Ligoninė

KARANTINAS: RVUL stabdomas planinių paslaugų teikimas (atnaujinta)

27 Bal 2020 Naujienos

Vyriausybės nutarimu dėl koronaviruso COVID-19 plitimo grėsmės visoje Lietuvos teritorijoje skelbiamas karantinas, kuris truks nuo kovo 16 d. 00.00 val. iki gegužės 31 d. 24.00 val. (vėliau gali būti pratęstas).

Karantino metu VšĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje:

  • Atidedamos planinės operacijos ir konsultacijos, išskyrus būtinąją medicininę pagalbą,
  • atšaukiamos ambulatorinės reabilitacijos procedūros,
  • nevyksta registracija jokioms paslaugoms (stacionarinei hospitalizacijai, operacijoms,  konsultacijoms, reabilitacijos procedūroms),
  • draudžiamas hospitalizuotų pacientų lankymas.

PACIENTŲ DĖMESIUI! Jei 2020-03-16 ar vėlesne data Jums buvo paskirta planinė operacija ar hospitalizacija, esate užsiregistravęs planinei konsultacijai ar ambulatorinės reabilitacijos procedūrai – PRIMYGTINAI RAGINAME NEVYKTI Į RESPUBLIKINĘ VILNIAUS UNIVERSITETINĘ LIGONINĘ ir kviečiame sekti informaciją, skelbiamą mūsų interneto svetainėje.

Pasikeitus epidemiologinei situacijai šalyje, mes susisieksime su pacientais, kurių operacijos, konsultacijos ar procedūros buvo atidėtos, ir informuosime apie visuotinai priimtą sprendimą dėl tolesnio paslaugų teikimo. Gydytojų specialistų konsultacijoms išduotų siuntimų terminas bus pratęstas (t. y., visuotinio karantino trukmė neįsiskaičiuos į siuntimo galiojimo laikotarpį).

Iškilus skubiems klausimams ar neaiškumams dėl planinių paslaugų, prašome skambinti tel. (8 5) 216 94 55, (8 5) 265 81 91 darbo dienomis nuo 7.00 iki 15.00 val.


INFORMACIJA PACIENTAMS:

Centrinis įėjimas yra uždarytas ir į ligoninę gali patekti tik dėl skubios pagalbos besikreipiantys pacientai. Jei atvykote dėl būtinosios pagalbos, eikite į Skubios pagalbos skyrių (įėjimas Nr. 1).

KARŠČIUOJANČIŲ IR KELIAVUSIŲ DĖMESIUI! Jeigu Jūs 14 dienų laikotarpyje lankėtės šalyse, kur sparčiai plinta koronavirusas ar turėjote artimą sąlytį su asmeniu, sergančiu šia infekcija, ir Jums pasireiškė vienas šių simptomų – karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas – NEIKITE Į VIDŲ!

Keliaukite iki durų su užrašu IZOLIATORIUS (žr. schemą apačioje), spauskite skambučio mygtuką ir laukite, kol ateis darbuotojas ir informuos apie tolesnius veiksmus.


INFORMACIJA LANKYTOJAMS:

Daiktus, kuriuos norite perduoti ligoninėje besigydantiems savo artimiesiems, galite palikti RVUL Konsultacijų skyriuje, prie rūbinės įrengtoje specialioje zonoje (ant „lauknešėlio“ būtinai nurodykite skyrių ir paciento pavardę).

Daiktai priimami kasdien nuo 11.00 iki 13.00 val., nuo 17.00 iki 19.00 val.


KAIP SUSISIEKTI?

Jei ligoninėje besigydantis Jūsų artimasis neturi ryšio priemonių ar nepavyksta su juo susisiekti, apie jo sveikatos būklę galite pasiteirauti paskambinę skyriaus telefonu.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com