Ligoninė

Konferencija otorinolaringologams „Funkcinė endoskopinė sinusų chirurgija“

16 Sau 2020 Naujienos

PATIKSLINTA INFORMACIJA. APGAILESTAUJAME, BET DĖL KORONAVIRUSO PANDEMIJOS MOKSLINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA ŠIEMET NEĮVYKS. NUOŠIRDŽIAI TIKIMĖS PASIMATYTI KITĄMET (TIKSLI KONFERENCIJOS DATA BUS PASKELBTA VĖLIAU).

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, Vilniaus universitetas ir Lietuvos otorinolaringologų draugija š. m. rugsėjo 17-18 d. organizuoja kasmetinę, jau 10-ąjį kartą vyksiančią, mokslinę-praktinę konferenciją „Funkcinė endoskopinė sinusų chirurgija“, kurioje dalyvauti kviečiami gydytojai otorinolaringologai. Jos metu dalijamasi patirtimi su Lietuvos ir užsienio kolegomis, siekiant tobulinti ir vystyti prienosinių ančių ligų diagnostiką bei funkcinę endoskopinę sinusų chirurgiją.

Konferencijos metu vykdoma tiesioginė endoskopinių operacijų transliacija iš operacinės, suteikianti galimybę ne tik stebėti operacijos eigą, bet ir klausti, diskutuoti su chirurgu. Naudodamiesi muliažais, kursų klausytojai gali tobulinti praktinius įgūdžius, atlikti įvairias endoskopines diagnostines manipuliacijas.

„Tokio pobūdžio konferencijas rengiame nuo 2011-ųjų metų. Šis renginys išskirtinis, nes yra skirtas vienai specifinei sričiai – funkcinei endoskopinei sinusų chirurgijai. Konferencijos metu kalbame apie šios srities ypatumus, komplikacijas, indikacijas gydymui. Atliekame demonstracines operacijas, kurias dalyviai gali stebėti gyvai ir užduoti klausimus, taip įsisavindami bazinius dalykus“, – sako dr. Svajūnas Balseris, RVUL Ausų, nosies ir gerklės skyriaus vedėjas.

Pasak jau tradicine tapusios konferencijos organizatoriaus med. dr. Svajūno Balserio, mokslinės diskusijos, žinių auginimas, dalijimasis profesine patirtimi, sujungiant praktiką ir teoriją, yra raktas į pacientų gydymo kokybės gerinimą.

Skaičiuojama, jog per konferencijos gyvavimo laikotarpį joje dalyvavo jau keli šimtai gydytojų iš Lietuvos ir užsienio valstybių – ne tik gydytojai otorinolaringologai, bet ir  neurochirurgai, veido žandikaulio chirurgai, bendrosios praktikos gydytojai.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com