Nusipelniusių medikų apdovanojimai

Vilniuje pagerbti nusipelnę šalies medikai, slaugytojai ir sveikatos apsaugos darbuotojai

2 Geg 2024 Naujienos

Balandžio 30 d. Valdovų rūmuose pagerbti medicinos darbuotojai už nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai ir sulaukę daugiausia simpatijų naujienų portalo lrytas.lt projekte „Ačiū medikams“. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys specialiais garbės ženklais apdovanojo daugiau nei 70 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. Tarp apdovanotųjų – ir keletas mūsų ligoninėje dirbančių kolegų: gydytoja anesteziologė reanimatologė Daiva Vilija Čičiškinienė, gydytoja endokrinologė dr. Lina Zabulienė, gydytojas radiologas Antanas Montvila, taip pat gydytoja akušerė ginekologė dr. Danguolė Vildaitė, kuri sulaukė didžiausio palaikymo specialiame projekte „Ačiū medikams“.

Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamuose Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimuose už atsidavimą profesijai, sunkų ir pasiaukojantį darbą bei išskirtinius nuopelnus sveikatos sistemai, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė 26 šalies gydytojams, 27 slaugytojoms ir 22 sveikatos apsaugos darbuotojams. Nominantai šiems aukščiausiems medikų bendruomenės apdovanojimams atrinkti vertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, atsižvelgiant į ypatingus nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, diegiant inovatyvius technologinius ir tvarius vadybos sprendimus, taip pat už Lietuvos vardo garsinimą, tarpvalstybinių santykių puoselėjimą ir plėtrą, jaunosios medicinos profesionalų kartos ugdymą, pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę bei kitus nuopelnus.

Gydytojoms D. Čičiškinienei ir dr. L. Zabulienei įteikti „Nusipelniusio Lietuvos gydytojo“, o gydytojui radiologui A. Montvilai – „Nusipelniusio sveikatos apsaugos darbuotojo“ garbės ženklai.

Antrus metus iš eilės įteikti ir naujienų portalo Lrytas.lt apdovanojimai mylimiausiems medikams, sulaukusiems daugiausia padėkų platformoje „Ačiū medikams“. Šiemet iš visos Lietuvos atskriejo daugiau nei tūkstantis padėkų: už sukurtą stebuklą virš operacinės stalo, už baimę nuvijusį pokštą ar už begalinę kantrybę ir rūpestį sveikata. Padėkų sulaukė daugiau nei 800 šalies medicinos darbuotojų, o palaikymą mylimiausiems pacientai ir kolegos atidavė išdalindami 11 tūkst. palaikymo balsų.

Tarp didžiausio palaikymo sulaukusių ir apdovanotų penkių specialistų pateko ir mūsų kolegė ‒ Ginekologijos skyriaus gydytoja akušerė ginekologė dr. Danguolė Vildaitė.

Nusipelniusių gydytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų vardai suteikiami nuo 2004 metų, nusipelniusių Lietuvos slaugytojų vardai – nuo 2015-ųjų. Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai kartu su šių metų nominantais suteikti 374 gydytojams, 137 slaugytojams ir 420 sveikatos apsaugos darbuotojams.

Daugiau informacijos apie renginį rasite šioje nuorodoje.

PAIEŠKA

+
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com