ligoninės vaizdas

Kviečiame dalyvauti konkursuose RVUL klinikinių skyrių vedėjų ir Toksikologijos centro vadovo pareigoms užimti

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (RVUL) skelbia konkursus Toksikologijos centro vadovo, keturiolikos klinikinių skyrių ir Medicininės statistikos skyriaus vedėjų pareigoms užimti. „Tai – puiki galimybė savo srities profesionalams išbandyti jėgas ir įsilieti į vienos didžiausių ir svarbiausių šalies gydymo įstaigų komandą“, – sako jos direktorė dr. Jelena Kutkauskienė.

RVUL veikia stambiausias šalyje Ortopedijos ir traumatologijos centras, aukščiausius tarptautinius apdovanojimus už gydymo rezultatus pelnantis Insulto centras, vienintelis Lietuvoje Toksikologijos centras, Bendrosios chirurgijos, Neuroangiochirurgijos bei Anesteziologijos, reanimatologijos ir kritinių būklių centrai. Skubiosios medicinos centras aptarnauja daugiausiai pacientų šalyje – vidutiniškai 261 pacientą per parą, arba po vieną pacientą kas 6 minutes. Dirbti tokiame kolektyve yra didelis iššūkis net labai patyrusiems specialistams.

Įstaigos direktorė dr. J. Kutkauskienė pabrėžia, kad pastaraisiais metais ligoninėje įvyko daug teigiamų pokyčių: „Dėmesį sutelkėme ne tik į nudėvėtą infrastruktūrą ir medicininę įrangą, bet ir informacinių technologijų naudojimą ligoninėje, skaitmenizuojame procesus, kuriame monitoringo įrankius. Vadovaujamės principu, kad mūsų įstaiga – tai visų pirma žmonės, todėl geriname darbuotojų darbo sąlygas, didiname darbo užmokestį, siūlome pasinaudoti papildomų verčių paketo teikiamomis galimybėmis, investuojame į vadovų kompetencijų kėlimą ir darbuotojams patrauklias priemones. Tikime, kad minėti pokyčiai ženkliai prisideda tiek prie darbuotojų visapusio gerbūvio, tiek prie pacientų gydymo kokybės.“

Ligoninės direktorė dr. J. KutkauskienėPaskelbus viešus konkursus penkerių metų kadencijoms, ligoninės vadovė tikisi, kad galimybė vadovauti įvairiems skyriams ir klinikiniam centrui sudomins geriausius savo srities profesionalus, kurie bus pasiruošę greitai prisitaikyti prie globalių sveikatos priežiūros pokyčių, sieks technologinės pažangos ir inovacijų, imsis atsakomybės užtikrinant kuo aukštesnius sveikatos priežiūros paslaugų kokybės standartus, suburs ir įkvėps skyrių komandas sunkiam, tačiau labai svarbiam darbui.

„Sveikatos sektoriuje vyksta dideli pokyčiai ir struktūrinė reforma, sparčiai auga visuomenės lūkesčiai dėl paslaugų prieinamumo ir kokybės. Šioje aplinkoje, mums kaip įstaigai, skyrių vedėjų konkursai yra ne tik nemenkas administracinis iššūkis, bet ir puiki proga pritraukti į savo komandą naujų profesionalų bei pasidžiaugti esamais vedėjais, panorusiais dalyvauti konkurse ir tęsti darbus“, – sako dr. J. Kutkauskienė.

Į klinikinių skyrių vedėjų poziciją kviečiami pretenduoti kandidatai, turintys aukštojo mokslo kvalifikaciją ir klinikinio padalinio, kuriam siekiama vadovauti, srities licenciją. Taip pat turintys ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį su padaliniu susijusioje srityje. Toksikologijos centro vadovui keliami reikalavimai – aukštojo mokslo kvalifikacija ir padalinio srities licencija, ne mažesnę kaip 1 metų vadovaujamo darbo patirtis.

Ligoninės koridorius

Įstaigos direktorė įvardija ir pagrindinį lūkestį kandidatams: „Iš kandidatų tikimės ne tik profesinių žinių, bet ir gebėjimo vadovauti komandai, komunikabilumo, iniciatyvumo, domėjimosi naujovėmis ir tendencijomis. Labai svarbus noras bendradarbiauti su kitais skyriais, ligoninės administracija ir akademine bendruomene. Todėl pokalbio metu jų prašysime pristatyti penkerių metų savo veiklos viziją.“

Motyvuotų kandidatų, pasiryžusių prisidėti prie gydymo įstaigos veiklos ir pokyčių, paraiškos (gyvenimo aprašymas ir pretendento anketa) laukiamos iki rugpjūčio 8 dienos imtinai. Išsami informacija ČIA.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com