Ligoninė

Dėl PGR tyrimo į medicininę reabilitaciją vykstantiems pacientams

12 Spa 2020 Naujienos

Dalinamės aktualia informacija apie viruso SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) atlikimo tvarką pacientams, vykstantiems į sanatorijas, slaugos ligonines ar socialinės globos įstaigas.

  • Pacientui, kuris yra siunčiamas į medicininę reabilitaciją tiesiai po gydymo ligoninėje, PGR tyrimas atliekamas toje pačioje ligoninėje likus ne daugiau kaip 48 val. iki vykimo.
  • Pacientui, kuris į medicininę reabilitaciją vyksta iš namų, šeimos gydytojas išrašo siuntimą atlikti PGR tyrimą. Šis tyrimas gali būti atliekamas poliklinikoje ar kitoje pirminės sveikatos priežiūros įstaigoje. Tyrimas turi būti atliktas ne anksčiau kaip likus 48 val. iki vykimo.
  • Jei iš namų atvykusiam pacientui nebuvo atliktas PGR tyrimas, tai šis tyrimas turi būti atliktas įstaigoje, teikiančioje medicininės reabilitacijos paslaugas.
  • Pacientui, kuris į slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninę ar socialinės globos įstaigą vyksta iš namų, PGR tyrimas atliekamas toje įstaigoje, kurioje jam bus teikiamos paslaugos, ir pacientas izoliuojamas 14 dienų.

Šią tvarką reglamentuojantį įsakymą rasite čia: https://bit.ly/33N9QgS

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com