RVUL ir Charkovo Nacionalinis medicinos universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Stiprinti ir plėsti bendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir švietimo srityse – tokį tikslą sutartimi įtvirtino Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (RVUL) ir Charkovo Nacionalinis Medicinos universitetas (Ukraina). Bendradarbiavimo sutartį pasirašė RVUL direktorius dr. Algimantas Pamerneckas ir Charkovo Nacionalinio medicinos universiteto rektorius prof. Dr. Vladimir Lesovoy.

Pasak RVUL direktoriaus dr. Algimanto Pamernecko, džiugina tai, jog su šiuo universitetu infekcijų kontrolės srityje prasidėjęs bendradarbiavimas peraugo į žymiai aukštesnį lygį ir nuo šiol apims kitas mokslinei ir praktinei veiklai svarbias sritis.

„Sutarties pasirašymas nėra tik parašo padėjimas, tai – bendrų siekių įtvirtinimas. Džiaugiuosi, kad šia sutartimi mūsų specialistams atversime naujas galimybes bendradarbiauti su kolegomis iš Ukrainos, pasikeisti gerosios patirties pavyzdžiais“, – apie abipusę sutarties svarbą kalba dr. A. Pamerneckas, dėkodamas RVUL Infekcijų kontrolės skyriui už įdirbį.

Sutartyje numatytos prioritetinės bendradarbiavimo sritys – bendros akademinės ir mokslinės veiklos, t. y., mokymų, seminarų, konferencijų, kursų ir kt., organizavimas, mokslinių tyrimų projektų įgyvendinimas, studentų, akademinių ir mokslinių tyrimų darbuotojų mainų programų plėtojimas ir kt.

Charkovo Nacionalinis medicinos universitetas įkurtas 1805 metais, yra vienas seniausių Ukrainoje, Tarptautinės universitetų asociacijos narys. Universitetas apibūdinamas kaip vienas populiariausių tarp į Ukrainą studijuoti atvykstančių užsieniečių. Universitete dirba daugiau nei 700 dėstytojų.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com