Konferencijoje – apie plaštakos ir rankos chirurgijos naujoves

Šį penktadienį Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje (RVUL) Lietuvos Plaštakos chirurgijos draugija „Manus Lituanica“ kartu su Ligonine ir Vilniaus Universiteto (VU) Ortopedijos traumatologijos centru organizuoja mokslinę konferenciją „Plaštakos ir rankos chirurgijos naujienos“. Ji – Lietuvos Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos renginių ciklo, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, dalis.

Renginys padalintas į dvi dalis. Pirmojoje daugiausia dėmesio bus skiriama plaštakos ligų chirurginiam gydymui aptarti, antrojoje – plaštakos reabilitacijai.

Konferencijoje apie skubiosios medicinos pagalbos teikimą kalbės RVUL direktorius dr. Algimantas Pamerneckas, pranešimą apie plaštakos ir rankos chirurgiją VU Ortopedijos traumatologijos centre skaitys VU Ortopedijos traumatologijos centro vadovas, prof. hab. dr. Narūnas Porvaneckas, apie Diupitreno kontraktūros rizikos veiksnius – LSMU atstovas Aurimas Dobilinskas. „Plaštakos nykščio sužalojimai: traumų analizė ir operaciniai sprendimai“ – LSMU atstovo Karolio Varkalio pranešimo tema.

Taip pat dr. Kęstutis Braziulis (LSMU Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika) pristatys pranešimą „SL kompleksas. Klasifikacija. Gydymas“, o dr. Liudas Bazaras (LSMU Ortopedijos ir traumatologijos klinika) – „SL raiščio rekonstrukcija SLAM metodu“. Be to, apie alkūninio nervo rekonstrukcijos atokius rezultatus kalbės VU Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centro atstovai doc. dr. Mindaugas Minderis ir Paulius Bartuševičius, apie intraneurinį šeivinio nervo ganglioną – Vladislav Lisovski ir doc. dr. Mindaugas Minderis.

Dr. Saulius Špokevičius pristatys pranešimą „Kaip išvengti Kleinert‘o dinaminio įtvaro po sausgyslių susiuvimo“, Brigita Siparytė kalbės konzeterapiją po plaštakos nudegimų, o Rytis Norkus pristatys veiksmingą neoperacinį gangliono gydymą. Apie reabilitaciją po plaštakos sužalojimų pasakos Andrius Pakulis (LSMU Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika), o apie reabilitaciją po plaštakos lenkėjų sužalojimo – Karolina Venslauskaitė (LSMU Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika).

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com