Ligoninėje – ypatingas dėmesys medicininių instrumentų pakartotiniam apruošimui

Siekiant užtikrinti maksimalų pacientų saugumą, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje (RVUL) medicininių instrumentų pakartotiniam apruošimui pradėtos naudoti didelio pajėgumo automatinė irigacinė ir automatinė irigacinė ultragarsinė medicinos prietaisų plovimo dezinfekcijos mašinos. Jos leidžia žymiai greičiau nei rankiniu būdu ir preciziškai kruopščiai išplauti ir dezinfekuoti daugkartinio naudojimo medicininius instrumentus.

„Daugkartinio naudojimo instrumentai – potencialus infekcijų šaltinis. Tad siekdami minimalizuoti infekcijų rizikas ir norėdami užtikrinti, kad pacientai Ligoninėje sėkmingai sveiktų, investuojame į moderniausią techniką, padedančią šiuos tikslus pasiekti“, – sako Ligoninės direktorius dr. Algimantas Pamerneckas.

Infekcijų kontrolės skyriaus vedėjos Ievos Kisielienės teigimu, Ligoninėje daugkartiniai instrumentai po panaudojimo pirmiausia valomi ir dezinfekuojami. Dezinfekuoti instrumentai pakuojami į įvairias pakuotes (maišelius, juostas, konteinerius) ir, siekiant, kad ant instrumentų nebeliktų gyvybingų mikroorganizmų, sterilizuojami, o po to grąžinami jų naudotojams. I. Kisielienė pastebi, kad nuo tada, kai įsigyta naujausia įranga, darbas palengvėjo ne tik fiziškai. Pasak jos, kur kas svarbiau tai, kad dabar garantuojama saugesnė aplinka pacientams sveikti.

Instrumentų plovimo ir dezinfekcijos mašina skirta įvairių instrumentų, įskaitant sunkiai išplaunamų, taip pat tuščiavidurių, mažo spindžio ir kitokių probleminių instrumentų plovimui ir dezinfekcijai. Tuščiavidurių instrumentų plovimui naudojama patentuota pulsinės irigacijos sistema bei ypatingai aukštos kokybės ultragarso davikliai. Be to, mašina turi ypatingai gerą instrumentų džiovinimo funkciją.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com