Nuotraukų paroda

Ligoninėje atidaryta RVUL gydytojos Irenos Ševcovos fotografijų paroda „Daina paukščiams“

29 Bal 2024 Naujienos

Šiandien mūsų ligoninės 1 aukšto ilgasis koridorius suskambo paukščių balsais. Čia atidaryta RVUL gydytojos anesteziologės-reanimatologės Irenos Ševcovos fotografijų paroda „Daina paukščiams“ – jau ketvirtoji šios gydytojos autorinių darbų ekspozicija, šįkart – lydima ir ypatingos gamtos garsų dermės.

„Daina paukščiams“ – tai bandymas pasidalinti meile gamtai, paukščiams, metų laikams ir daugiamečio fotografijos pomėgio rezultatas. Mūsų gyvenimas – ne tik unikali galimybė klausytis paukščių balsų, stebėti jų įvairovę, bet ir įsipareigojimas padėti išgyventi žiemą, atsargiai elgtis gamtoje ir saugoti jų buveines, – parodos idėją atskleidžia gyd. I. Ševcova. – Linkiu visiems sveikatos, pozityvių emocijų klausant nuostabios D. Pulausko muzikos, stebint paukščius su profesionalais – www.ornitostogos.lt –, dalyvaujant gamtos apsaugos veikloje.“

Parodoje skambanti muzika yra žinomo lietuvių džiazo pianisto, klavišininko, kompozitoriaus Dainiaus Pulausko kūrinys, išleistas solo albumu „Dainuojantys paukščiai“ (2012). Į džiazą įpintos natūralios, gamtoje užrašytos įvairių paukščių giesmės D. Pulausko kompozicijose išsilieja į netikėtų ir negirdėtų akustinių garsų harmoniją, kuriai apibūdinti tinka viskas, po ko pajunti lengvumą sieloje ir kūne: gydanti muzika, meditacija, išsivalymas, atsipalaidavimas ir pan. Nuoširdžiai dėkojame D. Pulauskui už geranorišką leidimą „įbalsinti“ parodoje eksponuojamas fotografijas savo sukurta muzika.

Kviečiame apsilankyti parodoje ir pasimėgauti orniterapijos seansu – ši patirtis gali būti labai meditatyvi. Tikimės, kad „Daina paukščiams“ mūsų ligoninės darbuotojams, pacientams ir lankytojams suteiks galimybę atsipalaiduoti, atrasti vidinę ramybę ir prisiminti mus supančios gamtos grožį bei įvairovę.


Daugiau gyd. I. Ševcovos darbų galite pamatyti:
https://sevcova.photo/
https://www.instagram.com/sevcova.photo/

Nuotraukų paroda

Nuotraukų paroda

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com