Kasmetinė mokslinė-praktinė konferencija „Funkcinė endoskopinė sinusų chirurgija“

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, Vilniaus universitetas ir Lietuvos otorinolaringologų draugija kasmet, nuo 2011-ųjų metų, organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Funkcinė endoskopinė sinusų chirurgija“, į kurią dalyvauti kviečiami gydytojai otorinolaringologai. Jos metu dalijamasi patirtimi su Lietuvos ir užsienio kolegomis, siekiant tobulinti ir vystyti prienosinių ančių ligų diagnostiką bei funkcinę endoskopinę sinusų chirurgiją. Šiųmetė konferencija numatyta rugsėjo 19-20 dienomis.

Pasak jau tradicine tapusios konferencijos organizatoriaus med. dr. Svajūno Balserio, mokslinės diskusijos, žinių auginimas, dalijimasis profesine patirtimi, sujungiant praktiką ir teoriją, yra raktas į pacientų gydymo kokybės gerinimą.

„Ši konferencija išskirtinė, nes yra skirta vienai specifinei sričiai – funkcinei endoskopinei sinusų chirurgijai. Jos metu kalbame apie srities ypatumus, komplikacijas, indikacijas gydymui. Atliekame demonstracines operacijas, kurias dalyviai gali stebėti gyvai ir užduoti klausimus, taip įsisavindami bazinius dalykus“, – sako dr. Svajūnas Balseris, RVUL Ausų, nosies ir gerklės skyriaus vedėjas.

Konferencijos metu vykdoma tiesioginė endoskopinių operacijų transliacija iš operacinės, suteikianti galimybę ne tik stebėti operacijas, bet ir klausti, diskutuoti su chirurgu. Naudodamiesi muliažais, kursų klausytojai gali tobulinti praktinius įgūdžius, atlikti įvairias endoskopines diagnostines manipuliacijas.

Skaičiuojama, jog per konferencijos gyvavimo laikotarpį joje dalyvavo keli šimtai gydytojų iš Lietuvos ir užsienio valstybių.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com