Nacionalinis transplantacijos biuras dėkoja Ligoninės medikams už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą bei paruošimą

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja Ligoninės medikams už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą bei paruošimą ir informuoja, kad iš šio donoro buvo eksplantuoti inkstai, kepenys ir ragenos. Vienas inkstas transplantuotas 50 metų moteriai, kuri donorinio organo laukė 4 mėnesius. Kitas inkstas transplantuotas 54 metų vyrui, kuris donorinio organo laukė 3 mėnesius. Recipientų būklė gera, jie yra namuose, inkstų veikla puiki. Kepenys transplantuotos 47 metų moteriai, kuri donorinio organo laukė 23 dienas. Recipientės būklė stabili, kol kas gydoma ligoninėje. Viena ragena transplantuota 46 metų moteriai, kita – 54 metų moteriai.

“Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės tolesnio mūsų bendradarbiavimo”, – rašo Nacionalinio transplantacijos biuro Komunikacijos skyriaus vedėja, l. v. direktoriaus funkcijas Rasa Pekarskienė.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com