Ligoninės vadovės kreipimasis

Brangūs kolegos,

nuo pat įkūrimo Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė formavo ne tik regiono, bet ir visos Lietuvos skubios pagalbos kultūrą ir, svarbiausia, išgelbėjo tūkstančius žmonių gyvybių. Šiandien ši sveikatos priežiūros įstaiga garbingai nešioja Respublikinės ligoninės vardą, reiškiantį kad čia dirbančių žmonių darbas yra reikšmingas visai mūsų šaliai, o kvalifikuotos ir kokybiškos paslaugos teikiamos ne tik skubiems, bet ir planiniams pacientams iš visos Lietuvos.

Pradėti dirbti ligoninėje, turinčioje tokias gilias sveikatos priežiūros tradicijas ir kultūrą, yra didžiulis iššūkis, atsakomybė ir, žinoma, garbė. Dirbsiu siekdama aukščiausių standartų – integralių ir naujausiais medicinos mokslo atradimais pagrįstų sprendimų pacientų gydyme, nuolatinės tobulėjimo ir augimo atmosferos, e. sprendimais pagrįstų sistemų, taupančių darbuotojų bei pacientų laiką, bekompromisiškai žmogiško, efektyvaus ir empatiško pacientų aptarnavimo bei patogios, malonios aplinkos čia dirbantiems ir besigydantiems. Planuojami pokyčiai neįvyks per akimirką, galbūt ne viskas vyks sklandžiai, galbūt mūsų kelyje pasitaikys duobių ar viršukalnių, į kurias įkopti bus sudėtinga, bet tikiu, kad dirbdami dėl bendro tikslo – kartu galime viską.

Tikiuosi Jūsų paramos ir palaikymo. Prisiimu šią atsakomybę vildamasi, kad kartu nueisime ilgą kelią, siekdami sukurti tai, kuo būsime rytoj. Tikiu, kad dirbant kaip komandai, sunkumai mums taps tik dar viena proga susitelkti ir atsistoti vienas už kito peties, kad kartu juos įveiktume. Tikiu, kad siekdami modernios, aukščiausio lygio ligoninės vizijos kartu, ranka rankon, galėsime atverti naują, šviesų šiuolaikiškos Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės etapą, kurioje būtų gera visiems – pacientams ir darbuotojams.

Sveikinuosi su visais,

VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės direktorė dr. Jelena Kutkauskienė

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com