėl kolostomos. Kolostomos operacija buvo atlikta prieš savaitę NVI, tačiau nesuteikta pilna informacija. Atvykome į Jūsų ligoninę, nes pasikonsultavus su 113 buvo liepta vežti čia, ne į Satariškių ligonines. Kolostoma atrodė supūliavusi. Esame dėkingi, kad gydytojas sutiko priimti, apžiūrėjo ir labai kantrai suteikė pilną informaciją apie tai, kas yra kolostoma, kaip ji yra atlikta ir kaip ją reikia prižiūrėti. Išvalė, sutvarstė ir konsultavo. Profesionalus ir malonus GYDYTOJAS–ŽMOGUS. Ačiū! (Nijolė A.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu tarti didelį AČIŪ visam aptarnaujančiam kolektyvui už suteiktą pagalbą. (Ramutė T.)
Kraujagyslių chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui doc. dr. Kęstučiui Laurikėnui, gydytojai Gretai Mickevičiūtei, slaugytojoms ir visam šauniam kolektyvui už mano brolio Skirmanto gydymą ir priežiūrą. Jūsų profesionalumas, geras žodis ir giedra šypsena jam kaip aptri antibiotikai. Jūsų gebėjimas suprasti, užjausti ir nudžiuginti tokius ligonius kaip jis kelia pasigėrėjimą. Linkiu sėkmės ir ištvermės Jūsų sunkiame, bet labai reikalingame darbe. Linkiu ir visokeriopos sėkmės kiekvieno asmeniniame gyvenimo kelyje. (Vitutė V.)
J. Rimavičienei
Didelis AČIŪ Jurgitai Rimavičienei, kuri buvo labai maloni viso vizito metu, atliekant magnetinį rezonansą mūsų mamai Marijai (sausio 10 d. 17 val.). Iš pradžių turėjome nesklandumų, kad galėtume nuvežti sunkiai judančią mamą. Konsultacijų registratūroje dirbusios darbuotojos mums nedavė vežimėlio su kuriuo norėjome nuvežti mamą iki magnetinio rezonanso kabineto, teigdamos, kad jos jau nedirbs, kai mes baigsime vizitą. Jos pasiūlė kreiptis į Skubios pagalbos skyrių dėl vežimėlio. Su sunkiai judančia mama, kuri vėl sėdo į automobilį, važiavome iki Skubios pagalbos skyriaus. Ten vėlgi mums paaiškino, kad jie tokiais atvejais negali palydėti iki radiologijos kabineto, o mums patiems bus sunku rasti. Po ilgų diskusijų paskambinome tel. numeriu, kuris buvo nurodytas registracijos žinutėje. Tuomet, paaiškinus situaciją, radiologė Jurgita Rimavičienė (vėliau tik sužinojome vardą ir pavardę), atvyko pasitikti mūsų prie registratūros su vežimėliu. Labai maloni darbuotoja, kuri nuvežė iki kabineto, o po to ir vėl palydėjo net iki automobilio. Labai kantriai ir ramiai bendravo viso vizito metu. Esu labai nustebusi, kad valstybinėje medicinos įstaigoje taip maloniai buvome sutikti šios darbuotojos.
Operaciniam anesteziologijos skyriui
Sausio 6 dieną RVUL man buvo atlikta nosies pertvaros operacija. Norėčiau padėkoti gydytojui anesteziologui reanimatologui Andriui Urbonui už malonų ir profesionalų bendravimą bei rūpestį prieš ir po operacijos. Ačiū! (Agnė B.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Sausio 6 dieną RVUL man buvo atlikta nosies pertvaros operacija. Po operacijos gulėjau Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje. Labai norėčiau padėkoti visoms skyriaus slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visam personalui už rūpestį, puikią priežiūrą ir labai malonų bendravimą. Ačiū Jums labai! (Agnė B.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Sausio 6 dieną RVUL man buvo atlikta nosies pertvaros operacija. Ypatingai norėčiau padėkoti gydytojui Giedriui Strazdui, kuris atliko operaciją, rūpinosi savijauta po jos, pateikė išsamias rekomendacijas tolesnei priežiūrai. Taip pat norėčiau padėkoti Rimvydui Toločkai ir Silvijai Jočinskaitei-Butkienei už apžiūras ir rūpestį, ir visiems kitiems skyriaus gydytojams už rūpestį ir malonų, profesionalų bendravimą. (Agnė B.)
Kraujagyslių chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Gretai Mickevičiūtei ir slaugytojoms už mano brolio Skirmanto gydymą ir priežiūrą. Jūsų profesionalumas, geras žodis ir giedra šypsena jam kaip antri antibiotikai. Linkiu sėkmės ir ištvermės Jūsų sunkiame, bet labai reikalingame darbe. (Vitutė V.)
Akių ligų skyriui
Gydytoja oftalmologė Rūta Dalia Žuklytė atliko vokų pakėlimo operaciją. Nuostabi, profesionali gydytoja. Savo bendravimu nuėmė visą jaudulį, kuris normalus prieš bet kokią operaciją. Ji nuostabi psichologė. Operacinėje jaučiausi kaip atėjusi kavos puodeliui pas drauges. Drauges, nes ir operacijoje dalyvavusi seselė Danutė Baranauskienė apgaubė savo šiltu bendravimu. Operacinėje, grojant ramiai relaksinei muzikai, bijojau tik vieno – užmigti :). Pooperacinėje palatoje buvau nustebinta aplinkos. Relaksiniai foteliai (kaip gerai, kad ne lovos!) – tai, ko reikia po operacijos. Įsitaisiau kaip namie, trūko tik namų kino :). Gydytoja aplankė, pasiteiravo apie savijautą, davė patarimų apie tolimesnį gydymą, žinute atsiuntė visą informaciją, kuri po pokalbio gali tiesiog „išgaruoti“. Šitas skyrius savo įvaizdžiu ligoninei yra aukso vertės. Sėkmės visiems medikams jų sunkiame darbe. Ačiū, ačiū, ačiū!
Skubios pagalbos skyriui
Dėkoju visai Skubios pagalbos skyriaus komandai už pagalbą, rūpestį, gerą nuotaiką ir šilumą. Labai smagu matyti jaunus ir perspektyvius žmones, kurie besąlygiškai nuoširdžiai dirba savo darbą, tik kartais lieka nuošalėje, nors pirma stotelė dažniausiai būna šis skyrius, ir tik jo pagalba pacientai įlipa į toliau teisinga kryptim vešiantį autobusą. Kuo didžiausios sėkmės, kantrybės ir neišsenkančio entuziazmo! (Silvija G.)
Gyd. dr. T. Sveikatai
Padėka – tai mažiausias atsidėkojimo būdas žmogui-gydytojui, už suteiktą galimybę judėti be skausmo. Man jau 66 metai, retai, bet teko bendrauti su medikais, todėl drąsiai galiu teigti, kad dr. TOMAS SVEIKATA yra tas gydytojas, kuris gydo ne tik skalpeliu, bet ir žmogiškumu. Mūsuose taip trūksta supratingumo, atjautos, maksimalaus profesionalumo. Profesijos galima išmokti, bet profesionalumo plačiąja to žodžio prasme – ne. Dėkoju, Jums, daktare ir linkiu jaukių metų. (Janina Š.)
Neurochirurgijos skyriui, Intervencinės radiologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui gydytojui Audriui Širvinskui, jo kolegai Andrejui Afanasjevui už sėkmingai atliktą smegenų aneurizmos embolizaciją, taip pat operacinės ir Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojams ir visiems darbuotojams, Neurochirurgijos skyriaus gyd. prof. dr. Gyčiui Šustickui  ir aptarnaujančiam personalui už profesionalų požiūrį į darbą, malonų bendravimą ir rūpinimąsi manimi. (Algirdas M.)
Gyd. I. U. Builytei
Nuoširdus ačiū gydytojai Ingai Urtei Builytei ir visai specialistų komandai, gydžiusiai Viktorą K. Dėkojame už Jūsų profesionalumą, nuoširdumą, empatiją. Jūsų dėka mes turime vyrą, tėtį. Linkime sėkmės sudėtingame Jūsų darbe. (Rita K.)
Ortopedijos skyriui
Didžiausia padėka gydytojui Robert Vrublevski už atliktą operaciją, puikų darbą, profesionalulą ir malonų bendravimą, teiktą išsamią informaciją, rūpestį ir nuoširdų norą padėti.  Taip pat dėkoju visam Ortopedijos skyriaus slaugos personalui už jautrumą slaugant, rūpestingus darbuotojų veidus, puikų darbą. Širdingai ačiū, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Tegul Jūsų kasdienybė būna kupina nuoširdžių dėkingumo žodžių. (Česlava G.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame COVID ir COVID RITS  skyrių gydytojams, slaugėms ir visiems, kas padėjo Viktorui K. įveikti sunkią ir klastingą ligą. Ačiū už Jūsų rūpestį, šiltą bendravimą. Tik Jūsų profesionali, laiku suteikta pagalba lėmė, kad mes vėl galime džiaugtis gyvenimu. Dėkoju vaikų ir savo vardu. (Rita K.)
Gyd. P. Kanopai
Iš visos širdies dėkoju mielam gydytojui P. Kanopai ir aptarnaujančiam personalui už gerai atliktą operaciją ir gerą priežiūrą po operacijos. Duok, Dieve, Jums sveikatos. Širdingai ačiū. (Zofija Marija B.)
Ginekologijos skyriui
Gruodžio 16 d. man buvo atlikta cistos operacija. Tai buvo mano pirmoji operacija! Norėjau padėkoti Jūsų darbuotojams. Visi labai profesionalūs, paslaugūs, visada pasiruošę pagelbėti ir atsakyti į visus klausimus. Labai kantrūs. Seselės, anesteziologė, visi operacinės darbuotojai buvo labai malonūs ir mane palaikė. Mane operavusi gydytoja Sonata Kliokmanienė - nuostabi. Labai konkreti, supažindino su viskuo, kas man buvo aktualu. Puiki patirtis ligoninėje. Ačiū labai visiems. (Eleonora M.)
Gyd. E. Kildušiui
Dėkoju chirurgui Edvinui Kildušiui ir aptarnaujančiam personalui už profesionalumą, nuoširdumą, gebėjimą betarpiškai bendrauti. Visokeriopos sėkmės Jums. (Berita J.)
Gyd. R. D. Žuklytei
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai RŪTAI DALIAI ŽUKLYTEI ir visai mane operavusiai komandai už jų auksines rankas, profesionalumą, dėmesingumą ir dvasinę šilumą. Gydytoja Rūta Dalia Žuklytė – tai GYDYTOJA iš pašaukimo! Labai profesionaliai atlieka savo darbą, išsamiai išdėsto pacientui informaciją apie pasiruošimą operacijai ir pooperaciniam gydymui. Sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kilniame darbe! (Jelena K.)
Gyd. D. Šukiui
Ačiū  gydytojui  D. Šukiui ir visam Urologijos skyriaus personalui už per pandemiją atliktą sudėtingą operaciją mano dukrai, už rūpinimąsi jos sveikata. Linkiu sėkmės ir ištvermės sunkiame darbe, o gyvenime - sveikatos ir drąsiausių svajonių išsipildymo. (Rima R.)
Skubios pagalbos skyriui
Noriu nuoširdžiausiai padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Skubios pagalbos skyriaus kolektyvui už be galo taktišką, greitą, profesionalų aptarnavimą atvykus su ligoniu  šiandien, 2021-12-06. Mus priėmę ir problemą greitai išsprendę gyd. Oleksiy Chernikov ir gyd. Rūta Žulpaitė buvo labai malonūs, profesionaliai paaiškino visus iškilusius klausimus. Esame labai labai dėkingi tokios aukštos kultūros specialistams ir darbuotojams. Ramių ateinančių šv. Kalėdų! (Aušra ir Eugenijus K.)
Gyd. I. Arechvo, gyd. D. Činčikui, gyd. M. Kalinauskui
Noriu širdingai padėkoti gydytojai Irinai Arechvo bei anesteziologams Dariui Činčikui ir Matui Kalinauskui už profesionaliai atliktą operaciją, o slaugytojoms ir jų padėjėjoms – didžiulis AČIŪ už rūpestingą priežiūrą tiek prieš operaciją, tiek ir po jos. (Nijolė A.)
Prof. N. Porvaneckui
Nuo jaunystės turiu ortopedinių problemų. Prieš 15 metų gydytojas prof. N. Porvaneckas man atliko labai sudėtingą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją, po 1,5 metų teko endoprotezuoti ir antrą klubą. Profesoriaus N. Porvanecko dėka daug metų turiu pakankamai pilnavertį gyvenimą, o atsiradus problemai visada gaunu kvalifikuotą konsultaciją. Profesorius visada sugeba padėti, nuraminti, įkvėpti  optimizmo ir geros nuotaikos. Ir dabar kreipiausi į RVUL dėl staiga atsiradusio labai stipraus nugaros ir kojos skausmo. Konsultavo prof. N. Porvaneckas, greitai nustatė skausmo priežastį ir pradėjo gydymą. Ačiū, Profesoriau, už Jūsų profesionalumą, dėmesingumą, Jūsų rūpesti, už Jūsų sugebėjimą pajuokauti ir suteikti optimizmo, už Jūsų auksines rankas. Sveikatos ir stiprybės Jūsų nelengvame darbe. Ačiū RVUL už gerai organizuotą darbą, už pagalbą, kurią nenuilstamai teikiate žmonėms. (Elena U.)
Gyd. L. Lapinaitei
Labai dėkoju nuostabiai gydytojai Loretai Lapinaitei už laiku diagnozuotą ligą bei atliktą operaciją. Taip pat esu dėkinga ir visam I Chirurgijos skyriaus personalui už dėmesį ir rūpestį. Nuoširdžiai AČIŪ! (Vilma K.)
Operaciniam anesteziolologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju 7-os operacinės komandai, 2021 m. spalio 26 dieną, atlikusiai sudėtingą operaciją. Ačiū už profesionalų ir atsakingą darbą: prof. Narūnui Porvaneckui, gydytojai anesteziologei Miroslavai Michailovskajai, gydytojui rezidentui Mantui Balčyčiui, anestezijos slaugytojai Nadiai Semionovai, operacinės slaugytojai Lionei Kraujalienei, operacinės padėjėjai Agnei Ilko. Taip pat esu dėkinga visai pooperacinės komandai, kuri tą dieną slaugė ir rūpinosi manimi po operacijos. (Loreta P.)
Ortopedijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju prof. Narūnui Porvaneckui už rūpestį po klubo sąnario operacijos, atliktos 2021 spalio 26 dieną. Ačiū Ortopedijos skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjams už pagalbą ir slaugą sveikstant po operacijos. Dėkoju: slaugytojai Anai Šukelienei, slaugytojai Daliai Šaulianskienei, slaugytojai Danguolei Kapočienei, slaugytojo padėjejai Tatjanai Pivčenko, slaugytojo padėjėjui Pavelui Šišakovui. (Loreta P.)
Gyd. E. Kildušiui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Edvinui Kildušiui ir jo medicininiam persionalui už rūpestingą ir nuoširdų gydymą, atliekant kolonoskopijos operaciją. (Antanas J.)
Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriui, Ortopedijos skyriui
Esu labai dėkingas slaugėms, sesutėms, daktarėms bei gydytojoms: Sandrai, Audronei, Kristinai, Kastei Mateikaitei, Ramintai Martinaitytei, Evelinai Kondrusevičienei ir ligoninės personalui už rūpestį sunkiame etape. Savo akimis įsitikinau, koks kilnus, drąsus, sunkus, sudėtingas, kantrybės bei atsidavimo reikalaujantis yra darbas ligoninėje, su pacientais. Ypatingai pandemijos laikotarpiu. Jūs esate tikrieji herojai, kiekvienas nusipelnęs medalio, paaukštinimo, adekvataus atlyginimo, socialinių garantijų ir prestižo. Jūsų dėka galiu svajoti atsistoti ant kojų ir patirti gyvenimo džiaugsmą. Šis iššūkis gyvenime man yra, kol kas, sunkiausias. Nenukabinu nosies ir žiūriu pirmyn. Žinau, kad niekas nebebus taip pat. Sustiprinta aistra bei meile gyvenimui dalinsiuosi su mane supančiais ir naujai sutiktais Žemės gyventojais. Linkiu jums niekada neatsidurti paciento kailyje ir gydyti savo prisilietimu kitus! Geriausios sveikatos! (Dovydas P.)
Planinės pagalbos skyriui
Nuoširdžiausia ir šilčiausia padėka gydytojai  Agnei Šiatkienei už rūpestį, profesionalumą, supratingumą, geranoriškumą, norą padėti. Noriu padėkoti darb­uotojams už profesianalumą ir nuoširdų  bendravimą. Didžiausios sėkmės. (Igoris Ch.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Ačiū visiems daktarams ir med. persolalui už išgelbėtą gyvybę. Ačiū, kad esate. Irina su visa šeima. (Eduardas P.)
Ortopedijos skyriui
Naktį iš 10.23 į 10.24 nutiko buitinė nelaimė – lūžo koja. Greitoji pagalba atgabeno į RVUL. ~23 val įvyko nelaimė, 24 val. buvau priimamajame, 2 val. buvo atlikti visi tyrimai ir hospitalizacija, 9 val. ryte jau buvau išvežta operacijai. Atvirai pasakysiu, kad tokio operatyvumo tikrai nesitikėjau. Noriu nuoširdžiai padėkoti visam personalui: gydytojams už profesionalumą ir puikų humoro jausmą bei gero ūpo palaikymą net tokiose situacijose, seselėms ir sanitarėms už tai, kad vidury nakties iškart atbėga pagelbėti visais klausimais. Esu turėjus nemažai patirčių su ligoninėmis ir šiaip esu labai priekabi – bet dievaži, šią patirtį galiu įvertinti 10/10 (kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų iš žmogaus su lūžusia koja 🙂 ). Dėkui jums už jūsų sunkų darbą, kantrybę ir pasišventimą šiuo ypač sudėtingu laikotarpiu. Būkite sveiki. (Rūta P.)
Gyd. N. Porvaneckui
Mamos Leokadijos vardu reiškiu pačius nuoširdžiausius ir šilčiausius padėkos žodžius gyd. ortopedui traumotologui, profesoriui, hab. dr. N. Porvaneckui. Dėkoju už Jo rūpestingumą, suteiktą kvalifikuotą medicininę pagalbą, puikų jumoro jausmą, paguodžiančius ir dvasią palaikančius žodžius. Didelis AČIŪ ir visam Ortopedijos skyriaus personalui. Linkiu profesoriui dvasios stiprybės ir sveikatos šiuo neramiu laikotarpiu. (Marytė Ž.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Выражаю огромную благодарность всем медикам, которые оказали экстренную помощь и провели тромбэктомию моему мужу. К сожалению, не знаю фамилии хирурга, оперировавшего его. Спасибо Вам, милый доктор, за ваши руки. Благодарю врача Баранаускене из нейрохирургии №1, медсестру Ренату. Благодарю всех медиков этого отделения, санитарочек за их тяжелый труд. Спасибо ВАМ от всего сердца. Спасибо, что ВЫ есть. (Маргарита)
Skubios pagalbos skyriui
Noriu labai padėkoti vakar Skubios pagalbos skyriuje dirbusiems specialistams ir gydytojams. Mane priėmė labai operatyviai ir maloniai. O ypač norėčiau padėkoti gydytojui Alvydui Slavickui ir jam asistavusiai sesutei. Esu dėkinga už itin malonų ir profesionalų gydymą bei jų sukurtą raminančią atmosferą. Buvau pilna baimės ir Jų dėka viskas praėjo lengviau ir ramiau. (Karolina B.)
Ginekologijos skyriui
Noriu padėkoti darb­uotojams ir kartu in­formuoti kaip reiktų vertinti, tai ką tu­rite čia, šiame sky­riuje. Šiandien ypatingas laikas, kai visi pavargome nuo Covi­d-19, vien tik išgirdus ši žodį jau svaigsta galva. Man buvo atliekama planinė operacija pas gydy­toją akušerę-ginekologę​ Dangu­olę Vildaitę. Atvykus ankstyvą ry­tą teko palaukti, kol atsilaisvins lova palatoje, gyvenimas čia verda pilnu tempu ir net šiek tiek da­ugiau! Na bet aš ne apie visą dienos eigą, esu tie­siog nustebinta​ žmogišku, atjaučianč­iu, gerai nusiteikus­ių ir profesionalių darbuotojų / kolektyvo buvimu! Nuostabu, kad slaugė, veždama į op­eraciją 20-ąjį paci­entą, turi tiek daug optimizmo, nors jau būdama pensijinio amžiaus galėtų pati ilsėtis, bet ji vis dar čia. Operacinės paruošiamojoje erdvėj­e vėl pasitinka nuo­stabi moterytė, nura­mina, pajuokauja, no­rs laiko laisvo visai neturi, bet matyt jaučia tokias bailiu­kes kaip aš. Operacinėje persona­las (rezidentas, an­esteziologė, akušerė ir visi, kas buvo ten tuo metu, pavardžių nepavyko įsidėmėti) kaip robotukai, kiekvien­as dirba savo darbą, skuba, nes laukia kiti pacientai, bet be viso to nepraranda paprasto žmogiškumo. Būdama dar lengvame apsvaigime po narko­zės padėkojau jiems kaip tuo metu galėjau ir dar pažadėjau tortą. Bet palatoje atsibu­dusi supratau, kas jį galės perduoti man, kad išt­ęsėčiau savo pažadą, juk Covid, ir patek­ti lankytojams neįma­noma. Nusiminiau. Bet svarbiau už bet kokį tortą yra „karmos ta­škai“, kurie sugrįžta žmonėms geru, kurie patys jį dalina. Nuoširdžiausia padė­ka suti­ktiems žmonėms už jų dėmesį, jautrumą ir kad tokie faini! ? (Edita Z.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiausia ir šilčiausia padėka skyriaus vedėjui A. Vilimui ir jo vadovaujamam skyriui, ypač slaugytojai A. Slavinskienei už rūpestį, profesionalumą, supratingumą, geranoriškumą, norą padėti, nuoširdų bendravimą. Didžiausios sėkmės, ištvermės jūsų prasmingame darbe, būkite sveiki ir laimingi! (Vita M.)
Ginekologijos skyriui
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Linai Lenkutytei-Matkevičienei, bendrosios praktikos slaugytojai Laimai Smailienei, padėjėjai Andželai Osinskai ir anesteziologui Dariui Činčikui už gerą bei nuoširdžią priežiūrą ir puikiai atliktą operaciją. (Zosė M.)
Gyd. V. Vaitkui
От всего сердца хочу поблагодарить заведующего TTS V. Vaitkui и всему личному персоналу за професиолизм и чюткое обращение с пациентами. Желаю Вам крепкого здоровья и дальнейших успехов в вашей трудной но благородной профессии, спасибо! (Vasilijus Ch.)
Gyd. E. Vitkui
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką ir didelį AČIŪ gydytojui Edmundui Vitkui ir jo komandai už profesionalų darbą, nuoširdų ir draugišką bendravimą, puikią slaugą, priežiūrą ir apskritai už tai, kad tokiu sunkiu pandeminiu laikotarpiu sugeba išlaikyti žmogiškumą ir norą gelbėti gyvybes. Gydytojas Edmundas Vitkus labai pasistengė, kad kuo greičiau būtų atlikta kraujagyslių operacija mano jau senyvo amžiaus krikšto mamai, kuriai bet kurią akimirką grėsė insultas ir taip, manau, suteikė galimybę jai dar pasidžiaugti gyvenimu ir džiugiomis akimirkomis kartu su artimaisiais. Gydytojas asmeniškai informavo apie operacijos eigą, po operacijos pranešė, kaip pacientė jaučiasi ir kokios rekomendacijos toliau grįžus namo. Labai džiaugiuosi, kad geras gydytojo humoro jausmas nesukelia pacientams įtampos ir jie jaučiasi ramesni dėl artėjančios operacijos. Gydytojui Edmundui Vitkui labai linkime sveikatos, ištvertmės ir toliau išlikti tokiu profesionaliu savo srities specialistu, o administracijai linkiu ir toliau išlaikyti savo komandoje tokius puikius gydytojus, juos gerbti ir tausoti. Dar kartelį AČIŪ, nors tai atrodo per mažai, kai kalbama apie išgelbėtas gyvybes. (Virgita L.)
Gyd. G. Raubai
Gyd. Gediminas Rauba atliko riešo tunelio sindromo operaciją. Norėjau pasidžiaugti ir padėkoti už tobulai atliktą operaciją - žaizda puikiai gijo, rando beveik neliko, o trys nutirpę pirštai šiomis dienomis visiškai atsigavo. Nuoširdžiai dėkoju gyd. G. Raubai ir jo vadovaujamo skyriaus personalui už rūpestingą priežiūrą ir profesionalumą. Pridėčiau gražiai sugijusios pjūvio vietos nuotraukas, bet, gaila, sistemoje  nenumatyta tokia galimybė. Būkite sveiki ir tebūnie sveikos Jūsų rankos geriems darbams. (Lina K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdi padėka gydytojai Vaidai Baškienei ir kitiems Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams, padėjusiems pasveikti. Jūsų nuoširdi veikla verta svarbiausios gyvenimo dovanos - dvasinės ramybės, be kurios laimės pojūris neįmanomas. Būtent jos Jums nuoširdžiai ir linkiu. (Dalius D.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Iš visos širdies dėkojame masažistei Laurai Petrikaitei ir kineziterapeutei Ievai Budrytei už pasiaukojantį, sąžiningą darbą ir nuoširdžią atjautą ligoniams sunkiu jų gyvenimo laikotarpiu. (Marija N., Nina K., Elena J., Julija N.)
Inervencinės radiologijos ir Stacionarinės reabilitacijos skyriams
Dėkoju už išgelbėtą gyvybę ir padovanotą gyvenimą gydytojui Audriui Širvinskui, slaugytojai Jelenai Sorkinai, slaugytojo padėjėjai Danutei Šumokaite ir visiems, kurie prisidėjo šiuo kritiniu momentu. Dėkoju reabilitacijos gydytojai Vaidai Baškienei, fizioterapeutei Jurgitai, masažistėms, padėjėjoms Irinai, Ugnei, Linai, Lenočkai (ji grąžino kryželį), visiems, kas prižiūrėjo, maitino, padėjo. Begalinis dėkingumas jums visiems. (Zinaida M. ir artimieji)
Psichosomatinių susirgimų skyriui
Norime padėkoti šio skyriaus slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir gydytojams už profesionalumą ir neabejingumą kiekvienam ligoniui. Esame sužavėti jų nuoširdžiu paslaugumu ir rūpesčiu. Jų malonus ir pozityvus bendravimas gydo kaip geras vaistas ir taip pat užkrečia pozityvumu. (Viktor M., Nanyen I., Sigitas E.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Pablogėjus sveikatai tenka gydytis šiame skyriuje, todėl labai norime padėkoti personalui už ypatingą dėmesį ir rūpinimąsi ligoniais. Dėkojame skyriaus vedėjui A. Vilimui už puikų vadovavimą, geranoriškumą visada padėti ligoniams, didelį kompetetingumą. Už profesionalumą ir nuoširdumą - gydančiai gydytojai Jolantai Kovalevskienei. Rūpestingosioms, nenuilstančioms bendrosios praktikos slaugytojoms: L. Skiemundrytei, A. Slavinskienei, J. Gladkai, I. Vrublevskai, M. Bracuk. Slaugytojų padėjėjoms T. Junevičienei, D. Groblevskai. Labai dėkojame visiems už pasiaukojantį darbą. Teatlygina Jums Dievas už Jūsų gerumą, kad čia esate ir atliekate tokią kilnią misiją - gydote žmones. (Sofija U., Marija B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkojame 530 palatos gydytojai Ingridai Šitkauskienei bei aptarnaujančiam personalui: A. Slavinskienei, J. Gladko, L. Skiemundrytei, R. Naprienei ir kitiems už nuoširdų, sąžiningą, rūpestingą gydymą bei priežiūrą. Linkime Jums ištvermės, kantrybės, ramybės ir toliau atliekant tokį sudėtingą, rūpestingą, daug jėgų ir sveikatos reikalaujantį, pasiaukojantį darbą kiekvienam pacientui. Ačiū Jums, mieli medikai! (Lione A., Ana S.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju puikiai gydytojai Veslavai Pavlovskajai už gydymą, rūpestį ir suteiktą profesionalią pagalbą. Iš visos širdies dėkoju skyriaus slaugytojoms L. Skiemundrytei, I. Vrublevskai, A. Slavinskienei, J. Gladkai, slaugytojo padėjėjoms T. Junevičienei ir T. Bendarovič. Noriu visiems palinkėti sėkmės, kantrybės ir geros sveikatos šiame sunkiame Jūsų darbe.
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą, nuoširdumą ir pagalbą gerinant sveikatą. Linkiu Jums ir visam personalui, slaugytojosm ir slaugytojų padėjėjoms, geros sveikatos, meilės, laimės, ištvermės Jūsų labai atsakingame darbe. (Janina R.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Vos atvykusi į jūsų Stacionarinės reabilitacijos skyrių iš karto pajutau dėmesį ir rūpestingą atmosferą, kuri tęsėsi visą mano buvimo skyriuje laiką. Esu labai dėkinga visam jame dirbančiam personalui, kuris yra tikrai ne tik dėmesingas, bet ir jautrus kiekvienam besigydančiam. Jaučiuosi žymiai sustiprėjusi, esu labai patenkinta viskuo, ką čia patyriau. Dar kartą ačiū visam skyriaus personalui. Linkiu didžiausios sėkmės jūsų prasmingame darbe. (Ona Š.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu išreikšti didelę padėką už nuoširdų darbą ir atsidavimą gerbiamam gydytojui neurochirurgui Artūrui Tamuliui , slaugytojai Aleksandrai Jeršovai, slaugytojo padėjėjoms. Jūsų rūpestingumas, empatija ir profesionalumas, ypač toku sudėtingu laikotarpiu, maloniai nustebino. Aš esu  laiminga atsidūrusi jūsų rankose. Ypatingai džiaugiuosi jaunųjų gydytojų darbu. Smagu matyti, kad medicina dar ilgai bus patikimose rankose. Ačiū, kad taip didžiai rūpinatės senjorais. Didžiausios sėkmės ateityje, tęskite puikius darbus. (Romanė Š.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Iš visos širdies dėkoju skyriaus gydytojui ir vedėjai. Gulėdama reabilitacijoje jaučiausi lyg namuose. Visas personalas labai malonus, nuoširdus, iš pašaukimo mylintys savo darbą. Žmonės čia dirba dėl žmogaus ir žmogui. Ypatingai dėkoju masažuotojai ir kineziterapeutei Jurgitai Trubilienei. (Genoefa N.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Antrą kartą praeinu reabilitacijos kursą ir po to labai gerai jaučiuosi tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Dėkoju masažuotojai Loretai už kruopščiai atliekamą darbą. Ypač patiko procedūros baseine ir tik pas kineziterapeutę Justę. Jos pastabumas ir dėmesingumas pacientui nusako, kaip atsakingai ji atlieka savo darbą. Gavau daug gerų emocijų, savijauta labai sustiprėjo. Ačiū visam jūsų kolektyvui už priėmimą. (Margarita J.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiausiais žodžiais norėčiau padėkoti ir šilčiausius linkėjimus perduoti masažuotojai Laurai iš Stacionarinės reabilitacijos skyriaus, už atsakingumą ir kruopštų darbą, nuostabią šilumą ir rūpestį, lyg savo šeimos nariu. Esu patenkinta jūsų darbu, dėkoju iš visos širdies. (Leonora L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norime širdingai padėkoti gydytojams Ingai Slautaitei, Aleksandrui Vilionskiui, Ryčiui Daukšiui, Daivai Kurkutienei už jūsų nuoširdumą, dėmesingumą, kvalifikuotą priežiūrą ir supratimą. Norime jums palinkėti geros sveikatos, ištvermės, sėkmės. Taip pat dėkojame visam personalui, kuriam vadovauja vyr. slaugytoja Česlava Kislovska. (Jelena R., Ramunė B., Jolita D.)
I Chirurgijos skyriui
Dėkoju visiems skyriaus darbuotojams už kvalifikuotą, nuoširdų, atidų aptarnavimą ir sergančio ligonio priežiūrą. Dėkoju gyd. A. Grigaliūnui už atliktą operaciją ir gerą nuotaiką. Žemai lenkiamės ir daug kartų dėkojame. (Izolda M.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžią padėką noriu pareikšti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, ligoninės personalui. Pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius reiškiu gydytojai neurologei Ingai Rakauskienei už kompetetingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą. Ačiū skyriaus darbuotojams, sveikatos ir stiprybės. (Violeta V.)
Gyd. I. Gvozdovič
Teko apsilankyti Skubios pagalbos skyriuje, kuriame mane priėmė gydytoja Irena Gvozdovič. Norėčiau išreikšti padėką gydytojai, kuri buvo labai atidi ir skyrė man dėmesį, labai maloniai ir išsamiai paaiškino situaciją bei skyrė rekomendacijas. Ačiū labai.
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju už pastangas grąžinant man sveikatą slaugytojai Ingai Žygaitienei ir už kvalifikuotą bei sąžiningą darbą gydytojui neurochirurgui Orest Grigėnui. (Dmitrij Ž.)
Gyd. O. Garlaitei
Ačiū gydytojai oftalmologei Onai Garlaitei už gerą širdį, didelius gabumus ir auksines rankas. Linkiu sėkmės gyvenime ir darbe. (R. B.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkojame kolektyvui už slaugą po operacijos: gydytojoms R. Jomantienei ir V. Baškienei, skyriaus slaugytojoms, kineziterapeutei Ievai. Ypatinga padėka slaugytojų padėjėjoms Danutei, Linai, Ugnei ir Galinai. Visos jos myli savo darbą. Nors ir būdamos labai užimtos, jos visada mielos, besišypsančios, tuo pačiu rūpestingos ir empatiškos. Jų nuoširdi pagalba mums yra savotiška psichoterapija. (Jadvyga J., Marija N., Elena J., Liudvika K.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu (privalau, mano manymu) labai padėkoti gydytojui Gyčiui Šustickui. Jei ne jo pagalba, tikriausiai būčiau neišgyvenusi. Mano specialybė yra mokslininkė, todėl tai, ką iš gydytojo sužinojau, paliko labai gerą įspūdį apie jį ir jo kaip specialisto sugebėjimus. O skyriaus darbuotojams norėčiau padėkoti už pagalbą ir draugiškumą. (Irutė G.)
Neurochirurgijos skyriui
Per 30 metų pirmą kartą esu ligoninės palatoje. Esu labai maloniai nustebęs Jūsų skyriaus darbo kokybe. Viskas vyksta laiku, profesionaliai ir mandagiai. Tiesą sakant, nė vieno priekaišto per savaitę. Ypač norėčiau padėkoti Ritai Vilkauskienei. Su jos priežiūra, man paskirti vaistai visada būna laiku, mane pasiekia visa reikalinga informacija. Linkiu visiems ir toliau būti tokiais profesionaliais darbuotojais, kokie ir dabar esate. (Audrius V.)
Planinės pagalbos skyriui
Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti už Konsultacijų centro akių ligų gydytojos Jolitos Šalkauskienės ir slaugytojos Ilmaros Bendikienės darbą, kurios labai profesionaliai ir geranoriškai rūpinosi manimi kaip pacientu. Nuoširdus ačiū už jų puikų darbą! (Eduardas P.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Gyčiui Šustickui už jo nuostabias rankas. Ačiū už suteiktą galimybę dar pagyventi. Ačiū visam šio skyriaus personalui. Jų geros širdys ne tik paguodžia, bet ir padeda pasveikti. Dėkoju virtuvės personalui už sunkų ir atsakingą jų darbą. Buvo labai skanu. (Elvyra S.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gerbiamai daktarei Jolantai Kovalevskienei už profesionalumą, jautrų, aukščiausius etikos standartus atitinkantį bendravimą, o taip pat už rūpestį ir palaikymą. Tai gydytoja, kuri, būdama labai užsiėmusi, vis tiek randa laiko pacientams, kad ir kokios nereikšmingos būtų jų problemos, padeda jas spręsti ir suteikia stimulų tolimesniam gyvenimui. Taip pat AČIŪ visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui ir ligoninės personalui. Ačiū slaugytojoms ir jų padėjėjoms už kompetetingumą, atsakingą ir pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesingą bei supratingą bendravimą su pacientais. (Kamila L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Veslavai Pavlovskajai už jos nuoširdumą ir atsidavimą. Ji greitai nustatė ligos priežastį ir paskyrė gydymą. Ačiū, kad rūpinatės mūsų sveikata, visi ligoniai tikrai tinkamai prižiūrėti, visi labai dėmesingi. Taip pat didelis ačiū vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai ir visam skyriaus personalui. (Irena V.)
Neurochirurgijos skyriui
Dėkoju gydytojui Evaldui Kateivai už profesionaliai suteiktas gydymo paslaugas. Taip pat dėkoju slaugytojai Editai Lapėnaitei už atsakingą ir kruopščią priežiūrą bei malonų bendravimą. (Darius B.)
Akių ligų skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti daktarei Rūtai Daliai Žuklytei, o taip pat slaugytojai Leokadijai Curukovienei. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau į labai dėmesingo specialisto rankas. Daktarė oftalmologė Rūta Žuklytė profesionali ir kompetetinga gydytoja. Tai gydytoja, dirbanti su meile ir atsidavimu, o savo nuoširdžiu bendravimu privertė užmiršti visos baimes. Taip pat didelis ačiū slaugytojai Leokadijai Curukovienei. Maloni, rūpestinga ir profesionali slaugytoja, puiki savo srities specialistė. (Liudmila B.)
Skubios pagalbos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti skubios pagalbos skyriui, registratorėms, slaugytojoms, o ypač gydytojams ortopedams traumatologams už greitą, kokybišką ir profesionalų darbą. Per keleta mėnesių atsidūriau porą kartų su traumomis, buvau kaip lydintis asmuo. Abu kartus užtrukome apie 1 val. Greitai diagnuozuota ir suteikta kokybiška pagalba, malonus bendravimas, problemos išaiškinimas ir indikacijos kaip elgtis toliau. Didelis AČIŪ už Jūsų nelengva, bet mums reikalinga darbą. Sveikatos Jums visiems!
Gyd. U. Builytei

Norėčiau pasakyti didelį AČIŪ Kraujagyslių chirurgijos skyriaus gydytojai Urtei Builytei už spalio 15 dieną atliktą operaciją. Esu turėjusi ne vieną operaciją, ir netgi tokią pačią, todėl galiu užtikrintai sakyti, jog šios gydytojos kompetencija, profesionalumas, tikslumas, atsakomybė tikrai yra išskirtiniai. Konsultacijos, žmogiškas bendravimas tiek prieš operaciją, tiek po jos leido jaustis saugiai, ramiai ir būti garantuota profesionaliai atliktu darbu. Dar kartą AČIŪ JUMS. Sėkmės nelengvame, daug atsakomybės reikalaujančiame darbe. (Nijolė R.)

Gyd. G. Grigienei

Daktarei Giedrei Grigienei ačiū už neeilinį jautrumą, atidumą ir profesionalumą. Palengvėjo vien nuo jos žodžių! (Birutė)

Gyd. G. Laubner

Nuoširdžiai dėkoju  klinikinės toksikologijos gydytojai, gydytojai anesteziologei-reanimatologei, Ūminių apsinuodijimų skyriaus ir Toksikologijos RITS vedėjai Gabijai Laubner už  profesionalumą, operatyvumą, rūpestį, dėmesį, supratingumą, sąžiningai vykdomas sunkias ir atsakingas pareigas, gydant  mano brolį Edvardą S. Ačiū, sėkmės Jūsų atsakingame darbe. (Stanislav su šeima)

doc. dr. K. Laurikėnui

Labai noriu padėkoti už nuostabų darbą Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui doc. dr. Kęstučiui Laurikėnui, kuris, mums neradus pagalbos Kauno m. ligoninėse, iš karto sutiko pakonsultuoti ir gydyti labai sudėtingą tėvelio ligą. Doc. dr. Kęstutis Laurikėnas turi Dievo dovaną – puikus savo srities specialistas. Didžiausia padėka bei pagarba Jums už tėčio, Kęstučio R., išgelbėtą gyvybę. Ačiū, jog gražinote jį mums. Dėkui Dievui, jog Lietuvoje mes turime tokio aukšto lygio specialistus, kurie turi kantrybės bei pasiaukojimo jausmą ir yra su mumis bei šalia mūsų. AČIŪ iš visos širdies! (Laura P.)

 
Terapijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti mane gydančiai gydytojai gastroenterologei Alvydei Laimei už begalines pastangas gydant mane, už nuoširdumą, kantrybę ir suteiktą viltį išgyventi. Didelis AČIŪ Terapijos skyriaus vedėjai Nijoliai Tarasevič už moralinį palaikymą, žmogiškumą ir neįkainojamus patarimus. Linkiu Jums sveikatos, stiprybės darbe ir gyvenime. Taip pat noriu padėkoti visam COVID-19 skyriaus personalui (slaugutėms ir seselėms) už jų rūpestį, kompetenciją, už tai, kad mane pastatė ant kojų, ištraukė iš sunkios ligos. Dar kartą nuoširdus AČIŪ visiems. (Tatjana K.)
Gyd. I. Šatkauskui
Nuoširdus ačiū Traumatologijos skyriaus vedėjui dr. Igoriui Šatkauskui už nuolatinę pagalbą ir gydymą nuo 2012 m., sergant stuburo stenoze juosmens srityje. Tik gydytojo dėka galiu judėti ir nesėdžiu invalido vežimėlyje. Linkiu gydytojui sveikatos ir kantrybės gydant ligonius. (Danutė M.)
Gyd. A. Šiatkienei
Noriu padėkoti RVUL vadovybei už puikų klientų (pacientų) aptarnavimą, dirbančių gydytojų kompetenciją ir dėmesį / gydymą pacientui. Tapau gydytojos gastroenterologės Agnės Šiatkienės pacientu. Su šia gydytoja susitikau privačioje klinikoje. Dėl kvalifikuotų gydytojų ir kokybiškos, modernios įrangos gydytoja A. Šiatkienė 2019 m. rekomendavo lankytis Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Pasitikėjau šios gydytojos kompetencija, kartu pasiekėme ligos pagerėjimo, todėl noriu Jums padėkoti ir pasidžiaugti, jog jūsų ligoninėje dirba aukštos kvalifikacijos  gydytojai, kurie, atsakingai vedami Hipokrato priesaikos, gydo sunkiai gydomas ligas. Agnė Šiatkienė - aukštos kvalifikacijos gydytoja, kuri ne tik skiria pakankamai dėmesio pacientui, bet labai aiškiai, suprantamai paaiškina diagnozę, skiria tyrimus ir gydymą bei papildomu laiku aptaria tyrimų rezultatus. Nuoširdžiai dėkoju, kad šiuo sunkiu laikmečiu gebate dirbančius gydytojus motyvuoti ir tęsti darbus atsakingai ir profesionaliai. (Mindaugas G.)
Gyd. O. Detiukevič
Noriu padėkoti gyd. Oleg Detiukevič už nuostabiai greitai ir profesionaliai atliktą apžiurą ir nukreipimą į skyrių pirmąjai pagalbai, kai man to labai reikėjo. Ačiū daktare! (Marius R.)
Skubios pagalbos skyriui
Norėtume padėkoti Skubios pagalbos skyriaus traumatologijos slaugytojai, kurios vardo, deja, bet taip ir nepaklausėm, budėjusiai spalio 3 d. vėlų vakarą, už pagalbą stumdant traumą patyrusį vyrą, už rūpestį, palaikymą ir malonų bendravimą. Džiugu, kad yra tokių malonių ir šoko ištiktus ir pasimetusius pacientus bei jų artimuosius palaikančių darbuotojų. (Justina)
Gyd. D. Šlaitui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Donatui Šlaitui, gydančiam iš širdies ir įsigilinančiam į ligonio problemas. Gydytojas nuoširdžiai gilinasi į visus nusiskundimus. Ačiū. (Markas K.)
I Chirurgijos skyriui
Š.m. rugsėjo 28–29 d. dėl pilvo skausmų į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės I Chirurgijos skyrių pateko mano tėvelis Juozas. Nors jo sunki liga ir kova su šia liga dar nebaigta, norime su mama padėkoti I Chirurgijos skyriaus gydytojai chirurgei Loretai Lapinaitei už profesionalumą suteiktą pagalbą. Taip pat dėkojame I Chirurgijos skyriaus darbuotojams už tėvelio priežiūrą bei rūpinimąsi net ir jo būklei esant labai sunkiai. Norėtume didelį ačiū pasakyti rugsėjo 28–29 d. naktį Skubios pagalbos skyriuje dirbusiam chirurgui Viktorui (pavardės neįsidėmėjome), kuris nenumojo ranka į sergantį žmogų ir neišleido jo atgal į namus su pilvo skausmais, bet paguldė į ligoninę tolimesniam gydymui. Ačiū, kad nepalikote mano tėvelio likimo valiai ir suteikėte jam pagalbą. Didelis Ačiū. (Jūratė M.)
Gyd. R. Vertinskajai
Didžiausia pagarba ir dėkingumas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai anesteziologei reanimatologei Reginai Vertinskajai ir visam aptarnaujančiam personalui už profesionalias rankas, geras širdis, ištvermę su nelengvais ligoniais. Tegul apsaugo Jas Viešpats, būkite pačios sveikiausios ir stipriausios. AČIŪ! (Irena N.)
Kraujagyslių chirurgijos skyriui
Nuoširdžiausia padėka Kraujagyslių chirurgijos skyriaus personalui už mano mamutės Julijos gydymą. Jūsų daromi stebuklai išsaugo mamutę mūsų šeimoje daugelį metų. Dėkojame visam tą gilią sekmadienio naktį dirbusiam Priėmimo skyriaus personalui, daktarui Edmundui Vitkui, dėmesingai apžiūrėjusiam ir nukreipusiam gydymui stacionare mano mamą. Visi buvo labai mandagūs, kantrūs, atsakingi ir rūpestingi. Visos šeimos vardu dėkojame Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui doc. dr. Kęstučiui Laurikėnui už suteiktą labai svarbią pagalbą mamutei. Būkite sveiki, kuo geriausios kloties Jums visiems! Dėkoju visos šeimos vardu. (Rita V.)
Ginekologijos skyriui
Labai didelis ir nuoširdus ačiū gydytojai Danguolei Vildaitei už profesionaliai atliktą operaciją ir, žinoma, už rūpestį. Taip pat, esu be galo dėkinga anesteziologei ir jos operacinės komandai, kuri operacinėje sukūrė labai teigiamą, padrąsinančią ir be streso atmosferą. Žinoma, taip pat labai ačiū ginekologijos skyriaus pozityviai ir optimistiškai nusiteikusioms slaugutėms, kurios padėjo pasiruošti operacijai ir lydėjo į operacinę. Dar kartą visiems didelis ačiū, kurie šiandien prisidėjo prie labai teigiamos mano patirties ligoninėje. Sėkmės ir ištvermės Jūsų sunkiame, bet labai prasmingame darbe! (Rima K.)
Urologijos skyriui
Padėka urologijos skyriaus kolektyvui ir daktarui Andriui Gaižauskui už profesionalumą, teigiamą atmosferą, gerą nuotaiką. Geros Jums visiems sveikatos, stiprybės sunkiame, tačiau labai reikalingame darbe. Ačiu visiems ir sėkmės! (Mindaugas D.)
Gyd. S. Plikaitytei (Skubios pagalbos skyrius)

2021-09-08 vakare apie 22.00 val. teko lankytis Skubios pagalbos skyriuje. Mane apžiūrėjo gyd. Samanta Plikaitytė. Pirmą kartą per savo gyvenimą papuoliau pas tokia malonią, nuoširdžią bei aiškiai išdėsčiusią problemas daktarę. Noriu tarti didelį AČIŪ. Kad daugiau tokių daktarių būtų kaip ši! (Greta P.)

Gyd. S. Plikaitytei
2021-09-08 vakare apie 22:00 val. teko lankytis Skubios pagalbos skyriuje. Mane apžiūrėjo gyd. Samanta Plikaitytė. Pirmą kartą per savo gyvenimą papuoliau pas tokią malonią, nuoširdžią bei aiškiai problemas išdėsčiusią daktarę. Noriu tarti didelį AČIŪ. Kad daugiau tokių daktarių būtų, kaip S. Plikaitytė!
Gyd. J. Rudalevičiui

Norėčiau labai padėkoti už man suteiktą profesionalią pagalbą gydytojui ortopedui traumatologui JURGIUI RUDALEVIČIUI. Nuo patirtos traumos skausmas buvo labiau pakeliamas dėl žmogiško ir šilto požiūrio į pacientą, kurį suteikė šis gydytojas. JIS atliko savo pareigą puikiai, JAM Dievo duota dovana būti gydytoju iš didžiosios raidės. Ir šiaip JIS puikus žmogus. Ačiū, JAM ir visam ligoninės kolektyvui. (Vita U.)

Gyd. I. Arechvo
Širdingai dėkoju gydytojai Irinai Arechvo už dukrai Aušrinei suteiktą kvalifikuotą pagalbą, atidumą, profesionalumą. Sėkmingos operacijos išgelbėjo nuo klausos aparatų. Sėkmės Jums, gydytoja, ir džiaugiuosi, kad mums pavyko Jus sutikti. (Irena S.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Esu dėkingas visam skyriaus personalui, ypač Natalijai, Danutai, Lilijai ir Jolantai už rūpestį, dėmesį ir sielos gerumą. (Artūras L.)
Gyd. R. Tutkui, gyd. D. Šlaitui
Noriu tarti ačiū chirurgui R. Tutkui ir urologui D. Šlaitui už gerą gydymą. Taip pat dėkoju slaugytojoms, registratorėms ir visam personalui už Jūsų sunkų darbą ir gerumą. Linkiu daug sveikatos gydytojams ir ligoninėms darbą organizuojantiems jos vadovams. (Teresa V.)
Ūminių apsinuodijimų skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti Toksikologijos centro vadovui R. Badarui, Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai G. Laubner, gydytojai G. Mikulevičienei ir visiems skyriaus gydytojams, psichologams ir psichiatrams. Visam medicinos personalui – slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Ačiū už rūpestingumą, malonią, gerą priežiūrą ir aptarnavimą. Nuoširdus ačiū už tai, kad man padėjote esant kryžkelėje pasukti į teisingą kelią. Geras, malonus ir rūpestingas aptarnavimas pakylėja sielą, tereikia savęs paklausti, į ką sutelkti savo dėmesį. Kai jis, padedant medikams, sutelkiamas į gerus dalykus – gyvenimas tampa šviesesnis. Linkiu didžiulės sėkmės visam kolektyvui! (Isidora Marija B.)
Gyd. Ritai Kinstaitytei

Noriu padėkoti gydytojai Ritai Kinstaitytei už mano mamos gydymą, supratingumą, rūpestingą priežiūrą, o taip pat ir Psichosomatinių susirgimų skyriaus aptarnaujančiam personalui. Džiugu ir malonu, kad šalia yra kvalifikuoti savo srities specialistai, kurie ištiesia pagalbos ranką. Didžiulės jums stiprybės, kantrybės jūsų nelengvame darbe. AČIŪ GYDYTOJAI DAR KARTĄ. (Su didele pagarba, Jolanta S. (JAV)

Prof. hab. dr. N. Porvaneckui

Gražesnio žodžio nerandu už paprastą lietuvišką AČIŪ, kurį nuoširdžiausiai tariu gerb. prof. Narūnui Porvaneckui, birželio 15 d. atlikusiam man kelio sąnario endoprotezavimą. Dėkoju Jums, Daktare, už ypatingą profesionalumą, subtilų humoro jausmą, spinduliuojančią vidinę ramybę, kuri suteikė man jėgų išlikti stipriai nekasdienėje situacijoje. Ačiū, kad esate, kad darote stebuklus ir dovanojate žmonėms naują gyvenimą, Lietuva gali didžiuotis tokiu nuostabiu ORTOPEDU-TRAUMATOLOGU! Sėkmės, stiprybės ir sveikatos Jūsų nelengvame darbe! (Rasa B., Šiauliai)

Gyd. A. Šiatkienei (Konsultacijų centras)
Didžiulis Dėkui, kad turite tokią puikią gastroenterologę Agnę Šiatkienę. Saugokit ją ir globokit 🙂 (Rita M.)
Gyd. G. Gubinai ir Terapijos skyriui

Didžiausią ir nuoširdų AČIŪ tariu Terapijos skyriaus gydytojai Galinai Gubinai už rūpestingą mano mamos Valerijos V. gydymą ir priežiūrą. Dėkinga ir aptarnaujančiam personalui. Net gyvendama už Atlanto, skambinant ir bendraujant su gydytoja, jaučiau didelį rūpestį ir nuoširdumą. Tik dėka šitų rūpestingų ir kvalifikuotų darbuotojų galime jaustis saugūs dėl savo artimųjų sveikatos. Didžiulės sėkmės Jūsų nelengvame darbe. (Pagarbiai  – Jolanta S. ( JAV)

Gyd. G. Terbetui ir visam Neurochirurgijos skyriui

Nuoširdžiai dėkojame RVUL Neurochirurgijos skyriaus gydytojui dr. Gunarui Terbetui už profesionalų darbą, atliktą sudėtingą stuburo operaciją Eugenijai V. (78 m.). Jūsų kompetencijos ir rūpesčio dėka sugrąžinta ne tik galimybė vaikščioti, bet ir viltis bei gyvenimo džiaugsmas. Taip pat dėkojame visam Neurochirurgijos skyriaus personalui, seselėms, slaugytojoms, kurios rūpestingai, geranoriškai ir paslaugiai padėjo vienu sunkiausių gyvenimo laikotarpių. (Eugenija V. su dukra)

Gyd. Artur Versocki
Po patirtos buitinės traumos 2021-05-20 lūžo dešinės rankos stipinkaulis, ir greitosios pagalbos automobiliu buvau atvežta į RVUL SPS, kur ranka buvo sugipsuota. Tačiau po dviejų savaičių poliklinikoje padarius rentgeno nuotrauką paaiškėjo, kad kaulų lūžgaliai nesuaugo, todėl iš karto teko grįžti į RVUL, kur buvau hospitalizuota ir operuota. Operaciją 2021-07-05 atliko Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus chirurgas Artur Versocki. Noriu labai nuoširdžiai padėkoti šiam jaunam gydytojui už kvalifikuotai atliktą rankos stipinkaulio lūžio operaciją, už gerb. gydytojo kompetenciją, paprastumą, nuoširdumą ir pilną atsidavimą savo profesijai. Taip pat labai dėkoju operacijoje dalyvavusiai gydytojai anesteziologei, kurios pavardės, deja, per jaudulį neįsidėmėjau, ir visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui už jaukią atmosferą skyriuje, gydymą ir priežiūrą. (Birutė Paulina M.)
Gyd. R. Rinkūnui
Dėkoju puikiam profesionalui, chirurgui Rolanui Rinkūnui ir jo operacinės komandai už gerai atliktą operaciją 2012 05 15. (Gražvydas L.)
Skubios pagalbos skyriui
Norėčiau padėkoti personalui, kuris, įvykus traumai, ramiai, aiškiai ir suprantai suteikė informaciją apie traumą ir galimus sprendimo variantus. Dėkoju Irinai Kozlovskajai už priėmimą registratūroje ir išsamų tolimesnės  sekos paaiškinimą. Dėkoju gyd. ortopedei traumatologei Irenai Gvozdovič už suteiktą pagalbą, profesionalumą ir skirtą laiką, už kantrybę ir nuoširdų norą padėti. Linkiu neprarasti žmogiškumo. Taip pat dėkoju ir visam personalui, kuris pasitiko ir buvo kartu 07.31-08.01 naktį. Ačiū. (Olga A.)
Gyd. P. Kanopai
Dėkoju gydytojui Pauliui Kanopai, liepos 26 d. išgelbėjusiam mano koją ir mane iš skausmų. Profesionaliai suvarkė mano neprofesionaliai sutraumuotą kelį ir suplėšytą meniską. (Dalia J.)
Gyd. S. Jurevičiui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti skyriaus vedėjui daktarui Sauliui Jurevičiui už nuoširdžią pagalbą, už paguodos žodį, už humorą ir šypsenas. Po 2-jų parų gulėjimo skyriuje pasijutau žmogumi, su kuriuo kalbama, aiškinama diagnozė, atrandama laiko pasikalbėti su ligoniu. Tą dieną, kai ligonius vizitavo daktaras Saulius Jurevičius, visas skyrius lyg atgijo, ir slaugutės iš kažkur atrado kalbos dovaną, ir sanitarės staiga sugebėjo rasti švarią patalynę... Kažkaip nesiseka šiais metais - jau antrą kartą šiais metai tenka gulėti šioje ligoninėje, tačiau šis skyrius palyginus su traumatologiniu, buvo kaip diena ir naktis, kol nepasirodė skyriaus vedėjas. Nuoširdžiai dar kartą dėkoju daktarui S. Jurevičiui, jei jau pakliūti į ligoninę - tai tik pas tokį daktarą.  Linkiu Jums sutelkti tokius komandos narius kaip Jūs pats, visokeriopos sėkmės, nekaprizingų ligonių ir profesinių aukštumų. (Ana M.)
Gyd. P. Žeromskui
Nuoširdus ačiū gydytojui chirurgui Pauliui Žeromskui už profesionalumą ir dėmesingumą. Sėkmės ir stiprybės Jums, Daktare! (Roma D.)
Gyd. S. Plikaitytei
Nuoširdžiai noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriaus gyd. Samatai Plikaitytei už suteiktą pagalbą, esant ūmiam skausmui dėl stuburo išvaržos, paskirtą gydymą ir išsamias rekomendacijas. Ačiū už šypseną ir žmogiškumą! (Estera B.)
Gyd. Š. Morkaitytei
Ačiū Skubios pagalbos skyriaus daktarei Morkaitytei už žmogiškumą !!!!! Visiems Daktarams DIDELIS AČIŪ!!! (Edvard P.)
Gyd. L. Lauraitienei
Esu sužavėta gyd. Linos Lauraitienės pasišventimu savo profesijai. Be galo nuoširdi, kruopšti, rūpestinga, maloni gydytoja.  Ačiū Jums! (Pagarbiai, Dalia K.)
Gyd. Ž. Staponkutei
Laba norėčiau padėkoti gyd. Žygimantei Staponkutei. Šiandien buvo atlikta planinė operacija. Viskas buvo gerai... Pirmą kartą buvau operuota, labai bijojau... Bet tikrai visur buvo malonūs ŽMONĖS. DIDELIS AČIŪ GYDYTOJAMS, SESELĖMS... LABAI BUVO RAMU IR GERA. (Liudmila R.)
Gyd. D. Kropis ir visai „Pušyno kelio“ komandai
Nuoširdi ir begalinė padėka reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ FMR gydytojai DANUTAI KROPIS ir puikiai, profesionaliai komandai: kineziterapeutams, masažuotojams bei visam centro personalui už profesionalumą, kantrybę, pozityvumą, darbą ir pastangas padėti, pagelbėti kiekvienam! Esate pati geriausia komanda pacientams. AČIŪ JUMS!!!  (Pacientė Danguolė K.)  
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Beveik prieš pusantro mėnesio mano vyras patyrė labai daug traumų ir pakliuvo į ligoninę. Visi, kurie buvo šalia, žino, koks nelengvas buvo visiems artimiesiems šis laikas, kadangi traumos buvo labai rimtos, ir kaip patys gydytojai sako, kad išskirtiniais atvejais – jie ne Dievai. Todėl mes labai daug meldėmės ne tik už vyro sveikatą, bet ir už sveikatą ir gerbuvį visų tų, kurie dieną ir naktį  nenuilsdami kovojo dėl jo gyvybės. Kodėl rašau šį laišką? Todėl, kad žmonės visur skuba ir lekia, ir iš savo patirties žinau, kaip būna dažniausiai – už gerą darbą neišgirsti nė ačiū, o kai kažkas blogai, tada skambina visais varpais. Todėl aš norėčiau, kad šis mano laiškas būtų atvirkštinis pavyzdys. Visų artimųjų vardu noriu tarti didelį ir nuoširdų ačiū visam Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus personalui, taip pat krūtinės ląstos chirurgams ir kiekvienam, tiek gydytojui, tiek slaugytojai ar padėjėjai, didžiausias mūsų ačiū Jums visiems iki vieno už Jūsų nenuilstamą, nuoširdų darbą neskaičiuojant nei valandų, nei jėgų. Ačiū Jums už išgelbėtą mano vyro gyvybę! Mūsų dar laukia ilgas kelias, bet be Jūsų mes neturėtume galimybės vėl laikytis už rankų. Ačiū Jums už profesionalumą, už greitai ir atsakingai priimamus sprendimus,  už kantrybę dešimt kartų per dieną atsakinėjant į tuos pačius klausimus artimiesiems. Linkiu visam personalui kuo didžiausios sėkmės tiek asmeniniame, tiek profesiniame kelyje ir dar kartelį ačiū už Jūsų darbą, ir kad Jūs esate. Tegul ne tik liūdnos istorijos vilnija interneto platybėse, bet taip pat tegul kuo daugiau žmonių žino apie stebuklus, sukurtus mūsų gydytojų rankomis. Ačiū Jums, kad padarėte stebuklą! (Karolina P.)
Gyd. V. Rimkui ir Ortopedijos skyriui
Esu nepaprastai dėkinga visiems ir kiekvienam: nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui ortopedui traumatologui Vytautui Rimkui už suteiktą profesionalią pagalbą mamytei Leokadijai M., operavusiam birželio 21 dieną, ir prieš daugelį metų – dėka Jūsų, mama galėjo vaikščioti. Ačiū visai komandai. Ačiū, kad esate, ačiū už profesionalumą, didžiausia padėka už Jūsų dvasios stiprybę ir begalinę atsakomybę operuojant, ačiū gydytojams ortopedams-traumatologams, nuoširdžiai dėkoju slaugytojoms ir jų padėjėjoms, Ortopedijos skyriaus I posto darbuotojams už nuoširdų bendravimą. Visada būsime dėkingi. (Su pagarba, dukra Rimutė R.)
Gyd. M. Tatol
Nuoširdus AČIŪ gydytojui M. Tatol už atliktas operacijas. Puikus gydytojas, taktiškas ir malonus bendravimas ne tik su pacientais, bet ir su visa komanda operacinėje. Ištvermės Jums nelengvoje profesinėje veikloje! (Regina J.)
Gyd. G. Šustickui ir Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui neurochirurgui Gyčiui Šustickui už nuoširdų bendravimą, išsamiai ir suprantamai suteiktą informaciją apie mano sveikatos būklę, profesionaliai atliktą operaciją ir pooperacinę priežiūrą. Personalui - už dėmesingumą ir nuostabią priežiūrą. Dar kartą ačiū visiems, sveikatos ir sėkmės Jums! (Nelia Š.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Irinai Arechvo, LOR skyriaus darbuotojams, operacinės komandai už profesionalumą, nuoširdumą. Ačiū Jums. Ačiū virtuvės darbuotojams už skanų ir kokybišką maistą. (Laimutis P.)
II Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju 2021 06 15 – 2021 06 17 II Chirurgijos skyriuje dirbusiems gydytojams (R. Rinkūnui, S. Tamuliui), seselėms ir slaugytojoms už suteiktą kvalifikuotą gydymą, puikią priežiūrą, už nepaprastą profesionalumą, atidumą ir rūpestingumą bei pagalbą. AČIŪ!!! (Diana P.)
I Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju 2021 06 15 ryte dirbusiam Skubiosios pagalbos skyriaus bei izoliatoriaus palatos kolektyvui ir 2021 06 15–16 dienomis I Chirurgijos skyriuje dirbusiems gydytojams, seselėms ir slaugytojoms už nepaprastą profesionalumą, atidumą ir rūpestingumą. Didžiulis AČIŪ! (Žydrūnė J.)
Toksikologijos RITS kolektyvui
Visam jūsų skyriui net nežinau kaip atsidėkoti už tokią pagalbą – rūpestį, sunku tai net išsakyti žodžiais, kokią jums visiems jaučiu padėką. Per visus savo metus pirmą kartą gavau tokį rūpestingumą – jūs visos kaip mamos. Taip pat ačiū daktarams, vedėjai, kurios šypsena tik pakeldavo nuotaiką. Tikiuosi, nebuvau problematiškas pacientas... Visiems jums nuoširdūs linkėjimai, o aš stengsiuosi sveikti ir nekartoti nesąmonių. AČIŪ! (Algirdas F.)
Doc. dr. A. Vilionskiui
Norėčiau išreikšti didžiausią padėką doc. dr. Aleksandrui Vilionskiui už aukščiausio lygio profesionalų gydymą ir žmogišką indėlį į mano mamos gyvybės išgelbėjimą. Tiesiog neįtikėtina, kiek asmeninių pastangų doc. dr. A. Vilionskis įdėjo, kad pasiektų prognozes pranokusius rezultatus. Tikrai, trūksta žodžių išreikšti giliausią padėką, kurią doc. dr. A. Vilionskiui jaučiame už jo žinias, pastangas ir norą net pačioje beviltiškiausioje situacijoje suteikti medicininę pagabalbą visu šimtu procentų. Vertiname doc. dr. Aleksandrą Vilionskį kaip vieną geriausių ir profesionaliausių gydytojų ne tik Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje ir visoje Lietuvoje. (Michaelis A.)
Skubios pagalbos skyriui
Lūžus čiurnai teko apsilankyti priėmime. Nuoširdžiai dėkoju maloniam ir profesionaliam personalui: gydytojui ortopedui traumatologui Dainiui Pekarskui ir slaugytojai Tatjanai Šeluchovskajai už visapusišką pasirūpinimą manimi. Esu labai dėkinga ir sujaudinta, kad slaugytoja Tatjana net paskambino į vaistinę ir pati atnešė man ramentus, be kurių nebūčiau išsivertusi. Šie žmonės – auksiniai darbuotojai! Vertinu jūsų pasiaukojimą. Būkit sveiki ir laimingi! (Vida K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu dėkinga Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojui traumatologui Vygandui Navikui už dėmesingą įsigilinimą į sveikatos problemą, diagnozės nustatymą ir gydymo planą. Man patekus į reabilitaciją, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Silvija Strupienė paskyrė konkrečias procedūras. Dėkoju gydytojai už profesionalumą, rūpestį, šypseną, už dėmesį ir labai malonų bendravimą. Tai labai didelė ir, deja, reta vertybė. Išskirtinės padėkos nusipelnė labai profesionali kineziterapeutė Justina Komžaitė. Ji yra medikė, apdovanota išskirtinai šiltu, mandagiu, nuoširdžiu bendravimu, o tai – papildomas vaistas kiekvienam pacientui. Noriu nuoširdžiai padėkoti fizioterapijos kabineto (ypač Lenai),  registratūros personalui už rūpestį, nuoširdų bendravimą. Visada išlikite tokios draugiškos ir mielos. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui kilniame medikų darbe! (Danuta B.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui ir visam LOR skyriaus personalui už operaciją ir pooperacinį gydymą. Linkiu ir toliau su gera energija, tvirtumu bei šypsena gydyti ligonius. Ačiū Jums!
Ortopedijos skyriui
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką Ortopedijos skyriaus darbuotojams už šypsenas, palaikymą ir, svarbiausia, už puikią medicininę pagalbą. Ypatingai dėkingas gydytojui Donatui Ulevičiui. Sėkmės ir ištvermės Jums šiame sunkiame darbe, ir išsaugokite šį nuostabų kolektyvą. (Algis K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkojame skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei, gydytojai Vaidai Baškienei, masažuotojai Laurai, kineziterapeutei Kristinai, slaugytojai Tatjanai, slaugytojo padėjojoms Linai it Irenai. (Danutė Š.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Dėkoju gydytojui otorinolaringologui Rimvydui Toločkai už profesionalias konsultacijas, sėkmingai atliktą operaciją bei priežiūrą, palaikymą ir gerą nuotaiką po operacijos. Taip pat didelis ačiū Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus personalui už dėmesį ir rūpestį visu „viešnagės“ periodu. Sėkmės Jums jūsų sunkiame darbe. (Julijus Š.)
I Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Antanui Eigminui ir gyd. rezidentei Sandrai Mauravičiūtei už atliktą operaciją ir laiku suteiktą pagalbą. Taip pat noriu padėkoti visam skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, šilumą ir supratingumą. Linkiu ko geriausios kloties, sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame bei labai atsakingame darbe. (Irena B.)
Ligoninės personalui
Nuoširdžiai dėkoju ligoninės personalui: medikams, slaugėms, ūkio sk. darbuotojams, administracijai už mano Mamutės gydymą. Dėkoju visos mūsų keturių kartų šeimos vardu. Nepaisant sunkaus Lietuvai ir visam pasauliui periodo kovojant su Covid pandemija, visą gydymo laikotarpį mano Mamutė buvo apsupta personalo dėmesio, pagarbos ir atidumo nuo priėmimo iki išrašymo iš ligoninės. Didžiausia pagarba echoskopuotojai dr. Žaretai Palaikienei, ypač dėmesingai, nuoširdžiai ir atsakingai tyrusiai mano Mamą, nustačiusiai kraujotakos problemas, greitai reagavusiai į situaciją ir operatyviai nusiuntusiai ją pas puikų specialistą, chirurgą doc. dr. Kęstutį Laurikėną, kuris sėkmingai toliau gydė Mamą, ja rūpinosi. Šie nuostabūs medikai grąžino Mamutei galimybę vaikščioti savo kojomis. Esu įsitikinusi, kad tik medikų dėka ji sulaukė garbaus amžiaus, yra energinga, judri, linksma 94 metų senjorė. Didžiausia pagarba jiems ir visiems kitiems medikams, ištikimai vykdantiems Hipokrato priesaiką, neskaičiuojantiems savo jėgų ir laiko, atiduodantiems ligoniams savo profesionalumą, išmintį, patirtį, jėgas. Atskira padėka maisto gamintojams ir aptarnavimo personalui: Mamutė kasdien gyrė ligoninės maistą, nors yra įpratusi prie naminio maisto. Vaisiai, mėsos patiekalai, sriubos, jogurtai – viskas ligoninėje buvo šviežia ir skanu. Sąlygos palatoje puikios, švaru, jauku, palatos draugė net kavos kasdien išvirdavo. O pro ligoninės langą Mamutė klausėsi Vytauto V. Landsbergio koncerto pievoje daugiaaukščių namų gyventojams – vaikams. (Rita V.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdus AČIŪ visam Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Traumatologijos skyriui už suteiktą pagalbą, begalinį rūpestį ir šiltą bendravimą. Ypatingą padėką norėčiau pareikšti mane operavusiam gydytojui Mantui Jodinskui ir jo chirurgų komandai už kantrybę ir kruopštų darbą surenkant skilusias kelio girnelės dalis. AČIŪ JUMS VISIEMS! Linkiu ir toliau daryti stebuklus! (Irena T.)
Akių ligų skyriui
Atvažiavau į jūsų ligoninės Akių ligų skyrių pasitikrinti, nes buvau beveik akla. Gydytoja Jolita Šalkauskienė man padarė procedūrą, po kurios praregėjau. Esu jai labai dėkinga. Ačiū! (Janina S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Kvalifikuoto skyriaus darbuotojų darbo dėka, labai pagerėjo mano sveikata. Todėl dėkoju visam personalui už atidumą, nuoširdumą ir geranoriškumą atliekant visas procedūras. (Inga B.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Ačiū už malonų ir šiltą paciento aptarnavimą, atsidavimą savo darbui. Širdingai dėkoju gydytojams, sesutėms ir slaugutėms. Labai ačiū! (Algis M.)
Traumatologijos skyriui
Norime nuoširdžiai padėkoti traumatologijos personalui ir dar kartą išsiųsti padėką gydytojui Giedriui Petrylai, gydžiusiam Vasilijų T. Gydymas buvo ilgas, vingiuotas, bet galiausiai pasiektas rezultatas: žmogui išsaugota koja ir faktiškai išvengta mirties. Todėl Vasilijus ir jo šeima sako AČIŪ už įdėtas pastangas ir darbą. (Aleksandra T.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam skyriaus kolektyvui už profesionalumą, dėmesingumą ir nuoširdumą gydant mano vyrą Valentą. Noriu išskirtinį  žmogiškąjį AČIŪ tarti medicinos personalui – Elvyrai Dailidėnienei, Aušrelei Petrėnienei, Danutei Šumskaitei, Elenai Jankauskaitei, puikioms masažuotojoms Laurai Petrikaitei ir Brigitai Žukovskajai, logopedei Dianai Žemaitienei, kinezeterapeutei Daivai Dankšei ir visoms, kurių pavardžių neužsirašiau. AČIŪ skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei ir gydytojai Vaidai Baškienei. Telydi Jus sėkmė ir gera sveikata kiekviename gyvenimo žingsnyje! (Aldona J.)
Traumatologijos skyriui
Dėkoju visam (nuo skubios pagalbos, priėmimo, operacinės skyriaus, administracijos iki ūkio dalies ir tų, kurių net neįsivaizduoju) ligonės kolektyvui, kurį, be kitų, dažniausiai atstovavo gyd. ortopedas traumatologas Viktoras Švainauskas, už žmogišką, dalykišką ir tik paskiausiai – profesionalią mano priežiūrą. Be abejo, už saldų ir neskausmingą pabuvimą Morfėjaus karalystėje dėkoju gyd. anesteziologei reanimatologei Aušrai Bučaitei-Matulianecei ir jos komandai. Linkiu visiems sveikatos, stipraus asmeninės savivertės jausmo ir savirealizacijos, harmonijos savo artimųjų, draugų, kolegų, darbo aplinkoje. (Rolandas P.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Mindaugai Klingai už gerai atliktą operaciją ir šiltą žmogišką bendravimą, konkrečiai ir korektiškai suteiktą informaciją. Ačiū už tai, kad galiu vaikščioti. Taip pat ačiū Traumatologijos skyriaus kolektyvui už nuoširdžią pagalbą, kantrybę, supratingumą slaugant skyriaus pacientus. Linkiu gydytojui Mindaugui ir skyriaus kolektyvui sėkmės, sveikatos, meilės ir džiaugsmo. Linkiu Jums visiems gyvenime sutikti gerų ir gražių žmonių, geranoriškų – tokių, kaip Jūs patys. (Saulė K.)
Gyd. R. Grinevičienei
Balandžio mėnesį gydytoja oftalmologė Raimonda Grinevičienė su komanda atliko operaciją. Praėjus pooperaciniam stresui norėčiau pasidžiaugti ir padėkoti gydytojai už padrąsinimą, dėmesingumą, profesionalumą. Nuoširdus ačiū. Geros Jums kloties. Būkite laiminga ir sveika. (Valerija G.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui, Operaciniam anesteziologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei Operacinio anesteziologijos skyrių kolektyvams už profesionalią pagalbą ir žmogišką rūpestį. Atskirai norėčiau padėkoti gyd. Marek Tatol, anesteziologei ir gydytojui, asistavusiam operacijos metu gegužės 5 d. (deja, neįsidėmėjau šių gydytojų pavardžių), slaugytojai Natalijai už atidumą ir rūpestį. Dar kartą ačiū visam kolektyvui ir linkiu kuo didžiausios sėkmės! (Jolanta D.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdus ačiū gydytojui Žydrūnui Račkauskui už atliktą stuburo operaciją, grąžintą darbingumą. Taip pat noriu padėkoti visam skyriaus personalui už puikią slaugą. Jaučiausi kaip namie. Dar kartą ačiū. (Gintaris M.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. I. Rakauskienei už rūpestingą ir operatyvų gydymą, aukštą profesionalumą. Labai dėkinga visoms seselėms-bitelėms, kurios mane slaugė. (Severina Živilė V.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti šios įstaigos darbuotojams už gerą gydymą, už suteiktas paslaugas. Atskirai noriu padėkoti neurochirurgui Sauliui Čepkui ir visam pagalbiniam personalui. (Vladas S.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Esu labai patenkinta RITS II poskyrio darbu, dėmesingumu ligoniui. Personalui linkiu kantrybės ir sėkmės darbe. Nuoširdžiai ačiū. (Loreta T.)
Terminių traumų skyriui
Pavasaris atneša paukščių čiulbėjimą, gėlių žydėjimą ir atsinaujinimo džiaugsmą. Nuoširdžiausiai sveikinu su pavasariu ir reiškiu padėką visiems Terminių traumų skyriaus medikams, o ypač jo vedėjui Vytautui Vaitkui ir gydytojai ortopedei traumatologei Indrei Kuropatkinaitei. Tegul jūsų nelengvame darbe nepristinga jėgų ir sveikatos, širdies gerumo ir Aukščiausiojo globos, gydant mus, ligonius. (Danutė A.)
Prof. N. Porvaneckui, Ortopedijos skyriui
Didžiausia padėka profesoriui Narūnui Porvaneckui už atliktą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją, jo profesionalumą, nuoširdumą ir dėmesingumą ligoniui. Dėkoju už sugrąžintą galimybę vaikščioti.  Ačiū, profesoriau. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už nuolatinį rūpestį po operacijos. (Elvyra V.)
Gyd. V. Vitkauskui
Labai noriu padėkoti gydytojui Vytautui Vitkauskui, kuris balandžio 7 d. vakarą Skubios pagalbos skyriuje pirmasis teikė pagalbą mano mamai. Nors jis, dėl mamos būklės kritiškumo, perdavė pacientę į reanimacijos skyrių, kuriame toliau ieškojo kritinės situacijos šaltinio (kiti specialistai), gydytojas Vytautas priimamajame laukiančių artimųjų nepaliko nežinioje ir kiekvieną kartą praeidamas pro šalį informuodavo kas vyksta, kas padaryta, ką darys toliau. Nors 2 valandos (kol ieškota kritiškos būklės šaltinio) atrodė amžinybė, o gydymas vis dar nesibaigęs, bet sakau didžiulį AČIŪ už palaikymą, pagarbą ir pagalbą. (Margarita M.)
Traumatologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam Traumatologijos skyriaus personalui už profesionalumą, žmogiškumą, nuoširdų dėmesį bei geležinę kantrybę, atliekant savo nelengvą ir labai svarbų darbą. Visą gydymosi laiką jaučiau nuoširdumą, atjautą ir norą padėti. Linkiu visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe. (Marija M.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Padėka kineziterapijos praktikantui Nikitai Zacharovui. Nuoširdžiai dirba su pacientu, po savaitės užsiėmimų su Nikita pasijutau žymiai geriau. (Denis S.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdi padėka gydytojui neurochirurgui S. Širšinaičiui už atliktą stuburo operaciją, laiku suteiktą pagalbą ir nuoširdų bei šiltą bendravimą. Te Dievas laimina Jūsų rankų darbus. Didžiulė padėka visam pirmo posto personalui už atsidavimą darbui, rūpestį, šiltą bendravimą, nuoširdumą, žmogiškumą, gerą nuotaiką. Ačiū, kad esate! (Jurga L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju šauniam skyriaus personalui  už rūpestį, profesionalumą ir žmogiškumą, gydant mano tėtį tokiu komplikuotu ir įtemptu mums visiems metu. Ypatingas ačiū gydytojai Agnei Ovčinikovai - ji ne tik gera neurologė, bet ir nuoširdus, empatiškas žmogus, išgelbėjęs mano tėčio gyvybę. Džiaugiuosi susipažinusi  ir linkiu sėkmės! (Milda S.)
Gyd. dr. Pauliui Žeromskui
Dėkoju Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei ir asmeniškai gydytojui chirurgui dr. Pauliui Žeromskui už suteiktą kokybišką medicininę pagalbą, pradedant pirmine konsultacija ir baigiant atlikta planine operacija, bei priežiūra po operacijos, o taip pat už gydytojo etišką bendravimą per visą gydymo laikotarpį. (Alvydas B.)
Gyd. L. Abaravičiūtei, Skubios pagalbos skyriui
Norime padėkoti talentingai jaunai daktarei Loretai Abaravičiūtei už profesionalią pagalbą 2021 balandžio 23 d. atsatant išnirusį klubo sąnarį. Ištikus bėdai ir apėmus skausmui sulaukėme ir atidumo, ir kantrybės bei paaiškinimų kas, kodėl, kaip bus daroma. Negali nejaudinti tą dieną dirbusių ir kitų žmonių gerumas – ačiū sesutėms, slaugytojoms, daktarams, kurių vardų nežinome. Bet jie buvo tokie geri ir supratingi. Patekus į Jūsų rankas supranti, kad Lietuvoje gyventi yra laimė. Dar viena smulkmena labai pravertė laukiančiai mano dukrai – kavos ir kitų karštų gėrimų aparatas. Ir, žinoma, personalo dėmesys paaiškinant kaip elgtis, ko tikėtis. Stiprybės ir sveikatos linkėdama. (Marijona U.)
Gyd. dr. R. Badarui
RVUL Toksikologijos centro vadovui dr. Robertui Badarui ir visam kolektyvui dėkojame už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą gydant AB „Vilniaus paukštynas“ darbuotoją Aloyzą. Ačiū už jūsų profesionalų darbą ir atsidavimą.
Gyd. G. Laubner
RVUL Ūminių apsinuodijimų skyriaus vedėjai Gabijai Laubner ir visam kolektyvui dėkojame už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą gydant AB „Vilniaus paukštynas“ darbuotoją Aloyzą. Ačiū už jūsų profesionalų darbą ir atsidavimą.
I Chirurgijos skyriui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Loretai Lapinaitei bei sesutėms, dalyvavusioms procedūroje. Labai ačiū Jums už viską, už puikiai atliktą procedūrą, profesionalumą bei už šiltą ir malonų bendravimą. Prireikus chirurgo konsultacijos / paslaugų būtinai kreipsiuosi į gyd. Loretą Lapinaitę. AČIŪ. P.S. Procedūrą atliko prieš gerus metus, bet vis neprisiruošdavau parašyti padėkos. (Edita M.)
Gyd. D. Šukiui
Reiškiu padėką gydytojui urologui Deimantui Šukiui bei urologijos skyriaus personalui už mano mamai atliktą sunkią operaciją gelbėjant jos sveikatą ir gyvybę. Didelis ir nuoširdus ačiū už profesionalumą bei rūpestingumą. (Pavel T.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Skubančiame technologijų laike dingsta žodis. Mediko žodis - terapija, jis gydo. Noriu išreikšti padėką II Neurologijos skyriaus slaugytojai Taniai Simonovič. Ši slaugytoja moka bendrauti ne tik su ligoniais, bet ir su jų artimaisiais, o to labai reikia dvasiniam palaikymui. Slaugytoja konkreti, mylinti savo darbą, paslaugi, laikosi Hipokrato priesaikos pagarbiai ir su meile. (Regina D.)
Radiologijos skyriui
Ačiu gydytojai Jolantai Majauskaitei-Čobot už labai malonų bendravimą, kvalifikuotą darbą. Ji yra labai gera, maloni ir profesionali gydytoja. (Marija M.)
Skubios pagalbos skyriui
Norėčiau padėkoti RVUL priėmimo skyriaus personalui už profesionaliai suteiktas paslaugas patyrus traumą buityje. Apsilankiau balandžio 11 dieną patyrusi pėdos traumą, buvau netrukus priregistruota, taip pat buvo suteiktas neįgaliojo vežimėlis. Visų slaugytojų darbas buvo labai profesionalus ir mandagus. Kiek teko stebėti visą aplinką, kol laukiau savo eilės pas traumatologą, slaugytojos visus atvykusius aptarnavo sklandžiai ir mandagiai, paaiškino visą reikiamą informaciją. Labai gražiai elgėsi su senyvo amžiau pacientais. Esu girdėjusi neigiamų atsiliepimų apie priėmimo skyriaus darbą, todėl labai apsidžiaugiau, kai teko įsitikinti, kad taip nėra. Norėčiau padėkoti visam personalui, kuris dirbo balandžio 11 dieną už begalinę kantrybę, profesionalumą ir paprastą malonų žmogiškumą. Dėkoju ir linkiu sėkmės bei sveikatos! (Gintarė Z.)
Traumatologijos skyriui
Ačiū visiems! (Saulius A.)
Skubios pagalbos skyriui
Šiandien nualpau ir buvau nuvežtas į Lazdynų ligoninę, greitosios pagalbos centrą. Norėčiau padėkoti visoms medikėms (LOR, rentgenas ir kt.), kurios manimi rūpinosi, kad tą pačią dieną galėčiau grįžti namo. Visos medikės buvo labai malonios, profesionalios, ir tai padėjo man atgauti jėgas. Ačiū! (Pranciškus Š.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Tariu nuoširdų žmogiškąjį AČIŪ skyriaus vedėjai Ingai Slautaitei ir gydančiai daktarei Mineikytei. II Neurologijos skyriuje gydomas mano vyras Valentas. Nuostabu, kad šios gydytojos dėvi garbingai baltą chalatą ir daro viską, kad ligonis pasveiktų. Labai gerai dirba skyriaus seselės, slaugytojos, jų padėjėjos ir visas personalas. Sveikinu su artėjančiomis šv. Velykomis ir linkiu geros sveikatos, stiprybės ir giedrios pavasarinės nuotaikos. Tesaugo Angelas Sargas Jus visus šiame prasmingame gyvenimo kelyje dėl žmogaus sveikatos, jo gerovės, jo artimųjų palaikymo ištikus sunkiai ligai... (Aldona J.)
Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Andriui Šimkui ir komandai, operavusiems man kelio sąnarį. Nuo pat registratorės skambučio, kai reikėjo suderinti operacijos laiką, pasijutau patekusi į profesionalias rankas. Nuostabus chirurgas, puikus anesteziologas, kurio pavardės net neįsidėmėjau ir atsiprašau, šaunios slaugytojos ir kiti specialistai. Mieli gydytojai ir slaugytojos, kiti darbuotojai, sveikatos jums ir jūsų šeimoms! Tegul asmeniniai rūpesčiai netemdo jūsų nuotaikos, te kolegos būna geranoriški, o pacientai - bendradarbiaujantys! Mano šypsena ir AČIŪ - jums. (Eglė G.)
Gyd. R. D. Žuklytei ir slaug. D. Baranauskienei
Noriu nuoširdžiai padėkoti už sėkmingai atliktą akių operaciją gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei ir slaugytojai Danutei Baranauskienei. Ačiū už profesionalumą, nuoširdų rūpestį, dėmesingumą ir malonų bendravimą. Gydytoja negailėdama savo brangaus laiko skyrė labai daug dėmesio pooperaciniame laikotarpyje. Linkiu Joms sveikatos ir begalinės sėkmės. (Henrika V.)
Gyd. J. Skruodytei
Nuoširdžiai dėkoju akių ligų skyriaus gyd. oftalmologei Justinai Skruodytei už puikiai atliktą darbą. Gerbiama Gydytoja, būkite sveika ir laiminga bei džiuginkite savo darbštumu, gerumu ir dėmesingumu. (Remis G.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Noriu išreikšti didelę padėką I Neurologijos skyriaus personalui ir asmeniškai gyd. Karolinai Noreikaitei. Gydžiausi šiame skyriuje ir mane labai džiugino darnus, profesionalus viso kolektyvo darbas, pradedant gydytojais, sesutėmis, slaugėmis bei praktikuojančiu jaunimu. Šio skyriaus „auroje“ jutau tikrą empatiją ligoniui, pasiryžimą bet kurioje situacijoje pagelbėti, nuoširdžiai padėti sveikti. Kartu stebėjau modernaus, inovatyvaus gydymo pavyzdžius. Linkiu didelės sėkmės puikiam kolektyvui! (Gražina D.)
I Chirurgijos skyriui
Padėka skyriaus personalui už rūpestį, globą, malonų aptarnavimą. (Romas K.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Noriu širdingai padėkoti gydytojai Silvijai Jočinskaitei-Butkienei už rūpestį, pastangas ir, žinoma, už sėkmingai sustabdytą kraujavimą! Taip pat esu dėkingas Ausų, nosies, gerklės skyriaus gydytojams, slaugytojams ir kitam personalui, kuris rūpinosi gulint stacionare. Labai ačiū Jums, sėkmės tolimesniuose darbuose! (Erikas V.)
Gyd. G. Terbetui
Noriu padėkoti visam Jūsų ligoninės personalui už malonų bendravimą ir priėmimą. Teko gultis į Neurochirurgijos skyrių biopsijai pas gydytoją G. Terbetą. Pradedant nuo registratūros ir baigiant išvažiavimu iš ligonines, viskas buvo labai gerai. Slaugytojų ir jų padėjėjų atsidavimas operacinėje, viskas buvo aukštumoje, nesulaukiau nei vieno nepasitenkinimo ar negražaus žodžio. Išrašymo dieną gerb. G. Terbetas paaiškino viską apie ligą ir apie tolimesnę eigą. Išvykstant negalėjau susilenkti, tad padėjėja net pasisiūlė pagelbėti apsirengti. Ačiū labai už nuostabų personalą ir profesionalumą. (Aleksandras U.)
Slaug. A. Jonaitienei
Noriu labai pagirti ir padėkoti Ortopedijos skyriaus slaugytojai Audronei Jonaitienei už profesionalumą, atidumą, gerą širdį, šypseną ir ledo kompresą ant lūžusios kojos. Ačiū, Audrone. (Ramūnas K.)
gyd. A. Mackevičiui
Didžiausia pagarba ir dėkingumas kardiochirurgui Artūrui Mackevičiui už mūsų mokytojos Genutės Mačiūnienės išgelbėjimą nuo visų Radviliškio V. Valsiūnienės vardo mokyklos 1964 m. 21 laidos mokinių. (Alfreda L.)
Gyd. A. Širvinskui, I Chirurgijos skyriui
Dėkoju RVUL I Chirurgijos skyriaus kolektyvui už priežiūrą ir dėmesį. Tačiau didžiausią AČIŪ siunčiu Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui A. Širvinskui už tai, kad neleido nukraujuoti, - taip pat, tiesa, ir pamiegoti - kantriai taisydamas kitos gydymo įstaigos kolegos padarytas klaidas. Šaltos tos Jūsų, RVUL, operacinės, bet karštos širdys! (Evaldas T.)
Ortopedijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Viktorui Švainauskui už profesionaliai atliktą operaciją, rūpestingumą, konsultacijas, atsakymus į klausimus telefonu ir šiltą bendravimą. Už pagalbą operacijos metu gydytojui ortopedui traumatologui Dmitrij Gorbačev, už sėkmingą anesteziją ir profesionalų operacinio skausmo valdymą gydytojui anesteziologui reanimatologui Ovidijui Sadzevičiui. Už komtetentingas konsultacijas priimant sprendimus ir nuoširdų bendradarbiavimą pooperaciniu laikotarpiu dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Vaitukaičiui. Už žmogiškumą ir nuolatinę globą ypatingai dėkoju dr. Sigitui Ryliškiui. Dėkoju visam skyriaus personalui už puikią atmosferą. (Nijolė J.)
Gyd. G. Laubner
Noriu padėkoti už pastangas ir dėmesį gelbėjant mano brolio  gyvybę, dėmesį mums artimiesiems, paaukotą laiką, toleranciją, kantrybę, pagalbą susigaudyti nekasdieninėse gyvenimo akimirkose. Ačiū Jums. (Alvydas B.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Vladislavui Kiedai ir Neurochirurgijos skyriaus personalui, suteikusiam man medicininę pagalbą. Ačiū! (Stanislovas N.)
Ligoninės personalui
Gerbiami gydytojai, šiuo sudėtingu metu, kai visi jaukiai bei saugiai užsidarę namuose, jūs dirbate pavojingiausiose vietose, palaikydami žmonių sveikatą ir gelbėdami gyvybes. Todėl norėčiau padėkoti už jūsų sunkų darbą, kuriame aukojate sveikatą. Įsivaizduoju, kad tokiu metu šventės itin sunkios, todėl linkiu daug ryžto, ištvermės, sėkmės ir sveikatos. Tikiuosi, kad mintis, jog yra žmonės, kuriems jūsų darbas rūpi, padarys jūsų šventes šiltesnėmis. Dar kartą ačiū. (Emilija)
Reabilitacijos personalui
Norėčiau padėkoti už reabilitaciją, už gerą ir atidų personalą. Noriu palinkėti toliau taip pat padėti žmonėms. (Aivaras K.)
Ortopedijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju RVUL Ortopedijos ir traumatologijos centro Ortopedijos skyriaus personalui už suteiktą pagalbą, priežiūrą ir rūpestį, dėmesį. Jūsų visų pastangomis jaučiausi saugiai. Jūsų profesionalumas teikė pasitikėjimą, o kantrybė ir geras žodis teikė drąsos. Jūsų nepriekaištingo komandinio darbo dėka mano sveikata ir puiki savijauta gerėja kasdien sparčiai. Dėkoju, kad buvote šalia: dr. Manviliui Kociui, gyd. Pauliui Kanopai, gyd. Valdui Prišmantui, gyd. Jauniui Kurtinaičiui, ortopedui-technikui Linui Balčiūnui, gyd. Mantui Jodinskui, sesutėms ir slaugytojoms. Taip pat nuoširdžiai dėkoju anesteziologijos personalui, ypač vyr. anesteziologei už kantrybę ir supratingumą. Sveikatos ir stiprybės Jums. (Vaida V.)
Ligoninės personalui
Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems už rūpestį ir pagalbą, teikiamą informaciją apie mano vyro būklę. Sveikatos ir stiprybės Jums. (Aušra K.)
I COVID-19 skyriui
Ieškojau būdo, kaip išreikšti padėką Covid-19 skyriaus personalui. Radau tik tokį. Šiame skyriuje gulėjo mano giminaitė, kuri liko labai patenkinta skyriaus darbo organizavimu, laiku suteikta pagalba bei personalo kompetentiškumu bei geraširdiškumu. Didžiausią padėką norėtume išreikšti visoms skyriaus darbuotojoms, bet ypatingai skyriaus vedėjai  Nijoliai Tarasevič už gerą širdį, už profesionalų bei atsakingą požiūrį į savo darbą. Taip pat labai noriu padėkoti slaugei Jelenai Černiavskai už puikiai atliktas savo pareigas, už šilumą ir optimizmą, kuriuo ji dalijasi su kaupu, tuo pačiu labai prisidėdama prie ligonių pasveikimo proceso, neleisdama palūžti. Teta stebėjosi Jelenos atsidavimu bei begaline meile savo darbui, sąžiningai ir kruopščiai atliekant savo darbą. Nuoširdžiai ačiū už suteiktą rūpestingą gydymą bei pagalbą. (Valentina L.)
I COVID-19 skyriui
Labai noriu padėkoti Covid-19 skyriuje dirbančiam personalui savo tėvo, kuris gulėjo pas jus, vardu. Noriu padėkoti vedėjai Nijoliai Tarasevič padėkoti už jos šilumą ir atsakingumą. Bendrosiosios praktikos slaugytojai Anai Balaboskinai ir slaugytojos padėjejai Jelenai Černiavskai už atsakingą, kruopštų darbą, už dėmesį ir šilumą, skleidžiamą pacientams, už mielą šypseną ir už kiekvieną pasakytą šiltą žodį, už palaikymą ir pasiaukojimą, nes tokį sunkų darbą ne bet kas sugeba dirbti. Ačiū jums, merginos, jūs esate angelai. Tėvukas iki šiol jūsų negali pamiršti ir labai prašo perduoti jo žodžius. (Audrė S.)
Gyd. J. Straukui
Noriu pasidalinti savo „greitosios pagalbos“ istorija: mano 82-ejų metų Mama nesėkmingai nugriuvo namuose ir, kaip Jūsų ligoninėje buvo nustatyta, išsinėrė klubo sąnarį. Beje, tą sąnarį prieš 10 metų Jūsų ligoninėje „įstatė“ puikus daktaras Rimkus. Esu be galo dėkinga daktarui Jordanui Straukui (jo pavardę radau išraše) ir tuo metu dirbusiems kolegoms, kurių pavardžių nežinau, už profesionalią ir tuo pačiu žmogiškai jautrią pagalbą mamai, už pagarbų situacijos ir būsimos priežiūros paaiškinimą ir pasirūpinimą dėl saugaus jos pargabenimo į namus. Džiaugiuosi, kad nutikus nelaimei sutikome šį tikrą daktarą ir patekome į Jūsų ligoninę - čia greitoji pagalba iš tiesų teikiama geitai ir veiksmingai. (Violeta J.)
Skubios pagalbos skyriui
Norėčiau padėkoti medikų komandai, kuri suteikė pagalbą. Nors išraše yra tik vienos gydytojos, Jočinskaitės-Butkienės Silvijos rekvizitai, bet prie pagalbos prisidėjo ir kiti kolegos, budėję tą naktį. Gydytojai padarė viską, ką galėjo ir net daugiau - atvykau su nukąsta ausimi (buitinė trauma žaidžiant su šunimi), gavau ne tik medicininę, bet ir psichologinę pagalbą bei palaikymą. Taip pat buvo suteikta informacija apie tolimesnį ausies koregavimo procesą ir rekomenduota apsilankyti pas gyd. J. Vaičiulėnaitę, kuri pilnai pateisino kolegų rekomendacijas ir gydymą tęsiame su šios gydytojos priežiūra. Tad, dar kartą AČIŪ medikams, su tokia komanda tikrai galima jaustis saugiai! (Algita V.)
I COVID-19 skyriui
Man buvo nustatyta COVID-19 liga, todėl buvau gydomas RVUL I COVID-19 skyriuje. Esu sujaudintas skyriaus personalo ir skyriaus vedėjos gyd. Nijolios Tarasevič dėmesio gydant mane. Jums visiems tariu nuoširdų AČIŪ! (Edmundas V.)
Urologijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju ligoninės Urologijos skyriaus vedėjui A. Gaižauskui, gydytojams S. Gaižauskui, I. Lukošiui, D. Burinskui bei visam nuostabiam personalui už gydymą, rūpestį, atidumą pacientui. Šiuo sunkiu laiku linkiu jiems visiems sveikatos. Nuoširdus Jums ačiū. (Regina B.)
Gyd. G. Petrylai
Nedaug būdų turime kaip atsidėkoti gydytojams už darbą, todėl vildamasi, kad parašytos padėkos pasiekia gydytojus ir prisideda prie jų gerovės darbe, norim pasakyti ačiū gydytojui Giedriui Petrylai, kuris gydo tėtį. Ir, be abejo, ačiū kiekvienam prisidedančiam, kurių pavardžių nežinau. 🙂 (Aleksandra T.)
Gyd. J. Dapkutei
Dėkoju gydytojai Justinai Dapkutei, budėjusiai sekmadienį, už suteiktą pagalbą mano mamai. Gydytojos veiksmai ir pateiktos rekomendacijos padeda mamai palaipsniui grįžti į įprastą gyvenimą. Dėkoju už kantrybę ir profesionalumą. (Julija K.)
Gyd. O. Garlaitei, slaug. E. Skorupskienei
Man buvo skirtas vizitas Akių kabinete, todėl norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti už Jūsų darbuotojų darbą – slaug. Evelinos Skorupskienės ir daktarės Onos Garlaitės paslaugas. Buvau labai išsamiai ir dalykiškai konsultuotas ir labai mandagiai ir geranoriškai aptarnautas, esu už tai labai dėkingas. (Eduardas P.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Brangūs ligoninės darbuotojai, nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vedėjui Augenijui Vilimui ir darbuotojams už labai profesionalų ir žmogišką požiūrį į savo pacientus. Jie labai padėjo mano motinai atsistoti ant kojų ir pradėti vėl vaikščioti. Taip pat esu labai dėkinga Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai ir visam medicinos personalui už pasiaukojantį darbą, šypsenas, rūpestingumą. Gydymas vyko labai sudėtingu laikotarpiu, todėl Jūs – tikri didvyriai. Didelis ačiū visiems Jums ir būkite sveiki! (Andromeda Ž.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti kineziterapeutei Rūtai už atsakingą darbą, nuoširdumą ir švelnumą. Taip pat baseino kineziterapeutei Justei už pozityvią energiją, puikiai atliekamą darbą ir budrias akis, kurios neleidžia simuliuoti. Ačiū Jums!  (Diana S.)
Gyd. I. Lukošiui
Norėčiau pareikšti padėką urologui Ignui Lukošiui už pašalintą inksto akmenį. Vertinu gydytojo rūpestingumą, darbštumą ir profesionalumą. Taip pat norėčiau padėkoti visai su gydytoju dirbusiai komandai, ypač anesteziologei ir slaugytojoms. (Andrius V.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Dėkingas gydytojui A. Vilimui už profesionalumą, kantrybę, nuoširdumą. Slaugytojoms - už dėmesingumą ir geranoriškumą. (Algirdas U.)
II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoirdžiai dėkoju gydytojui Aleksandrui Vilionskiui  ir šauniam skyriaus personalui už supratingumą, pagalbą ir, žinoma, priežiūrą bei gydymą netikėtai atsidūrus šiame skyriuje. Labai ačiū! (Jenifer Hurt, JAV)
Gyd. D. Zailskui
Noriu padėkoti II Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojui neurologui Donatui Zailskui už dėmesingumą, išsamius paaiškinimus ir rūpestingą gydymą. Labai malonus ir profesionalus gydytojas. (Janina Š.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Jolantai Kavaliauskienei už gydymą, kasdienį rūpestį ir kantrybę. Didelis ačiū slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų dėmesį. Ačiū visiems skyriaus darbuotojams už nelengvą darbą. (Raisa G., Lucija S., Vanga U.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Besigydant jūsų ligoninėje buvo malonu matyti jūsų darbuotojus - išmanačius ir mylinčius savo darbą, mokančius su ligoniais bendrauti paprastai, dėmesingai ir pagarbiai, operatyviai organizuoti būtinus tyrimus, reikiamą efektyvų gydymą. Tokiomis savybėmis ir sugebėjimais pasižymi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius: skyriaus vedėjas Augenijus Vilimas, gydytoja neurologė Ingrida Šitkauskienė, vyresnioji slaugytoja Česlava Kislovska, ūkio reikalų tvarkytoja D. Grablevska, bendrosios praktikos slaugytoja Renata Daškevičienė ir kitos slaugytojos ir slaugytojų padėjėjos. Ačiū už jų profesionalumą, nuotaiką, šilumą, už nepaprastą dėmesingumą ir žmogiškumą, suteiktą pagalbą. Dėkoju visam kolektyvui už gebėjimą kruopščiai atlikti savo pareigas ir suteikti pagalbą kiekvieną minutę. Dėkoju už švarą ir gerą nuotaiką kolektyvui. Ačiū! (Margarita M.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdus ačiū gydytojams D. Vaitukaičiui, anesteziologui Mikelioniui, mieloms ir jautrioms slaugytojoms Ramutei, Redai, Birutei, Liliai, Natašai, Elenutei ir kitam aptarnaujančiam personalui. Jūsų gyvenimas skirtas mums, silpniems ir ligotiems, ačiū kad gydote mus ne tik skalpeliu vaistais, bet ir geru žodžiu, miela šypsena, savo profesine elegancija, viltimi, jautrumu ir meile žmogui. Ačiū jums! Stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kilniame darbe. (Elena P.)
Gyd. A. Šiatkienei
Dėkoju gydytojai A. Šiatkienei už išsamius tyrimus ir konsultaciją. (Nikolaj M.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu padėkoti slaugytojai Ritai V. už profesionalumą, rūpestingumą. Su pacientu elgiasi mandagiai, korektiškai ir kantriai. Tokie darbuotojai - Lietuvos medicinos stiprioji pusė.
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Šarūnui Bogušiui už suteiktą medicininę pagalbą, profesionalumą ir žmogiškumą. Taip pat norėčiau padėkoti bendrosios praktikos slaugytojoms Danutei Igielaitei ir Teresei Valošienei už nuoširdumą, rūpestį, supratimą ir darnų, profesionalų darbą. (Artūras P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu labai dėkinga gydytojoms ir kitam personalui už rūpestingumą, nuoširdumą ir pagalbą. (Elena J.)
Skubios pagalbos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju daktarui Vadim Teriajev iš 0852 brigados už nepaprastai šiltą dėmesingumą ir atidumą. Dėkoju, kad sugeba suprasti ligonio situaciją ir stengiasi puikiai panaudoti profesines žinias. Esu maloniai nustebinta daktaro Aleksandro Briedžio pastangomis padėti išsiaiškinti negalavimo priežastis. Puikūs daktarai, nuoširdi padėka jiems ir sėkmingo darbo. (Nijolė V.)
Urologijos skyriui
Širdingai dėkoju gydytojui A. Žalimui ir visam Urologijos skyriaus personalui už profesionalų gydymą, puikią priežiūrą bei nuoširdų bendravimą. Linkiu sveikatos ir ištvermės jūsų nelengvame darbe. (Miroslavas K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame viso Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už mūsų gydymą, slaugą, pagalbą, rūpinimąsi mumis, mūsų sveikatos stiprinimu. Dėkojame už jūsų šypsenas ir nuoširdų sunkų darbą, kurį atliekate su meile ligoniui, kuris dažnai būna nusiminęs, piktas, nusivylęs. Jūs mums grąžinate gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą. Esame labai dėkingos. Būkite sveikos ir laimingos, saugokite savo sveikatą. (Birutė A., Marija A., Julija G., Janina S.)
Planinės pagalbos skyriui
Dėkoju už puikų darbą gydytojui E. Kildišiui ir personalui. (Nijolė P.)
Terapijos skyriui
Jeigu būtų galima išreikšti padėką žodžiais, tai tuos žodžius paskirčiau Jums, mielosios: gydytojai Irutei Šadzevičienei, slaugytojai Neringai Apanavičiūtei, Zitai Minkevičienei, Annai Paškevič ir kitoms. Visam kolektyvui linkime ir toliau taip rūpestingai ir operatyviai slaugyti ir gydyti mus. Dėkojame iš visos širdies. (Danutė G., Juzefa M., Galina T., Stanislava G., Aleksandra G.)
Gyd. A. Šiatkienei
Dėkinga gydytojai Agnei Šiatkienei už profesionalų aptarnavimą. (Valentina J.)
Planinės pagalbos skyriui
Sėkmės jūsų šauniai komandai! Ačiū! (A. M.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju visam personalui už nuoširdumą. (Sergei P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Norėčiau padėkoti visam personalui už nuoširdumą, gerą aptarnavimą ir pagalbą. (Juzef I.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu labai dėkingas visam reabilitacijos personalui už kokybišką ir labai profesionalų gydymą, gerus patarimus, jautrumą gydant mane. Linkiu sėkmės ir laimės darbe ir asmeniniame gyvenime. (Vytautas Z.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2 postui
Dėkoju visam RITS2 personalui už skubiai ir operatyviai suteiktą pagalbą. Labai vertinu jūsų darbą išgelbstint man gyvybę. Didelis nuoširdus ačiū. (Darius D.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame visam personalui už atidžią priežiūrą ir pagalbą. Tikrai nuostabus kolektyvas, jautrus ir paslaugus. Linkime visiems sėkmės! Įvertinimas - 10 balų. Ačiū! (Milda Č.)
Ortopedijos skyriui
Noriu padėkoti šios ligoninės personalui už rūpestingą gydymą po klubo operacijos, per trumpą laiką patyriau daug gerų emocijų. Pirmiausia dėkoju gydytojui V. Prišmantui, slaugytojoms Renatai, Žanai, slaugytojų padėjėjoms Rasai, Tatjanai ir visoms, kurios mane aptarnavo tuo trumpu laikotarpiu. Taip pat anesteziologei Michailovskajai. Ačiū virtuvės personalui - maistas nuostabus. (Bronislava G.)
Gyd. Agnei Šiatkienei
Noriu išreikšti padėką gydytojai endoskopuotojai Agnei Šiatkienei bei jos komandai už sklandų ir greitą gydymą. Buvo daryta procedūra su nejautra. Jausmas kaip po grožio procedūros. Gydytoja labai maloni ir viską gerai paaiškino. Didžiulis dėkui ir sėkmės darbe. (Oksana M.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui neurologui Gyčiui Motiejūnui už profesionalumą, skiriamą ypatingą dėmesį ligoniams, už nuoširdumą, žmogiškumą, dėmesingumą. Didelis ačiū nuostabiam kolektyvui ir skyriaus personalui už jų geranoriškumą padėti kiekvienam ligoniui, už priežiūrą ir rūpestingumą, už švarą ir tvarką, sotų ir skanų maistą. Ypatingai didelį ačiū tariame slaugytojai Jekaterinai Margevičienei. Nepaprastai nuoširdi, paslaugi, dalykiška, rūpestinga, puikiai atliekanti savo pareigas, besidominti kiekvienu esamu ligoniu ir jo sveikata. Visiems linkime sveikatos, pakantumo, kantrybės atliekant savo darbą, kuris reikalauja atsakingumo, kruopštumo, sąžiningumo. Sėkmės visam nuostabiam personalui! Ačiū! (Raminta K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norime išreikšti nuoširdžią padėką I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medicinos personalui už rūpestingą gydymą ir priežiūrą, ir už organizuotą darbą skyriuje. (Vanda B., Nijolė S., Taresa V., Česlava B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Kai užklumpa liga, kai iš skausmo rieda ašaros – gelbsti ne tik vaistai, bet ir nuoširdi slauga bei gerumas žmonių, kurie apsupa tave nuo pirmų minučių. Atrodo, kad tavo be proto skaudančią nugarą glosto šilkas, „labas rytas“, vakare „labanaktis“. Čia, šiame darniai dirbančiame kolektyve, tiek gerumo ir meilės ligoniui, net nustembi –juk mūsų tiek daug. Nežinau kaip ir norėčiau žodžiais padėkoti visiems čia dirbantiems mūsų angelams sargams –rūpestingajai gydytojai Veslavai Pavlovskai, bendrosios praktikos slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visoms, kurios valo, verda, tvarko. Beje, tai ir vadovybės nuopelnas, kad I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriuje taip švaru, taip organizuotas darbas. Net nesitikėjau, kad yra tokių skyrių. Ačiū jums visiems, kantrybės ir sveikatos! (Juzefa M.)    
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už atsakingą darbą, rūpestingumą, nuoširdumą, supratingumą, profesionalumą ir malonų bendravimą. Už gerą nuotaiką ir palaikymą. Nuoširdus ačiū! Linkiu Jums stiprybės ir ištvermės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe. Būkite sveikos, stiprios, toliau geros nuotaikos bei tikros savo darbo profesionalės. Sėkmės Jums kiekvienai ir visam kolektyvui. (Janina V.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus II-ajam poskyriui
Visam kolektyvui pats didžiausias ir nuoširdžiausias dėkui! Už tai, kad nepalieka neramią, skaudžią ir sunkesnę akimirką, už pasiaukojimą, supratimą ir profesionalumą. Dar sykį ačiū! (Kazimieras V.)
Neurochirurgijos skyriui
Ilgas gydymas leidžia objektyviai įvertinti visą mane gydžiusį personalą. Nuoširdžiausiai dėkoju gydytojui chirurgui Gyčiui Šustickui ir gydytojui intervenciniam radiologui Audriui Širvinskui už nuoširdumą, išmintį, giliausią profesionalumą ir kantrybę. Taip pat gerumo, kantrybės ir patarimų visą slaugos laiką negailėjusioms bendrosios praktikos slaugytojai Jolitai Ridikaitei ir slaugytojos padėjėjai Pranei Sakalauskienei, Nuoširdžiausiai dėkoju ir jums. Didelės sėkmės jums ir kolektyvui! (Genovaitė G.)
Akių ligų skyrius
Noriu padėkoti Akių ligų skyriaus vedėjai gydytojai Jūratei Sveikatienei už laiku, kokybiškai ir operatyviai atliktą dešiniosios akies kataraktos operaciją, o skyriaus aptarnaujančiam personalui – operacinės slaugytojai Onutei Bukaitytei, skyriaus slaugytojoms Leokadijai Rimašienei, Liucijai Lisovskai ir Loretai Morkūnienei – už suteiktas skyriuje paslaugas, greitą reagavimą ir malonų bei betarpišką bendravimą. Linkiu viso Akių ligų skyriaus kolektyvui kuo geriausios kloties. (Ivan R.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Labai dėkingas daktarams ir slaugytojoms už puikų gydymą ir bendravimą su visu kolektyvu. (Stanislav Z.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti už rūpestingą priežiūrą ir aptarnavimą, begalinį rūpestį šiems personalo darbuotojams, su kuriais man teko susitikti per trumpą laiką: Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gydytojai Rimai Jomantienei, slaugytojoms Tatjanai, Lenai, Aušrelei ir Veslavai, slaugytojų padėjėjoms Linutei, Renatai, Danutei, Elenai ir Elvyrai. Ačiū! Toliau džiuginkite mus, kartais ir nelabai dėkingus. (Bronislava G.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju darniam ir puikiam kolektyvui už dėmesį ir gydymą. Ypač dėkinga kineziterapeutei Redai ir ergoterapeutei Giedrei – jos yra puikios specialistės. Visam kolektyvui linkiu ištvermės šiame sunkiame darbe. (M. B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiausias ačiū I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui - Jums visiems ir kiekvienam atskirai. Skyriaus vedėjui gyd. A. Vilimui už suburtą stiprią, o svarbiausia – žmogišką, komandą. Visam šauniam sesučių ir slaugių personalui. Ir, žinoma, didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū mane gydančiai gydytojai gerb. Ingai Rakauskienei už profesionalumą, paprastumą, nuoširdumą, atjautą, supratingumą, paslaugumą, visada gerą nuotaiką ir humoro jausmą. Jūs esate savo darbo asė, o svarbiausia – „paperka“ paprasti žmogiški dalykai. Ačiū Jums už viską! Jums pačiai linkiu stiprios sveikatos bei kantrybės ir ištvermės šiame sunkiame, bet labai prasmingame gyvenime. Ačiū! (Vilma P.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus kolektyvui už pastangas grąžinti pacientams jų brangiausią turtą – sveikatą. Už nuolatinį rūpestį ir pasiaukojimą, už atsidavimą savo darbui. Gerbiamieji I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus medikai, Jūsų dėka vyksta maži ir dideli stebuklai, grįžta džiaugmas į žmonių gyvenimą. Ačiū Jums už tai! (Francišek M.)
Planinės pagalbos skyriui
Širdingai dėkoju gyd. Edvinui Kildušiui ir visam medicinos personalui už malonų aptarnavimą, suteiktą konsultaciją ir padarytą kolonoskopiją. Labai ačiū! (Marija T.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norime padėkoti palatos gydytojai Ingai Rakauskienei ir visam personalui už rūpestį, atsidavimą darbui, malonų bendravimą ir atjautą. Miela gydytoja, nuoširdžiausiai Jums ačiū, kad esate. Sėkmės ir stiprybės! Jūs esate nuostabi specialistė ir geras bei nuoširdus žmogus. Ačiū Jums tariame iš visos širdies. (Regina Š., Lilija T.)
Planinės pagalbos skyrius
Dėkoju medicinos personalui už malonų ir profesionalų kolonoskopijos tyrimo atlikimą. (Virginija Ž.)
Planinės pagalbos skyriui
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką gyd. Guodai Laurinavičiūtei ir visam aptarnaujančiam personalui už nuoširdumą, paslaugumą ir nuoširdžias šypsenas. Dėkoju! Kad visur būtų tokia aplinka. (Stanislava P.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Iš visos širdies noriu padėkoti gyd. Ingai Rakauskienei už nuoširdų darbą ir rūpinimąsi mano sveikata, už žmogiškumą. Taip pat noriu padėkoti vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už puikų darbo organizavimą. Iš visos širdies noriu padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms. Esu labai dėkinga už nuoširdumą, šilumą, norą padėti mums pasveikti. (Teresa L.)
Terapijos skyriui
Noriu pareikšti nuoširdžiausius padėkos žodžius ligoninės vadovams ir visam medicinos personalui už profesionalumą ir operatyvumą. Jūsų darbą vertinu pačiais geriausiais žodžiais ir balais. Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą, pagarbą pacientams ir jų artimiesiems. Dėmesingumas, rūpestis, kantrybė, jautrumas, žmogiškumas, kuris padeda gydyti ligonius, labai ryškiai matomas Jūsų vadovaujamo personalo darbe. Noriu pareikšti ypatingą padėką mane gydžiusiai gydytojai terapeutei už jos aukštą profesionalumą, darbą ir dėmesį pacientams ir ligoniams. (Vladimir S.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus I-ajam poskyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už suteiktą dėmesį, linkiu daug sveikatos. Ačiū gyd. D. Krupinai ir slaugytojoms Ritai ir Irenai. Su Dievo pagalba!
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Dėkoju VšĮ RVUL I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už žmogiškumą. Gulėdamas jūsų skyriuje jaučiausi saugus, nes laiku gaudavau man rūpimą informaciją, buvau tikslingai koordinuotas atliekant tyrimus. Labai malonu, kad personalas gydo ir šypsenomis, ir supratimu bei nešykšti gerų žodžių, kurie taip šildo. Ypatingai lenkiu galvą prieš gydytoją I. Rakauskienę. Prieš kelerius metus ji išgelbėjo man gyvybę, taupydama kiekvieną „auksinių valandų“ minutę. Dabar ir toliau gelbsti paūmėjimų metu. Nuoširdus ačiū Jums visiems. Skyriuje turite puikią, profesionalią, šiltą komandą. (Svajūnas N.)
Neurochirurgijos skyriui
Noriu padėkoti visam Neurochirurgijos skyriaus personalui: valytojoms, slaugytojų padėjėjoms, slaugytojoms, gydytojams už priežiūrą, gydymą, už skanų maistą, už švarą. Esu tikrąja to žodžio prasme išgelbėta iš mirties nasrų. Man plyšo aneurizma ir šiandien jau esu sveika! Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui G. Šustickui, Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui A. Širvinskui ir visam jo kolektyvui. Ačiū anesteziologams. Lenkiu prieš jus galvą, bučiuoju auksines rankas, su Dievo pagalba darančias stebuklus. Profesionalūs, nuoširdūs, gydantys ne tik pačią ligą, bet geru žodžiu ir pavargusią nuo ligos sielą. Ačiū jums visiems!
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju gydytojai V. Baškienei, visoms slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kineziterapeutei Kristinai už nuoširdų, rūpestingą darbą, gerą atmosferą kolektyve. Visada sulaukdavau pagalbos paprašiusi. Jūsų gera nuotaika, pasakytas geras žodis mums, ligoniams, labai reikalingas ir svarbus. (Renė S.)
Urologijos skyriui
Kada tau skauda ir sunku, visą laiką į pagalbą ateina profesionalūs gydytojai, tai – Urologijos skyriaus gydytojas Donatas Šlaitas. Esu jam labai dėkinga už rūpestį po operacijos, slaugytojoms – už švarą, už skanų maistą, už viską. Nuoširdus ačiū jums už jūsų gerumą. Džiaugiuosi chirurgo Ryčio Tutkaus ir angiochirurgo A. Lasto darbu. Stiprybės jums ir ačiū! (Teresa V.)
Slaug. Aušrai Jakštienei
Norėčiau padėkoti Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2-ojo poskyrio slaug. Aušrai Jakštienei už suteiktą pagalbą, už malonią šypseną veide ir už išgelbėtą gyvybę. Ačiū! (Evald P.)
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus 2-ajam poskyriui
Labai didelė padėka ir labai didelis ačiū RITS 2-ojo poskyrio gydytojams ir slaugytojų padėjėjoms už išgelbėtą sūnaus gyvybę ir priežiūrą. (Kristina P.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai patiko masažas, kurį atliko Darijus. Rūpestingas ir paslaugus personalas. (Rimantė M.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Dėkoju visam „Pušyno kelio“ kolektyvui. Čia dirba tikri profesionalai, pacientams skiria daug dėmesio, dirba su kiekvienu asmeniškai. Dėkoju vedėjai gyd. D. Kropis, kuri yra maloni, rūpestinga, dėmesinga. (Aurelija Ž.)
II Chirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam II Chirurgijos skyriaus personalui: visoms mane slaugiusioms slaugytojoms, gydytojui S. Tamuliui. Ačiū už rūpestį, nuostabią priežiūrą, malonią atmosferą. Linkiu sėkmės jūsų kasdieniame darbe.
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. R. Jomantienei ir visam RVUL Reabilitacijos skyriui už kokybišką ir profesionalią pagalbą, už gerą fizioterapiją, masažus. Tikrai rekomenduoju ir kitiems pacientams šį draugišką RVUL Reabilitacijos skyriaus kolektyvą. (Vanda T.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą, rūpestį, šypseną, už dėmesį ir malonų bendravimą bei gydymą. Noriu padėkoti skyriaus vedėjui A. Vilimui ir vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už nuoširdų ir profesionalų skyriaus personalą. Taip pat dėkoju bendrosios praktikos slaugytojoms J. Margevičienei, A. Dmitrijevai, B. Janulevičienei, J. Dalgydienei, ūkio reikalų tvarkytojai D. Grablevskai, slaugytojų padėjėjoms už jų geranoriškumą ir paslaugumą. Ačiū visam personalui. (Aleksandra S.)
Neurochirurgijos skyriui
Tariu nuoširdų AČIŪ už rūpestingą gydymą, laiku atliktą operaciją. Ačiū gydytojui Šarūnui Bogušiui ir skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai, taip pat aptarnaujančiam personalui. (Janina P.)
Planinės pagalbos skyriui
Pagal šeimos gydytojo siuntimą teko lankytis pas gydytoją A. Šiatkienę. Iš anksto žinojau, kad bus daroma skrandžio tyrimo procedūra. Noriu padėkoti jau minėtai gydytojai A. Šiatkienei ir visam aptarnavusiam personalui – R. Mereckytei-Vaitiekūnienei, I. Dabrilienei, Č. Matkevičienei, E. Tumaitei. Tokias procedūras apsuptyje tokio nuostabaus personalo galėčiau darytis kiekvieną dieną po du kartus. Dar kartą didelis AČIŪ gydytojai ir visam personalui. (Virginijus D.)
Planinės pagalbos skyriui
Labai dėkingas už profesionalumą, gerą komunikaciją su klientais ir meistriškumą. Geros sveikatos ir algos padidinimo visam kolektyvui. (Vadim P.)
Gyd. V. Rimkui
Nuoširdžiai ir su didele pagarba dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Vytautui Rimkui už profesionalumą, kokybišką gydymą, pagarbų bendravimą su pacientais, nuoširdumą, gerą nuotaiką. (Danutė K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui: ypač skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, gyd. A. Ovčinikovai, bendrosios praktikos slaugytojoms R. Daškevičienei, A. Slavinskienei, L. Skiemundrytei, slaugytojų padėjėjoms N. Ratkevič, T. Junevičienei už puikų gydymą, priežiūrą, dėmesį. Už gerą atmosferą, palaikymą ir profesionalumą. Paskatinkite savo darbuotojus, jie tikrai verti dėmesio. (Tadeuš A.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui – skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, L. Skiemundzytei, R. Daškevičienei, slaugytojos padėjėjai N. Rackevič. Tegul jūsų šiltas žodis ir rankų prisilietimas gydo ligoniams žaizdas ir grąžina viltį. Jūsų darbas – reikalaujantis daug ištvermės, pastangų ir kantrybės. Linkiu jums stiprybės, sveikatos ir neblėstančio optimizmo šiame atsakingame darbe. (Leon D.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos skyriaus personalui už rūpestį ir globą sveikstant po sunkios ligos. Jūsų dėka džiaugiamės stipriai pagerėjusia sveikata ir judėjimo galimybėmis. (Povilas V.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visoms skyriaus darbuotojoms už nuoširdų rūpestį, profesionalumą ir gerumą, kurie lydėjo mane grįžtant į normalų gyvenimą. (Algimantas Jonas J.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame skyriaus vedėjai R. Jomantienei, skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už gydymą, rūpestingą slaugą ir didelį nuoširdumą. Dėkojame studentams ir studentėms, linkime sėkmės moksluose ir tolimesniame gyvenime. Dar kartą visiems ir nepaminėtiems Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams linkime sveikatos ir ištvermės jūsų nelengvame darbe. (Ramutė R., Danutė N., Viliūnė R.)
Planinės pagalbos skyriui
Širdingai dėkoju gydytojai A. Šiatkienei ir visai komandai už profesionaliai atliktą darbą ir už labai malonų ir šiltą aptarnavimą. (Jadvyga V.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju maloniam ir visada geros nuotaikos personalui padedant man – nuo registratūros iki gydytojų. (Marijona Č.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame visam Reabilitacijos skyriaus personalui už kvalifikuotą priežiūrą, dėmesingumą ir jautrų rūpestį. Sudėtingu gyvenimo laikotarpiu mus labai remdavo jūsų  nuostabaus kolektyvo supratingumas, begalinė kantrybė ir kasdienė gera nuotaika. Norėtume apkabinti kiekvieną iš jūsų, palinkėti visiems reikalingos sveikatos, sėkmės ir stiprybės sunkiame darbe. Ačiū už suteiktą neįkainojamą pagalbą ir dvasinę šilumą. (Tamara)
Traumatologijos skyriui
Norėčiau asmeniškai nuoširdžiai padėkoti kiekvienam čia dirbančiam ir visam kolektyvui bendrai už rūpestį, šypsenas, palaikymą ir pagalbą. Čia būnant labiausiai džiugino geri jūsų tarpusavio santykiai, pritarimas kolegos veiksmams. Turbūt toks intensyvus darbas atsijojo kitų tikslų siekiančius. Likite ir toliau vieningi, švytintys profesionalai. (Jacinta D.)
Planinės pagalbos skyriui
Skausmo gydymo dienos stacionare pas gydytoją Ronaldą Lukaševičių lankomės antrą kartą. Jis yra nuoširdus, atidus ir dėmesingas gydytojas, profesionaliai atliekantis savo darbą (turiu su kuo palyginti), malonus žmogus. Nuoširdus ačiū Jums ir visam kolektyvui. (Irena M.)
Akių ligų skyriui
Nuoširdus ačiū skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei už atliktą operaciją, rūpestingumą, profesionalumą, malonią šypseną pacientui. Dėkoju operacinės slaugytojoms, Genutei Bukaitytei už jūsų švelnias rankas, nuoširdumą. (Janina Š.)
Urologijos skyriui
Iš visos širdies dėkoju visiems darbuotojams skyriaus, kuriame jautiesi apgaubtas rūpesčiu, lyg penkių žvaigždučių viešbutyje. Apie tokius gydytojus, kaip skyriaus vedėjas Andrius Gaižauskas, turi būti rašoma vadovėliuose studentams: pavyzdžiais išdėstyti, kaip išryškėja moralė, profesionalumas, dėmesys pacientams. Operacinėje jaučiausi lyg kosminėje stotyje: operatyvumas, tikslumas, suderintas komandinis darbas. Užtenka vieną dieną stebėti, kaip skyriuje dirba gydytojai, kaip jie mato kiekvieno paciento problemas, ir dėkingumas užplūsta krūtinę. Ačiū jums visiems! (Bronislavas B.)
Terapijos skyriui
Su nuoširdžia padėka tariu „ačiū“ Terapijos skyriaus gydytojai A. Tuznevai už kvalifikuotą, nuoširdų, žmonišką atsidavimą mums, ligoniams. Tuo pačiu dėkoju visoms skyriaus darbuotojoms, nes be jų nuoširdžios pagalbos mes, ligoniai, būtume bejėgiai. Visiems noriu palinkėti sveikatos! (Pranė N.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū labai visam personalui už priežiūrą, gydymą, už sporto treniruotes. Didelis jums visiems AČIŪ! (Tadeuš J.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti ligoninės personalui, Stacionarinės reabilitacijos skyriui, kurie mane prižiūrėjo ir stengėsi man padėti iš visos širdies. Ačiū jums labai! (Stanislava V.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti ligoninės personalui bei gydytojams, kurie mane prižiūrėjo ir stengėsi viskuo padėti. Tariu didelį AČIŪ vedėjai Rimai Jomantienei, Vaidai Baškienei, Aušrai Rimantienei, Veslavai Ališauskienei, Jelenai Sorkinai, Viktorijai Zapalskajai, Aušrelei Petrenienei, Tatjanai Sulimovai, Renatai Sinkevič, Elvyrai Dailydienei, Danutai Šumskaitei, Linai Sakovičienei, Elenai Jankauskienei. (Teresa B.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Dėkoju už profesionalų ir labai atidų darbą, dėmesį kiekvienai iš mūsų. Didelis ačiū Artūrui Balioniui ir kitiems darbuotojams, su kuriais teko susitikti. Sėkmės Jūsų darbuose ir gyvenime. (Regina D.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Širdingai dėkoju kineziterapeutui Artūrui Balioniui ir masažistei Vilmai Bingelienei už atidumą, rūpestingumą, profesionalų darbą. (Rimas G.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Esu labai dėkinga visiems darbuotojams, su kuriais teko dirbti: visi yra nuostabūs savo srities specialistai. Visi atlikdami procedūras buvo man dėmesingi, nuoširdūs. Nuostabus kineziterapeutas Valdas Kraniauskas, ergoterapeutė Edita Aukštuolytė, masažuotoja Laura Petrikaitė. Šių žmonių niekada neužmiršiu, esu jiems labai dėkinga. Taip pat teko bendrauti su Žygimantu Skinderiu, labai nuoširdi buvo Greta, Artūras. Labai ačiū visiems! (Marijona K.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai didelis ačiū už rūpestį ir gydymą gyd. A. Zaronskienei, masažuotojai Vilmai Bingelienei, kineziterapeutui Valdui Kraniauskui, Labai didelis ačiū visam personalui. (Genoefa N.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Ačiū gydytojai A. Zaronskienei, administratorei Danutei ir visoms slaugytojoms, masažuotojoms, kineziterapeutams. Didelis ačiū visam personalui. (Ana R.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Mieli Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai, dėkoju jums už nuoširdumą. Labai puikiai dirba seselės, kaip bitutės, besisukančios palatose, ir visada surandančios ligoniams gerą žodį. Jų darbas – komandinis ir jį dirba tikra komanda. Puikiai dirba visi specialistai. Tik norėtųsi, kad būtų atnaujintos sporto salės, tikimės, kad taip ir bus. (L. P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Mieli Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai, dėkui jums už dėmesį savo profesijai, puikiai atliekamą darbą. Ypač norėčiau padėkoti skyriaus vedėjai už nuoširdžią pagalbą gydant bronchitą. Puikiai dirba visi specialistai kineziterapeutai ir masažuotojai. Visada paslaugios seselės kelia ligonių nuotaiką. Ir toliau jums sėkmės, tegul jūsų ligoniai greitai sveiksta! (Galina P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū už gerą gydymą ir už aptarnavimą visam Stacionarinės reabilitacijos skyriui. (Domicelė V.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visam skyriaus personalui už gerą gydymą, slaugymą, malonų aptarnavimą. Linkiu visiems sveikatos ir laimės. (Jonas G.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju už profesionalų gydymą ir malonų aptarnaujantį personalą. Sakoma, kad šypsena gydo geriau už vaistus, o jos netrūksta sesutėms. Ypač įsiminė vardai – Laimutė, Linutė, Dana ir Elena. Dar kartą sakau ačiū ir linkiu visam kolektyvui sėkmės ir geros sveikatos (kad neužklystų tas baisusis virusas). (Ona Š.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti Stacionarinės reabilitacijos skyriaus personalui už sunkų ir labai reikalingą darbą, kurį atlieka sesutės ir slaugutės. Toks darbas reikalauja kantrybės ir pasišventimo, ir ne visada būna tinkamai įvertintas. Noriu padėkoti gyd. V. Baškienei už profesionalų ir atidų bendravimą su manimi. Taip pat noriu padėkoti kineziterapeutams ir fizioterapijos skyriams.
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktą stuburo išvaržos operaciją. Galite didžiuotis neurochirurginiu skyriumi ir bendrai visu lioninės darbu gelbėjant žmonių gyvybes, sveikatą, gyvenimus. Tariu nuoširdų ačiū visam sesučių, slaugių personalui, kuris profesionaliai, dėmesingai dirba kasdienį darbą – padeda žmonėms grįžti į gyvenimus, šeimas. Ačiū gydytojui Vladislavui Kiedai už profesionalumą, o Lukui Šalaševičiui už dėmesingumą. Ačiū anesteziologei Jolitai Šustickienei. Linkiu gerb. dr. Jelenai Kutauskienei, ligoninės direktorei, Dievo palaimos ir žmonių palaikymo dirbant šiuo sunkiu ir įtemptu metu. (Romualdas B.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju už puikias reabilitacijos paslaugas, už nuoširdų ir malonų rūpestį visu laikotarpiu. Esu patenkintas slaugių, sesučių ir viso kito personalo darbu. Lėtai bėgant laikui palatoje buvo smagu ir gera, kuomet darbuotojos prašnekindavo ar pralinksmindavo kokia nors istorija. Paprašius bet kokios paslaugos, visuomet maloniai pagelbėjo ar patarė bet kokiu klausimu. Labai dėkoju fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai V. Baškienei už dėmesingumą, rūpestį ir profesionalų darbą. Gydytoja visuomet įsigilinusi į situaciją, ieškodavo geriausio sprendimo ir išeities. Labai dėkoju visam skyriui ir visai Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei už išgelbėtą gyvybę ir sugrąžintas jėgas. (Andrius P.)
Gyd. G. Šustickui, gyd. A. Širvinskui
Nuoširdi padėka už išgelbėtą gyvenimą nuostabiems gydytojams – neurochirurgui G. Šustickui ir man profesionaliai ir su didžiausiu atsidavimu žmonėms bei žmogiškumu operatyviai ir šiuolaikiškai atlikusiam operaciją gyd. A. Širvinskui. Žmogus, patekęs į šių gydytojų rankas, turės galimybę toliau gyventi. Ačiū už dėmesį gerb. J. Kutkauskienei. Šio kolektyvo atsidavimas darbui ir pacientui ypatingas. Taip pat ačiū slaugytojai Ritai. Visiems žemai lenkiuosi. (Jolanta K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkojame Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gyd. R. Jomantienei, gydytojai psichologei Gražinai ir medicinos sesutėms, slaugutėms už rūpestingumą, švelnumą, begalinę kantrybę, neblėstančią energiją ir gerą nuotaiką. Didžiulį ačiū tariame masažo ir kineziterapijos specialistams už individualų darbą su kiekvienu pacientu. Linkime Jūsų visam kolektyvui ypatingos ištvermės, stiprybės ir puikios sveikatos. (Liucija B., Vitalija Ž., Lilija G., Ona K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju visiems medikams ir slaugėms už labai gerą ir nuoširdų aptarnavimą ir tikrai šiltą dėmesį. (Ana L.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui, gyd. Silvijai Strupienei už nuoširdų ir atsidavusį darbą, malonų ligonių aptarnavimą. Džiaugiuosi jūsų jaunu kolektyvu ir jų besišypsančiais veidais. (Irena Š.)
Gyd. S. Čepkui, R. Janulevičienei
Norėčiau padėkoti Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui S. Čepkui ir anesteziologei R. Janulevičienei už profesionalų ir tikslų gydymą, už konkrečius atsakymus į man rūpimus klausimus, už kantrybę ir supratingumą. Taip pat norėčiau padėkoti slaugytojai Jolitai, slaugytojos padėjėjoms Laimai ir Faustai. AČIŪ. (Kristina J.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Tariu nuoširdų ačiū kolegoms ir visam skyriaus personalui už profesionalią pagalbą, nuoširdų rūpestį ir kolegiškumą. Sėkmės jums darbuose. (Dalia S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Labai dėkoju visam kolektyvui už pooperacinę kelio reabilitaciją: ved. Silvijai, Daumantui, Annai, Šarūnei, fizioterapijos kolektyvui ir kitiems. Ačiū už pozityvumą, empatiją ir norą padėti. Telaimina Dievas. Luko 6:31. Kaip norite, kad jums žmonės darytų, taip ir jūs darykite jiems. (Tomas S.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visam kolektyvui, ypač Jelenai, Viktorijai ir Irmai. Jos yra draugiškos ir tikrai geros specialistės. Esu labai patenkinta. Ačiū, esu be galo dėkinga! (Tatjana R.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjai Rimai Jomantienei ir jos specialistų komandai už labai malonų aptarnavimą. (Teresa J.)
Neurochirurgijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą. Dėkoju skyriaus vedėjui Vladislavui Kiedai. Ypatingai noriu padėkoti neurochirurgui Šarūnui Bogušiui už sąžiningą atsidavimą savo profesijai, tariu didelį AČIŪ! Taip pat noriu padėkoti neurochirurgui Artūrui Šatkauskui už operatyvų darbą. Ačiū tariu bendrosios praktikos slaugytojai Ritai Vilkauskienei už profesionalumą bei šilumą, kurios trūksta kiekvienam pacientui. Ačiū, kad rūpindamiesi svetimu tarsi savu Jūs kuriate labai didelius stebuklus. (Algimantas Petras L.)
Gyd. M. Juknai, slaug. I. Karaznevič
Noriu nuoširdžiai padėkoti skubios pagalbos gydytojui ortopedui traumatologui Mantui Juknai ir slaugytojai Irenai Karaznevič už suteiktą operatyvią, kvalifikuotą medicininę pagalbą. Džiaugiuosi, kad tokių nuoširdžių ir kvalifikuotų gydytojų dirba Jūsų kolektyve, ačiū registratorėms, rentgeno skyriaus darbuotojams už nuoširdumą ir dėmesį. Nors tuo metu buvo daug ligonių, besikreipiančių skubios pagalbos, tikiu taip būna nuolat, tačiau darbuotojai sugeba išlikti dėmesingi ir kantrūs. Geros kloties Jūsų nelengvame darbe. (Irena P.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai patiko gydytojų ir personalo dėmesys, procedūroms skirtas laikas, labai tvarkinga ir švaru. Jei tektų dar kartą gydytis, pasirinkčiau tą pačią reabilitaciją. Labai ačiū, buvo labai faina! (Artūras M.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Nuoširdžiausia padėka reabilitacijos centrui „Pušyno kelio“ darbuotojams už rūpestingumą, nuoširdumą, daktarei Danutai Kropis už gerą gydymą. Ačiū ir visokeriopos sėkmės visiems.
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Labai didelis ir nuoširdus ačiū mane gydžiusiai kineziterapeutei Evelinai už ženklų mano sveikatos pagerėjimą. Evelinos ir kitų mane gydžiusių daktarų dėka aš vėl galiu priminti sužalotą koją, pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą. Dar kartą DIDELIS AČIŪ! (Raimundas Š.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui
Norime nuoširdžiai padėkoti Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už mamos priežiūrą ir slaugą. Ypatingas AČIŪ Ritai Gaudzienei už jautrumą, paslaugumą ir šilumą. Tegul lydi jus kasdieninė mūsų padėka ir Dievo palaima. (Beatričė R.)
Reabilitacijos centrui „Pušyno kelias“
Dėkoju „Pušyno kelio“ direktorei ir kitiems gydytojams, kineziterapeutams ir kitam personalui, su manimi dirbusiems darbuotojams, už malonų elgesį, gerą nagrinėjamų klausimų išaiškinimą ir mūsų, senų žmonių problemų išmanymą. Pirmą kartą gyvenime buvau tokioje įstaigoje ir įsitikinau, kaip ji yra mums reikalinga. Dar kartą visiems dėkoju ir linkiu didžiausios sėkmės. (Eugenija K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus II posto personalui už atsakingą darbą, rūpestingumą, malonų bendravimą ir profesionalumą. (Aleksandr Š.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui už rūpestingumą, nuoširdumą, Jūsų visų profesionalumą. Didžiausias ačiū vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už kantrybę ir rūpestį, nuostabiausiai ir profesionaliausiai gydytojai Ingai Rakauskienei už kantrybę ir sugrąžintą gyvenimo komfortą. (Laura S.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Labai ačiū I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus gydytojai Ingai Rakauskienei už rūpestingumą, gerą gydymą. Nuoširdžiai dėkoju vyr. slaugytojai Česlavai Kislovskai už profesionalumą ir nuoširdumą. Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius aptarnaujančiam personalui. Jūsų visų darbas labai sunkus, kiek žmonių padėjote sugrįžti į pilnavertį gyvenimą, suteikėte vilties gyventi, koks prasmingas Jūsų visų darbas. Už visa tai nuoširdžiai dėkoju Jums. Sveikatos ir stiprybės Jūsų kolektyvui nelengvame darbe. (Liudvika V.)
Gyd. A. Gaižauskui
Dėkoju gydytojui urologui Andriui Gaižauskui už sėkmingai atliktą operaciją, priežiūrą, gydymą. Jis yra  Gydytojas iš didžiosios raidės. Taip pat dėkoju anesteziologei Tatjanai Gladkovskajai už sėkmingai atliktą anesteziją ir priežiūrą. Dėkoju visiems PPS skyriaus darbuotojams: slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visam kitam personalui, taip pat maisto bloko darbuotojoms už skanų maistą. Dėkoju už jūsų sunkų ir atsidavusį darbą. Telydi Jus Dievo malonė. (Albinas K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Esame be galo dėkingos skyriaus vedėjui A. Vilimui, vadovaujančiam tokiam puikiam skyriaus medikų kolektyvui, už profesionalumą, jautrumą, nenuilstantį rūpestį ligoniais tokiu sunkiu pandemijos metu. Nuoširdžiai dėkojame už pasiaukojantį darbą, dėmesį, šilumą ir šypsenas, kurios suteikia jėgų sveikti, palaiko dvasiškai ir fiziškai. Dėkojame skyriaus sielai vedėjui A. Vilimui, nuostabiajai, nenuilstančiai gyd. J. Kovalevskienei, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai. Taip pat A. Slavinskienei, M. Jarmalkovič, J. Navikovai. Mūsų brangieji, gerieji Angelai, teatlygina ir tesaugo jus Dievas. (Sofija U.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Kiekvienam žmogui svarbi jo sveikata, todėl labai norime padėkoti už ypatingą dėmesį, nuoširdų rūpestį, profesionalumą, pasiaukojantį darbą skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Kislovskai, nenuilstančiai gydytojai J. Kovalevskienei, puikiam skyriaus personalui. Nuoširdžiausias AČIŪ! Brangieji, linkime Jums stiprybės sunkiame darbe. (Irena Š., Helena K.)
Traumatologijos skyriaus slaugytojoms
Labai nuoširdžiai dėkojame už gerą ir nuoširdų aptarnavimą. Kai slaugutės budi, pasveiksti nuo jų gerų žodžių. Ypatingas ačiū Jurgai Junevičienei. (Ona, Janė, Onutė)
Ūmių apsinuodijimų skyriui
Ūmių apsinuodijimų skyriuje sutikau puikiausių žmonių: Česlavą, Natašą, Kristiną, Gražiną, Angeliką, Alą. Šie žmonės atiduoda savo širdį kiekvienam ligoniui, naktį atsiliepia į kiekvieną kvietimą, ateina padėti. Esu iš visos širdies dėkingas. Džiaugsmo Jums!
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už rūpestį, profesionalumą ir malonų bendravimą. (Jekaterina G.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju už suteiktas gydymo procedūras ir puikiai aptarnaujančiam kvalifikuotam medicinos darbuotojų personalui. Visiems linkiu sėkmės! (Valerija Vladislava S.)
I Chirurginiam skyriui
Noriu padėkoti visam I Chirurginio skyriaus personalui už tokį nuostabų rūpinimąsi mumis, Jūsų nuostabų aptarnavimą, taktiškumą, švelnumą, begalinį dėmesį, už kantrybę su mumis - kartais ir nelabai kantriomis. (Bronislava G.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Noriu padėkoti gydytojai Jolantai Kovalevskienei. Gydytoja išsamiai apžiūrėjo, padarė visus tyrimus, buvo labai maloni ir rūpinosi mano sveikata. Labai išsamiai paaiškino mano ligos problemas, pritaikė gydymą. Tariu didelį AČIŪ ir linkiu Jums sėkmės darbuose ir gyvenime. Taip pat noriu padėkoti ir prižiūrinčiam personalui, visos moterys labai geros ir rūpestingos. Ačiū! (Kristina L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. J. Kavaliauskienei už gydymą, už rūpestį, už dėmesingumą. Labai ačiū vyr. slaugytojai Č. Kislovskai, dieninei seselei už malonų aptarnavimą ir už gerą darbą. (Janina V.)
Terminių traumų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Dariui Kubiliui ir visam kolektyvui. Ačiū Jums už Jūsų paslaugas ir kokybišką darbą šiuo nelengvu pandemijos laikotarpiu. (Arūnas A.)
Gyd. A. Jurčiukonienei, slaug. N. Saveljevai
Man buvo atlikta medicininė apžiūra, gyd. Aušra Jurčiukonienė labai gerai, dėmesingai ir profesionaliai suteikė pirmąją pagalbą.  Kartu su gydytoja gerai ir greitai pagalbą teikė slaugytoja Natalija Saveljeva. Didelis ačiū tokiems medikams, didelė Jums pagarba už labai gerai atliktą darbą. (Jolanta T.)
Neurochirurgijos skyriui
Didelis ačiū visam neurochirurgijos skyriui. Tai padėjo greičiau atsigauti, malonus bendravimas, šiltas dėmesys padeda sveikti. Ačiū! (Živilė B.)
Gyd. E. Konsdrusevičienei
Buvau paguldyta į RVUL Dienos chirurgijos skyrių, tą dieną mane operavo gyd. E. Kondrusevičienė (achilo sausgyslės rekonstrukcija), kitą dieną jau galėjau grįžti namo. Noriu išreikšti savo nuoširdžią padėką už tai, kaip manimi rūpinosi visos ligoninės personalas – ir gydytojai, ir slaugytojos, ir visi, taip pat kapelionas – su dideliu profesionalumu ir kartu su tikru žmogišku atidumu. Net su geru humoru. Visa tai labai palengvina buvimą ligoninėje. Ačiū Jums! (Bryan P.)
Gyd. A. Šiatkienei, gyd. P. Žeromskui
Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Agnei Šiatkienei ir dr. Pauliui Žeromskui bei visai dirbusiai jų komandai, gydžiusiai mano tėtį Leoną. Dėkoju, kad esant ypatingai apsunkintai situacijai dėl COVID-19 pandemijos, diagnozavote ir skubiai suplanavote gydymą, ir po sėkmingos operacijos tėtis jau sveiksta. Dėkoju už Jūsų profesionalumą ir malonų bendravimą. (Goda B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Ačiū už visas jūsų pastangas! Jūs esate nuostabi komanda. Ačiū už viltį ir gerą savijautą. Ačiū, kad parodėte, jog viskas įmanoma. Likite sveiki ir laimingi. Ypatingai dėkoju gydytojai Rūtai ir reabilitologei Jelenai. (Alina I.)
Ūminių apsinuodijimų skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ūminių apsinuodijimų skyriaus vadovui dr. Robertui Badarui, gydytojai klinikinei toksikologei Gabijai Laubner, slaugytojoms ir padėjėjoms už profesionalią pagalbą ir rūpestį. (Genovaitė K.)
Gyd. R. Grinevičienei
Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti už daktarės oftalmologės Raimondos Grinevičienės darbą. Esu diabetikas, turėjau kraujosruvų dešinėje akyje, daktarė R. Grinevičienė labai kompetetingai mane pakonsultavo, labai gerai atliko injekcijas, neturėjau nei skausmų, nei komplikacijų, jos siuntimu taip pat buvau nuvykęs į kitą gydymo įstaigą, kurioje buvo patvirtinta jos diagnozė ir gydymo būdas. Daktarė visada su šypsena, gerai nusiteikusi pacientų atžvilgiu, bendrauja labai dėmesingai ir geranoriškai. Gydymas dar nėra baigtas, bet artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams noriu labai nuoširdžiai padėkoti už puikų darbą. (Eduardas P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju masažuotojai Laurai už profesionalų ir sąžiningai atliktą darbą. Linkiu būti visada tokiai dėmesingai, gerai ir nuotaikingai.
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Išvykdamas iš Jūsų ligoninės reabilitacijos skyriaus jaučiuosi žymiai sustiprėjęs, su gera perspektyva grįžti į mėgstamą darbą. Klubo sąnario persodinimo operacija pavyko puikiai (gydytojas M. Kocius), dėkingas jam. Ne mažesne dalimi prie sėkmingo gydymo prisidėjo ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai: gydytojai (daktarė R. Jomantienė), medicinos seserys – Viktorija, Aušra, Tatjana, mielos slaugės Danuta, Lina, Renata, elektroforezės atstovė Ievutė, na, ir puiki, rimta, savo profesiją gerai išmananti kineziterapeutė Jūratė. Ačiū Joms visoms už triūsą, žmogišką šilumą bei geranoriškumą. Buvome skaniai pamaitinti, tad ačiū šaunioms ir išradingoms šeimininkėms. Sėkmės Jums sunkiame ir atsakingame darbe. (Remigijus S.)
Traumatologijos skyriui
Labai dėkojame Traumatologijos skyriaus darbuotojoms: skyriaus vyresniajai Teresai Masiul, o ypač bendrosios praktikos slaugytojoms Anai Žigo ir Daliai Seniutienei už jų dėmesingumą, nuoširdumą, švelnumą su pacientais. Visada šypsosi, visada paklausia apie savijautą, visada stengiasi padėti. Esame dėkingos. (Ona, Jelena, Ona)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Ačiū visam kolektyvui už suteiktą reabilitaciją. Linkiu jums viso ko geriausio. Jūs esate nuostabūs. (Vladimiras K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Esu labai patenkinta, kad gydžiausi Jūsų skyriuje, ypatingai malonus ir paslaugus visas skyriaus kolektyvas, gavau labai profesionalias paslaugas. Didelis didelis ačiū visam kolektyvui – ir gydytojams, ir slaugytojoms, ir jų padėjėjoms, kineziterapeutei ir visiems, prisidėjusiems prie mano pasveikimo. Dar kartą ačiū ir sveikatos Jums visiems. (Jadvyga B.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Širdingai dėkoju visam reabilitacijos skyriaus personalui už profesionaliai teikiamas paslaugas ir dėmesingą priežiūrą reabilitacijos metu. Sveikata – brangiausias turtas. Ir su Jūsų pagalba mes ją atgauname. Ačiū ir sveikatos Jums visiems. (Raisa L.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Labai dėkinga visam reabilitacijos skyriui už profesionalią medicinos paslaugą, už laiku atkreiptą dėmesį, už jūsų pagalbą, šypsenas ir geranoriškumą. (Felicija A.)
Gyd. A. Eigminui
Labai dėkoju gyd. A. Eigminui už dėmesingumą, kvalifikuotą darbą, rūpestingumą. Labai patenkinta bendravimu su gydytoju, dėkinga jam už malonų bendravimą ir kantrybę sunkiame, bet reikalingame darbe. (Ona V., Latvija)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui, masaž. L. Petrikaitei
Labai nuoširdžiai dėkoju Laurai, kuri ne tik puikiai masažuoja, bet ir įsiklauso į paciento poreikius. Yra be galo maloni, nuoširdi, draugiška ir rūpestinga. Dar kartą labai ačiū ir linkiu sėkmės. (Vanda)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Už nuoširdų darbą atstatant man sveikatą, reiškiu visam kolektyvui padėką ir tariu didelį AČIŪ. (Feliksas M.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame Daivai, Ievai ir Laurai už rūpestį atliekant reabilitacines procedūras, gyd. Vaidai už paskirtą gydymą ir visam personalui padedant grąžinti mums sveikatą. (Kseverija, Marija-Emilija, Janina, Skaidrė)
Gyd. A. Grigaliūnui
Norėčiau padėkoti Jūsų vadovaujamos ligoninės Chirurginių instrumentinių tyrimų skyriaus vedėjui gerb. gydytojui Aurelijui Grigaliūnui už suteiktą skubią ir efektyvią pagalbą, kai patekau į ligoninę ir gydytojas man suteikė būtiną gydymą jau net ir darbo valandoms pasibaigus. Nesuteikus gydymo skubos tvarka, man būtų grėsusi visa eilė komplikacijų, kurių išvengiau tik gydytojo man suteiktos profesionalios pagalbos dėka. Esu labai dėkingas šiam gydytojui ir džiaugiuosi tuo, kad tokių gydytojų Lietuvoje vis dar yra. Tuo pačiu norėčiau išreikšti savo nuoširdų tikėjimą tuo, kad gydytojo Aurelijaus Grigaliūno didžiulė profesinė patirtis, per daugelį darbo metų ištobulinti darbo įgūdžiai bei gebėjimas asmeninius interesus, esant būtinybei, aukoti pacientų sveikatos vardan, Jūsų vadovaujamoje ligoninėje yra vadovybės pastebėti ir deramai įvertinti. (Narimantas G.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti kineziterapeutei Kristinai už gerą, atidų darbą su pacientais. Taip pat noriu pasakyti ačiū padėjusiam studentui už atsidavimą ir norą padėti pacientams. (Edita R.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Dėkoju visiems maloniai aptarnavusiems skyriaus darbuotojams ir linkiu: pro saulės patekėjimą, pro obelų žydėjimą matuokite gyvenimą šeima, draugais ir... nesibaigiančiais darbais. (Genovaitė V.)
Gyd. R. Žuklytei
Tik atsidūręs ligoninėje supratau, ką reiškia matyti tik viena akimi ir apgalvojęs padėtį labai išsigandau. Gydytoja mane sutiko optimistiškai, nuo pat pirmų apžiūrų komentavo akies būseną man suprantamais terminais, pagal akies būseną gydytoja darydavo vaistų „kokteilius“. Per 12 dienų ligos krizė atslūgo. Tebūnie šviesa gydytojai ir visam Akių ligų ir LOR skyriaus kolektyvui. (Saulius B.)
Gyd. L. Lapinaitei
Nuoširdžiausi padėkos žodžiai gydytojai chirurgei Loretai Lapinaitei už kompetetingą medicininę, profesinę ir psichologinę pagalbą gydant. (Danutė M.)
Ortopedijos skyriui
Nuo visos širdies dėkoju visam Ortopedijos skyriaus kolektyvui už suteiktą pagalbą. Dėkoju profesoriui Narūnui Porvaneckui, daktarei Vilmantei Požerskienei, 7 operacinės brigadai, pooperacinės kolektyvui. Dėkoju už švelnius žodžius, kantrybę. Ačiū darbuotojams už skanų maistą. (Galina M.)
Ortopedijos skyriui, slaug. J. Radiun
Širdingai dėkoju med. sesutei Julijai Radiun už nuostabų rūpinimąsi žmogumi, už supratimą ir profesionalumą. Už sąžiningą atsidavimą savo profesijai. (Regina U.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Gydytojai Rūtai ir visam personalui – didelis ačiū už rūpestį ir pagalbą. (Deimantas K.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Rūtai Beigaitei, ergoterapeutei Giedrei, kineziterapeutei Rūtelei už dėmesingą gydymą, profesinį rūpestingumą gydymo proceso metu. Linkiu jums sveikatos ir visokeriopos sėkmės. Visiems ačiū. (Marjanas D.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Pastaruoju metu spaudoje daug dėmesio skirta medikams, nes ant jų pečių užkrauta didžiulė našta, susijusi su COVID-19 infekcija. Ir štai, tuo neramiu laiku aš netikėtai atsidūriau jūsų skyriuje. Prisipažinsiu, buvo smalsu stebėti jūsų kolektyvo darbą iš vidaus. Pagal struktūrą jį palyginčiau su bitučių gyvenimu avilyje, nuolat zujančios pirmyn atgal pagal griežtą darbų pasiskirstymą: vienos sesutės rūpinasi švara, kitos suleidžia vaistus, dar kitos užklijuoja žaizdas ir t. t. Visoms joms reiškiu nuoširdžią pagarbą ir dėkingumą. Tačiau iš viso gražaus kolektyvo ypatingai norėčiau padėkoti Aušrytei Čekuolytei ir Audrai iš Lentvario (atsiprašau, nežinau jos pavardės). Manau, skaitydami šias eilutes, pasigedote svarbiausių vardų – chirurgų. Nepamiršau ir žemai lenkiuosi operavusiam gydytojui Tadui Kaminskui ir Andrej Kolosov, pasitikusiam mane priėmime. Apkabinu visus linkėdama sveikatos ir atjautos vienas kitam. (Viola Genovaitė N.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui: skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už gerai organizuotą darbą. II posto bendrosios praktikos slaugytojoms A. Slavinskienei, R. Daškevičienei, R. Narbutavičienei, slaugytojos padėjėjai N. Rackevič. Nuoširdus ačiū. Linkiu Jums stiprybės ir ištvermės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe. Būkite sveikos, stiprios, geros nuotaikos. Sėkmės visam nuostabiam personalui. Ačiū už malonų bendravimą. (Sofija V.)
Gyd. I. Šatkauskui
Už nuoširdų, pasiaukojantį, kompetetingą, profesionalų darbą dėkoju Traumatologijos skyriaus vedėjui dr. Igoriui Šatkauskui. Tegul neišblėsta jūsų ryžtas, pasiaukojimas grąžinant žmonėms sveikatą. (Danutė M.)
Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui
Visam LOR skyriaus kolektyvui norime pasakyti AČIŪ. Nežinome vardų, pavardžių, tad dėkojame visiems: gydytojams, seselėms, slaugytojoms. Dėl viruso negalėjome patekti su mama Aldona į skyrių ir ją pagloboti. Žavi medikų profesionaliai suteikta pagalba. Tačiau mums šioje situacijoje yra nemažiau svarbu tai, kad būdama garbaus amžiaus ir ne visada galinti pasirūpinti savimi, mama ligoninėje jautėsi nevieniša ir laiminga, netgi palaiminta, apsupta rūpesčio ir nuoširdumo. O ir pokalbiai telefonu su personalu mus tiesiog ramino, nes jautėme gerumą ir šilumą. Specialūs linkėjimai seselei, kurią ji vadino jos angelu sargu. Deja, nežinome nei vardo, nei pavardės. Tačiau turbūt ne tai svarbiausia. (Aurelija B.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus personalui. Skyriaus vedėjui A. Vilimui, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už gerai organizuotą darbą. Iš visos širdies labai ačiū gydytojai Raimondai Rakauskienei už supratingumą ir nuoširdumą. Labai labai ačiū! (Danuta P.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui, gyd. V. Baškienei
Iš visos širdies dėkoju gydytojai Vaidai Baškienei ir visam personalui už kvalifikuotą priežiūrą, rūpestį ir dėmesį. Visiems jums stiprios sveikatos. (Tamara)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui, gyd. V. Baškienei
Gydytojai Vaidai Baškienei ir visam personalui! Išreiškiu nuoširdžią padėką už dėmesį ir rūpestį. Visiems jums sveikatos ir visa ko geriausio. Tesaugo jus Dievas. (Vera K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame visam Reabilitacijos skyriaus personalui už kvalifikuotą priežiūrą, dėmesingumą ir jautrų rūpestį. Sudėtingu gyvenimo laikotarpiu mus labai remdavo Jūsų nuostabaus kolektyvo supratingumas, begalinė kantrybė ir kasdienė gera nuotaika. Norėtume apkabinti kiekvieną iš Jūsų, palinkėti visiems reikalingos sveikatos, sėkmės ir stiprybės sunkaus darbo eigoje. Ačiū už neįkainojamą suteiktą pagalbą ir dvasinę šilumą! (Tamara su dukra)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju visiems mane gydžiusiems ir slaugiusiems medikams – visų pirma, traumatologui Viktorui Švainauskui, gydytojai reabilitologei Vaidai Baškienei, kineziterapeutei Daivai Dankšei, slaugytojai Tatjanai Sulimovai. Kuo geriausios kloties visiems – o visų pirma, sveikatos jūsų nelengvame darbe. (Elena S.)
Skubios pagalbos skyriui, gyd. M. Juknai, slaug. I. Karaznevič
Noriu nuoširdžiai padėkoti Skubios pagalbos skyriaus gydytojui ortopedui-traumatologui Mantui Juknai ir slaugytojai Irenai Karaznevič už suteiktą operatyvią, kvalifikuotą medicininę pagalbą. Džiaugiuosi, kad tokių nuoširdžių ir kvalifikuotų gydytojų dirba Jūsų kolektyve. Ačiū registratorėms, rentgeno skyriaus darbuotojams už nuoširdų dėmesį. Nors tuo metu buvo daug ligonių, besikreipiančių skubios pagalbos, tikiu, taip būna ištisai, tačiau darbuotojai sugeba išlikti dėmesingi ir kantrūs. Ačiū, kad Jūs esate, geros kloties darbe. (Irena P.)
Skubios pagalbos skyriui, gyd. A. Savickui
Noriu padėkoti Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už greitą ir malonų aptarnavimą. Ypatinga padėka gydytojui ortopedui-traumatologui Alvydui Savickui ir kartu su juo dirbusiai seselei, kurie ne tik suteikė skubią pagalbą taip, kad neskaudėjo, bet dar visai savaitei pakėlė nuotaiką. AČIŪ! (Audrius K.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui
Norime nuoširdžiai padėkoti Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už mamos Danutės priežiūrą ir slaugą. Ypatingas AČIŪ Ritai Gaudzienei už jautrumą, paslaugumą ir šilumą. Tegul jus lydi kasdieninė mūsų padėka ir Dievo palaima. (Beatričė R.)
Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui
Gulėjau reanimacijos skyriuje su apsinuodijimu vaistais. Noriu padėkoti visam personalui už atidumą ir išgelbėtą gyvybę. AČIŪ, kad esate. Sėkmės visam personalui Jūsų tikrai nelengvame darbe. (Elena M.)
Neurochirurgijos skyriui, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui, Intervencinės radiologijos skyriui
Kaip pasverti, kiek verta žmogaus gyvybė? Ar įmanoma už ją atsidėkoti? Kuo nuoširdžiausiai lenkiame galvas prieš Jus, gydytojau Gyti Šustickai, už išgelbėtą jaunos merginos gyvybę. Nuoširdžiai dėkojame ir visai Neurochirurgijos skyriaus komandai, vadovaujamai skyriaus vedėjo Vladislovo Kiedos, už gydymą ir rūpestingą priežiūrą sudėtingomis karantino sąlygomis. Nuoširdus ačiū visoms I posto slaugytojoms ir jų padėjėjoms už begalinę kantrybę, nuoširdumą, geranoriškumą, visokeriopą rūpinimąsi ligoniu bei paguodžiantį žodį artimajam. Širdingai dėkojame Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui. Nepaprastai dėkingi esame ir auksinių rankų Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui Audriui Širvinskui už sėkmingai atliktą ypatingai sudėtingą operaciją ir suteiktą viltį. Mielieji MEDIKAI, linkime Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms! Ir tegu niekad visiems Jums nepritrūksta energijos, optimizmo, kantrybės sunkiame ir nepaprastai atsakingame darbe (Raimondas P.)
Gyd. N. Tarasevič
Noriu išreikšti nuoširdžią padėką terapinio skyriaus vedėjai Nijoliai Tarasevič, gydžiusiai man labai artimą žmogų. Esu giliai sujaudinta gydytojos dėmesingumo kiekvienam ligoniui, nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei galbūt nuo jo būklės beviltiškumo, jos profesionalumu ir begaliniu atsidavimu savo darbui. Nors gydytoja visa savo esybe pasinėrusi į darbą, bet atranda laiko ir bendravimui su ligonio artimaisiais, nuoširdžiai ir su tikra žmogiška atjauta sugeba suteikti dvasinės stiprybės ir palaikymo sunkiu artimo žmogaus ligos metu. Stiprybės ir kantrybės Jums, gydytoja, išsaugant Jūsų tikrą ir nuoširdų žmogiškumą, kurio mums visiems labai reikia, kaip dvasios vaistų. (Zita S.)
Gyd. L. Abarovičiūtei, gyd. A. Jonaičiui, slaugytojai I. Bagdonaitei
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai ortopedei traumatologei Loretai Abarovičiūtei, anesteziologui reanimatologui Andriui Jonaičiui ir anestezijos slaugytojai Ingridai Bagdonaitei už supratingumą, operatyvumą, greitą pagalbą ir žmogiškumą. Medikai iš didžiosios raidės! (Rima K.)
Gyd. R. Grinevičienei
Noriu padėkoti gydytojai Raimondai Grinevičienei už puikiai atliktą operaciją. Ji sugrąžino man gyvenimo šviesą. Linkiu jai geros sveikatos ir didelės laimės. (Valerija M.)
Gyd. A. Jurčiukonienei
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už gydymą gydytojai Aušrai Jurčiukonienei, sutvarkiusiai mano nosį, taip pat 7-ojo aukšto slaugėms už globą, o virėjams už puikų maistą. Jūsų visų indėlis į pacientų sveikatą yra dar svarbesnis šiuo nemaloniu epidemijos laikotarpiu. Linkiu jėgų, kantrybės ir, svarbiausia, sveikatos. (Emilis P.)
Gyd. D. Šlaitui
Noriu padėkoti gydytojui Donatui Šlaitui už skubią pagalbą. Ačiū už kantrybę ir nuoširdžią pagalbą tą naktį. O kantrybės su manimi gydytojui tuokart tikrai prieikė daug. Geras, supratingas ir kantrus medikas. Ir labai ačiū už puikiai atliktą planinę operaciją po kelių mėnesių ir gydymą. Ramia širdimi ėjau į operaciją, kadangi žinojau, kad operuos šis puikus medikas. Ačiū! Stiprybės šiuo sudėtingu Lietuvos medikams metu. Palaikome ir suprantame Jus. Juk esate kažkiek panašūs į mus – menininkus. Pasirenkate savo profesiją iš pašaukimo ir gyvenate ja. O ir dirbate iš idėjos ir su dideliu pasiaukojimu. (Vytautas K.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Kai jautiesi blogai, svaigsta galva ir bloga, pamatyti pozityviai tave nuteikiantį personalą yra be galo miela. Nebuvo situacijos, kad negaučiau pagalbos viso čia buvimo metu. Palatos nuolatos valomos, tiek slaugutės, tiek sesutės nuolat ateina pažiūrėti, ar viskas gerai. O apie skyriaus vedėją – tik patys geriausi žodžiai – išaiškina „žmogiška“ kalba, kas tau yra. Didžiausi linkėjimai Jūsų skyriui ir išlikite tokie patys, kurie dirba dėl to, kad myli savo darbą. (Goda L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, gyd. I. Rakauskienei
Nuoširdžiausia padėka visam skyriaus kolektyvui už dėmesingą, šiltą bendravimą. Didelis ačiū gydytojai Ingai Rakauskienei už profesionalumą, sugebėjimą kantriai išklausyti ir žmogišką šilumą pacientui. Padėka vadovams už puikiai organizuotą darbą. Palatose švaru, maloniai nustebino maisto kokybė ir įvairovė. Gydytojai p. Ingai Rakauskienei, vyr. slaugytojai Česlavai ir visoms jums – sesutėms, sanitarėms, valytojoms ir likusiam aptarnaujančiam personalui – didelis didelis žmogiškas ačiū. (Lucija L.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Nuoširdžiai dėkoju I Neurologijos skyriaus personalui, skyriaus vedėjui A. Vilimui, gyd. J. Kovalevskai, vyr. slaugytojai Č. Kislovskai už gerai organizuotus darbus. Iš visos širdies labai ačiū už supratingumą ir nuoširdumą. Labai ačiū. (Vagif A.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Širdingai dėkojame mus gydančiai gyd. D. Kukutienei už efektyvų, produktyvų darbą ir aukštą profesionalumą nustatant diagnozę, paskiriant tinkamą gydymą. Taip pat už nuoširdų bendravimą bei glaustą, išsamią informaciją apie sveikatos būklę. Dėkojame skyriaus personalui: kineziterapeutei A. Švedienei, logopedei, slaugytojoms ir jų padėjėjoms už žmogiškumą, šiltą bendravimą, šypsenas ir geras emocijas, ir pastangas pagelbėti, padėti. Būdami abipusiškai vieni kitiems reikalingi, džiaugiamės sveikdami su jūsų pagalba ir linkime jums visiems nepalaužiamos sveikatos ir geros nuotaikos jūsų darbe. (Julija K.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti visiems specialistams, padėjusiems pasijusti sveikiau. Atskiras ačiū kineziterapeutei už profesionalumą, išmoktus fizinius pratimus (visus pataisymus, kad jie būtų taisyklingi). Išeinu tikrai sveikesnė ir su gera nuotaika, ir gera nuomone apie įstaigą. Studentams tikrai gera vieta praktikai. (Aida Z.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Noriu padėkoti visam personalui! Noriu atskirai išreikšti pagarbą ir padėką ergoterapijos gydytojai Giedrei, kineziterapijos gydytojoms Kristinai, Justinai ir Šarūnei, ir masažuotojai Loretai. Jūs visi nuostabūs. Ačiū jums labai. Linkiu sėkmės darbe. (Jelena Š.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui, gyd. I. Šitkauskienei
Sunkus metas visoje valstybėje, visose srityse, tačiau sunkiausia medikams ir dirbantiems šioje srityje. Jūsų skyriuje ypatingai sunku, nes didžioji dalis pacientų yra sunkūs ligoniai, reikalaujantys ypatingo dėmesio ir slaugos. Seselės ir slaugutės sukasi kaip bitutės, bėgte į kiekvieną iškvietimą, rasdamos raminantį žodį ligoniui ir suteikdamos jam viltį. Gydytojų rūpestis ligoniais, kiekvienam jų parodytas nuoširdumas džiugina širdį, mažina baimę, teikia viltį gyvenimui ir norą pasitikėti jūsų kolektyvu. Nuoširdus ačiū gydytojai Ingridai Šitkauskienei, tegu gyvenimas negaili Jums sveikatos ir laimės, ir kitų žmonių dėmesio. (Birutė Z.)
Gydytojams G. Strazdui, J. Buinicakajai, A. Jurkučionienei, J. Andreičik, L. Jurgaitienei
Noriu išreikšti nuoširdžiausią padėką už profesionalią pagalbą ir suteiktą gydymą VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojams bei visam jos personalui. Gydytojai G. Strazdas, J. Buinicakaja, A. Jurkučionienė, J. Andreičik, L. Jurgaitienė rūpestingai atliko savo darbą, rūpindamiesi ne tik žmogaus sveikata, bet ir pačiu žmogumi. Esu dėkinga gydytojams už rūpestį, nuoširdų bendravimą, suteiktą pagalbą. Gydytojai, jei reikėdavo, pasilikdavo ir po darbo valandų, tokiu būdu išreikšdami prioritetą žmogui ir jo sveikatai. Seselės ir slaugytojos taip pat be galo rūpestingos, paslaugios ir malonios. Palatose ir koridoriuose tvarkinga ir švaru. Maistas taip pat skanus ir sveikas. Džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau pačios aukščiausios kvalifikacijos medikus. Ir tuo pačiu jautrius ir išklausančius žmones. Linkiu skyriaus komandai stiprybės, ištvermės ir kantrumo gelbstint žmonių gyvybes, suteikiant jiems galimybę džiaugtis gyvenimu. Nuoširdus ir didelis Jums AČIŪ. (Galina S.)
Neurochirurgui prof. G. Šustickui ir Neurochirurgijos skyriui
Dėkoju labai už operaciją mano gydytojui prof. Gyčiui Šustickui, linkiu jam sveikatos dirbant tokį darbą. Dėkoju visam personalui, dirbančiam Neurochirurgijos skyriuje, kuris mane globojo. (Regina M.)
Gyd. anesteziologei-reanimatologei D. Krupinai
Noriu pasidžiaugti, kad ligoninėje dirba tokia atjauti gydytoja. Reanimacijoje gulėjo tėtis, gydytoja visada stengėsi aiškiai ir išsamiai išdėstyti, kokia situacija, kas numatoma, ko galima tikėtis. Tikrai pasijautė empatija ir pacientui, ir artimiesiems. Esu dėkinga. Žinoma, ačiū ir kiekvienam, prisidedančiam prie sveikatos būklės gerinimo! (Aleksandra T.)
Gyd. S. Sereikai
Dėkoju gerb. gydytojui Simonui Sereikai ir jo brigadai operacinėje. Visam skyriaus personalui. Labai nuoširdus ačiū. Labai skaniai maitina ligoninėje. (Virginija B.)
Gyd. L. Saltanavičienei ir Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
Norime labai padėkoti Jūsų ligoninei, vadovams, gydytojams, visiems medikams ir darbuotojams už Mūsų Šeimos Tėvo Jono gydymą ir gyvybę. Jį sunkios būklės Greitoji medicinos pagalba automobiliu pristatė į Jūsų ligoninės Skubios pagalbos skyrių komos būklės, dėl kvėpavimo nepakankamumo intubuotas, prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo, paguldytas į Jūsų ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių. Ypač dėkojame skyriaus vedėjai gerb. gydytojai Liucijai Saltanavičienei ir visam skyriui, gydytojams bei medicinos darbuotojams, ypač II poskyriui, kuriame mūsų šeimos tėvas Jonas yra gydomas. Mes visi labai išgyvename dėl Mūsų Tėvo ir Šeimos Žmogaus, meldžiamės už jo gyvybę ir gyvenimą, o ypač Jūsų ligoninei, amžinai dėkingi ir skolingi Jums už gydymą ir gyvybę. (Padėka šeimos vardu)
Priėmimo skyriui, I-ajam ir II-ajam Chirurgijos skyriams
Šių metų spalio 20 d. dėl ūmiai atsiradusių pilvo skausmų kreipiausi į Jūsų ligoninę, Priėmimo skyriuje maloniai ir gražiai pasitiko, nuostabioji slaugytoja Valentina palydėjo iki budinčio chirurgo. Budėjo priėmime gyd. chirurgė Marija Vitkauskienė, profesionaliai apžiūrėjusi patvirtino man apendicito diagnozę. Buvau hospitalizuotas į RVUL I-ąjį Chirurgijos skyrių, kaip kolega, su didžiausia pagarba ir personalo šiltumu. Naktį buvau nuvežtas iki operacinės, kur pasitiko gydytojas anesteziologas iš didžiosios raidės Vaidas Mikailionis. Ačiū Jam už padrąsinimus ir priežiūrą prieš ir po operacijos! Mane operavo geriausi II-ojo Chirurgijos skyriaus gydytojai Rytis Tutkus ir Rolanas Rinkūnas, aukščiausio lygio profesionalai ir puikūs Žmonės. Po operacijos buvau sekamas ir gydomas I-ajame Chirurgijos skyriuje, toks šiltas ir rūpestingas jo personalas! Šiandien pasveikęs važiuoju gydytis namo, su gera nuotaika ir teigiamomis emocijomis, kurias gavau čia, Jūsų įstaigoje. Be galo dėkingas. Dėkingas Jums, kad subūrėte tokį personalą, kuris taip moka ir gali pasirūpinti susirgusiu žmogumi. Didžiuokitės mano išvardintais Medicinos Profesionalais! Ačiū Visiems! (Andrius V.)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Į Jūsų ligoninę greitoji pagalba atvežė š. m. spalio 14 d. paryčiais, buvo pykinimas ir vėmimas. Priėmimo skyriuje suteikė pirmąją pagalbą ir apie pietus atvežė į I Neurologijos skyrių (V a.), 529 palatą. Gydytoja D. Kurkutienė skyrė gydymą, o slaugytojos A. Slavinskienė, J. Vrublevska ir R. Daškevičienė mumis labai rūpinosi, vykdė gydytojos paskyrimus. Labai padėjo ir slaugytojų padėjėjos J. Grinevič ir N. Rackevič. (Aldona B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Po dešinės rankos lūžio, RVUL Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki spalio 8 d. man buvo paskirtos ir atliktos kineziterapijos, ergoterapijos, fizioterapijos, masažo, vandens ir psichoterapijos procedūros, po kurių mano savijauta labai pagerėjo. Dėkoju gydytojai A.  Žymantaitei ir visam skyriaus personalui už profesionalų ir rūpestingą gydymą bei patarimus. (Violeta Valentina B.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Labai noriu padėkoti visam Ambulatorinės reabilitacijos skyriui už suteiktą visokeriopą pagalbą atsigaunant po menisko operacijos. Ypač dėkingas gyd. R. Beigaitei ir kin. D. Petrovui. Visokeriopos sėkmės! (Ramūnas J.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vedėjai ir visam personalui už tai, kad iš naujo išmokėte vaikščioti, kad visada padrąsindavote ir padėjote patikėti savo jėgomis. Dėkoju už Jūsų profesionalumą, rūpestingumą ir visus patarimus. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės, entuziazmo, energijos ir sveikatos. P.S. nepasiduokite COVID-19 iššūkiams. (Aleksandra M.)
Gyd. A. Vilionskiui
Nuoširdžiai dėkoju II neurologijos skyriaus su smegenų kraujotakos sutrikimais gydytojui Aleksandrui Vilionskiui ir šauniam skyriaus personalui už supratingumą, pagalbą ir, žinoma, priežiūrą bei gydymą, užsienietei netikėtai atsidūrus šiame skyriuje. LABAI AČIŪ!  (Jenifer H., Stanford, JAV)
Gyd. Š. Bogušiui, slaugytojoms D. Igielaitei, T. Valušienei
Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui Šarūnui Bogušiui už suteiktą medicininę pagalbą, už jo profesionalumą ir žmogiškumą. Taip pat norėčiau padėkoti bendrosios praktikos slaugytojoms Danutei Igielaitei ir Teresei Valušienei už nuoširdumą, rūpestį, supratimą ir darnų profesionalo darbą. (Arūnas P.)
Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutėms
Noriu padėkoti Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Rūtai už atsakingą darbą, nuoširdumą ir švelnumą. Taip pat baseino kineziterapeutei Justei už pozityvumą, energiją, puikiai atliekamą darbą ir "budrias" akis, kurios neleidžia simuliuoti. (Diana S.)
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui
Nuoširdus ačiū gerb. gydytojui Giedriui Vaitukaičiui,  anesteziologui Mikelioniui, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus mieloms ir jautrioms slaugytojoms Ramutei, Redai, Birutei, Lilijai, Natašai, Elenutei ir kt. aptarnaujančiam personalui. Jūsų gyvenimas skirtas mums, silpniems ir ligoniams; ačiū, kad gydote mus ne tik skalpeliu ir vaistais, bet ir geru žodžiu, miela šypsena, savo profesine elegancija, viltimi, jautrumu ir meile Žmogui. Ačiū Jums! Stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kilniame darbe! (Elena P.)
Gyd. A. Briedžiui
Nuoširdžiai dėkoju Skubios pagalbos skyriui už nepaprastai šiltą dėmesingumą, atidumą, už tai, kad stengiasi suprasti ligonio situaciją ir puikiai panaudoti profesines žinias. Esu maloniai nustebinta daktaro Aleksandro Briedžio nuoširdžiomis pastangomis padėti išsiaiškinti negalavimo priežastis. Puikūs daktarai, nuoširdi Jums padėka ir sėkmingo darbo! (Nijolė V.)
Gyd. A. Žalimui
Širdingai dėkoju gydytojui urologui Algirdui Žalimui ir visam Urologijos skyriaus personalui už profesionalų gydymą, puikią priežiūrą bei nuoširdų bendravimą. Linkiu sveikatos ir ištvermės Jūsų nelengvame darbe. AČIŪ! (Miroslavas K.)
Slaugytojai R. Vilkauskienei
Noriu padėkoti Neurochirurgijos skyriaus medicinos seselei Ritai Vilkauskienei už profesionalumą, rūpestingumą. Su pacientu elgiasi mandagiai, korektiškai ir kantriai. Tokie darbuotojai - Lietuvos medicinos stiprioji pusė. (Irena K.)
Stacionarinės reabilitacijos skyriui
Nuoširdžiai dėkojame viso Stacionarinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už mūsų gydymą, slaugą, pagalbą, rūpinimąsi mumis, mūsų sveikatos stiprinimu. Dėkojame už Jūsų šypsenas ir nuoširdų, sunkų darbą, kurį atliekate su meile ligoniui, kuris gal dažnai būna nusiminęs, piktas, nusivylęs. Jūs mums grąžinate gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą! Esame labai dėkingos, su didžia pagarba Jums visoms. Būkite sveikos, laimingos, saugokite savo sveikatą! (Birutė A., Julija G. Janina S., 333 palata)
I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriui
Besigydant Jūsų ligoninėje malonu buvo matyti darbuotojus - išmanančius ir mylinčius savo darbą, mokančius paprastai, dėmesingai, pagarbiai bendrauti su ligoniais, operatyviai organizuoti būtinus tyrimus, reikiamą efektyvų gydymą. Tokiomis savybėmis ir sugebėjimais pasižymi I Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyrius - skyriaus vedėjas Augenijus Vilimas, gydytoja neurologė Ingrida Šitkauskienė, vyr. slaugytoja Česlava Kislovska, ūkio reikalų tvarkytoja Danuta Grablevska, bendrosios praktikos slaugytoja Renata Daškevičienė ir kitos slaugytojos bei jų padėjėjos. Ačiū už Jūsų profesionalumą, nuotaiką, šilumą, už nepaprastą dėmesingumą ir žmogiškumą, suteiktą pagalbą. Dėkoju visam kolektyvui už gebėjimą kruopščiai atlikti savo pareigas ir sulaukti pagalbos kiekvieną minutę, už švarą ir gerą nuotaiką. AČIŪ! (Margarita M.)
Gyd. I. Šadzevičienei, slaugytojoms N. Apanavičiūtei, Z. Minkevičienei, A. Paškevič
Jeigu būtų galima išreikšti padėką žodžiais, tai tuos žodžius paskirčiau Jums, mielosios - gerb. gydytojai Irenai Šadzevičienei, sesutėms Neringai Apanavičiūtei, Zitai Minkevičienei, Annai Paškevič ir visam kolektyvui. Linkime Jums ir toliau taip rūpestingai ir operatyviai slaugyti bei gydyti mus! Dėkojame iš širdies visų 7 palatos ligonių vardu. (Danutė P.)
Gyd. I. Lukošiui
Norėčiau pareikšti padėką urologui Ignui Lukošiui už pašalintą inksto akmenį. Vertinu gydytojo rūpestingumą, darbštumą ir profesionalumą. Taip pat norėčiau padėkoti visai su gydytoju dirbusiai komandai, ypač anesteziologei ir sesutėms, kurių pavardžių jau, gaila, nepamenu. (Andrius V.)
Gyd. G. Raubai
Nuoširdžiai dėkoju Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojui Gediminui Raubai už kantrybę ir taktą. Buvau pakankamai išsiblaškiusi pacientė. Esu garbaus amžiaus ir kentėjau skausmus dėl riešo sindromo. Pažįstami patarė nerizikuoti ir nedaryti operacijos. Bet dėka auksinių gydytojo rankų operacija pavyko puikiai. (Elvyra Ž.)