Taivano delegacija

RVUL lankėsi Taivano Sveikatos ir gerovės ministerijos ir Taivaniečių atstovybės Lietuvoje delegacija

Sekmadienį Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje lankėsi Taivano sveikatos viceministras Pi-Sheng Wang, Taivano Sveikatos ir gerovės ministerijos, Taivaniečių atstovybės Lietuvoje atstovai bei Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktorius Vytautas Mockus.

Svečius priėmė įstaigos direktorė dr. Jelena Kutkauskienė, direktoriaus pavaduotoja klinikiniam darbui Margarita Batūrienė, Toksikologijos centro vadovas dr. Robertas Badaras, Insulto centro vadovas doc. dr. Aleksandras Vilionskis ir Skubios pagalbos skyriaus vedėjas Paulius Uksas. Jie  pristatė įstaigos veiklą ir aptarė įvairias bendradarbiavimo galimybes  biomedicininių tyrimų, studijų, institucijų valdysenos srityse.

„Su svečiais iš Taivano kalbėjome apie gydytojų rezidentų mainus tarp mūsų ir Taipėjaus „Tri-Service General Hospital“ ligoninės, kurioje esu lankęsis ir skaitęs pranešimą. Esame universitetinė ligoninė, jaunųjų gydytojų mokymo centras, kuriame šiuo metu daugiausiai sulaukiame studentų iš Europos. Užsimezgęs bendradarbiavimas su Taivanu ir „Tri-Service General Hospital“ atvertų kelią šios šalies rezidentams atvykti į Lietuvą, o mūsų – išvykti patirties pasisemti į vieną moderniausių Azijos valstybių ir vieną didžiausių ir moderniausių regiono ligoninių“, – džiaugiasi dr. Robertas Badaras.

Taivano delegacija taip pat apsilankė RVUL Insulto centre ir Skubios pagalbos skyriuje, domėjosi darbo metodika ir informacinėmis valdymo sistemomis, kurios yra įdiegtos įstaigoje. Susitikimo dalyviai sutarė dėl tolimesnio ryšio mezgimo.

 

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com