RVUL pagrindinis įėjimas

Pacientų dėmesiui – pasikeitimai Konsultacijų skyriuje!

15 Vas 2024 Naujienos

Informuojame, kad nuo 2024-02-19 (pirmadienio) į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Konsultacijų skyrių galima patekti tik pro pagrindinį  ligoninės įėjimą, esantį iš Šiltnamių g. pusės (jis pavaizduotas nuotraukoje). Pakilę laiptais ir lauko drabužius nusirengę hole esančioje rūbinėje, iš karto už Informacijos langelio matysite įėjimą į Konsultacijų skyrių (pasukus į dešinę nuo Informacijos langelio).

Jei atvykstate tą dieną paskirtai planinei operacijai ar gydytojo konsultacijai

  • Eikite į B registratūrą ir eilių valdymo terminale pasirinkite atitinkamos paslaugos mygtuką.
  • Gavę lapelį su savo eilės Nr., stebėkite informaciją ekranuose, kur skelbiama, prie kurio langelio Jūs būsite pakviestas pagal savo eilės Nr.
  • Užpildžius privalomus medicininius dokumentus, registratorė Jus nukreips į reikiamą gydytojo kabinetą (net jei iš anksto žinote, kuriame kabinete vyks konsultacija, pirmiausia vis tiek reikia užsiregistruoti ).
  • Prašome atvykti 20-30 min. anksčiau, kad prieš konsultaciją spėtumėte užpildyti dokumentus registratūroje. Su savimi turėkite pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą.

Jei atvykstate norėdami iš anksto užsiregistruoti gydytojo konsultacijai (kuri vyks ne tą pačią dieną)

  • Eikite prie A registratūros 1 langelio (čia aptarnavimas vyksta „gyvos eilės“ principu).
  • Registruotis pas gydytoją iš anksto taip pat galima telefonu (+370 5) 216 94 55, 265 81 91 (darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.) arba internetu https://ipr.esveikata.lt.

Primename apie Konsultacijų skyriaus darbo laiką:

  • Pacientų guldymas planinėms operacijoms vyksta nuo 6.30 val. (B registratūroje)
  • Gydytojų konsultacijos vyksta nuo 7.00 iki 17.00 val. (B registratūroje)
  • Išankstinė registracija gydytojų konsultacijoms vyksta nuo 8.00 iki 15.00 val. (A registratūroje)

Šie pasikeitimai yra susiję su netrukus prasidėsiančiais renovacijos darbais Skubios pagalbos skyriuje, dėl kurių jo veikla laikinai bus perkelta į dalį buvusių Konsultacijų skyriaus patalpų (daugiau informacijos apie tai paskelbsime artimiausiu metu). Nepaisant planuojamų pokyčių, Konsultacijų skyriaus veiklos apimtis išliks ta pati – bus teikiamos visos planinės paslaugos (gydytojų konsultacijos, tyrimai, procedūros). Kai kuriais atvejais pacientai bus konsultuojami ir ligoninės stacionare esančiuose atitinkamos specializacijos skyriuose – informacija apie tai jiems bus suteikta Konsultacijų skyriaus registratūroje, paaiškinant, kaip nueiti iki reikiamo gydytojo kabineto.

Remonto laikotarpiu perorganizuotose patalpose pacientams orientuotis padės informaciniai ženklai ir darbuotojai, tačiau iš anksto prašome supratingumo ir kantrybės. Infrastruktūrinių projektų įgyvendinimas visada atneša tiek logistinių, tiek veiklos organizavimo iššūkių, bet juos įveikę vėliau visi galėsime pasidžiaugti patogesnėmis ir šiuolaikiškesnėmis ligoninės erdvėmis.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com