Tarptautinė ausų, nosies, gerklės ligų specialistų konferencija: sudėtingos operacijos gyvai

Teorinių žinių gilinimas ir tiesiogiai transliuojamos sudėtingos operacijos – tuo pasižymės Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje (RVUL) gegužės 3-4 d. jau aštuntąjį kartą vyksianti mokslinė-praktinė konferencija „Funkcinė endoskopinė sinusų chirurgija“. Šiemet ji ypatinga, nes mūsų specialistai dalinsis savo patirtimi su kursų dalyviais – gydytojais otorinolaringologais – iš Latvijos bei Baltarusijos.

Pagrindinis konferencijos „Funkcinė endoskopinė sinusų chirurgija“ iniciatorius RVUL Ausų, nosies ir gerklės skyriaus vedėjas med. dr. Svajūnas Balseris sako, kad šiųmetė konferencija skirta prienosinių ančių patologijos diagnostikai ir funkcinei endoskopinei sinusų chirurgijai.

„Kursų dalyviams gyvai pademonstruosime įvairias chirurgines technikas, kalbėsime apie funkcinės endoskopinės sinusų chirurgijos srities ypatumus, komplikacijas, indikacijas gydymui. Džiaugiuosi, kad ir šiemet dirbsime su šaunia ir patyrusia komanda – RVUL gydytojais Rimvydu Toločka ir Giedriumi Strazdu. Savo patirtimi taip pat dalinsis ir med. dr. Darius Rauba iš Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų“, – sako med. dr. S. Balseris.

Sklandų darbą konferencijoje ir techninę praktinės dalies išpildymą užtikrins „Karl Storz“ kompanija. Jai padedant bus sumontuota aukštos raiškos tiesioginė endoskopinių operacijų transliacija iš operacinės, suteikianti galimybę ne tik stebėti operacijas, bet ir klausti, diskutuoti su chirurgu. Naudodamiesi muliažais, kursų klausytojai galės tobulinti praktinius įgūdžius, atlikti įvairias endoskopines diagnostines manipuliacijas.

Konferenciją organizuoja RVUL, Vilniaus universitetas ir Lietuvos otorinolaringologų draugija.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com