Ligoninė

Dėl RVUL darbuotojai nustatyto koronaviruso atvejo

7 Geg 2020 Naujienos

Šiandien VšĮ Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę pasiekė žinia apie vienai mūsų klinikinio skyriaus darbuotojai patvirtintą teigiamą koronaviruso tyrimo rezultatą.

Infekcija buvo nustatyta imant tepinėlius profilaktiniam darbuotojų ištyrimui. Mėginys buvo paimtas vakar, o atsakymas gautas šiandien ryte.

Kadangi įstaigos personalas dėl koronaviruso SARS-Cov-2 prevenciškai tikrinamas nuo balandžio vidurio, ši darbuotoja jau anksčiau buvo tirta dėl infekcijos. Balandžio 24 d. imto mėginio rezultatas buvo neigiamas. Iki šiol darbuotoja nekarščiavo, nejautė jokių kvėpavimo takų infekcijos požymių.

Drauge su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovais atlikus epidemiologinės rizikos įvertinimą, priimtas sprendimas į saviizoliaciją išsiųsti 10 VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės darbuotojų, turėjusių kontaktą su užsikrėtusia kolege. Jie turės stebėti savo sveikatos būklę, praėjus septynioms dienoms bus tiriami dėl koronaviruso ir grįžti į darbą galės esant neigiamam tyrimo atsakymui.

Klinikiniame skyriuje, kurio darbuotojai nustatytas koronavirusas, gydomų pacientų izoliuoti nereikia, nes dirbant su pacientais buvo dėvimos visos reikiamos asmens apsaugos priemonės.

Per balandžio mėn. profilaktiškai ištirti 969 RVUL darbuotojai (visi tyrimų atsakymai neigiami), o gegužės mėn. pirmosiomis dienomis darbuotojams atlikta daugiau nei 520 tyrimų, iš kurių vieno rezultatas –  teigiamas (šiandieninis atvejis).

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com