Kviečiame skaityti naują elektroninio žurnalo „RVUL ŽMONĖS“ numerį

Antrasis 2023 m. pusmetis mūsų ligoninėje buvo darbingas, netrūko renginių, bedravome su žiniasklaidos atstovais ir daug pasakojome apie ligoninės komandą, pasiekimus ir darbo užkulisius socialiniuose tinkluose. Kaip jau tapo tradicija, populiariausius tekstus ir žinutes rasite žurnale „RVUL ŽMONĖS“.

Populiariausius 2023 m. antrojo pusmečio pranešimus žiniasklaidai, įdomiausius socialinių tinklų įrašus ir vykdomus projektus dabar galite prisiminti naujame elektroninio žurnalo „RVUL ŽMONĖS“ numeryje. Šio numerio naujiena – dalinamės RVUL ambasadoriais žiniasklaidoje – tais ligoninės darbuotojais, kurie daugiausiai bendravo su žurnalistais ir atstovavo mūsų ligoninei.

Žurnalą skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį arba atsisiųskite leidinį į kompiuterį / mobilųjį telefoną ir skaitykite jums patogiu laiku.

Atkreipiame dėmesį, kad tekstuose yra aktyvių nuorodų, kurias paspaudę rasite įvairios informacijos apie paslaugas, darbo skelbimų, galėsite sudalyvauti pacientams skirtoje apklausoje (nuorodos veikia atsisiųstoje žurnalo PDF versijoje).

Gero skaitymo!

Žurnalo viršelis

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com