Ligoninė

Kviečiame dalyvauti pacientų apklausoje apie esveikata.lt modernizavimą

9 Vas 2021 Naujienos

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija kartu su partneriais įgyvendina projektą „Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (toliau – ESPBI IS) plėtra“ ir šiuo metu vykdo sveikatos priežiūros specialistų ir pacientų apklausas dėl ESPBI IS modernizavimo.

Kviečiame skirti kelias minutes laiko ir atsakyti į apklausoje pacientams pateiktus klausimus. Apklausos tikslas – sužinoti kokie yra esveikata.lt tobulinimo poreikiai arba pageidavimai.

Apklausą rasite paspaudę aktyvią nuorodą: PACIENTŲ APKLAUSA.


Įgyvendinus šį projektą bus padidintas ESPBI IS naudojimo patrauklumas modernizuojant egzistuojančius komponentus, sukuriant naujus funkcionalumus ir padidinant ESPBI IS greitaveiką; modernizuota ESPBI IS, sukuriant naujus procesus, susijusius su nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos duomenų tvarkymu, ambulatorinių slaugos paslaugų namuose teikimu ir e. recepto posistemės funkcionalumais; padidintas sveikatos priežiūros įstaigų hospitalinės informacinės sistemos integracijos su ESPBI IS ir asmens duomenų saugos brandos lygis.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com