Domina darbas RVUL?

  Jūsų vardas ir pavardė:

  Jūsų el. pašto adresas:

  Kontaktinis tel. Nr.:

  Mokymo įstaiga ir specialybė:

  Studijų programa:
  Ikidiplominės studijosPodiplominės studijos

  Kursas, kuriame studijuojate:

  Pasirinkite skyrių, kuriame norėtumėte įsidarbinti:


  Jei pageidaujate, galite pridėti savo CV:

  Ligoninė

  Pažvelk į medikų kasdienybę iš arti!

  Kasdienis medikų darbas su visais kylančiais sunkumais ir iššūkiais, pergalėmis ir pralaimėjimais – į tokią kasdienybę gali ne tik pažvelgti iš visai arti, bet ir tapti jos dalimi. Jei esi I-V kurso medicinos studentas, kuriam nestinga pozityvumo ir energijos, o paaukotą kitam žmogui laiką bei jėgas verti kaip investiciją į save, kviečiame tapti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės savanoriu!

  Kas yra savanoriška veikla ligoninėje?

  Savanoriška veikla ligoninėje – tai tikslinga, ligoninėje gydomiems pacientams naudinga savanoriška veikla, kuriai reikia protinių ir fizinių jėgų, atliekama laisva valia be atlygio. Veikla, kuri atitinka savanoriškos veiklos principus ir organizuojama Lietuvos Respublikos Savanoriškos veiklos įstatymo nustatyta tvarka, nėra laikoma nelegaliu darbu.

  Kas gali tapti savanoriais Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje?

  Savanoriauti Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje kviečiame I-V kursų medicinos studentus.

  Kur kreiptis norintiems savanoriauti?

  • Teisės ir personalo skyriaus specialistė Elena Ramelienė

  Pildydamas ir pateikdamas anketą sutinku, kad Viešoji įstaiga Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (toliau – Ligoninė) naudotų mano kaip pretendento į darbo vietą Ligoninėje asmens duomenis 12 mėn. nuo šio sutikimo pasirašymo. Esu informuotas apie galimybę raštu kreiptis į Ligoninę, kad: (a) Ligoninė supažindintų su tvarkomais asmens duomenimis, (b) Ligoninė ištaisytų neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis, (c) Ligoninė sunaikintų asmens duomenis arba sustabdytų asmens duomenų tvarkymo veiksmus, jei tai atliekama pažeidžiant įstatymus. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą rasite Ligoninės svetainėje www.rvul.lt. Esu informuotas, kad bet kada galiu atšaukti šį savo sutikimą kreipiantis į ligoninę raštu arba elektroninio pašto adresu [email protected].