Nacionalinis transplantacijos biuras dėkoja Ligoninės kolektyvui už dalyvavimą neeiliniame tarptautiniame donorystės procese

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja Ligoninei už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą bei paruošimą ir informuoja, kad iš šio donoro buvo sėkmingai eksplantuoti kepenys, plaučiai ir širdis. Kepenys transplantuotos 41 metų moteriai, kuri donoro organo laukė 1,5 metų. Recipientės būklė gera. Širdis, neatsiradus tinkamų recipientų Lietuvoje, išsiųsta į Kroatiją ir transplantuota 60 metų vyrui. Recipiento būklė labai gera, širdis funkcionuoja gerai. Plaučiai, neatsiradus tinkamų recipientų Lietuvoje, išsiųsti į Vokietiją ir transplantuoti žmogui, kurio lytį ir amžių draudžia atskleisti Vokietijoje galiojantys teisės aktai, tačiau yra žinoma, kad recipiento būklė gera, plaučiai funkcionuoja gerai.

“Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už puikų komandinį darbą ir reanimacijos bei operacinės darbuotojų susitelkimą neeiliniame tarptautiniame donorystės procese. Ačiū už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese. Tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo”, – rašo Nacionalinio transplantacijos biuro Komunikacijos skyriaus vedėja, l. v. direktoriaus funkcijas Rasa Pekarskienė.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com