Pagalbos JAV nesulaukusiai Amerikos lietuvei ji suteikta Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės kolektyvo profesionalumas, dėl kurio pasveikę ir laimingi pacientai vėl gali šypsotis, verčia didžiuotis Lietuva – sako Amerikos lietuvė J. R. Pasveikusi moteris reiškia nuoširdžią padėką medikams ne tik už sėkmingą gydymą, bet ir už atsidavimą, geranoriškumą ir norą padėti kitiems.

Pacientės atsiųstoje padėkoje rašoma: „Praslinko ketvirtis gyvenimo metų, kai nebuvau gimtojoje žemėje. Nepyksta Lietuvos saulė, kad esu Jungtinių Amerikos Valstijų pilietė, šildo pačiais šilčiausiais spinduliais… Nusvirę beržai ridena džiaugsmo ašaras, gegutė kukuoja, kaštonai pasipuošę baltais žiedais, laukai žaliuoja, kvepia Nepriklausoma Lietuva… Norėtųsi cituoti S. Nėries eilėraštį „Koks gražus mažytis mūsų kraštas“.

Išties, Lietuva jau ne mažytis kraštas – iškilo galingi pastatai. Ypač sužavėjo sostinė Vilnius… Galybė darbų padaryta žmonių rankomis, įdėta daug sielos, meilės, patriotizmo. Eilę metų jaučiu nostalgiją Lietuvai. Bet, deja, ne visada būni savo gyvenimo kapitonas…

Išlipus iš lėktuvo po ilgos kelionės taip norėjosi nusiauti batus ir basomis, lyg vaikystėje, praeiti žaliuoju laukų kilimu. Ypač to norėjosi dėl turimų rimtų kojų problemų, kurių negalėjo išspręsti tokia gausybė aukšto lygio profesionalumo medikų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Išties, praėjau kryžiaus kelius, kol atsidūriau Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, pas čia dirbantį gyd. J. Gavelį. Jo rankos tiesiog stebuklingos, padariusios tai, ko gausus būrys medikų taip ir nesugebėjo. Norėčiau, kad visi Lietuvos žmonės, ypač kenčiantys panašius skausmus kaip aš ir nerandantys, kas jiems galėtų padėti, sužinotų apie stebukladarį J. Gavelį. Šis medikas yra pasiekęs profesines aukštumas, stažavosi įvairiose pasaulio valstybėse, sukaupė milžinišką patirtį, tačiau ir toliau aktyviai tobulina įgūdžius gilindamasis į pažangiausius chirurginio gydymo metodus. Be to, gydytojas jaunatviškumo ir energijos pavyzdys mums visiems!

Į Jungtines Amerikos Valstijas grįžtu laiminga ir patenkinta, na, ir, žinoma, dėkinga Dievui ir daktarui J. Gaveliui. Linkiu, kad jo gyvenimas būtų amžinas.

Taip pat ypatingai dėkoju Ramunei Vitlipienei, kuri atsakinga už užsienio piliečių sveikatos draudimą Ligoninėje. Tačiau ne tik… ji rūpinosi ir įkvėpė vilties tiek prieš operaciją, tiek po jos.

Be to, dėkoju daktarui Mantui Juknai, anesteziologei Viktorijai Šnaiderienei ir visai operacinės komandai bei visiems kitiems, prisidėjusiems prie stebuklo, kad šiandien esu sveika. O taip pat ir visai Dienos chirurgijos, artroskopinės chirurgijos ir sporto medicinos skyriaus personalui, kurie mane itin maloniai globojo. Tegul visi šie medikai, o ypač J. Gavelis ir toliau garsina Lietuvos vardą“.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com